Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:05 Komisařka Florence III (2)
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:05 Koptashow
- 03:30 Na forbíně TM
- 04:15 Grilování bez rodičů
- 04:50 Krásné živé památky (Karlovarský kraj)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (13)
- 09:40 Objektiv
- 10:10 Poslední adresa neznámá
- 11:00 Klenoty příhraničí (Průmyslové dědictví)
- 11:01 Šetrný a Platil
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Toulavá kamera
- 14:30 Písničky z obrazovky
- 14:55 Nemocnice na kraji města (15)
- 15:55 Magnum III (Velké napětí)
- 16:45 Na cestě po Jižní Dobrudže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Případy 1. oddělení (1)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 1883 (1)
- 00:10 Kruk II (6)
- 01:10 Čaj pro třetího
- 01:35 Postřehy odjinud (Vietnam očima Petra Voldána)
- 01:45 Vzkaz Valéra Kováče
- 02:00 Život na minimum
- 02:25 Müller Thurgau
- 02:50 Venkovský zvěrolékař
- 03:10 Lidové kroje v proměnách
- 03:50 Před půlnocí
- 04:15 Na moll
- 04:55 Zapomenuté výpravy (Cesta do Amry)
- 05:15 Zrezivělá krása (Hradba na Labi)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 10:15 Evropa z výšky (Turecko)
- 11:05 Benátky a ostrovy v laguně
- 11:55 Bedekr IV. (Nová Akvitánie)
- 12:25 Odkaz evropského neolitu
- 12:55 Krásy evropského pobřeží (Pobřeží hor)
- 13:00 Skrytá příroda Miami
- 13:55 Rok na planetě Zemi (1)
- 20:00 Nebezpečné známosti (3)
- 21:25 Žár velkoměsta
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:15 Panorama
- 08:50 BBV po 25 letech
- 09:00 Paralympijské hry Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 ČEZ Lipno Sport Festival 2024 (Lipno Sport Festival)
- 13:00 Dostihy 2024 (St. Leger)
- 00:13 Muž se zlatou zbraní
- 03:05 Lakomec
- 05:50 Prima Pauza: Partička
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 M.A.S.H (67)
- 07:25 M.A.S.H (68)
- 07:55 M.A.S.H (69)
- 08:30 M.A.S.H (70)
- 09:00 M.A.S.H (71)
- 09:30 Duch II (Volavka)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:40 Honeymoon - líbánky k nepřežití
- 23:30 Receptář prima nápadů
- 04:27 Spravedlnost v krvi XIII (Nebezpečná hra)
- 05:33 Těžká dřina
- 06:05 Příhody Bolka a Lolka
- 06:10 Autosalon.tv
- 07:00 Partička L
- 08:25 Top Gear VIII (7)
- 09:30 Top Gear 2008 (3)
- 20:15 Prima Partička
- 21:15 Partička Nová krev
- 04:28 Castle na zabití IV (Smrt tanečnice)
- 05:26 Slow TV (Noční Praha)
- 06:00 Noční Praha
- 06:20 Policie v akci
- 07:00 Zločiny ze sousedství (Pěkná holka)
- 07:55 Komisař Rex VIII (Atentát na Rexe)
- 18:35 Columbo (Zkus mě chytit)
- 00:10 Big Man (395 dolarů za unci)
- 02:05 Neviditelná trýzeň
- 04:01 Námořní vyšetřovací služba (Pád z výšky)
- 04:50 M.A.S.H
- 05:07 M.A.S.H
- 05:40 Příhody Bolka a Lolka (Bolavý zub)
- 06:00 Nad krajinou
- 06:05 M.A.S.H
- 06:30 M.A.S.H
- 06:55 M.A.S.H
- 07:25 Námořní vyšetřovací služba (Pád z výšky)
- 11:05 Muzzikanti
- 13:25 Já, knedlíček
- 15:35 Příliš malý svět
- 18:15 Dr. Dolittle 2
- 20:00 Chlupatá odplata
- 21:55 Atentát
- 23:45 Aféra Thomase Crowna
- 04:50 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Teď vaří šéf!
- 07:05 Prostřeno!
- 10:15 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:10 Deštivý den v New Yorku
- 20:00 Osudové léto v Paříži
- 21:50 Ošklivka Katka (Večírek)
- 23:00 Duch II (Volavka)
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Kocouří buzení)
- 06:05 Břinčíci III
- 06:20 Kazubovi!
- 06:25 Bobo
- 06:35 Tlapková patrola II
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (10)
- 07:25 Prasátko Peppa VII
- 07:30 Splat & Harry
- 07:40 Čím dnes budu?
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Zvířátka v zoo
- 08:10 Sběratelé her
- 08:20 Ryšáček Pablo
- 08:25 Ne-Ne
- 08:30 Fazolčina kavárna II
- 08:55 Paddingtonova narozeninová oslava
- 09:20 Hravá angličtina s ptáčky kiwi
- 09:25 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:35 Kazubovi!
- 09:45 Bobo
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:05 Rok v medvědím sedle
- 10:10 Velká kniha o zvířátkách
- 10:15 Lístku, leť!
- 10:40 Hopsasa (Mušketýři)
- 10:50 Pan Hračička
- 11:10 Ava Riko Teo
- 11:20 Splat & Harry
- 11:30 Čím dnes budu?
- 11:45 Luo Bao Bei
- 11:55 Zvířátka v zoo
- 12:05 Sběratelé her
- 12:10 Ryšáček Pablo
- 12:20 Ne-Ne
- 12:25 Dobrodružství pavoučka Štěstíka (Jak Štěstík vzbudil Stonožku)
- 12:35 Ezopovy bajky
- 12:45 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Kocouří buzení)
- 12:55 Věda je zábava III
- 13:20 Šmoulové
- 13:45 Čarodějky školou povinné III
- 14:15 Superhrdinové
- 14:20 Superhrdinové
- 14:30 Bludiště
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (10)
- 15:25 Alenka v říši GIFů
- 15:40 My se máme
- 15:55 Planeta YÓ
- 16:05 Superhrdinové
- 16:20 Vyzrálá šou s Kvajávou
- 16:30 Méďa a lumíci
- 16:40 Agent v kapse
- 16:55 Můj dědeček zálesák (Jak se chovat v lese)
- 17:05 Rytmix
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 SpongeBob v kalhotách
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Dobrodružství pavoučka Štěstíka (Jak Štěstík vykouzlil sedm teček)
- 18:50 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (6)
- 19:15 101 Dalmatinská (13)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Ezopovy bajky
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 01:10 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:25 Kanadská soda X (6)
- 01:45 Televizní klub neslyšících
- 02:15 Notes
- 02:55 Byla jednou pohádka
- 03:55 Terra musica
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 SIAL - legenda české architektury
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Marta
- 21:20 Události v kultuře
- 10:25 Máte doma uklizeno? II (16)
- 10:55 Máte doma uklizeno? II (17)
- 11:30 Neuvěřitelné dorty IV (17)
- 12:00 Neuvěřitelné dorty IV (18)
- 12:20 VIP Prostřeno!
- 13:45 Hledá se táta a máma
- 04:29 Rodinná pouta II (Rychlý rozchod)
- 06:00 Na zámku
- 06:05 S Italem v kuchyni
- 06:40 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 07:40 Columbo (Kouzelné alibi)
- 09:35 Osudové léto v Mazurách
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 Show Jana Krause
- 23:10 Jak se staví sen
- 00:03 Partie Terezie Tománkové
- 01:13 Partie PLUS
- 01:58 Showtime magazín
- 02:46 Hlavní zprávy
- 03:46 Krimi zprávy
- 03:56 Showtime
- 04:15 360⁰
- 05:21 360⁰ (Michal Kučera, Patrik Nacher, Jiří Pondělíček, Roman Joch, Otakar Foltýn)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Prima HISTORIE
- 15:00 Zprávy
- 15:20 K věci
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:05 Komisařka Florence III (2)
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:05 Koptashow
- 03:30 Na forbíně TM
- 04:15 Grilování bez rodičů
- 04:50 Krásné živé památky (Karlovarský kraj)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (13)
- 09:40 Objektiv
- 10:10 Poslední adresa neznámá
- 11:00 Klenoty příhraničí (Průmyslové dědictví)
- 11:01 Šetrný a Platil
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Toulavá kamera
- 14:30 Písničky z obrazovky
- 14:55 Nemocnice na kraji města (15)
- 15:55 Magnum III (Velké napětí)
- 16:45 Na cestě po Jižní Dobrudže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Případy 1. oddělení (1)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 1883 (1)
- 00:05 Komisařka Florence III (2)
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:05 Koptashow
- 03:30 Na forbíně TM
- 04:15 Grilování bez rodičů
- 04:50 Krásné živé památky (Karlovarský kraj)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (13)
- 09:40 Objektiv
- 10:10 Poslední adresa neznámá
- 11:00 Klenoty příhraničí (Průmyslové dědictví)
- 11:01 Šetrný a Platil
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Toulavá kamera
- 14:30 Písničky z obrazovky
- 14:55 Nemocnice na kraji města (15)
- 15:55 Magnum III (Velké napětí)
- 16:45 Na cestě po Jižní Dobrudže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Případy 1. oddělení (1)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 1883 (1)
- 00:25 Případy detektiva Murdocha XIII (7)
- 01:25 Případy detektiva Murdocha XIII (8)
- 02:20 TaJeMno V (15)
- 03:15 Ze dvora (10)
- 03:25 Výleťák (195)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (100)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (101)
- 08:00 Zahradní proměny IV (11)
- 09:00 Zahradní proměny IV (12)
- 12:00 Na stopě Apačů
- 16:10 Hudson a Rex (7)
- 17:10 Zahradní proměny IV (13)
- 01:55 Možné je všechno! (1)
- 03:20 My, chalupáři
- 04:20 Střepiny
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:05 Tenet
- 02:45 Únos vlaku 1 2 3
- 05:25 Billy Madison
- 07:15 Navždy mladý
- 09:15 Pompeje
- 13:10 Teleshopping
- 13:45 Sněhová královna
- 15:40 Pánská jízda
- 17:15 Lepší už to nebude
- 20:00 Avengers
- 22:50 Escobar
- 04:00 Rugby - letní speciál
- 04:30 Česká Enduro Serie 2024 - Ještěd
- 04:50 Walker, Texas Ranger IX (12)
- 05:30 Spartan: Týmová výzva II (7)
- 06:20 Mistři zastavárny III (18)
- 07:15 Nanga Parbat
- 09:15 Kobra 11 VI (3)
- 11:15 Novashopping
- 11:30 Walker, Texas Ranger IX (13)
- 12:30 Válka skladů Texas (7)
- 16:30 Kobra 11 VI (5)
- 18:35 Válka skladů Texas (9)
- 19:30 Mistři zastavárny III (22)
- 20:30 Mistři renovací V (12)
- 21:25 Kachní dynastie VII (6)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (14)
- 23:15 Kobra 11 VI (5)
- 00:15 Teorie velkého třesku VIII (12)
- 01:55 Malý Sheldon VI (15)
- 02:30 Svět podle Jima III (16)
- 03:10 Americký táta IX (8)
- 03:50 TELE TELE
- 04:25 Stahovák
- 04:55 Ženatý se závazky (151)
- 05:45 Oggy a škodíci: Nová generace (65)
- 06:30 Bakugan: Evolutions (45)
- 06:45 Přátelé II (4)
- 07:40 Máma VI (19)
- 09:20 Malý Sheldon VI (19)
- 10:55 Novashopping
- 11:15 Ženatý se závazky (153)
- 12:10 Dva a půl chlapa IX (17)
- 13:00 Přátelé II (4)
- 13:55 Teorie velkého třesku VIII (12)
- 15:35 Máma VI (22)
- 16:55 Máma VII (1)
- 17:20 Svět podle Jima III (18)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (19)
- 19:10 Malý Sheldon VI (21)
- 20:00 Teorie velkého třesku VIII (16)
- 21:45 Možné je všechno! (1)
- 23:25 Dva a půl chlapa IX (19)
- 00:35 Myšlenky zločince IX (9)
- 01:20 Myšlenky zločince IX (10)
- 02:00 Myšlenky zločince IX (11)
- 02:40 Médium VI (V novém autě)
- 03:20 Vraždy v Kitzbühelu XVI (8)
- 04:00 Víkend
- 04:35 Na lovu II
- 05:15 Riskuj!
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu IV
- 07:30 MasterChef Česko III (3)
- 12:30 Teleshopping
- 12:45 MasterChef Česko III (4)
- 14:05 Tescoma s chutí
- 14:10 Vraždy v Kitzbühelu XVI (10)
- 15:10 Médium VI (V novém autě)
- 04:00 Babicovy dobroty
- 04:40 Ulice (4372)
- 06:20 Hledá se dům pro milionáře: Los Angeles VIII (3)
- 08:10 Čarodějky V (20)
- 09:05 Čarodějky V (21)
- 09:55 Oteckovia II (123)
- 16:30 Vyměněné osudy II (99)
- 18:20 Čarodějky V (22)
- 19:20 Čarodějky V (23)
- 20:15 Mateřská láska II (35)
- 21:15 Mateřská láska II (36)
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Global Champions League 2024 - Řím
- 09:15 Zápas hvězd 2024
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 Házená: SC Magdeburg - Füchse Berlin
- 01:00 Fotbal: AS Monaco - RC Lens
- 02:45 Přestávka ve vysílání
- 22:00 Mystic Skate Cup
- 22:30 Ligue 1 Highlights (3)
- 23:00 Fotbal: Lille OSC - Paris Saint - Germain
- 01:20 Správy „N“
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 02:35 Počasie
- 02:40 Rodná zem
- 04:25 Správy „N“
- 05:20 Počasie
- 05:30 O živej vode
- 07:00 Ranné správy
- 10:00 Candice Renoirová V (To, čo žena chce 2. časť)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy
- 16:30 Cesty za umením (Z Tagliacozza do Castelli 1.)
- 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Horké slzy - 1.časť)
- 17:40 Krátke správy
- 17:50 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 20:00 Góly - body - sekundy
- 20:20 Počasie
- 20:30 Cesta odvahy
- 22:15 Reportéri
- 22:50 Hniezdo (1)
- 23:40 Hymna SR
- 23:45 Agatha Christie: Poirot (Záhada Modrého vlaku)
- 00:03 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Ako sa rodia víťazi
- 06:25 Mimi a Líza
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Poštár Pat II
- 06:55 Medvedík Pompon II
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Ahoj Romale
- 09:00 Cigánka - Divadlo a mládež bez hraníc
- 10:00 Nebojte sa prvákov
- 11:30 Obedníček (Pásli ovce valasi "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - KAPUSTA)
- 15:30 Maratónske príBEHy
- 16:00 Umenie priestoru (Dánsky dizajn - ekologický a funkčný)
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 18:00 Návrat sokola
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Viky, sova iná než rodina
- 18:45 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat II
- 19:15 Štyria kamaráti a pes
- 19:40 Ako sa rodia víťazi
- 22:05 Seraphine
- 00:05 Komisařka Florence III (2)
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:05 Koptashow
- 03:30 Na forbíně TM
- 04:15 Grilování bez rodičů
- 04:50 Krásné živé památky (Karlovarský kraj)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (13)
- 09:40 Objektiv
- 10:10 Poslední adresa neznámá
- 11:00 Klenoty příhraničí (Průmyslové dědictví)
- 11:01 Šetrný a Platil
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Toulavá kamera
- 14:30 Písničky z obrazovky
- 14:55 Nemocnice na kraji města (15)
- 15:55 Magnum III (Velké napětí)
- 16:45 Na cestě po Jižní Dobrudže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Případy 1. oddělení (1)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 1883 (1)
- 00:05 Komisařka Florence III (2)
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:05 Koptashow
- 03:30 Na forbíně TM
- 04:15 Grilování bez rodičů
- 04:50 Krásné živé památky (Karlovarský kraj)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (13)
- 09:40 Objektiv
- 10:10 Poslední adresa neznámá
- 11:00 Klenoty příhraničí (Průmyslové dědictví)
- 11:01 Šetrný a Platil
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Toulavá kamera
- 14:30 Písničky z obrazovky
- 14:55 Nemocnice na kraji města (15)
- 15:55 Magnum III (Velké napětí)
- 16:45 Na cestě po Jižní Dobrudže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Případy 1. oddělení (1)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 1883 (1)
- 00:40 Správy :24
- 01:10 Góly-body-sekundy
- 01:30 Archív :24
- 01:45 Správy "N"
- 02:35 Počasie
- 02:45 Archív :24
- 02:50 Archív :24
- 03:15 O 5 minút 12 "N"
- 04:20 Správy :24
- 04:50 Počasie
- 04:55 O 5 minút 12 "N"
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Šport :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:00 Malá říše
- 01:35 Všechny staré nože
- 03:15 Modelář
- 05:15 Tajemství úspěchu
- 07:10 A do kuchyně!
- 09:05 Černobyl
- 11:25 Síla naděje
- 13:15 Duchové z Nantucketu
- 14:55 Lassie se vrací
- 16:45 Zamilovaná smolařka
- 18:25 Mimořádný sen
- 20:15 Colette: Příběh vášně
- 22:15 Pařba v Pattayi
- 23:55 Muži na pokraji nervového zhroucení
- 00:15 Uhorčík (9)
- 00:55 Profesionálové III (Nápoj lásky)
- 01:40 Profesionálové III (Košický zlatý poklad)
- 02:15 Noviny
- 02:50 Na chalupě
- 03:35 Nové bydlení
- 04:25 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:15 První oddělení II
- 06:55 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Hypochondr)
- 09:50 Soudní síň (Nač máma?)
- 10:50 Pod povrchem (46)
- 11:50 Nové bydlení - Dizajn
- 12:50 Soudní síň (Adrenalinový let)
- 13:50 Soudní síň (Pomsta)
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Policisté v akci
- 16:50 Soudní síň (Co ty chceš?)
- 17:50 Soudní síň (Vše by propil)
- 20:20 Ring volný (5)
- 21:45 15 min. kuchař
- 22:25 V sedmém nebi
- 00:25 Rodinné prípady
- 01:10 Rodinné prípady
- 01:55 Modré z neba
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Reflex
- 08:45 Susedia (Prvý apríl)
- 09:20 Susedia (Veľká noc)
- 10:00 Svokra
- 11:00 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Miss lesa)
- 12:50 Búrlivé víno (89)
- 13:45 V mene zákona
- 14:10 Susedské prípady
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 17:55 Mama na prenájom IV (1)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Druhá šanca III (1)
- 21:55 Farma - Začíname
- 23:05 Horná Dolná (Diviak)
- 23:55 Survivor
- 00:15 Utajený šéf VI (4)
- 01:05 Hradológovia - Tajomstvá hradov Slovenska (4)
- 01:30 Váš dokonalý domov IV (2)
- 02:30 Velkolepé plány XX (3)
- 03:20 Pevnost Boyard (6)
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (15)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (16)
- 20:20 Dům snů (22)
- 21:10 Dům snů IV (18)
- 22:00 Dům snů VII (1)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (16)
- 23:50 Utajený šéf – USA X (6)
- 00:05 V temnotách
- 01:30 Ozbrojení a nebezpeční
- 03:00 Sektor III (4)
- 04:00 Jabloňový květ
- 06:00 To jsem já, Margaret!
- 07:45 LEGO® Ninjago® film
- 09:25 LEGO® Batman film
- 11:10 MoviePass, MovieCrash
- 12:40 Kdo věří na lásku
- 14:15 Noční let (5)
- 15:05 Sépie a velryba
- 16:25 Madam Web
- 18:20 Po stopách otce
- 20:00 Sektor III (4)
- 21:00 Láska a smrt (Nekonej zlo)
- 21:55 Panství Downton: Nová éra
- 00:30 Motel smrti
- 01:55 Zóna zájmu
- 03:40 Hunger Games
- 11:35 Přátelé IV (9)
- 11:55 Přátelé IV (10)
- 12:20 Kong: Ostrov lebek
- 14:20 Před kamerou XXI (35)
- 14:50 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 16:40 Fotbalový talent VI (6)
- 17:25 Malý Sheldon VII (14)
- 17:50 Demolice
- 19:30 Stážisti
- 21:30 Rituál
- 23:30 Ženy sobě
- 00:35 Rod Draka II (1)
- 01:35 Nespoutaný Django
- 04:15 Ave, Caesar!
- 06:00 Cesta do Betléma
- 07:40 Scott Pilgrim proti zbytku světa
- 10:10 Chůvy
- 11:55 Fantastický pan Lišák
- 13:20 Vlajka smrti II (Mořští páni)
- 13:50 Zimní král (4)
- 14:50 Čtyřicítka na krku
- 17:00 Chevalier
- 18:50 Nesvá IV (1)
- 19:25 Nesvá IV (2)
- 19:55 Sex ve městě V (Jdi na Západ, mladá ženo)
- 20:25 Sex ve městě V (Miluji komedie)
- 21:00 Sektor III (4)
- 22:00 Láska a smrt (Nekonej zlo)
- 22:55 Veřejní nepřátelé
- 01:55 Mongoloid s kytarou
- 03:25 Nevzdávám to
- 03:50 Uklízečky
- 05:35 Neodolatelná nabídka
- 06:00 Plán 75
- 07:50 Nic nového
- 13:05 Rodilý vězeň
- 14:35 Víc než kdy jindy
- 16:40 Na okraji
- 18:20 Falcon Lake
- 20:00 Ariel: Návrat do Buenos Aires
- 21:40 Oddechový čas
- 23:45 Mláďata
- 00:20 Naslouchej očima
- 02:00 Palmy a stožáry
- 03:50 Kráva, která zpívala píseň budoucnosti
- 05:30 Rozlučka se svobodou
- 06:00 Břemeno
- 07:35 V přístavu
- 09:25 Ve společnosti žen
- 11:05 Věž beze stínu
- 13:30 Magnetická pole
- 15:00 Zakletá
- 16:50 Břemeno
- 18:25 Modrý kaftan
- 20:30 Portrét dámy
- 22:55 Elle
- 00:00 Malá bubenice
- 02:00 Policajti z L. A. (Díl 4)
- 02:45 Policajti z L. A. (Díl 5)
- 03:25 Restaurant: Impossible (Zmírající bistro)
- 12:35 Smallville (Svědek)
- 13:30 Smallville (Duch)
- 16:15 Smallville (Procitnutí)
- 17:10 Smallville (Neposlušný syn)
- 20:00 Pitva mimozemšťana
- 21:50 Policajti z L. A. (Díl 6)
- 22:45 Policajti z L. A. (Díl 7)
- 23:35 Vincentův svět
- 01:45 Panama
- 03:20 Špatný krok
- 05:15 Zapomenutý únos
- 06:50 Kytice
- 08:40 Erik Kamenné srdce
- 10:50 Nebezpečné líbánky
- 12:40 Marketa Lazarová
- 15:55 Duše jako kaviár
- 18:20 Fantom Morrisvillu
- 20:00 Princ Mamánek
- 22:05 Král rybář
- 00:05 Dezertér
- 01:40 Snímek minulosti
- 03:10 Klub 27
- 04:40 Bel Canto
- 06:20 Strážce majáku
- 07:55 Někdy na tom záleží
- 14:00 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů
- 15:35 Armáda jednoho
- 17:05 Čas beznaděje
- 19:05 Vítejte v Holly Springs
- 21:00 Pokušení
- 22:35 Tělo
- 01:10 Špatný krok
- 02:45 Rande u přepážky
- 04:50 Záložní jednotka
- 06:25 Hrdinové
- 08:10 Princ a já 2
- 09:45 Ranvej
- 11:15 Síla slova
- 13:20 Madam služebná
- 14:50 Muž ve stínu
- 16:55 Supernova
- 18:30 Eat Wheaties!
- 20:00 Krycí jméno Lev
- 21:35 Vévoda z Wellingtonu
- 23:10 Pokrevní pouto
- 00:25 Přestávka ve vysílání
- 05:45 Průšvihář na útěku
- 07:20 Regina
- 08:50 Šťastný drak
- 10:25 Až najdu domov
- 12:15 Leonie
- 13:55 Hořko-sladko
- 15:40 Heidi, děvčátko z hor
- 17:30 Nestanu se tvojí ženou
- 19:05 Coco Chanel
- 21:00 Večerní slunce
- 22:50 Včerejší děti
- 00:10 Ničitelka
- 02:05 Instagramové psycho
- 03:30 Snídaně po sexu
- 05:40 Iluze lásky
- 07:35 Criminal Games by Agatha Christie (23)
- 09:45 Na shledanou v září
- 11:25 Čekání na Anyu
- 22:10 Který je ten pravý?
- 01:25 Footprints On The Moon
- 02:55 Hiver
- 03:55 The Ghost Of Sierra De Cobre
- 05:15 Frank-Etienne Towards Grace
- 05:25 End of Program
- 06:00 A Christmas Wish
- 07:25 Flash
- 07:35 New Voices in an Old Flower
- 08:45 The Inspector General
- 10:25 Secret Workshops
- 11:05 Aicha
- 11:30 The Bag of Flour
- 13:00 Behind Green Lights
- 14:05 Black Dragons
- 15:05 Breath
- 15:30 Club Paradise
- 16:35 Corpse Vanishes
- 17:40 Dead Men Walk
- 18:45 Dog Men
- 20:00 The Hoodlum
- 21:00 Gesture
- 22:25 Stuck
- 23:40 The Waiting
- 04:05 MONGOLIA, STEPPES EMIRATE
- 04:30 SHOW ME WHERE YOU LIVE (TULOUS: CHINESE FORTRESSES)
- 05:00 WILD ONES (EP. 08)
- 05:30 WILD ONES (EP. 09)
- 06:00 CLOSE QUARTER BATTLE (EP. 01)
- 06:35 HIDDEN TRACES
- 07:30 RACE OF LIFE (EP. 03)
- 20:00 STOLEN TREASURES (EP. 3)
- 20:40 STOLEN TREASURES (EP. 4)
- 21:25 THE BOY FROM THE WILD
- 22:05 DEPLETED URANIUM
- 23:00 DESPERATE HOURS (EP. 01)
- 23:30 DESPERATE HOURS (EP. 02)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (7)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (8)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (7)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (7)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (1)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (2)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (49)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (50)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 CANDIES
- 00:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 00:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 01:00 RACING THE WORLD (3)
- 01:30 RACING THE WORLD (4)
- 02:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 02:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 03:00 KITE MASTERS 2018 (6)
- 03:30 KITE MASTERS 2019/2020 (1)
- 04:00 GP RACING 2022 (48)
- 04:30 GP RACING 2022 (49)
- 05:00 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 05:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (1)
- 06:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (5)
- 07:00 RACING THE WORLD (3)
- 07:30 RACING THE WORLD (4)
- 08:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 08:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 09:00 KITE MASTERS 2018 (6)
- 09:30 KITE MASTERS 2019/2020 (1)
- 10:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 10:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 11:00 BOARD STORIES SURFING (2)
- 11:30 BOARD STORIES SURFING (3)
- 12:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (14)
- 12:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (15)
- 13:00 AUTOSPEED 2019 (20)
- 13:30 AUTOSPEED 2019 (21)
- 14:00 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 14:30 INSIDE SAILING 2021 (1)
- 15:00 CAPE EPIC 2018 (5)
- 15:30 CAPE EPIC 2018 (6)
- 22:00 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 22:30 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 23:00 BOAT SHOW 4K (3)
- 23:30 BOAT SHOW 4K (4)
- 00:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 00:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 01:00 RACING THE WORLD (3)
- 01:30 RACING THE WORLD (4)
- 02:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 02:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 03:00 KITE MASTERS 2018 (6)
- 03:30 KITE MASTERS 2019/2020 (1)
- 04:00 GP RACING 2022 (48)
- 04:30 GP RACING 2022 (49)
- 05:00 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 05:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (1)
- 06:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (5)
- 07:00 RACING THE WORLD (3)
- 07:30 RACING THE WORLD (4)
- 08:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 08:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 09:00 KITE MASTERS 2018 (6)
- 09:30 KITE MASTERS 2019/2020 (1)
- 10:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 10:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 11:00 BOARD STORIES SURFING (2)
- 11:30 BOARD STORIES SURFING (3)
- 12:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (14)
- 12:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (15)
- 13:00 AUTOSPEED 2019 (20)
- 13:30 AUTOSPEED 2019 (21)
- 14:00 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 14:30 INSIDE SAILING 2021 (1)
- 15:00 CAPE EPIC 2018 (5)
- 15:30 CAPE EPIC 2018 (6)
- 22:00 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 22:30 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 23:00 BOAT SHOW 4K (3)
- 23:30 BOAT SHOW 4K (4)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:25 Vnútri hradu Windsor (4)
- 01:15 Len peniaze nestačia (24)
- 01:55 Storočie v obrazoch (1)
- 02:55 Ježiš a islam (7)
- 03:55 Posledné hlasy prvej svetovej vojny (5)
- 04:45 Vojna vo Vietname (3)
- 05:35 Vegánstvo a čo ďalej? (1)
- 06:35 Zákon a poriadok (1)
- 07:35 Stret Titanov - nový svetový poriadok (1)
- 08:30 Jedinečné letisko v Dubaji (2)
- 09:20 Téma (174)
- 10:00 Ľudia sú aj politici (49)
- 10:40 Vnútri Buckinghamského paláca (2)
- 11:30 Žena na čele Dioru (1)
- 18:05 Sadnite si, prosím (33)
- 18:45 Hitler a Nemecko (1)
- 19:35 Osvienčim v 33 Predmetoch (1)
- 20:35 Vyrobené na Slovensku (2)
- 20:45 Travelistan (30)
- 21:00 Len peniaze nestačia (21)
- 21:40 Obrovské Medvede Aljašky (1)
- 00:55 Naše zprávy
- 01:05 VIP svět
- 01:20 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (23)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Tajemství Jiřího Sováka
- 20:55 Tajemství Josefa Kemra
- 21:50 Poklad z půdy
- 22:55 Cyranův poloostrov (23)
- 23:30 Intim Night
- 00:25 Intim s Heidi Janků
- 03:25 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:30 Soudkyně Barbara
- 16:45 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:50 Babica vs. Sapík
- 01:40 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Poklad z půdy
- 17:55 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Hra na Boha
- 22:05 Most (6)
- 23:25 Nebezpečné vztahy
- 04:10 Talkshow Tomáše Magnuska: L.Sobota, J.Ployhar, L.Šárová, Raego
- 05:25 Honza Tuna v Akci!: Co se děje v Ústí v modrém domu pro postižené děti!
- 06:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 06:15 Magazín z Valašska: Valmez
- 06:30 Valašský zpravodaj
- 06:40 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 07:00 Olomoucký magazín
- 07:30 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:50 Narcos
- 23:50 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:35 Unesená v Instanbulu
- 02:35 Ztracený svět III (2)
- 03:15 Ztracený svět III (3)
- 04:00 Ztracený svět III (4)
- 04:45 Leo Mattei: Oddělení mladistvých IV (1)
- 05:35 Seriálový tip
- 06:00 Profil zločinu IX (3)
- 07:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (8)
- 08:00 Xena II (8)
- 09:00 Profil zločinu IX (2)
- 14:05 Xena II (8)
- 15:00 Profil zločinu IX (4)
- 16:05 Profil zločinu IX (5)
- 17:10 A-Team III (15)
- 20:00 Xena II (9)
- 21:00 Vteřiny života (1)
- 21:55 Vteřiny života (2)
- 22:50 Zelenáč IV (1)
- 23:50 Zelenáč IV (2)
- 00:45 Ztracený svět III (19)
- 01:45 Zločin II (2)
- 02:30 Zločin II (3)
- 03:15 Totalcar VII (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (17)
- 10:00 Ztracený svět III (18)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (18)
- 13:55 A-Team III (20)
- 15:00 Společnost Adventure (1)
- 15:55 Společnost Adventure (2)
- 16:55 Ztracený svět III (19)
- 17:55 Ztracený svět III (20)
- 18:50 Xena III (18)
- 19:50 A-Team III (21)
- 20:50 Macgyver IV (1)
- 21:45 Společnost Adventure (1)
- 22:40 Společnost Adventure (2)
- 23:40 Xena III (18)
- 00:40 Brousko III (108)
- 01:55 Brousko III (109)
- 02:45 Brousko III (110)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (48)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii VI (21)
- 13:35 Ranč Heartland IV (6)
- 14:35 Ranč Heartland IV (7)
- 15:30 Brousko III (111)
- 16:35 Dcery duchem (49)
- 18:00 Domek na prérii VI (22)
- 19:00 Ranč Heartland IV (8)
- 20:00 Ranč Heartland IV (9)
- 20:55 Domek na prérii VI (22)
- 22:00 Ranč Heartland IV (8)
- 22:55 Ranč Heartland IV (9)
- 23:55 Dcery duchem (49)
- 01:35 První krásná věc
- 03:30 Ocelové dámy
- 11:35 Po zkoušce
- 12:55 Marie Kroyer
- 14:40 Mlčení Lorny
- 16:35 Index lásky
- 18:15 Tři srdce
- 22:00 Nádherná přítomnost
- 23:50 Alpy
- 00:05 Černé brýle
- 01:35 Brankář
- 03:40 Černé brýle
- 09:00 Chlapec z nebe
- 11:05 Kousek nebe
- 13:30 Casablanca Beats
- 15:20 Na Vánoce přijedu domů
- 17:20 Ztracené Iluze
- 22:00 O bozích a lidech
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (3)
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Staré pověsti české (O Libuši)
- 06:55 O modrém autíčku (Závody)
- 07:05 Já Baryk (8)
- 07:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bělovous Zrzunda)
- 07:30 Mach a Šebestová (Piráti)
- 07:45 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a tovaryš)
- 10:15 Hodinář
- 11:35 Úkryt Černého Billa
- 12:00 Konečně sami
- 13:30 Jiří Suchý – Život s divadlem Semafor
- 16:00 Modelář
- 18:00 Skalní ševci
- 19:10 Kinosál
- 19:20 Šéfová (Rande)
- 22:00 Právo na minulosť
- 10:20 Labyrint záhad (Upíři a fexti)
- 10:50 Signály z neznáma (1)
- 15:15 Specialisté
- 22:05 Největší poklady Egypta (1)
- 23:20 Apokalypsa a konec světa
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Nálet na Kolín nad Rýnem
- 16:45 Umění uloupené nacisty
- 17:50 Alžběta I - Vraždící královna
- 22:35 JFK: Spiknutí
- 01:05 Devátá brána
- 03:10 Street Fighter: Poslední boj
- 04:40 Close Up III (3)
- 05:05 Close Up III (15)
- 05:30 Close Up III (1)
- 06:00 Close Up III (15)
- 06:35 Close Up III (13)
- 07:10 Čas hrdinů
- 09:00 Dávám tomu rok
- 10:45 Laggies
- 12:30 Nenapravitelní
- 14:10 Mythica: Soumrak bohů
- 16:10 Dilema
- 18:05 Pár správných chlapů
- 20:30 Mejdan v Las Vegas
- 22:00 Tales of the Walking Dead (3)
- 22:40 Troppo (3)
- 23:45 Země krvavého slunce
- 01:20 Babylon A.D.
- 02:55 Žraločí tornádo 5
- 04:15 Sniper: Special Ops
- 05:40 Zoom In (6)
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten (9)
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten (2)
- 06:15 Gosford Park
- 08:55 Otec rodiny
- 11:05 Tisíc a jedna noc (1)
- 12:45 Tisíc a jedna noc (2)
- 14:25 Kód Enigmy
- 16:25 Bezpečný přístav
- 18:20 Jdi na to
- 20:20 Purpurové řeky
- 22:00 Symptom Pandorum
- 23:45 Revenant Zmrtvýchvstání
- 01:15 Falešná hra
- 03:20 Comedy Club III (22)
- 03:50 Comedy Club III (23)
- 12:00 Policejní stíhači XVI (5)
- 13:00 Policejní stíhači XVI (6)
- 20:00 48 hodin
- 22:00 Comedy Club VIII (11)
- 22:30 Comedy Club VIII (12)
- 23:05 Comedy Club IV (1)
- 23:30 Červený trpaslík X (1)
- 00:00 10 Days Scotland (Edinburgh)
- 00:30 Xplore Israel (Jerusalem)
- 01:00 Unplanned Trip (Jairampur,India)
- 01:30 City Breaks (Barcelona)
- 02:00 Unplanned Trip (Hawai,India)
- 02:30 10 Days Scotland (Aberdeen)
- 03:00 Food Fact Fun (Toronto, Canada)
- 03:30 Xplore Israel (Tel Aviv)
- 12:10 Jak divoká zvířata spí (1)
- 13:05 Hluboko v srdci (1)
- 18:35 Jak divoká zvířata spí (1)
- 19:30 Hluboko v srdci (1)
- 00:00 Vězněm v cizině XI (1)
- 00:45 Strážci hranic: Španělsko II (Není čas odpočívat)
- 01:30 Vyšetřování leteckých neštěstí XXIII (Nebezpečná směrnice)
- 02:15 Záchrana na zledovatělé silnici VIII (Uzavírka!)
- 03:00 V divočině s Bearem Gryllsem: Výzva II (Bradley Cooper v roklích Wyomingské pánve)
- 03:45 Ostrov mimo zákon VI (Vrcholový predátor)
- 00:35 Afrika (3)
- 01:40 Savci (6)
- 02:45 Život mimo civilizace s Benem Foglem X (7)
- 03:35 Život pod bodem mrazu III (7)
- 00:10 Chyby a katastrofy (3)
- 00:55 Pohledy do historie (28)
- 01:00 Pohledy do historie (35)
- 01:05 Pěšky napříč Himalájemi (1)
- 01:55 Tichomořské ostrovy (2)
- 02:45 Tichomořské ostrovy (3)
- 03:35 Pobřežní stráž USA (10)
- 08:05 Jak je vidí ptáci (8)
- 08:40 Stavitelé z písku - závod s proudem (9)
- 09:05 Špinavé prádlo (3)
- 10:00 Život v sevření mrazu VI (12)
- 11:00 Afrika z výšky (9)
- 16:15 Zvláštní a záhadné VI (12)
- 17:10 Špinavé prádlo (4)
- 18:00 Afrika z výšky (10)
- 19:05 Život v sevření mrazu: Kanada (1)
- 00:20 Jak vzniká nová velká kuchařka s Jamiem Oliverem (5)
- 01:05 Co vaří Margó Bódi II (8)
- 01:30 Piknik (8)
- 01:45 Piknik (9)
- 02:00 Programové tipy
- 04:00 Lovci odpadu XV (11)
- 05:00 Lovci odpadu XV (12)
- 06:00 Rození obchodníci XVIII (10)
- 07:00 Rození obchodníci VII (BMW 840)
- 00:00 Nápadité proměny: Záchrana domku u jezera (Nové stavební blues)
- 01:00 Život v Mexiku II (Pokračování v Mazatlanu)
- 01:30 Život v Mexiku II (Vzpomínky na Mazatlan)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIV (6)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIV (7)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVIII (Dostupné art deco)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLI (Dům na večírky na předměstí)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLI (Plavba do Tampy)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VIII (Dodatečné problémy)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VIII (Alarmující přeprodej)
- 05:30 Mistři bazénů V (Nastal čas zábavy)
- 06:00 Lovci realit: To nejlepší (Něco skvělého v Sioux Falls)
- 06:30 Lovci realit: To nejlepší (Postavit, nebo koupit na Floridě)
- 07:00 Miniaturní luxus II (Malý dům na pobřeží)
- 07:30 Miniaturní luxus II (Malý dům, velká kuchyně)
- 00:17 Pravidla farmy 5: Krásné vagóny (1)
- 00:40 Kuchyně 20: Na jaro (13)
- 01:25 Porážka Bobbyho Flaye 19: Kapustou k vítězství (1)
- 01:47 Porážka Bobbyho Flaye 19: Vezměte ho do Fresna (2)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 19: Až k zbláznění (3)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 19: Nezapomeň porazit Bobbyho (4)
- 02:55 Porážka Bobbyho Flaye 19: Staří přátelé (5)
- 03:17 Porážka Bobbyho Flaye 19: Mimo závody (6)
- 03:40 Porážka Bobbyho Flaye 19: Nepřekysel to (7)
- 04:02 Porážka Bobbyho Flaye 19: Hra začíná (8)
- 04:25 Porážka Bobbyho Flaye 19: Čokoládová láska (9)
- 04:47 Porážka Bobbyho Flaye 19: Mleté maso (10)
- 05:10 Pravidla farmy 4: Večírek matek a dcer (12)
- 05:35 Pravidla farmy 5: Krásné vagóny (1)
- 06:00 Kuchyně 20: Štědrá jarní nabídka (14)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 7: Oblíbené pokrmy z Las Vegas (2)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 8: Káva a čaj s Molly (3)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 28: Kelly a tryskáč (10)
- 00:00 Esovision (Zimní krajina)
- 00:27 Global Treasures (Pisa)
- 00:38 Planet Terra (Delta Mekongu)
- 00:43 Global Treasures (Willemstad)
- 00:54 Planet Terra (Znojmo)
- 01:00 Nature Parks (púšť Kalahari)
- 01:48 Nature Wonders (Ledovec Perito Moreno)
- 02:00 Vista Point (Neapolský záliv)
- 02:29 On Tour (Plavba po Níle)
- 02:55 Planet Terra (Belianska jaskyňa)
- 03:00 Travel Logue (Jemen na kole)
- 03:27 Vista Point (Malta)
- 03:54 Planet Terra (Nara)
- 04:00 On Tour (Plavba po čtyřech řekách)
- 04:27 Vista Point (Kobenhavn)
- 04:54 Planet Terra (Trans-Andská železnice)
- 05:00 Vista Point (New York)
- 05:27 Nature Wonders (Vodopády Krimmler)
- 05:38 Planet Terra (Olsztynek)
- 05:43 Global Treasures (Chrámy Tamil Nadu)
- 05:54 Planet Terra (Lávové pole Dimmuborgir)
- 06:00 Global Treasures (Petra)
- 06:12 Vista Point (Hongkong)
- 06:39 Regio (Okolí Bodminu)
- 06:50 Global Treasures (Kerkouane)
- 07:00 On Tour (Transsibírska magistrála)
- 07:29 Vista Point (Bangkok)
- 07:55 Planet Terra (Köszeg)
- 10:00 On Tour (Nockalmstrasse)
- 10:27 Nature Wonders (Národní park Mesa Verde)
- 10:38 Planet Terra (Pula)
- 10:43 Global Treasures (Aksum)
- 10:54 Planet Terra (Avignon)
- 11:00 Vista Point (Irsko)
- 11:27 Global Treasures (Chur)
- 11:38 Planet Terra (Akhtala)
- 11:43 Global Treasures (Storkyrkan)
- 11:54 Planet Terra (Sighisoara)
- 12:00 On Tour (Vlak Jakobín)
- 12:29 Vista Point (Florida)
- 12:55 Planet Terra (Naantali)
- 13:00 Vista Point (Údolie Wachau)
- 13:27 Global Treasures (Lukang)
- 13:38 Planet Terra (Uppsala)
- 13:43 Global Treasures (Pevnosť Galle)
- 13:54 Planet Terra (Boyana)
- 14:00 7 Days (Bali)
- 14:55 Planet Terra (Hamburg)
- 15:00 Vista Point (Meknes)
- 15:27 On Tour (Cesta do Dolomitov)
- 15:54 Planet Terra (Dar es Salaam)
- 16:00 7 Days (Sýrie)
- 16:53 Planet Terra (Madeira)
- 17:00 Doc Time (Zapomenuté stezky Ticina)
- 17:30 Vista Point (Montreal)
- 20:00 Nature Parks (Krugerův národní park)
- 20:48 Global Treasures (Karakorum)
- 21:00 Terra Mystica (Koloseum)
- 21:27 Nature Wonders (Agua Azul)
- 21:38 Planet Terra (Vwaza Marsh)
- 21:43 Global Treasures (Košice)
- 21:54 Planet Terra (Kyjev)
- 03:00 Tenis
- 06:00 Horská kola
- 07:00 Horská kola
- 08:00 Jachting
- 08:30 Vytrvalostní závody
- 12:30 Cyklistika
- 13:30 Tenis
- 18:00 Tenis
- 03:00 Tenis
- 05:00 Cyklistika
- 06:00 Tenis
- 10:00 Skoky do vody
- 11:00 Jachting
- 11:30 Lezení
- 12:30 Lezení
- 14:00 Golf
- 17:00 Tenis
- 10:15 Televizní nákupy
- 11:15 Fotbal: Al Ittihad - Al Taawoun
- 15:45 Box: TOP 25 KO 3/2
- 21:15 Fotbal: Lazio - Milán
- 23:15 Fotbal: Serie A
- 00:45 Fotbal: Juventus - Řím
- 02:45 Fotbal: Fiorentina - Monza
- 04:45 Poker
- 05:45 Zlaté okamžiky
- 06:00 Fotbal: Lecce - Cagliari
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Fotbal: Boloňa - Empoli
- 11:00 Televizní nákupy
- 14:30 Fotbal: Venezia - Turín
- 16:30 Fotbal: Lazio - Milán
- 18:30 Fotbal: Serie A
- 19:30 Fotbal, Saudi Pro League, magazín
- 20:00 Fotbal: Juventus - Řím
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Piok Cars
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:00 Motoring
- 21:30 Topspeed
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 04:10 Blochovy rozbory (54)
- 04:45 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (55)
- 05:15 Poklady v garáži (1)
- 05:40 Poklady v garáži (2)
- 06:10 Zpětný chod: BMW 3.0 CS (3)
- 06:25 Praví chlapi a jejich bouráky (4)
- 06:40 Rychlé kolo: MB 190 E Evo2 (5)
- 07:10 Boss GP - pilotům formulí přes rameno (6)
- 07:40 Racing Files: Skotský rytíř - Sir Jackie Stewart (7)
- 08:10 Blochovy rozbory (8)
- 09:00 Přednost v jízdě: Toyota GR86 (9)
- 09:10 Milujeme auta (10)
- 09:40 Zprávy (11)
- 09:45 Autokvartet (12)
- 00:00 Cralusso (Nová dimenze v lovu s method feederem)
- 00:30 Carp Zoom (Lov methodem způsobem Carp Zoom)
- 01:00 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 1.díl)
- 01:30 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 2.díl)
- 02:00 Roland Budavári (Jak lovím já)
- 02:30 Péter Pál Halmi (Lov levharta v Zimbabwe)
- 03:00 Myslivecká horečka (Pravá ruka Diany, strážkyně divočiny)
- 03:30 Hodula Fishing (Lov perlínů přívlačí)
- 04:00 Nový muškař (25)
- 04:30 Feedermánie (Amuři na boilies)
- 05:00 Attila Linzenbold (Lov s lukem v oblasti horní Tiszi)
- 05:30 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství v zelené Kalahari 1.díl)
- 06:00 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství v zelené Kalahari 2.díl)
- 06:30 Rybáři gurmáni (Boj se sumci)
- 07:00 Satur Baits (Slunce, vítr, déšť, Legend Lake)
- 07:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (2)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 New Music Radar
- 15:30 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Italy
- 22:30 Óčko flirt
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 New Music Radar
- 15:30 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Italy
- 22:30 Óčko flirt
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 15:00 Top 25
- 17:00 Remastery
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 15:00 Top 25
- 17:00 Remastery
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (72)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (168)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Škola, základ života
- 09:20 Barvy lásky (20)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Námořní hlídka (18)
- 15:55 Wolffův revír (122)
- 16:55 Stefanie (131)
- 17:55 Stefanie (132)
- 18:55 Nespoutaný anděl (149)
- 19:55 Nespoutaný anděl (150)
- 20:55 Wolffův revír (123)
- 21:55 Námořní hlídka (19)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 VÍKEND
- 00:20 TO BYL RO(C)K
- 00:45 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 VÍKEND
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 ROCK SPECIÁL
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Retro love
- 01:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Replay 80’
- 22:00 Retro love
- 00:07 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 9 - Eroica
- 00:34 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 10 - Symfonik
- 00:59 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 11 - Sonáta č. 32
- 01:25 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 12 - Sonáta č. 32
- 01:51 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 13 - Symfonie č. 5
- 02:29 Orchestre Philharmonique de Liége a G. Madaras: Beethoven, Wagner, Mahler
- 03:58 G. F. Händel: Saul v Theater an der Wien
- 08:13 Festival Banlieues Bleues: La Tipica Melingo
- 09:10 C. Debussy: Moře
- 09:39 Intermezzo
- 00:00 Black Veil Brides
- 01:15 Slash & Myles Kennedy & The Conspirators
- 02:42 Various Artists
- 03:00 Green Day
- 03:54 Haim
- 04:38 Billy Talent
- 06:01 Led Zeppelin
- 07:32 Lady Gaga
- 10:32 The Offspring
- 11:36 Various Artists
- 12:00 Green Day
- 12:54 Haim
- 13:38 Billy Talent
- 15:01 David Gilmour
- 17:34 Avril Lavigne
- 18:28 Bring Me the Horizon
- 19:45 R.E.M.
- 20:39 Foals
- 20:51 Various Artists
- 21:02 The Who
- 23:15 ABBA
- 00:15 K popukání XXXIII (11)
- 00:40 K popukání XXXIII (12)
- 01:05 Behind the Music (2021) II (3)
- 02:00 World Stage: Nejlepší momenty hudebních cen 2022
- 02:40 K popukání XXXIV (27)
- 03:00 K popukání XXXIV (28)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 20:30 K popukání XXXVI (24)
- 20:55 K popukání XXVIII (18)
- 21:15 K popukání XXVIII (22)
- 21:40 K popukání XXVIII (23)
- 22:00 K popukání XXXVIII (33)
- 22:20 K popukání XXXVIII (37)
- 22:45 Chyceni při činu: Nevěrní (6)
- 23:30 K popukání XXXIII (32)
- 23:50 K popukání XXXIII (33)
- 00:00 MTV Top 20
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Today's Top Hits
- 09:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 15:00 Fresh Out
- 16:00 Ed Sheeran: The Hits
- 17:00 MTV Top 20
- 19:00 Guess The Year
- 20:00 VMA 2024: The Nominees!
- 21:00 MTV's Top 50 Collaborations
- 05:00 Sing It Loud! Karaoke Classics
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 We Belong Together! Classic...
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Chillout Zone
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 Premium káva
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 Premium Kolotoč
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 Čajník
- 18:00 Premium pódium
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 Premium Trikolora
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 KLUB OSOBNOSTÍ
- 22:23 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 VEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 05:25 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 06:15 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Triangl)
- 00:20 Gumballův úžasný svět III (Peníze)
- 00:30 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 00:45 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 00:55 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 01:10 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 01:14 Lamput III (Honička)
- 01:25 Gumballův úžasný svět V (Háček)
- 01:35 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 01:50 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 02:00 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 02:20 Gumballův úžasný svět V (Brambora)
- 02:35 Gumballův úžasný svět V (Čaroděj)
- 02:45 Gumballův úžasný svět V (Konzole)
- 02:55 Gumballův úžasný svět V (Svoboda)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Dvojníci)
- 03:15 Gumballův úžasný svět V (Přátelé)
- 03:25 Gumballův úžasný svět V (Cyklus)
- 03:35 Gumballův úžasný svět V (Hvězdičky)
- 03:50 Gumballův úžasný svět V (Krabice)
- 04:00 Gumballův úžasný svět V (Dohazovač)
- 04:10 Gumballův úžasný svět V (Známky)
- 04:20 Gumballův úžasný svět V (Dieta)
- 04:30 Gumballův úžasný svět V (Bývalý)
- 04:40 Gumballův úžasný svět V (Loupež)
- 04:50 Gumballův úžasný svět V (Květinka)
- 05:05 Gumballův úžasný svět V (Otravové)
- 05:15 Gumballův úžasný svět V (Nejlepší)
- 05:22 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a garde na ples)
- 05:25 Gumballův úžasný svět V (Nejhorší)
- 05:35 Gumballův úžasný svět V (Seznam)
- 05:45 Gumballův úžasný svět V (Dohoda)
- 06:00 Bakugan (Oheň na obloze)
- 06:10 Bakugan (Připraven k řádění)
- 06:30 Gumballův úžasný svět II (Videokazeta)
- 06:40 Gumballův úžasný svět II (Svetry)
- 07:00 Craig od potoka (Máš babu)
- 07:10 Craig od potoka (Průzkumnické svrbění)
- 07:25 Craig od potoka (Jessica jde k potoku)
- 07:35 Craig od potoka (Příliš mnoho pokladů)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Kouzelná Krabka)
- 08:05 Mezi námi medvíďaty (Všude dobře, na sněhu nejlíp)
- 08:25 Looney Tunes: Animáky IV (Zpackané zatčení / Žertík s telefonním sloupem / Neposedné činily)
- 08:35 Looney Tunes: Animáky VI (Králičí štěstí / Kachní sezóna: Samostříl / Podvodník)
- 08:50 Looney Tunes: Animáky II (Looney Tunes zpátky do školy speciál/ Neplecha při testu/ Konec vtipů s vodítkem: Vymazat vodítko/ Káněcí škola)
- 09:05 Looney Tunes: Animáky II (Kostihlav / Odpočívej!)
- 09:10 Looney Tunes: Nové příběhy
- 09:25 Mladí Titáni do toho! VII (Polyethylen a Tereftalát)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! VII (Batmanův narozeninový dárek)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! VII (Loktíci)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! VII (O čem chlapec přemýšlí)
- 10:20 Mladí Titáni do toho! VII (Pepo, dýňový muž)
- 10:30 Mladí Titáni do toho! VII (Přípravy na soudný den)
- 10:45 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 10:55 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 11:15 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 11:25 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 11:45 Totální Dramarama II (Zlatí a polepení)
- 11:55 Totální Dramarama II (Květy zla)
- 12:05 Totální Dramarama II (Ryba jménem Leshawna)
- 12:15 Totální Dramarama II (Nula nula Beth)
- 12:30 Craig od potoka II (Craig od potoka: Na druhé straně)
- 13:00 Craig od potoka IV (Žalobníčci)
- 13:10 Craig od potoka IV (Mistři švihadel)
- 13:25 Mezi námi medvíďaty (Vysoká móda podle méďů)
- 13:35 Mezi námi medvíďaty (Tedík)
- 13:55 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 14:05 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 14:25 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 14:35 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 14:55 Gumballův úžasný svět (Zodpovědnost)
- 15:05 Gumballův úžasný svět (Šaty)
- 15:20 Mladí Titáni do toho! III (Operace Klučičí záchrana, část 1)
- 15:30 Mladí Titáni do toho! III (Operace Klučičí záchrana, část 2)
- 15:50 Totální Dramarama II (Pinkání piňaty)
- 16:00 Totální Dramarama II (Hra na schovávanou)
- 16:15 Totální Dramarama II (Královské trůnění)
- 16:25 Totální Dramarama II (Pro hrst Duncanů navíc)
- 16:40 Craig od potoka III (Nový dres)
- 16:50 Craig od potoka III (Slunečnice)
- 17:00 Craig od potoka III (Craigoland)
- 17:15 Craig od potoka III (Výměna těl)
- 17:30 Craig od potoka III (Carter Napodobitel)
- 17:40 Craig od potoka III (Bratr stavitel)
- 18:00 Gumballův úžasný svět VI (Jediný)
- 18:10 Gumballův úžasný svět VI (Lenošení)
- 18:25 Gumballův úžasný svět VI (Otec)
- 18:40 Gumballův úžasný svět VI (Děs)
- 18:55 Totální Dramarama III (Tikající bomba problémů)
- 19:05 Totální Dramarama III (Super pletací hrdina)
- 19:25 Totální Dramarama III (Neplecha v autobuse)
- 19:35 Totální Dramarama III (Pirátský poklad)
- 19:50 Mezi námi medvíďaty (Pirátský Papouch Polly)
- 20:00 Mezi námi medvíďaty (Malý mořský méďa)
- 20:20 Mladí Titáni do toho!
- 20:30 Mladí Titáni do toho!
- 20:45 Mladí Titáni do toho!
- 20:55 Mladí Titáni do toho!
- 21:15 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 21:40 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 21:50 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 22:10 Gumballův úžasný svět (Zodpovědnost)
- 22:20 Gumballův úžasný svět (Šaty)
- 22:40 Gumballův úžasný svět (Lenoch)
- 22:50 Gumballův úžasný svět (Duch)
- 23:05 Gumballův úžasný svět III (Děti)
- 23:15 Gumballův úžasný svět III (Fanynka)
- 23:35 Gumballův úžasný svět III (Tréňa)
- 23:45 Gumballův úžasný svět III (Radost)
- 23:55 Gumballův úžasný svět III (Recept)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (Tai Chi Lemmings)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Fireworks Cabin)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (Diving In The Wild)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Choco-Coco)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings III (Parasailing Fishing)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings III (Yummy Pirates)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Sea Excursion)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Stuck In The Mud)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Get The Egg Home)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Fly, Chase, Fly)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Oh My Compost)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Tweety-Go-Round)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Stories)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Smash House)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Play Day)
- 02:50 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 3)
- 03:05 Batwheels (Up in the Air)
- 03:15 Batwheels (Buff's BFF)
- 03:25 Batwheels (Bibi's Do-Over)
- 03:35 Batwheels (Riddle Me This)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings (Grizzy The Wizard)
- 04:00 Grizzy and The Lemmings (Moonwalk Bear)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Camping in the Wild)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (Carried Away Bear)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Board)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (Ice and Bears)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (High-Risk Driving)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings II (Fountain of Bear Youth)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Diesel Seagull)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Kingdom Of Dreams)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (Ozmosis)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (Lion and the Crown)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Munchkin School)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Welcome to the Bungle)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings II (Target Bear)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings II (Northern Lights)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings II (Tick Tock Bear)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings II (Dreams On Command)
- 06:35 Grizzy and The Lemmings II (Elementary Lemmings)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings II (Bear Sitter)
- 06:55 Grizzy and The Lemmings II (Rainbow Moose)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings II (Radar Bear)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings II (Zorbing Lemmings)
- 07:15 Grizzy and The Lemmings II (Air Trafficking)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings II (A Lemmings Fairy Tale)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings II (Slam Dunk Lemmings)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings II (Uncouth Bear)
- 07:45 Meet the Batwheels (Meet the Batwheels)
- 08:00 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 08:10 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 08:25 Bugs Bunny Builders II (The Easter Bunnies)
- 08:35 Bugs Bunny Builders II (Junior)
- 08:45 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Bugs Bunny Boogie)
- 09:00 The Tom and Jerry Show (Spike Gets Skooled)
- 09:10 The Tom and Jerry Show (Cat's Ruffled Fur-niture)
- 09:25 The Tom and Jerry Show (Sleep Disorder)
- 09:35 The Tom and Jerry Show (Tom's In-Tents Adventure)
- 09:55 Mr Bean: The Animated Series (In the wild)
- 10:05 Mr Bean: The Animated Series (Missing Teddy)
- 10:25 Mr Bean: The Animated Series (No Parking)
- 10:35 Mr Bean: The Animated Series (Artful Bean)
- 10:55 Grizzy and The Lemmings IV (Star Of The Day)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (Diabolical Labyrinth)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (Cozy Nest)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings IV (Strong Will)
- 11:25 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 11:35 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings IV (The Grizming)
- 11:55 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 12:05 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 12:15 Meet the Batwheels (Meet the Batwheels)
- 12:25 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 12:35 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 12:45 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Bugs Bunny Boogie)
- 12:55 Mr Bean: The Animated Series (In the wild)
- 13:05 Mr Bean: The Animated Series (Missing Teddy)
- 13:25 Mr Bean: The Animated Series (No Parking)
- 13:35 Mr Bean: The Animated Series (Artful Bean)
- 13:55 Grizzy and The Lemmings IV (Star Of The Day)
- 14:00 Grizzy and The Lemmings IV (Diabolical Labyrinth)
- 14:10 Grizzy and The Lemmings IV (Cozy Nest)
- 14:15 Grizzy and The Lemmings IV (Strong Will)
- 14:30 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 14:35 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 14:40 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 14:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Friends)
- 15:00 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 15:10 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 15:20 Meet the Batwheels (Wheelin' and Dealin')
- 15:30 Bugs Bunny Builders II (The Easter Bunnies)
- 15:40 Bugs Bunny Builders II (Junior)
- 16:00 The Tom and Jerry Show IV (Gym Rat)
- 16:05 The Tom and Jerry Show IV (Scrunch Time)
- 16:10 The Tom and Jerry Show IV (Mice From Mars)
- 16:25 The Tom and Jerry Show IV (The Maltese Pigeon)
- 16:35 The Tom and Jerry Show IV (Loch Ness Mess)
- 16:40 The Tom and Jerry Show IV (Werewolf of Catsylvania)
- 16:45 Tom and Jerry (What’s That Smell)
- 17:00 Mr Bean: The Animated Series III (Game Over)
- 17:10 Mr Bean: The Animated Series III (Special Delivery)
- 17:25 Mr Bean: The Animated Series III (A Dog's Life)
- 17:35 Mr Bean: The Animated Series III (The Big Stink)
- 17:55 Grizzy and The Lemmings III (Yummy Pirates)
- 18:00 Grizzy and The Lemmings III (Sea Excursion)
- 18:10 Grizzy and The Lemmings III (Sand Lemmings)
- 18:15 Grizzy and The Lemmings III (Non-Peaceful Coaching)
- 18:30 Grizzy and The Lemmings III (Bear In Troubled Waters)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings III (Earthquake-Proof Bear)
- 18:45 Grizzy and The Lemmings III (The Spirit Of Competition)
- 19:00 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 19:10 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 19:30 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 19:40 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 19:50 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Boogie Button)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (Coconut Shy)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (Green Bean)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (Cash Machine)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series II (Litterbug)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Control)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings (Popcorn Party)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings (Dancing with the Bears)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings (Role Change)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings (Lemming Tonic)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings (Bear Itch)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings (Thirst Quencher)
- 22:00 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 22:10 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 22:25 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 3)
- 22:40 Batwheels (Stop That Ducky!)
- 22:55 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 23:05 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Race Track Race)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Dino Fright)
- 23:50 Mr Bean: The Animated Series (In the wild)