Palm Springs

Palm Springs

13.4. 23:45
JOJ Cinema
90 minut
2020
USA Komedie / Fantasy / Mysteriózní / Romantický

Bezstarostný pohodář Nyles (Andy Samberg) se na opulentní kalifornské svatbě kouše nudou. Stejně jako nevázaná a mírně cynická sestra nevěsty Sarah (Cristin Milioti). Když spolu uvíznou v časové smyčce a prožívají ten samý svatební den znovu a znovu, hledají způsoby, jak se zabavit, nebo alespoň nezbláznit. Ať udělají cokoliv, ráno neponesou žádné následky, a tak postupně ztrácejí veškeré zábrany... Chytrá i ztřeštěná letní komedie vás rozesměje nahlas a zároveň vám připomene, že i když zdánlivě na ničem nezáleží, stojí za to zachovat si aspoň trochu lidskosti a lásky. (Aerofilms)

Více informací

O pořadu

česky slo
2020
USA Komedie / Fantasy / Mysteriózní / Romantický

Bezstarostný pohodář Nyles (Andy Samberg) se na opulentní kalifornské svatbě kouše nudou. Stejně jako nevázaná a mírně cynická sestra nevěsty Sarah (Cristin Milioti). Když spolu uvíznou v časové smyčce a prožívají ten samý svatební den znovu a znovu, hledají způsoby, jak se zabavit, nebo alespoň nezbláznit. Ať udělají cokoliv, ráno neponesou žádné následky, a tak postupně ztrácejí veškeré zábrany... Chytrá i ztřeštěná letní komedie vás rozesměje nahlas a zároveň vám připomene, že i když zdánlivě na ničem nezáleží, stojí za to zachovat si aspoň trochu lidskosti a lásky.


(Aerofilms)

Tvůrci

Max Barbakow

Hrají

Lilli Birdsell, June Squibb, J.K. Simmons, Andy Samberg, Jacqueline Obradors, Dale Dickey, Peter Gallagher, Tongayi Chirisa, Tyler Hoechlin, Cristin Milioti, Meredith Hagner, Chris Pang, Camila Mendes, Mark Kubr, Clifford V. Johnson, Jena Friedman