Slitování

Slitování

21.4. 19:55
Film Europe + HD
125 minut
2019
Francie Krimi / Drama

Zločin a trest po francouzsku. Vánoční noc v Roubaix. Policejní šéf Daoud projíždí městem, ve kterém se narodil. Vypálená auta, násilná přepadení… Tváří v tvář chudobě, podvodům a úzkosti, Daoud pozná, kdo lže a kdo říká pravdu. Louis je nováček z policejní akademie, který nedávno přibyl do Daoudova týmu. Je mladý, nešikovný a nechá se snadno zmást. Daoud a Louis jsou konfrontováni s vraždou staré ženy. Vyslýchány budou dvě mladé ženy – Claude a Marie – zcela bez prostředků, alkoholičky, milenky….

Více informací

Podobné tituly

Náruživost
Polib mě ještě
Yomeddine

O pořadu

2019
Francie Krimi / Drama

Zločin a trest po francouzsku.

Vánoční noc v Roubaix. Policejní šéf Daoud projíždí městem, ve kterém se narodil. Vypálená auta, násilná přepadení… Tváří v tvář chudobě, podvodům a úzkosti, Daoud pozná, kdo lže a kdo říká pravdu. Louis je nováček z policejní akademie, který nedávno přibyl do Daoudova týmu. Je mladý, nešikovný a nechá se snadno zmást. Daoud a Louis jsou konfrontováni s vraždou staré ženy. Vyslýchány budou dvě mladé ženy – Claude a Marie – zcela bez prostředků, alkoholičky, milenky….

Tvůrci

Arnaud Desplechin

Hrají

Léa Seydoux, Roschdy Zem, Philippe Duquesne, Sara Forestier, Antoine Reinartz, Elléonore Lemattre, Sébastien Delbaere, Roxane Dubart, Antoni Mignon, Christophe Hennart, Christophe Filbien, Chloé Simoneau, Delphine Parent, Ousmane Kébé, Mamadou Somé Coulibaly, Betty Catroux, Damien Giloteaux, Jérémy Brunet, Didier Vanhée, François Deheunynck, Sandrine Depoorter, Abdellatif Sedegui, Sylvie Moreaux, Diya Chalaoui, Anthony Salamone, Sarah Hamoud, Ilyes Bensalem, Rémy Guislain, Bouzid Bouhdida, Georges Branche, Stéphane Duquenoy, Céline Ansart, Madison Copin, Margot Madec, Emmanuelle Lequin, Maïssa Taleb, Yann Routier, Sébastien Beguin, Fethi Saidi, Franck Bauwens, Philippe Windrif, Marie Frandsen, Moussa Maménia, Nadia Engelhardt, Christine Allaire