Válka skladů

Válka skladů

S06E11 - Darrell povléká postel

20.5. 12:25
Nova Action
120 minut

Darrell povléká postel. Darrellův sklad je coby kamenem dohodil od aukce, proto s Brandonem plánují prohledat dražené sklady, zatímco Ivy s Renem se spojí, aby je odstřihli.

Více informací
S04E06

Portrét hráče

9.6. 02:10, History Channel, 25 minut

Portrét hráče

Portrét hráče. Darrell Sheets narazí na něco, co by mohlo být největším objevem v dějinách Války skladů. Jarrod s Brandi znovu zkouší štěstí, když přijdou o peníze i o zaměstnance.

S04E07

Dražby pro hlupáky

9.6. 02:35, History Channel, 25 minut

Dražby pro hlupáky

Dražby pro hlupáky. Darrell Sheets se vrací po nejlepším úlovku v historii Války skladů. Mezitím se objeví Mark Balelo s pánskou taškou plnou peněz a Barry startuje motory.

S04E08

Přeber si to

10.6. 02:10, History Channel, 25 minut

Přeber si to

Přeber si to. Barry přivádí krále kýče, Charlese Phoenixe, aby viděl dražbu z první ruky. Darrell zjistí, že výhoda domácího pole neexistuje.

S04E09

Big Boy versus Těžká váha

10.6. 02:35, History Channel, 25 minut

Big Boy versus Těžká váha

Big Boy versus Těžká váha. Ivy Calvin, bývalý zápasník, vstupuje do ringu a brzy se střetne s Darrellem. Jarrod s Brandi nakupují a seznámí se se šprtem.

Dostupné za 1 den
S04E10

Blázen, kuchař, jeho syn a bratři

16.6. 02:10, History Channel, 25 minut

Blázen, kuchař, jeho syn a bratři

Blázen, kuchař, jeho syn a bratři. Kupci cestují do vzdáleného Lake Elsinore v Kalifornii, Jarrod s Brandi se hádají, Barry nic nezkouší a Sheetsovi najdou něco mimořádného.

Dostupné za 1 den
S04E11

Moje kobka

16.6. 02:35, History Channel, 25 minut

Moje kobka

Moje kobka. Darrell Sheets přesvědčí Marka Balela, aby usiloval o několik skladů, jejichž obsah navodí výbušnou situaci. Barry Weiss najde nějaké starožitnosti, budou z nich ale peníze?

Dostupné za 2 dny
S04E12

Jen moje kobka

17.6. 02:10, History Channel, 25 minut

Jen moje kobka

Jen moje kobka. Ivy Calvin vydělá, Darrell Sheets přebírá velení bez Brandona a Jarrod s Brandi jsou skutečnými vítězi dražby.

Podobné tituly

Strážci hranic: Austrálie
Hledači pokladů
Z ohnivé výhně
Kobra 11
Záchrana na zledovatělé silnici

O pořadu

česky česky

V americkom štáte Kalifornia je obrovské množstvo garáží. Ľudia v nich skladujú hocičo. Od starého nábytku, cez zbierky komiksov, baseballových kartičiek až po staré autá. Ak si však nájomca neplní povinnosti vyplývajúce mu zo zmluvy, majetok v garáži ide na dražbu. Ku garáži sa tak schádza skupina ľudí pripravených objaviť "poklad". A je už iba na ich odhade a odvahe, či kúpia mačku vo vreci alebo za pár šupov ukrytý klenot. Originálnu reality show vysiela americká stanica A&E.(fishki)