Až po uši

Až po uši

S02E05 - Epizoda 5

15.4. 21:00
HBO
35 minut
2017
Česko Komedie / Romantický

Po třech letech se na obrazovky vrací oblíbený seriál z produkce HBO Europe od režiséra Jana Hřebejka. A je v ještě lepší formě. Staří známí se opět zaplétají Až po uši v romantice, humoru, lásce až za hrob, hysterii i bezradnosti – scény z každodenního vztahového života jsou nyní ještě uvěřitelnější, vtipnější, ale zároveň své postavy staví do nevyzpytatelnějších a často dosti krutých situací. Ať už jde o jejich ložnice, pracovny nebo oblíbené bary, v každém kousku jejich života je něco, co bezpečně rozpoznáme i my sami. Ještě zamotanější citové propletence, při nichž se s postavami dobře zasmějete i popláčete, v sobě nesou všechny (ne)představitelné průšvihy moderních vztahů. Jednoduše, všichni se hledají – a občas se najdou v cizí posteli. Nechte se pozvat a skočte tam s nimi!(HBO Europe)

Více informací

Podobné tituly

Prostřeno / 23.05.2024, 17:59
Divoké počasí s Richardem Hammondem
Nikdo není dokonalý (NND 10/166 Laufer J. - Vágner K.) / 23.05.2024, 17:58
Kniha džunglí
K věci / 23.05.2024, 18:33
Vlastníci
Hlavné správy

O pořadu

česky, anglicky česky, anglicky
2017
Česko Komedie / Romantický

Šárka, Jakub, Ema, Milan, Linda nebo Zuzana jsou hrdinové oblíbeného seriálu, který začíná tam, kde většina ostatních seriálů končí – u dveří ložnice. Jsme proto svědky vášnivých milostných avantýr, bolestných rozchodů, úspěchů i proher, které se všichni snaží ustát po svém, především s nadhledem a skleničkou v ruce.(Finále Plzeň)

Tvůrci

Jan Hřebejk

Hrají

Jitka Čvančarová, T. Medvecká, Lenka Krobotová, Stanislav Majer, Nela Bušková, Hynek Čermák, Radek Holub, Aňa Geislerová, Jiří Havelka, Jana Kolesárová, Anna Polívková, Sebastian Jacques, František Němec, Zuzana Šulajová