Maigret

Maigret

S01E05 - Maigret a tělo bez hlavy

11.4. 22:25
ČT1 SVČ
105 minut
1992
Krimi / Drama / Mysteriózní

Ve vodním kanále blízko Paříže je objevena mrtvola muže bez hlavy a rukou. Vyšetřování tohoto případu Maigret začíná v kavárně na nábřeží, kam si zašel bez jakýchkoliv postranních úmyslů a především bez podezření. Ale podivné chování restauratérky přitahuje Maigretovu pozornost. A tak se rozhodne jí věnovat kousek svého času i detektivního talentu. Díky tomu se dozví, že majitel kavárny již dlouho není přítomen, prý odjel doplnit zásoby vinného sklípku. Maigret začíná tušit, že mrtvola muže nějak souvisí s kavárnou.(Snorlax)

Více informací

Epizody

Řada 1
S01E10

Maigret a muž z lavičky

16.5. 22:50, ČT1 SVČ, 95 minut

Maigret a muž z lavičky

Louis Thouret je nalezen ubodaný ve slepé uličce nedaleko bulváru Saint Martin. Jeho žena tvrdí, že pracoval jako zástupce ředitele. Záhy se však ukáže, že firma, v níž Thouret kdysi pracoval, už dávno přestala existovat. Thouret si zvolil novou náplň života, seděl na lavičce ve svých milovaných žlutých botách a choval se jako tulák.(Snorlax)

Dostupné za 20 hodin
S01E11

Maigretova trpělivost

23.5. 22:45, ČT1 SVČ, 90 minut

Maigretova trpělivost

Maigret vyšetřuje vraždu dávného známého, Manuela Palmari. Domnívá se, že Palmari byl zapleten do několika přepadení klenotnictví. Palmari však umřel jako poměrně chudý muž, majitel soukromého domu a restaurace. Záhy však Maigret zjistí, že Palmari převedl vlastnictví všech nemovitostí na svoji ženu.(Snorlax)

Dostupné za 7 dnů
S01E12

Maigret a Fantom

30.5. 22:40, ČT1 SVČ, 95 minut

Maigret a Fantom

Maigretův kolega se vypravil do Finska a v jeho hlavním městě byl postřelen. Jelikož je v hlubokém bezvědomí, není schopen označit útočníka. A tak se Maigret vydává do Helsinek, aby zjistil, co policista Lognon vlastně ve Finsku hledal a proč byl postřelen. Záhy po příjezdu zjišťuje, že Lognon se ubytoval u bývalé prostituky, která nějakou dobu působila v Paříži. Jenže žena se záhadně ztratila.(Snorlax)

Podobné tituly

Komisař Montalbano
Otec Brown
Komisař Moulin

O pořadu

česky česky
1992
Krimi / Drama / Mysteriózní

Koprodukčný kriminálny seriál, napísaný na motívy detektívnych poviedok Georgesa Simenona. Bruno Cremer ako komisár Maigret so svojou neodmysliteľnou fajkou rieši svojim dôsledným psychologickým prístupom, pokojom a znalosťou prostredia zložité detektívne prípady.(Smok)

Tvůrci

Serge Leroy

Hrají

François-Régis Marchasson, Patrick Floersheim, Aurore Clément, Eric Métayer, Anna Gaylor, Bruno Cremer, Pierre Maguelon, Gérard Darier, Bernard Marcellin, Nicolas Tronc, Pierre Baillot, Michel Dussin, María Blanco