Walker, Texas Ranger

Walker, Texas Ranger

S05E15 - Last Hope

27.5. 11:40
Nova Action
60 minut
1997
Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama / Western

Walker, Alex, C.D. a Charlie Brooks, který byl odsouzen k tisíci hodinám veřejně prospěšných prací, doprovázejí skupinu nezletilých dětí ze sociálně slabších rodin. Čeká je víkendový pobyt v přírodě v kempu rangerů, který byl zřízen přesně pro tyto účely. Cestou tam si udělají malou zastávku na oběd v restauraci. Bohužel jeden z výrostků ukradne z auta na parkovišti tašku plnou peněz. Překupníci drog, kterým bude jejich kapesné určitě chybět, si dříve či později rovněž najdou chvilku, aby navštívili kemp v přírodě.(TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 7
S07E07

Survival

11.7. 06:10, Nova Action, 45 minut

Survival

Walker se svými přáteli se konečně vydá na víkend do přírody. Ale ani tady jim není souzeno užít si klidu. Alex je unesena třemi primitivními bratry do jejich chatrče v horách, kde má sloužit jejich sexuálním choutkám. Walker a jeho kolegové se musí ještě dostat přes skupinu pěstitelů drog a až potom se mohou utkat s třemi surovci a vysvobodit Alex.(TV Nova)

S07E08

Second Chance

12.7. 06:10, Nova Action, 40 minut

Second Chance

Walkerův přítel z Irska, bojovník za mírovou dohodu mezi irským hnutím odporu a vládními kruhy, má dcerku trpící leukémií. Dallaské lékařské centrum je i s dárcem dřeně pozve do Ameriky. Lidem z IRA se jeho aktivita nelíbí, a tak mu v Americe dceru unesou.(TV Nova)

S07E09

Paradise Trail

13.7. 06:00, Nova Action, 40 minut

Paradise Trail

C. D. připraví pro Walkera překvapení k narozeninám. Je to další z příběhů o Hayesi Cooperovi. Tentokrát bude ochraňovat karavanu osadníků na cestě do nových sídlišť.(TV Nova)

S07E10

Eyes of a Ranger

14.7. 06:05, Nova Action, 45 minut

Eyes of a Ranger

Mladičká Kelly se chce stát zpěvačkou. Syn jednoho z nejbohatších mužů ve městě toho chce zneužít, ale Kelly zachrání v poslední chvíli rangers, kteří mladíka sledují kvůli obchodům s drogami. Dívka dostane šanci prokázat svůj talent a Walkerovi se podaří usvědčit obchodníka s drogami.(TV Nova)

S07E11

On the Border

15.7. 06:15, Nova Action, 40 minut

On the Border

Syna paní Rialtové zastřelili při pašování drog. Zoufalá žena přijde za Alex a prosí ji, aby pomohla očistit jeho jméno. Alex s Walkerem a Trivettem se tedy vydají na místo činu. Brzy zjistí, že šerif je i šéfem místní mafie, která ovládá celé městečko. Podaří se jim najít syna paní Rialtové, který jako zázrakem přežil explozi svého vozidla. Zlikvidovat ho se pokusil sám šerif, protože pro něj nechtěl pašovat drogy.(TV Nova)

S07E12

Lost Boys

16.7. 06:00, Nova Action, 45 minut

Lost Boys

Mladý Jesse se díky příteli stane podezřelým z vraždy. I když všechny důkazy ukazují na něj, Walker a Carlos věří v jeho nevinu, a když se Jesse navíc přizná, pochopí, že chlapci někdo vyhrožuje. Díky přiznání kamaráda, který ho do nepříjemné situace dostal, je dopadena banda využívající nezletilých k páchání loupeží.(TV Nova)

S07E13

Special Witness

17.7. 06:00, Nova Action, 40 minut

Special Witness

Vlivný mafián si najme zabijáka, aby zlikvidoval všechny, kteří by mu mohli svým svědectvím u soudu uškodit. Jedním ze svědků je i Trent, zabijákovi se ho podaří těžce zranit, ale díky svědectví retardované dívky je zjištěna jeho totožnost a Trent se zotaví natolik, že může u soudu svědčit.(TV Nova)

S07E14

The Principal

17.7. 12:20, Nova Action, 55 minut

The Principal

Na střední škole řádí distributoři drog. Ředitel se tomu marně snaží zabránit, protože k nim patří i někteří členové sboru. Jeho snaha je však natolik důrazná, že se stává nebezpečným a je zavražděn. Na jeho místo nastupuje Walker, kterému se s pomocí skupiny siláků podaří získat ke spolupráci samotné žáky.(TV Nova)

S07E15

Team Cherokee: Part 1

17.7. 22:20, Nova Action, 50 minut

Team Cherokee: Part 1

Skupina indiánů z rezervace zakoupí vůz a vyrazí na okruh. Mají skvělého řidiče i skvělé mechaniky, a tak jsou několik závodů před koncem mistrovství na čelním místě a mají šanci na zisk titulu, k němuž patří i finanční odměna, kterou chtějí využít ke zvelebení rezervace. Odolávají nástrahám konkurence, ale nakonec je zradí vlastní člověk. Walker se tak ocitne za volantem náhradního vozu a musí zvítězit.(TV Nova)

Dostupné za 19 hodin
S07E16

Team Cherokee: Part 2

18.7. 22:15, Nova Action, 55 minut

Team Cherokee: Part 2

Skupina indiánů z rezervace zakoupí vůz a vyrazí na okruh. Mají skvělého řidiče i skvělé mechaniky, a tak jsou několik závodů před koncem mistrovství na čelním místě a mají šanci na zisk titulu, k němuž patří i finanční odměna, kterou chtějí využít ke zvelebení rezervace. Odolávají nástrahám konkurence, ale nakonec je zradí vlastní člověk. Walker se tak ocitne za volantem náhradního vozu a musí zvítězit.(TV Nova)

Dostupné za 1 den
S07E17

Livegirls.now

19.7. 22:15, Nova Action, 55 minut

Livegirls.now

Fotografie dívek toužících po kariéře modelky se objevují na internetu a bohatí cizinci si je kupují. Dívky jsou uneseny a prodány. Stejný osud čeká Trivettovu přítelkyni.(TV Nova)

Dostupné za 2 dny
S07E18

No Way Out

20.7. 22:10, Nova Action, 55 minut

No Way Out

Walkerův starý nepřítel se dostane z vězení a chce se pomstít. Unese Trivetta a Alex, aby Walkera přilákal. Walkerovi se podaří přátele na poslední chvíli najít a zločince zlikvidovat.(TV Nova)

Dostupné za 3 dny
S07E19

Brothers in Arms

21.7. 22:20, Nova Action, 55 minut

Brothers in Arms

Walker s Trivettem pracují na protidrogové akci a Trivette se tu setkává se svým bratrem, který stojí na opačné straně zákona. Trivette si to s ním chce vyřídit jednou provždy, ale ukáže se, že skutečnost je docela jiná.(TV Nova)

Dostupné za 4 dny
S07E20

Mind Games

22.7. 22:15, Nova Action, 55 minut

Mind Games

C. D. má známou, která přijde nešťastnou náhodou o syna. C. D. se to nezdá, a tak se na vlastní pěst ujme pátrání. Dojde k překvapivému rozuzlení. Nejen že ho jeho "milující žena" se svým milencem zavraždili, ale chystají se zlikvidovat i jeho matku, aby se zmocnili rodinného jmění.(TV Nova)

Dostupné za 5 dnů
S07E21

Power Angels

23.7. 22:15, Nova Action, 55 minut

Power Angels

Skupina zločinců se chce zmocnit peněz, které se každoročně vyberou na velké charitativní akci. Pomoci jim v tom má pastorův syn, který má dluhy ze sázení. Mladík se však zločincům v poslední chvíli postaví a peníze i jeho čest jsou zachráněny.(TV Nova)

Dostupné za 6 dnů
S07E22

Jacob's Ladder

24.7. 22:20, Nova Action, 50 minut

Jacob's Ladder

Šéf gangu Loco Chavez zastřelí před svědky muže. Hlavní svědky zastrašuje gang podpalováním jejich domů a oni odmítají vystoupit před soudem. Teprve když je při požáru těžce zraněn hasič Jacob, odhodlají se svědčit.(TV Nova)

Podobné tituly

Válka skladů
Kobra 11
Hledači pokladů

O pořadu

česky česky
1997
Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama / Western

Texaský jazdec Cordell Walker (Chuck Norris) sa nikdy netajil tým, že pri svojej práci – lapaní zločincov - vyznáva staré osvedčené metódy, a síce patrične ich v prípade potreby spacifikovať po fyzickej stránke. I keď to možno nebolo celkom v zhode s tým, čo pri presadzovaní zákona predpisovali vládne nariadenia, Walkerov prístup nie náhodou pripomínal heslo všetkých absolventov „starej školy“ boja proti kriminalite – „oko za oko“... Treba však dodať, že Walker svoju moc nikdy zbytočne nezneužil a že každý z kriminálnikov len po zásluhe dostal to, o čo si svojím konaním vyslovene koledoval. Jeho partnerom bol „večný zelenáč“ Jimmy Trivette (Clarence Gilyard Jr.), ktorý vyrastal v baltimorskom gete a svoje nadanie na futbal využil ako povestný lístok k vyššiemu vzdelaniu a kariére v tíme Dallas Cowboys - no len do chvíle, kým si nešťastne zranil rameno a musel sa poobzerať po inom „chlebíčku“... I napriek Jimmyho nezlomnej viere v moc výpočtovej techniky a vedeckej kriminalistiky, práca po Walkerovom boku ho ako naschvál vždy poznačila nejakými tými modrinami a boľačkami – vždy, keď sa Walker snažil získať nejaké informácie alebo nebodaj niekoho odovzdať spravodlivosti, bolo totiž viac ako pravdepodobné, že dôjde na pästný súboj alebo zopár kopancov v štýle východných bojových umení... Krásna prokurátorka Alex Cahillová (Sheree J. Wilson), mimochodom Walkerova „občas áno/občas zase nie“ priateľka, týmito metódami nebola práve nadšená a jasne to obom dávala pocítiť – i keď často na vlastnú zlosť musela škrípajúc zubami a krčiac čelo uznať, že v drvivej väčšine prípadov prinášajú ovocie... Ak práve neboli v službe, trávili Walker a jeho priatelia čas v C.D.'s – v duchu populárnych krčiem Divokého Západu zariadenom bare a a reštaurácii Walkerovho dobrého priateľa C.D. Parkera (Noble Willingham), taktiež bývalého texaského jazdca, ktorý bol nútený odísť do predčasného dôchodku po postrelení do kolena. CD im okrem dobrého jedla a kvalitnej pijatiky často pomáhal i skvelými radami pri riešení mnohých zapeklitých prípadov – koniec koncov mal na to dostatočné skúsenosti, všakže... Spočiatku Walkre veľa času trávieval i u strýka Raya (Floyd „Red Crow“ Westerman), starého múdreho Indiána, ktorý ho vychoval – strýko Ray však na konci tretej série zomrel... V časoch, keď skutočných hrdinov bolo naozaj už len poskromne, sa texaský jazdec Cordell Walker stal vďaka svojmu zmyslu pre spravodlivosť a presadzovanie zákona a pravdy razom diváckym miláčikom – a tak nečudo, že od začiatku až do konca jeho „pobytu“ na televíznych obrazovkách materskej televízie kraľoval tento seriálový hrdina všetkým rebríčkom sledovanosti vo svojom vysielacom čase. Vďaka nemu sa televízii podarilo apelovať na divácke masy a oživiť v nich vieru v skutočného amerického hrdinu – a taktiež vrátiť sa späť k duchu tradície dobrých chlapíkov, ktorým sa vždy akosi podarí dolapiť a poraziť tých zlých.(oficiální text distributora)

Hrají

Chuck Norris, Sheree J. Wilson, Clarence Gilyard Jr., Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson