Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:30 Tichý život Divé Báry
- 03:20 Smrt krásných králíků
- 03:55 Křtiny
- 04:25 Ignis Brunensis 2008
- 04:50 Krásné živé památky (U rakouských hranic)
- 05:15 Etiketa (Obsluha)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Nezralé maliny
- 07:55 Chalupáři (11)
- 08:50 Polopatě
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 F. L. Věk (2)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O zrzavé Andule
- 14:10 Bratři
- 15:30 Cesta do pekla a zpátky
- 16:05 Láska z pasáže
- 17:20 Nemocnice na kraji města (15)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent II (1)
- 21:35 Strážmistr Topinka (1)
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:30 Clona (5)
- 23:20 Vražedné šifry: San Francisco (Vigilie)
- 01:20 Lišky, kuřátka a břichatky
- 01:50 Cizinec mezi svými
- 02:15 Rulandské modré
- 02:40 Návrh UNESCO
- 03:20 Historie.cs
- 04:10 Designtrend
- 04:25 Přátelé bez domova
- 04:50 Sága o soli
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Medina Azahara, ztracené andaluské město
- 06:55 Vltava, naše řeka (9)
- 07:05 Vltava, naše řeka (10)
- 07:15 Skrytá příroda Miami
- 10:20 Válka o tunel
- 10:55 Neznámí hrdinové (Nebeský jezdec)
- 11:20 Osudový střet Judey s Římem (1)
- 12:15 Nenapravitelný Belmondo (2)
- 13:05 Křesťanský magazín
- 13:30 Křížové cesty (Přemožení smrti)
- 14:00 Princezna Diana zblízka
- 14:45 Versailles: Uskutečněný sen
- 15:40 Dostihy 2024 (St. Leger)
- 18:35 Amerika cestou necestou
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Tváří v tvář
- 21:40 Kočky
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:04 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:29 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Archiv ČT24 (Zelené zlato)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zkraje
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:30 Newsroom ČT24 - Retrovize
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 Cyklotoulky
- 09:00 Paralympijské hry Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (To je naše mléko)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:20 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (4)
- 06:40 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola II
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:20 Tlapková patrola: Film
- 12:15 MasterChef Junior VIII (13)
- 12:55 Ztracený a nalezený
- 13:20 Ne-Ne letí do vesmíru
- 13:50 U6 - Úžasný svět techniky
- 14:20 Kamarádi z koše
- 14:30 Kamarádi z koše
- 14:45 Kamarádi z koše
- 14:55 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 15:20 Čvacht
- 15:30 Čvacht
- 15:45 Dynotrax Turbo
- 16:05 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:30 Tlapková patrola
- 16:50 Tlapková patrola
- 17:15 Ovečka Shaun II
- 17:20 Pan Tau (15)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 02:00 Hokusai: stařec posedlý malováním
- 03:05 Muž a žena
- 03:25 Jan Nepomucký a Zelená hora
- 03:40 Uchem jehly
- 04:10 O "láznění" a relaxaci
- 04:30 Fenomén Šmok
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Koncert ze Schönbrunnu 2024
- 21:40 Van Goghův poslední obraz
- 01:15 Partie PLUS
- 02:05 Hlasy zločinu
- 03:05 Hlavní zprávy
- 03:55 Showtime
- 04:15 Prima Česko
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:15 Prima Česko
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:30 Tichý život Divé Báry
- 03:20 Smrt krásných králíků
- 03:55 Křtiny
- 04:25 Ignis Brunensis 2008
- 04:50 Krásné živé památky (U rakouských hranic)
- 05:15 Etiketa (Obsluha)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Nezralé maliny
- 07:55 Chalupáři (11)
- 08:50 Polopatě
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 F. L. Věk (2)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O zrzavé Andule
- 14:10 Bratři
- 15:30 Cesta do pekla a zpátky
- 16:05 Láska z pasáže
- 17:20 Nemocnice na kraji města (15)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent II (1)
- 21:35 Strážmistr Topinka (1)
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:30 Clona (5)
- 23:20 Vražedné šifry: San Francisco (Vigilie)
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:30 Tichý život Divé Báry
- 03:20 Smrt krásných králíků
- 03:55 Křtiny
- 04:25 Ignis Brunensis 2008
- 04:50 Krásné živé památky (U rakouských hranic)
- 05:15 Etiketa (Obsluha)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Nezralé maliny
- 07:55 Chalupáři (11)
- 08:50 Polopatě
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 F. L. Věk (2)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O zrzavé Andule
- 14:10 Bratři
- 15:30 Cesta do pekla a zpátky
- 16:05 Láska z pasáže
- 17:20 Nemocnice na kraji města (15)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent II (1)
- 21:35 Strážmistr Topinka (1)
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:30 Clona (5)
- 23:20 Vražedné šifry: San Francisco (Vigilie)
- 00:30 Týpci a zbraně
- 02:45 Autobazar Monte Karlo II (11)
- 03:15 Ze dvora (10)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (93)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (99)
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:50 Policejní akademie 7: Moskevská mise
- 02:35 Na vaší straně
- 03:10 Rady ptáka Loskutáka
- 04:05 04:05 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 Únos vlaku 1 2 3
- 03:05 Pomsta mrtvého muže
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Mistři renovací V (10)
- 01:50 Kachní dynastie VII (3)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie V (19)
- 03:20 Walker, Texas Ranger IX (12)
- 04:05 Legendy na greenu 2024
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Teorie velkého třesku VIII (8)
- 02:00 Malý Sheldon VI (13)
- 02:35 Svět podle Jima III (14)
- 03:15 Americký táta IX (6)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 Stahovák
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Myšlenky zločince IX (6)
- 01:05 Myšlenky zločince IX (7)
- 01:45 Myšlenky zločince IX (8)
- 02:25 Médium VI (Kousni mě)
- 03:05 Koření
- 03:25 Víkend
- 03:55 Na lovu II
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Návrat do života (10)
- 01:30 Vyměněné osudy II (95)
- 03:05 Čarodějky V (18)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Sportovní noviny
- 00:05 Florbal: Florbal - letní speciál
- 01:00 Ragby: Rugby - letní speciál
- 01:30 01:30 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Hymna SR
- 00:23 Správy „N“
- 01:15 Góly - body - sekundy
- 01:35 Počasie
- 01:40 Super prehnití
- 03:25 Neskoro večer
- 04:25 Cestou necestou (Porýnie)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Hymna SR
- 00:10 00:10 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:30 Tichý život Divé Báry
- 03:20 Smrt krásných králíků
- 03:55 Křtiny
- 04:25 Ignis Brunensis 2008
- 04:50 Krásné živé památky (U rakouských hranic)
- 05:15 Etiketa (Obsluha)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Nezralé maliny
- 07:55 Chalupáři (11)
- 08:50 Polopatě
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 F. L. Věk (2)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O zrzavé Andule
- 14:10 Bratři
- 15:30 Cesta do pekla a zpátky
- 16:05 Láska z pasáže
- 17:20 Nemocnice na kraji města (15)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent II (1)
- 21:35 Strážmistr Topinka (1)
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:30 Clona (5)
- 23:20 Vražedné šifry: San Francisco (Vigilie)
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:30 Tichý život Divé Báry
- 03:20 Smrt krásných králíků
- 03:55 Křtiny
- 04:25 Ignis Brunensis 2008
- 04:50 Krásné živé památky (U rakouských hranic)
- 05:15 Etiketa (Obsluha)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Nezralé maliny
- 07:55 Chalupáři (11)
- 08:50 Polopatě
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 F. L. Věk (2)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O zrzavé Andule
- 14:10 Bratři
- 15:30 Cesta do pekla a zpátky
- 16:05 Láska z pasáže
- 17:20 Nemocnice na kraji města (15)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent II (1)
- 21:35 Strážmistr Topinka (1)
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:30 Clona (5)
- 23:20 Vražedné šifry: San Francisco (Vigilie)
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Cez lupu
- 01:30 Týždeň vo svete
- 01:55 Správy :24
- 02:20 Sobotné dialógy
- 03:10 Správy :24
- 03:35 Góly-body-sekundy
- 04:00 Správy "N"
- 04:50 Góly-body-sekundy
- 05:10 Týždeň vo svete
- 05:35 Archív :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Archív :24
- 11:25 Interview :24
- 11:55 O 5 minút 12 "N"
- 13:00 Správy :24
- 13:10 Téma :24
- 13:25 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Archív :24
- 16:40 Téma :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri 2024 - zostrihy
- 17:45 Reportéri 2024 - zostrihy
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:15 O 5 minút 12 "N"
- 21:20 Téma :24
- 21:45 Archív :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Hymna SR
- 23:35 O 5 minút 12 "N"
- 00:05 Srážka
- 01:40 Simulant
- 03:10 Sladko-slaná láska
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Soudní síň (Profesor v akci)
- 00:55 Soudní síň (Tenista)
- 01:40 Krimi
- 02:05 Noviny
- 02:40 Záchranáři v akci
- 03:10 Extrémní případy (Cikánská svatba)
- 03:55 Na chalupě
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Modré z neba
- 03:55 Susedské prípady
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:25 Smrtelné zlo: Probuzení
- 03:00 Dvojčata
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Vlajka smrti II (Mořští páni)
- 00:35 Nevědomí
- 02:40 Ve jménu cti
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Rod Draka II (5)
- 01:10 Rod Draka II (6)
- 02:10 Rod Draka II (7)
- 03:10 Rod Draka II (8)
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Zpráva
- 02:30 Středomořská horečka
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Věčná dcera
- 01:50 Jezabel
- 03:35 Dysforie
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:25 Rande z pekla (Krvavě rudé růže)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Podvod
- 02:15 Pomsta zelených draků
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Kosmický hřích
- 01:40 VIY: Tajemství dračí pečeti
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Smolař
- 02:55 02:55 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Svobodná umění
- 01:35 Vražedné právo
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Death And The Knight
- 00:50 Hiver
- 01:50 Love Is Not Enough
- 03:10 Hit And Run
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 NEW Extreme 2017
- 02:15 Bangkok Fight Night
- 04:10 Hard Knocks Fighting, Ep. 16
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 WILD SPIRITS H20 (6)
- 00:30 WILD SPIRITS H20 (7)
- 01:00 GP RACING 2022 (48)
- 01:30 GP RACING 2022 (49)
- 02:00 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 02:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (1)
- 03:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (5)
- 04:00 AUTOSPEED 2019 (20)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 AUTOSPEED 2019 (20)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Bounce & Fun
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:50 Naše zprávy
- 01:00 VIP svět
- 01:10 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Intim s Heidi Janků
- 03:15 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Nebezpečné vztahy live
- 00:55 Babica vs. Sapík
- 01:45 Ostříháno
- 02:40 Na plac!
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:50 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 01:15 Valašský zpravodaj
- 01:25 Magazín z Orlickoústecka
- 01:45 O letadlech a létání
- 02:10 Ufouni: Chorvatské vodní hrátky
- 02:20 Ufouni: Barvy Afriky
- 02:35 Ufouni: Balíme do Afriky
- 02:50 Hvězdná kavárna Pepy Melena: David Kraus a Gipsy Brothers
- 03:55 Kutilové: Němý sluha
- 04:45 Cirkulární Česko: Start-upy v oběhovém hospodářství
- 05:25 Světlá hodinka s Jaroslavem: Martina Skala (2/2)
- 06:20 Medx talks: Ilona Mančíková
- 06:40 Žijí mezi námi: Hans Korbel
- 07:00 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 07:25 Valašský zpravodaj
- 07:35 Magazín z Orlickoústecka
- 07:55 Petrovický zpravodaj
- 20:15 Hitler a nacist (2)
- 21:15 Mladý Svět: Janek Ledecký
- 22:15 Vtipkování: Stanley Bradley
- 22:50 22:50 - 00:00
- 00:25 Pravidla mlčení
- 02:20 Ztracený svět II (21)
- 03:05 Ztracený svět II (22)
- 03:50 Ztracený svět III (1)
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Ztracený svět III (17)
- 01:20 Zločin II (1)
- 02:05 Zločin II (2)
- 02:50 Totalcar VI (9)
- 03:15 Totalcar VI (10)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (23)
- 01:20 Námořní vyšetřovací služba XVI (24)
- 02:00 Brousko III (106)
- 02:50 Seriálový tip (1)
- 03:05 Seriálový tip (1)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:50 Ocelové dámy
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Černé brýle
- 02:40 02:40 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Žena v černém
- 01:30 Temné síly
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Far Cry
- 02:35 02:35 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Oprávněné vraždy
- 02:40 02:40 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Comedy Club III (16)
- 01:10 Comedy Club III (17)
- 01:50 Ulice Cloverfield 10
- 04:15 Comedy Club III (18)
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Bliss (Prague, Czech Republic)
- 00:45 Best From The Rest (Scenic Lakes)
- 01:00 Timeless Tamil Nadu (Rameshwaram, India)
- 01:30 Burn Appetit (Innsbruck, Austria)
- 02:00 The Gypsies II (Sandhan Valley,India)
- 02:30 City Breaks (Brussels)
- 03:00 Xplore Israel (Jerusalem/Tel Aviv)
- 03:30 10 Days Scotland (Perth)
- 04:00 Unplanned Trip (Namsai,India)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Pohled zevnitř: Americká mafie - výběr (V utajení)
- 00:45 Továrna na jídlo IV (9)
- 01:08 Továrna na jídlo IV (10)
- 01:30 Továrna na jídlo IV (11)
- 01:52 Továrna na jídlo IV (12)
- 02:15 Staré dobré devadesátky (Šok z budoucnosti)
- 03:00 Strážci hranic: Španělsko (Zátah na mafii)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou VI (Hrůza nad Tokiem)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 BTK: Zpověď sériového vraha (Codící odpad)
- 01:00 Policisté bez cenzury (Policisté bez cenzury)
- 01:20 Policisté bez cenzury (25)
- 01:45 Policisté bez cenzury (26)
- 02:10 Policisté bez cenzury (Policisté bez cenzury)
- 02:30 Výslech v syrové podobě (Záhada vraždy nastávající nevěsty)
- 03:15 Výslech v syrové podobě (Nepřístojné chování)
- 04:10 04:10 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Miniaturní luxus II (Malý dům a zahrada)
- 00:30 Miniaturní luxus II (Malý rustikální dům)
- 01:00 Život v Mexiku II (Život bez sněhu v Mexiku)
- 01:30 Život v Mexiku II (Přitažlivost ostrova Isla Mujeres)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIV (Zimní krajina)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIV (Dědictví na pláži v Karolíně)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVII (Na samotě u pobřeží)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLI (Austin na klíč vs. dům k renovaci)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:17 Pravidla farmy 4: Ohnivé chutě na farmě (11)
- 00:40 Kuchyně 20: Turnaj sytých jídel (12)
- 01:25 Průkopnice 22: Rychlejší těstoviny (6)
- 01:47 Průkopnice 22: Bez vaření (7)
- 02:10 Průkopnice 22: Večeře pro tátu (8)
- 02:32 Průkopnice : Zeptejte se, na co chcete 22: Venkovní vaření (9)
- 02:55 Průkopnice 22: Haley má miminko (10)
- 03:17 Průkopnice 22: Dva rančeři a Ree (11)
- 03:40 Průkopnice 22: Výuka malování (12)
- 04:02 Průkopnice : Rychle a snadno 23: Ověřeno dětmi (1)
- 04:25 Průkopnice : Rychle a snadno 23: Z jedné pánve (2)
- 04:47 Průkopnice : Rychle a snadno 23: Venkovní vaření na ranči (3)
- 05:10 Pravidla farmy 4: Na víkend s GiGii (10)
- 05:35 Pravidla farmy 4: Ohnivé chutě na farmě (11)
- 06:00 Kuchyně 20: Na jaro (13)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 7: Dnes vaří děti (1)
- 07:10 Vyřazeni: Sladkosti 2: Květinové dezerty (5)
- 07:55 Vyřazeni: Sladkosti 2: Narozeninový večírek (6)
- 00:40 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Skutky Boží)
- 01:25 Prokletí ranče Skinwalker IV (Kdo jsou vaše data)
- 02:10 Mistři aukcí IV (Vzhůru do nekonečna)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Prší, Tone)
- 03:00 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Svět pod námi)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Přímo na místě: Luštění mimozemských glyfů)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 On Tour (Tatry z vlaku)
- 00:27 Vista Point (Ammán)
- 00:54 Planet Terra (Hamedan)
- 01:00 Cosmos Global (Nanuk)
- 01:53 Planet Terra (Cesta na horu Pilatus)
- 02:00 Vista Point (Sikkim)
- 02:27 Global Treasures (Kostel a klášter sv. Františka)
- 02:38 Planet Terra (Brescia)
- 02:43 Global Treasures (Kremeľ)
- 02:54 Planet Terra (Vaduz)
- 03:00 Vista Point (Macau)
- 03:27 On Tour (Africké safary balónom)
- 03:54 Planet Terra (Valldemossa)
- 04:00 Vista Point (Estónsko)
- 04:27 Vista Point (Sicílie)
- 04:54 04:54 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Tenis: Zheng - Muchova
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Fotbal: Neapol - Parma
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Topspeed
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 01:30 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Sedm nejrychlejších (44)
- 00:15 Garáž 21 (45)
- 00:40 Zprávy (46)
- 00:45 Poklady v garáži (47)
- 01:15 Poklady v garáži (48)
- 01:45 Zpětný chod: Mini Classic Knightsbridge (49)
- 02:00 Praví chlapi a jejich bouráky (50)
- 02:15 Rychlé kolo: MB 190 E Evo2 (51)
- 02:45 Boss GP - pilotům formulí přes rameno (52)
- 03:15 Racing Files: Skotský rytíř - Sir Jackie Stewart (53)
- 03:45 Blochovy rozbory (54)
- 04:35 Přednost v jízdě: Toyota GR86 (55)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (2)
- 00:30 Hodula Fishing (Lov perlínů přívlačí)
- 01:00 Nový muškař (25)
- 01:30 Feedermánie (Amuři na boilies)
- 02:00 Attila Linzenbold (Lov s lukem v oblasti horní Tiszi)
- 02:30 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství v zelené Kalahari 1.díl)
- 03:00 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství v zelené Kalahari 2.díl)
- 03:30 Bait Bait (Péter Varga - Pasta je nasazena)
- 04:00 Novinky Delphin 2024
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:20 02:20 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 00:22 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 01:30 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 AC/DC
- 02:04 The Prodigy
- 02:47 Various Artists
- 03:00 Coldplay - SXSW
- 03:54 The Kills
- 04:42 04:42 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:00 02:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 LIVE KLUB
- 12:03 TELESHOPPING
- 12:18 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM KLUB - PARÁDA 21
- 22:27 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 DECHOVKA O ŠESTÉ
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 19:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 20:20 VEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Prokrastinátoři)
- 00:20 Gumballův úžasný svět III (Skořápka)
- 00:30 Gumballův úžasný svět III (Zrcadlo)
- 00:45 Gumballův úžasný svět III (Břemeno)
- 00:55 Gumballův úžasný svět III (Bráchové)
- 01:10 Gumballův úžasný svět III (Chlap)
- 01:14 Lamput III (Mimozemská záměna)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Přítelkyně)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Parazit)
- 01:50 Gumballův úžasný svět IV (Láska)
- 02:00 Gumballův úžasný svět IV (Podfuk)
- 02:10 Gumballův úžasný svět IV (Trapas)
- 02:20 Gumballův úžasný svět IV (Hnízdo)
- 02:35 Gumballův úžasný svět IV (Body)
- 02:45 Gumballův úžasný svět IV (Autobus)
- 02:55 Gumballův úžasný svět IV (Noc)
- 03:05 Gumballův úžasný svět IV (Nedorozumění)
- 03:15 Gumballův úžasný svět IV (Kořeny)
- 03:25 Gumballův úžasný svět IV (Obvinění)
- 03:35 Gumballův úžasný svět IV (Detektiv)
- 03:50 Gumballův úžasný svět IV (Souboj)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (Peaceable Enemies)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (The Legend Of The Lemmings)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (Dragons & Bears)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Bamboo Warfare)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings III (Bear In The Clouds)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings III (Umbrella Tactics)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Neither Yin, Nor Yang)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables II (A Whole Lot of Missing Things)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables II (The Confident Mushlet)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables II (What A Snail Wants)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Save The Fun Tree)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Rock On)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Buzz In)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Snow Cap)
- 02:50 Batwheels (Bam's Upgrade)
- 03:00 Batwheels (Stop That Ducky!)
- 03:15 Batwheels (Keep Calm and Roll On)
- 03:25 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 03:35 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings (Shaken-Up Bear)
- 04:00 Grizzy and The Lemmings (Piňata Party)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings (Bear Game)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings (Ranger Lemming)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings (Halloween Bear)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings (Clean Bear)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings (Wandering Spirits)
- 04:45 Grizzy and The Lemmings (Mirror, Mirror On The Wall)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (James and the Dragon)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Spongebob v kalhotách VII (Tvoje a moje a moje / Škrťák Krabs)
- 00:40 Spongebob v kalhotách VIII (Nehody se stávají / Jiné hambáče)
- 01:05 Tajemství Hunterových III (V bažinách)
- 01:25 Tajemství Hunterových III (Pravdy a lži)
- 01:50 Victorious (Beckův velký konkurz)
- 02:05 Victorious (Pilot)
- 02:30 iCarly (iPilot)
- 02:50 iCarly (iLíbí se mi Jake)
- 03:10 Nej a Nejnejka (Tažná síla / Domácí zabezpečení)
- 03:35 Nej a Nejnejka (Jeden lepší den část 1 / Jeden lepší den část 2)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Hlídání kaktusu / Katastrofa na jamce dvě)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Jelení skvadra III (Loď s pokladem / Přespávačka na Třpytivém ostrově)
- 00:45 Jelení skvadra III (Zlatí netopýři / Kabelka zkázy)
- 01:10 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Hrochy / Tlapky Zachraňují Apolla)
- 01:30 Tlapková patrola III (Tlapky zachraňují Smělého Dannyho X / Tlapky Napravují)
- 01:55 Tlapková patrola III (Tlapky zachraňují draka / Tlapky zachraňují tři malá prasátka)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci IV (Létající lev)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci IV (Polévka pro ninju)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci IV (Královská záchrana)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci IV (Plamínek a kouzelník Genie)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci IV (Najdi 100 vajec)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Ghostforce (6)
- 00:40 Ghostforce (7)
- 01:05 Tým Tiki (40)
- 01:25 Tým Tiki (41)
- 01:45 Tým Tiki (42)
- 02:10 Anna mezi obojživelníky (20)
- 02:35 Anna mezi obojživelníky (21)
- 02:55 Anna mezi obojživelníky (22)
- 03:15 Ghostforce (25)
- 03:40 Ghostforce (26)
- 04:00 Pyžamasky (25)
- 04:25 Pyžamasky (26)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (39)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (41)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (42)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (7)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (8)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (9)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (13)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (14)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (15)
- 04:00 Eureka! (9)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:13 Bořek stavitel (5)
- 00:23 Bořek stavitel (6)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (33)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (34)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (35)
- 01:12 Inui (3)
- 01:20 Hurá za hádankou (13)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (22)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (23)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (2)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (1)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (2)
- 02:55 Chuck a přátelé (36)
- 03:07 Chuggington (20)
- 03:17 Chuggington (1)
- 03:29 Angelína balerína (15)
- 03:42 Angelína balerína (16)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (25)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (26)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (49)
- 04:38 Bořek stavitel (12)
- 04:48 04:48 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Sestry II (Chytrolín)
- 00:10 Sestry II (Panika na palubě)
- 00:20 Lou! (Amélie)
- 00:30 Lou! (Avantgarda)
- 00:45 Mia a já IV (Hvězdná noc plná trnů)
- 01:05 Mia a já IV (Poslední ingredience)
- 01:30 Agentka 203 (Síla květin)
- 01:55 Agentka 203 (Smrt podle kostýmové hry)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (7)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (8)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Pravítko)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Hrací karty)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Vidlička)
- 03:05 Život s tátou (17)
- 03:15 Život s tátou (18)
- 03:25 Život s tátou (19)
- 03:35 Život s tátou (20)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (17)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 BBC News
- 00:30 The Media Show
- 01:00 BBC News
- 01:30 Talking Business
- 02:00 BBC News
- 02:30 TBA
- 03:00 BBC News
- 03:30 TBA
- 04:00 BBC News
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Inside Africa (Inside Africa LIAFR681)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:40 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 02:05 MÉTÉO
- 02:10 DISPARITION INQUIÉTANTE
- 03:45 TERRA ARTISTIKA
- 04:00 LE BEAU VÉLO DE RAVEL
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Pozrime sa na to
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Sky News
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 NEWS (29)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS (1)
- 00:21 FASHION (1)
- 00:30 BULLETIN (17)
- 00:45 PEOPLE & PROFIT (1)
- 01:00 NEWS (30)
- 01:15 THE OBSERVERS
- 01:21 FOCUS ALONE
- 01:30 BULLETIN (18)
- 01:45 ARTS24 (3)
- 02:00 NEWS (31)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS (1)
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (19)
- 02:45 ACROSS AFRICA (1)
- 03:00 NEWS (32)
- 03:15 PEOPLE & PROFIT (1)
- 03:30 BULLETIN (20)
- 03:45 THE 51% (1)
- 04:00 NEWS (33)
- 04:15 REPORTERS (1)
- 04:30 BULLETIN (21)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 LE MONDE DANS TOUS SES ETATS
- 00:45 PAS 2 QUARTIER
- 00:51 MODE
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:15 FRMG LES OBS UKRAINE 0725
- 02:22 FRMG VOUS ETES ICI CHEVAL 0830
- 02:30 BULLETIN
- 02:45 A L'AFFICHE
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:10 FRTK ICI L'EUROPE 1 WEGTER 0727
- 03:30 BULLETIN
- 03:40 FRMG PARIS DES ARTS IRMA 0727
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 UNE SEMAINE REPORTAGES
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Letem jazzem
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:40 Pod javiskom
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 02:30 Serra: Stále vpred, nikdy späť (Duše ohňa)
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Diaľnica do neba
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Hot Cars (11)
- 00:30 V mysli kuchaře (15)
- 01:00 Všechny chutě Maďarska (12)
- 02:00 Toymakerz (7)
- 03:00 Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (Maroko)
- 04:00 Hot Cars (11)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Škola vaření s Marthou Stewartovou (13)
- 01:00 Jamie po italsku (5)
- 01:30 Dolce Vita (2)
- 02:00 Nejdražší výletní loď světa (2)
- 03:10 Moje zahrada (83)
- 03:30 Annabel Langbein: U mě na zahrádce (1)
- 04:00 Láďův Orient Express (12)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 Mňaustar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 04:30 Z naší ZOO
- 04:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 04:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 05:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Studuj u nás (Magazín o školství a vzdělávání vám také poradí s výběrem školy a studijního oboru)
- 05:25 Energie a kraj (Magazín o cestě od uhlí k alternativním zdrojům energie a o tom, jak energii využívat efektivně)
- 05:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 05:50 Miniexpres centra Ostravy (Zpravodajství z centra Ostravy od redaktora Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 06:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 06:20 Léta běží (Magazín o sociálních službách, seniorech, hendikepovaných, charitě i pěstounství)
- 06:30 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 06:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 06:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 07:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 07:30 Z naší ZOO
- 07:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 07:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 08:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Baby English
- 08:20 Zpíváme a tančíme s Míšou
- 08:30 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení)
- 08:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:45 Baby English
- 08:55 Rarášci (Zábavná hudební show pro děti)
- 09:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 09:20 Léta běží (Magazín o sociálních službách, seniorech, hendikepovaných, charitě i pěstounství)
- 09:30 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 09:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 09:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 10:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 10:30 Z naší ZOO
- 10:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 10:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 11:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Studuj u nás (Magazín o školství a vzdělávání vám také poradí s výběrem školy a studijního oboru)
- 11:25 Energie a kraj (Magazín o cestě od uhlí k alternativním zdrojům energie a o tom, jak energii využívat efektivně)
- 11:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 11:50 Miniexpres centra Ostravy (Zpravodajství z centra Ostravy od redaktora Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 12:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 12:20 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení)
- 12:30 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 12:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 12:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 13:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 13:30 Z naší ZOO
- 13:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 13:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 14:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Studuj u nás (Magazín o školství a vzdělávání vám také poradí s výběrem školy a studijního oboru)
- 14:25 Energie a kraj (Magazín o cestě od uhlí k alternativním zdrojům energie a o tom, jak energii využívat efektivně)
- 14:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 14:50 Miniexpres centra Ostravy (Zpravodajství z centra Ostravy od redaktora Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 15:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 15:20 Léta běží (Magazín o sociálních službách, seniorech, hendikepovaných, charitě i pěstounství)
- 15:30 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 15:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 15:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 16:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 16:30 Z naší ZOO
- 16:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 16:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 17:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 17:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 17:30 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 17:40 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 17:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 18:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 18:20 Jesenický expres (Zajímavosti z Jesenicka od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 18:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 18:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 18:45 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 19:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 19:30 Z naší ZOO
- 19:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 19:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 20:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 20:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 20:30 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 20:40 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 20:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 21:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 21:20 Jesenický expres (Zajímavosti z Jesenicka od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 21:30 Z naší ZOO
- 21:35 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 21:45 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 21:47 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 22:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 22:30 Z naší ZOO
- 22:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 22:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 23:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 23:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 23:30 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 23:40 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 23:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:14 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 00:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:23 Z dílny regionálních autorů (Prostor pro tvorbu autorů z východních Čech)
- 01:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 01:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 01:25 Dolijte řediteli (Pořad, který reaguje na dotazy diváků a přináší informace o plánech a novinkách ve vysílání.)
- 01:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 02:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:14 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 02:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:23 Z dílny regionálních autorů (Prostor pro tvorbu autorů z východních Čech)
- 03:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 03:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 03:25 Dolijte řediteli (Pořad, který reaguje na dotazy diváků a přináší informace o plánech a novinkách ve vysílání.)
- 03:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:14 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 04:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:23 Z dílny regionálních autorů (Prostor pro tvorbu autorů z východních Čech)
- 05:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 05:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 05:25 Dolijte řediteli (Pořad, který reaguje na dotazy diváků a přináší informace o plánech a novinkách ve vysílání.)
- 05:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:14 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 06:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:23 Z dílny regionálních autorů (Prostor pro tvorbu autorů z východních Čech)
- 07:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 07:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 07:25 Dolijte řediteli (Pořad, který reaguje na dotazy diváků a přináší informace o plánech a novinkách ve vysílání.)
- 07:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 08:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:14 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 08:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:23 Z dílny regionálních autorů (Prostor pro tvorbu autorů z východních Čech)
- 09:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 09:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 09:25 Dolijte řediteli (Pořad, který reaguje na dotazy diváků a přináší informace o plánech a novinkách ve vysílání.)
- 09:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:14 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 10:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:23 Z dílny regionálních autorů (Prostor pro tvorbu autorů z východních Čech)
- 11:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 11:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 11:25 Dolijte řediteli (Pořad, který reaguje na dotazy diváků a přináší informace o plánech a novinkách ve vysílání.)
- 11:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:14 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 12:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:23 Z dílny regionálních autorů (Prostor pro tvorbu autorů z východních Čech)
- 13:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 13:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 13:25 Dolijte řediteli (Pořad, který reaguje na dotazy diváků a přináší informace o plánech a novinkách ve vysílání.)
- 13:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 14:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:14 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 14:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:23 Z dílny regionálních autorů (Prostor pro tvorbu autorů z východních Čech)
- 15:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 15:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 15:25 Dolijte řediteli (Pořad, který reaguje na dotazy diváků a přináší informace o plánech a novinkách ve vysílání.)
- 15:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:14 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 16:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:23 Z dílny regionálních autorů (Prostor pro tvorbu autorů z východních Čech)
- 17:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 17:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 17:25 Dolijte řediteli (Pořad, který reaguje na dotazy diváků a přináší informace o plánech a novinkách ve vysílání.)
- 17:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 18:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 18:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 18:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 19:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 19:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 19:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 20:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 20:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 20:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 20:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 21:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 21:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:18 Dolijte řediteli (Pořad, který reaguje na dotazy diváků a přináší informace o plánech a novinkách ve vysílání.)
- 21:20 TV Rockparáda (Pořad plný rockové hudby a zajímavých rozhovorů)
- 22:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:18 Dolijte řediteli (Pořad, který reaguje na dotazy diváků a přináší informace o plánech a novinkách ve vysílání.)
- 22:20 TV Rockparáda (Pořad plný rockové hudby a zajímavých rozhovorů)
- 23:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 23:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 23:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 00:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 00:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:24 Host dne (Host dne)
- 00:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 01:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:24 Host dne (Host dne)
- 01:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 02:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 02:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:24 Host dne (Host dne)
- 02:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 02:40 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 03:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 03:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:24 Host dne (Host dne)
- 03:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 04:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:24 Host dne (Host dne)
- 04:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 05:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:24 Host dne (Host dne)
- 05:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 05:40 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 06:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 06:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:24 Host dne (Host dne)
- 06:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 07:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:24 Host dne (Host dne)
- 07:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 08:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:24 Host dne (Host dne)
- 08:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 08:40 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 09:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 09:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:24 Host dne (Host dne)
- 09:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 10:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:24 Host dne (Host dne)
- 10:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 11:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 11:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:24 Host dne (Host dne)
- 11:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 11:40 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 12:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 12:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:24 Host dne (Host dne)
- 12:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 13:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:24 Host dne (Host dne)
- 13:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 14:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 14:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:24 Host dne (Host dne)
- 14:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 14:40 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 15:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 15:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:24 Host dne (Host dne)
- 15:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 16:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:24 Host dne (Host dne)
- 16:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 17:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 17:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:24 Host dne (Host dne)
- 17:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 17:40 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 18:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 18:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:24 Host dne (Host dne)
- 18:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 19:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 19:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:24 Host dne (Host dne)
- 19:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 20:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:24 Host dne (Host dne)
- 20:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 20:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 21:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 21:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:24 Host dne (Host dne)
- 21:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 22:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 22:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:24 Host dne (Host dne)
- 22:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 23:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:24 Host dne (Host dne)
- 23:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 23:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 00:00 Týden v Praze
- 00:20 Středočeské noviny
- 00:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 01:00 Týden v Praze
- 01:20 Středočeská nej
- 01:30 Host dne
- 01:40 Svět z blízka
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Týden v Praze
- 04:20 Expres Prahy 18
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 01:30 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00