Lajna

Lajna

S02E01 - Pacient

14.4. 02:00
Televize Seznam
55 minut
2019
Česko Komedie

Elitní hokejový kouč Luboš Hrouzek, olympijský vítěz z Nagana a bývalý hráč NHL svádí po konci kariéry boje nejen na střídačce, ale také v osobním životě.(Televize Seznam)

Více informací

Epizody

Řada 3
S03E05

Vlak

26.5. 01:50, Televize Seznam, 55 minut

Vlak

Všichni na MS létají letadlem nebo jezdí svým autobusem. Ne tak Slováci pod Hrouzkem. Ti jedou vlakem, protože D1... Co všechno asi tahle dlouhá cesta přinese? A co přinese pro tým? (Televize Seznam)

Dostupné za 3 dny
S03E07

Duše

30.5. 21:50, Televize Seznam, 70 minut

Duše

Slavie sice postoupila do ligy, ale na to, s čím přichází tým po dovolených se vážně nedá koukat. Guha přibral, ostatní prochlastali celou první půlku léta. Bída. Hrouzek v tom má jasno – s tímhle se extraliga hrát prostě nedá. Manažerka přichází s řešením. Posilou. Což by bylo možná fajn, kdyby nešlo o Slováky. Ty Hrouzek v hokeji fakt nesnáší. Ty vole, čobolové. To prostě nechceš… A tak chce pryč, výš. Nejlíp do repre. Bude to ale ta česká? (Televize Seznam)

Podobné tituly

Doktor Martin

O pořadu

česky
2019
Česko Komedie

Elitní hokejový kouč Luboš Hrouzek, olympijský vítěz z Nagana a bývalý hráč NHL, má před rozvodem s manželkou Helenou a hlavně se rozchází také se svým klubem HC Slavia Praha. Rozhodne se odejít z Prahy a začít znovu na místě, kde by ho asi nikdo nečekal... v Havířově! A nejede tam rozhodně sám. Chce v Havířově stvořit novou hokejovou legendu, Hrouzka juniora. Jméno Hrouzek totiž nikdo nikdy na dres azbukou nenapíše, dokud je Luboš naživu. Jméno Hrouzek patří na dres NHL!(Obbod TV)

Tvůrci

Vladimír Skórka

Hrají

Igor Bareš, Tereza Vilišová, Tomáš Dastlík, Hana Vagnerová, Jiří Langmajer, Michal Suchánek, Stanislav Šárský, Andrea Daňková, Štěpán Kozub, Norbert Lichý