Freaks

Freaks

13.4. 20:15
JOJ Cinema
115 minut
2018
Kanada Drama / Sci-Fi / Thriller

Jak přežít ve světě, kde se jinakost trestá? Na to odpoví psychologický film Freaks. Malá Chloe nezná nic jiného než dům, kde vyrostla. Tolik by se chtěla podívat ven, do opravdového světa. Otec ji ale odmítá pustit. Pro takové, jako je ona a on, podle něj venku není bezpečno. Chloe ale jednoho dne podlehne vábení tajemného zmrzlináře, který před jejich domem točí zmrzlinu, a vydá se na cestu plnou dobrodružství. Zjišťuje nicméně, že na slovech jejího otce je něco pravdy a že je možná skutečně jiná než ostatní… Víc už neprozradíme, ale vězte, že o filmu Freaks budete přemýšlet ještě dlouho po závěrečných titulcích. (Future Gate)

Více informací

Podobné tituly

Blízko od sebe
Vycházející slunce
Nevědomí
Zaměřeno na
Noční směna
Follow Me

O pořadu

česky slo
2018
Kanada Drama / Sci-Fi / Thriller

Jak přežít ve světě, kde se jinakost trestá? Na to odpoví psychologický film Freaks. Malá Chloe nezná nic jiného než dům, kde vyrostla. Tolik by se chtěla podívat ven, do opravdového světa. Otec ji ale odmítá pustit. Pro takové, jako je ona a on, podle něj venku není bezpečno. Chloe ale jednoho dne podlehne vábení tajemného zmrzlináře, který před jejich domem točí zmrzlinu, a vydá se na cestu plnou dobrodružství. Zjišťuje nicméně, že na slovech jejího otce je něco pravdy a že je možná skutečně jiná než ostatní… Víc už neprozradíme, ale vězte, že o filmu Freaks budete přemýšlet ještě dlouho po závěrečných titulcích.


(Future Gate)

Tvůrci

Zach Lipovsky, Adam Stein

Hrají

Amanda Crew, Kwesi Ameyaw, Aleks Paunovic, Michelle Harrison, Matty Finochio, Bruce Dern, Grace Park, Lexy Kolker, Aria Birch, RJ Fetherstonhaugh, Ryan Beil, Emile Hirsch