Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:00 Banánové rybičky
- 02:40 Dobré ráno
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:15 Heleniny
- 10:30 F. L. Věk (2)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Nebezpečné známosti (3)
- 15:15 Úsměvy Jany Štěpánkové
- 16:00 Magnum III (Vzpomínka na minulost)
- 16:45 Na cestě po Limě
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Pustina (1)
- 21:10 13. komnata Jiřího Štancla
- 21:40 Bardotová (5)
- 00:45 Fauda (1)
- 01:30 Televizní klub neslyšících
- 01:55 Biokoridory Hornolidečska
- 02:10 Zašlapané projekty (Stop pro "čezetu")
- 02:30 V zajetí železné opony (Letadlo pro Pavlínu)
- 02:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:10 Patron nebe
- 03:35 Potulní umělci
- 08:30 Amerika cestou necestou
- 09:15 Versailles: Uskutečněný sen
- 10:10 Geniální rostliny (2)
- 11:05 Boj o přežití
- 12:00 Bitvy 2. světové války v barvě (Kursk)
- 12:45 Bedekr IV. (Štrasburk)
- 13:15 Mars volá
- 16:35 Klíč
- 17:05 Svědkové zrady aneb měli jsme se bránit?
- 20:00 Markézy, k pramenům Polynésie
- 21:00 V karavanu po Česku (1)
- 21:25 V karavanu po Česku (2)
- 21:55 Středověké srdce Evropy (1)
- 22:25 Láska s otazníkem
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:05 Panorama
- 08:40 BBV po 25 letech
- 09:00 Paralympijské hry Paříž 2024 (Silniční cyklistika)
- 10:00 Paralympijské hry Paříž 2024 (Stolní tenis)
- 11:35 Volejbalový magazín
- 11:50 Panorama
- 16:55 Svět motorů
- 04:45 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (74)
- 07:35 M.A.S.H (75)
- 08:10 M.A.S.H (76)
- 08:40 M.A.S.H (77)
- 09:15 Zoo (Falešný happyend)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Dvojka na zabití 2 (Špinavý byznys)
- 21:40 Show Jana Krause
- 22:35 Honeymoon - líbánky k nepřežití
- 23:30 Ano, šéfe!
- 04:45 Autosalon.tv
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:20 Těžká dřina
- 06:50 Prima Partička
- 07:40 Partička Nová krev
- 08:30 Top Gear IX (1)
- 09:30 Top Gear 2008 (5)
- 20:15 Autosalon.tv
- 21:20 Fotr na tripu VI
- 00:30 Atentát
- 02:30 Mega bouře
- 04:25 Námořní vyšetřovací služba (Nesmrtelní)
- 05:20 M.A.S.H
- 06:00 Nad krajinou
- 06:05 Bolek a Lolek si hrají
- 06:20 M.A.S.H
- 06:45 M.A.S.H
- 07:10 M.A.S.H
- 07:40 Námořní vyšetřovací služba (Nesmrtelní)
- 11:25 Dívka v modrém
- 13:10 Umění tančit v dešti
- 15:20 Bílí vlci
- 17:35 Krvavý příliv
- 20:00 Sázka na nejistotu
- 22:50 Jako malé děti
- 04:35 Jak se staví sen - extra
- 05:40 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:10 Teď vaří šéf!
- 07:00 Prostřeno!
- 10:10 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:10 Osudové léto v Mazurách
- 20:00 Osudové léto v Kapském Městě
- 21:50 Ošklivka Katka (Provize)
- 23:00 Zoo (Falešný happyend)
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Telegram pro strejdu)
- 06:05 Břinčíci III
- 06:20 Kazubovi!
- 06:25 Bobo
- 06:35 Tlapková patrola II
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (12)
- 07:20 Prasátko Peppa VII
- 07:30 Splat & Harry
- 07:40 Čím dnes budu?
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Zvířátka v zoo
- 08:10 Sběratelé her
- 08:15 Ryšáček Pablo
- 08:25 Ne-Ne
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:05 Ne-Ne letí do vesmíru
- 09:30 Zpívejte s námi
- 09:35 Hravá angličtina s ptáčky kiwi
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:55 Kazubovi!
- 10:00 Bobo
- 10:10 Leo, strážce přírody
- 10:20 Rok v medvědím sedle
- 10:25 Velká kniha o zvířátkách
- 10:30 Lístku, leť!
- 10:55 Rytmix
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:20 Šikovné prstíky
- 11:40 Splat & Harry
- 11:50 Čím dnes budu?
- 12:00 Luo Bao Bei
- 12:15 Zvířátka v zoo
- 12:20 Sběratelé her
- 12:30 Ryšáček Pablo
- 12:35 Ne-Ne
- 12:45 Dobrodružství pavoučka Štěstíka (Jak si Štěstík chytil pavoučí vílu)
- 12:50 Ezopovy bajky
- 13:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Telegram pro strejdu)
- 13:10 Art Ninja
- 13:40 Šmoulové
- 14:05 Čarodějky školou povinné III
- 14:35 Superhrdinové
- 14:45 Tlapková patrola: Mocné tlapky
- 15:25 Skautská pošta 1918
- 15:40 Zvěd
- 15:55 Planeta YÓ
- 16:07 Superhrdinové
- 16:20 Vyzrálá šou s Kvajávou
- 16:30 Méďa a lumíci
- 16:40 Medvídkova poradna
- 16:55 Hravě to zvládneme! (Velké prádlo)
- 17:10 Rytmix
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 SpongeBob v kalhotách
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Jezevec Chrujda (Jezevec Chrujda, jak našel svou velkou lásečku)
- 18:55 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (8)
- 19:15 101 Dalmatinská (15)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Ezopovy bajky
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:15 Kanadská soda X (6)
- 00:40 Van Goghův poslední obraz
- 01:40 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:55 Očima Arthura C. Clarka
- 02:20 Ladí neladí
- 03:15 Babylon
- 03:40 Před půlnocí
- 04:10 Terra musica
- 04:35 Na cestě k sobě
- 04:50 Oscarový animátor v Praze
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Anna K. - 30 let na scéně
- 21:25 Příběh Bee Gees
- 10:25 Máte doma uklizeno? III (3)
- 10:55 Máte doma uklizeno? III (4)
- 11:30 Neuvěřitelné dorty IV (21)
- 12:00 Neuvěřitelné dorty IV (22)
- 12:20 VIP Prostřeno!
- 13:45 Hledá se táta a máma
- 04:40 Rodinná pouta II (Velikonoční výprask)
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Nikdo není dokonalý
- 06:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 7 pádů Honzy Dědka
- 23:15 Jak se staví sen
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Byznys
- 15:00 Zprávy
- 15:15 Svět financí s Trinity Bank
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Co na to ministr
- 21:30 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:55 Co na to ministr
- 04:10 Nezkrotné Portugalsko (Lisabon)
- 05:20 Prima Svět
- 06:00 Ptačí říše
- 06:15 Prima Česko
- 06:40 Prima Svět
- 07:15 Po stopách vylodění v Normandii (Průlom)
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:00 Banánové rybičky
- 02:40 Dobré ráno
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:15 Heleniny
- 10:30 F. L. Věk (2)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Nebezpečné známosti (3)
- 15:15 Úsměvy Jany Štěpánkové
- 16:00 Magnum III (Vzpomínka na minulost)
- 16:45 Na cestě po Limě
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Pustina (1)
- 21:10 13. komnata Jiřího Štancla
- 21:40 Bardotová (5)
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:00 Banánové rybičky
- 02:40 Dobré ráno
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:15 Heleniny
- 10:30 F. L. Věk (2)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Nebezpečné známosti (3)
- 15:15 Úsměvy Jany Štěpánkové
- 16:00 Magnum III (Vzpomínka na minulost)
- 16:45 Na cestě po Limě
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Pustina (1)
- 21:10 13. komnata Jiřího Štancla
- 21:40 Bardotová (5)
- 00:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (8)
- 01:25 Hudson a Rex (8)
- 02:20 Brooklyn 99 VI (18)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (102)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (103)
- 08:20 Zahradní proměny IV (15)
- 09:20 Zahradní proměny IV (16)
- 16:10 Hudson a Rex (9)
- 17:10 Zahradní proměny IV (17)
- 20:10 Stopy zločinu (2)
- 21:45 Smrt černého krále
- 23:45 Na stopě Apačů
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:25 Ulice (4742)
- 09:30 Jedna rodina (Vše pro dítě)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Hell’s Kitchen Česko
- 21:40 Výměna manželek XV
- 00:55 Escobar
- 03:15 Říjnový polibek
- 04:55 Balerína
- 06:15 Sněhová královna
- 11:25 Lepší už to nebude
- 14:15 Teleshopping
- 14:50 Armageddon
- 18:00 Samotář v Seattlu
- 20:00 Doktor od jezera hrochů
- 22:35 Černočerná tma