Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 01:55 Barokní Holešov a Buchlovice
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Krásné živé památky (Na Šumavě a v podhůří)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:35 Na cestě po Wallisu
- 17:05 Šetrný a Platil (3)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Četnické humoresky (25)
- 21:40 Rapl (1)
- 00:00 Agatha Christie: Plavý kůň (2)
- 01:00 Delfíni v roli terapeutů
- 01:50 Vzkaz Františka Václava Lobkowicze
- 02:10 Vesnicopis (Kouty)
- 02:30 Život v korunách stromů
- 02:55 Zašlapané projekty (Pražské metro)
- 03:15 V zajetí železné opony (Otoman)
- 03:30 Před půlnocí
- 03:55 Sabotáž
- 04:25 Babylon
- 04:50 Dempír, empír a baroko
- 05:15 Televizní klub neslyšících
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Serengeti III (1)
- 09:25 Nenapravitelný Belmondo (2)
- 12:05 Delfíni v roli terapeutů
- 13:00 Velemlok japonský, Japonsko
- 13:25 Boj o přežití
- 18:10 Nádherná Amerika II (New Jersey)
- 19:00 Cyklotoulky
- 19:15 Křesťanský magazín
- 19:40 Postřehy odjinud (Korsika očima Jana Šmída)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 22:05 První dny (1)
- 22:45 Tvář vody
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:50 Branky, body, vteřiny
- 01:05 Volejbalový magazín
- 01:20 V Repre
- 02:05 SP ve snowboardingu 2024/2025 (SP Nový Zéland)
- 03:05 Branky, body, vteřiny
- 03:20 SP ve snowboardingu 2024/2025 (SP Nový Zéland)
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 MS horských kol 2024 (MS Andorra)
- 10:45 Cyklotoulky
- 10:55 Paralympijské hry Paříž 2024 (Denní souhrn)
- 11:55 Panorama
- 02:00 Námořní vyšetřovací služba (Mořský vlk)
- 02:55 M.A.S.H
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Jak chytili rýmu)
- 06:05 Břinčíci III
- 06:15 Kazubovi!
- 06:25 Bobo
- 06:35 Tlapková patrola II
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (11)
- 07:20 Prasátko Peppa VII
- 07:25 Splat & Harry
- 07:35 Čím dnes budu?
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Zvířátka v zoo
- 08:10 Sběratelé her
- 08:15 Ryšáček Pablo
- 08:25 Ne-Ne
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ztracený a nalezený
- 09:25 Rady medvídka mývala
- 09:30 Hravá angličtina s ptáčky kiwi
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Kazubovi!
- 10:00 Bobo
- 10:05 Leo, strážce přírody
- 10:20 Rok v medvědím sedle
- 10:25 Velká kniha o zvířátkách
- 10:30 Lístku, leť!
- 10:55 Rytmix
- 11:05 Pan Hračička
- 11:25 Ava Riko Teo
- 11:35 Splat & Harry
- 11:45 Čím dnes budu?
- 11:55 Luo Bao Bei
- 12:10 Zvířátka v zoo
- 12:20 Sběratelé her
- 12:25 Ryšáček Pablo
- 12:30 Ne-Ne
- 12:40 Dobrodružství pavoučka Štěstíka (Jak Štěstík vykouzlil sedm teček)
- 12:50 Ezopovy bajky
- 13:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Jak chytili rýmu)
- 13:10 Grace a úžasné stroje IV
- 13:20 Ach, ten pokrok! II
- 13:35 Šmoulové
- 14:00 Čarodějky školou povinné III
- 14:30 Superhrdinové
- 14:40 Tlapková patrola: Letecká záchrana
- 15:25 Kreslíme s Willem
- 15:30 Kreslíme s Willem
- 15:40 Nauč tetu na netu
- 15:55 Planeta YÓ
- 16:03 Superhrdinové
- 16:16 Vyzrálá šou s Kvajávou
- 16:30 Superhrdinové
- 16:35 Méďa a lumíci
- 16:45 Ty Brďo! (Škola)
- 17:10 Rytmix
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 SpongeBob v kalhotách
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Dobrodružství pavoučka Štěstíka (Jak si Štěstík chytil pavoučí vílu)
- 18:50 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (7)
- 19:15 101 Dalmatinská (14)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Ezopovy bajky
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 01:25 Hamilton, bomba na Broadwayi
- 02:40 Ladí neladí
- 03:35 Tvrdý/Havelka U Olinka
- 04:35 Terra musica
- 05:05 Události v kultuře
- 05:25 Přestávka ve vysílání 05:25-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Michael Kocáb 70
- 21:35 Eiffel
- 23:20 Van Damme: rána za ranou
- 01:30 Prima Česko
- 02:00 Prima Svět
- 02:35 Prima HISTORIE
- 02:55 02:55 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 01:55 Barokní Holešov a Buchlovice
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Krásné živé památky (Na Šumavě a v podhůří)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:35 Na cestě po Wallisu
- 17:05 Šetrný a Platil (3)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Četnické humoresky (25)
- 21:40 Rapl (1)
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 01:55 Barokní Holešov a Buchlovice
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Krásné živé památky (Na Šumavě a v podhůří)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:35 Na cestě po Wallisu
- 17:05 Šetrný a Platil (3)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Četnické humoresky (25)
- 21:40 Rapl (1)
- 00:20 Týpci a zbraně
- 02:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (7)
- 03:20 Hudson a Rex (7)
- 04:05 Výleťák (196)
- 04:10 Ze dvora II (1)
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 01:15 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Návrat do života (12)
- 01:45 Říjnový polibek
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Legendy na greenu 2024
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:20 Správy „N“
- 02:10 Góly - body - sekundy
- 02:25 Počasie
- 02:35 Don Matteo (Nebudeš mať iných bohov okrem mňa - 1.časť)
- 03:40 Správy „N“
- 04:30 Góly - body - sekundy
- 04:45 Počasie
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Hymna SR
- 00:07 Správy „N“
- 00:55 00:55 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 01:55 Barokní Holešov a Buchlovice
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Krásné živé památky (Na Šumavě a v podhůří)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:35 Na cestě po Wallisu
- 17:05 Šetrný a Platil (3)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Četnické humoresky (25)
- 21:40 Rapl (1)
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 01:55 Barokní Holešov a Buchlovice
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Krásné živé památky (Na Šumavě a v podhůří)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:35 Na cestě po Wallisu
- 17:05 Šetrný a Platil (3)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Četnické humoresky (25)
- 21:40 Rapl (1)
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:25 Bandita
- 03:30 Ainbo: Hrdinka pralesa
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 První oddělení II
- 01:05 Policisté v akci
- 01:45 Policisté v akci
- 02:30 Krimi
- 02:55 Soudní síň (Adrenalinový let)
- 03:40 Soudní síň (Pomsta)
- 04:25 Krimi
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Aj múdry schybí
- 02:05 Susedské prípady
- 02:50 Rodinné prípady
- 03:35 Susedské prípady
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 Osm hrozných
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:35 Aquaman
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Roboti
- 02:40 Sektor III (4)
- 03:40 Láska a smrt (Nekonej zlo)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:20 Matrix Generation
- 02:20 Vlastní pokoj
- 04:10 04:10 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 Autobiografie
- 03:00 Sparta
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Krvavá volba
- 02:10 Mimozemská invaze
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Nepoučitelní
- 02:55 02:55 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Přestávka ve vysílání
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Hranice pašeráků
- 01:35 Vraždy podle abecedy
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Gregoire
- 02:40 Paradise Canyon
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 DEPLETED URANIUM
- 00:55 ARE THE SKIES TOO CROWDED?
- 01:50 AUTISTS, A PLACE AMONG THE OTHERS?
- 02:45 SECRETS OF THE THRACIAN KING
- 03:40 MAN EATERS
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Fighting Rookies 2014
- 00:50 Fighting Rookies 2014
- 01:40 01:40 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 SPORTS MAX (47)
- 00:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 01:00 SHIFTING GEARS
- 01:30 SHIFTING GEARS
- 02:00 WILD SURF 2015 (WALKING THE WAVES, RAISED ON WAVES, BIG BAD GREENBUSH, OLA LIBRE & SURF SHAPE)
- 02:30 WILD SURF 2015 (CROSS CULTURE SURF, SHAPESHIFTER & LUKE DILLON)
- 03:00 BETTER THAN FOUR 2016 (BRAZILIANS ACROSS QUEBEC)
- 03:30 BETTER THAN FOUR 2016 (SANTOS FAT TIRE & RICKY CROMPTON)
- 04:00 GEARING UP 2021 (1)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 SPORTS MAX (47)
- 00:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 01:00 SHIFTING GEARS
- 01:30 SHIFTING GEARS
- 02:00 WILD SURF 2015 (WALKING THE WAVES, RAISED ON WAVES, BIG BAD GREENBUSH, OLA LIBRE & SURF SHAPE)
- 02:30 WILD SURF 2015 (CROSS CULTURE SURF, SHAPESHIFTER & LUKE DILLON)
- 03:00 BETTER THAN FOUR 2016 (BRAZILIANS ACROSS QUEBEC)
- 03:30 BETTER THAN FOUR 2016 (SANTOS FAT TIRE & RICKY CROMPTON)
- 04:00 GEARING UP 2021 (1)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Jedinečné letisko v Dubaji (8)
- 01:20 Travelistan (8)
- 01:40 Téma (174)
- 02:20 Skutočný príbeh najmenšej hviezdy (2)
- 03:10 Rommelov poklad (1)
- 04:10 04:10 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Naše zprávy
- 00:20 VIP svět
- 00:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 02:35 Ostříháno
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Jak to dopadlo!?
- 01:15 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:00 Lipnožurnál
- 02:15 Petrovický zpravodaj
- 02:25 Valašský zpravodaj
- 02:35 Rozhovor S...: Marek Wandrol, ředitel SOŠ Josefa Sousedíka
- 03:00 Vtipkování: Markéta Muzikářová
- 03:35 Mladý Svět: Janek Ledecký
- 04:35 Narcos
- 05:35 Rozhovor S...: Marek Wandrol, ředitel SOŠ Josefa Sousedíka
- 06:00 O letadlech a létání
- 06:25 Lipnožurnál
- 06:40 Petrovický zpravodaj
- 06:50 Valašský zpravodaj
- 07:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 07:15 Magazín z Valašska: Valmez
- 07:30 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 07:50 Hasiči: informace a zajímavosti o činnosti HZS
- 08:10 08:10 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Ztracený svět (17)
- 01:15 Ztracený svět (18)
- 02:00 Společnost Adventure (13)
- 02:40 Společnost Adventure (14)
- 03:25 Vteřiny života (1)
- 04:05 Vteřiny života (2)
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Ztracený svět III (20)
- 01:35 Nemilosrdný střelec
- 03:10 Totalcar VII (2)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:20 Brousko III (110)
- 02:20 Brousko III (111)
- 03:10 Seriálový tip
- 03:25 Seriálový tip
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 Nádherná přítomnost
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Tralala
- 02:15 O bozích a lidech
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:30 Jan Žižka z Trocnova (Borovany)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Měsíc v ohrožení
- 01:40 Umělá inteligence
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:10 Resident Evil: Odveta
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Červený trpaslík X (1)
- 00:55 Světová válka Z
- 03:25 Kriminálka Las Vegas IV (4)
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 10 Days Scotland (Aberdeenshire)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Apokalypsa: Válka světů (Propast)
- 00:45 Poslední Hitlerův útok – výběr II (Obsadit a udržet)
- 01:30 Svět narkotik: Mafie II (Jak éčko dostalo Sammyho The Bulla)
- 02:15 Jak chytit pašeráka III (Drogy na provázku)
- 03:00 Strážci hranic: Španělsko (Zátah na mafii)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou VI (Nekontrolovatelný vlak)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Psi: Jejich neznámé dějiny (3)
- 00:45 Aljaška: Překonání poslední hranice (Hladovění v divočině)
- 01:30 Pitbulové a propuštění trestanci VIII (Dopaden)
- 02:15 Setkání celebrit se zvířaty (1)
- 02:38 Setkání celebrit se zvířaty (2)
- 03:00 Psi: Jejich neznámé dějiny (3)
- 03:45 Veterinární policie Filadelfie XII (Kočka s dírou v krku)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Nejdivočejší přežití II (Noční život)
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Oprava domů v rodném městě II (Zamilovat si Fort Morgan)
- 01:00 Život v Mexiku II (Kořeněný pobyt v Cabo)
- 01:30 Život v Mexiku II (Frankie říká Cabo)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIV (8)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIV (Vysněný dům u jezera Cumberland)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVIII (Manželé hledají levné bydlení)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLI (Koupelny, nebo nic v Clevelandu)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Kuchyně 20: Štědrá jarní nabídka (14)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 8: Káva a čaj s Molly (3)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 28: Kelly a tryskáč (10)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 28: Pro mě je to všechno žakie (11)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 22: Cestování (5)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 22: Od Atlantiku k Pacifiku (6)
- 03:40 Alex proti Americe 3: Alex proti lososu (10)
- 04:25 Alex proti Americe 3: Alex proti cukrářům (8)
- 05:10 Alex proti Americe 3: Alex proti derby (1)
- 06:00 Kuchyně 20: Po zelené (15)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 7: Korejské grilování (3)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 8: Dezerty z třešnových květů (5)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 28: Nejlepší šaty v televizi (12)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Nahromadění)
- 01:25 Válka skladů IV (Big Boy versus Těžká váha)
- 01:45 Válka skladů IV (Blázen, kuchař, jeho syn a bratři)
- 02:10 Válka skladů IV (Moje kobka)
- 02:35 Mistři aukcí III (Gangy New Yorku)
- 03:00 Mistři aukcí III (Zářez v Jersey)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Ohnivá zástava)
- 03:45 Hvězdy zastavárny XXIV (Přišel jsem, viděl jsem, prodal jsem)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Vista Point (Cornwall)
- 00:27 Global Treasures (Humberstone & St. Laura)
- 00:38 Planet Terra (Barbados)
- 00:43 Nature Wonders (Victoriiny vodopády)
- 00:54 Planet Terra (Džajsalmér)
- 01:00 Cosmos Global (Siam)
- 01:53 Planet Terra (Starodávny Khorezm)
- 02:00 7 Days (Jižní Korea)
- 02:53 Planet Terra (Varšavské staré město)
- 03:00 On Tour (Vodný raj)
- 03:29 Vista Point (Kalifornský záliv)
- 03:55 Planet Terra (Anuradhapura)
- 04:00 Nature Parks (Sopka Haleakalä)
- 04:48 04:48 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Topspeed
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (44)
- 00:50 Testovací tým: Ford Mustang Mach-E vs. BMW iX3 (45)
- 01:10 Test automobilu: Kia Sportage (46)
- 01:15 Přednost v jízdě: Opel Astra Sports Tourer Electric (47)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (48)
- 01:45 Garáž 21 (49)
- 02:10 Zprávy (50)
- 02:15 Poklady v garáži (51)
- 02:45 Poklady v garáži (52)
- 03:15 Zpětný chod: BMW 3.0 CS (53)
- 03:30 Praví chlapi a jejich bouráky (54)
- 03:45 Rychlé kolo: MB 190 E Evo2 (55)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Bait Bait (Péter Varga - Pasta je nasazena)
- 00:30 Method (feederový lov s MIKADO Total Fishing)
- 01:00 VII. Halcatraz Cup (Levelek 2024)
- 01:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (3)
- 02:00 Attila Lizenbold (Lov daňků v Bockereku)
- 02:30 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství podél řeky Bubi 1.díl)
- 03:00 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství podél řeky Bubi 2.díl)
- 03:30 Carp Zoom (Lov methodem způsobem Carp Zoom)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:20 02:20 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 ROCK SPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 00:22 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Justin Timberlake - FutureSex/LoveShow
- 02:15 Spice Girls
- 02:37 Various Artists
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 K popukání XXXIII (34)
- 00:40 K popukání XXXIII (39)
- 01:00 Geordie Shore XX (5)
- 01:50 Geordie Shore XX (6)
- 02:35 K popukání XXXII (38)
- 02:55 K popukání XXXII (39)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:00 02:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PODIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 FOLK KLUB
- 22:53 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 DECHOVKA O ŠESTÉ
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 VEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Štěně)
- 00:25 Gumballův úžasný svět III (Jméno)
- 00:35 Gumballův úžasný svět III (Křoví)
- 00:50 Gumballův úžasný svět V (Návrat)
- 01:00 Gumballův úžasný svět V (Historky)
- 01:20 Gumballův úžasný svět V (Kamarád)
- 01:30 Gumballův úžasný svět V (Nuda)
- 01:45 Gumballův úžasný svět V (Vize)
- 02:00 Gumballův úžasný svět V (Volba)
- 02:15 Gumballův úžasný svět V (Kód)
- 02:25 Gumballův úžasný svět V (Test)
- 02:40 Gumballův úžasný svět II (Kolos)
- 02:55 Gumballův úžasný svět II (Rytíři)
- 03:10 Gumballův úžasný svět II (Ovladač)
- 03:20 Gumballův úžasný svět II (Lednička)
- 03:40 Gumballův úžasný svět II (Banán)
- 03:50 Gumballův úžasný svět II (Kytka)
- 04:00 Lamput III (Honička)
- 04:10 Gumballův úžasný svět II (Telefon)
- 04:25 Gumballův úžasný svět II (Práce)
- 04:40 Gumballův úžasný svět IV (Návrat)
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Mr Bean: The Animated Series (Missing Teddy)
- 00:15 Mr Bean: The Animated Series (No Parking)
- 00:30 Mr Bean: The Animated Series (Artful Bean)
- 00:45 Mush-Mush And The Mushables (Snails Forever)
- 00:55 Mush-Mush And The Mushables (A Frog Of A Problem)
- 01:15 Mush-Mush And The Mushables (Fool The Forest)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Mushroomates)
- 01:45 Grizzy and The Lemmings (Polar Bear)
- 01:50 Grizzy and The Lemmings (Bear Spread)
- 01:55 Grizzy and The Lemmings (Cellular Bear)
- 02:00 Grizzy and The Lemmings (Jurassic Bear)
- 02:15 Grizzy and The Lemmings (Extreme Fitness)
- 02:20 Grizzy and The Lemmings (Domestic Robots)
- 02:30 Grizzy and The Lemmings (Mass Control)
- 02:35 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Control)
- 02:50 Mr Bean: The Animated Series (In the wild)
- 03:00 Mr Bean: The Animated Series (Missing Teddy)
- 03:10 Mr Bean: The Animated Series (No Parking)
- 03:25 Mr Bean: The Animated Series (Artful Bean)
- 03:35 Mr Bean: The Animated Series (The Fly)
- 03:45 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Things We Love)
- 03:50 Mush-Mush And The Mushables (Save The Fun Tree)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Spongebob v Kalhotách (Garde / Zaměstnanec měsíce)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Jiné hambáče)
- 00:55 Tajemství Hunterových IV (Nečekaný host)
- 01:20 Tajemství Hunterových IV (Mimina, králíci a plnovousy)
- 01:35 Victorious (Beckův velký konkurz)
- 02:00 Victorious (Zombie Tori)
- 02:20 iCarly (iChci víc diváků)
- 02:45 iCarly (iNevel)
- 03:05 Nej a Nejnejka (Jevištní zásah / Počítání míčků)
- 03:25 Nej a Nejnejka (Bručounův seznam / Zatím to nejlepší!)
- 03:50 Nej a Nejnejka (Varování: prozrazení děje / Něco rybího)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Kluk, holka atd. (15)
- 00:10 Kluk, holka atd. (16)
- 00:20 Škola Vikingů (11)
- 00:25 Ghostforce (11)
- 00:50 Ghostforce (12)
- 01:10 Tým Tiki (46)
- 01:35 Tým Tiki (47)
- 01:55 Tým Tiki (48)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (26)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (27)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (28)
- 03:25 Ghostforce (3)
- 03:45 Ghostforce (4)
- 04:05 Tým Tiki (41)
- 04:30 Tým Tiki (42)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (3)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (4)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (5)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (13)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (14)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (15)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (19)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (20)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (21)
- 04:00 Eureka! (16)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:13 Bořek stavitel (9)
- 00:23 Bořek stavitel (10)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (39)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (40)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (41)
- 01:12 Inui (5)
- 01:20 Hurá za hádankou (15)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (26)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (27)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (4)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (5)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (6)
- 02:55 Chuck a přátelé (38)
- 03:07 Chuggington (4)
- 03:17 Chuggington (5)
- 03:29 Grisu (1)
- 03:42 Grisu (2)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (29)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (30)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (51)
- 04:38 Bořek stavitel (16)
- 04:48 04:48 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Sestry II (John Kevin Bryan)
- 00:10 Sestry II (Příšerná smůla!)
- 00:20 Lou! (Malý deníček)
- 00:30 Lou! (Bezejmená kočka)
- 00:45 Já a 7 trpaslíků II (Deník Sněhurky)
- 01:05 Já a 7 trpaslíků II (Setkání Kamily s trpaslíky)
- 01:30 Agentka 203 (Chci vyhrát volby)
- 01:55 Agentka 203 (Tátův domov)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (11)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (12)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Postel)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Klíč)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Cdéčko)
- 03:05 Život s tátou (25)
- 03:15 Život s tátou (26)
- 03:25 Život s tátou (27)
- 03:35 Život s tátou (28)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (25)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Albert sa pýta (3)
- 00:35 Šmolkovia (5)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (3)
- 01:15 Esá z pralesa (38)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (27)
- 01:35 Volám sa Caillou V (4)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (2)
- 02:10 Panda a Krash (21)
- 02:20 Príbehy dvoch myší II (8)
- 02:45 Myšiak Anatole (7)
- 03:10 Monchhichi (43)
- 03:20 Chuggington - veselé vláčiky V (8)
- 03:30 Telka Strýka Baltazára V (8)
- 03:40 Rev a motoroví miláčikovia (9)
- 04:05 Malý medvedík (12)
- 04:30 Ruby z dúhy (13)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 10:30 Týden v regionech
- 10:50 10:50 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:25 MÉTÉO
- 01:30 CONNEXION SAUVAGE
- 02:15 LES NOUVEAUX VÉTÉRINAIRES
- 03:00 L'ALBANIE LA NOUVELLE PERLE DE LA MÉDITERRANÉE
- 03:55 LES SECRETS DE L'AMOUR
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 02:40 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Sky News
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 NEWS (38)
- 00:10 THE DEBATE (1)
- 00:53 SHORT CUTS
- 01:00 NEWS (39)
- 01:15 BUSINESS (1)
- 01:20 FOCUS
- 01:30 BULLETIN (11)
- 01:45 ARTS24 (1)
- 02:00 NEWS (40)
- 02:15 A PROPOS (1)
- 02:30 BULLETIN (12)
- 02:45 EYE ON AFRICA (2)
- 03:00 NEWS (41)
- 03:10 THE DEBATE (1)
- 03:53 SHORT CUTS
- 04:00 NEWS (42)
- 04:15 ACCESS ASIA (1)
- 04:30 BULLETIN (13)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:12 LE DEBAT
- 00:55 L'INSTANT MOBILE
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:15 LE MONDE DANS TOUS SES ETATS
- 02:45 FRMG PLAN B TRANSPORTS 1 0806
- 02:51 FOCUS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:12 LE DEBAT
- 03:55 L'INSTANT MOBILE
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 FRMG LES OBS UKRAINE 0803
- 04:21 FOCUS
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Dokořán
- 00:50 Tiché hrozby - Blízký vesmír
- 01:20 01:20 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Hot Cars (13)
- 00:30 Dolce Vita (16)
- 01:00 V mysli kuchaře (15)
- 01:30 Středomořské domy od Charlieho Luxtona (Apulie)
- 02:30 Blázen na cestách (Route 66)
- 03:30 Květinová show (24)
- 04:00 Hot Cars (13)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 Mňaustar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 04:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 04:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 04:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 04:50 Bruntálský miniexpres (Zpravodajství z Bruntálu od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 05:20 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 05:25 Z naší ZOO
- 05:30 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 05:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 05:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 06:20 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 06:30 Z naší ZOO
- 06:35 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 06:45 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 06:47 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 06:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 07:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 07:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 07:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 07:50 Bruntálský miniexpres (Zpravodajství z Bruntálu od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 08:20 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 08:25 Z naší ZOO
- 08:30 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 08:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 08:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 09:20 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 09:30 Z naší ZOO
- 09:35 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 09:45 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 09:47 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 09:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 10:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 10:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 10:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 10:50 Bruntálský miniexpres (Zpravodajství z Bruntálu od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 11:20 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 11:25 Z naší ZOO
- 11:30 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 11:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 11:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 12:20 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 12:30 Z naší ZOO
- 12:35 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 12:45 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 12:47 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 12:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 13:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 13:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 13:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 13:50 Bruntálský miniexpres (Zpravodajství z Bruntálu od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 14:20 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 14:25 Z naší ZOO
- 14:30 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 14:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 14:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 15:20 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 15:30 Z naší ZOO
- 15:35 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 15:45 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 15:47 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 15:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 16:20 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 16:30 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 16:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 16:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 17:20 Léta běží (Magazín o sociálních službách, seniorech, hendikepovaných, charitě i pěstounství)
- 17:30 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 17:35 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 18:20 Z naší ZOO
- 18:25 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 18:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 18:32 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 18:40 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 18:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 19:20 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 19:30 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 19:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 19:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 20:20 Léta běží (Magazín o sociálních službách, seniorech, hendikepovaných, charitě i pěstounství)
- 20:30 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 20:35 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 21:20 Z naší ZOO
- 21:25 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 21:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 21:32 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 21:40 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 21:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 22:20 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 22:30 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 22:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 22:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 23:20 Léta běží (Magazín o sociálních službách, seniorech, hendikepovaných, charitě i pěstounství)
- 23:30 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 23:35 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 00:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 00:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 01:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 02:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 02:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 03:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 04:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 04:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 05:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 06:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 06:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 07:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 08:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 08:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 09:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 10:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 10:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 11:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 12:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 12:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 13:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 14:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 14:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 15:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 16:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 16:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 17:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 18:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 18:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 18:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 18:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 18:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 19:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 19:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 19:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 19:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 19:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 20:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 20:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 20:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 20:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 20:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 21:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 21:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 21:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 21:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 21:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 22:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 22:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 22:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 22:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 22:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 23:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 23:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 23:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 23:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 23:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 00:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 00:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:14 Host dne (Host dne)
- 01:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 01:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 01:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:14 Host dne (Host dne)
- 02:20 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 02:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 03:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 03:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:14 Host dne (Host dne)
- 04:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 04:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 04:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:14 Host dne (Host dne)
- 05:20 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 05:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 06:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 06:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:14 Host dne (Host dne)
- 07:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 07:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 07:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:14 Host dne (Host dne)
- 08:20 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 08:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 09:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 09:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:14 Host dne (Host dne)
- 10:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 10:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 10:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:14 Host dne (Host dne)
- 11:20 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 11:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 12:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 12:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:14 Host dne (Host dne)
- 13:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 13:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 13:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:14 Host dne (Host dne)
- 14:20 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 14:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 15:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 15:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:14 Host dne (Host dne)
- 16:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 16:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 16:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:14 Host dne (Host dne)
- 17:20 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 17:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:14 Host dne (Host dne)
- 18:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 18:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:14 Host dne (Host dne)
- 19:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 19:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 19:45 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:14 Host dne (Host dne)
- 20:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 20:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:14 Host dne (Host dne)
- 21:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 21:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:14 Host dne (Host dne)
- 22:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 22:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 22:45 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:14 Host dne (Host dne)
- 23:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 23:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 00:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeský magazín
- 01:30 Host dne
- 01:40 Za oponou
- 02:00 Krb
- 03:00 Akvárium
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 13
- 04:30 Středočeský magazín
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Hasiči
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 Mezi nebem a zemí I.
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Hasiči
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 Mezi nebem a zemí I.
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Hasiči
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 Mezi nebem a zemí I.
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Hasiči
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 Mezi nebem a zemí I.
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Hasiči
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 Mezi nebem a zemí I.
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 01:30 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00