Duna: Část druhá

Duna: Část druhá

5.6. 20:00
HBO
165 minut
Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

V druhé části se Paul Atreides spojí s Chani a Fremeny a zároveň se vydá na válečnou stezku pomsty proti spiklencům, kteří zničili jeho rodinu. Čelí volbě mezi svou životní láskou a osudem známého vesmíru a snaží se zabránit strašlivé budoucnosti, kterou může předvídat jen on. (Vertical Entertainment)

Více informací

Podobné tituly

Duna
John Oliver: Co týden dal a vzal
Dobrý člověk
Rod Draka
Sektor

O pořadu

česky, anglicky česky, anglicky
Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

V druhé části se Paul Atreides spojí s Chani a Fremeny a zároveň se vydá na válečnou stezku pomsty proti spiklencům, kteří zničili jeho rodinu. Čelí volbě mezi svou životní láskou a osudem známého vesmíru a snaží se zabránit strašlivé budoucnosti, kterou může předvídat jen on.


(Vertical Entertainment)

Tvůrci

Denis Villeneuve, Jon Spaihts

Hrají

Christopher Walken, Dave Bautista, Josh Brolin, Charlotte Ramplingová, Javier Bardem, Rebecca Fergusonová, Stellan Skarsgård, Léa Seydoux, Roger Yuan, Imola Gáspár, Austin Butler, Zdeněk Dvořáček, Steve Wall, Anya Taylor-Joy, Leon Herbert, Zendaya, Joseph Beddelem, Timothée Chalamet, Jordan Long, Giusi Merli, Tara Breathnach, Babs Olusanmokun, Souheila Yacoub, Cat Simmons, Florence Pugh, Affif Ben Badra, Nóra Pethő Kincső, Hassan Najib, Amer El-Erwadi, Dylan Baldwin, Anton Valensi, Italo Amerighi, Botond Bóta