Bude líp

Bude líp

S01E01 - Bude líp I (1)

31.5. 11:25
HBO 2
25 minut
2016
Komedie / Drama

Komediální seriál Bude líp se soustředí na Sam Foxovou (Pamela Adlonová), svobodnou pracující herečku bez zábran, která v Los Angeles vychovává své tři dcery – Max, Frankie a Duke. Musí zastat roli matky, otce, soudce i policajta. A také dohlíží na svoji matku Phil, přistěhovanou z Anglie a žijící naproti přes ulici. Sam dělá spoustu chyb, ovšem své děti i matku bezmezně miluje a občas, když se vůči nim cítí provinile, je svou láskou doslova zahrnuje. V podstatě se jen snaží vydělat si na živobytí, vychovat své dcery, odreagovat se s přáteli, a také si sem tam ušetřit chvilku jen sama pro sebe. EPIZODA 1: Seznamte se se Sam Foxovou, s potížemi se potýkající svobodnou matkou tří dcer a herečkou, která se snaží přežít náročný den a vyčerpávající noc.

Více informací
S01E01

Bude líp II (1)

7.6. 11:20, HBO 2, 25 minut

Bude líp II (1)

Komediální seriál Bude líp se soustředí na Sam Foxovou (Pamela Adlonová), svobodnou pracující herečku bez zábran, která v Los Angeles vychovává své tři dcery – Max, Frankie a Duke. Musí zastat roli matky, otce, soudce i policajta. A také dohlíží na svoji matku Phil, přistěhovanou z Anglie a žijící naproti přes ulici. Sam dělá spoustu chyb, ovšem své děti i matku bezmezně miluje a občas, když se vůči nim cítí provinile, je svou láskou doslova zahrnuje. V podstatě se jen snaží vydělat si na živobytí, vychovat své dcery, odreagovat se s přáteli, a také si sem tam ušetřit chvilku jen sama pro sebe. EPIZODA 1: Sam pozve pár lidí na večírek. Rozličné milostné touhy začnou doutnat na různě nepříjemných a nevhodných úrovních, zatímco nahoře Duke předsedá vášnivé hře "Vadí nevadí."

S01E02

Bude líp II (2)

7.6. 11:45, HBO 2, 25 minut

Bude líp II (2)

Komediální seriál Bude líp se soustředí na Sam Foxovou (Pamela Adlonová), svobodnou pracující herečku bez zábran, která v Los Angeles vychovává své tři dcery – Max, Frankie a Duke. Musí zastat roli matky, otce, soudce i policajta. A také dohlíží na svoji matku Phil, přistěhovanou z Anglie a žijící naproti přes ulici. Sam dělá spoustu chyb, ovšem své děti i matku bezmezně miluje a občas, když se vůči nim cítí provinile, je svou láskou doslova zahrnuje. V podstatě se jen snaží vydělat si na živobytí, vychovat své dcery, odreagovat se s přáteli, a také si sem tam ušetřit chvilku jen sama pro sebe. EPIZODA 2: Sam jde bez špetky nadšení na nepříjemnou schůzku, kde poukáže na uplatňování dvojích norem. Později si chce vyčistit hlavu na dámském víkendu – ale nakonec se ukáže, že potřebuje více dovolené než její kamarádky.

S01E03

Bude líp II (3)

10.6. 11:00, HBO 2, 20 minut

Bude líp II (3)

Komediální seriál Bude líp se soustředí na Sam Foxovou (Pamela Adlonová), svobodnou pracující herečku bez zábran, která v Los Angeles vychovává své tři dcery – Max, Frankie a Duke. Musí zastat roli matky, otce, soudce i policajta. A také dohlíží na svoji matku Phil, přistěhovanou z Anglie a žijící naproti přes ulici. Sam dělá spoustu chyb, ovšem své děti i matku bezmezně miluje a občas, když se vůči nim cítí provinile, je svou láskou doslova zahrnuje. V podstatě se jen snaží vydělat si na živobytí, vychovat své dcery, odreagovat se s přáteli, a také si sem tam ušetřit chvilku jen sama pro sebe. EPIZODA 3: Sam potká svobodného otce, který sám vychovává svou dceru, a uvažuje o jejich možná příliš ukvapeném společném víkendu. Max mezitím neochotně absolvuje řidičské zkoušky a Joy potřebuje podporu.

S01E04

Bude líp II (4)

10.6. 11:20, HBO 2, 20 minut

Bude líp II (4)

Komediální seriál Bude líp se soustředí na Sam Foxovou (Pamela Adlonová), svobodnou pracující herečku bez zábran, která v Los Angeles vychovává své tři dcery – Max, Frankie a Duke. Musí zastat roli matky, otce, soudce i policajta. A také dohlíží na svoji matku Phil, přistěhovanou z Anglie a žijící naproti přes ulici. Sam dělá spoustu chyb, ovšem své děti i matku bezmezně miluje a občas, když se vůči nim cítí provinile, je svou láskou doslova zahrnuje. V podstatě se jen snaží vydělat si na živobytí, vychovat své dcery, odreagovat se s přáteli, a také si sem tam ušetřit chvilku jen sama pro sebe. EPIZODA 4: Vzhledem k nedávným stresujícím událostem je Sam nezvykle rozhozená. Dokonce natolik, že se cítí pod psa. Poté, co se svěří své kamarádce, se rozhodne vydat ještě náročnější cestou… a následně se musí vypořádat se špatně načasovanou návštěvou.

S01E05

Bude líp II (5)

11.6. 11:35, HBO 2, 25 minut

Bude líp II (5)

Komediální seriál Bude líp se soustředí na Sam Foxovou (Pamela Adlonová), svobodnou pracující herečku bez zábran, která v Los Angeles vychovává své tři dcery – Max, Frankie a Duke. Musí zastat roli matky, otce, soudce i policajta. A také dohlíží na svoji matku Phil, přistěhovanou z Anglie a žijící naproti přes ulici. Sam dělá spoustu chyb, ovšem své děti i matku bezmezně miluje a občas, když se vůči nim cítí provinile, je svou láskou doslova zahrnuje. V podstatě se jen snaží vydělat si na živobytí, vychovat své dcery, odreagovat se s přáteli, a také si sem tam ušetřit chvilku jen sama pro sebe. EPIZODA 5: Strávíme den s Phil a zjistíme, co ji zajímá – a co naopak pobuřuje. Něco je ale nenávratně pryč, něco, s čím se Phil i Sam budou muset vyrovnat. A Sam si uvědomí, že možná nastal čas učinit velmi těžké rozhodnutí.

S01E06

Bude líp II (6)

11.6. 12:00, HBO 2, 25 minut

Bude líp II (6)

Komediální seriál Bude líp se soustředí na Sam Foxovou (Pamela Adlonová), svobodnou pracující herečku bez zábran, která v Los Angeles vychovává své tři dcery – Max, Frankie a Duke. Musí zastat roli matky, otce, soudce i policajta. A také dohlíží na svoji matku Phil, přistěhovanou z Anglie a žijící naproti přes ulici. Sam dělá spoustu chyb, ovšem své děti i matku bezmezně miluje a občas, když se vůči nim cítí provinile, je svou láskou doslova zahrnuje. V podstatě se jen snaží vydělat si na živobytí, vychovat své dcery, odreagovat se s přáteli, a také si sem tam ušetřit chvilku jen sama pro sebe. EPIZODA 6: Sam se podělí o několik životních poznatků na dramatickém kroužku, který vede, a poté stráví dlouhý den na natáčení reklamy. Večer se naštve na svoje děti za to, že nedoceňují její hereckou kariéru a požaduje po nich, aby řekly, co o ní pronesou na jejím pohřbu.

S01E07

Bude líp II (7)

12.6. 10:45, HBO 2, 20 minut

Bude líp II (7)

Komediální seriál Bude líp se soustředí na Sam Foxovou (Pamela Adlonová), svobodnou pracující herečku bez zábran, která v Los Angeles vychovává své tři dcery – Max, Frankie a Duke. Musí zastat roli matky, otce, soudce i policajta. A také dohlíží na svoji matku Phil, přistěhovanou z Anglie a žijící naproti přes ulici. Sam dělá spoustu chyb, ovšem své děti i matku bezmezně miluje a občas, když se vůči nim cítí provinile, je svou láskou doslova zahrnuje. V podstatě se jen snaží vydělat si na živobytí, vychovat své dcery, odreagovat se s přáteli, a také si sem tam ušetřit chvilku jen sama pro sebe. EPIZODA 7: Sam se pouští do těžkých věcí.

S01E08

Bude líp II (8)

12.6. 11:05, HBO 2, 25 minut

Bude líp II (8)

Komediální seriál Bude líp se soustředí na Sam Foxovou (Pamela Adlonová), svobodnou pracující herečku bez zábran, která v Los Angeles vychovává své tři dcery – Max, Frankie a Duke. Musí zastat roli matky, otce, soudce i policajta. A také dohlíží na svoji matku Phil, přistěhovanou z Anglie a žijící naproti přes ulici. Sam dělá spoustu chyb, ovšem své děti i matku bezmezně miluje a občas, když se vůči nim cítí provinile, je svou láskou doslova zahrnuje. V podstatě se jen snaží vydělat si na živobytí, vychovat své dcery, odreagovat se s přáteli, a také si sem tam ušetřit chvilku jen sama pro sebe. EPIZODA 8: Sam je konfrontována.

S01E09

Bude líp II (9)

13.6. 11:10, HBO 2, 30 minut

Bude líp II (9)

Komediální seriál Bude líp se soustředí na Sam Foxovou (Pamela Adlonová), svobodnou pracující herečku bez zábran, která v Los Angeles vychovává své tři dcery – Max, Frankie a Duke. Musí zastat roli matky, otce, soudce i policajta. A také dohlíží na svoji matku Phil, přistěhovanou z Anglie a žijící naproti přes ulici. Sam dělá spoustu chyb, ovšem své děti i matku bezmezně miluje a občas, když se vůči nim cítí provinile, je svou láskou doslova zahrnuje. V podstatě se jen snaží vydělat si na živobytí, vychovat své dcery, odreagovat se s přáteli, a také si sem tam ušetřit chvilku jen sama pro sebe. EPIZODA 9: Sam si s děvčaty vyrazí na výlet.

S01E10

Bude líp II (10)

13.6. 11:40, HBO 2, 30 minut

Bude líp II (10)

Komediální seriál Bude líp se soustředí na Sam Foxovou (Pamela Adlonová), svobodnou pracující herečku bez zábran, která v Los Angeles vychovává své tři dcery – Max, Frankie a Duke. Musí zastat roli matky, otce, soudce i policajta. A také dohlíží na svoji matku Phil, přistěhovanou z Anglie a žijící naproti přes ulici. Sam dělá spoustu chyb, ovšem své děti i matku bezmezně miluje a občas, když se vůči nim cítí provinile, je svou láskou doslova zahrnuje. V podstatě se jen snaží vydělat si na živobytí, vychovat své dcery, odreagovat se s přáteli, a také si sem tam ušetřit chvilku jen sama pro sebe. EPIZODA 10: Sam a její rodina jsou vykolejeny.

Podobné tituly

Láska, láska, láska
Euforie
Tove
Matriarch
Barry

O pořadu

česky, anglicky
2016
Komedie / Drama

Komediální seriál Bude líp se soustředí na Sam Foxovou (Pamela Adlonová), svobodnou pracující herečku bez zábran, která v Los Angeles vychovává své tři dcery – Max, Frankie a Duke. Musí zastat roli matky, otce, soudce i policajta. A také dohlíží na svoji matku Phil, přistěhovanou z Anglie a žijící naproti přes ulici. Sam dělá spoustu chyb, ovšem své děti i matku bezmezně miluje a občas, když se vůči nim cítí provinile, je svou láskou doslova zahrnuje. V podstatě se jen snaží vydělat si na živobytí, vychovat své dcery, odreagovat se s přáteli, a také si sem tam ušetřit chvilku jen sama pro sebe.(HBO Europe)

Tvůrci

Louis C.K., Pamela Adlon, Louis C.K.

Hrají

Pamela Adlon, David Herman, Dale Dickey, Mather Zickel, Andrea Gabriel, Constance Zimmer, Bradley Whitford, Celia Imrie, Julie Bowen, Christine Scott Bennett, Olivia Edward, Hannah Riley, Adam Kulbersh, Mikey Madison, McCarrie McCausland, Hannah Riley, Christine Scott Bennett