Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Výslech v syrové podobě (Kdo zabil pošťáka?)
- 01:00 Vraždy: Hodiny na zabití V (Ctnost až za hrob)
- 01:45 Motiv k vraždě (Vražda při úpravě)
- 02:05 Motiv k vraždě (Vrah z autobusové zastávky)
- 02:30 Soudní kamera IV (92. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera IV (93. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Ďáblova stezka)
- 00:00 Činžák za babku II (4)
- 01:00 Život v Mexiku II (Kancelář s výhledem v Akumalu)
- 01:30 Život v Mexiku II (Nový život v Nuevo Vallarta)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIII (12)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIII (13)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVII (Levně na Treasure Island)
- 03:30 Hledáme nemovitost CL (Dobrodružství s hrozny v Kalifornii)
- 14:00 Zevnitř ven (Dům pro líbánky)
- 15:00 Zevnitř ven (5)
- 00:40 Kuchyně 20: Naše tajemství, 2. část (9)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž : Jarní zahrada 7: Ptáčci a broučci (10)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 28: Rambutan je ovoce (4)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 28: Úsměv a camembert (5)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 21: Kuřecí festival (11)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 21: Čerstvá ryba a plesnivé kuře (12)
- 03:40 Měření sil Iron Chef 1: Měření sil se Symonem (9)
- 12:25 Vyřazeni 57 (11)
- 13:10 Ciao dům 2: Nože a oheň (6)
- 13:55 Vítězný dort 1: Guyovy dorty (9)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Rick a Mortar)
- 01:25 Válka skladů XV (Pokud na to máš, předveď se)
- 01:45 Válka skladů IV (Problémy v Tustinu)
- 02:10 Válka skladů IV (Mladí a neklidní)
- 02:35 Mistři aukcí III (Velké rychlé peníze)
- 03:00 Mistři aukcí III (Vúdú prachy)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Sbal prachy a zastav je)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Ohýbači času)
- 04:30 Jak se tohle dá vysvětlit?: Vojenské záhady (Záhada ponorky USS Scorpion, Výbuch letounu B-24, Bomby za domem, Operace Bolo)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Bitva zastaváren)
- 06:00 Mistři aukcí III (Pan Haff jde do Washingtonu)
- 06:20 Mistři aukcí III (Překvapení se sajdkárou)
- 06:40 Z ohnivé výhně IX (Válečná kovárna za revoluce)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Bitva zastaváren)
- 00:00 Global Treasures (Petra)
- 00:12 Vista Point (Hongkong)
- 00:39 Regio (Okolí Bodminu)
- 00:50 Global Treasures (Kerkouane)
- 01:00 On Tour (Transsibírska magistrála)
- 01:29 Vista Point (Bangkok)
- 01:55 Planet Terra (Köszeg)
- 02:00 7 Days (Holland)
- 02:53 Planet Terra (Impian Jaya Ancol)
- 03:00 Global Treasures (Angkor Thom)
- 03:12 Vista Point (Kós)
- 03:38 Global Treasures (Národný park Gauja)
- 03:50 Modern Times Wonders (Chrám La Sagrada Familia)
- 04:00 On Tour (Nockalmstrasse)
- 04:27 Nature Wonders (Národní park Mesa Verde)
- 04:38 Planet Terra (Pula)
- 04:43 Global Treasures (Aksum)
- 04:54 Planet Terra (Avignon)
- 05:00 Vista Point (Irsko)
- 05:27 Global Treasures (Chur)
- 05:38 Planet Terra (Akhtala)
- 05:43 Global Treasures (Storkyrkan)
- 05:54 Planet Terra (Sighisoara)
- 06:00 Vista Point (Kapadócia)
- 06:27 On Tour (Cesta po Mato Grosso)
- 06:54 Planet Terra (Národní park Gesäuse)
- 07:00 Gardens of the World (Tradiční belgické arboretum)
- 07:29 Vista Point (Káthmandú)
- 07:55 Planet Terra (Gangtok)
- 08:00 Nature Parks (Krugerův národní park)
- 08:48 Global Treasures (Karakorum)
- 09:00 Terra Mystica (Koloseum)
- 09:27 Nature Wonders (Agua Azul)
- 09:38 Planet Terra (Vwaza Marsh)
- 09:43 Global Treasures (Košice)
- 09:54 Planet Terra (Kyjev)
- 12:00 Esovision (Zimní krajina)
- 12:27 Global Treasures (Pisa)
- 12:38 Planet Terra (Delta Mekongu)
- 12:43 Global Treasures (Willemstad)
- 12:54 Planet Terra (Znojmo)
- 13:00 Nature Parks (púšť Kalahari)
- 13:48 Nature Wonders (Ledovec Perito Moreno)
- 14:00 Vista Point (Neapolský záliv)
- 14:29 On Tour (Plavba po Níle)
- 14:55 Planet Terra (Belianska jaskyňa)
- 15:00 Travel Logue (Jemen na kole)
- 15:27 Vista Point (Malta)
- 15:54 Planet Terra (Nara)
- 16:00 On Tour (Plavba po čtyřech řekách)
- 16:27 Vista Point (Kobenhavn)
- 16:54 Planet Terra (Trans-Andská železnice)
- 17:00 Vista Point (New York)
- 17:27 Nature Wonders (Vodopády Krimmler)
- 17:38 Planet Terra (Olsztynek)
- 17:43 Global Treasures (Chrámy Tamil Nadu)
- 17:54 Planet Terra (Lávové pole Dimmuborgir)
- 18:00 On Tour (Vlak Jakobín)
- 18:29 Vista Point (Florida)
- 18:55 Planet Terra (Naantali)
- 19:00 Vista Point (Údolie Wachau)
- 19:27 Global Treasures (Lukang)
- 19:38 Planet Terra (Uppsala)
- 19:43 Global Treasures (Pevnosť Galle)
- 19:54 Planet Terra (Boyana)
- 20:00 7 Days (Bali)
- 20:55 Planet Terra (Hamburg)
- 21:00 Vista Point (Meknes)
- 21:27 On Tour (Cesta do Dolomitov)
- 21:54 Planet Terra (Dar es Salaam)
- 22:00 7 Days (Sýrie)
- 22:53 Planet Terra (Madeira)
- 23:00 Doc Time (Zapomenuté stezky Ticina)
- 23:30 Vista Point (Montreal)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 03:00 Tenis
- 06:00 Cyklistika
- 07:30 Cyklistika
- 10:00 Cyklistika
- 11:00 Tenis
- 13:30 Cyklistika
- 14:30 Cyklistika
- 18:00 Tenis
- 03:00 Tenis
- 05:00 Cyklistika
- 06:00 Tenis
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Tenis
- 11:00 Golf
- 11:30 Cyklistika
- 12:30 Cyklistika
- 13:30 Tenis
- 17:00 Tenis
- 01:15 Tenis: Zheng - Muchova
- 04:30 Fotbal: Serie A
- 05:30 Fotbal, Serie A, Full Impact
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Färjestad - Frölunda
- 01:45 Zlaté okamžiky
- 02:00 Fotbal: Serie A
- 03:00 Box: Vasiliy Lomachenko - George Kambosos
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Fotbal: Inter - Lecce
- 11:00 Televizní nákupy
- 17:00 Fotbal: Serie A
- 18:00 Fotbal, Serie A, Full Impact
- 18:30 Fotbal: Neapol - Boloňa
- 20:30 Fotbal: Řím - Empoli
- 22:30 Poker
- 23:30 Fotbal: Al Ittihad - Al Taawoun
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Piok Cars
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:00 Motoring
- 21:30 Topspeed
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 00:15 Rychlé kolo: Kia ProCeed GT (46)
- 00:40 Supertest elektromobilů: BMW iX (47)
- 01:45 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (48)
- 02:15 Testovací tým: Ford Mustang Mach-E vs. BMW iX3 (49)
- 02:35 Test automobilu: Kia Sportage (50)
- 02:40 Přednost v jízdě: Opel Astra Sports Tourer Electric (51)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (52)
- 03:10 Garáž 21 (53)
- 03:40 Zprávy (54)
- 03:45 Poklady v garáži (55)
- 04:15 Poklady v garáži (56)
- 04:45 Zpětný chod: Mini Classic Knightsbridge (57)
- 05:00 Praví chlapi a jejich bouráky (58)
- 05:15 Blochovy rozbory (1)
- 06:05 Přednost v jízdě: Toyota GR86 (2)
- 06:15 Milujeme auta (3)
- 06:45 Autokvartet (4)
- 07:45 Oldtimer-Tour BMW 502 Cabrio (5)
- 08:10 Zprávy (6)
- 08:15 Rychlé kolo: MTM Audi RS 6 (7)
- 08:45 Rychlé kolo: Subaru WRX Sti (8)
- 09:15 Rychlé kolo: Kia ProCeed GT (9)
- 09:40 Zprávy (10)
- 09:45 Supertest elektromobilů: BMW iX (11)
- 12:00 Zprávy (16)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (17)
- 12:20 Garáž 21 (18)
- 12:45 Poklady v garáži (19)
- 13:15 Poklady v garáži (20)
- 13:45 Zpětný chod: Mini Classic Knightsbridge (21)
- 16:35 Přednost v jízdě: Toyota GR86 (27)
- 16:45 Milujeme auta (28)
- 17:15 Autokvartet (29)
- 22:10 Přednost v jízdě: Opel Astra Sports Tourer Electric (39)
- 22:25 Zprávy (40)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (41)
- 22:45 Garáž 21 (42)
- 23:15 Poklady v garáži (43)
- 23:45 Poklady v garáži (44)