Vetřelci dávnověku

Vetřelci dávnověku

S13E16 - Tajemství Stonehenge

13.6. 13:15
History Channel
85 minut
2021

Tajemství Stonehenge. Šokující studie DNA z roku 2018 odhalila, že původní stavitelé Stonehenge záhadně zmizeli. Ale kam odešli?

Více informací
S13E03

Záhada kamenných gigantů

8.7. 16:57, Prima Zoom, 54 minut

Záhada kamenných gigantů

Záhada kamenných gigantů. Po celé Zemi, od Egypta po Velikonoční ostrov, se tyčí postavy vytvořené starodávnými lidmi. Jsou tito kamenní giganti jen odkazem lidské minulosti, nebo zobrazením návštěvníků z jiného světa?

S13E04

Svět před vznikem času

12.7. 23:01, Prima Zoom, 54 minut

Svět před vznikem času

Svět před vznikem času. Nový, šokující důkaz naznačuje, že na Zemi mohly existovat vyspělé civilizace před desítkami tisíc let. Je možné, že kdysi na Zemi rozkvétala technologicky vyspělá společnost?

Dostupné za 5 dnů
S13E05

Přišli z Plejád

19.7. 23:00, Prima Zoom, 50 minut

Přišli z Plejád

Přišli z Plejád. V řadě dávných kultur celého světa se vyprávěly příběhy o tom, že naši předkové přišli na Zemi z hvězdokupy Plejád. Mohou nové vědecké objevy prokázat, že původ lidstva skutečně není na Zemi... ale 400 světelných let daleko?

Podobné tituly

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem
Jak se tohle dá vysvětlit?
Z ohnivé výhně
Největší záhady historie
Zakázaná historie
Válka skladů
Záhady největších pokladů světa
Ranč mimozemšťanů
Záhady muzeí

O pořadu

česky, anglicky, maďarsky
2021

Seriál se dopodrobna věnuje tématům TV filmu ANCIENT ALIENS a zachycuje netradiční názory "archeoastronautů" na dějiny lidstva. Zároveň rozvíjí teorie kontroverzního spisovatele Ericha Von Dänikena, který v dokumentech dostal sám hodně prostoru.(Clar)