Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 12:40 Smallville (Zrůda)
- 13:30 Smallville (Dívka ze snu)
- 16:15 Smallville (Erupce)
- 17:10 Smallville (Obrazy z minulosti)
- 20:00 Gremlins
- 00:45 Ruiny
- 02:15 Mr. Brooks
- 05:05 Erik Kamenné srdce
- 07:00 Šťastná
- 08:25 Julius Caesar (1)
- 10:30 Velký Jake
- 12:45 Chobotnice z II. patra
- 14:30 Vlastníci
- 16:40 Marketa Lazarová
- 20:00 Jiu Jitsu
- 22:05 Touha po vraždě
- 00:05 Odklad
- 01:30 Synku, synku, cos to proved
- 03:00 Výtažek
- 04:30 Sladké letní víno
- 06:00 Spy kids: Stroj času
- 07:25 Kouzelný svět Davida Copperfielda
- 09:20 Tunel do Číny
- 12:25 Láska v Indii
- 14:00 Květy války
- 15:35 Vysněný život
- 17:15 Síla slova
- 19:20 Bernie
- 21:00 Bel Canto
- 22:40 Dort
- 00:15 Protokol
- 01:45 Nadechni se
- 03:20 Proti větru
- 05:30 Šéf
- 07:25 Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva
- 09:15 Čekání na Anyu
- 11:00 Romantické útočiště
- 12:25 Armáda jednoho
- 13:55 Bůh masakru
- 15:15 Vévoda z Wellingtonu
- 16:50 Eat Wheaties!
- 18:20 Císař - občanská válka
- 20:00 Problémissky
- 21:45 Korzet
- 23:35 After: Polibek
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 04:50 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona
- 06:25 Strojvůdce
- 08:00 Kouzelné maliny
- 09:20 Regina
- 10:50 Supermafián Quido
- 15:15 Hospodu vám nedáme
- 18:50 Kupec benátský
- 21:00 Muž ve stínu
- 23:05 Nevěsty pro milionáře
- 01:10 Nepřítomnost
- 02:40 Ve sněžné pasti
- 04:10 Přestávka ve vysílání
- 05:50 Návrat
- 07:50 Criminal Games by Agatha Christie (26)
- 09:50 Bradův život
- 11:55 Někdy na tom záleží
- 20:00 Nevinnost
- 22:05 Něžný hák
- 01:25 Banjo Farid
- 01:45 Abiura
- 01:55 The River
- 03:30 Love Laughs At Andy Hardy
- 05:00 Titus And Mirabella
- 05:20 End of Program
- 06:00 The Fabulous Dorseys
- 07:25 A Dog's Life
- 08:00 Sea Dragon
- 08:20 Quality Time
- 09:50 Delightfully Dangerous
- 11:20 Abilene Town
- 12:50 Anna Christie
- 17:25 Moulin Rouge
- 19:30 Schengen
- 19:40 The Man Who Cheated Himself
- 21:00 The Chase
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (3)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (10)
- 19:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (7)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (8)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (33)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (34)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (15)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (16)
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (5)
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS (23)
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS (33)
- 02:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (20)
- 04:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 04:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 05:00 BOARD STORIES SURFING (3)
- 05:30 BOARD STORIES SURFING (4)
- 06:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (15)
- 06:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (16)
- 07:00 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 07:30 RACEMAX MOTORSPORTS (23)
- 10:00 AUTOSPEED 2019 (20)
- 10:30 AUTOSPEED 2019 (21)
- 11:00 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 11:30 INSIDE SAILING 2021 (1)
- 12:00 CAPE EPIC 2018 (5)
- 12:30 CAPE EPIC 2018 (6)
- 13:00 SHIFTING GEARS
- 13:30 SHIFTING GEARS
- 16:00 RACING THE WORLD (3)
- 16:30 RACING THE WORLD (4)
- 17:00 BOAT SHOW 4K (4)
- 17:30 BOAT SHOW 4K (5)
- 18:00 SPORTS MAX (48)
- 18:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 19:00 GEARING UP 2021 (1)
- 19:30 GEARING UP 2021 (2)
- 22:00 GP RACING 2022 (48)
- 22:30 GP RACING 2022 (49)
- 23:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 23:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (5)
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS (23)
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS (33)
- 02:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (20)
- 04:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 04:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 05:00 BOARD STORIES SURFING (3)
- 05:30 BOARD STORIES SURFING (4)
- 06:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (15)
- 06:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (16)
- 07:00 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 07:30 RACEMAX MOTORSPORTS (23)
- 10:00 AUTOSPEED 2019 (20)
- 10:30 AUTOSPEED 2019 (21)
- 11:00 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 11:30 INSIDE SAILING 2021 (1)
- 12:00 CAPE EPIC 2018 (5)
- 12:30 CAPE EPIC 2018 (6)
- 13:00 SHIFTING GEARS
- 13:30 SHIFTING GEARS
- 16:00 RACING THE WORLD (3)
- 16:30 RACING THE WORLD (4)
- 17:00 BOAT SHOW 4K (4)
- 17:30 BOAT SHOW 4K (5)
- 18:00 SPORTS MAX (48)
- 18:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 19:00 GEARING UP 2021 (1)
- 19:30 GEARING UP 2021 (2)
- 22:00 GP RACING 2022 (48)
- 22:30 GP RACING 2022 (49)
- 23:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 23:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:35 Mapy vrážd (9)
- 01:25 Téma
- 02:05 Shakespeare: Dedičstvo (1)
- 02:55 Ja, národ (1)
- 04:15 Tvárou v tvár (17)
- 04:50 Do áut, súdruhovia (1)
- 05:50 Fotograf (1)
- 06:20 Tajné vojny II (1)
- 07:10 Osudy Letcov WWII (2)
- 08:00 Vyrobené na Slovensku (4)
- 08:15 Do áut, súdruhovia (1)
- 09:15 Havária letu JK5022 (1)
- 12:00 Ríše vikingov (1)
- 13:00 Vyrobené na Slovensku (5)
- 13:10 Život vo vesmíre (1)
- 14:00 Univerzum (1)
- 14:40 Nevyhlásená vojna: Irán verzus Izrael a USA (2)
- 15:40 Hovorme o nás (23)
- 16:20 Travelistan (24)
- 16:40 Spoločenstvá zvierat (2)
- 17:35 Vraždy v raji (15)
- 18:25 Sadnite si, prosím (28)
- 19:05 John Philip Holland (1)
- 20:00 Travelistan (15)
- 20:20 Vojna vo Vietname (1)
- 21:10 Téma
- 21:50 B-2: Technológia Stealth vo vojne (1)
- 22:50 Tlačová beseda | 100 rokov Slovan (1)
- 23:50 K-FUN (32)
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (3)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Most (9)
- 21:30 El Chapo II (6)
- 22:20 Poklad z půdy
- 23:30 Cyranův ostrov (3)
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:10 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:45 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:15 Jak to dopadlo!?
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 03:00 Na plac!
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:05 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 04:10 Pozor vlak
- 04:55 Honza Tuna v Akci!: Boj o peníze pro postižené
- 05:25 A11 rozhovor: Dan Svátek, český filmový režisér, scenárista a producent.
- 05:55 Magazín z Prostějova
- 06:25 Magazín z Orlickoústecka
- 06:45 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 07:00 Magazín ze Strakonicka
- 07:20 Olomoucký magazín
- 07:50 Petrovický zpravodaj
- 16:00 Ústecký zpravodaj
- 16:15 Valašský zpravodaj
- 16:25 Týden z jihu Čech
- 16:45 Vaření s Davidem: František Nedvěd ml. - 2.díl
- 17:30 Byznys na vrcholu
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 00:35 Macgyver V (13)
- 01:20 Macgyver V (14)
- 02:00 Leo Mattei: Oddělení mladistvých IV (3)
- 02:50 Leo Mattei: Oddělení mladistvých IV (4)
- 03:40 Zelenáč IV (1)
- 04:20 Zelenáč IV (2)
- 05:05 Profil zločinu IX (8)
- 06:00 Totalcar III (10)
- 06:35 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (11)
- 07:30 Xena II (11)
- 08:30 Profil zločinu IX (8)
- 09:40 Profil zločinu IX (9)
- 10:55 Hvězdná brána: Atlantida III (3)
- 11:50 A-Team III (17)
- 14:50 Profil zločinu IX (10)
- 15:55 Profil zločinu X (1)
- 17:05 A-Team III (18)
- 22:55 Námořní vyšetřovací služba XVII (17)
- 23:50 Bosch (4)
- 00:25 Ztracený svět III (22)
- 01:25 K poctě zbraň (3)
- 02:15 K poctě zbraň (4)
- 03:00 Totalcar VII (4)
- 03:25 Seriálový tip
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (20)
- 10:00 Ztracený svět III (21)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver IV (3)
- 13:50 A-Team III (23)
- 14:55 Společnost Adventure (7)
- 15:50 Společnost Adventure (8)
- 16:50 Ztracený svět III (22)
- 17:50 Ztracený svět (1)
- 18:45 Xena III (21)
- 19:45 A-Team III (24)
- 20:45 Macgyver IV (4)
- 21:40 Společnost Adventure (7)
- 22:40 Společnost Adventure (8)
- 23:30 Xena III (21)