Specialisté

Specialisté

S07E28 - Zachraň se, kdo můžeš

5.2. 21:25
Nova
65 minut
Krimi / Thriller

Specialisté vyšetřují vraždu dvaatřicetiletého Felixe Jíry, vyznavače alternativního životního stylu, který se pokusil odčinit vážnou chybu, co kdysi udělal. K nápravě už ale nedostal šanci... (TV Nova)

Více informací
S07E30

Mimořádná událost

25.2. 04:15, Nova, 50 minut

Mimořádná událost

Specialisté pronásledují pachatele, kteří přepadli dodávku s bankovkami, určenými k likvidaci, a zastřelili šéfa bankovní pobočky. Začíná hra o čas... (TV Nova)

S07E31

Na čí straně stojíš

26.2. 21:25, Nova, 65 minut

Na čí straně stojíš

Specialisté vypátrají pachatele, kteří přepadli dodávku s bankovkami, určenými k likvidaci, a zastřelili šéfa bankovní pobočky. Stále ale hledají spolupachatele z řad zaměstnanců policie, který musel pachatelům dodávat informace... (TV Nova)

Dostupné za 5 dnů
S07E32

Výročí maturity

4.3. 21:25, Nova, 70 minut

Výročí maturity

Matěj se setkává se svými spolužáky z gymnázia. Mezi nimi je i jeho první láska Milka. Po bujaré oslavě zakončené v budově školy je jeden ze spolužáků mrtvý... (TV Nova)

O pořadu

česky česky
Krimi / Thriller

V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeho malá vnučka je těžce zraněna. Zdánlivě jasný případ zkomplikuje vražda a brzy vyjde najevo, že celá kauza sahá mnohem výš, než by se mohlo zprvu zdát. Nový český kriminální seriál.

Tvůrci

Matúš Ryšan

Hrají

Gabriela Míčová, Zuzana Kajnarová, Nina Horáková, Marek Lambora, Martin Dejdar, Jiří Hána, Viktória Petrášová, Tomáš Červinka