Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 01:55 Barokní Holešov a Buchlovice
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Krásné živé památky (Na Šumavě a v podhůří)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:35 Na cestě po Wallisu
- 17:05 Šetrný a Platil (3)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Četnické humoresky (25)
- 21:40 Rapl (1)
- 00:00 Agatha Christie: Plavý kůň (2)
- 01:00 Delfíni v roli terapeutů
- 01:50 Vzkaz Františka Václava Lobkowicze
- 02:10 Vesnicopis (Kouty)
- 02:30 Život v korunách stromů
- 02:55 Zašlapané projekty (Pražské metro)
- 03:15 V zajetí železné opony (Otoman)
- 03:30 Před půlnocí
- 03:55 Sabotáž
- 04:25 Babylon
- 04:50 Dempír, empír a baroko
- 05:15 Televizní klub neslyšících
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Serengeti III (1)
- 09:25 Nenapravitelný Belmondo (2)
- 12:05 Delfíni v roli terapeutů
- 13:00 Velemlok japonský, Japonsko
- 13:25 Boj o přežití
- 18:10 Nádherná Amerika II (New Jersey)
- 19:00 Cyklotoulky
- 19:15 Křesťanský magazín
- 19:40 Postřehy odjinud (Korsika očima Jana Šmída)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 22:05 První dny (1)
- 22:45 Tvář vody
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:50 Branky, body, vteřiny
- 01:05 Volejbalový magazín
- 01:20 V Repre
- 02:05 SP ve snowboardingu 2024/2025 (SP Nový Zéland)
- 03:05 Branky, body, vteřiny
- 03:20 SP ve snowboardingu 2024/2025 (SP Nový Zéland)
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 MS horských kol 2024 (MS Andorra)
- 10:45 Cyklotoulky
- 10:55 Paralympijské hry Paříž 2024 (Denní souhrn)
- 11:55 Panorama
- 02:00 Námořní vyšetřovací služba (Mořský vlk)
- 02:55 M.A.S.H
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Jak chytili rýmu)
- 06:05 Břinčíci III
- 06:15 Kazubovi!
- 06:25 Bobo
- 06:35 Tlapková patrola II
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (11)
- 07:20 Prasátko Peppa VII
- 07:25 Splat & Harry
- 07:35 Čím dnes budu?
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Zvířátka v zoo
- 08:10 Sběratelé her
- 08:15 Ryšáček Pablo
- 08:25 Ne-Ne
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ztracený a nalezený
- 09:25 Rady medvídka mývala
- 09:30 Hravá angličtina s ptáčky kiwi
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Kazubovi!
- 10:00 Bobo
- 10:05 Leo, strážce přírody
- 10:20 Rok v medvědím sedle
- 10:25 Velká kniha o zvířátkách
- 10:30 Lístku, leť!
- 10:55 Rytmix
- 11:05 Pan Hračička
- 11:25 Ava Riko Teo
- 11:35 Splat & Harry
- 11:45 Čím dnes budu?
- 11:55 Luo Bao Bei
- 12:10 Zvířátka v zoo
- 12:20 Sběratelé her
- 12:25 Ryšáček Pablo
- 12:30 Ne-Ne
- 12:40 Dobrodružství pavoučka Štěstíka (Jak Štěstík vykouzlil sedm teček)
- 12:50 Ezopovy bajky
- 13:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Jak chytili rýmu)
- 13:10 Grace a úžasné stroje IV
- 13:20 Ach, ten pokrok! II
- 13:35 Šmoulové
- 14:00 Čarodějky školou povinné III
- 14:30 Superhrdinové
- 14:40 Tlapková patrola: Letecká záchrana
- 15:25 Kreslíme s Willem
- 15:30 Kreslíme s Willem
- 15:40 Nauč tetu na netu
- 15:55 Planeta YÓ
- 16:03 Superhrdinové
- 16:16 Vyzrálá šou s Kvajávou
- 16:30 Superhrdinové
- 16:35 Méďa a lumíci
- 16:45 Ty Brďo! (Škola)
- 17:10 Rytmix
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 SpongeBob v kalhotách
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Dobrodružství pavoučka Štěstíka (Jak si Štěstík chytil pavoučí vílu)
- 18:50 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (7)
- 19:15 101 Dalmatinská (14)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Ezopovy bajky
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 01:25 Hamilton, bomba na Broadwayi
- 02:40 Ladí neladí
- 03:35 Tvrdý/Havelka U Olinka
- 04:35 Terra musica
- 05:05 Události v kultuře
- 05:25 Přestávka ve vysílání 05:25-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Michael Kocáb 70
- 21:35 Eiffel
- 23:20 Van Damme: rána za ranou
- 01:30 Prima Česko
- 02:00 Prima Svět
- 02:35 Prima HISTORIE
- 02:55 02:55 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 01:55 Barokní Holešov a Buchlovice
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Krásné živé památky (Na Šumavě a v podhůří)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:35 Na cestě po Wallisu
- 17:05 Šetrný a Platil (3)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Četnické humoresky (25)
- 21:40 Rapl (1)
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 01:55 Barokní Holešov a Buchlovice
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Krásné živé památky (Na Šumavě a v podhůří)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:35 Na cestě po Wallisu
- 17:05 Šetrný a Platil (3)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Četnické humoresky (25)
- 21:40 Rapl (1)
- 00:20 Týpci a zbraně
- 02:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (7)
- 03:20 Hudson a Rex (7)
- 04:05 Výleťák (196)
- 04:10 Ze dvora II (1)
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 01:15 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Návrat do života (12)
- 01:45 Říjnový polibek
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Legendy na greenu 2024
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:20 Správy „N“
- 02:10 Góly - body - sekundy
- 02:25 Počasie
- 02:35 Don Matteo (Nebudeš mať iných bohov okrem mňa - 1.časť)
- 03:40 Správy „N“
- 04:30 Góly - body - sekundy
- 04:45 Počasie
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Hymna SR
- 00:07 Správy „N“
- 00:55 00:55 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 01:55 Barokní Holešov a Buchlovice
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Krásné živé památky (Na Šumavě a v podhůří)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:35 Na cestě po Wallisu
- 17:05 Šetrný a Platil (3)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Četnické humoresky (25)
- 21:40 Rapl (1)
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 01:55 Barokní Holešov a Buchlovice
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Krásné živé památky (Na Šumavě a v podhůří)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:35 Na cestě po Wallisu
- 17:05 Šetrný a Platil (3)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Četnické humoresky (25)
- 21:40 Rapl (1)
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:25 Bandita
- 03:30 Ainbo: Hrdinka pralesa
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 První oddělení II
- 01:05 Policisté v akci
- 01:45 Policisté v akci
- 02:30 Krimi
- 02:55 Soudní síň (Adrenalinový let)
- 03:40 Soudní síň (Pomsta)
- 04:25 Krimi
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Aj múdry schybí
- 02:05 Susedské prípady
- 02:50 Rodinné prípady
- 03:35 Susedské prípady
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 Osm hrozných
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:35 Aquaman
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Roboti
- 02:40 Sektor III (4)
- 03:40 Láska a smrt (Nekonej zlo)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:20 Matrix Generation
- 02:20 Vlastní pokoj
- 04:10 04:10 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 Autobiografie
- 03:00 Sparta
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Krvavá volba
- 02:10 Mimozemská invaze
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Nepoučitelní
- 02:55 02:55 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Přestávka ve vysílání
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Hranice pašeráků
- 01:35 Vraždy podle abecedy
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Gregoire
- 02:40 Paradise Canyon
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 DEPLETED URANIUM
- 00:55 ARE THE SKIES TOO CROWDED?
- 01:50 AUTISTS, A PLACE AMONG THE OTHERS?
- 02:45 SECRETS OF THE THRACIAN KING
- 03:40 MAN EATERS
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Fighting Rookies 2014
- 00:50 Fighting Rookies 2014
- 01:40 01:40 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 SPORTS MAX (47)
- 00:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 01:00 SHIFTING GEARS
- 01:30 SHIFTING GEARS
- 02:00 WILD SURF 2015 (WALKING THE WAVES, RAISED ON WAVES, BIG BAD GREENBUSH, OLA LIBRE & SURF SHAPE)
- 02:30 WILD SURF 2015 (CROSS CULTURE SURF, SHAPESHIFTER & LUKE DILLON)
- 03:00 BETTER THAN FOUR 2016 (BRAZILIANS ACROSS QUEBEC)
- 03:30 BETTER THAN FOUR 2016 (SANTOS FAT TIRE & RICKY CROMPTON)
- 04:00 GEARING UP 2021 (1)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 SPORTS MAX (47)
- 00:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 01:00 SHIFTING GEARS
- 01:30 SHIFTING GEARS
- 02:00 WILD SURF 2015 (WALKING THE WAVES, RAISED ON WAVES, BIG BAD GREENBUSH, OLA LIBRE & SURF SHAPE)
- 02:30 WILD SURF 2015 (CROSS CULTURE SURF, SHAPESHIFTER & LUKE DILLON)
- 03:00 BETTER THAN FOUR 2016 (BRAZILIANS ACROSS QUEBEC)
- 03:30 BETTER THAN FOUR 2016 (SANTOS FAT TIRE & RICKY CROMPTON)
- 04:00 GEARING UP 2021 (1)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Jedinečné letisko v Dubaji (8)
- 01:20 Travelistan (8)
- 01:40 Téma (174)
- 02:20 Skutočný príbeh najmenšej hviezdy (2)
- 03:10 Rommelov poklad (1)
- 04:10 04:10 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Naše zprávy
- 00:20 VIP svět
- 00:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 02:35 Ostříháno
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Jak to dopadlo!?
- 01:15 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:00 Lipnožurnál
- 02:15 Petrovický zpravodaj
- 02:25 Valašský zpravodaj
- 02:35 Rozhovor S...: Marek Wandrol, ředitel SOŠ Josefa Sousedíka
- 03:00 Vtipkování: Markéta Muzikářová
- 03:35 Mladý Svět: Janek Ledecký
- 04:35 Narcos
- 05:35 Rozhovor S...: Marek Wandrol, ředitel SOŠ Josefa Sousedíka
- 06:00 O letadlech a létání
- 06:25 Lipnožurnál
- 06:40 Petrovický zpravodaj
- 06:50 Valašský zpravodaj
- 07:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 07:15 Magazín z Valašska: Valmez
- 07:30 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 07:50 Hasiči: informace a zajímavosti o činnosti HZS
- 08:10 08:10 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Ztracený svět (17)
- 01:15 Ztracený svět (18)
- 02:00 Společnost Adventure (13)
- 02:40 Společnost Adventure (14)
- 03:25 Vteřiny života (1)
- 04:05 Vteřiny života (2)
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Ztracený svět III (20)
- 01:35 Nemilosrdný střelec
- 03:10 Totalcar VII (2)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:20 Brousko III (110)
- 02:20 Brousko III (111)
- 03:10 Seriálový tip
- 03:25 Seriálový tip
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 Nádherná přítomnost
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Tralala
- 02:15 O bozích a lidech
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:30 Jan Žižka z Trocnova (Borovany)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Měsíc v ohrožení
- 01:40 Umělá inteligence
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:10 Resident Evil: Odveta
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Červený trpaslík X (1)
- 00:55 Světová válka Z
- 03:25 Kriminálka Las Vegas IV (4)
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 10 Days Scotland (Aberdeenshire)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Apokalypsa: Válka světů (Propast)
- 00:45 Poslední Hitlerův útok – výběr II (Obsadit a udržet)
- 01:30 Svět narkotik: Mafie II (Jak éčko dostalo Sammyho The Bulla)
- 02:15 Jak chytit pašeráka III (Drogy na provázku)
- 03:00 Strážci hranic: Španělsko (Zátah na mafii)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou VI (Nekontrolovatelný vlak)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Psi: Jejich neznámé dějiny (3)
- 00:45 Aljaška: Překonání poslední hranice (Hladovění v divočině)
- 01:30 Pitbulové a propuštění trestanci VIII (Dopaden)
- 02:15 Setkání celebrit se zvířaty (1)
- 02:38 Setkání celebrit se zvířaty (2)
- 03:00 Psi: Jejich neznámé dějiny (3)
- 03:45 Veterinární policie Filadelfie XII (Kočka s dírou v krku)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Nejdivočejší přežití II (Noční život)
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Oprava domů v rodném městě II (Zamilovat si Fort Morgan)
- 01:00 Život v Mexiku II (Kořeněný pobyt v Cabo)
- 01:30 Život v Mexiku II (Frankie říká Cabo)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIV (8)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIV (Vysněný dům u jezera Cumberland)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVIII (Manželé hledají levné bydlení)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLI (Koupelny, nebo nic v Clevelandu)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Kuchyně 20: Štědrá jarní nabídka (14)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 8: Káva a čaj s Molly (3)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 28: Kelly a tryskáč (10)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 28: Pro mě je to všechno žakie (11)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 22: Cestování (5)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 22: Od Atlantiku k Pacifiku (6)
- 03:40 Alex proti Americe 3: Alex proti lososu (10)
- 04:25 Alex proti Americe 3: Alex proti cukrářům (8)
- 05:10 Alex proti Americe 3: Alex proti derby (1)
- 06:00 Kuchyně 20: Po zelené (15)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 7: Korejské grilování (3)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 8: Dezerty z třešnových květů (5)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 28: Nejlepší šaty v televizi (12)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Nahromadění)
- 01:25 Válka skladů IV (Big Boy versus Těžká váha)
- 01:45 Válka skladů IV (Blázen, kuchař, jeho syn a bratři)
- 02:10 Válka skladů IV (Moje kobka)
- 02:35 Mistři aukcí III (Gangy New Yorku)
- 03:00 Mistři aukcí III (Zářez v Jersey)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Ohnivá zástava)
- 03:45 Hvězdy zastavárny XXIV (Přišel jsem, viděl jsem, prodal jsem)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Vista Point (Cornwall)
- 00:27 Global Treasures (Humberstone & St. Laura)
- 00:38 Planet Terra (Barbados)
- 00:43 Nature Wonders (Victoriiny vodopády)
- 00:54 Planet Terra (Džajsalmér)
- 01:00 Cosmos Global (Siam)
- 01:53 Planet Terra (Starodávny Khorezm)
- 02:00 7 Days (Jižní Korea)
- 02:53 Planet Terra (Varšavské staré město)
- 03:00 On Tour (Vodný raj)
- 03:29 Vista Point (Kalifornský záliv)
- 03:55 Planet Terra (Anuradhapura)
- 04:00 Nature Parks (Sopka Haleakalä)
- 04:48 04:48 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Topspeed
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (44)
- 00:50 Testovací tým: Ford Mustang Mach-E vs. BMW iX3 (45)
- 01:10 Test automobilu: Kia Sportage (46)
- 01:15 Přednost v jízdě: Opel Astra Sports Tourer Electric (47)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (48)
- 01:45 Garáž 21 (49)
- 02:10 Zprávy (50)
- 02:15 Poklady v garáži (51)
- 02:45 Poklady v garáži (52)
- 03:15 Zpětný chod: BMW 3.0 CS (53)
- 03:30 Praví chlapi a jejich bouráky (54)
- 03:45 Rychlé kolo: MB 190 E Evo2 (55)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Bait Bait (Péter Varga - Pasta je nasazena)
- 00:30 Method (feederový lov s MIKADO Total Fishing)
- 01:00 VII. Halcatraz Cup (Levelek 2024)
- 01:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (3)
- 02:00 Attila Lizenbold (Lov daňků v Bockereku)
- 02:30 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství podél řeky Bubi 1.díl)
- 03:00 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství podél řeky Bubi 2.díl)
- 03:30 Carp Zoom (Lov methodem způsobem Carp Zoom)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:20 02:20 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 ROCK SPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 00:22 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Justin Timberlake - FutureSex/LoveShow
- 02:15 Spice Girls
- 02:37 Various Artists
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 K popukání XXXIII (34)
- 00:40 K popukání XXXIII (39)
- 01:00 Geordie Shore XX (5)
- 01:50 Geordie Shore XX (6)
- 02:35 K popukání XXXII (38)
- 02:55 K popukání XXXII (39)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:00 02:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PODIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 FOLK KLUB
- 22:53 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 DECHOVKA O ŠESTÉ
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 VEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY