Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:25 Vražedné šifry: San Francisco (Vigilie)
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Klenoty příhraničí (Pravda o víně)
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Kluci v akci
- 10:35 Kolo plné hvězd
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Góly, fóry, legendy
- 14:40 Láska z pasáže
- 16:00 Magnum III (Návrat šermířů)
- 16:45 Na cestě po poloostrově Izu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Černá voda (1)
- 21:10 BILANCE: Byznys s neřestmi
- 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou
- 00:05 Fauda (2)
- 00:35 První dny (1)
- 01:10 Dopamin: Jak aplikace klamou náš mozek
- 02:05 Malý mnich
- 02:30 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem
- 02:50 Ze ZOO do ZOO
- 03:20 V zajetí železné opony (Závoj z černé krajky)
- 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 04:00 Babylon
- 04:25 Nebe na zemi
- 04:50 Člověk, kůň a les
- 05:20 Velemlok japonský, Japonsko
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 14:30 Geniální rostliny (2)
- 15:25 Serengeti III (1)
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:50 Praha ožralá (1)
- 21:20 Nejkrásnější treky Evropy (1)
- 21:50 Nicholas Winton: Muž, který zachránil 669 dětí
- 22:45 Nebezpečný klient
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 09:00 První oddíl (První oddíl - Markéta Davidová)
- 09:10 Cyklotoulky
- 09:25 Paralympijské hry Paříž 2024 (Silniční cyklistika)
- 04:20 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 M.A.S.H (76)
- 07:25 M.A.S.H (77)
- 07:55 M.A.S.H (78)
- 08:25 M.A.S.H (79)
- 09:00 M.A.S.H (80)
- 09:30 Dvojka na zabití 2 (Špinavý byznys)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Pálivé štěstí)
- 21:40 Inkognito
- 22:45 Honeymoon - líbánky k nepřežití
- 23:40 Ano, šéfe!
- 04:15 Spravedlnost v krvi XIII (Nic není svaté)
- 05:20 Těžká dřina
- 06:05 Těžká dřina
- 06:35 Partička L
- 07:55 Re-play
- 08:20 Top Gear IX (2)
- 09:30 Top Gear 2008 (6)
- 20:15 Partička L
- 22:00 Příkaz k popravě
- 23:45 Simpsonovi X (Líza má jedničku)
- 04:45 M.A.S.H
- 05:15 M.A.S.H
- 06:00 Nad krajinou
- 06:05 Bolek a Lolek si hrají
- 06:15 M.A.S.H
- 06:40 M.A.S.H
- 07:05 M.A.S.H
- 07:35 Námořní vyšetřovací služba (Kletba)
- 12:05 Dr. Dolittle 2
- 13:45 Bílí vlci
- 15:55 Falešná dcera
- 17:45 Místokrálův palác
- 20:00 Fešák Hubert
- 21:55 Swordfish: Operace Hacker
- 23:45 Jako malé děti
- 04:55 Jak se staví sen
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Teď vaří šéf!
- 07:05 Prostřeno!
- 10:15 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:10 Osudové léto v Paříži
- 20:00 Osudové léto v horách
- 21:50 Ošklivka Katka (Úpis ďáblovi)
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Cesta do Ameriky)
- 06:05 Břinčíci III
- 06:20 Kazubovi!
- 06:25 Bobo
- 06:35 Tlapková patrola II
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (13)
- 07:25 Prasátko Peppa VII
- 07:30 Splat & Harry
- 07:40 Čím dnes budu?
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:05 Zvířátka v zoo
- 08:10 Sběratelé her
- 08:20 Ne-Ne
- 08:30 Kouzelná školka
- 08:55 Helenčina školička
- 09:10 Olí a Jůla
- 09:20 Rady medvídka mývala
- 09:25 Hravá angličtina s ptáčky kiwi
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Kazubovi!
- 09:50 Bobo
- 10:00 Leo, strážce přírody
- 10:10 Rok v medvědím sedle
- 10:15 Velká kniha o zvířátkách
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:45 Rytmix
- 10:55 Kouzelný vesmír
- 11:10 Šikovné prstíky
- 11:25 Splat & Harry
- 11:40 Čím dnes budu?
- 11:50 Luo Bao Bei
- 12:00 Zvířátka v zoo
- 12:10 Sběratelé her
- 12:20 Ryšáček Pablo
- 12:25 Ne-Ne
- 12:30 Jezevec Chrujda (Jezevec Chrujda, jak našel svou velkou lásečku)
- 12:40 Ezopovy bajky
- 12:50 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Cesta do Ameriky)
- 12:55 Art Ninja
- 13:25 Šmoulové
- 13:50 Čarodějky školou povinné III
- 14:20 Superhrdinové
- 14:30 AZ kvíz junior
- 14:55 Hvězdičky III
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (13)
- 15:25 Kája a Mat+Ema+Tika
- 15:40 Bankovkovi
- 15:55 Planeta YÓ
- 16:05 Superhrdinové
- 16:20 Vyzrálá šou s Kvajávou
- 16:30 Méďa a lumíci
- 16:40 Šikulové - Velká výzva
- 17:10 Rytmix
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 04:30 Před půlnocí
- 04:55 Ali z Jávy
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Mág světla a barev. Jaromír Šofr
- 21:10 Prolomit vlny
- 10:35 Máte doma uklizeno? III (5)
- 11:00 Máte doma uklizeno? III (6)
- 11:30 Neuvěřitelné dorty IV (23)
- 12:00 Neuvěřitelné dorty IV (24)
- 12:25 VIP Prostřeno!
- 13:45 Hledá se táta a máma
- 04:45 Rodinná pouta II (Ohýbání stromků)
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Nikdo není dokonalý
- 06:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 08:00 Columbo (Smrt v aréně)
- 09:35 Osudové léto v Kapském Městě
- 14:45 Rodinná pouta II (První máj)
- 15:50 Přístav (Šary vary)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 7 pádů Honzy Dědka
- 23:15 Jak se staví sen
- 00:25 360⁰
- 02:10 Lékaři v éteru
- 02:40 Hlavní zprávy
- 03:40 Co na to ministr
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Prima MĚSTO
- 15:00 Zprávy
- 15:20 K věci
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:25 Vražedné šifry: San Francisco (Vigilie)
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Klenoty příhraničí (Pravda o víně)
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Kluci v akci
- 10:35 Kolo plné hvězd
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Góly, fóry, legendy
- 14:40 Láska z pasáže
- 16:00 Magnum III (Návrat šermířů)
- 16:45 Na cestě po poloostrově Izu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Černá voda (1)
- 21:10 BILANCE: Byznys s neřestmi
- 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou
- 00:25 Vražedné šifry: San Francisco (Vigilie)
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Klenoty příhraničí (Pravda o víně)
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Kluci v akci
- 10:35 Kolo plné hvězd
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Góly, fóry, legendy
- 14:40 Láska z pasáže
- 16:00 Magnum III (Návrat šermířů)
- 16:45 Na cestě po poloostrově Izu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Černá voda (1)
- 21:10 BILANCE: Byznys s neřestmi
- 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou
- 02:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (9)
- 02:45 Hudson a Rex (9)
- 03:35 Výleťák (196)
- 03:40 U stánku (1)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (106)
- 04:20 Zahradní proměny IV (15)
- 05:10 Zahradní proměny IV (16)
- 06:00 Pravidla zasnoubení III (5)
- 06:20 Ve dvou se to lépe vaří (20)
- 06:55 Případy detektiva Murdocha XIII (11)
- 07:50 Zahradní proměny IV (17)
- 10:50 Hudson a Rex (9)
- 11:50 Vítej doma
- 16:10 Hudson a Rex (10)
- 17:10 Zahradní proměny IV (19)
- 20:10 Starci na chmelu
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:25 Ulice (4743)
- 09:30 Hell’s Kitchen Česko (2)
- 14:30 Kriminálka Las Vegas VIII (Švábi)
- 15:30 Výměna manželek III
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Jedna rodina (Vyžírka)
- 21:45 Comeback (CzechSteh)
- 22:20 Comeback (Mrtvý muž)
- 23:00 Na vaší straně
- 23:45 Kriminálka Las Vegas VIII (Dám se zabít)
- 00:35 Expendables: Postradatelní 3
- 02:55 Wanted
- 11:15 Tři kroky od sebe
- 13:35 Teleshopping
- 14:10 Doktor od jezera hrochů
- 16:45 Skleněné peklo
- 20:00 Rychle a zběsile
- 22:10 Mizerové
- 01:20 Mistři renovací V (14)
- 01:55 Kachní dynastie VII (8)
- 02:40 Strážci hranic: Austrálie VI (3)
- 03:25 Walker, Texas Ranger IX (16)
- 04:10 Rugby - letní speciál
- 04:50 Walker, Texas Ranger IX (15)
- 05:35 Strážci hranic: Austrálie VI (5)
- 06:20 Mistři zastavárny III (24)
- 07:15 Mistři renovací V (14)
- 08:10 Kachní dynastie VII (8)
- 09:10 Kobra 11 VI (9)
- 11:15 Novashopping
- 11:30 Walker, Texas Ranger IX (16)
- 12:30 Válka skladů Texas (13)
- 16:30 Kobra 11 VI (11)
- 18:35 Válka skladů Texas (15)
- 19:30 Mistři zastavárny IV (2)
- 20:30 Mistři renovací V (16)
- 21:25 Kachní dynastie VIII (2)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (17)
- 23:15 Kobra 11 VI (11)
- 00:40 Teorie velkého třesku VIII (24)
- 02:15 Malý Sheldon VI (21)
- 02:55 Svět podle Jima III (21)
- 03:15 Love Island IV (2)
- 04:05 TELE TELE
- 04:40 Ženatý se závazky (157)
- 05:25 Oggy a škodíci: Nová generace (77)
- 06:10 Bakugan: Evolutions (48)
- 06:20 Přátelé II (10)
- 07:15 Máma VII (9)
- 09:00 Malý Sheldon VI (22)
- 09:25 Krok za krokem (3)
- 10:50 Novashopping
- 11:05 Ženatý se závazky (159)
- 12:05 Dva a půl chlapa IX (23)
- 12:55 Přátelé II (10)
- 13:50 Teorie velkého třesku VIII (24)
- 15:30 Máma VII (13)
- 17:15 Svět podle Jima III (24)
- 18:05 Dva a půl chlapa IX (24)
- 18:35 Dva a půl chlapa X (1)
- 19:00 Krok za krokem (5)
- 20:00 Teorie velkého třesku IX (4)
- 21:45 Love Island IV (3)
- 22:45 Přátelé II (12)
- 23:45 Dva a půl chlapa IX (24)
- 04:25 Co na to Češi
- 05:05 Riskuj!
- 05:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:20 Na lovu II
- 07:15 MasterChef Česko III (6)
- 12:20 Teleshopping
- 12:35 MasterChef Česko III (7)
- 13:55 Tescoma s chutí
- 00:45 Návrat do života (14)
- 01:55 Vyměněné osudy II (99)
- 03:15 Čarodějky V (22)
- 04:15 Ulice (4375)
- 05:55 Hledá se dům pro milionáře: Los Angeles VIII (9)
- 07:50 Čarodějky VI (3)
- 08:45 Čarodějky VI (4)
- 09:40 Oteckovia II (129)
- 11:40 Mateřská láska II (38)
- 16:15 Vyměněné osudy II (105)
- 18:20 Čarodějky VI (5)
- 19:20 Čarodějky VI (6)
- 20:15 Mateřská láska II (41)
- 21:15 Mateřská láska II (42)
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: Hansa Rostock - Hertha BSC
- 15:00 Legendy na greenu 2024
- 15:15 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 15:45 Big Summer Games 2024
- 18:50 Odpolední sportovní noviny
- 18:55 Studio NFL
- 19:55 Spade poker show 2024 (17)
- 00:30 Fotbal: AS Monaco - RC Lens
- 02:30 Přestávka ve vysílání
- 15:15 Ligue 1 Highlights (3)
- 15:45 Běhej lesy - Bílá
- 01:40 Správy „N“
- 02:35 Počasie
- 02:45 Don Matteo (Nevezmeš Božie meno nadarmo - 1. časť)
- 03:45 Správy „N“
- 04:40 Počasie
- 04:45 Postav dom, zasaď strom
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy
- 12:00 Správy
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy
- 16:30 Cesty za umením (Z Ríma do Melfi 2.)
- 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Bez dychu - 2.časť)
- 17:45 Krátke správy
- 17:50 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 20:00 Góly - body - sekundy
- 20:20 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Sesterská láska)
- 22:10 Kam zmizla láska?
- 23:45 Hymna SR
- 23:49 Julie Lescautová (8)
- 00:00 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 00:55 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Ako sa rodia víťazi
- 06:25 Mimi a Líza
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat II
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 09:00 Regina
- 10:00 Hriech
- 11:30 Obedníček (Na hriňovských lúkach)
- 11:40 Viky, sova iná než rodina
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - JABLKÁ V ŽUPANE)
- 18:30 Večerníček (Na hriňovských lúkach)
- 18:35 Viky, sova iná než rodina
- 18:45 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Pettson a Findus III
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Ako sa rodia víťazi
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 00:25 Vražedné šifry: San Francisco (Vigilie)
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Klenoty příhraničí (Pravda o víně)
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Kluci v akci
- 10:35 Kolo plné hvězd
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Góly, fóry, legendy
- 14:40 Láska z pasáže
- 16:00 Magnum III (Návrat šermířů)
- 16:45 Na cestě po poloostrově Izu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Černá voda (1)
- 21:10 BILANCE: Byznys s neřestmi
- 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou
- 00:25 Vražedné šifry: San Francisco (Vigilie)
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Klenoty příhraničí (Pravda o víně)
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Kluci v akci
- 10:35 Kolo plné hvězd
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Góly, fóry, legendy
- 14:40 Láska z pasáže
- 16:00 Magnum III (Návrat šermířů)
- 16:45 Na cestě po poloostrově Izu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Černá voda (1)
- 21:10 BILANCE: Byznys s neřestmi
- 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:20 Colette: Příběh vášně
- 03:10 Jsem božská
- 04:55 Věř mi
- 06:35 Sladko-slaná láska
- 08:10 Randění v New Yorku
- 09:55 Ainbo: Hrdinka pralesa
- 11:30 A do kuchyně!
- 13:15 Romance v Mariposa Beach
- 14:55 Tady hlídám já
- 16:55 Velký souboj pekařů
- 18:30 Láska k pronájmu
- 20:15 Rodiče na tahu
- 21:55 Zelený rytíř
- 00:10 Policisté v akci
- 00:55 Policisté v akci
- 01:40 Noviny
- 02:10 Nové bydlení - Dizajn
- 03:00 Soudní síň (Jsem nemocný člověk)
- 03:45 Soudní síň (Nedopřeješ vlastním dětem)
- 04:25 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení II
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:45 Pod povrchem (49)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 12:55 Soudní síň (Tyran)
- 13:55 Soudní síň (Biofarma)
- 14:55 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Vrátil se zpět)
- 17:55 Soudní síň (Hokej)
- 00:55 Horná Dolná (Voľby)
- 01:50 Aj múdry schybí
- 03:20 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:00 Mama na prenájom IV (3)
- 11:00 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedské prípady
- 12:55 Búrlivé víno (92)
- 13:50 V mene zákona
- 14:15 Farma
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 17:55 Mama na prenájom IV (4)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám III (10)
- 21:55 Jama levova II
- 23:10 Partička
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (18)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (19)
- 14:20 Dům snů (24)
- 15:10 Opět spolu na chalupě (1)
- 20:20 Dům snů (25)
- 21:10 Dům snů IV (21)
- 22:00 Dům snů VII (4)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (19)
- 23:50 Utajený šéf – USA X (9)
- 00:45 Agent z Panamy
- 02:35 Potomci lidí
- 04:20 Je to nádhera!
- 06:00 Mr. Holmes
- 07:45 Anatomie pádu
- 10:15 Maškaráda
- 12:25 Madam Web
- 14:20 Wonka
- 16:15 Sázka na nejistotu
- 18:25 Holčička
- 20:00 Co to s tebou je?!
- 21:30 Faye
- 23:00 Šílení šimpanzi (3)
- 00:00 Podivuhodný případ Benjamina Buttona
- 02:45 Wanted
- 04:30 Batman: Zkáza Gothamu
- 06:00 Neklid
- 07:30 Poslední hra o zlato
- 09:20 Rachel se vdává
- 11:10 Přátelé IV (15)
- 11:30 Přátelé IV (16)
- 11:55 Nerozlučná dvojka
- 15:00 Moře stromů
- 16:50 Tokyo Vice (2)
- 17:50 Přišla za mnou
- 19:30 Po stopách otce
- 21:10 Zimní král (5)
- 22:05 Rod Draka II (2)
- 23:15 Hrubý střih
- 00:25 Sektor III (4)
- 01:25 Noční let (5)
- 02:15 Řekni mi všechno II (1)
- 03:00 Nalezení (1)
- 03:45 Creed
- 06:00 Lady Bird
- 07:35 Šmoulové: Zapomenutá vesnice
- 11:35 Bláznův ráj
- 13:10 Před kamerou XXI (31)
- 13:35 Zillion
- 15:50 Velký útěkář
- 17:25 Sektor III (4)
- 18:30 Nesvá IV (7)
- 18:55 Nesvá IV (8)
- 19:30 Sex ve městě VI (Rozchod)
- 22:35 Zpropadený Michael Che II (3)
- 23:00 Řekni mi všechno II (1)
- 23:50 Podfu(c)k
- 01:20 Všichni bohové nebes
- 03:00 Animalia
- 04:35 Reality
- 06:00 Medúza Deluxe
- 07:45 Nultého června
- 09:30 Seznamte se, Joe Black
- 12:25 Semret
- 13:50 Lola: Zprávy z budoucnosti
- 15:10 Chuť jablek je rudá
- 16:35 Nultého června
- 18:20 Marinette
- 20:00 Veterán
- 22:00 Bristol Fashion
- 23:40 Dívka, která létala
- 00:15 Elaha
- 02:10 Kos v ostružiní
- 04:05 Návrat Sommersbyho
- 06:00 A přišli v noci...
- 07:50 Mamma Roma
- 09:40 Medvědi tu nejsou
- 11:30 Návrat Sommersbyho
- 13:25 Země žen
- 15:15 Umberto D
- 16:45 Mamma Roma
- 18:35 Naděje a sláva
- 20:30 REVENANT Zmrtvýchvstání
- 23:05 Modrý samet