Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:10 Mistři renovací V (10)
- 01:50 Kachní dynastie VII (3)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie V (19)
- 03:20 Walker, Texas Ranger IX (12)
- 04:05 Legendy na greenu 2024
- 04:20 Pool - letní speciál
- 05:00 Walker, Texas Ranger IX (11)
- 05:40 Strážci hranic: Austrálie V (20)
- 06:05 Strážci hranic: Austrálie VI (1)
- 06:25 Mistři zastavárny III (16)
- 07:20 Mistři renovací V (10)
- 08:15 Kachní dynastie VII (4)
- 09:15 Kobra 11 VI (2)
- 11:25 Novashopping
- 11:40 Walker, Texas Ranger IX (12)
- 12:35 Válka skladů Texas (5)
- 16:30 Kobra 11 VI (4)
- 18:35 Válka skladů Texas (7)
- 19:30 Mistři zastavárny III (20)
- 22:05 Walker, Texas Ranger IX (13)
- 23:05 Kobra 11 VI (4)
- 00:25 Teorie velkého třesku VIII (8)
- 02:00 Malý Sheldon VI (13)
- 02:35 Svět podle Jima III (14)
- 03:15 Americký táta IX (6)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 Stahovák
- 04:50 Film o filmu: Pohádkář
- 05:00 Ženatý se závazky (149)
- 05:50 Oggy a škodíci: Nová generace (61)
- 06:30 Bakugan: Evolutions (44)
- 06:40 Přátelé II (2)
- 07:35 Máma VI (15)
- 09:25 Malý Sheldon VI (17)
- 11:00 Novashopping
- 11:20 Ženatý se závazky (151)
- 12:15 Dva a půl chlapa IX (15)
- 13:10 Přátelé II (2)
- 14:05 Teorie velkého třesku VIII (8)
- 15:45 Máma VI (19)
- 17:25 Svět podle Jima III (16)
- 18:20 Dva a půl chlapa IX (17)
- 19:10 Malý Sheldon VI (19)
- 20:00 Teorie velkého třesku VIII (12)
- 21:40 Přátelé II (4)
- 22:35 Americký táta IX (8)
- 23:25 Dva a půl chlapa IX (17)
- 00:25 Myšlenky zločince IX (6)
- 01:05 Myšlenky zločince IX (7)
- 01:45 Myšlenky zločince IX (8)
- 02:25 Médium VI (Kousni mě)
- 03:05 Koření
- 03:25 Víkend
- 03:55 Na lovu II
- 04:40 Co na to Češi
- 05:20 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:05 Na lovu II
- 07:05 MasterChef Česko III (2)
- 12:40 MasterChef Česko III (3)
- 14:00 Vraždy v Kitzbühelu XVI (9)
- 15:00 Médium VI (Kousni mě)
- 20:00 Myšlenky zločince IX (9)
- 20:55 Myšlenky zločince IX (10)
- 21:50 Myšlenky zločince IX (11)
- 22:45 Médium VI (V novém autě)
- 23:40 Vraždy v Kitzbühelu XVI (9)
- 00:25 Návrat do života (10)
- 01:30 Vyměněné osudy II (95)
- 03:05 Čarodějky V (18)
- 03:55 Ulice (4371)
- 10:05 Jedna rodina (Hrdina)
- 11:20 Mateřská láska II (34)
- 17:05 Poldark V (3)
- 20:15 Lepší už to nebude
- 00:00 Sportovní noviny
- 00:05 Florbal: Florbal - letní speciál
- 01:00 Ragby: Rugby - letní speciál
- 01:30 Global Champions League 2024 - Řím
- 03:35 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Zápas hvězd 2024
- 16:45 GKA Kitesurf World Tour Best of Big Air
- 17:15 České taekwondo ITF (3)
- 17:30 PFL 9
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Házená: SC Magdeburg - Füchse Berlin
- 00:20 Hymna SR
- 00:23 Správy „N“
- 01:15 Góly - body - sekundy
- 01:35 Počasie
- 01:40 Super prehnití
- 03:25 Neskoro večer
- 04:25 Cestou necestou (Porýnie)
- 04:55 Správy „N“
- 05:45 Počasie
- 05:50 Nebíčko v papuľke (Olej)
- 06:25 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II (Fretka Junior)
- 06:40 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom hľadali podnájom)
- 06:45 Jurošík
- 06:55 Rusty II
- 07:00 Medvedík Pompon II
- 07:10 Poštár Pat II
- 07:25 Bluey
- 07:35 Zberateľ zvukov (Stratení v hmle)
- 07:40 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:50 Spirit, voľnosť nadovšetko (Laky a dobrodružstvo s appaloosou)
- 08:10 Šéfkuchár Shane (Marvinovo mango)
- 08:25 Zázračný ateliér
- 08:50 Príbeh rieky Hron (4)
- 09:10 Sršne v úli (Kamaráti)
- 09:40 Sršne v úli (Slávnosť)
- 10:15 Maťo Palica
- 10:55 Na krídlach (Orkneje)
- 11:55 O 5 minút 12
- 14:40 Rozprávky bratov Grimmovcov: Mocný Janko
- 15:45 O živej vode
- 17:20 Rodná zem
- 22:05 Mária Terézia (1)
- 23:50 Hymna SR
- 23:51 Toskánska vášeň III (9)
- 00:05 Hymna SR
- 00:10 Správy „N“
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Cyklopotulky (Jeseníky Loučná nad Desnou)
- 06:15 Encyklopédia slovenských obcí (Bystričany)
- 06:30 Televíkend
- 07:00 Cesta hrdinov SNP (9)
- 07:10 Kapura
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Farmárska revue
- 09:00 Bohoslužba (Pravoslávna sv. liturgia z Košíc)
- 11:35 Povesť o Svätoplukovi
- 14:10 Dotyky Slovenského raja
- 14:40 Mlyny na Slovensku
- 15:35 Slovenský deň kroja - naživo
- 15:45 Ženský zákon
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:45 Poštár Pat II
- 19:00 Štyria kamaráti a pes
- 19:25 Ako sa rodia víťazi
- 19:45 Slovo
- 19:50 Slovenský deň kroja - naživo
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:30 Tichý život Divé Báry
- 03:20 Smrt krásných králíků
- 03:55 Křtiny
- 04:25 Ignis Brunensis 2008
- 04:50 Krásné živé památky (U rakouských hranic)
- 05:15 Etiketa (Obsluha)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Nezralé maliny
- 07:55 Chalupáři (11)
- 08:50 Polopatě
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 F. L. Věk (2)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O zrzavé Andule
- 14:10 Bratři
- 15:30 Cesta do pekla a zpátky
- 16:05 Láska z pasáže
- 17:20 Nemocnice na kraji města (15)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent II (1)
- 21:35 Strážmistr Topinka (1)
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:30 Clona (5)
- 23:20 Vražedné šifry: San Francisco (Vigilie)
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:30 Tichý život Divé Báry
- 03:20 Smrt krásných králíků
- 03:55 Křtiny
- 04:25 Ignis Brunensis 2008
- 04:50 Krásné živé památky (U rakouských hranic)
- 05:15 Etiketa (Obsluha)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Nezralé maliny
- 07:55 Chalupáři (11)
- 08:50 Polopatě
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 F. L. Věk (2)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O zrzavé Andule
- 14:10 Bratři
- 15:30 Cesta do pekla a zpátky
- 16:05 Láska z pasáže
- 17:20 Nemocnice na kraji města (15)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent II (1)
- 21:35 Strážmistr Topinka (1)
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:30 Clona (5)
- 23:20 Vražedné šifry: San Francisco (Vigilie)
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Cez lupu
- 01:30 Týždeň vo svete
- 01:55 Správy :24
- 02:20 Sobotné dialógy
- 03:10 Správy :24
- 03:35 Góly-body-sekundy
- 04:00 Správy "N"
- 04:50 Góly-body-sekundy
- 05:10 Týždeň vo svete
- 05:35 Archív :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Archív :24
- 11:25 Interview :24
- 11:55 O 5 minút 12 "N"
- 13:00 Správy :24
- 13:10 Téma :24
- 13:25 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Archív :24
- 16:40 Téma :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri 2024 - zostrihy
- 17:45 Reportéri 2024 - zostrihy
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 O 5 minút 12 "N"
- 21:30 Šport :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Hymna SR
- 23:35 O 5 minút 12 "N"
- 00:05 Srážka
- 01:40 Simulant
- 03:10 Sladko-slaná láska
- 04:35 Upír junior
- 06:05 12 darů do života
- 08:15 Velký souboj pekařů
- 09:50 Bindu zkoušená životem
- 11:35 Zamilovaná smolařka
- 13:15 Poslední odkaz
- 15:05 Vévoda z Wellingtonu
- 18:30 Romance v Mariposa Beach
- 20:15 Všechno, všude, najednou
- 22:45 Zloděj a lhářka
- 00:05 Soudní síň (Profesor v akci)
- 00:55 Soudní síň (Tenista)
- 01:40 Krimi
- 02:05 Noviny
- 02:40 Záchranáři v akci
- 03:10 Extrémní případy (Cikánská svatba)
- 03:55 Na chalupě
- 04:40 Nové bydlení
- 05:30 Krimi
- 05:50 Noviny
- 06:25 Krimi
- 06:45 Noviny
- 07:25 15 min. kuchař
- 13:25 Dědictví (19)
- 14:25 Lék pod kůži
- 16:50 Na chalupě
- 17:55 Nové bydlení
- 20:20 V sedmém nebi
- 22:25 Případ mrtvých spolužáků
- 00:30 Modré z neba
- 03:55 Susedské prípady
- 04:40 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 09:45 Varte s nami
- 10:10 Aj múdry schybí
- 16:10 Susedia
- 16:45 Horná Dolná III (Znamenie)
- 17:50 Horná Dolná III (Srdcové záležitosti)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Partička
- 23:40 Rodinné prípady
- 00:15 Utajený šéf VI (3)
- 01:05 Hradológovia - Tajomstvá hradov Slovenska (3)
- 01:30 Váš dokonalý domov IV (1)
- 02:30 Velkolepé plány XX (2)
- 03:20 Pevnost Boyard (5)
- 05:10 Přelétavá léta (5)
- 06:00 Až je koupím, budou mý! (4)
- 06:50 Velkolepé plány XX (3)
- 07:45 Váš dokonalý domov IV (1)
- 08:55 Pevnost Boyard (5)
- 11:00 LEGO Masters - Amerika (10)
- 11:50 Přelétavá léta (6)
- 14:30 Pevnost Boyard (6)
- 16:30 Bohatí a chudí VII (4)
- 17:25 Váš dokonalý domov IV (2)
- 01:25 Smrtelné zlo: Probuzení
- 03:00 Dvojčata
- 04:25 Premiantka
- 06:00 Blízko od sebe
- 08:00 Amazing Spider-Man
- 10:15 Amazing Spider-Man 2
- 14:50 To jsem já, Margaret!
- 16:35 LEGO® Ninjago® film
- 18:15 LEGO® Batman film
- 20:00 Madam Web
- 21:55 Dokonalý trik
- 00:05 Vlajka smrti II (Mořští páni)
- 00:35 Nevědomí
- 02:40 Ve jménu cti
- 04:20 Foodies
- 06:00 Děcka jsou v pohodě 2
- 07:25 Dakota
- 09:00 Hotel Sinestra
- 10:25 Aloha
- 12:10 Minulé životy
- 13:55 S tebou nikdy
- 19:30 Hunger Games
- 21:50 U Konce světa
- 23:40 Veliká III (7)
- 00:10 Rod Draka II (5)
- 01:10 Rod Draka II (6)
- 02:10 Rod Draka II (7)
- 03:10 Rod Draka II (8)
- 04:15 Zlé sémě se vrací
- 06:00 Jurský park
- 10:10 Jurský park 3
- 11:40 Malý Sheldon VII (14)
- 12:00 Vlajka smrti II (Mořští páni)
- 12:30 Cesta do Betléma
- 14:05 Dokud jsme mladí
- 15:40 Nejlepších sto let mého života
- 17:05 Zimní král (4)
- 18:00 Scott Pilgrim proti zbytku světa
- 19:55 Sektor III (3)
- 21:00 Tokyo Vice (2)
- 21:55 Noční let (5)
- 22:45 Víly z Inisherinu
- 00:25 Zpráva
- 02:30 Středomořská horečka
- 04:25 Miluješ mě?
- 06:00 Když Harry potkal Sally
- 07:40 Napola: Hitlerova elita
- 09:35 Kde život začíná
- 11:15 Zítřek bude dlouhý
- 14:35 Plán 75
- 16:25 Napola: Hitlerova elita
- 18:20 Když Harry potkal Sally
- 20:00 Sisu
- 21:35 Freaks Out
- 23:55 Vítězství ducha
- 00:10 Věčná dcera
- 01:50 Jezabel
- 03:35 Dysforie
- 04:15 Šelma v džungli
- 06:00 Monika
- 07:55 Ala Kachuu - Vezmi a utíkej
- 08:40 Dalva
- 10:10 Kráva, která zpívala píseň budoucnosti
- 11:50 Vasil
- 13:30 Exodus
- 15:10 Krásné léto
- 17:05 Dalva
- 18:35 Monika
- 20:30 Dvě matky
- 22:20 Protivník