Bruno Reidal: Zápisky vraha

Bruno Reidal: Zápisky vraha

18.6. 23:35
Cinemax 1
105 minut
2022
Životopisný / Krimi / Drama

Cantal, Francie, 1905. Mladý seminarista Bruno Reidal zabije v lese u rodné vesnice dvanáctiletého chlapce a poté se přihlásí úřadům. Ve vězení je několik týdnů vyslýchán komisí tří lékařů, kteří se snaží pochopit jeho vražedné impulsy. Nařídí Brunovi, aby poskládal dohromady střípky z minulosti a sepsal svůj životní příběh. Chtějí tak nahlédnout do mysli vraha a odhalit události nebo anomálie, které mohly vést k nejsadističtějšímu a nejprimitivnějšímu násilí. (Cinemax)

Více informací

Podobné tituly

Zaměřeno na
Křehký
Off The Grid
Medvědi tu nejsou
Blažená samota
Rimini

O pořadu

česky, anglicky česky, anglicky
2022
Životopisný / Krimi / Drama

Cantal, Francie, 1905. Mladý seminarista Bruno Reidal zabije v lese u rodné vesnice dvanáctiletého chlapce a poté se přihlásí úřadům. Ve vězení je několik týdnů vyslýchán komisí tří lékařů, kteří se snaží pochopit jeho vražedné impulsy. Nařídí Brunovi, aby poskládal dohromady střípky z minulosti a sepsal svůj životní příběh. Chtějí tak nahlédnout do mysli vraha a odhalit události nebo anomálie, které mohly vést k nejsadističtějšímu a nejprimitivnějšímu násilí.


(Cinemax)

Tvůrci

Vincent Le Port

Hrají

Jean-Luc Vincent, René Loyon, Dimitri Doré, Roman Villedieu, Alex Fanguin, Tino Vigier, Nelly Bruel, Ivan Chiodetti, Dominique Legrand, Antoine Brunel, Tristan Chiodetti, Rémy Leboucq, André Salson, Astrid Vialard, Jeanne Fauchier, Gabriel Chiodetti, Nathan Fosse, Nicolas Chiodetti, Esteban Dechambre, Victorien Delpuech, Arnaud Massol, Justine Wojtuch-Rodier, David Hugon, Jeanine Malleviale, Antonin Vidalenc, Marlène Veylet, Aloys Audin, Axel Batut, Lénaïck Dalat, Rémi Richart, Christophe Sureau, Guillaume Schilling, André Versapuech, Guy Lampre, François Berro, Patrick Evrard, Fabien Mairey, Jean-Marc Molinier Daures, François Pinsault