Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 01:15 Svět motorů (51)
- 02:00 Kachní dynastie VII (10)
- 02:45 Strážci hranic: Austrálie VI (5)
- 03:30 Walker, Texas Ranger IX (17)
- 04:10 GKA Kitesurf World Tour Best of Big Air
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Dva a půl chlapa X (1)
- 00:35 Teorie velkého třesku IX (4)
- 02:15 Malý Sheldon VI (22)
- 02:35 Krok za krokem (1)
- 02:55 Svět podle Jima III (23)
- 03:15 Love Island IV (3)
- 04:05 TELE TELE
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Návrat do života (15)
- 01:45 Vyměněné osudy II (101)
- 03:15 Čarodějky VI (1)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Studio NFL
- 02:15 02:15 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 Správy „N“
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 02:40 Počasie
- 02:45 Vraždy na planine Laval
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 00:55 00:55 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Banánové rybičky
- 01:30 Zahrada je hra
- 01:55 Veltrusy a Kačina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:20 Květa Fialová pohledem Zuzany Zemanové
- 10:35 Neobyčejné životy (Jana Štěpánková)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bez ženské a bez tabáku (3)
- 14:50 Bez ženské a bez tabáku (4)
- 15:40 Reportéři ČT
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (3)
- 21:45 Všechnopárty
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Banánové rybičky
- 01:30 Zahrada je hra
- 01:55 Veltrusy a Kačina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:20 Květa Fialová pohledem Zuzany Zemanové
- 10:35 Neobyčejné životy (Jana Štěpánková)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bez ženské a bez tabáku (3)
- 14:50 Bez ženské a bez tabáku (4)
- 15:40 Reportéři ČT
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (3)
- 21:45 Všechnopárty
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:00 Vévoda z Wellingtonu
- 01:30 Chladnokrevný
- 03:00 Haute Couture
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 První oddělení II
- 00:50 Policisté v akci
- 01:35 Policisté v akci
- 02:15 Noviny
- 02:50 Soudní síň (Tyran)
- 03:35 Soudní síň (Biofarma)
- 04:20 Krimi
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Horná Dolná (Kamión)
- 01:20 Aj múdry schybí
- 02:50 Susedské prípady
- 03:35 Susedské prípady
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Luxusní domy III (2)
- 01:00 Opět spolu na chalupě (1)
- 01:50 Opět spolu na chalupě (2)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (19)
- 03:35 Dům snů VII (4)
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Clarencova cesta ke slávě
- 02:10 Žhářka
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (2)
- 02:10 Veliká III (8)
- 03:05 Zlé sémě se vrací
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 Stažená z kůže
- 01:25 Zpověď hochštaplera Felixe Krulla
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00