Záhrobní komando

Záhrobní komando

15.4. 17:15
FilmBox
105 minut
1987
Akční / Dobrodružný / Komedie / Fantasy / Horor

Před sto lety byly ďáblovy oddíly, které chtěly zničit svět, donuceny k ústupu do záhrobí. Dnes opět přišel jejich čas. Chtějí zaplavit svět svou temnou silou. Neočekávaně jsou však zastaveny. Komu se to podařilo? Záhrobnímu komandu! Komandu amerických dětí, které se spojí a dětskou bezelstností neohroženě bojují proti teroru krutých monster. Dobrodružný film pro děti a mládež je nejen napínavý, ale také veselý. Setkáte se tu s řadou legendárních filmových příšer, například Draculou, Frankensteinem, Vlkodlakem, Mumií, Netvorem z Černé laguny a dalšími. O kvalitě speciálních efektů není třeba se příliš rozepisovat. Stačí připomenout jména dvou mužů, kteří se na nich podíleli: Richard Edlund a Stan Winston. Tím je řečeno vše. (ČSFD)

Více informací

Podobné tituly

Lovci pokladů
Zaměřeno na
Totalcar

O pořadu

česky
1987
Akční / Dobrodružný / Komedie / Fantasy / Horor

Před sto lety byly ďáblovy oddíly, které chtěly zničit svět, donuceny k ústupu do záhrobí. Dnes opět přišel jejich čas. Chtějí zaplavit svět svou temnou silou. Neočekávaně jsou však zastaveny. Komu se to podařilo? Záhrobnímu komandu! Komandu amerických dětí, které se spojí a dětskou bezelstností neohroženě bojují proti teroru krutých monster. Dobrodružný film pro děti a mládež je nejen napínavý, ale také veselý. Setkáte se tu s řadou legendárních filmových příšer, například Draculou, Frankensteinem, Vlkodlakem, Mumií, Netvorem z Černé laguny a dalšími. O kvalitě speciálních efektů není třeba se příliš rozepisovat. Stačí připomenout jména dvou mužů, kteří se na nich podíleli: Richard Edlund a Stan Winston. Tím je řečeno vše.


(ČSFD)

Tvůrci

Shane Black, Fred Dekker

Hrají

Leonardo Cimino, Stephen Macht, Tom Noonan, Stan Shaw, David Proval, Jon Gries, Duncan Regehr, Riad Galayini, Jack Gwillim, Ernie Brown, Diana Lewis, Jason Hervey, Daryl Anderson, Robert Lesser, Lisa Fuller, Michael Faustino, Jean-Paul Hellendall, Andre Gower, Ashley Bank, Bryan Kestner, Sonia Curtis, Adam Carl, Mary Ellen Trainor, Tom Woodruff Jr., Michael Reid MacKay, Robby Kiger, Brent Chalem, Ryan Lambert, Julie Merrill, Carl Thibault