Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
- 00:05 Komisařka Florence III (2)
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:05 Koptashow
- 03:30 Na forbíně TM
- 04:15 Grilování bez rodičů
- 04:50 Krásné živé památky (Karlovarský kraj)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (13)
- 09:40 Objektiv
- 10:10 Poslední adresa neznámá
- 11:00 Klenoty příhraničí (Průmyslové dědictví)
- 11:02 Šetrný a Platil
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Toulavá kamera
- 14:30 Písničky z obrazovky
- 14:55 Nemocnice na kraji města (15)
- 15:55 Magnum III (Velké napětí)
- 16:45 Na cestě po Jižní Dobrudže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Případy 1. oddělení (1)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 1883 (1)
- 00:10 Kruk II (6)
- 01:10 Čaj pro třetího
- 01:35 Postřehy odjinud (Vietnam očima Petra Voldána)
- 01:45 Vzkaz Valéra Kováče
- 02:00 Život na minimum
- 02:25 Müller Thurgau
- 02:50 Venkovský zvěrolékař
- 03:10 Lidové kroje v proměnách
- 03:50 Před půlnocí
- 04:15 Na moll
- 04:55 Zapomenuté výpravy (Cesta do Amry)
- 05:15 Zrezivělá krása (Hradba na Labi)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 10:15 Evropa z výšky (Turecko)
- 11:05 Benátky a ostrovy v laguně
- 11:55 Bedekr IV. (Nová Akvitánie)
- 12:25 Odkaz evropského neolitu
- 12:55 Krásy evropského pobřeží (Pobřeží hor)
- 13:00 Skrytá příroda Miami
- 13:55 Rok na planetě Zemi (1)
- 20:00 Nebezpečné známosti (3)
- 21:25 Návrat Sommersbyho
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:15 Panorama
- 08:50 BBV po 25 letech
- 09:00 Paralympijské hry Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 ČEZ Lipno Sport Festival 2024 (Lipno Sport Festival)
- 13:00 Dostihy 2024 (St. Leger)
- 21:25 V Repre
- 00:10 Muž se zlatou zbraní
- 02:55 02:55 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Kocouří buzení)
- 06:05 Břinčíci III
- 06:20 Kazubovi!
- 06:25 Bobo
- 06:35 Tlapková patrola II
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (10)
- 07:25 Prasátko Peppa VII
- 07:30 Splat & Harry
- 07:40 Čím dnes budu?
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Zvířátka v zoo
- 08:10 Sběratelé her
- 08:20 Ryšáček Pablo
- 08:25 Ne-Ne
- 08:30 Fazolčina kavárna II
- 08:55 Paddingtonova narozeninová oslava
- 09:20 Hravá angličtina s ptáčky kiwi
- 09:25 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:35 Kazubovi!
- 09:45 Bobo
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:05 Rok v medvědím sedle
- 10:10 Velká kniha o zvířátkách
- 10:15 Lístku, leť!
- 10:40 Hopsasa (Mušketýři)
- 10:50 Pan Hračička
- 11:10 Ava Riko Teo
- 11:20 Splat & Harry
- 11:30 Čím dnes budu?
- 11:45 Luo Bao Bei
- 11:55 Zvířátka v zoo
- 12:05 Sběratelé her
- 12:10 Ryšáček Pablo
- 12:20 Ne-Ne
- 12:25 Dobrodružství pavoučka Štěstíka (Jak Štěstík vzbudil Stonožku)
- 12:35 Ezopovy bajky
- 12:45 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Kocouří buzení)
- 12:55 Věda je zábava III
- 13:20 Šmoulové
- 13:45 Čarodějky školou povinné III
- 14:15 Superhrdinové
- 14:20 Superhrdinové
- 14:30 Bludiště
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (10)
- 15:25 Alenka v říši GIFů
- 15:40 My se máme
- 15:55 Planeta YÓ
- 16:04 Superhrdinové
- 16:19 Vyzrálá šou s Kvajávou
- 16:30 Méďa a lumíci
- 16:40 Agent v kapse
- 16:55 Můj dědeček zálesák (Jak se chovat v lese)
- 17:05 Rytmix
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 SpongeBob v kalhotách
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Dobrodružství pavoučka Štěstíka (Jak Štěstík vykouzlil sedm teček)
- 18:50 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (6)
- 19:15 101 Dalmatinská (13)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Ezopovy bajky
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 01:10 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:25 Kanadská soda X (6)
- 01:45 Televizní klub neslyšících
- 02:15 Notes
- 02:55 Byla jednou pohádka
- 03:55 Terra musica
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 SIAL - legenda české architektury
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Marta
- 21:20 Události v kultuře
- 00:00 Partie Terezie Tománkové
- 01:10 Partie PLUS
- 01:55 Showtime magazín
- 02:45 Hlavní zprávy
- 03:45 Krimi zprávy
- 03:55 Showtime
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Komisařka Florence III (2)
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:05 Koptashow
- 03:30 Na forbíně TM
- 04:15 Grilování bez rodičů
- 04:50 Krásné živé památky (Karlovarský kraj)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (13)
- 09:40 Objektiv
- 10:10 Poslední adresa neznámá
- 11:00 Klenoty příhraničí (Průmyslové dědictví)
- 11:02 Šetrný a Platil
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Toulavá kamera
- 14:30 Písničky z obrazovky
- 14:55 Nemocnice na kraji města (15)
- 15:55 Magnum III (Velké napětí)
- 16:45 Na cestě po Jižní Dobrudže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Případy 1. oddělení (1)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 1883 (1)
- 00:05 Komisařka Florence III (2)
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:05 Koptashow
- 03:30 Na forbíně TM
- 04:15 Grilování bez rodičů
- 04:50 Krásné živé památky (Karlovarský kraj)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (13)
- 09:40 Objektiv
- 10:10 Poslední adresa neznámá
- 11:00 Klenoty příhraničí (Průmyslové dědictví)
- 11:02 Šetrný a Platil
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Toulavá kamera
- 14:30 Písničky z obrazovky
- 14:55 Nemocnice na kraji města (15)
- 15:55 Magnum III (Velké napětí)
- 16:45 Na cestě po Jižní Dobrudže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Případy 1. oddělení (1)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 1883 (1)
- 00:25 Případy detektiva Murdocha XIII (7)
- 01:25 Případy detektiva Murdocha XIII (8)
- 02:20 TaJeMno V (15)
- 03:15 Ze dvora (10)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (100)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (101)
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:55 Možné je všechno! (1)
- 03:20 My, chalupáři
- 04:20 Střepiny
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Tenet
- 02:45 02:45 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Rugby - letní speciál
- 04:30 Česká Enduro Serie 2024 - Ještěd
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Teorie velkého třesku VIII (12)
- 01:55 Malý Sheldon VI (15)
- 02:30 Svět podle Jima III (16)
- 03:10 Americký táta IX (8)
- 03:50 TELE TELE
- 04:25 Stahovák
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Myšlenky zločince IX (9)
- 01:20 Myšlenky zločince IX (10)
- 02:00 Myšlenky zločince IX (11)
- 02:40 Médium VI (V novém autě)
- 03:20 Vraždy v Kitzbühelu XVI (8)
- 04:00 Víkend
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Čarodějky V (20)
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 01:15 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:20 Správy „N“
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 02:35 Počasie
- 02:40 Rodná zem
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Hymna SR
- 00:01 00:01 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Komisařka Florence III (2)
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:05 Koptashow
- 03:30 Na forbíně TM
- 04:15 Grilování bez rodičů
- 04:50 Krásné živé památky (Karlovarský kraj)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (13)
- 09:40 Objektiv
- 10:10 Poslední adresa neznámá
- 11:00 Klenoty příhraničí (Průmyslové dědictví)
- 11:02 Šetrný a Platil
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Toulavá kamera
- 14:30 Písničky z obrazovky
- 14:55 Nemocnice na kraji města (15)
- 15:55 Magnum III (Velké napětí)
- 16:45 Na cestě po Jižní Dobrudže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Případy 1. oddělení (1)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 1883 (1)
- 00:05 Komisařka Florence III (2)
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:05 Koptashow
- 03:30 Na forbíně TM
- 04:15 Grilování bez rodičů
- 04:50 Krásné živé památky (Karlovarský kraj)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (13)
- 09:40 Objektiv
- 10:10 Poslední adresa neznámá
- 11:00 Klenoty příhraničí (Průmyslové dědictví)
- 11:02 Šetrný a Platil
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Toulavá kamera
- 14:30 Písničky z obrazovky
- 14:55 Nemocnice na kraji města (15)
- 15:55 Magnum III (Velké napětí)
- 16:45 Na cestě po Jižní Dobrudže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Případy 1. oddělení (1)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 1883 (1)
- 00:45 Správy :24
- 01:10 Góly-body-sekundy
- 01:30 Archív :24
- 01:45 Správy "N"
- 02:40 Počasie
- 02:50 Archív :24
- 03:15 O 5 minút 12 "N"
- 04:20 Správy :24
- 04:50 Počasie
- 04:55 O 5 minút 12 "N"
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Šport :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:00 Malá říše
- 01:35 Všechny staré nože
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Uhorčík (9)
- 00:55 Profesionálové III (Nápoj lásky)
- 01:40 Profesionálové III (Košický zlatý poklad)
- 02:15 Noviny
- 02:50 Na chalupě
- 03:35 Nové bydlení
- 04:25 Krimi
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Rodinné prípady
- 01:10 Rodinné prípady
- 01:55 01:55 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 V temnotách
- 01:30 Ozbrojení a nebezpeční
- 03:00 Sektor III (4)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Motel smrti
- 01:55 Zóna zájmu
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Rod Draka II (1)
- 01:35 Nespoutaný Django
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:55 Mongoloid s kytarou
- 03:25 Nevzdávám to
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Naslouchej očima
- 02:00 Palmy a stožáry
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Malá bubenice
- 02:00 Policajti z L. A. (Díl 4)
- 02:45 Policajti z L. A. (Díl 5)
- 03:25 Restaurant: Impossible (Zmírající bistro)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:45 Panama
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Dezertér
- 01:40 Snímek minulosti
- 03:10 Klub 27
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Špatný krok
- 02:45 Rande u přepážky
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Ničitelka
- 02:05 Instagramové psycho
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:25 Footprints On The Moon
- 02:55 Hiver
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:05 MONGOLIA, STEPPES EMIRATE
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 00:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 01:00 RACING THE WORLD (3)
- 01:30 RACING THE WORLD (4)
- 02:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 02:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 03:00 KITE MASTERS 2018 (6)
- 03:30 KITE MASTERS 2019/2020 (1)
- 04:00 GP RACING 2022 (48)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 00:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 01:00 RACING THE WORLD (3)
- 01:30 RACING THE WORLD (4)
- 02:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 02:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 03:00 KITE MASTERS 2018 (6)
- 03:30 KITE MASTERS 2019/2020 (1)
- 04:00 GP RACING 2022 (48)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Naše zprávy
- 01:05 VIP svět
- 01:20 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Intim s Heidi Janků
- 03:25 Ostříháno
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:50 Babica vs. Sapík
- 01:40 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 00:10 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Unesená v Instanbulu
- 02:35 Ztracený svět III (2)
- 03:15 Ztracený svět III (3)
- 04:00 Ztracený svět III (4)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Ztracený svět III (19)
- 01:45 Zločin II (2)
- 02:30 Zločin II (3)
- 03:15 Totalcar VII (1)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Brousko III (108)
- 01:55 Brousko III (109)
- 02:45 Brousko III (110)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:35 První krásná věc
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Černé brýle
- 01:35 Brankář
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:25 Jan Žižka z Trocnova (Trocnov)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Dárce
- 01:30 Nahá kořist
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 Devátá brána
- 03:10 Street Fighter: Poslední boj
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:20 Babylon A.D.
- 02:55 Žraločí tornádo 5
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Falešná hra
- 03:20 Comedy Club III (22)
- 03:50 Comedy Club III (23)
- 04:20 Comedy Club III (24)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 10 Days Scotland (Edinburgh)
- 00:30 Xplore Israel (Jerusalem)
- 01:00 Unplanned Trip (Jairampur,India)
- 01:30 City Breaks (Barcelona)
- 02:00 Unplanned Trip (Hawai,India)
- 02:30 10 Days Scotland (Aberdeen)
- 03:00 Food Fact Fun (Toronto, Canada)
- 03:30 Xplore Israel (Tel Aviv)
- 04:00 Great World Hotels (Desroche 1)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Vězněm v cizině XI (1)
- 00:45 Strážci hranic: Španělsko II (Není čas odpočívat)
- 01:30 Vyšetřování leteckých neštěstí XXIII (Nebezpečná směrnice)
- 02:15 Záchrana na zledovatělé silnici VIII (Uzavírka!)
- 03:00 V divočině s Bearem Gryllsem: Výzva II (Bradley Cooper v roklích Wyomingské pánve)
- 03:45 Ostrov mimo zákon VI (Vrcholový predátor)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Chyby a katastrofy (3)
- 00:55 Pohledy do historie (28)
- 01:00 Pohledy do historie (35)
- 01:05 Pěšky napříč Himalájemi (1)
- 01:55 Tichomořské ostrovy (2)
- 02:45 Tichomořské ostrovy (3)
- 03:35 Pobřežní stráž USA (10)
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Jak vzniká nová velká kuchařka s Jamiem Oliverem (5)
- 01:05 Co vaří Margó Bódi II (8)
- 01:30 Piknik (8)
- 01:45 Piknik (9)
- 02:00 02:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Afrika (3)
- 01:40 Savci (6)
- 02:45 Život mimo civilizace s Benem Foglem X (7)
- 03:35 Život pod bodem mrazu III (7)
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Nápadité proměny: Záchrana domku u jezera (Nové stavební blues)
- 01:00 Život v Mexiku II (Pokračování v Mazatlanu)
- 01:30 Život v Mexiku II (Vzpomínky na Mazatlan)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIV (6)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIV (7)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVIII (Dostupné art deco)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLI (Dům na večírky na předměstí)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:17 Pravidla farmy 5: Krásné vagóny (1)
- 00:40 Kuchyně 20: Na jaro (13)
- 01:25 Porážka Bobbyho Flaye 19: Kapustou k vítězství (1)
- 01:47 Porážka Bobbyho Flaye 19: Vezměte ho do Fresna (2)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 19: Až k zbláznění (3)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 19: Nezapomeň porazit Bobbyho (4)
- 02:55 Porážka Bobbyho Flaye 19: Staří přátelé (5)
- 03:17 Porážka Bobbyho Flaye 19: Mimo závody (6)
- 03:40 Porážka Bobbyho Flaye 19: Nepřekysel to (7)
- 04:02 Porážka Bobbyho Flaye 19: Hra začíná (8)
- 04:25 Porážka Bobbyho Flaye 19: Čokoládová láska (9)
- 04:47 Porážka Bobbyho Flaye 19: Mleté maso (10)
- 05:10 Pravidla farmy 4: Večírek matek a dcer (12)
- 05:35 Pravidla farmy 5: Krásné vagóny (1)
- 06:00 Kuchyně 20: Štědrá jarní nabídka (14)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 7: Oblíbené pokrmy z Las Vegas (2)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 8: Káva a čaj s Molly (3)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 28: Kelly a tryskáč (10)
- 00:00 Esovision (Zimní krajina)
- 00:27 Global Treasures (Pisa)
- 00:38 Planet Terra (Delta Mekongu)
- 00:43 Global Treasures (Willemstad)
- 00:54 Planet Terra (Znojmo)
- 01:00 Nature Parks (púšť Kalahari)
- 01:48 Nature Wonders (Ledovec Perito Moreno)
- 02:00 Vista Point (Neapolský záliv)
- 02:29 On Tour (Plavba po Níle)
- 02:55 Planet Terra (Belianska jaskyňa)
- 03:00 Travel Logue (Jemen na kole)
- 03:27 Vista Point (Malta)
- 03:54 Planet Terra (Nara)
- 04:00 On Tour (Plavba po čtyřech řekách)
- 04:27 Vista Point (Kobenhavn)
- 04:54 04:54 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 01:30 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Fotbal: Juventus - Řím
- 02:45 Fotbal: Fiorentina - Monza
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Topspeed
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:10 Blochovy rozbory (54)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Cralusso (Nová dimenze v lovu s method feederem)
- 00:30 Carp Zoom (Lov methodem způsobem Carp Zoom)
- 01:00 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 1.díl)
- 01:30 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 2.díl)
- 02:00 Roland Budavári (Jak lovím já)
- 02:30 Péter Pál Halmi (Lov levharta v Zimbabwe)
- 03:00 Myslivecká horečka (Pravá ruka Diany, strážkyně divočiny)
- 03:30 Hodula Fishing (Lov perlínů přívlačí)
- 04:00 Nový muškař (25)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:20 02:20 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 VÍKEND
- 00:20 TO BYL RO(C)K
- 00:45 00:45 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Retro love
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:07 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 9 - Eroica
- 00:34 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 10 - Symfonik
- 00:59 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 11 - Sonáta č. 32
- 01:25 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 12 - Sonáta č. 32
- 01:51 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 13 - Symfonie č. 5
- 02:29 Orchestre Philharmonique de Liége a G. Madaras: Beethoven, Wagner, Mahler
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Black Veil Brides
- 01:15 Slash & Myles Kennedy & The Conspirators
- 02:42 Various Artists
- 03:00 Green Day
- 03:54 Haim
- 04:38 04:38 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 K popukání XXXIII (11)
- 00:40 K popukání XXXIII (12)
- 01:05 Behind the Music (2021) II (3)
- 02:00 World Stage: Nejlepší momenty hudebních cen 2022
- 02:40 K popukání XXXIV (27)
- 03:00 K popukání XXXIV (28)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 Premium káva
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 Premium Kolotoč
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 Čajník
- 18:00 Premium pódium
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 Premium Trikolora
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 KLUB OSOBNOSTÍ
- 22:23 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 DECHOVKA O ŠESTÉ
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 VEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Triangl)
- 00:20 Gumballův úžasný svět III (Peníze)
- 00:30 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 00:45 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 00:55 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 01:10 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 01:14 Lamput III (Honička)
- 01:25 Gumballův úžasný svět V (Háček)
- 01:35 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 01:50 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 02:00 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 02:20 Gumballův úžasný svět V (Brambora)
- 02:35 Gumballův úžasný svět V (Čaroděj)
- 02:45 Gumballův úžasný svět V (Konzole)
- 02:55 Gumballův úžasný svět V (Svoboda)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Dvojníci)
- 03:15 Gumballův úžasný svět V (Přátelé)
- 03:25 Gumballův úžasný svět V (Cyklus)
- 03:35 Gumballův úžasný svět V (Hvězdičky)
- 03:50 Gumballův úžasný svět V (Krabice)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (Tai Chi Lemmings)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Fireworks Cabin)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (Diving In The Wild)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Choco-Coco)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings III (Parasailing Fishing)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings III (Yummy Pirates)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Sea Excursion)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Stuck In The Mud)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Get The Egg Home)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Fly, Chase, Fly)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Oh My Compost)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Tweety-Go-Round)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Stories)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Smash House)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Play Day)
- 02:50 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 3)
- 03:05 Batwheels (Up in the Air)
- 03:15 Batwheels (Buff's BFF)
- 03:25 Batwheels (Bibi's Do-Over)
- 03:35 Batwheels (Riddle Me This)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings (Grizzy The Wizard)
- 04:00 Grizzy and The Lemmings (Moonwalk Bear)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Camping in the Wild)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (Carried Away Bear)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Board)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (Ice and Bears)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (High-Risk Driving)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings II (Fountain of Bear Youth)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Diesel Seagull)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Spongebob v Kalhotách (Doručíme pizzu / Ananase, sladký ananase)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Nehody se stávají)
- 00:55 Tajemství Hunterových III (Výzvy)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (V pasti)
- 01:40 Victorious (Scéna s ptákem)
- 02:00 Victorious (Souboj na jevišti)
- 02:20 iCarly (iPilot)
- 02:45 iCarly (iLíbí se mi Jake)
- 03:05 Nej a Nejnejka (Velká hra / Pojď skejtovat!)
- 03:25 Nej a Nejnejka (Nahoď košili / To nic nevyřeší)
- 03:50 Nej a Nejnejka (Rokolébavka pro Neje / Skoktejl)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Ghostforce (8)
- 00:20 Ghostforce (9)
- 00:45 Ghostforce (10)
- 01:05 Tým Tiki (43)
- 01:30 Tým Tiki (44)
- 01:50 Tým Tiki (45)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (23)
- 02:35 Anna mezi obojživelníky (24)
- 02:55 Anna mezi obojživelníky (25)
- 03:20 Ghostforce (1)
- 03:40 Ghostforce (2)
- 04:05 Pyžamasky (26)
- 04:25 Pyžamasky (1)
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (43)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (44)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (2)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (10)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (11)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (12)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (16)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (17)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (18)
- 04:00 Eureka! (12)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:13 Bořek stavitel (7)
- 00:23 Bořek stavitel (8)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (36)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (37)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (38)
- 01:12 Inui (4)
- 01:20 Hurá za hádankou (14)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (24)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (25)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (3)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (3)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (4)
- 02:55 Chuck a přátelé (37)
- 03:07 Chuggington (2)
- 03:17 Chuggington (3)
- 03:29 Angelína balerína (17)
- 03:42 Angelína balerína (18)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (27)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (28)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (50)
- 04:38 Bořek stavitel (14)
- 04:48 04:48 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Sestry II (Mladší sestrytida)
- 00:10 Sestry II (Nejlepší kung-fu sestra)
- 00:20 Lou! (Malé náznak)
- 00:30 Lou! (Velké loučení)
- 00:45 Mia a já IV (Lektvar jednoty)
- 01:05 Mia a já IV (V sázce je Sentopie)
- 01:30 Agentka 203 (Učitelka příšera)
- 01:55 Agentka 203 (Máma ví všechno nejlíp)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (9)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (10)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 03:05 Život s tátou (21)
- 03:15 Život s tátou (22)
- 03:25 Život s tátou (23)
- 03:35 Život s tátou (24)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (21)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Plzeň v kostce
- 09:00 09:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:25 MÉTÉO
- 01:30 FOOT! (1
- 02:00 FOOT! (2
- 02:15 LE PROCHAIN VOYAGE
- 03:45 TERRA ARTISTIKA
- 04:00 LES SECRETS DE L'AMOUR
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 V politike
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Sky News
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Flešbeky - Godzone podcast
- 00:35 Duchovní krajina Novohradských hor
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:40 Akatist ku Kristovým strastiam
- 01:20 Nová kvalita života
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Effeta
- 02:20 Živé obrazy
- 02:30 Na ceste v rodine
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Diaľnica do neba
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Hot Cars (12)
- 00:30 Jamie po italsku (5)
- 01:00 Unikátní penziony světa (Senlis, Francie)
- 02:00 Toymakerz (8)
- 03:00 Útěk na venkov (Wales)
- 04:00 Hot Cars (12)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 Mňaustar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 04:30 Z naší ZOO
- 04:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 04:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 05:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 05:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 05:30 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 05:40 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 05:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 06:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 06:20 Jesenický expres (Zajímavosti z Jesenicka od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 06:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 06:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 06:45 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 07:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 07:30 Z naší ZOO
- 07:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 07:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 08:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 08:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:30 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 08:40 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 08:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 09:20 Jesenický expres (Zajímavosti z Jesenicka od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 09:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 09:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 09:45 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 10:30 Z naší ZOO
- 10:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 10:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 11:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 11:30 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 11:40 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 11:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 12:20 Jesenický expres (Zajímavosti z Jesenicka od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 12:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 12:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 12:45 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 13:30 Z naší ZOO
- 13:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 13:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 14:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 14:30 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 14:40 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 14:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 15:20 Jesenický expres (Zajímavosti z Jesenicka od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 15:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 15:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 15:45 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 16:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 16:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 16:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 16:50 Bruntálský miniexpres (Zpravodajství z Bruntálu od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 17:20 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 17:25 Z naší ZOO
- 17:30 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 17:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 17:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 18:20 Z naší ZOO
- 18:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 18:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 18:37 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 18:45 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 18:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 19:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 19:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 19:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 19:50 Bruntálský miniexpres (Zpravodajství z Bruntálu od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 20:20 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 20:25 Z naší ZOO
- 20:30 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 20:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 20:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 21:20 Z naší ZOO
- 21:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 21:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 21:37 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 21:45 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 21:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 22:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 22:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 22:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 22:50 Bruntálský miniexpres (Zpravodajství z Bruntálu od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 23:20 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 23:25 Z naší ZOO
- 23:30 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 23:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 23:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 00:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 00:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 00:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 01:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 01:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 01:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 02:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 02:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 02:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 02:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 03:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 03:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 03:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 04:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 04:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 04:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 05:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 05:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 05:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 06:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 06:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 06:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 06:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 07:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 07:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 07:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 08:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 08:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 08:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 08:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 09:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 09:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 09:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 10:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 10:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 10:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 11:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 11:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 11:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 12:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 12:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 12:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 12:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 13:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 13:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 13:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 14:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 14:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 14:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 14:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 15:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 15:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 15:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 16:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 16:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 16:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 17:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 17:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 17:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 18:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 18:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 19:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 19:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 19:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 20:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 20:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 21:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 21:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 21:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 22:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 22:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 23:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 23:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 23:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 00:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:24 Host dne (Host dne)
- 00:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 01:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 01:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:24 Host dne (Host dne)
- 01:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 02:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 02:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:24 Host dne (Host dne)
- 02:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 02:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 03:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 03:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:24 Host dne (Host dne)
- 03:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 04:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 04:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:24 Host dne (Host dne)
- 04:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 05:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:24 Host dne (Host dne)
- 05:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 05:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 06:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 06:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:24 Host dne (Host dne)
- 06:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 07:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 07:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:24 Host dne (Host dne)
- 07:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 08:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:24 Host dne (Host dne)
- 08:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 08:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 09:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 09:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:24 Host dne (Host dne)
- 09:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 10:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 10:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:24 Host dne (Host dne)
- 10:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 11:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 11:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:24 Host dne (Host dne)
- 11:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 11:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 12:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 12:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:24 Host dne (Host dne)
- 12:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 13:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 13:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:24 Host dne (Host dne)
- 13:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 14:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 14:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:24 Host dne (Host dne)
- 14:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 14:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 15:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 15:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:24 Host dne (Host dne)
- 15:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 16:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 16:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:24 Host dne (Host dne)
- 16:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 17:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 17:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:24 Host dne (Host dne)
- 17:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 17:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 18:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 18:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:14 Host dne (Host dne)
- 19:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 19:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 19:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:14 Host dne (Host dne)
- 20:20 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 20:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 21:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 21:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:14 Host dne (Host dne)
- 22:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 22:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 22:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:14 Host dne (Host dne)
- 23:20 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 23:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Před 10 lety
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Před 10 lety
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Před 10 lety
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Před 10 lety
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Před 10 lety
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 01:30 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:40 Esti Kornél
- 02:35 Szóló
- 03:00 Akusztik
- 04:05 04:05 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Kenó
- 00:27 Időjárás-jelentés DUNA
- 00:35 Az érzelmek tengerén II (39)
- 01:20 Apás vakáció (Irány a tanya!)
- 02:10 Itthon vagy! (Túrkeve)
- 02:30 Magyar elsők (Az első magyar országos múzeum)
- 02:50 Hogy volt?! (Badár Sándor)
- 03:40 Divat & dizájn
- 04:10 Noé barátai
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 XVII. Nyári Paralimpiai Játékok
- 01:25 Forma-2 - Főfutam
- 02:45 Atlétika - Gyémánt Liga: Róma
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:45 Agenda
- 01:55 Kommentár Klub
- 02:50 Rejtélyes XX. század
- 03:15 Hazajáró (ZEMPLÉNI-SÍK – A Tapolytól a Bodrogig)
- 03:45 Erdei utakon - Reviczky Gáborral
- 04:10 Opera Café
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Öt kontinens
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Időjárás-jelentés
- 01:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:30 MMA portrék: Rövid életemet megtoldom - In memoriam Csukás István
- 02:15 Mestersége színész: Gera Zoltán
- 03:05 Családi tűzhely
- 03:55 Vár a Kárpát-medence: Bényi Ildikó - Nagykőrös
- 04:05 Klasszikusok délidőben: Ünnepi hangverseny Bartók Béla halálának 75. évfordulóján I.
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 Időjárás-jelentés
- 05:17 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:20 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 05:22 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: A néző kérdezi
- 05:35 Itthon vagy!: Hollókő
- 05:55 Hetedhét kaland
- 06:05 M2 matricák - Gyerekjáték: Balogh Gábor, Kovács Tamás-öttusa
- 06:10 M2 matricák - Gyerekjáték: Zentai Zoltán-vitorlázás
- 06:20 Summa
- 06:40 Öt kontinens
- 07:10 Család'24
- 07:30 Mindennapi: Iskola
- 07:40 Földi kacaj
- 10:50 Két félidő a pokolban
- 12:50 Álmok álmodói: Gyarmati Dezső
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Duna World - időjárás
- 13:25 Közelebb - Roma magazin
- 13:55 Domovina
- 14:30 Magyar Krónika: Nemes növények
- 15:00 Kárpáti Krónika
- 18:20 Önök kérték!
- 18:55 Jó ebédhez szól a nóta
- 19:25 Jó ebédhez szól a nóta
- 20:00 Beugró - Felkészültek? Mert mi nem!
- 20:50 Álmok álmodói
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:21 V4 HÍRADÓ
- 21:25 Névjegyek
- 21:35 Ridikül
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Pro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PIN- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00