Jedna rodina

Jedna rodina

S03E12 - Svatba

8.2. 20:20
Nova
80 minut
Komedie

Je to tady, Isabelle se povedlo dostat Boba před oltář. Zato Vilém s Olgou se vrací na začátek vztahu. Opět spolu začínají randit a musí si odepřít sex. (TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 3
S03E15

Kocour v troubě

21.2. 09:30, Nova, 85 minut

Kocour v troubě

Vilém má šanci vrátit se do reprezentace. Bude ochoten se kvůli tomu vzdát Olgy? A jaké tajemství skrývá Filip před Norikou? (TV Nova)

S03E16

Hele, brouček!

23.2. 09:30, Nova, 85 minut

Hele, brouček!

Karel s Petrou musí opustit dům a nastěhují se k Filipovi. Důvod se nesmí nikdo dozvědět. Podaří se Norice vyslídit, o co jde? A bude Vilém pokračovat v trénování? (TV Nova)

S03E17

Malíř

27.2. 20:20, Nova, 80 minut

Malíř

Malíř. Komediální seriál (2024). Karel s Petrou se stále nemohou nastěhovat zpátky domů a budou opět řešit, kde přespí. Hladkého postranní úmysly s Klárou začínají být docela průhledné. Ještě větší rodina, ještě více lásky.

Dostupné za 1 den
S03E18

Episode 18

29.2. 20:20, Nova, 80 minut

Episode 18

Komediální seriál (2024). Bob se překvapivě vrací domů, ale je v hrozném stavu. Co se mu v Americe přihodilo?

O pořadu

česky česky
Komedie

Tři rodiny, jejichž osudy byly svedeny tak trochu náhodou. Jejich fungování závisí na pevně daném harmonogramu a spolehlivosti všech jejich členů. Vypadne-li jeden, celé společenství se ocitne v troskách. To ale může být zdrojem mnoha vtipných a nečekaných situací, které s sebou nese střídavá péče... Petra (Tereza Kostková) a Karel (Tomáš Jeřábek) Tejkalovi se společně střídavě starají o čtyři děti. Dvě má Petra s Filipem (Filip Blažek), Tomáš zase dvě s Klárou (Zuzana Vejvodová). Ta svého nového partnera, stále hledá, i když na ně má trochu smůlu.  I proto je pro ni možná celé nové uspořádání leckdy obtížné vstřebat. Filip má zase se svou novou manželkou Norikou (Berenika Kohoutová) miminko Mikeše. O které se pomáhá starat jeho tatínek, u kterého s Norikou žijí, Bob (Pavel Zedníček). Všichni s větším či menším úspěchem čelí nástrahám společné střídavé péče, pevným pravidlům i časovým, logistickým nebo finančním obtížím.


(TV Nova)

Tvůrci

Jaroslav Fuit

Hrají

Petr Čtvrtníček, Eva Holubová, Tereza Kostková, Tomáš Jeřábek, Berenika Kohoutová, Vincent Navrátil, Filip Blažek, Václav Matějovský, Zuzana Vejvodová, Cyril Dobrý, Erika Stárková, Chantal Poullain, Sara Sandeva, Pavel Zedníček, Miroslav Vladyka, Patricie Pagáčová