Banshee

Banshee

S04E03 - Kšeft

5.6. 19:20
HBO 3
50 minut
2016
Akční / Krimi / Drama

S novými informacemi, které Fat Au získal od rozvědky, se Lucas a Carrie ve svém posledním pokusu o záchranu Joba vydávají po stopách vedoucích z tábora Genoa, přestože cena bude vysoká. Proctor zjišťuje, že se velkorysost někdy nevyplácí. Bunker najde náplast na svá zranění, zatímco frustrovaný Calvin je rozzlobený na uvězněného šéfa, který ho má plně ve své moci. Lucas zaplatí za to, že zachránil Rebeccu před Boedickerem.(HBO Europe)

Více informací

Podobné tituly

Nikdy neříkej sbohem
Vlk

O pořadu

česky, anglicky
2016
Akční / Krimi / Drama

Banshee je malé mesto v Pennsylvánii, v blízkosti ktorého žijú Amiši. Hlavným hrdinom seriálu je práve prepustený tajomný zločinec a expert bojových umení Lucas Hood (Antony Starr), ktorý sa vydáva za zavraždeného šerifa. Do role muža zákona vkladá svojský prístup k spravodlivosti a zároveň sa snaží o to, aby mu výklad zákonov pomohol dosiahnuť jeho vlastné záujmy.(nessbeal)

Tvůrci

Everardo Gout

Hrají

Ivana Milicevic, Ulrich Thomsen, Steve Coulter, Chance Kelly, Matt Servitto, Lili Simmons, Frankie Faison, Tom Pelphrey, Hoon Lee, Matthew Rauch, Rus Blackwell, Casey LaBow, Ana Ayora, Chris Coy, Antony Starr, Samantha Worthen, Eddie Cooper