Všechny velké a malé bytosti

Všechny velké a malé bytosti

S03E06 - Komu zvoní hrana

17.5. 23:15
Epic Drama
55 minut

James Herriot jde za svým snem stát se veterinářem v Yorkshire Dales. Zjistí, že léčit zvířata je mnohem spíše o léčbě jejich majitelů - jenže farmáři jsou drsní lidé, které těžko o něco prosit.

Více informací

Epizody

Řada 4
S04E02

Epizoda 2

9.6. 20:10, Epic Drama, 50 minut

Epizoda 2

S04E03

Pravá ruka

15.6. 02:45, Epic Drama, 45 minut

Pravá ruka

Zaneprázdnění a vyčerpaní z jehňat si James a Helen nedokážou najít žádný společný čas pro sebe. Mezitím James najme nového veterinárního stážistu Richarda Carmodyho, ale věci se nevyvíjejí tak, jak očekával. (Viasat)

Dostupné za 3 dny
S04E04

Podle všech pravidel

18.6. 21:00, Epic Drama, 45 minut

Podle všech pravidel

James a Helen skrývají tajemství, Carmody se po návštěvě Crabtreeho farmy musí naučit, jak být veterinářem, a noví farmáři mají ve svém stádě znepokojivou nemoc. (Viasat)

Podobné tituly

Maigret
Inspektor George Gently
Komisař Montalbano

O pořadu

česky, anglicky, maďarsky

James Herriot, čerstvý absolvent oboru veterinářství na univerzitě v Glasgow, jde za svým snem stát se veterinářem v úchvatném Yorkshire Dales, ale brzy zjistí, že léčit zvířata znamená především léčit jejich majitele – a že farmáři z Dalesu jsou drsní lidé, které těžko o něco prosit. Ve Skeldale House se James seznamuje se svou novou, dysfunkční rodinou – se svým chaotickým a chybujícím šéfem Siegfriedem Farnonem, jeho umíněným bratrem Tristanem a mazanou paní Hallovou, která chce neustále vše řídit. Když Jamese zaujme místní kráska Helen Alderson, má další důvod v Dalesu zůstat.


(Viasat)