Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:05 Kobra 11 VI (13)
- 02:10 Mistři renovací V (16)
- 02:30 Kachní dynastie VIII (2)
- 03:15 Strážci hranic: Austrálie VI (7)
- 04:00 Walker, Texas Ranger IX (18)
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Teorie velkého třesku IX (8)
- 02:10 Krok za krokem (3)
- 02:55 Svět podle Jima III (25)
- 03:15 Love Island IV (4)
- 04:05 TELE TELE
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:20 Co na to Češi
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Návrat do života (16)
- 01:45 Vyměněné osudy II (103)
- 03:05 Čarodějky VI (3)
- 04:05 04:05 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:10 02:10 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Global Champions League 2024 - Řím
- 02:30 02:30 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Správy „N“
- 02:05 Góly - body - sekundy
- 02:20 Počasie
- 02:30 Kam zmizla láska?
- 03:55 Don Matteo (Pamätaj, že máš svätiť sviatočné dni - 1.časť)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Hymna SR
- 00:01 Správy „N“
- 00:50 00:50 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 BILANCE: Byznys s neřestmi
- 02:05 Dobré ráno
- 04:40 Zahrada je hra
- 05:00 Bydlení je hra
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ve školních škamnách)
- 06:25 Polopatě
- 07:15 O sedmikrásce
- 07:35 Císařovy nové šaty
- 09:05 Úsměvy Lídy Baarové
- 09:40 Smolař
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Slunečnice
- 13:45 Nezbedná pohádka
- 14:25 Neklejte, princi
- 15:00 Ideál septimy
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Proměny Daniely Kolářové
- 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:35 Samotář
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 BILANCE: Byznys s neřestmi
- 02:05 Dobré ráno
- 04:40 Zahrada je hra
- 05:00 Bydlení je hra
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ve školních škamnách)
- 06:25 Polopatě
- 07:15 O sedmikrásce
- 07:35 Císařovy nové šaty
- 09:05 Úsměvy Lídy Baarové
- 09:40 Smolař
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Slunečnice
- 13:45 Nezbedná pohádka
- 14:25 Neklejte, princi
- 15:00 Ideál septimy
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Proměny Daniely Kolářové
- 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:35 Samotář
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Týždeň v ekonomike
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:10 Sobotné dialógy
- 13:00 Správy :24
- 13:05 SK dejiny: Veľká Morava - ríša, štát či periféria Franskej ríše?
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 KULTÚRA SK
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Sobotné dialógy
- 21:00 Správy :24
- 21:25 Cez lupu
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Experiment
- 23:00 Správy :24
- 23:30 KULTÚRA SK
- 00:30 Muži na pokraji nervového zhroucení
- 02:05 Den zrady
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 První oddělení II
- 01:00 Policisté v akci
- 01:40 Policisté v akci
- 02:25 Noviny
- 02:55 Soudní síň (Byl to tvůj otec)
- 03:45 Soudní síň (On určitě není otcem)
- 04:30 Krimi
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Horná Dolná (Rybník)
- 01:00 Aj múdry schybí
- 02:10 Susedské prípady
- 02:50 02:50 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Luxusní domy III (3)
- 01:00 Opět spolu na chalupě (3)
- 01:50 Opět spolu na chalupě (4)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (20)
- 03:35 Dům snů VII (5)
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Nespoutaný Django
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Šílení šimpanzi (3)
- 01:20 Sestra
- 02:55 Temné chvíle
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Sex ve městě VI (Rozchod)
- 00:30 Sex ve městě VI (Umět se chytit)
- 01:00 Sex ve městě VI (Právo ženy na boty)
- 01:30 Sestra II
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:25 Zlato, tomu neuvěříš
- 02:50 Jako v úlu
- 04:10 04:10 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Lucky Girl
- 02:15 Společné lži
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00