Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 01:55 Barokní Holešov a Buchlovice
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Krásné živé památky (Na Šumavě a v podhůří)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:35 Na cestě po Wallisu
- 17:05 Šetrný a Platil (3)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Četnické humoresky (25)
- 21:40 Rapl (1)
- 00:00 Agatha Christie: Plavý kůň (2)
- 01:00 Delfíni v roli terapeutů
- 01:50 Vzkaz Františka Václava Lobkowicze
- 02:10 Vesnicopis (Kouty)
- 02:30 Život v korunách stromů
- 02:55 Zašlapané projekty (Pražské metro)
- 03:15 V zajetí železné opony (Otoman)
- 03:30 Před půlnocí
- 03:55 Sabotáž
- 04:25 Babylon
- 04:50 Dempír, empír a baroko
- 05:15 Televizní klub neslyšících
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Serengeti III (1)
- 09:25 Nenapravitelný Belmondo (2)
- 12:05 Delfíni v roli terapeutů
- 13:00 Velemlok japonský, Japonsko
- 13:25 Boj o přežití
- 18:10 Nádherná Amerika II (New Jersey)
- 19:00 Cyklotoulky
- 19:15 Křesťanský magazín
- 19:40 Postřehy odjinud (Korsika očima Jana Šmída)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 22:05 První dny (1)
- 22:45 Tvář vody
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:50 Branky, body, vteřiny
- 01:05 Volejbalový magazín
- 01:20 V Repre
- 02:05 SP ve snowboardingu 2024/2025 (SP Nový Zéland)
- 03:05 Branky, body, vteřiny
- 03:20 SP ve snowboardingu 2024/2025 (SP Nový Zéland)
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 MS horských kol 2024 (MS Andorra)
- 10:45 Cyklotoulky
- 10:55 Paralympijské hry Paříž 2024 (Denní souhrn)
- 11:55 Panorama
- 02:00 Námořní vyšetřovací služba (Mořský vlk)
- 02:55 M.A.S.H
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Jak chytili rýmu)
- 06:05 Břinčíci III
- 06:15 Kazubovi!
- 06:25 Bobo
- 06:35 Tlapková patrola II
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (11)
- 07:20 Prasátko Peppa VII
- 07:25 Splat & Harry
- 07:35 Čím dnes budu?
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Zvířátka v zoo
- 08:10 Sběratelé her
- 08:15 Ryšáček Pablo
- 08:25 Ne-Ne
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ztracený a nalezený
- 09:25 Rady medvídka mývala
- 09:30 Hravá angličtina s ptáčky kiwi
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Kazubovi!
- 10:00 Bobo
- 10:05 Leo, strážce přírody
- 10:20 Rok v medvědím sedle
- 10:25 Velká kniha o zvířátkách
- 10:30 Lístku, leť!
- 10:55 Rytmix
- 11:05 Pan Hračička
- 11:25 Ava Riko Teo
- 11:35 Splat & Harry
- 11:45 Čím dnes budu?
- 11:55 Luo Bao Bei
- 12:10 Zvířátka v zoo
- 12:20 Sběratelé her
- 12:25 Ryšáček Pablo
- 12:30 Ne-Ne
- 12:40 Dobrodružství pavoučka Štěstíka (Jak Štěstík vykouzlil sedm teček)
- 12:50 Ezopovy bajky
- 13:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Jak chytili rýmu)
- 13:10 Grace a úžasné stroje IV
- 13:20 Ach, ten pokrok! II
- 13:35 Šmoulové
- 14:00 Čarodějky školou povinné III
- 14:30 Superhrdinové
- 14:40 Tlapková patrola: Letecká záchrana
- 15:25 Kreslíme s Willem
- 15:30 Kreslíme s Willem
- 15:40 Nauč tetu na netu
- 15:55 Planeta YÓ
- 16:03 Superhrdinové
- 16:16 Vyzrálá šou s Kvajávou
- 16:30 Superhrdinové
- 16:35 Méďa a lumíci
- 16:45 Ty Brďo! (Škola)
- 17:10 Rytmix
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 SpongeBob v kalhotách
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Dobrodružství pavoučka Štěstíka (Jak si Štěstík chytil pavoučí vílu)
- 18:50 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (7)
- 19:15 101 Dalmatinská (14)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Ezopovy bajky
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 01:25 Hamilton, bomba na Broadwayi
- 02:40 Ladí neladí
- 03:35 Tvrdý/Havelka U Olinka
- 04:35 Terra musica
- 05:05 Události v kultuře
- 05:25 Přestávka ve vysílání 05:25-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Michael Kocáb 70
- 21:35 Eiffel
- 23:20 Van Damme: rána za ranou
- 01:30 Prima Česko
- 02:00 Prima Svět
- 02:35 Prima HISTORIE
- 02:55 02:55 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 01:55 Barokní Holešov a Buchlovice
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Krásné živé památky (Na Šumavě a v podhůří)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:35 Na cestě po Wallisu
- 17:05 Šetrný a Platil (3)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Četnické humoresky (25)
- 21:40 Rapl (1)
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 01:55 Barokní Holešov a Buchlovice
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Krásné živé památky (Na Šumavě a v podhůří)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:35 Na cestě po Wallisu
- 17:05 Šetrný a Platil (3)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Četnické humoresky (25)
- 21:40 Rapl (1)
- 00:20 Týpci a zbraně
- 02:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (7)
- 03:20 Hudson a Rex (7)
- 04:05 Výleťák (196)
- 04:10 Ze dvora II (1)
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 01:15 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Návrat do života (12)
- 01:45 Říjnový polibek
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Legendy na greenu 2024
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:20 Správy „N“
- 02:10 Góly - body - sekundy
- 02:25 Počasie
- 02:35 Don Matteo (Nebudeš mať iných bohov okrem mňa - 1.časť)
- 03:40 Správy „N“
- 04:30 Góly - body - sekundy
- 04:45 Počasie
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Hymna SR
- 00:07 Správy „N“
- 00:55 00:55 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 01:55 Barokní Holešov a Buchlovice
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Krásné živé památky (Na Šumavě a v podhůří)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:35 Na cestě po Wallisu
- 17:05 Šetrný a Platil (3)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Četnické humoresky (25)
- 21:40 Rapl (1)
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 01:55 Barokní Holešov a Buchlovice
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Krásné živé památky (Na Šumavě a v podhůří)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:35 Na cestě po Wallisu
- 17:05 Šetrný a Platil (3)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Četnické humoresky (25)
- 21:40 Rapl (1)
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:25 Bandita
- 03:30 Ainbo: Hrdinka pralesa
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 První oddělení II
- 01:05 Policisté v akci
- 01:45 Policisté v akci
- 02:30 Krimi
- 02:55 Soudní síň (Adrenalinový let)
- 03:40 Soudní síň (Pomsta)
- 04:25 Krimi
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Aj múdry schybí
- 02:05 Susedské prípady
- 02:50 Rodinné prípady
- 03:35 Susedské prípady
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 Osm hrozných
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:35 Aquaman
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Roboti
- 02:40 Sektor III (4)
- 03:40 Láska a smrt (Nekonej zlo)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:20 Matrix Generation
- 02:20 Vlastní pokoj
- 04:10 04:10 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 Autobiografie
- 03:00 Sparta
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Krvavá volba
- 02:10 Mimozemská invaze
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Nepoučitelní
- 02:55 02:55 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Přestávka ve vysílání
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Hranice pašeráků
- 01:35 Vraždy podle abecedy
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Gregoire
- 02:40 Paradise Canyon
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 DEPLETED URANIUM
- 00:55 ARE THE SKIES TOO CROWDED?
- 01:50 AUTISTS, A PLACE AMONG THE OTHERS?
- 02:45 SECRETS OF THE THRACIAN KING
- 03:40 MAN EATERS
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Fighting Rookies 2014
- 00:50 Fighting Rookies 2014
- 01:40 01:40 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 SPORTS MAX (47)
- 00:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 01:00 SHIFTING GEARS
- 01:30 SHIFTING GEARS
- 02:00 WILD SURF 2015 (WALKING THE WAVES, RAISED ON WAVES, BIG BAD GREENBUSH, OLA LIBRE & SURF SHAPE)
- 02:30 WILD SURF 2015 (CROSS CULTURE SURF, SHAPESHIFTER & LUKE DILLON)
- 03:00 BETTER THAN FOUR 2016 (BRAZILIANS ACROSS QUEBEC)
- 03:30 BETTER THAN FOUR 2016 (SANTOS FAT TIRE & RICKY CROMPTON)
- 04:00 GEARING UP 2021 (1)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 SPORTS MAX (47)
- 00:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 01:00 SHIFTING GEARS
- 01:30 SHIFTING GEARS
- 02:00 WILD SURF 2015 (WALKING THE WAVES, RAISED ON WAVES, BIG BAD GREENBUSH, OLA LIBRE & SURF SHAPE)
- 02:30 WILD SURF 2015 (CROSS CULTURE SURF, SHAPESHIFTER & LUKE DILLON)
- 03:00 BETTER THAN FOUR 2016 (BRAZILIANS ACROSS QUEBEC)
- 03:30 BETTER THAN FOUR 2016 (SANTOS FAT TIRE & RICKY CROMPTON)
- 04:00 GEARING UP 2021 (1)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Jedinečné letisko v Dubaji (8)
- 01:20 Travelistan (8)
- 01:40 Téma (174)
- 02:20 Skutočný príbeh najmenšej hviezdy (2)
- 03:10 Rommelov poklad (1)
- 04:10 04:10 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Naše zprávy
- 00:20 VIP svět
- 00:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 02:35 Ostříháno
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Jak to dopadlo!?
- 01:15 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:00 Lipnožurnál
- 02:15 Petrovický zpravodaj
- 02:25 Valašský zpravodaj
- 02:35 Rozhovor S...: Marek Wandrol, ředitel SOŠ Josefa Sousedíka
- 03:00 Vtipkování: Markéta Muzikářová
- 03:35 Mladý Svět: Janek Ledecký
- 04:35 Narcos
- 05:35 Rozhovor S...: Marek Wandrol, ředitel SOŠ Josefa Sousedíka
- 06:00 O letadlech a létání
- 06:25 Lipnožurnál
- 06:40 Petrovický zpravodaj
- 06:50 Valašský zpravodaj
- 07:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 07:15 Magazín z Valašska: Valmez
- 07:30 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 07:50 Hasiči: informace a zajímavosti o činnosti HZS
- 08:10 08:10 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Ztracený svět (17)
- 01:15 Ztracený svět (18)
- 02:00 Společnost Adventure (13)
- 02:40 Společnost Adventure (14)
- 03:25 Vteřiny života (1)
- 04:05 Vteřiny života (2)
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Ztracený svět III (20)
- 01:35 Nemilosrdný střelec
- 03:10 Totalcar VII (2)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:20 Brousko III (110)
- 02:20 Brousko III (111)
- 03:10 Seriálový tip
- 03:25 Seriálový tip
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 Nádherná přítomnost
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Tralala
- 02:15 O bozích a lidech
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:30 Jan Žižka z Trocnova (Borovany)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Měsíc v ohrožení
- 01:40 Umělá inteligence
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:10 Resident Evil: Odveta
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Červený trpaslík X (1)
- 00:55 Světová válka Z
- 03:25 Kriminálka Las Vegas IV (4)
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 10 Days Scotland (Aberdeenshire)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Apokalypsa: Válka světů (Propast)
- 00:45 Poslední Hitlerův útok – výběr II (Obsadit a udržet)
- 01:30 Svět narkotik: Mafie II (Jak éčko dostalo Sammyho The Bulla)
- 02:15 Jak chytit pašeráka III (Drogy na provázku)
- 03:00 Strážci hranic: Španělsko (Zátah na mafii)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou VI (Nekontrolovatelný vlak)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Psi: Jejich neznámé dějiny (3)
- 00:45 Aljaška: Překonání poslední hranice (Hladovění v divočině)
- 01:30 Pitbulové a propuštění trestanci VIII (Dopaden)
- 02:15 Setkání celebrit se zvířaty (1)
- 02:38 Setkání celebrit se zvířaty (2)
- 03:00 Psi: Jejich neznámé dějiny (3)
- 03:45 Veterinární policie Filadelfie XII (Kočka s dírou v krku)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Nejdivočejší přežití II (Noční život)
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Oprava domů v rodném městě II (Zamilovat si Fort Morgan)
- 01:00 Život v Mexiku II (Kořeněný pobyt v Cabo)
- 01:30 Život v Mexiku II (Frankie říká Cabo)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIV (8)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIV (Vysněný dům u jezera Cumberland)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVIII (Manželé hledají levné bydlení)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLI (Koupelny, nebo nic v Clevelandu)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Kuchyně 20: Štědrá jarní nabídka (14)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 8: Káva a čaj s Molly (3)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 28: Kelly a tryskáč (10)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 28: Pro mě je to všechno žakie (11)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 22: Cestování (5)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 22: Od Atlantiku k Pacifiku (6)
- 03:40 Alex proti Americe 3: Alex proti lososu (10)
- 04:25 Alex proti Americe 3: Alex proti cukrářům (8)
- 05:10 Alex proti Americe 3: Alex proti derby (1)
- 06:00 Kuchyně 20: Po zelené (15)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 7: Korejské grilování (3)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 8: Dezerty z třešnových květů (5)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 28: Nejlepší šaty v televizi (12)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Nahromadění)
- 01:25 Válka skladů IV (Big Boy versus Těžká váha)
- 01:45 Válka skladů IV (Blázen, kuchař, jeho syn a bratři)
- 02:10 Válka skladů IV (Moje kobka)
- 02:35 Mistři aukcí III (Gangy New Yorku)
- 03:00 Mistři aukcí III (Zářez v Jersey)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Ohnivá zástava)
- 03:45 Hvězdy zastavárny XXIV (Přišel jsem, viděl jsem, prodal jsem)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Vista Point (Cornwall)
- 00:27 Global Treasures (Humberstone & St. Laura)
- 00:38 Planet Terra (Barbados)
- 00:43 Nature Wonders (Victoriiny vodopády)
- 00:54 Planet Terra (Džajsalmér)
- 01:00 Cosmos Global (Siam)
- 01:53 Planet Terra (Starodávny Khorezm)
- 02:00 7 Days (Jižní Korea)
- 02:53 Planet Terra (Varšavské staré město)
- 03:00 On Tour (Vodný raj)
- 03:29 Vista Point (Kalifornský záliv)
- 03:55 Planet Terra (Anuradhapura)
- 04:00 Nature Parks (Sopka Haleakalä)
- 04:48 04:48 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Topspeed
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (44)
- 00:50 Testovací tým: Ford Mustang Mach-E vs. BMW iX3 (45)
- 01:10 Test automobilu: Kia Sportage (46)
- 01:15 Přednost v jízdě: Opel Astra Sports Tourer Electric (47)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (48)
- 01:45 Garáž 21 (49)
- 02:10 Zprávy (50)
- 02:15 Poklady v garáži (51)
- 02:45 Poklady v garáži (52)
- 03:15 Zpětný chod: BMW 3.0 CS (53)
- 03:30 Praví chlapi a jejich bouráky (54)
- 03:45 Rychlé kolo: MB 190 E Evo2 (55)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Bait Bait (Péter Varga - Pasta je nasazena)
- 00:30 Method (feederový lov s MIKADO Total Fishing)
- 01:00 VII. Halcatraz Cup (Levelek 2024)
- 01:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (3)
- 02:00 Attila Lizenbold (Lov daňků v Bockereku)
- 02:30 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství podél řeky Bubi 1.díl)
- 03:00 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství podél řeky Bubi 2.díl)
- 03:30 Carp Zoom (Lov methodem způsobem Carp Zoom)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:20 02:20 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 ROCK SPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 00:22 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Justin Timberlake - FutureSex/LoveShow
- 02:15 Spice Girls
- 02:37 Various Artists
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 K popukání XXXIII (34)
- 00:40 K popukání XXXIII (39)
- 01:00 Geordie Shore XX (5)
- 01:50 Geordie Shore XX (6)
- 02:35 K popukání XXXII (38)
- 02:55 K popukání XXXII (39)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:00 02:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PODIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 FOLK KLUB
- 22:53 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 DECHOVKA O ŠESTÉ
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 VEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Štěně)
- 00:25 Gumballův úžasný svět III (Jméno)
- 00:35 Gumballův úžasný svět III (Křoví)
- 00:50 Gumballův úžasný svět V (Návrat)
- 01:00 Gumballův úžasný svět V (Historky)
- 01:20 Gumballův úžasný svět V (Kamarád)
- 01:30 Gumballův úžasný svět V (Nuda)
- 01:45 Gumballův úžasný svět V (Vize)
- 02:00 Gumballův úžasný svět V (Volba)
- 02:15 Gumballův úžasný svět V (Kód)
- 02:25 Gumballův úžasný svět V (Test)
- 02:40 Gumballův úžasný svět II (Kolos)
- 02:55 Gumballův úžasný svět II (Rytíři)
- 03:10 Gumballův úžasný svět II (Ovladač)
- 03:20 Gumballův úžasný svět II (Lednička)
- 03:40 Gumballův úžasný svět II (Banán)
- 03:50 Gumballův úžasný svět II (Kytka)
- 04:00 Lamput III (Honička)
- 04:10 Gumballův úžasný svět II (Telefon)
- 04:25 Gumballův úžasný svět II (Práce)
- 04:40 Gumballův úžasný svět IV (Návrat)
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Mr Bean: The Animated Series (Missing Teddy)
- 00:15 Mr Bean: The Animated Series (No Parking)
- 00:30 Mr Bean: The Animated Series (Artful Bean)
- 00:45 Mush-Mush And The Mushables (Snails Forever)
- 00:55 Mush-Mush And The Mushables (A Frog Of A Problem)
- 01:15 Mush-Mush And The Mushables (Fool The Forest)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Mushroomates)
- 01:45 Grizzy and The Lemmings (Polar Bear)
- 01:50 Grizzy and The Lemmings (Bear Spread)
- 01:55 Grizzy and The Lemmings (Cellular Bear)
- 02:00 Grizzy and The Lemmings (Jurassic Bear)
- 02:15 Grizzy and The Lemmings (Extreme Fitness)
- 02:20 Grizzy and The Lemmings (Domestic Robots)
- 02:30 Grizzy and The Lemmings (Mass Control)
- 02:35 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Control)
- 02:50 Mr Bean: The Animated Series (In the wild)
- 03:00 Mr Bean: The Animated Series (Missing Teddy)
- 03:10 Mr Bean: The Animated Series (No Parking)
- 03:25 Mr Bean: The Animated Series (Artful Bean)
- 03:35 Mr Bean: The Animated Series (The Fly)
- 03:45 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Things We Love)
- 03:50 Mush-Mush And The Mushables (Save The Fun Tree)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Spongebob v Kalhotách (Garde / Zaměstnanec měsíce)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Jiné hambáče)
- 00:55 Tajemství Hunterových IV (Nečekaný host)
- 01:20 Tajemství Hunterových IV (Mimina, králíci a plnovousy)
- 01:35 Victorious (Beckův velký konkurz)
- 02:00 Victorious (Zombie Tori)
- 02:20 iCarly (iChci víc diváků)
- 02:45 iCarly (iNevel)
- 03:05 Nej a Nejnejka (Jevištní zásah / Počítání míčků)
- 03:25 Nej a Nejnejka (Bručounův seznam / Zatím to nejlepší!)
- 03:50 Nej a Nejnejka (Varování: prozrazení děje / Něco rybího)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Kluk, holka atd. (15)
- 00:10 Kluk, holka atd. (16)
- 00:20 Škola Vikingů (11)
- 00:25 Ghostforce (11)
- 00:50 Ghostforce (12)
- 01:10 Tým Tiki (46)
- 01:35 Tým Tiki (47)
- 01:55 Tým Tiki (48)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (26)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (27)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (28)
- 03:25 Ghostforce (3)
- 03:45 Ghostforce (4)
- 04:05 Tým Tiki (41)
- 04:30 Tým Tiki (42)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (3)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (4)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (5)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (13)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (14)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (15)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (19)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (20)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (21)
- 04:00 Eureka! (16)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:13 Bořek stavitel (9)
- 00:23 Bořek stavitel (10)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (39)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (40)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (41)
- 01:12 Inui (5)
- 01:20 Hurá za hádankou (15)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (26)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (27)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (4)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (5)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (6)
- 02:55 Chuck a přátelé (38)
- 03:07 Chuggington (4)
- 03:17 Chuggington (5)
- 03:29 Grisu (1)
- 03:42 Grisu (2)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (29)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (30)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (51)
- 04:38 Bořek stavitel (16)
- 04:48 04:48 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Sestry II (John Kevin Bryan)
- 00:10 Sestry II (Příšerná smůla!)
- 00:20 Lou! (Malý deníček)
- 00:30 Lou! (Bezejmená kočka)
- 00:45 Já a 7 trpaslíků II (Deník Sněhurky)
- 01:05 Já a 7 trpaslíků II (Setkání Kamily s trpaslíky)
- 01:30 Agentka 203 (Chci vyhrát volby)
- 01:55 Agentka 203 (Tátův domov)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (11)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (12)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Postel)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Klíč)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Cdéčko)
- 03:05 Život s tátou (25)
- 03:15 Život s tátou (26)
- 03:25 Život s tátou (27)
- 03:35 Život s tátou (28)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (25)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Albert sa pýta (3)
- 00:35 Šmolkovia (5)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (3)
- 01:15 Esá z pralesa (38)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (27)
- 01:35 Volám sa Caillou V (4)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (2)
- 02:10 Panda a Krash (21)
- 02:20 Príbehy dvoch myší II (8)
- 02:45 Myšiak Anatole (7)
- 03:10 Monchhichi (43)
- 03:20 Chuggington - veselé vláčiky V (8)
- 03:30 Telka Strýka Baltazára V (8)
- 03:40 Rev a motoroví miláčikovia (9)
- 04:05 Malý medvedík (12)
- 04:30 Ruby z dúhy (13)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 10:30 Týden v regionech
- 10:50 10:50 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:25 MÉTÉO
- 01:30 CONNEXION SAUVAGE
- 02:15 LES NOUVEAUX VÉTÉRINAIRES
- 03:00 L'ALBANIE LA NOUVELLE PERLE DE LA MÉDITERRANÉE
- 03:55 LES SECRETS DE L'AMOUR
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 02:40 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Sky News
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 NEWS (38)
- 00:10 THE DEBATE (1)
- 00:53 SHORT CUTS
- 01:00 NEWS (39)
- 01:15 BUSINESS (1)
- 01:20 FOCUS
- 01:30 BULLETIN (11)
- 01:45 ARTS24 (1)
- 02:00 NEWS (40)
- 02:15 A PROPOS (1)
- 02:30 BULLETIN (12)
- 02:45 EYE ON AFRICA (2)
- 03:00 NEWS (41)
- 03:10 THE DEBATE (1)
- 03:53 SHORT CUTS
- 04:00 NEWS (42)
- 04:15 ACCESS ASIA (1)
- 04:30 BULLETIN (13)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:12 LE DEBAT
- 00:55 L'INSTANT MOBILE
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:15 LE MONDE DANS TOUS SES ETATS
- 02:45 FRMG PLAN B TRANSPORTS 1 0806
- 02:51 FOCUS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:12 LE DEBAT
- 03:55 L'INSTANT MOBILE
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 FRMG LES OBS UKRAINE 0803
- 04:21 FOCUS
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Dokořán
- 00:50 Tiché hrozby - Blízký vesmír
- 01:20 01:20 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Hot Cars (13)
- 00:30 Dolce Vita (16)
- 01:00 V mysli kuchaře (15)
- 01:30 Středomořské domy od Charlieho Luxtona (Apulie)
- 02:30 Blázen na cestách (Route 66)
- 03:30 Květinová show (24)
- 04:00 Hot Cars (13)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 Mňaustar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 04:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 04:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 04:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 04:50 Bruntálský miniexpres (Zpravodajství z Bruntálu od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 05:20 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 05:25 Z naší ZOO
- 05:30 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 05:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 05:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 06:20 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 06:30 Z naší ZOO
- 06:35 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 06:45 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 06:47 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 06:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 07:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 07:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 07:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 07:50 Bruntálský miniexpres (Zpravodajství z Bruntálu od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 08:20 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 08:25 Z naší ZOO
- 08:30 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 08:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 08:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 09:20 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 09:30 Z naší ZOO
- 09:35 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 09:45 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 09:47 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 09:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 10:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 10:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 10:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 10:50 Bruntálský miniexpres (Zpravodajství z Bruntálu od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 11:20 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 11:25 Z naší ZOO
- 11:30 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 11:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 11:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 12:20 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 12:30 Z naší ZOO
- 12:35 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 12:45 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 12:47 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 12:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 13:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 13:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 13:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 13:50 Bruntálský miniexpres (Zpravodajství z Bruntálu od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 14:20 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 14:25 Z naší ZOO
- 14:30 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 14:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 14:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 15:20 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 15:30 Z naší ZOO
- 15:35 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 15:45 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 15:47 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 15:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 16:20 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 16:30 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 16:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 16:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 17:20 Léta běží (Magazín o sociálních službách, seniorech, hendikepovaných, charitě i pěstounství)
- 17:30 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 17:35 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 18:20 Z naší ZOO
- 18:25 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 18:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 18:32 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 18:40 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 18:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 19:20 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 19:30 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 19:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 19:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 20:20 Léta běží (Magazín o sociálních službách, seniorech, hendikepovaných, charitě i pěstounství)
- 20:30 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 20:35 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 21:20 Z naší ZOO
- 21:25 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 21:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 21:32 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 21:40 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 21:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 22:20 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 22:30 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 22:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 22:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Volební studio 2024 (Představujeme kandidáty do krajských voleb 2024)
- 23:20 Léta běží (Magazín o sociálních službách, seniorech, hendikepovaných, charitě i pěstounství)
- 23:30 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 23:35 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 00:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 00:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 01:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 02:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 02:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 03:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 04:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 04:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 05:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 06:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 06:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 07:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 08:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 08:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 09:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 10:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 10:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 11:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 12:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 12:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 13:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 14:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 14:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 15:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 16:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 16:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 17:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 18:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 18:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 18:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 18:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 18:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 19:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 19:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 19:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 19:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 19:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 20:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 20:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 20:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 20:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 20:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 21:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 21:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 21:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 21:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 21:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 22:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 22:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 22:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 22:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 22:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 23:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 23:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 23:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 23:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 23:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 00:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 00:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:14 Host dne (Host dne)
- 01:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 01:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 01:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:14 Host dne (Host dne)
- 02:20 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 02:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 03:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 03:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:14 Host dne (Host dne)
- 04:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 04:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 04:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:14 Host dne (Host dne)
- 05:20 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 05:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 06:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 06:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:14 Host dne (Host dne)
- 07:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 07:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 07:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:14 Host dne (Host dne)
- 08:20 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 08:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 09:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 09:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:14 Host dne (Host dne)
- 10:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 10:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 10:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:14 Host dne (Host dne)
- 11:20 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 11:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 12:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 12:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:14 Host dne (Host dne)
- 13:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 13:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 13:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:14 Host dne (Host dne)
- 14:20 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 14:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 15:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 15:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:14 Host dne (Host dne)
- 16:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 16:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 16:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:14 Host dne (Host dne)
- 17:20 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 17:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:14 Host dne (Host dne)
- 18:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 18:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:14 Host dne (Host dne)
- 19:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 19:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 19:45 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:14 Host dne (Host dne)
- 20:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 20:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:14 Host dne (Host dne)
- 21:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 21:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:14 Host dne (Host dne)
- 22:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 22:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 22:45 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:14 Host dne (Host dne)
- 23:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 23:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 00:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeský magazín
- 01:30 Host dne
- 01:40 Za oponou
- 02:00 Krb
- 03:00 Akvárium
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 13
- 04:30 Středočeský magazín
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Hasiči
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 Mezi nebem a zemí I.
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Hasiči
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 Mezi nebem a zemí I.
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Hasiči
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 Mezi nebem a zemí I.
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Hasiči
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 Mezi nebem a zemí I.
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Hasiči
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 Mezi nebem a zemí I.
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 01:30 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Forma-2 - Főfutam
- 02:05 OTP Bank Liga
- 03:50 Bringasport
- 04:05 Lendület
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Agenda
- 00:55 Librettó
- 01:55 Kalandozás Dél-Koreában (Hadong)
- 02:20 Ezerízű Korea (Bap - Főtt rizs)
- 02:45 Gyöngyvirágtól lombhullásig
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
- 00:25 Vers mindenkinek: Hangay Sándor: Repülés az őszi égen (Dóczy Péter)
- 00:30 Hetedhét kaland
- 00:40 M2 matricák - Gyerekjáték: Rendes Linda, Gurisatti Róbert, Gurisatti Gyula-búvárúszás
- 00:45 M2 matricák - Gyerekjáték: Fábián Fanny-röplabda
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Duna World - időjárás
- 01:16 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:17 Beugró - Felkészültek? Mert mi nem!
- 02:05 Ridikül
- 02:55 Két félidő a pokolban
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 Duna World - időjárás
- 05:17 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:20 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 05:22 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: Szótár
- 05:35 Itthon vagy!: Kastélytúra (Szécsény, Hatvan, Tura, Pécel)
- 05:55 Hetedhét kaland
- 06:05 M2 matricák - Gyerekjáték: Rendes Linda, Gurisatti Róbert, Gurisatti Gyula-búvárúszás
- 06:10 M2 matricák - Gyerekjáték: Fábián Fanny-röplabda
- 06:25 Esély
- 06:45 Kék bolygó
- 07:10 Magyar gazda
- 07:30 Mindennapi: Solti György: Emlékeim
- 07:35 Librettó
- 08:15 Duna World - időjárás
- 08:25 Családi kör
- 09:20 Jó ebédhez szól a nóta
- 09:45 Jó ebédhez szól a nóta
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Duna World - időjárás
- 13:25 Srpski ekran
- 13:50 Unser Bildschirm
- 14:25 Summa
- 14:50 Magyar világ
- 15:20 Család'24
- 16:00 Élő népzene: Salamon Beáta és a Méta
- 16:30 Élő népzene: Mesterfokon - A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Népzene Tanszéke hallgatóinak diplomakoncertje
- 17:00 Család-barát
- 17:30 Magyarország finom: Rózsa Sándor kedvence, Gurulós fánk
- 17:40 Duna World - időjárás
- 17:50 Nemzeti kincseink a Hungarikumok (1)
- 18:25 Önök kérték!
- 19:00 Jó ebédhez szól a nóta
- 19:25 Jó ebédhez szól a nóta
- 20:00 Budavári Palotakoncert: Várvédő Gála (2/1)
- 20:57 Névjegyek
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:35 Ridikül
- 22:25 Orfeusz és Eurydiké
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Pre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PIN- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:25 Český hokej 2. liga
- 07:35 Závěr vysílání
- 18:00 Fotbal na druhou
- 18:45 FIA WEC Lone Star Le Mans, USA
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00