Maigret

Maigret

S01E53 - Maigret a sedm křížků

29.2. 23:00
ČT1
100 minut
2004
Krimi / Drama / Mysteriózní

Prázdniny jsou v plném proudu, vedro k padnutí, i mouchy létají pomalu a komisař Maigret má vyšetřovat sérii vražd. Někdo vraždí ženy, již bylo nalezeno pět mrtvých těl. U poslední zavražděné policisté zatkli zaměstnance policejní telefonní ústředny. Ten se však hájí tím, že během krátké doby někdo rozbil několik bezpečnostních hlásičů. Muž z ústředny dospěl k závěru, že tím, kdo rozbíjí hlásiče, by mohl být jeho synovec. A proto se vydal na místo, kde byl rozbit poslední hlásič. Důkazy nasvědčují tomu, že muž hovoří pravdu. Na místě byl nalezen kapesník s monogramem, který odpovídá iniciálám synovce muže z ústředny. Navíc v bytě zavražděné nalezli technici otisky dětských rukou. Komisař Maigret záhy zjistí, že zavražděná byla sousedka synovce zaměstnance z ústředny.(Snorlax)

Více informací

Epizody

Řada 1
S01E02

Maigret u Vlámů

27.3. 23:45, ČT1, 85 minut

Maigret u Vlámů

Rodina Peetersových provozuje obchod s potravinami u belgických hranic. Mají tři dospělé děti. Anna pomáhá rodičům v obchodě, Marie je učitelkou a syn Joseph studuje. Před třemi lety se jedné místní dívce narodilo Josephovo dítě. A ta dívka se najednou ztratila. Rodina Peetersových je podezřelá z vraždy oné dívky. Celé záhadě musí přijít na kloub komisař Maigret.(Snorlax)

S01E05

Maigret a tělo bez hlavy

11.4. 22:25, ČT1, 105 minut

Maigret a tělo bez hlavy

Ve vodním kanále blízko Paříže je objevena mrtvola muže bez hlavy a rukou. Vyšetřování tohoto případu Maigret začíná v kavárně na nábřeží, kam si zašel bez jakýchkoliv postranních úmyslů a především bez podezření. Ale podivné chování restauratérky přitahuje Maigretovu pozornost. A tak se rozhodne jí věnovat kousek svého času i detektivního talentu. Díky tomu se dozví, že majitel kavárny již dlouho není přítomen, prý odjel doplnit zásoby vinného sklípku. Maigret začíná tušit, že mrtvola muže nějak souvisí s kavárnou.(Snorlax)

S01E06

Maigret a noc na křižovatce

18.4. 22:30, ČT1, 100 minut

Maigret a noc na křižovatce

Jednoho dne Karl von Ritter objevil v garáži místo svého automobilu sousedův vůz. Ale to nebylo to největší překvapení, v sousedově autě totiž nalezl Karl mrtvolu muže. Von Ritter se svou sestrou žije v dokonalém osamění, nikoho se jen tak nedovolají a navíc jsou zde cizinci. Po pravdě řečeno, se svými sousedy si nepříliš rozumí. Vyšetřování vraždy se ujímá komisař Maigret. Ale sotva začne, umírá čerstvá vdova po mrtvém z automobilu.(Snorlax)

Podobné tituly

Komisař Montalbano
Otec Brown

O pořadu

česky, audio popis (AD) česky
2004
Krimi / Drama / Mysteriózní

Koprodukčný kriminálny seriál, napísaný na motívy detektívnych poviedok Georgesa Simenona. Bruno Cremer ako komisár Maigret so svojou neodmysliteľnou fajkou rieši svojim dôsledným psychologickým prístupom, pokojom a znalosťou prostredia zložité detektívne prípady.(Smok)

Tvůrci

Jérôme Boivin, Steve Hawes

Hrají

André Thorent, Raphaëline Goupilleau, Didier Agostini, Pepa Nos, Rémi Martin, Bruno Cremer, Laurent Labasse, Marina Golovine, Alain Floret