Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:30 Tichý život Divé Báry
- 03:20 Smrt krásných králíků
- 03:55 Křtiny
- 04:25 Ignis Brunensis 2008
- 04:50 Krásné živé památky (U rakouských hranic)
- 05:15 Etiketa (Obsluha)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Nezralé maliny
- 07:55 Chalupáři (11)
- 08:50 Polopatě
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 F. L. Věk (2)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O zrzavé Andule
- 14:10 Bratři
- 15:30 Cesta do pekla a zpátky
- 16:05 Láska z pasáže
- 17:20 Nemocnice na kraji města (15)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent II (1)
- 21:35 Strážmistr Topinka (1)
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:30 Clona (5)
- 23:20 Vražedné šifry: San Francisco (Vigilie)
- 01:20 Lišky, kuřátka a břichatky
- 01:50 Cizinec mezi svými
- 02:15 Rulandské modré
- 02:40 Návrh UNESCO
- 03:20 Historie.cs
- 04:10 Designtrend
- 04:25 Přátelé bez domova
- 04:50 Sága o soli
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Medina Azahara, ztracené andaluské město
- 06:55 Vltava, naše řeka (9)
- 07:05 Vltava, naše řeka (10)
- 07:15 Skrytá příroda Miami
- 10:20 Válka o tunel
- 10:55 Neznámí hrdinové (Nebeský jezdec)
- 11:20 Osudový střet Judey s Římem (1)
- 12:15 Nenapravitelný Belmondo (2)
- 13:05 Křesťanský magazín
- 13:30 Křížové cesty (Přemožení smrti)
- 14:00 Princezna Diana zblízka
- 14:45 Versailles: Uskutečněný sen
- 15:40 Dostihy 2024 (St. Leger)
- 18:35 Amerika cestou necestou
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Tváří v tvář
- 21:40 Kočky
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:04 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:29 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Archiv ČT24 (Zelené zlato)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zkraje
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:30 Newsroom ČT24 - Retrovize
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 Cyklotoulky
- 08:55 ČEZ Lipno Sport Festival 2024 (Lipno Sport Festival)
- 09:20 Paralympijské hry Paříž 2024 (Denní souhrn)
- 04:45 Jak se staví sen
- 06:00 Lodí přes Kornati
- 06:05 Jen počkej, zajíci!
- 06:15 M.A.S.H (64)
- 06:40 M.A.S.H (65)
- 07:10 M.A.S.H (66)
- 07:40 M.A.S.H (67)
- 08:15 M.A.S.H (68)
- 08:45 Prima Česko
- 09:20 Prima Svět
- 09:50 Inkognito
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 12:00 Receptář prima nápadů
- 12:55 Libovky Pepy Libického
- 13:40 Zahradník po ruce
- 14:15 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:55 Duch (Krysa)
- 16:10 Ženy v pokušení
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Onemanshow: The Movie
- 22:25 Chůva v akci
- 04:35 Autosalon.tv
- 05:25 Těžká dřina
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:10 Autosalon.tv
- 07:00 Top Gear IX (4)
- 08:15 Top Gear IX (5)
- 09:25 Top Gear 2008 (1)
- 10:30 Top Gear 2008 (2)
- 11:35 Autosalon.tv
- 20:15 Válka světů
- 22:35 Pařba v Mexiku
- 04:45 Sběratelé kostí IX (Hrdina Filipín)
- 05:40 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:25 Policie v akci
- 07:05 Zločiny ze sousedství (David a Goliáš)
- 08:00 V plamenech III (4)
- 09:00 Castle na zabití IV (Smrt tanečnice)
- 09:55 Big Ben III (Hon)
- 14:40 Castle na zabití IV (47 vteřin)
- 15:35 V plamenech III (4)
- 04:25 Námořní vyšetřovací služba (Air Force One)
- 05:25 M.A.S.H
- 06:00 M.A.S.H
- 06:25 M.A.S.H
- 06:50 Námořní vyšetřovací služba (Air Force One)
- 07:45 Námořní vyšetřovací služba (Pád z výšky)
- 08:50 A co když je to pravda?
- 10:40 Top Gun
- 12:50 Aféra Thomase Crowna
- 15:05 Já, knedlíček
- 17:20 Top Gun: Maverick
- 20:00 Air Force One
- 22:30 Gamer
- 04:30 Jak se staví sen - extra
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Teď vaří šéf!
- 06:50 Zoo (Ideální dvojice)
- 10:20 Receptář prima nápadů
- 11:15 Do pořádku!
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (To je naše mléko)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:20 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (4)
- 06:40 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola II
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:20 Tlapková patrola: Film
- 12:15 MasterChef Junior VIII (13)
- 12:55 Ztracený a nalezený
- 13:20 Ne-Ne letí do vesmíru
- 13:50 U6 - Úžasný svět techniky
- 14:20 Kamarádi z koše
- 14:30 Kamarádi z koše
- 14:45 Kamarádi z koše
- 14:55 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 15:20 Čvacht
- 15:30 Čvacht
- 15:45 Dynotrax Turbo
- 16:05 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:30 Tlapková patrola
- 16:50 Tlapková patrola
- 17:15 Ovečka Shaun II
- 17:20 Pan Tau (15)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 00:55 Českou filharmonii řídí Michael Tilson Thomas
- 02:00 Hokusai: stařec posedlý malováním
- 02:35 Bratříčku, zavřel jsi vrátka...
- 03:05 Muž a žena
- 03:25 Jan Nepomucký a Zelená hora
- 03:40 Uchem jehly
- 04:10 O "láznění" a relaxaci
- 04:30 Fenomén Šmok
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Koncert ze Schönbrunnu 2024
- 21:40 Van Goghův poslední obraz
- 04:40 Neuvěřitelné dorty IV (15)
- 05:05 Neuvěřitelné dorty IV (16)
- 05:25 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Noční Praha
- 06:15 Tyhle šaty beru! V (Nevěsta vrací úder)
- 06:35 Tyhle šaty beru! V (Netradiční nevěsta)
- 06:55 Tyhle šaty beru! V (Dobré zprávy, špatné zprávy)
- 07:25 Tyhle šaty beru! V (S prababičkou to není snadné)
- 07:45 Svatba na první pohled Austrálie VII (16)
- 10:55 Máte doma uklizeno? II (14)
- 11:25 Máte doma uklizeno? II (15)
- 11:55 Neuvěřitelné dorty IV (15)
- 12:25 Neuvěřitelné dorty IV (16)
- 12:50 VIP Prostřeno!
- 14:15 Hledá se táta a máma
- 15:30 Neuvěřitelné dorty IV (17)
- 04:30 Rodinná pouta II (Nová síla)
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Hrdina kuchyně
- 06:30 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 07:25 Columbo (Krize identity)
- 14:40 Rodinná pouta II (Velký den)
- 15:45 Přístav (Bludičky)
- 16:55 Nikdo není dokonalý
- 18:00 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:05 Jak se staví sen
- 22:45 Nikdo není dokonalý
- 23:45 Jak se staví sen
- 01:15 Partie PLUS
- 02:05 Hlasy zločinu
- 03:05 Hlavní zprávy
- 03:55 Showtime
- 04:15 Prima Česko
- 04:50 Autosalon.tv
- 06:00 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 06:30 Lékaři v éteru
- 07:00 Zprávy
- 07:25 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:25 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:25 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:55 Partie Terezie Tománkové
- 13:00 Partie PLUS
- 13:45 Partie Terezie Tománkové
- 14:45 Partie Terezie Tománkové
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:15 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Showtime magazín
- 21:00 Zprávy
- 21:25 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:55 Partie Terezie Tománkové
- 04:15 Prima Česko
- 04:50 Prima Svět
- 05:25 Ptačí říše
- 06:00 Hausbót Petra Horkého (Freya Hoffmeisterová)
- 06:25 Když žraloci útočí VII (2)
- 07:15 Tajemství oceánů II (New York)
- 18:20 Prima Svět
- 18:55 Po stopách vylodění v Normandii (Průlom)
- 23:00 Superlodě: Giganti moří
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:30 Tichý život Divé Báry
- 03:20 Smrt krásných králíků
- 03:55 Křtiny
- 04:25 Ignis Brunensis 2008
- 04:50 Krásné živé památky (U rakouských hranic)
- 05:15 Etiketa (Obsluha)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Nezralé maliny
- 07:55 Chalupáři (11)
- 08:50 Polopatě
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 F. L. Věk (2)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O zrzavé Andule
- 14:10 Bratři
- 15:30 Cesta do pekla a zpátky
- 16:05 Láska z pasáže
- 17:20 Nemocnice na kraji města (15)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent II (1)
- 21:35 Strážmistr Topinka (1)
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:30 Clona (5)
- 23:20 Vražedné šifry: San Francisco (Vigilie)
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:30 Tichý život Divé Báry
- 03:20 Smrt krásných králíků
- 03:55 Křtiny
- 04:25 Ignis Brunensis 2008
- 04:50 Krásné živé památky (U rakouských hranic)
- 05:15 Etiketa (Obsluha)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Nezralé maliny
- 07:55 Chalupáři (11)
- 08:50 Polopatě
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 F. L. Věk (2)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O zrzavé Andule
- 14:10 Bratři
- 15:30 Cesta do pekla a zpátky
- 16:05 Láska z pasáže
- 17:20 Nemocnice na kraji města (15)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent II (1)
- 21:35 Strážmistr Topinka (1)
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:30 Clona (5)
- 23:20 Vražedné šifry: San Francisco (Vigilie)
- 00:30 Týpci a zbraně
- 02:45 Autobazar Monte Karlo II (11)
- 03:15 Ze dvora (10)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (93)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (99)
- 04:20 Zahradní proměny IV (7)
- 05:10 Zahradní proměny IV (8)
- 06:00 Ve dvou se to lépe vaří (recepty) (26)
- 06:20 Zahradní proměny IV (9)
- 07:20 Zahradní proměny IV (10)
- 08:20 Otec Braun (9)
- 12:35 Profesionálové (1)
- 13:40 Profesionálové (2)
- 14:50 Bůh odpouští, já ne!
- 17:10 Zahradní proměny IV (11)
- 20:10 Na stopě Apačů
- 22:25 Kouzelníci
- 00:50 Policejní akademie 7: Moskevská mise
- 02:35 Na vaší straně
- 03:10 Rady ptáka Loskutáka
- 04:05 Třasořitka
- 05:05 Novashopping
- 06:10 Holčička z iglú
- 06:20 Zig a Sharko IV
- 06:40 Chuggington: Veselé vláčky III (13)
- 07:15 Chuggington: Veselé vláčky IV (1)
- 07:30 Alvin a Chipmunkové III (7)
- 08:20 Policie Modrava (Pohřešovaná)
- 09:35 My, chalupáři
- 13:10 Comeback (Taneční)
- 13:35 Po čem muži touží 2
- 15:35 Doktor od jezera hrochů
- 01:00 Únos vlaku 1 2 3
- 03:05 Pomsta mrtvého muže
- 04:50 Můj falešný snoubenec
- 06:30 1 a 1/2 policajta
- 07:55 Třasořitka
- 09:10 Billy Madison
- 10:55 Tajný život mazlíčků 2
- 12:35 Balerína
- 14:20 Pompeje
- 16:20 Královna ročníku
- 18:30 Pánská jízda
- 20:00 Pepa
- 22:00 Wanted