Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Banánové rybičky
- 01:30 Zahrada je hra
- 01:55 Veltrusy a Kačina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:20 Květa Fialová pohledem Zuzany Zemanové
- 10:35 Neobyčejné životy (Jana Štěpánková)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bez ženské a bez tabáku (3)
- 14:50 Bez ženské a bez tabáku (4)
- 15:40 Reportéři ČT
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (3)
- 21:45 Všechnopárty
- 00:45 Vítězství v Pacifiku 1945
- 01:30 Včely letěly krásně
- 02:30 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem
- 02:45 Ze ZOO do ZOO
- 03:15 V zajetí železné opony (Bunkr)
- 03:30 Válka za mloky
- 03:55 Sabotáž
- 04:25 Před půlnocí
- 04:50 Brtníkův rok
- 05:15 Křesťanský magazín
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Ve větru kopyt
- 09:25 V karavanu po Česku (1)
- 09:50 V karavanu po Česku (2)
- 14:35 Vítězství v Pacifiku 1945
- 15:20 Mars volá
- 16:15 Bitvy 2. světové války v barvě (Kursk)
- 17:00 Zapomenuté výpravy (Sám proti oceánům)
- 17:25 Sousedé
- 17:55 Výborná SHOW
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 Branky, body, vteřiny
- 00:15 Paralympijské hry Paříž 2024 (Atletika)
- 01:15 Paralympijské hry Paříž 2024 (Boccia)
- 02:40 Biatlon ČR 2024 (MČR v běhu na kolečkových lyžích)
- 03:05 Branky, body, vteřiny
- 03:20 Mažoretky ČR 2024 (MS Ostrava)
- 03:40 Triatlon Hrádek nad Nisou
- 03:50 Cena východních Čech v orientačním běhu
- 03:55 Cyklistika ČR 2024 (ČP Brno)
- 04:10 V šachu
- 04:45 Svět motorů
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Diamantová liga 2024 (Wanda Diamond League Curych)
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 Ptýrovský cyklobiatlon
- 08:55 Paralympijské hry Paříž 2024 (Denní souhrn)
- 02:30 02:30 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Výlet k vodopádům)
- 06:05 Břinčíci III
- 06:20 Kazubovi!
- 06:25 Bobo
- 06:35 Tlapková patrola II
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (14)
- 07:20 Prasátko Peppa VII
- 07:25 Splat & Harry
- 07:35 Čím dnes budu?
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Zvířátka v zoo
- 08:10 Sběratelé her
- 08:15 Ryšáček Pablo
- 08:20 Ne-Ne
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Olí a Jůla
- 09:25 Rady medvídka mývala
- 09:30 Hravá angličtina s ptáčky kiwi
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Kazubovi!
- 09:55 Bobo
- 10:05 Leo, strážce přírody
- 10:15 Rok v medvědím sedle
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:30 Lístku, leť!
- 10:50 Rytmix
- 11:00 Draci v hrnci
- 11:25 Bob a Bobek na cestách (Odvážní skokani)
- 11:30 Splat & Harry
- 11:45 Čím dnes budu?
- 11:55 Luo Bao Bei
- 12:05 Zvířátka v zoo
- 12:15 Sběratelé her
- 12:25 Ryšáček Pablo
- 12:30 Ne-Ne
- 12:35 Jezevec Chrujda (Jezevec Chrujda, jak se všichni vybarvili)
- 12:45 Ezopovy bajky
- 12:55 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Výlet k vodopádům)
- 13:05 Věda je zábava III
- 13:35 Šmoulové
- 13:55 Čarodějky školou povinné III
- 14:25 Superhrdinové
- 14:35 Už tam budem?
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (14)
- 15:30 Wifina
- 16:00 Operace Jauu! XII
- 16:30 Méďa a lumíci
- 16:35 DVA3 (Pokojíčky snů)
- 16:50 Terčin zvířecí svět
- 17:05 Rytmix
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 SpongeBob v kalhotách
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Jezevec Chrujda (Jezevec Chrujda, staví nejdřív urychlovač a pak zase zpomalovač)
- 18:55 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (10)
- 19:20 101 Dalmatinská (17)
- 19:40 Dobrodružství Arachnomušáka
- 19:45 Ezopovy bajky
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:40 Koncert ze Schönbrunnu 2024
- 02:10 Očima Arthura C. Clarka
- 02:30 Ladí neladí
- 03:30 Tvrdý/Havelka U Olinka
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Na cestě k sobě
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 22:10 Gauguin
- 23:45 Kanadská soda X (7)
- 01:35 Hlasy zločinu
- 02:35 Showtime
- 02:55 7 pádů Honzy Dědka
- 04:10 04:10 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Banánové rybičky
- 01:30 Zahrada je hra
- 01:55 Veltrusy a Kačina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:20 Květa Fialová pohledem Zuzany Zemanové
- 10:35 Neobyčejné životy (Jana Štěpánková)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bez ženské a bez tabáku (3)
- 14:50 Bez ženské a bez tabáku (4)
- 15:40 Reportéři ČT
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (3)
- 21:45 Všechnopárty
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Banánové rybičky
- 01:30 Zahrada je hra
- 01:55 Veltrusy a Kačina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:20 Květa Fialová pohledem Zuzany Zemanové
- 10:35 Neobyčejné životy (Jana Štěpánková)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bez ženské a bez tabáku (3)
- 14:50 Bez ženské a bez tabáku (4)
- 15:40 Reportéři ČT
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (3)
- 21:45 Všechnopárty
- 00:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (10)
- 01:20 Hudson a Rex (10)
- 02:20 Sousedství II (10)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (107)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (107)
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Zpátky do ringu
- 02:40 Příběh Elizabeth Smartové
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Svět motorů (51)
- 02:00 Kachní dynastie VII (10)
- 02:45 Strážci hranic: Austrálie VI (5)
- 03:30 Walker, Texas Ranger IX (17)
- 04:10 GKA Kitesurf World Tour Best of Big Air
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Dva a půl chlapa X (1)
- 00:35 Teorie velkého třesku IX (4)
- 02:15 Malý Sheldon VI (22)
- 02:35 Krok za krokem (1)
- 02:55 Svět podle Jima III (23)
- 03:15 Love Island IV (3)
- 04:05 TELE TELE
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Návrat do života (15)
- 01:45 Vyměněné osudy II (101)
- 03:15 Čarodějky VI (1)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Studio NFL
- 02:15 02:15 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 Správy „N“
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 02:40 Počasie
- 02:45 Vraždy na planine Laval
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 00:55 00:55 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Banánové rybičky
- 01:30 Zahrada je hra
- 01:55 Veltrusy a Kačina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:20 Květa Fialová pohledem Zuzany Zemanové
- 10:35 Neobyčejné životy (Jana Štěpánková)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bez ženské a bez tabáku (3)
- 14:50 Bez ženské a bez tabáku (4)
- 15:40 Reportéři ČT
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (3)
- 21:45 Všechnopárty
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Banánové rybičky
- 01:30 Zahrada je hra
- 01:55 Veltrusy a Kačina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:20 Květa Fialová pohledem Zuzany Zemanové
- 10:35 Neobyčejné životy (Jana Štěpánková)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bez ženské a bez tabáku (3)
- 14:50 Bez ženské a bez tabáku (4)
- 15:40 Reportéři ČT
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (3)
- 21:45 Všechnopárty
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:00 Vévoda z Wellingtonu
- 01:30 Chladnokrevný
- 03:00 Haute Couture
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 První oddělení II
- 00:50 Policisté v akci
- 01:35 Policisté v akci
- 02:15 Noviny
- 02:50 Soudní síň (Tyran)
- 03:35 Soudní síň (Biofarma)
- 04:20 Krimi
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Horná Dolná (Kamión)
- 01:20 Aj múdry schybí
- 02:50 Susedské prípady
- 03:35 Susedské prípady
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Luxusní domy III (2)
- 01:00 Opět spolu na chalupě (1)
- 01:50 Opět spolu na chalupě (2)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (19)
- 03:35 Dům snů VII (4)
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Clarencova cesta ke slávě
- 02:10 Žhářka
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (2)
- 02:10 Veliká III (8)
- 03:05 Zlé sémě se vrací
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 Stažená z kůže
- 01:25 Zpověď hochštaplera Felixe Krulla
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00