Susedia
S06E10 - Hurá na hokej!
František, veľký hokejový fanúšik, daroval Lászlovi vstupenky na 1. zápas Slovenska na Majstrovstvách sveta. Počíta s tým, že László ho berie so sebou. László však vstupenky niekam založil a nevie ich nájsť. Zuzana rieši svoj nový biznis a má dohodnuté stretnutie so Švajdom, aby jej poradil, ako nakrúcať profesionálne videá. Kým Marta nájde virguľou stratené vstupenky, chlapi musia ísť na zápas do Košíc autom, ktoré sa však pokazí. Uvidia László s Františkom aspoň niečo zo zápasu v televízi, keď v dome prebieha aj revízia elektrických rozvodov? Ako dopadne návšteva Patrika Švajdu, keď sa o nej dozvie Marta aj Ildikó, ktorá je jeho nadšený fanúšik?(TV Markíza)
Więcej informacjiOdcinki
Dozvuky Balatonu
Dozvuky Balatonu
Kvôli nešťastnej dovolenke je vzťah susedov v kríze. László a František sa nerozprávajú. Marta už mesiac odkladá oslavu svojich menín, aby ich oslávili spoločne. Dá im ultimátum, ak sa neudobria prestane sa s nimi rozprávať aj ona. Dokážu Susedia prekonať svoje rozpory? Nájde sa ukradnuté Františkovo auto?(TV Markíza)
Tak kto je teda otec?!
Tak kto je teda otec?!
Milka sa vrátila domov. František musí spávať na gauči v obývačke. Zuzana je rozhodnutá všetko usporiadať ako sa patrí. Treba nájsť otca očakávaného dieťaťa. Lenže Milka odmieta, a vie že jej chvíľková slabosť bola chybou a ešte väčšou by bol sobáš s Marekom, keď sa jej vôbec nepáči.(TV Markíza)
Podobne audycje
O audycji
Stará pravda říká, že rodinu si nevyberete... vlastně se sousedy je to obvykle úplně stejné.
Do bytovky Františka a Zuzany sa nastěhují László s manželkou Ildikó. Ani František, Lászlův nejlepší kamarád, ani Zuzana z toho zpočátku nejsou moc nadšeni. Nadšená je z toho jen Marta, která v tom vidí příležitost najít si partnera. A když se vrátí jejich děti Milka a Gergely... Díky neustálým problémům jedné, nebo druhé rodiny se velmi často setkávají.
Na základě diváckého ohlasu na krátké scénky v pořadu Hurikán, ve kterých se setkaly rodiny Františka Stromokocúra a Lászla Komároma, se jejich tvůrci a televize Markíza rozhodli přenést jejich osudy do samostatného komediálního seriálu. Manželské dvojice sice bydlí vedle sebe, ale temperamentem, názory a životním stylem jsou dost rozdílné. Zažívají spolu humorné situace založené na nedorozuměních a náhodách, které přináší život.