Horná Dolná

Horná Dolná

S09E03 - Mafia

19.5. 16:25
Markíza International
80 minut
2019
Komedie

Hornú Dolnú sa rozhodnú vziať pod svoju ochranu mafiáni. Stretnutie s domorodcami sa však pre nich neskončí práve najlepšie...(TV Markíza)

Více informací
Dostupné za 22 hodin
S11E01

Služobka

23.6. 16:30, Markíza International, 80 minut

Služobka

Ďuro kamsi zmizne, Erika dostane infekčnú chorobu a Lacko so Sojkom chodia potajomky robiť do kulturáku zakázané veci... (TV Markíza)

S11E13

Únos

22.6. 15:05, Markíza International, 55 minut

Únos

Starosta veľmi ťažko zvláda oslavu svojho životného jubilea. Ďuro s doktorom a chlpáčmi sa mu pokúsia pomôcť. A zvolia si veľmi zvláštnu taktiku.(TV Markíza)

S11E14

Tiket

22.6. 16:00, Markíza International, 65 minut

Tiket

Ďuro vyhrá v lotérii. A Lacko vyhrá ešte viac. Dedina oslavuje. Lenže potom sa jeden žreb stratí… A začnú sa diať veci…(TV Markíza)

O pořadu

slovensky
2019
Komedie

Smiech je nejlepší liek! Aj proto Televize Markíza přináší na televizní obrazovce nový seriál s velvravným názvem Horná Dolná. Vtipné příběhy svéráznych dedinských postaviček si určitě zamilujete na první pohled. Obyvatelmi Horné Dolné jsou například ambiciózní starosta, který je volnem čase vášnivím rybářem, kňazem, který bojovně bojuje s pokušeniami, které přinášejí život, či policajt, který se zabývá také závažnou kriminalitou jako ztracená jízdní kola. Uvidíte, kdo je největší frajer vě vesnici a posmějete se i na soupeření dvou energických žen o přání mužů v obci.

Hrají

Zuzana Kubovčíková-Šebová, Peter Brajerčík, M. Sládečková, Marek Majeský, P. Polnišová, M. Kubovčík, Peter Sklár, Dano Heriban