Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 01:10 Mistři renovací V (6)
- 01:50 Kachní dynastie VI (11)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie V (15)
- 03:15 Walker, Texas Ranger IX (10)
- 08:30 Kachní dynastie VI (11)
- 09:30 Kobra 11 V (14)
- 11:30 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger IX (10)
- 12:45 Válka skladů XIV (16)
- 14:15 Válka skladů Texas (1)
- 14:40 Mistři zastavárny III (14)
- 15:40 Strážci hranic: Austrálie V (20)
- 16:10 Strážci hranic: Austrálie VI (1)
- 16:40 Kobra 11 V (16)
- 18:40 Válka skladů Texas (3)
- 19:35 Mistři zastavárny III (16)
- 20:30 Mistři renovací V (10)
- 21:20 Kachní dynastie VII (3)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (11)
- 23:15 Kobra 11 V (16)
- 00:25 Teorie velkého třesku VII (24)
- 02:00 Malý Sheldon VI (9)
- 02:40 Svět podle Jima III (10)
- 03:20 Americký táta IX (2)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Máma V (22)
- 04:55 Ženatý se závazky (145)
- 05:45 Oggy a škodíci: Nová generace (53)
- 06:35 Bakugan: Evolutions (42)
- 06:45 Přátelé (22)
- 07:40 Máma VI (7)
- 09:25 Malý Sheldon VI (13)
- 11:00 Ženatý se závazky (147)
- 12:00 Dva a půl chlapa IX (11)
- 12:50 Přátelé (22)
- 13:45 Teorie velkého třesku VII (24)
- 15:30 Máma VI (11)
- 17:20 Svět podle Jima III (12)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (13)
- 19:05 Malý Sheldon VI (15)
- 20:00 Teorie velkého třesku VIII (4)
- 21:40 Přátelé (24)
- 22:35 Americký táta IX (4)
- 23:30 Dva a půl chlapa IX (13)
- 04:35 Co na to Češi
- 05:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:10 Na lovu II
- 07:10 MasterChef Česko II (24)
- 12:15 Teleshopping
- 12:30 MasterChef Česko III (1)
- 13:50 Tescoma s chutí
- 13:55 Vraždy v Kitzbühelu XVI (7)
- 00:30 Návrat do života (8)
- 01:35 Vyměněné osudy II (91)
- 03:15 Čarodějky V (15)
- 08:40 Čarodějky V (18)
- 09:30 Čarodějky V (19)
- 10:20 Oteckovia II (121)
- 12:15 Mateřská láska II (30)
- 16:35 Vyměněné osudy II (97)
- 18:30 Čarodějky V (20)
- 19:20 Čarodějky V (21)
- 20:15 Mateřská láska II (33)
- 21:10 Mateřská láska II (34)
- 12:00 Florbal: Florbal - letní speciál
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 PFL 9
- 16:00 Legendy na greenu 2024
- 16:15 Challenge Roth
- 16:45 Mystic Skate Cup
- 17:15 Fotbal: Toulouse FC - FC Nantes
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Ligue 1 Highlights (2)
- 19:30 Queen & King of the Court #1
- 00:00 Hymna SR
- 00:01 Julie Lescautová (7)
- 01:25 Správy „N“
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 02:30 Nedodržaný sľub
- 04:45 Správy „N“
- 05:35 Postav dom, zasaď strom
- 06:20 Nezabudni na mňa
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová V (To, čo žena chce 1. časť)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Kapitán Dabač
- 14:10 Zdravá maškrta
- 14:25 Zdravá maškrta
- 14:50 Don Matteo (Vianoce pre Cosima 2. časť)
- 16:00 Správy
- 16:30 Cesty za umením (Z Monte Amiaty do Valneriny 2.časť)
- 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Oheň - 2.časť)
- 17:45 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 22:00 Cestou necestou (Porýnie)
- 22:30 Super prehnití
- 01:33 Správy „N“
- 02:40 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat II
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Fórum
- 09:00 Otthonunk - Náš domov
- 09:25 Krásna neznáma
- 11:00 Čarovala ryba, aby bola chyba... (Veronika)
- 11:30 Obedníček (Pásli ovce valasi "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Krásy Slovenska (Syseľ Puko a jeho rodina)
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Dom ako ateliér)
- 14:20 Veľká ozdoba Uhorska - Matej Bel
- 14:50 Príbehy z Kališťa
- 15:45 Príbehy odvahy a zrady
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat II
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 02:00 Báječná brněnská botanická
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pardubický kraj)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 06:25 Na cestě po etiopském Amharsku
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 09:50 Chvíle pro písničku
- 10:05 To byl Jiří Sovák
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (V restauraci)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:10 Několik životů
- 15:00 Bez ženské a bez tabáku (1)
- 16:00 Bez ženské a bez tabáku (2)
- 17:00 Na cestě po ostrově Lewis a Harris
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin: Záhada v Beskydech
- 21:55 Všechnopárty
- 02:00 Báječná brněnská botanická
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pardubický kraj)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 06:25 Na cestě po etiopském Amharsku
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 09:50 Chvíle pro písničku
- 10:05 To byl Jiří Sovák
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (V restauraci)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:10 Několik životů
- 15:00 Bez ženské a bez tabáku (1)
- 16:00 Bez ženské a bez tabáku (2)
- 17:00 Na cestě po ostrově Lewis a Harris
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin: Záhada v Beskydech
- 21:55 Všechnopárty
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:55 Góly-body-sekundy
- 01:10 Počasie
- 01:15 Archív :24
- 01:30 Svet :24
- 02:00 Správy :24
- 02:25 Góly-body-sekundy
- 02:40 Počasie
- 02:50 Archív :24
- 03:05 Správy "N"
- 03:55 Góly-body-sekundy
- 04:10 Počasie
- 04:20 Nezabudni na mňa
- 05:00 Archív :24
- 05:15 Správy :24
- 05:45 Góly-body-sekundy
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Téma :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Téma :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Téma :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Hady na Slovensku
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:25 Krásky z Dubaje
- 03:35 Poslední odkaz
- 06:20 Který je ten pravý?
- 08:05 Síla naděje
- 09:50 Duchové z Nantucketu
- 11:35 Pan pravý
- 13:15 12 darů do života
- 15:20 Velký souboj pekařů
- 17:05 Národ velryb
- 18:35 Sladko-slaná láska
- 20:15 Vévoda z Wellingtonu
- 21:55 Bandita
- 00:15 První oddělení II
- 00:55 Policisté v akci
- 01:40 Policisté v akci
- 02:20 Noviny
- 02:55 Soudní síň (Seznamka)
- 03:40 Soudní síň (Děti mi bít nebudeš!)
- 04:25 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení II
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (45)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 14:05 Soudní síň (Hypochondr)
- 15:00 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Nač máma?)
- 17:55 Soudní síň (Kočárková mafie)
- 00:35 Survivor
- 01:35 Aj múdry schybí
- 03:35 Rodinné prípady
- 04:20 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia (Dcéra)
- 09:05 Susedia (Vzácna návšteva)
- 09:40 Svokra
- 10:40 V mene zákona
- 11:05 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Svokra)
- 12:50 Búrlivé víno (88)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (89)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:10 Susedia
- 21:50 Susedia
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (14)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (15)
- 20:20 Dům snů (21)
- 21:10 Dům snů IV (17)
- 22:00 Dům snů - hnízdečko lásky (5)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (15)
- 23:50 Utajený šéf – USA X (5)
- 00:15 Šílení šimpanzi (2)
- 01:20 Becky je zpět
- 02:45 Ex Machina
- 04:30 Vánoce prince a chuďase
- 06:00 Výročí v Římě
- 07:40 Podivuhodný případ Benjamina Buttona
- 10:25 Štěstí chodí po šálcích
- 11:55 Mamma Mia!
- 15:40 Zatím tě miluju
- 17:35 Před kamerou XXI (35)
- 18:10 Benga v záloze
- 20:00 Zodiac
- 22:35 Hrubý střih
- 01:05 Smrtelné zlo: Probuzení
- 02:40 Politická odysea: Rok první
- 04:05 Noční zvířata
- 06:00 Meg 2: Příkop
- 07:55 Zillion
- 12:10 Přátelé IV (8)
- 12:40 Purpurová barva
- 15:00 (J)elita ze střídačky 2
- 16:30 Sépie a velryba
- 17:50 Vše je pravdivé
- 19:30 Zlouni
- 21:10 Anatomie pádu
- 23:35 Divoký vesmír
- 01:35 Vlajka smrti II (Mořští páni)
- 02:10 Ramona
- 03:30 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (1)
- 04:10 Veliká III (7)
- 05:00 Donald Trump: Speciál o falešnosti
- 06:00 Potomci lidí
- 07:50 Před kamerou XXI (30)
- 08:15 Lion
- 12:40 Cesta do Betléma
- 17:05 Noční let (4)
- 17:55 Láska a smrt (Dobrý začátek)
- 18:55 Nesvá III (7)
- 19:25 Nesvá III (8)
- 00:15 Mastema - Anděl zkázy
- 02:00 Bowling Saturn
- 03:55 Babiččin sexuální život
- 04:10 Zamilovaná Stella
- 06:00 Ramses a jeho synové
- 07:40 Paula
- 09:15 Amok
- 09:30 Slepá vrba, spící žena
- 11:15 Mlčenlivá dívka
- 12:50 Poslední Vermeer
- 14:50 Alice
- 16:40 Paula
- 18:15 Máme papeže!
- 20:00 Modrý samet
- 22:00 Hovoří ženy
- 23:45 Košer trest
- 00:50 Tři tisíce kousků
- 02:30 Zlato, tomu neuvěříš
- 03:55 Kosatka
- 05:40 První koupání
- 06:00 Agnes Joy
- 07:35 Kalev
- 09:15 Ohňostroje
- 11:30 Hvězdná brána
- 13:30 UFO
- 15:00 Kosatka
- 16:50 Kalev
- 18:30 Země v mém nitru
- 20:30 Mutt
- 22:00 Áma Gloria
- 23:25 Ukradené jméno