Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Velká holka
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolech)
- 05:15 Etiketa (Recepce a spol.)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Král lenochů
- 07:25 Štafle
- 08:05 Svatební skandály slečny Juliány
- 08:45 Úsměvy Evy Pilarové
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (9)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (10)
- 10:30 Walker: Independence (10)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 A nebojíš se, princezničko?
- 14:00 Anynka a čert
- 14:40 Paní Liška
- 15:15 Kristian
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Čertí brko
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 08:25 Cyklotoulky
- 08:35 Korsika, středomořská kráska
- 09:30 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (5)
- 14:05 Námluvy ve světě zvířat (5)
- 15:00 Charakter: sportovec
- 15:55 Tygr sedmi moří
- 17:30 Špióni v přírodě (3)
- 18:25 Svět zvířat (Antilopy)
- 19:20 Sousedé
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Trumfové eso
- 22:05 Prohnilí proti prohnilým
- 23:50 Ronin
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 Interview ČT24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Dovolená za dráty)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:27 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Ne znamená ne)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Spojnice břehů)
- 22:32 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 00:00 - 01:00
- 01:00 OH Paříž 2024 (Breakdance)
- 01:45 OH Paříž 2024 (Čína - Švédsko)
- 02:30 OH Paříž 2024 (Moderní gymnastika)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Box)
- 03:30 OH Paříž 2024 (Nizozemsko - Čína)
- 04:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 04:40 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 04:50 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 05:00 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 05:47 OH Paříž 2024 (Skoky do vody)
- 06:16 OH Paříž 2024 (Ana Patricia/Duda - Melissa/Brandie)
- 06:47 OH Paříž 2024 (Francie - Španělsko)
- 07:27 Projekt Fair Play (Fair Play - Paříž 2024 - pobyt)
- 07:30 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 10:20 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 11:45 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 11:48 OH Paříž 2024 (Golf)
- 12:30 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 13:20 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:30 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:50 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 18:24 OH Paříž 2024 (Cyklistika)
- 18:30 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 18:50 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 19:10 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 19:30 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 04:15 Jak se staví sen
- 06:00 Slow TV (Lodí přes Kornati)
- 06:07 Velké putování Bolka a Lolka
- 06:17 M.A.S.H (253)
- 06:39 M.A.S.H (254)
- 07:02 M.A.S.H (255)
- 07:31 M.A.S.H (1)
- 08:03 M.A.S.H (2)
- 08:35 Autosalon.tv
- 09:41 Kdo se ptá?
- 10:46 Máme rádi Česko
- 12:36 Polda IV (Ať shoří)
- 13:48 Bouřlivé víno
- 16:36 Dědečkem proti své vůli
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda IV (Dům radosti)
- 21:30 Polda IV (Kdo míří vysoko...)
- 22:45 Jack Ryan: V utajení
- 04:32 Spravedlnost v krvi XII (Ochranné instinkty)
- 05:29 Pohádky Bolka a Lolka (Paleček)
- 05:39 Bolek a Lolek si hrají (Ochránci zvířat)
- 06:00 Pohádky Bolka a Lolka (Zlatá rybka)
- 06:09 Prima Pauza: Partička
- 06:13 Partička
- 06:46 Top Gear IV (8)
- 07:53 Top Gear IV (9)
- 08:58 Top Gear VI (5)
- 10:00 Top Gear VI (6)
- 11:10 Re-play
- 11:38 Buffy, přemožitelka upírů II (Temné časy)
- 20:18 Barbar Conan
- 23:00 Dům voskových figurín
- 00:58 Jump Street 21
- 03:09 Air America
- 05:23 M.A.S.H
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 M.A.S.H
- 06:31 M.A.S.H
- 06:54 M.A.S.H
- 07:31 Námořní vyšetřovací služba XIII (V utajení)
- 11:11 Don Juan DeMarco
- 13:11 Klokan Jack
- 14:57 Rob Roy
- 17:45 Přes prsty
- 22:27 Braddock: Ztracen v boji
- 04:48 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:15 Karolína, domácí kuchařka
- 06:40 Teď vaří šéf!
- 07:16 Poklad z půdy
- 10:52 Receptář prima nápadů
- 11:38 Libovky Pepy Libického
- 16:08 Zvrat osudu (Adin plán)
- 17:05 Zvrat osudu (Nová asistentka)
- 20:06 Vytoužené dítě
- 21:51 1. MISE (Bažanti v mixéru)
- 23:04 Inkognito
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: T)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari (8)
- 06:40 Pošťák Pat a létající pošta
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Červený střevíček a sedm statečných
- 12:05 Kiwi a Strit III
- 12:10 My holky z Městečka (5)
- 12:40 Říkání o víle Amálce
- 12:50 Srdíčko a Mňamka
- 14:15 Šikulové
- 14:45 Kiwi a Strit III
- 14:50 Sardinka ve vesmíru
- 15:05 Šmoulové
- 15:30 Fazolčina kavárna
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:35 Tlapková patrola
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:10 MasterChef Junior VIII (10)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a pramen)
- 18:50 Zafari (9)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (10)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:45 Olympijská Shaun
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Setkání s medicinmanem)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 04:40 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Kabát – Noc v Edenu
- 21:40 Get On Up – Příběh Jamese Browna
- 04:26 Rodinná pouta II (Na usmířenou)
- 05:37 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:09 S Italem v kuchyni
- 06:44 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 07:49 Columbo (Nebezpečná hra)
- 14:34 Rodinná pouta II (Léčba šokem)
- 15:43 1. MISE (Malá holka)
- 16:57 Nikdo není dokonalý
- 22:14 Nikdo není dokonalý
- 23:20 Jak se staví sen - extra
- 01:05 K věci
- 01:34 Prima Česko
- 02:07 Prima Svět
- 02:40 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:10 7 pádů Honzy Dědka
- 04:23 K věci
- 04:52 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 06:51 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 06:52 Malý velký svět (Svižná plavba Berlínem)
- 07:00 Zprávy
- 07:27 Prima Česko
- 08:00 Zprávy
- 08:29 Prima ARCHIV
- 08:40 Prima MĚSTO
- 09:00 Zprávy
- 09:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 09:29 Lékaři v éteru
- 10:00 Zprávy
- 10:16 Generace deprese
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy z Paříže
- 11:55 Polední zprávy
- 12:20 Co na to vaše zdraví
- 13:00 Zprávy
- 13:27 Prima MĚSTO
- 13:39 Prima HISTORIE
- 14:00 Zprávy
- 14:33 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:03 Hlasy zločinu
- 15:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 20:45 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 20:49 Malý velký svět (Úžasná Aragonie)
- 21:00 Zprávy
- 21:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:46 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 22:52 Hlasy zločinu
- 23:49 360⁰
- 04:44 Největší loupeže s Piercem Brosnanem (Krádež v depu Dunbar Armored)
- 05:41 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:07 Tajemství odhalená z výšky (Přímo na očích)
- 06:51 Veterináři z Arktidy II (Zahánění ledního medvěda)
- 07:12 Veterináři z Arktidy II (Operace ledního medvěda)
- 07:41 Síla instinktů (Volání příšer: Japonský vodní svět)
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Velká holka
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolech)
- 05:15 Etiketa (Recepce a spol.)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Král lenochů
- 07:25 Štafle
- 08:05 Svatební skandály slečny Juliány
- 08:45 Úsměvy Evy Pilarové
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (9)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (10)
- 10:30 Walker: Independence (10)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 A nebojíš se, princezničko?
- 14:00 Anynka a čert
- 14:40 Paní Liška
- 15:15 Kristian
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Čertí brko
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Velká holka
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolech)
- 05:15 Etiketa (Recepce a spol.)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Král lenochů
- 07:25 Štafle
- 08:05 Svatební skandály slečny Juliány
- 08:45 Úsměvy Evy Pilarové
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (9)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (10)
- 10:30 Walker: Independence (10)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 A nebojíš se, princezničko?
- 14:00 Anynka a čert
- 14:40 Paní Liška
- 15:15 Kristian
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Čertí brko
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (3)
- 01:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (4)
- 02:10 Sousedství V (17)
- 02:55 Výleťák (188)
- 03:00 Ze dvora (7)
- 03:15 Ušák Jaromíra Bosáka (211)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (212)
- 04:25 Zahradní proměny II (18)
- 05:10 Zahradní proměny II (19)
- 06:00 Moje místa (Adela Banášová)
- 07:00 Případy detektiva Murdocha XII (3)
- 07:55 Zahradní proměny II (20)
- 12:15 Pobočník Jeho Výsosti
- 13:55 Cukrárna (11)
- 15:10 Otec Braun (6)
- 17:10 Zahradní proměny II (22)
- 20:10 Synové a dcery Jakuba skláře (11)
- 21:30 Cena medu
- 23:05 Zoolander 2
- 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2 (Slavnostní otevření)
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Holčička z iglú
- 06:10 Zig a Sharko IV
- 06:25 Chuggington: Veselé vláčky II (12)
- 07:15 Alvin a Chipmunkové II (19)
- 10:35 Den s Novou
- 10:40 Policejní akademie 4: Občanská patrola
- 12:25 Den s Novou
- 12:30 Kdopak to mluví
- 14:25 Den s Novou
- 14:30 Past
- 16:50 Vrahouni
- 20:20 Mumie
- 22:30 Mortal Kombat
- 01:50 Pátek třináctého
- 03:20 Šestka táhne světem
- 08:05 Kriminálka Las Vegas VI (Rád se dívám)
- 09:00 Babovřesky
- 11:50 Bohové Egypta
- 14:15 Policajt ze sámošky
- 16:05 Scooby-Doo
- 17:40 Stážisti
- 20:00 Spider-Man 2
- 22:35 Zhoubné zlo
- 01:10 Mistři renovací III (6)
- 01:50 Kachní dynastie IV (29)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie IV (7)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VIII (15)
- 08:30 Kachní dynastie IV (29)
- 09:30 Kobra 11 III (9)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger VIII (15)
- 12:50 Válka skladů XIII (7)
- 14:45 Mistři zastavárny (2)
- 15:40 Spartan: Týmová výzva II (1)
- 16:40 Kobra 11 III (11)
- 18:40 Válka skladů XIII (9)
- 19:35 Mistři zastavárny (4)
- 20:30 Terč
- 22:05 Walker, Texas Ranger VIII (16)
- 23:00 Kobra 11 III (11)
- 00:15 Teorie velkého třesku IV (16)
- 01:55 Malý Sheldon IV (9)
- 02:30 Svět podle Jima (20)
- 03:10 Americký táta VI (17)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 Film o filmu: Rafťáci
- 04:40 Máma II (11)
- 05:55 Ženatý se závazky (105)
- 06:45 Karate ovce (78)
- 07:00 Bernieho dobrodružství (3)
- 07:20 Bakugan: Evolutions (22)
- 07:35 Přátelé IX (24)
- 08:25 Máma II (15)
- 10:05 Malý Sheldon IV (13)
- 11:35 Ženatý se závazky (107)
- 12:30 Dva a půl chlapa VII (9)
- 13:20 Přátelé IX (24)
- 14:15 Teorie velkého třesku IV (16)
- 15:55 Máma II (19)
- 17:30 Svět podle Jima (22)
- 18:25 Dva a půl chlapa VII (11)
- 19:10 Malý Sheldon IV (15)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (20)
- 21:40 Přátelé X (2)
- 22:45 Americký táta VI (18)
- 23:10 Americký táta VII (1)
- 23:35 Dva a půl chlapa VII (11)
- 04:10 Co na to Češi
- 05:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:25 Na lovu II
- 07:20 MasterChef Česko II (4)
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (5)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med IX (1)
- 01:05 Vyměněné osudy II (63)
- 02:55 Čarodějky IV (16)
- 03:40 Nemocnice Chicago Med IX (1)
- 04:20 Oteckovia II (88)
- 05:20 Ulice (4349)
- 06:55 Život na jachtě: Za dobrodružstvím (13)
- 08:45 Čarodějky IV (18)
- 09:35 Malé lásky III (7)
- 10:30 Vítejte doma IV
- 12:10 Mateřská láska II (2)
- 16:15 Poldark III (5)
- 17:25 Poldark III (6)
- 20:15 Loď snů: Perth
- 10:00 Ragby: Rugby - letní speciál
- 10:30 Spade poker show 2024 (4)
- 11:00 1:1 Sport Show (65)
- 11:30 Pool - letní speciál
- 12:00 Mystic Skate Cup
- 12:30 WES E - Bike World Series #1
- 13:00 PFL Mena 1
- 18:15 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 18:45 ČEZ RunTour - Olomouc
- 19:00 Spade poker show 2024 (5)
- 19:30 Challenge Roth
- 20:00 Freestyle Pro Tour
- 20:30 1:1 Sport Show (66)
- 21:05 Házená: THW Kiel - TSV Hannover-Burgdorf
- 22:35 PFL 7
- 00:05 Hymna SR
- 00:15 Ordinácia s výhľadom na more (Proti vetru)
- 01:45 Správy „N“
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 02:50 Počasie
- 02:55 Don Matteo (Vyber si ma!)
- 04:00 Candice Renoirová IV (5)
- 04:50 Správy „N“
- 05:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom brúsili kamene)
- 05:50 Jurošík
- 06:00 Príbeh rieky Poprad (15)
- 06:20 Zázračný ateliér
- 06:45 Rusty II
- 06:50 Medvedík Pompon II (Môj kamarát dinosaurus)
- 07:00 Poštár Pat
- 07:15 Lexi a Lottie
- 07:35 Bluey
- 07:45 Zberateľ zvukov (Pískajúca loptička)
- 07:50 Šmolkovia - nové príbehy
- 08:00 Údolie Muminovcov III
- 08:25 Šéfkuchár Shane (Vesmírny šalát)
- 08:35 Superveda
- 08:45 Duel Junior
- 09:10 Knižkotipy
- 09:25 NAJpátrači
- 09:40 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 09:55 Hoodie II
- 10:05 Hoodie II
- 10:20 Safari (Svadobná cesta)
- 10:50 Sršne v úli (Prisťahovalci)
- 11:30 Nebíčko v papuľke
- 12:05 Gastromap
- 12:35 Neposlušní
- 13:15 Milujem Slovensko
- 14:40 Julie Lescautová (4)
- 16:10 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Palau)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Neskoro večer
- 23:05 Hit roka
- 00:04 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 00:55 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Trenčianska Teplá)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Kladské pomezí)
- 09:25 Cesta hrdinov SNP (6)
- 09:35 PPPíter v Afrike
- 09:45 Afrika na pionieri
- 12:10 Kapura
- 12:55 Farmárska revue
- 13:25 Letná rybačka
- 13:30 S rozumom do hory (S rozumom do hory - LES A VODA)
- 13:45 SK Dejiny (Moderné dejiny Liptova)
- 14:40 Hľadanie stratených svetov
- 15:05 Reverend (1)
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Svet pre Julia
- 22:05 El presidente (6)
- 23:05 Ranger (Až k nebesám)
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Velká holka
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolech)
- 05:15 Etiketa (Recepce a spol.)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Král lenochů
- 07:25 Štafle
- 08:05 Svatební skandály slečny Juliány
- 08:45 Úsměvy Evy Pilarové
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (9)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (10)
- 10:30 Walker: Independence (10)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 A nebojíš se, princezničko?
- 14:00 Anynka a čert
- 14:40 Paní Liška
- 15:15 Kristian
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Čertí brko
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Velká holka
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolech)
- 05:15 Etiketa (Recepce a spol.)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Král lenochů
- 07:25 Štafle
- 08:05 Svatební skandály slečny Juliány
- 08:45 Úsměvy Evy Pilarové
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (9)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (10)
- 10:30 Walker: Independence (10)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 A nebojíš se, princezničko?
- 14:00 Anynka a čert
- 14:40 Paní Liška
- 15:15 Kristian
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Čertí brko
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň v ekonomike
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:30 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 Téma :24
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Reportéri 2024 - zostrihy
- 20:40 Reportéri 2024 - zostrihy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň vo svete
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň v ekonomike
- 01:20 Fast Charlie
- 02:50 Který je ten pravý?
- 04:10 Pes, který zachránil Halloween
- 05:40 Super-Blb
- 07:15 Jeden a půl rytíře
- 09:20 Aloha, Lásko!
- 11:05 Cesta za králem trollů
- 13:05 Princezna rebelka
- 14:45 Dej si pohov, mladej!
- 16:35 U mě dobrý
- 18:30 Paříž počká
- 20:15 Na doraz
- 21:55 Jak obšťastnit ženu
- 23:55 Mrazivý lov
- 00:00 Extrémní případy (Cikánská sekaná)
- 00:55 První oddělení II
- 01:35 Policisté v akci
- 02:20 Policisté v akci
- 03:05 Noviny
- 03:40 Soudní síň (Zemědělec)
- 04:25 Soudní síň (Je třeba číst pořádně smlouvu)
- 05:10 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 Krimi
- 06:30 Noviny
- 07:05 Vaří vám to
- 07:45 Soudní síň (Neporodila jsem je)
- 08:50 Soudní síň (Stydlivá manželka)
- 09:50 Záchranáři v akci
- 10:35 Záchranáři v akci
- 11:25 Nemocnice
- 12:30 Kriminálka Kraj (Hody)
- 13:30 Kriminálka Kraj (Bezmocné 1/2)
- 16:55 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 Dědictví (16)
- 21:20 Dr. Ludsky (Kráska a zvíře)
- 01:00 Aj múdry schybí
- 02:00 Partička
- 03:10 Adela show
- 05:10 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 11:20 Dunaj, k vašim službám II (13)
- 14:20 Dunaj, k vašim službám II (16)
- 15:20 Horná Dolná XIII (6)
- 16:20 Horná Dolná XIII (7)
- 17:10 Horná Dolná XIII (8)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:45 Survivor
- 23:05 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 00:35 Luxusní domy III (8)
- 01:00 Projekt "Domov" III (2)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (6)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (30)
- 03:35 Dům snů III (10)
- 04:15 Dům snů (6)
- 05:00 Zahrady bájného východu (1)
- 06:00 Dům snů (39)
- 06:50 Dům snů - souboj VI (3)
- 07:45 George Clarke - Staré domy, nové domovy VIII (5)
- 08:40 Váš dokonalý domov III (3)
- 09:50 Rok na Jimmyho farmě (8)
- 10:50 LEGO Masters - Amerika (3)
- 11:40 Opět spolu na chalupě (3)
- 16:35 Váš dokonalý domov III (4)
- 17:40 Utajený šéf V (3)
- 22:35 Příběhy z cel smrti (3)
- 23:30 Bohatí a chudí VI (3)
- 11:10 Mořské jiskry
- 12:50 Dům na mušce
- 14:30 Po zániku Země
- 16:10 Po stopách otce
- 17:50 Jurský svět: Zánik říše
- 20:00 Přišla za mnou
- 21:40 Panství Downton: Nová éra
- 23:40 Amsterdam
- 00:40 Charlie Hustle: Vzestup a pád Peta Rose (3)
- 01:40 Nevědomí
- 03:40 Birdman
- 05:35 Valentýnský Madagaskar
- 06:00 Aristoteles a Dante odhalují záhady vesmíru
- 07:35 Zóna zájmu
- 09:20 Šmoulové 2
- 11:05 Hollarovi
- 12:35 Dickensovské Vánoce
- 14:00 Kovboj Bebop
- 15:55 Láska kvete v každém věku
- 17:20 Gran Turismo
- 19:30 Purpurová barva
- 21:50 Rod Draka II (8)
- 22:55 Noční let (1)
- 23:45 Julia II (Chartwinkerie)
- 00:00 Sex ve městě III (Kluk, holka, holka, kluk)
- 00:30 Sex ve městě III (Žádná jestli)
- 01:00 Sex ve městě III (Jsme děvky?)
- 01:30 Menu
- 03:20 Anatomie pádu
- 10:55 Sektor II (Jeruzalém)
- 11:55 Fotbalový talent VI (3)
- 15:00 Lion
- 17:00 Syn
- 19:05 Mělas to vědět (4)
- 20:00 Turista (1)
- 20:55 Turista (2)
- 21:55 Turista (3)
- 22:55 Turista (4)
- 23:50 Turista (5)
- 00:25 Utajený
- 02:25 Lesní duch
- 03:55 Pokud vím
- 06:00 Hon na pačlověky
- 07:45 Lejla a její bratři
- 10:25 De Palma
- 12:15 Uteč
- 14:00 Maličké
- 15:40 Lejla a její bratři
- 18:20 Hon na pačlověky
- 20:00 Rain Man
- 22:15 Sisi a já
- 00:25 Kalev
- 02:05 Blesk
- 03:40 Dobrodružství
- 06:00 Ohňostroje
- 08:15 Láska & Revoluce
- 10:05 Protiproud
- 10:40 Divoká dvojka
- 12:10 Aféra Thomase Crowna
- 14:05 Dobrodružství
- 16:25 Láska & Revoluce
- 18:15 Ohňostroje
- 20:30 Odpojení
- 22:10 Je mi ze sebe špatně
- 23:45 Zvuk metalu