Banshee

Banshee

S02E01 - Malé ryby

20.5. 19:10
HBO 3
50 minut
2014
Akční / Krimi / Drama

Začátek druhé řady. Po krvavé přestřelce s Rabbitem jsou Lucas, Carrie a policejní oddělení v Banshee vyslýcháni zvláštním agentem FBI Jimem Racinem. Ten vyměřuje trest, který odpovídá i neodpovídá závažnosti spáchaného činu. Proctor mezitím přesvědčuje Rebeccu, aby se vrátila pod jeho ochranná křídla. Zatímco se zhrzený Gordon utápí v zármutku z manželčiny zrady, Deva je přistižena při krádeži v obchodě a poté předvede svou ohromující vynalézavost. Později se nekomplikovaná loupež peněz z obrněného transportéru promění v nebezpečnou vysokorychlostní honičku s tajemným pronásledovatelem na motorce.(HBO Europe)

Více informací

Podobné tituly

Podezíravá mysl
Relativní zlo

O pořadu

česky, anglicky
2014
Akční / Krimi / Drama

Banshee je malé mesto v Pennsylvánii, v blízkosti ktorého žijú Amiši. Hlavným hrdinom seriálu je práve prepustený tajomný zločinec a expert bojových umení Lucas Hood (Antony Starr), ktorý sa vydáva za zavraždeného šerifa. Do role muža zákona vkladá svojský prístup k spravodlivosti a zároveň sa snaží o to, aby mu výklad zákonov pomohol dosiahnuť jeho vlastné záujmy.(nessbeal)

Tvůrci

Greg Yaitanes

Hrají

Odette Annable, Maya Dunbar, Ivana Milicevic, Željko Ivanek, Gil Birmingham, Gabriel Suttle, Ulrich Thomsen, Matt Servitto, Ben Cross, Julian Sands, Lili Simmons, Demetrius Grosse, Frankie Faison, Hoon Lee, Derek Cecil, Anthony Ruivivar, Trieste Kelly Dunn, Claire Bronson, Rus Blackwell, Antony Starr, Tatanka Means