Bojovník

Bojovník

S03E01 - Není čas na hrdost

19.5. 21:50
HBO 3
55 minut
Akční / Drama / Historický

Hop Wei pociťuje tlak zvýšené policejní kontroly a hledá nový lukrativní způsob, jak se uživit. Leary je stále více frustrován omezeními, kterým čelí v městské radě, Long Zii získává nové kontakty. (HBO Max)

Více informací

Epizody

Řada 3
S03E04

Jen dnešek, možná zítřek

14.6. 17:25, HBO 3, 45 minut

Jen dnešek, možná zítřek

Ah Toy stojí před těžkou volbou. Mai Ling mezitím uzavře obchodní dohodu s Elizou a Li Yong se obává o její bezpečí. (HBO Max)

S03E05

Všechno ostatní počká

17.6. 03:15, HBO 3, 60 minut

Všechno ostatní počká

Ah Sahm a Hong závodí s časem, aby zachránili Young Juna. Mai Ling si ve vězení sáhne na dno a Li Yong se snaží získat podporu pro záchrannou misi. Buckley klade ultimátum a Lee se řídí svými instinkty. (HBO Max)

Dostupné za 4 dny
S03E06

S měkkým srdcem daleko nedojdeš

23.6. 21:45, HBO 3, 55 minut

S měkkým srdcem daleko nedojdeš

Chao a Lee po nečekaném souboji spojí své síly. Hop Wei vyjednává o dohodě s německými obchodníky, zatímco Leary a Strickland si ve světě politiky dělají vrásky. (HBO Max)

Podobné tituly

Nové světy
Koloseum

O pořadu

česky, anglicky
Akční / Drama / Historický

Hrůzostrašné a akcí nabyté kriminální drama "Bojovník" se odehrává během brutálních válek bojových gangů Tong v sanfranciské Čínské čtvrti ve druhé polovině 19. století. Seriál sleduje mladého génia bojových umění Aha Sahma (Andrew Koji), který emigruje z Číny do San Francisca za záhadných okolností a stane se nájemným zabijákem u jednoho z nejvlivnějších gangů Tong (čínská zločinecká rodina). Tento dramatický seriál z produkce Cinemaxu, který se natáčel v jihoafrickém Kapském městě, je inspirován tvorbou legendy bojových umění Bruce Leeho. Tvůrci a výkonnými producenty jsou Jonathan Tropper ("Banshee") a Justin Lin.(Cinemax)

Tvůrci

Jonathan Tropper, Nima Nourizadeh

Hrají

Tom Weston-Jones, Jason Tobin, Olivia Cheng, Dianne Doan, Mark Dacascos, Kieran Bew, Dean Jagger, Andrew Koji