Poznáváme přírodu

Poznáváme přírodu

S05E04 - Král kobra

5.6. 16:00
Minimax
30 minut
2017

Král kobra. Prožívejte dobrodružství s Chrisem a Martinem Krattovými, pravidelně sledujte, s jakými zvířaty žijícími ve volné přírodě se setkávají a jak se dá spojit věda se zábavou! Poznejte díky jejich cestám různá místa obývaná různými živočichy na celém světě! Každé dobrodružství nám předvede život zvířat a okamžiky, které se málokdy vidí. Příběhy jsou opředeny záhadami, zachraňuje se v nich a často v nich zaznívá veselý smích.

Více informací
S04E01

Zvířata z hlubin moře IV (1)

23.6. 16:30, Minimax, 30 minut

Zvířata z hlubin moře IV (1)

Animovaný seriál USA/Kan. (2016). Prožívejte dobrodružství s Chrisem a Martinem Krattovými, pravidelně sledujte, s jakými zvířaty žijícími ve volné přírodě se setkávají a jak se dá spojit věda se zábavou! Poznejte díky jejich cestám různá místa obývaná různými živočichy na celém světě! Každé dobrodružství nám předvede život zvířat a okamžiky, které se málokdy vidí. Příběhy jsou opředeny záhadami, zachraňuje se v nich a často v nich zaznívá veselý smích.

Podobné tituly

Lamput
Barbie a Chelsea: Ztracené narozeniny
Šarlotina pavučinka: Velké dobrodružství Wilbura
Barbie - Magický delfín
Zvědavý George

O pořadu

česky, maďarsky
2017

Zoologové Martin a Chris Kratt se přeměňují do své animované podoby a provádějí děti tímto pořadem o zvířatech.(Netflix)