Lovecká sezóna - Volání divočiny

Lovecká sezóna - Volání divočiny

S01E03 - Moudrost rypoše lysého

11.5. 05:00
Minimax
10 minut

Moudrost rypoše lysého. Animovaný seriál USA/Irs. (2023). Snobští mazlíčci z Paláce mazlíčků obviní obyvatele tábora Divočina z krádeže. Náhle se objeví opuštěný bývalý policejní pes, strážník Gunner. A Elliot, pan Weenie a McSquizzy si ho vezmou na starost, aby se začlenil do života v táboře. Chtějí ho naučit, jak být "skutečným" psem. McSquizzyho těší trénink policejního psa, ale mezi ním a Gunnerem začne spor o pozici autority v táboře Divočina. Hrozí totiž, že se z tábora stane policejní stát. / Boog se natolik bojí pavouků a sršňů, že uteče a zanechá za sebou svůj milovaný batoh Dinkelman. Norm ho najde a rozhodne se, že batoh spraví a vrátí Boogovi.

Více informací

Epizody

Řada 1
S01E01

Vítejte v táboře divočina

9.7. 10:45, Minimax, 15 minut

Vítejte v táboře divočina

Vítejte v táboře divočina. Animovaný seriál USA/Irs. (2023). Elliot a Boog zkoumají opuštěný tábor. Tehdy z projíždějícího náklaďáku vypadne samička gibona z cirkusu (Kiki) a vstoupí do jejich života. Boog se zpočátku bojí, že Kiki řekne všem o táboře, který objevili. Ovšem Elliot chce, aby zůstala s nimi a naučila se, jak být DIVOKÁ. Ukáže se však, že Kiki je mnohem divočejší než oba dva! /Obyvatele tábora Divočina rozdělí příchod jemného supa Norma, kterého se jeho masožravější hejno straní. Někteří z táborníků chtějí Norma kvůli supí pověsti vyhnat. On však dokáže, že si tam zaslouží být.

S01E03

Moudrost rypoše lysého

11.7. 10:45, Minimax, 15 minut

Moudrost rypoše lysého

Moudrost rypoše lysého. Animovaný seriál USA/Irs. (2023). Snobští mazlíčci z Paláce mazlíčků obviní obyvatele tábora Divočina z krádeže. Náhle se objeví opuštěný bývalý policejní pes, strážník Gunner. A Elliot, pan Weenie a McSquizzy si ho vezmou na starost, aby se začlenil do života v táboře. Chtějí ho naučit, jak být "skutečným" psem. McSquizzyho těší trénink policejního psa, ale mezi ním a Gunnerem začne spor o pozici autority v táboře Divočina. Hrozí totiž, že se z tábora stane policejní stát. / Boog se natolik bojí pavouků a sršňů, že uteče a zanechá za sebou svůj milovaný batoh Dinkelman. Norm ho najde a rozhodne se, že batoh spraví a vrátí Boogovi.

S01E04

Katastrofální spolubydlící

12.7. 10:45, Minimax, 15 minut

Katastrofální spolubydlící

Katastrofální spolubydlící. Animovaný seriál USA/Irs. (2023). Charismatický vlk jménem Divočák seskočí padákem do tábora a ihned všechny okouzlí svým uhlazeným, uličnickým chováním. Boog má podezření, že Divočák chystá nějakou levárnu. Jenže kamarádi si myslí, že Boog jen žárlí. Snažil se je totiž neúspěšně přesvědčit, že umí být tvrdý a drsný. / Elliot "zachrání" Iana z nebezpečné situace, kterou však zapříčinil sám Elliot. Vděčný Ian se odvolává na "Jelení zákon", starověká pravidla, která nutí Iana být zodpovědným za Elliotovo štěstí.

S01E06

Hledá se Dinkleman

14.7. 10:40, Minimax, 20 minut

Hledá se Dinkleman

Hledá se Dinkleman. Animovaný seriál USA/Irs. (2023). Elliot se snaží uchvátit Boogovu autoritu, a tak se s ním hádá kvůli všemu. To se však obrátí proti němu, když náhodou souhlasí, že Kiki pomůže s domácími pracemi. Boog mezitím vyhlásí čas na odpočinek. Brzy Elliot dělá veškeré práce v táboře. Jakmile se pokusí zmanipulovat Kiki, aby mu pomohla s pracemi, ona naopak zmanipuluje jeho, takže veškeré práce dělá sám. / Karla se snaží vymyslet, jak donutit zvířata, aby si koupila její nový svépomocný program. Vybere si pana Veenieho jako pokusného králíka. Zhypnotizuje ho, takže věří, že je troufalý, agresivní, nový Weenie. A táborníci se brzy dožadují Karliny pomoci! Elliot chová jisté podezření a myslí si, že Karla využívá Weenieho pro svoje obohacení.

S01E07

Divoké způsoby zdivočelého vlka

15.7. 10:45, Minimax, 15 minut

Divoké způsoby zdivočelého vlka

Divoké způsoby zdivočelého vlka. Animovaný seriál USA/Irs. (2023). Boog a Elliot si všimnou, že táborníci a zvířata jsou zarostlí. A tak si otevřou salón, určený ke stříhání! Brzy je salón plný a získají pověst fantastických kadeřníků! Akorát je divné, na co dikobraz Buddy chce veškeré chlupy. Jenže kdo rozumí dikobrazům, že? Jejich pověst přiláká pozornost nepříjemné ovce, Tyrana Woolyho, který se chce nechat ostříhat na svatbu své dcery. Boog a Elliot se tak bojí, aby neudělali chybu, že nešťastnou náhodou Woolyho ostříhají dohola! / Elliot se ze všech sil snaží něco zjistit o tajnůstkářské Karle. A tak pozve její rodinu do tábora Divočina! Karla se okamžitě vytočí, protože nemá šťastné vzpomínky.

S01E08

Více povyku za jelena

10.7. 19:40, Minimax, 20 minut

Více povyku za jelena

Více povyku za jelena. Animovaný seriál USA/Irs. (2023). V táboře se objeví starý medvědí tulák Hoagy. Boog, který nikdy neměl otcovskou postavu, s ním okamžitě vytvoří pouto. Elliot nevěří novému hostu. Nicméně bojí se, že jen žárlí, protože Hoagy zdánlivě užírá čas, který spolu s Boogem trávili jako "nejlepší kamarádi". / Elliot sobecky sní veškerou snídani. Následně uteče do lesa, místo aby ostatním pomohl najít nový zdroj potravy. V lese narazí na záhadného nadpřirozeného tvora ve tvaru kozla. Stále hladový Elliot sní kozlova čerstvě uvařená vejce a brzy zjistí, že je očarovaný. Kozel přijme Elliotovu podobu a Elliot se promění v nemluvné prase.

S01E09

Únik z Paláce mazlíčků 1. část

11.7. 19:30, Minimax, 10 minut

Únik z Paláce mazlíčků 1. část

Únik z Paláce mazlíčků 1. část. Animovaný seriál USA/Irs. (2023). Elliot nešťastnou náhodou pozve hulvátské rypoše na pravidelnou úplňkovou party. Jenže Boog a ostatní jsou zděšeni. Není pochyb o tm, že šílení rypoši zničí tábor Divočinu. / "Umělecký kůň" Howdy z vystoupení Divokého Západu si myslí, že je skutečným hrdinou, a nikoli hercem. Jenže pak jeho křehké chápání narazí na tvrdou realitu, když ho Weenie a Boog poznají. Měli totiž to potěšení sledovat jeho vystoupení a jsou obrovskými fanoušky jeho "práce". Howdy pochopí, že celý jeho život byl jednou velkou lží, a tak je pochopitelně zoufalý. Nikdy ho nenapadlo, že to jen hraje. Bylo to pro něj tak reálné.

S01E10

Únik z Paláce mazlíčků 2. část

11.7. 19:40, Minimax, 20 minut

Únik z Paláce mazlíčků 2. část

Únik z Paláce mazlíčků 2. část. Animovaný seriál USA/Irs. (2023). Ian má být korunován králem jelenů. Jeho šance jsou zmařeny, když dojde k záměně. Znamneá to, že Elliot je další na řadě. Stačí, aby počkal do korunovace, kdy to bude oficiální. Nicméně zdrženlivost není Elliotovou silnou stránkou. A brzy se začne chovat jako příšerná nevěsta před svatbou. I Boog musí Elliotovi říct, že pokud se bude tak dál chovat, tak už se nebudou kamarádit. Mezitím se zničený a žárlivý Ian spikne, aby překazil korunovaci budoucího tyrana. / Táborníci najdou v lese chytrý telefon. Názory se však různí, dokud několik z nich nepřijde na to, že může být užitečný. Tábor brzy zaplaví drony, které doručují zboží, luxusní výrobky a pizzu. Brzy se začnou všichni handrkovat, kdo má mít telefon příště. Elliot si myslí, že jim přinese jen problémy.

S01E11

Domácí práce a mír

12.7. 19:30, Minimax, 10 minut

Domácí práce a mír

Domácí práce a mír. Animovaný seriál USA/Irs. (2023). Elliot a Weenie vyznávají směšnou víru ve vše kouzelné. A proto se mylně domnívají, že Booga očarovala lesní čarodějnice. Spiknou se, aby nasbírali suroviny na lektvar, který zruší kouzlo a "probudí" jejich kamaráda. Mezitím svého spícího kamaráda táhnout na dobrodružství, aby ho zachránili. / Táborníci zjistí, že tábor přepadli divocí, nepořádní a ničiví mývali. Elliot dostane nápad, že je pošlou do Paláce mazlíčků. Tam můžou páchat problémy. Jenže plán se obrátí proti nim, když se jedni otrapové vymění za další. Zničen mazlíčci totiž dorazí do tábora Divočina, kde hledají útěchu před nájezdem mývalů.

S01E12

Zhypnotizovaný Weenie

12.7. 19:40, Minimax, 20 minut

Zhypnotizovaný Weenie

Zhypnotizovaný Weenie. Animovaný seriál USA/Irs. (2023). Parta se dozví, že Cleo koupila tábor Divočina a chce přijít, aby společně probrali jejich "budoucnost. Rozhodnou se, že zaujmou strategii lísání se ke Cleo v naději, že je ušetří. Po zprávě, že Cleo má ráda led ve svém pití, se pro něj vydají na expedici na mrazivý vrcholek hory Timberline. Ostatní se snaží připravit co nejlepší přivítání v táboře pro jejich novou "majitelku". Jenže při dobývání ledu se skupina propadne do jeskyně. / 2. část. Zmatený Boog je stále na vrcholku hory Timberline, kde si dá vše dohromady. Táborníci nejspíš vzali do tábora prehistorického medvěda v domnění, že je to on. S obavami o jejich blaho a s vědomím nebezpečí se vydává zpátky do tábora Divočina dřív, než se stane něco strašného.

S01E16

Děsivá smažená vejce

14.7. 19:40, Minimax, 20 minut

Děsivá smažená vejce

Děsivá smažená vejce. Animovaný seriál USA/Irs. (2023). Lovecký pes Zabiják se snaží pro svého pána ulovit Booga a Elliota, a při tom objeví tábor Divočina. Táborníci musí řešit nepříjemné dilema, jestli u nich zůstane pes jako vězeň, dokud mu nebudou moci věřit. Ovšem jak můžete věřit tvorovi, který je schopný zradit i vlastní druh? / Elliot se dozví, že nedaleko tábora Divočina je ukrytý "Zlatý lístek jásání". Navrhne Boogovi, že se vydají na společné dobrodružství a najdou ho. Jenže zjistíme, že Boog ten lístek už našel. Elliotovi však lže o svých úmyslech, aby mohl strávit nějaký čas o samotě. Místo aby Elliotovi řekl pravdu, tak svoji lež kryje a předstírá, že se nic z toho nestalo.

S01E18

Přímo z Koňské tlamy

15.7. 19:40, Minimax, 20 minut

Přímo z Koňské tlamy

Přímo z Koňské tlamy. Animovaný seriál USA/Irs. (2023). Boog a Elliot se spřátelí s Deanem a jeho gangem vačic, plný zajímavých, ovšem podezřelých postav. Nechají se nalákat na blikající TV, videohry a lahodné nezdravé jídl. A nevšimnou si, co se ve skutečnosti děje. / Boog zuří, protože se nechal Deanem zmanipulovat. Už ovládá Elliota a to znamená, že Boog udělá přesně to, co se mu řekne. Boog však zjistí, že táborníci v táboře Divočina vědí, co se děje. Spikne se s nimi a přesvědčí Deana a vačice, aby se pokusili vykrást tábor Divočina. Boog předstírá, že hraje s nimi a Dean to spolkne i s navijákem.

S01E20

Kdo má mít nový telefon?

15.7. 07:00, Minimax, 10 minut

Kdo má mít nový telefon?

Kdo má mít nový telefon? Animovaný seriál USA/Irs. (2023). Weenieho vozík praská ve švech. Ukáže se, že je posedlým sběratelem. Nechává si věci ze své minulosti, aby se cítil v bezpečí. Giselle a Karla se mu rozhodnou pomoci, aby to "nechal plavat" a udělal pořádek. / Boog a Elliot se po shlédnutí sci-fi filmu vracejí do tábora. Jsou však přesvědčení, že v lese viděli něco mimozemského.

S01E22

Mazlíčci vs. otrapové

14.7. 05:00, Minimax, 10 minut

Mazlíčci vs. otrapové

Mazlíčci vs. otrapové. Animovaný seriál USA/Irs. (2023). Giselle plánuje pobyt o samotě. Jenže Kiki a Karla zničí její výlet. Snaží se vnést do něj trchu zábavy, protože mají pocit, že její život je monotónní. Chtějí Giselle ukázat, jak se uvolnit a pobavit se. / McSquizzy je jako osina v zadku (to není neobvyklé), protože chce ostatní táborníky trénovat. Boog a Elliot se rozhodnout, že mu provedou nevinný žertík, aby byl pokorný. Vše se proti nim obrátí a jeho záda ovládnou bolestivé křeče.

S01E23

Tábor jeskynního medvěda 1. část

14.7. 05:10, Minimax, 10 minut

Tábor jeskynního medvěda 1. část

Tábor jeskynního medvěda 1. část. Animovaný seriál USA/Irs. (2023). Do města se vrátí Kikiin starý cirkus. Boog a Elliot přemýšlejí, jestli ho chce navštívit. Jenže Kiki nestojí o návrat do své minulosti. Potom však zjistí, že se Kiki záhadně rozmyslela a vrátila se. Boog a Elliot se rozhodnou zjistit, jestli je v pořádku. / Elliot a Cleo se vydají na jezero Boogabooga. Cleina jachta narazí do Elliotova motorového člunu. A dražší loď vyšla ze srážky v horším stavu.

S01E24

Tábor jeskynního medvěda 2. část

15.7. 05:00, Minimax, 10 minut

Tábor jeskynního medvěda 2. část

Tábor jeskynního medvěda 2. část. Animovaný seriál USA/Irs. (2023). McSquizzy pozve Hama Želvostona, aby táborníkům ukázal, jak se vypořádat s hrozbou predátora. Ham je proslulý zvířecí herec, který je naučí, jak si mají přesvědčivě hrát na mrtvého. / U jezera dojde ke konfrontaci mezi táborníky a mazlíčky. Elliot napíše šek, který jeho tělo nemůže proplatit. Po směšných nadávkách na adresu táborníků (a s pocitem bezpečí před veslicí táborníků) se Cleo urazí a navrhne, že všechny problémy vyřeší duel.

Dostupné za 56 minut
S01E26

Je to skutečný McSquizzy?

16.7. 05:00, Minimax, 10 minut

Je to skutečný McSquizzy?

Je to skutečný McSquizzy? Animovaný seriál USA/Irs. (2023). Stereo tábora se rozbije a potřebuje novou součástku. Giselle si vzpomněla, kde ji najdou, na vzdálené opuštěné rangerské stanici. Je nutné však překonat nejnáročnější oblast. Podle některých zvěstí je územím Big Foota. / V táboře přistane lední medvědice, jménem "Anastasia". Tvrdí, že pochází z ruské carské rodiny. Většina táborníků je nadšená z představy, že mezi sebou mají zvíře s modrou krví.

Podobné tituly

Domov v divočině
Bolek a Lolek na Divokém západě
Od Andulky po Žížalu
Alenka v říši divů
Sharkdog

O pořadu

česky, maďarsky

Když Boog a Elliot objeví opuštěný letní tábor uprostřed ničeho, vydají se vstříc novému odvážnému dobrodružství a vytvoří bezpečné a výjimečné místo k životu, kde jsou vítána zvířata všeho druhu. Brzy zjistí, že zatímco jedna věc je žít v divočině... úplně jiná věc je vybudovat komunitu od nuly. Naše roztomile zábavná zvířecí parta bude potřebovat pravidla, role, spojenectví a způsoby spolupráce, které ještě nikdy předtím nezkusila. Nemůžeme přece nechat Táborníky, aby se navzájem požírali, ne? Netrvá dlouho a Boog, Elliot a ostatní zjistí, že vytvořit komunitu z ničeho je těžší, než byste si představovali. A udržet všechny neustále spokojené je prakticky nemožné! Lovecká sezóna - Volání divočiny je seriál ve formátu návratného sitcomu plný absurdních, zábavných a vtipných příběhů o tom, jak je těžké naučit se žít vedle sebe bez ohledu na to, jaký je váš druh nebo jaké máte choutky. Pod vedením Booga a Elliota musí všichni táborníci spolupracovat, aby pomohli vytvořit vlastní kousek ráje uprostřed divočiny. (Pokud se vůbec dokážou shodnout na tom, jaká jejich verze ráje vlastně je)! Ve Volání divočiny v Lovecké sezóně se vracejí všechny oblíbené postavy z oblíbené filmové série a také několik dalších povedených, vtipných, roztomilých a bláznivých přírůstků.


(TV Minimax)