Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Na forbíně TM
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Kroměříže)
- 05:15 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 06:25 Na cestě po Panamě
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Tajemná soška)
- 09:45 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Pouliční stravování)
- 12:55 Všechnopárty
- 13:55 Nejhezčí prázdniny Jitky Schneiderové
- 14:45 Nebezpečné známosti (2)
- 16:10 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 17:00 Na cestě po etiopském Amharsku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stín smrtihlava
- 21:35 Všichni musí zemřít
- 00:20 Ve víně je vražda (3)
- 01:05 Ve víně je vražda (4)
- 01:50 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 02:30 Před půlnocí
- 02:55 Řemeslo žije!
- 03:15 Pálava
- 03:40 Žijeme s vírou
- 04:05 Jubilanti
- 04:45 Televizní klub neslyšících
- 05:10 Dopis z tábora Stockmanů
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 12:15 Rodopská magie (3)
- 12:45 Geniální rostliny (1)
- 13:35 Nelehký život medvědů
- 14:30 Kvarteto
- 15:00 Skrytá příroda Miami
- 15:50 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (7)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:25 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 M.A.S.H (55)
- 07:25 M.A.S.H (56)
- 07:55 M.A.S.H (57)
- 08:30 M.A.S.H (58)
- 09:00 M.A.S.H (59)
- 09:35 Dvojka na zabití 2 (Slast v lahvi)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Ideální dvojice)
- 21:40 Inkognito
- 22:45 Honeymoon líbánky k nepřežití
- 23:35 Ano, šéfe!
- 04:10 Spravedlnost v krvi XIII (Na první pohled)
- 05:05 Těžká dřina
- 05:30 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:10 Těžká dřina
- 06:30 Partička L
- 07:55 Re-play
- 08:20 Top Gear VIII (1)
- 09:30 Top Gear IX (2)
- 20:15 Partička L
- 22:00 Gamer
- 23:40 Simpsonovi IX (Speciální čarodějnický díl)
- 04:45 Sběratelé kostí IX (Tajemství v konzervě)
- 06:00 Noční Praha
- 06:25 Policie v akci
- 07:10 Zločiny ze sousedství (Všichni se znají)
- 16:35 Big Ben II (Smrt kněze)
- 18:35 Columbo (Smrt v aréně)
- 03:00 Pád Země
- 10:05 Muž se zlatou zbraní
- 12:45 Zlato v Black Hills
- 15:05 Lakomec
- 17:45 Žít po svém
- 20:00 Muzzikanti
- 22:25 Mafiánovi
- 04:00 Láska klepe na dveře (Svoboda)
- 05:00 Jak se staví sen
- 06:00 Na zámku
- 06:10 Teď vaří šéf!
- 07:00 Prostřeno!
- 10:15 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:10 Osudové léto na Mykonosu
- 20:00 Osudové léto v Řecku
- 21:50 Ošklivka Katka (Intriky)
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Tome, přijeď, berou !)
- 06:05 Hopsasa (Sokolník)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Zvířátka v zoo
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola
- 08:45 Vydrýsek
- 08:50 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (1)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:25 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 101 Dalmatinská (8)
- 12:15 Kamarádi z koše
- 12:30 Art Ninja
- 13:00 Šmoulové
- 13:25 Bludiště
- 13:55 Superhrdinové
- 14:05 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:40 Čarodějky školou povinné III (7)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 16:00 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:30 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 00:35 Rangers - Plavci
- 01:30 Dvořákovy klavírní kvartety (2)
- 02:10 Notes
- 02:55 Byla jednou pohádka
- 03:55 Terra musica
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 SIAL - legenda české architektury
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Divotvůrkyně
- 22:00 Moonage Daydream
- 04:45 Prostřeno v Británii XVIII (44)
- 05:10 Neuvěřitelné dorty IV (9)
- 05:30 Neuvěřitelné dorty IV (10)
- 06:00 Noční Praha
- 06:05 Amerika hledá topmodelku XX (Finále 1/2)
- 06:45 Tyhle šaty beru! IV (Návrat do doby kamenné)
- 07:15 Tyhle šaty beru! IV (Máma si umí dupnout)
- 07:45 Tyhle šaty beru! IV (Prsa jako překážka)
- 12:20 Máte doma uklizeno? II (9)
- 12:50 Neuvěřitelné dorty IV (9)
- 13:20 Neuvěřitelné dorty IV (10)
- 13:45 Hledá se táta a máma
- 04:25 Rodinná pouta II (Hříchy minulosti)
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Nikdo není dokonalý
- 06:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 08:05 Columbo (Vražda na videu)
- 09:35 Osudové léto na Islandu
- 14:45 Rodinná pouta II (Mlčeti zlato)
- 15:50 Přístav (Vzkaz)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 7 pádů Honzy Dědka
- 23:15 Jak se staví sen
- 01:00 360⁰
- 02:15 Generace deprese
- 02:55 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Na forbíně TM
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Kroměříže)
- 05:15 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 06:25 Na cestě po Panamě
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Tajemná soška)
- 09:45 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Pouliční stravování)
- 12:55 Všechnopárty
- 13:55 Nejhezčí prázdniny Jitky Schneiderové
- 14:45 Nebezpečné známosti (2)
- 16:10 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 17:00 Na cestě po etiopském Amharsku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stín smrtihlava
- 21:35 Všichni musí zemřít
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Na forbíně TM
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Kroměříže)
- 05:15 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 06:25 Na cestě po Panamě
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Tajemná soška)
- 09:45 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Pouliční stravování)
- 12:55 Všechnopárty
- 13:55 Nejhezčí prázdniny Jitky Schneiderové
- 14:45 Nebezpečné známosti (2)
- 16:10 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 17:00 Na cestě po etiopském Amharsku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stín smrtihlava
- 21:35 Všichni musí zemřít
- 00:10 Hudson a Rex (4)
- 01:15 Brooklyn 99 VI (15)
- 02:25 Sousedství II (4)
- 03:10 Výleťák (195)
- 03:15 Ze dvora (10)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (81)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (82)
- 04:20 Zahradní proměny IV (1)
- 05:10 Zahradní proměny IV (2)
- 06:00 Výleťák (238)
- 06:05 Moje místa (Dana Batulková)
- 07:10 Případy detektiva Murdocha XIII (4)
- 08:05 Zahradní proměny IV (3)
- 09:05 Zahradní proměny IV (4)
- 12:05 Kouzelníci
- 16:10 Hudson a Rex (5)
- 17:10 Zahradní proměny IV (5)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:20 Ulice (4738)
- 09:20 Hell’s Kitchen Česko (1)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Jedna rodina (Hrdina)
- 21:40 Comeback (Taneční)
- 00:55 Pomsta mrtvého muže
- 03:00 D-Tox
- 11:35 Můj falešný snoubenec
- 13:50 Teleshopping
- 14:05 Discopříběh 2
- 15:40 Navždy mladý
- 20:00 Proroctví
- 22:25 Dívka ve vlaku
- 01:10 Mistři renovací V (4)
- 01:50 Kachní dynastie VI (9)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie V (13)
- 03:20 Walker, Texas Ranger IX (9)
- 08:25 Kachní dynastie VI (9)
- 09:25 Kobra 11 V (12)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger IX (9)
- 12:45 Válka skladů XIV (15)
- 16:40 Kobra 11 V (14)
- 18:40 Válka skladů XIV (16)
- 19:05 Válka skladů Texas (1)
- 19:35 Mistři zastavárny III (14)
- 20:30 Mistři renovací V (8)
- 21:20 Kachní dynastie VII (1)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (10)
- 23:15 Kobra 11 V (14)
- 00:25 Teorie velkého třesku VII (20)
- 02:00 Malý Sheldon VI (7)
- 02:35 Svět podle Jima III (8)
- 03:20 Americký táta VIII (18)
- 04:00 TELE TELE
- 04:25 Máma V (18)
- 04:50 Ženatý se závazky (143)
- 05:40 Oggy a škodíci: Nová generace (49)
- 06:30 Bakugan: Evolutions (41)
- 06:45 Přátelé (20)
- 07:40 Máma V (22)
- 08:05 Máma VI (3)
- 09:25 Malý Sheldon VI (11)
- 11:05 Ženatý se závazky (145)
- 12:05 Dva a půl chlapa IX (9)
- 12:55 Přátelé (20)
- 13:55 Teorie velkého třesku VII (20)
- 15:35 Máma VI (7)
- 17:20 Svět podle Jima III (10)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (11)
- 19:10 Malý Sheldon VI (13)
- 20:00 Teorie velkého třesku VII (24)
- 21:45 Přátelé (22)
- 22:40 Americký táta IX (2)
- 23:35 Dva a půl chlapa IX (11)
- 04:35 Co na to Češi
- 05:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:10 Na lovu II
- 07:10 MasterChef Česko II (23)
- 12:15 Teleshopping
- 12:30 MasterChef Česko II (24)
- 13:50 Tescoma s chutí
- 13:55 Vraždy v Kitzbühelu XVI (6)
- 00:35 Návrat do života (7)
- 01:40 Vyměněné osudy II (89)
- 03:20 Čarodějky V (13)
- 08:40 Čarodějky V (16)
- 09:30 Čarodějky V (17)
- 10:20 Oteckovia II (119)
- 12:15 Mateřská láska II (28)
- 16:40 Vyměněné osudy II (95)
- 18:30 Čarodějky V (18)
- 19:20 Čarodějky V (19)
- 20:15 Mateřská láska II (31)
- 21:10 Mateřská láska II (32)
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Ligue 1 Highlights (2)
- 11:35 Queen & King of the Court #1
- 12:05 Laax Highline World Championships
- 12:30 Challenge Roth
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 Fotbal: RC Lens - Stade Brestois
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Těšíme se na Zápas hvězd 2024
- 19:15 Legendy na greenu 2024
- 19:30 Queen & King of the Court #1
- 20:00 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 20:30 Fotbal: DFB - Pokal Highlights (2)
- 20:45 České taekwondo ITF (3)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 KSW 97: Bajor vs. Scheffel
- 17:30 Ligue 1 Highlights (2)
- 00:20 Hymna SR
- 00:25 Komisár Montalbano (Pyramída blata)
- 02:10 Správy „N“
- 03:00 Počasie
- 03:10 Prípady 1. oddelenia (9)
- 04:10 Správy „N“
- 05:00 Neposlušní
- 05:30 Návrat do Provensalska (4)
- 07:00 Kováčova múdrosť
- 07:30 Leto na Rovniach
- 08:50 Sivá húska
- 09:50 Celoštátne oslavy 80. výročia SNP
- 14:00 Nezabudni na mňa
- 14:40 Vlčie diery
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Slávnostný galavečer k 80. výročiu SNP
- 22:05 Tlmočník
- 00:15 Hymna SR
- 00:16 Správy „N“
- 01:05 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Vstúpte do sveta tanca
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Bob a Bobek na cestách
- 06:55 Medvedík Pompon II
- 07:00 Poštár Pat II
- 07:15 Štyria kamaráti a pes
- 07:45 Živá panoráma
- 08:15 Po červenej domov
- 08:55 Východoslovenská armáda
- 09:20 Hruda pamäti
- 09:50 Rozhodnutie
- 10:45 V páse zlomená
- 12:00 Explózia
- 13:15 Ako som sa stala partizánkou
- 16:50 Pätnásť životov
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:55 Poštár Pat II
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:05 Cena života
- 23:30 Hymna SR
- 23:35 Polnočná omša
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Na forbíně TM
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Kroměříže)
- 05:15 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 06:25 Na cestě po Panamě
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Tajemná soška)
- 09:45 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Pouliční stravování)
- 12:55 Všechnopárty
- 13:55 Nejhezčí prázdniny Jitky Schneiderové
- 14:45 Nebezpečné známosti (2)
- 16:10 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 17:00 Na cestě po etiopském Amharsku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stín smrtihlava
- 21:35 Všichni musí zemřít
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Na forbíně TM
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Kroměříže)
- 05:15 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 06:25 Na cestě po Panamě
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Tajemná soška)
- 09:45 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Pouliční stravování)
- 12:55 Všechnopárty
- 13:55 Nejhezčí prázdniny Jitky Schneiderové
- 14:45 Nebezpečné známosti (2)
- 16:10 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 17:00 Na cestě po etiopském Amharsku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stín smrtihlava
- 21:35 Všichni musí zemřít
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:05 Správy :24
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Celoštátne oslavy 80. výročia SNP - štúdio
- 09:50 Celoštátne oslavy 80. výročia SNP
- 12:15 Správy :24
- 12:30 Archív :24
- 12:40 Téma :24
- 13:00 Správy :24
- 13:30 Téma :24
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Slávnostná prísaha osláv 80. výročia SNP
- 16:15 Správy :24
- 16:40 Téma :24
- 17:00 Celoštátne oslavy 80. výročia SNP - štúdio
- 17:20 Slávnostná vojenská prehliadka
- 19:40 Správy "N"
- 20:30 Góly-body-sekundy
- 20:45 Počasie
- 21:00 Nezabudni na mňa
- 21:40 Téma :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Archív :24
- 22:40 Téma :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Interview :24
- 00:00 Hlas lásky
- 02:00 Den zrady
- 03:35 Tajemství úspěchu
- 06:10 Detektiv z kuchyně (Jíška dne)
- 07:50 Zamilovaná smolařka
- 09:30 Mimořádný sen
- 11:15 Jako delfín
- 12:55 Dej si pohov, mladej!
- 14:45 I pro lásku se zabíjí
- 18:30 Duchové z Nantucketu
- 20:15 Srážka
- 22:10 Všechny staré nože
- 23:55 Zkrať to, zlato
- 00:30 Policisté v akci
- 01:10 Policisté v akci
- 01:55 Krimi
- 02:20 Noviny
- 02:50 Soudní síň (Nejsi otcem)
- 03:35 Soudní síň (Stará chtěla mladou být)
- 04:20 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (44)
- 11:50 Nové bydlení - Dizajn
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 20:20 Případ mrtvých spolužáků
- 00:50 Survivor
- 01:50 Aj múdry schybí
- 03:40 Susedské prípady
- 04:20 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Modré z neba
- 08:35 Susedia (Sekretárka)
- 09:10 Susedia (Gergely)
- 09:45 Svokra
- 10:30 V mene zákona
- 11:15 Rodinné prípady
- 12:05 Rodinné prípady
- 12:50 Búrlivé víno (87)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Rodinné prípady
- 15:40 Rodinné prípady
- 16:25 Rodinné prípady
- 17:10 Rodinné prípady
- 18:00 Búrlivé víno (88)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám III (7)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám III (8)
- 22:45 Partička
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (13)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (14)
- 20:20 Dům snů (20)
- 21:10 Dům snů IV (16)
- 22:00 Dům snů - hnízdečko lásky (4)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (14)
- 23:50 Utajený šéf – USA X (4)
- 01:10 Mikádo
- 02:45 Kdo zabil Maggie Moore?
- 04:25 Příběh mého muže
- 06:00 Duna
- 08:30 Duna: Část druhá
- 11:15 Aquaman
- 13:35 A do kuchyně!
- 15:10 Pes na Vánoce
- 16:35 Tintinova dobrodružství
- 18:20 Výročí v Římě
- 22:40 Divoký vesmír
- 00:10 Sestra II
- 02:00 Veřejní nepřátelé
- 04:15 Minulé životy
- 06:00 Agent z Panamy
- 07:50 Dánská dívka
- 09:50 Hellboy II: Zlatá armáda
- 11:50 Přátelé IV (5)
- 12:10 Přátelé IV (6)
- 12:35 Meg 2: Příkop
- 14:25 Vlastní pravidla
- 16:15 Tokyo Vice (1)
- 17:15 Zillion
- 19:30 Noční zvířata
- 21:25 Zimní král (4)
- 22:25 Rod Draka II (1)
- 23:25 Likvidátor: Znovuzrození
- 00:35 Noční let (4)
- 01:25 Matčina pomsta
- 02:45 Malý Sheldon VII (14)
- 03:05 Vlajka smrti II (Mořští páni)
- 03:40 Jerry Maguire
- 06:00 Petr Pan
- 07:55 Král Charles III.
- 10:10 Úžasný Mauric
- 11:45 Asterix a Obelix: Říše středu
- 13:35 Potomci lidí
- 15:25 Lion
- 17:20 Sektor III (3)
- 18:25 Nesvá III (5)
- 19:00 Nesvá III (6)
- 19:30 Sex ve městě V (Bez obalu)
- 00:05 Rodinný podnik
- 02:05 Wolfkin
- 03:35 Náhradnice
- 03:50 Joyland
- 06:00 Doznání
- 07:40 Tanec na rozloučenou
- 09:05 Zakletá
- 10:55 Lejla a její bratři
- 13:30 Břemeno
- 15:00 Ramses a jeho synové
- 16:40 Tanec na rozloučenou
- 18:10 Slepá vrba, spící žena
- 20:00 Mlčenlivá dívka
- 21:35 Psům a Italům vstup zakázán
- 22:45 Jednorožci vs. Medvídci
- 01:30 Harka
- 03:00 Dcera vzteku
- 04:30 Téměř úplně malá katastrofa
- 06:00 Ona je ta pravá
- 07:45 Noc 12
- 11:15 Áma Gloria
- 14:10 Láska
- 16:20 Ohňostroje
- 18:35 Noc 12
- 20:30 Hvězdná brána
- 22:30 Freaks Out
- 00:10 Odvlečen
- 02:00 Policajti z L. A. (Díl 2)
- 02:45 Policajti z L. A. (Díl 3)
- 03:25 Tyto lesy jsou prokleté (Bál jsem se té věci)
- 10:15 Štěstí ve hře
- 12:40 Smallville (Adrenalin)
- 13:35 Smallville (Ztracený syn)
- 20:00 Vnitřní vesmír
- 22:25 Hrdost a sláva
- 01:20 Ve jménu spravedlnosti
- 02:45 Břicho bestie
- 04:15 Šťastná
- 05:35 Dvojníci
- 07:40 Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva
- 09:55 Blázni a poloblázni
- 11:55 Vítejte v Holly Springs
- 14:15 Modelář
- 16:40 Páni Edisoni
- 18:05 Bobule
- 20:00 Temný úsvit
- 22:40 Smrtelná aliance
- 00:05 Nejdřív vezmem Brooklyn
- 01:35 Špatný krok
- 03:10 Výtažek
- 11:25 Starostka Dortíková
- 12:50 Deník lásky
- 14:20 Zamračené dny
- 16:15 Bernie
- 17:55 Bradův život
- 19:35 To jsem já
- 21:00 Vpich
- 22:40 Vřískot 4
- 01:55 Země slepých
- 03:35 Rande na dvě noci
- 05:05 Záložní jednotka
- 06:40 Timber - Lovec pokladů
- 08:10 Můj nejlepší přítel
- 09:45 Jak milovat s D
- 11:20 Gentleman s pistolí
- 12:50 Muž ve stínu
- 14:55 Lope - Nezkrotný básník
- 16:45 Skrytá místnost
- 18:25 Dárce
- 20:00 Možná řeknu ano
- 21:35 Akta Pentagon: Skrytá válka
- 23:35 A Little White Lie
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 05:10 Pytel mouky
- 06:40 Kouzelné maliny
- 08:00 Princ a já 2
- 09:35 Sniff a létající fantom
- 11:10 Africké safari
- 12:35 Čekání na Anyu
- 14:20 Tygři železnice
- 16:20 Skoro přátelé
- 18:00 Návrat domů
- 19:30 Vrásky
- 23:00 Sólista
- 01:35 Nepřítomnost
- 03:05 Nezlomná
- 04:40 Přestávka ve vysílání
- 05:45 Stažení
- 11:55 Fotbalová chůva
- 20:00 Tady hlídám já
- 22:10 Pokušení
- 00:20 Doctor Blood's Coffin
- 01:50 Lassie - The Painted Hills
- 03:00 The Phantom Of 42nd Street
- 04:00 Revenge Of The Zombies
- 05:00 Hotel Bleu
- 05:25 End of Program
- 06:00 Beneath The 12-Mile Reef
- 07:40 Hawaii
- 08:05 The Intruder
- 09:25 Tangible
- 09:35 The Fabulous Dorseys
- 11:00 Life With Father
- 12:55 The Terror
- 14:15 Parlor, Bedroom and Bath
- 15:25 Champagne Safari
- 16:20 AUN: The Beginning and the End of All Things
- 17:55 31 Hours
- 18:20 The Smallest Show On Earth
- 19:40 Go West
- 21:00 The World
- 22:20 The Terror Of Tiny Town
- 23:20 The Driver's Seat
- 08:00 STOLEN TREASURES (EP. 1)
- 08:40 OH DIOR!
- 09:25 THE CHILD POLICE FROM INDIA
- 12:25 BRITTANY
- 13:15 THE POLAR SCHOOL OF NOMAD CHILDREN
- 18:15 PATHS OF READING
- 19:05 CROC LABYRINTH
- 19:55 A DOG'S LIFE
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (3)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (3)
- 19:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (13)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (14)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (41)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (42)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (7)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (8)
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:10 ACB KB 16 Clash of Titans, Targoviste, Romania, 13.07.2018
- 09:10 NEW Extreme 2017
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:15 Fighting Rookies 2014
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (4)
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS (32)
- 02:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 04:00 THE ELECTRIC FUTURE
- 05:00 BOARD STORIES SURFING (2)
- 05:30 BOARD STORIES SURFING (3)
- 06:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (14)
- 06:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (15)
- 07:00 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 07:30 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 08:00 WORLD OF WATERSPORTS (32)
- 08:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 09:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 09:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 10:00 AUTOSPEED 2019 (19)
- 10:30 AUTOSPEED 2019 (20)
- 11:00 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 11:30 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 12:00 CAPE EPIC 2018 (4)
- 12:30 CAPE EPIC 2018 (5)
- 13:00 SHIFTING GEARS
- 13:30 SHIFTING GEARS
- 16:00 RACING THE WORLD (2)
- 16:30 RACING THE WORLD (3)
- 17:00 BOAT SHOW 4K (3)
- 17:30 BOAT SHOW 4K (4)
- 18:00 SPORTS MAX (47)
- 18:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 19:00 GEARING UP 2020 (12)
- 19:30 GEARING UP 2021 (1)
- 20:00 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 20:30 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 21:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (4)
- 22:00 GP RACING 2022 (47)
- 22:30 GP RACING 2022 (48)
- 23:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 23:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 04:45 SOUTH SEAS SPEARO (6)
- 05:35 THE GLOBAL BARBER: BACK ALLEY BARBERSHOP
- 06:00 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SPICY, S3)
- 06:45 ASIA'S SCARIEST FOOD & WHERE TO FIND IT.
- 07:20 THE GLOBAL BARBER: MASTRONARDI'S BARBERSHOP (LEAMINGTON, ONTARIO, CANADA)
- 07:45 THE GLOBAL BARBER: OLD (SCHOOL BARBERS - LUXEMBOURG)
- 18:20 MAX FOODIE (9)
- 19:15 ROAD LESS TRAVELED (HONG KONG)
- 22:10 THE RED LIST (RHINOS)
- 22:55 ROAD LESS TRAVELED: MANIPUR
- 23:40 ZABARDAST
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:45 Vnútri hradu Windsor (2)
- 01:35 Téma (172)
- 02:15 Jedinečné letisko v Dubaji (6)
- 03:05 Záhada karpatskej sfingy (1)
- 08:05 Doslova
- 08:45 Telenákup
- 08:55 Prečo vlastne pracujeme? (1)
- 09:50 Téma (172)
- 10:30 Oceány Afriky (3)
- 11:30 Vyrobené na Slovensku (2)
- 11:40 Cestujeme bez batožiny (56)
- 12:15 Udržateľná budúcnosť (2)
- 13:15 Telenákup
- 13:25 Absolventi Baťovej školy práce (3)
- 14:00 Ľudia sú aj politici (45)
- 14:40 Hovorme o nás (25)
- 15:20 Život vo vesmíre (4)
- 16:20 Telenákup
- 16:30 Svetová lodná doprava (1)
- 17:30 Vojenskí velikáni (3)
- 18:30 Doslova
- 19:10 Telenákup
- 19:20 Dlhá cesta k vojne (1)
- 20:25 Letecký únos (1)
- 21:20 Téma (173)
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:40 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (21)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Most (7)
- 21:30 El Chapo II (4)
- 22:25 Poklad z půdy
- 23:25 Cyranův poloostrov
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:35 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:30 Jak to dopadlo!?
- 01:15 Nebezpečné vztahy live
- 02:15 Ostříháno
- 03:30 Na plac!
- 04:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Poklad z půdy
- 17:50 Kurňa, co to je?
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 04:00 Pozor vlak
- 04:45 Honza Tuna v Akci!: Co se děje v Ústí v modrém domu pro postižené děti!
- 05:20 A11 rozhovor: Petr Janda, zpěvák a muzikant
- 05:50 Magazín z Prostějova
- 06:20 Magazín z Orlickoústecka
- 06:40 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 07:00 Magazín ze Strakonicka
- 07:20 Olomoucký magazín
- 07:50 Petrovický zpravodaj
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 00:35 Macgyver V (11)
- 01:15 Macgyver V (12)
- 02:00 Leo Mattei: Oddělení mladistvých IV (1)
- 02:55 Leo Mattei: Oddělení mladistvých IV (2)
- 03:45 Tým SEAL V (10)
- 04:35 Tým SEAL V (11)
- 05:20 Totalcar II (9)
- 06:00 Profil zločinu VIII (9)
- 07:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (6)
- 08:00 Xena II (6)
- 08:55 Profil zločinu VIII (8)
- 09:55 Profil zločinu VIII (9)
- 11:05 Hvězdná brána: Atlantida II (18)
- 11:55 A-Team III (12)
- 12:55 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (6)
- 13:50 Xena II (6)
- 14:45 Profil zločinu VIII (10)
- 16:00 Profil zločinu IX (1)
- 17:10 A-Team III (13)
- 22:45 Námořní vyšetřovací služba XVII (14)
- 23:40 Bosch (3)
- 00:50 Ztracený svět III (17)
- 01:45 Lovci pokladů III (17)
- 02:30 Lovci pokladů III (18)
- 03:15 Totalcar VI (6)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (15)
- 10:00 Ztracený svět III (16)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (16)
- 13:55 A-Team III (18)
- 15:00 Lovci pokladů III (19)
- 16:00 Lovci pokladů III (20)
- 17:00 Ztracený svět III (17)
- 17:55 Ztracený svět III (18)
- 18:55 Xena III (16)
- 19:55 A-Team III (19)
- 20:55 Ztracený svět III (18)
- 21:55 Lovci pokladů III (19)
- 22:50 Lovci pokladů III (20)
- 23:50 Xena III (16)
- 00:00 Dcery duchem (46)
- 01:25 Brousko III (107)
- 02:25 Brousko III (108)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 03:30 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (46)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii VI (19)
- 13:40 Ranč Heartland IV (2)
- 14:35 Ranč Heartland IV (3)
- 15:35 Brousko III (109)
- 16:40 Dcery duchem (47)
- 18:05 Domek na prérii VI (20)
- 19:05 Ranč Heartland IV (4)
- 20:00 Ranč Heartland IV (5)
- 21:00 Domek na prérii VI (20)
- 22:00 Ranč Heartland IV (4)
- 23:00 Ranč Heartland IV (5)
- 23:55 Dcery duchem (47)
- 01:35 Rozbitý svět
- 03:15 Sněžit už nikdy nebude
- 12:10 Tarzan a zlatý lev
- 13:15 Kandahár
- 14:45 Darkland
- 16:45 Short Skin
- 18:15 Všechna moje láska
- 20:20 Mortem
- 22:00 Slib
- 23:40 Marguerite a Julien
- 00:50 Posedlost
- 02:40 Pacifiction
- 05:25 Posedlost
- 08:50 Kousek nebe
- 11:10 Věž. Jasný den.
- 13:05 Hejtři
- 14:45 Hedi
- 16:25 Ono
- 18:00 Hrdina nikoho
- 19:50 Začátek
- 22:00 Chlapec z nebe
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Kouzlování
- 06:30 Zabij nudu! II
- 06:35 Bílý tesák (Štěstí)
- 06:50 O modrém autíčku (Medicína)
- 07:00 Já Baryk (Já Baryk a můj čáp)
- 07:15 Brundibáři (Opojeni zvukem)
- 07:20 Mach a Šebestová (Člověk neandrtálský)
- 07:30 Tisíc a jedna noc (Strašidelná skříň)
- 07:55 Žofka a její dobrodružství (13)
- 10:05 O modrém autíčku (Chuligáni)
- 10:15 Já Baryk (5)
- 10:25 Brundibáři (Aby bylo jasno)
- 10:30 Mach a Šebestová (Kropáček má angínu)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (Vypravování o ebenovém koni)
- 11:00 O Mikešovi (Mikeš u cirkusu)
- 11:15 Broučci (S Broučkem je zle)
- 11:25 O Dorotce (Dorotka a plamínek)
- 11:35 Pojďte pane, budeme si hrát (A neříkej mi Vašíku)
- 12:00 Spadla z měsíce
- 13:30 Hrnečku, vař!
- 14:00 Ulice zpívá
- 15:35 Kinosál
- 16:00 V každom počasí
- 17:25 Prezidentova račí chůze
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Případ dr. Kováře
- 19:20 Vlasta Burian, jak ho neznáte
- 19:30 Kinosál
- 19:40 Brundibáři (Stavitelé pyramid)
- 20:00 Stíny horkého léta
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Nejistá sezóna
- 23:35 Teleshopping
- 04:25 Pablo Escobar (1)
- 06:00 Singapur ve filmu (1)
- 07:00 Předehra 2. světové války
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Poslední kupci benátští
- 00:50 Boudica
- 02:20 Černý déšť
- 04:20 Žraločí impérium
- 05:40 Zoom In - News of the World
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
- 06:00 Zoom In - The Lost City
- 06:05 Zoom In - Sing 2
- 06:15 Zoom In - West Side Story
- 06:25 Close Up III (17)
- 06:55 Lásce v patách
- 08:35 Knight Rider 2000
- 10:20 Laggies
- 12:00 Dáma ve zlatém
- 13:50 Chůva v akci
- 15:25 Beowulf
- 17:00 Bez dechu
- 18:45 Nikdy to nevzdávej
- 20:35 Z nuly hrdinou
- 22:00 Ong-Bak 2
- 23:35 Rudý škorpion
- 00:15 Teror ve vlaku
- 01:35 Žraločí tornádo 4
- 03:00 Ozvěny mrtvých
- 08:15 Tisíc a jedna noc (2)
- 13:25 Merlin
- 15:05 Korsický případ
- 16:40 Velký flám
- 18:50 Svatby podle Mary
- 20:35 Sniper: Special Ops
- 22:00 Žraločí tornádo 5
- 23:30 Přepadení v Pacifiku
- 00:20 Červený trpaslík IX (2)
- 00:55 Červený trpaslík - Země zaslíbená
- 02:55 Comedy Club III (13)
- 03:25 Comedy Club IV (1)
- 12:00 Policejní stíhači XVI (1)
- 13:00 Policejní stíhači XVI (2)
- 14:00 FBI: International II (20)
- 15:00 Comedy Club IV (1)
- 20:00 Falešná hra
- 22:30 Comedy Club III (14)
- 23:00 Comedy Club III (15)
- 23:30 Červený trpaslík IX (2)
- 00:00 Kissed By The Sea (Penghu Island, Taiwan)
- 00:30 10 Days Sri Lanka (Galle)
- 01:00 Timeless Tamil Nadu (Kodaikanal, India)
- 01:30 Burn Appetit (Rattenberg, Austria)
- 02:00 Kissed By The Sea (Mauritius 2)
- 02:30 Burn Appetit (Ziller Valley, Austria)
- 03:00 Viajar Mexico S2 (Santiago, Mexico)
- 03:30 Timeless Tamil Nadu (Karaikudi, India)
- 04:00 World Spas (Chiva Som, Thailand)
- 04:30 10 Days Sri Lanka (Polonnaruwa)
- 05:00 Bliss (Prague, Czech Republic)
- 05:45 Best From The Rest (Scenic Lakes)
- 06:00 Burn Appetit (Innsbruck, Austria)
- 06:30 Viajar Mexico S2 (Cuatro Ciénegas, Mexico)
- 07:00 Timeless Tamil Nadu (Rameshwaram, India)
- 07:30 World Heritage (Legacy of the Mughal Empire in Agra, India)
- 04:28 Hadi ve městě X (Hadí král)
- 05:14 Záchrana aljašských zvířat II (Medvědí zábava)
- 06:00 Zvířata v pohybu (Osudová přitažlivost)
- 06:21 Zvířata v pohybu (8)
- 06:43 Jedinečná zvířata - výběr (Tygři a lední medvědi)
- 07:05 Jedinečná zvířata - výběr (Vlci a vrány)
- 07:28 Hadi ve městě IX (Bungar zabiják)
- 00:00 Pitbulové a propuštění trestanci IX (Psi v srdci)
- 00:45 Lidé z aljašských lesů III (31)
- 01:30 Život na Veterinární univerzitě (Žádný spánek až do závěrečných zkoušek)
- 02:15 Z tuláků boháči (Den pro osla)
- 03:00 Pitbulové a propuštění trestanci IX (Psi v srdci)
- 03:45 Záchrana statku III (Na kraji sopky)
- 04:25 Dějiny vědy (4)
- 05:15 Lovci vojenských pokladů IV (3)
- 06:00 Afrika z výšky (7)
- 07:05 Fantastické inženýrství II (3)
- 08:05 Jak je vidí ptáci (6)
- 08:40 Stavitelé z písku - závod s proudem (7)
- 09:05 Špinavé prádlo (1)
- 10:00 Život v sevření mrazu VI (10)
- 11:00 Afrika z výšky (7)
- 14:05 Vzdušní bojovníci (2)
- 15:10 Život v sevření mrazu VI (10)
- 16:10 Zvláštní a záhadné VI (10)
- 17:05 Špinavé prádlo (2)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (12)
- 21:00 Titanic - Příběhy z hlubin (4)
- 21:55 Válka v Iráku (4)
- 00:15 Výslech v syrové podobě (Kdo zabil pošťáka?)
- 01:00 Vraždy: Hodiny na zabití V (Ctnost až za hrob)
- 01:45 Motiv k vraždě (Vražda při úpravě)
- 02:05 Motiv k vraždě (Vrah z autobusové zastávky)
- 02:30 Soudní kamera IV (92. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera IV (93. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Ďáblova stezka)
- 00:00 Činžák za babku II (4)
- 01:00 Život v Mexiku II (Kancelář s výhledem v Akumalu)
- 01:30 Život v Mexiku II (Nový život v Nuevo Vallarta)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIII (12)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIII (13)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVII (Levně na Treasure Island)
- 03:30 Hledáme nemovitost CL (Dobrodružství s hrozny v Kalifornii)
- 14:00 Zevnitř ven (Dům pro líbánky)
- 15:00 Zevnitř ven (5)
- 00:40 Kuchyně 20: Naše tajemství, 2. část (9)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž : Jarní zahrada 7: Ptáčci a broučci (10)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 28: Rambutan je ovoce (4)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 28: Úsměv a camembert (5)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 21: Kuřecí festival (11)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 21: Čerstvá ryba a plesnivé kuře (12)
- 03:40 Měření sil Iron Chef 1: Měření sil se Symonem (9)
- 12:25 Vyřazeni 57 (11)
- 13:10 Ciao dům 2: Nože a oheň (6)
- 13:55 Vítězný dort 1: Guyovy dorty (9)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Rick a Mortar)
- 01:25 Válka skladů XV (Pokud na to máš, předveď se)
- 01:45 Válka skladů IV (Problémy v Tustinu)
- 02:10 Válka skladů IV (Mladí a neklidní)
- 02:35 Mistři aukcí III (Velké rychlé peníze)
- 03:00 Mistři aukcí III (Vúdú prachy)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Sbal prachy a zastav je)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Ohýbači času)
- 04:30 Jak se tohle dá vysvětlit?: Vojenské záhady (Záhada ponorky USS Scorpion, Výbuch letounu B-24, Bomby za domem, Operace Bolo)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Bitva zastaváren)
- 06:00 Mistři aukcí III (Pan Haff jde do Washingtonu)
- 06:20 Mistři aukcí III (Překvapení se sajdkárou)
- 06:40 Z ohnivé výhně IX (Válečná kovárna za revoluce)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Bitva zastaváren)
- 00:00 Global Treasures (Petra)
- 00:12 Vista Point (Hongkong)
- 00:39 Regio (Okolí Bodminu)
- 00:50 Global Treasures (Kerkouane)
- 01:00 On Tour (Transsibírska magistrála)
- 01:29 Vista Point (Bangkok)
- 01:55 Planet Terra (Köszeg)
- 02:00 7 Days (Holland)
- 02:53 Planet Terra (Impian Jaya Ancol)
- 03:00 Global Treasures (Angkor Thom)
- 03:12 Vista Point (Kós)
- 03:38 Global Treasures (Národný park Gauja)
- 03:50 Modern Times Wonders (Chrám La Sagrada Familia)
- 04:00 On Tour (Nockalmstrasse)
- 04:27 Nature Wonders (Národní park Mesa Verde)
- 04:38 Planet Terra (Pula)
- 04:43 Global Treasures (Aksum)
- 04:54 Planet Terra (Avignon)
- 05:00 Vista Point (Irsko)
- 05:27 Global Treasures (Chur)
- 05:38 Planet Terra (Akhtala)
- 05:43 Global Treasures (Storkyrkan)
- 05:54 Planet Terra (Sighisoara)
- 06:00 Vista Point (Kapadócia)
- 06:27 On Tour (Cesta po Mato Grosso)
- 06:54 Planet Terra (Národní park Gesäuse)
- 07:00 Gardens of the World (Tradiční belgické arboretum)
- 07:29 Vista Point (Káthmandú)
- 07:55 Planet Terra (Gangtok)
- 08:00 Nature Parks (Krugerův národní park)
- 08:48 Global Treasures (Karakorum)
- 09:00 Terra Mystica (Koloseum)
- 09:27 Nature Wonders (Agua Azul)
- 09:38 Planet Terra (Vwaza Marsh)
- 09:43 Global Treasures (Košice)
- 09:54 Planet Terra (Kyjev)
- 12:00 Esovision (Zimní krajina)
- 12:27 Global Treasures (Pisa)
- 12:38 Planet Terra (Delta Mekongu)
- 12:43 Global Treasures (Willemstad)
- 12:54 Planet Terra (Znojmo)
- 13:00 Nature Parks (púšť Kalahari)
- 13:48 Nature Wonders (Ledovec Perito Moreno)
- 14:00 Vista Point (Neapolský záliv)
- 14:29 On Tour (Plavba po Níle)
- 14:55 Planet Terra (Belianska jaskyňa)
- 15:00 Travel Logue (Jemen na kole)
- 15:27 Vista Point (Malta)
- 15:54 Planet Terra (Nara)
- 16:00 On Tour (Plavba po čtyřech řekách)
- 16:27 Vista Point (Kobenhavn)
- 16:54 Planet Terra (Trans-Andská železnice)
- 17:00 Vista Point (New York)
- 17:27 Nature Wonders (Vodopády Krimmler)
- 17:38 Planet Terra (Olsztynek)
- 17:43 Global Treasures (Chrámy Tamil Nadu)
- 17:54 Planet Terra (Lávové pole Dimmuborgir)
- 18:00 On Tour (Vlak Jakobín)
- 18:29 Vista Point (Florida)
- 18:55 Planet Terra (Naantali)
- 19:00 Vista Point (Údolie Wachau)
- 19:27 Global Treasures (Lukang)
- 19:38 Planet Terra (Uppsala)
- 19:43 Global Treasures (Pevnosť Galle)
- 19:54 Planet Terra (Boyana)
- 20:00 7 Days (Bali)
- 20:55 Planet Terra (Hamburg)
- 21:00 Vista Point (Meknes)
- 21:27 On Tour (Cesta do Dolomitov)
- 21:54 Planet Terra (Dar es Salaam)
- 22:00 7 Days (Sýrie)
- 22:53 Planet Terra (Madeira)
- 23:00 Doc Time (Zapomenuté stezky Ticina)
- 23:30 Vista Point (Montreal)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 03:00 Tenis
- 06:00 Cyklistika
- 07:30 Cyklistika
- 10:00 Cyklistika
- 11:00 Tenis
- 13:30 Cyklistika
- 14:30 Cyklistika
- 18:00 Tenis
- 03:00 Tenis
- 05:00 Cyklistika
- 06:00 Tenis
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Tenis
- 11:00 Golf
- 11:30 Cyklistika
- 12:30 Cyklistika
- 13:30 Tenis
- 17:00 Tenis
- 01:15 Tenis: Zheng - Muchova
- 04:30 Fotbal: Serie A
- 05:30 Fotbal, Serie A, Full Impact
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Färjestad - Frölunda
- 01:45 Zlaté okamžiky
- 02:00 Fotbal: Serie A
- 03:00 Box: Vasiliy Lomachenko - George Kambosos
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Fotbal: Inter - Lecce
- 11:00 Televizní nákupy
- 17:00 Fotbal: Serie A
- 18:00 Fotbal, Serie A, Full Impact
- 18:30 Fotbal: Neapol - Boloňa
- 20:30 Fotbal: Řím - Empoli
- 22:30 Poker
- 23:30 Fotbal: Al Ittihad - Al Taawoun
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:20 ARIES RACING v polovici sezóny
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Piok Cars
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:00 Motoring
- 21:30 Topspeed
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Piok Cars
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:00 ARIES RACING v polovici sezóny
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 00:15 Rychlé kolo: Kia ProCeed GT (46)
- 00:40 Supertest elektromobilů: BMW iX (47)
- 01:45 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (48)
- 02:15 Testovací tým: Ford Mustang Mach-E vs. BMW iX3 (49)
- 02:35 Test automobilu: Kia Sportage (50)
- 02:40 Přednost v jízdě: Opel Astra Sports Tourer Electric (51)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (52)
- 03:10 Garáž 21 (53)
- 03:40 Zprávy (54)
- 03:45 Poklady v garáži (55)
- 04:15 Poklady v garáži (56)
- 04:45 Zpětný chod: Mini Classic Knightsbridge (57)
- 05:00 Praví chlapi a jejich bouráky (58)
- 05:15 Blochovy rozbory (1)
- 06:05 Přednost v jízdě: Toyota GR86 (2)
- 06:15 Milujeme auta (3)
- 06:45 Autokvartet (4)
- 07:45 Oldtimer-Tour BMW 502 Cabrio (5)
- 08:10 Zprávy (6)
- 08:15 Rychlé kolo: MTM Audi RS 6 (7)
- 08:45 Rychlé kolo: Subaru WRX Sti (8)
- 09:15 Rychlé kolo: Kia ProCeed GT (9)
- 09:40 Zprávy (10)
- 09:45 Supertest elektromobilů: BMW iX (11)
- 12:00 Zprávy (16)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (17)
- 12:20 Garáž 21 (18)
- 12:45 Poklady v garáži (19)
- 13:15 Poklady v garáži (20)
- 13:45 Zpětný chod: Mini Classic Knightsbridge (21)
- 16:35 Přednost v jízdě: Toyota GR86 (27)
- 16:45 Milujeme auta (28)
- 17:15 Autokvartet (29)
- 22:10 Přednost v jízdě: Opel Astra Sports Tourer Electric (39)
- 22:25 Zprávy (40)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (41)
- 22:45 Garáž 21 (42)
- 23:15 Poklady v garáži (43)
- 23:45 Poklady v garáži (44)
- 00:00 IX. Hethland Cup
- 00:30 Hodula Fishing (Lov perlínů přívlačí)
- 01:00 DOVIT (Lov cejnů monofilem vs pletenou šňůrou)
- 01:30 Don Carp Baits (Red Squid)
- 02:00 Lov v Tanzanii (1)
- 02:30 Lov v Tanzanii (2)
- 03:00 Lov v Tanzanii (3)
- 03:30 Nový muškař (25)
- 04:00 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
- 04:30 Feedermánie (Amuři na boilies)
- 05:00 V jednotě s přírodou (Člověk z Bereku 1.díl)
- 05:30 V jednotě s přírodou (Člověk z Bereku 2.díl)
- 06:00 V jednotě s přírodou (Člověk z Bereku 3.díl)
- 06:30 Kapří divadlo (Lotyšsko 2024 - Kvalifikace)
- 07:00 Souboj (Lov s matchovým prutem 1.díl)
- 07:30 Souboj (Lov s matchovým prutem 2.díl)
- 14:00 Lov v Tanzanii (1)
- 14:30 Lov v Tanzanii (2)
- 15:00 Lov v Tanzanii (3)
- 15:30 IBCC 2024 (1)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Kitkat Óčko chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Kitkat Óčko chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 17:00 Best of MICHAEL JACKSON
- 18:00 Největší hity
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 17:00 Best of MICHAEL JACKSON
- 18:00 Největší hity
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 R&B JAMMIN’
- 12:00 WORKIN’
- 14:00 TRIPLESHOT
- 14:05 WORKIN’
- 19:00 CZ&SK
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (68)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (164)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (141)
- 08:20 Nespoutaný anděl (142)
- 09:20 Barvy lásky (16)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Námořní hlídka (15)
- 15:55 Wolffův revír (118)
- 16:55 Stefanie (123)
- 17:55 Stefanie (124)
- 18:55 Nespoutaný anděl (143)
- 19:55 Nespoutaný anděl (144)
- 20:55 Wolffův revír (119)
- 21:55 Námořní hlídka (16)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 TO BYL RO(C)K
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 TO BYL RO(C)K
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 BACKSTAGE
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 Bryan Ferry
- 01:39 The Lumineers
- 02:34 Various Artists
- 03:00 a-ha
- 04:56 The Strokes
- 06:00 Gwen Stefani
- 07:44 Avril Lavigne
- 08:38 Florence And The Machine
- 09:07 Britney Spears
- 10:35 Michael Kiwanuka
- 11:31 Childish Gambino
- 11:45 Various Artists
- 12:00 a-ha
- 13:56 The Strokes
- 15:01 Paul McCartney
- 16:57 Rod Stewart
- 18:11 Placebo
- 19:37 Limp Bizkit
- 20:37 Passenger
- 20:55 Various Artists
- 21:02 2CELLOS
- 21:48 George Michael
- 00:20 Geordie Shore XIX (10)
- 01:05 K popukání XXXI (29)
- 01:30 K popukání XXXI (30)
- 01:55 K popukání XXXI (31)
- 02:15 K popukání XXXI (34)
- 02:40 K popukání XXXI (35)
- 03:00 K popukání XXXI (36)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXVI (7)
- 15:05 K popukání XXXV (11)
- 15:30 Ideální pár VIII (4)
- 20:30 K popukání XXXVI (23)
- 20:55 K popukání XXVII (34)
- 21:15 K popukání XXVII (36)
- 21:40 K popukání XXVIII (3)
- 22:00 Mistr jehly VIII (8)
- 22:45 Výzva: Souboj hvězd II (7)
- 23:35 Geordie Shore XX (1)
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 20:00 MTV Top 20
- 22:00 David Guetta: The Hits
- 23:00 Fresh Out
- 05:00 We Belong Together! Classic...
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 MTV Dancefloor Chart: 2007
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Supermassive Rock Anthems!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PODIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 LIVE KLUB
- 22:47 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 DECHOVKA O ŠESTÉ
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 VEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět (Konec)
- 00:20 Gumballův úžasný svět (DVD)
- 00:30 Gumballův úžasný svět II (Kolos)
- 00:45 Gumballův úžasný svět II (Rytíři)
- 00:55 Gumballův úžasný svět II (Ovladač)
- 01:10 Gumballův úžasný svět II (Lednička)
- 01:25 Gumballův úžasný svět V (Dieta)
- 01:35 Gumballův úžasný svět V (Bývalý)
- 01:50 Gumballův úžasný svět V (Loupež)
- 02:00 Gumballův úžasný svět V (Květinka)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Otravové)
- 02:20 Gumballův úžasný svět V (Nejlepší)
- 02:35 Gumballův úžasný svět V (Nejhorší)
- 02:45 Gumballův úžasný svět V (Seznam)
- 02:55 Gumballův úžasný svět V (Dohoda)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Fronta)
- 03:15 Gumballův úžasný svět V (Zpěv)
- 03:25 Gumballův úžasný svět V (Maňásci)
- 03:35 Gumballův úžasný svět VI (Naivka)
- 03:50 Gumballův úžasný svět VI (Klec)
- 04:00 Gumballův úžasný svět VI (Sok)
- 04:10 Gumballův úžasný svět VI (Jediný)
- 04:20 Gumballův úžasný svět VI (Lenošení)
- 04:30 Gumballův úžasný svět VI (Otec)
- 04:40 Gumballův úžasný svět VI (Děs)
- 04:50 Gumballův úžasný svět VI (Soused)
- 05:05 Gumballův úžasný svět VI (Dohoda)
- 05:15 Gumballův úžasný svět VI (Víra)
- 05:25 Gumballův úžasný svět VI (Kandidát)
- 05:35 Gumballův úžasný svět VI (Kdokoli)
- 05:45 Gumballův úžasný svět VI (Párovačka)
- 06:00 Craig od potoka IV (Krabička k výročí)
- 06:10 Craig od potoka IV (Dobrodružství v Baby kasinu)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VII (Břišní matematika)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VII (Bezplatná výhoda)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VII (Hledá se Aquaman)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VII (Dokonalá show)
- 07:20 Bakugan (Osamocený MOD)
- 07:30 Bakugan (Vrhat stín)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Slavnostní den)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Lesorožka)
- 08:15 Mladí Titáni do toho! VII (Nakrm mě)
- 08:25 Mladí Titáni do toho! VII (Zajíc v pytli)
- 08:35 Mladí Titáni do toho! VII (P.P.)
- 08:50 Mladí Titáni do toho! VII (Pomoc, prosím)
- 09:00 Mladí Titáni do toho! VII (Marv Wolfman a George Pérez)
- 09:15 Mladí Titáni do toho! VII (T jako Titáni)
- 09:25 Mladí Titáni do toho! VII (Káčko a Beasty)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! VII (DC)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! VII (Tvůrčí géniové)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! VII (Panství a manýry)
- 10:15 Mladí Titáni do toho! VII (Kouzelná zaoceánská plavba)
- 10:25 Mladí Titáni do toho! VII (Jam)
- 10:45 Mladí Titáni do toho! VII (Polyethylen a Tereftalát)
- 10:55 Mladí Titáni do toho! VII (Batmanův narozeninový dárek)
- 11:10 Mladí Titáni do toho! VII (Loktíci)
- 11:20 Mladí Titáni do toho! VII (O čem chlapec přemýšlí)
- 11:35 Mladí Titáni do toho! VII (Pepo, dýňový muž)
- 11:45 Mladí Titáni do toho! VII (Přípravy na soudný den)
- 11:55 Mladí Titáni do toho! VII (Díkuvzdání u Dům Patrol, první část)
- 12:10 Mladí Titáni do toho! VII (Díkuvzdání u Dům Patrol, druhá část)
- 12:20 Mladí Titáni do toho! VII (Tlusté kočky)
- 12:30 Mladí Titáni do toho! VII (Sváteční příběh)
- 12:45 Mladí Titáni do toho! VII (Snídaně)
- 12:55 Mladí Titáni do toho! VII (Glunkakakakah)
- 13:15 Mladí Titáni do toho! VII (Kapitán Bourák)
- 13:25 Mladí Titáni do toho! VII (Manipulátor)
- 13:30 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a garde na ples)
- 13:40 Craig od potoka II (Krize u Skály stařešinů)
- 13:50 Craig od potoka II (Ctihodná Kelsey)
- 14:05 Craig od potoka II (A pak nastal konec)
- 14:15 Craig od potoka II (Děti psa)
- 14:30 Totální Dramarama II (Kyberkrocan)
- 14:40 Totální Dramarama II (Sváči do budoucnosti)
- 14:55 Totální Dramarama II (Já a můj elf)
- 15:05 Totální Dramarama II (Tahle země není pro sněžný)
- 15:10 Lamput IV (Léta v poušti)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! IV (Zombie-ruka)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! IV (Zaměstnanec roku: Návrat)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! IV (Čas příběhů)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! IV (Smůla)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty II (Grizzův dokument)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty II (Tygři a lilie)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty II (Když všichni spí)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty II (Přehlídka)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a syčící labuť)
- 17:15 Pan Magoo (AeroFizz!)
- 17:20 Pan Magoo (Horský záchranář)
- 17:30 Pan Magoo (Magooův let)
- 17:45 Craig od potoka IV (Zabouchnuté dveře)
- 17:55 Craig od potoka IV (Hledání tradice)
- 18:05 Craig od potoka IV (Velkolepá přehlídka talentů od Potoka)
- 18:20 Craig od potoka IV (Den naruby)
- 18:30 Craig od potoka IV (Krabička k výročí)
- 18:45 Ben 10 III (Kukuřičné hádky)
- 18:55 Ben 10 III (Vzpoura za odměnu)
- 19:05 Ben 10 III (Čupakabra)
- 19:25 Totální Dramarama III (Učitel, voják, šéf, špión)
- 19:35 Totální Dramarama III (Sloněcokan)
- 19:45 Lamput IV (Stážista Tuzki)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! II
- 20:05 Mladí Titáni do toho! II
- 20:15 Mladí Titáni do toho! II
- 20:35 Bakugan (Ať žijí corndogy!)
- 20:45 Bakugan (Tvrdá voda)
- 21:00 Gumballův úžasný svět II (Banán)
- 21:10 Gumballův úžasný svět II (Kytka)
- 21:25 Gumballův úžasný svět II (Telefon)
- 21:35 Gumballův úžasný svět II (Práce)
- 21:55 Gumballův úžasný svět II (Halloween)
- 22:05 Gumballův úžasný svět II (Poklad)
- 22:20 Gumballův úžasný svět II (Slova)
- 22:30 Gumballův úžasný svět II (Omluva)
- 22:45 Gumballův úžasný svět II (Lebka)
- 23:00 Gumballův úžasný svět II (Vánoce)
- 23:15 Gumballův úžasný svět II (Hodinky)
- 23:25 Gumballův úžasný svět II (Sázka)
- 23:40 Gumballův úžasný svět II (Balík)
- 23:50 Gumballův úžasný svět II (Zrádci)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings II (Rolling Cabin)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Plant)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings II (Target Bear)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings II (Northern Lights)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings II (Tick Tock Bear)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings II (Dreams On Command)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings II (Elementary Lemmings)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables II (The Smallest of Problems)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables II (Puffy Dumplings)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables II (Mr. Big Pants)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables II (Potrait of a Mushable)
- 01:55 Bugs Bunny Builders II (Looney Moon)
- 02:05 Bugs Bunny Builders II (Glamp Out)
- 02:25 Bugs Bunny Builders II (Outer Space)
- 02:35 Bugs Bunny Builders II (The Great Flying Flea)
- 02:50 Batwheels (Ride Along)
- 03:00 Batwheels (Wheels Just Wanna Have Fun)
- 03:15 Batwheels (When You're A Jet)
- 03:25 Batwheels (Tough Buff Blues)
- 03:35 Batwheels (The Dark Night)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings (Intellectual Bear)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings (Voodoo Blanket)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings (Bear Prints)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings (Inspector Grizzy)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings (No Entrance!)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings (Lemmings Indigestion)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings (Sonata in Bear Major)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Fractions)
- 04:50 Tom and Jerry (What Goes Around Comes Around)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Wheeling Tin Man)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (Home Away from Home)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Vault Heist)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Witch One's the Boss?!)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Wingmen No More)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings IV (For Real)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings IV (Cocoa Tree Spread)
- 06:15 Grizzy and The Lemmings III (Couch Wrestling)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings (Shaken-Up Bear)
- 06:35 Grizzy and The Lemmings (Piňata Party)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Game)
- 06:55 Grizzy and The Lemmings (Ranger Lemming)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings (Halloween Bear)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings (Clean Bear)
- 07:15 Grizzy and The Lemmings (Wandering Spirits)
- 07:30 Grizzy and The Lemmings (Mirror, Mirror On The Wall)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings (Grizzy The Wizard)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings (Moonwalk Bear)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings II (Camping in the Wild)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings II (Carried Away Bear)
- 08:10 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Board)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings II (Ice and Bears)
- 08:30 Grizzy and The Lemmings IV (Wild Mutations)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings IV (Every Which Way)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings III (Goldrush)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series III (The Big Stink)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series III (Birthday Bother)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series III (Bed Bean)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series III (Spa Day)
- 09:45 Meet the Batwheels (Parking Problems)
- 10:00 Lucas the Spider (Lucas and Findley get Antsy)
- 10:05 Lucas the Spider (Mock Me Not)
- 10:10 Lucas the Spider (Jumping Pal)
- 10:15 Lucas the Spider (Trouble at the Top)
- 10:30 Lucas the Spider (Avocado's Fan)
- 10:35 Lucas the Spider (The Scent of a Dog)
- 10:45 Lucas the Spider (The Need for Seed)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings (Lemmings Indigestion)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings (Sonata in Bear Major)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings (Bear Fractions)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings (The Bear That Laid Golden Eggs)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings (Crash Training Course)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings (As Far as Bear Can Remember)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings (Chemical Lemmings)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Castle Hassle)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Catwalk)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (Turn About)
- 12:35 The Tom and Jerry Show (The Plight Before Christmas)
- 12:55 The Tom and Jerry Show (Tuffy Love)
- 13:05 The Tom and Jerry Show (Poof)
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (Round Tripped)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series (Sofa)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series (Treasure!)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series (Homeless)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series (Camping)
- 14:30 Lucas the Spider (Bloom Patrol)
- 14:35 Lucas the Spider (Behind the Door)
- 14:40 Lucas the Spider (Findley the Brave)
- 14:55 Lucas the Spider (Fixing Up The Tree)
- 15:00 Lucas the Spider (Waiting for Maizie)
- 15:10 Lucas the Spider (Boops in the Night)
- 15:15 Lucas the Spider (Lucas the Pirate)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (Potrait of a Mushable)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (Mushpie in the Sky)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Mini Golf)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Castle Hassle)
- 16:30 The Tom and Jerry Show III (Someone's in the Kitchen with Mynah)
- 16:35 The Tom and Jerry Show III (When You Leash Expect It)
- 16:40 The Tom and Jerry Show III (Don't Cut the Cheese)
- 16:55 The Tom and Jerry Show III (Calamari Jerry)
- 17:00 The Tom and Jerry Show III (Cattyshack)
- 17:10 The Tom and Jerry Show III (Drone Sweet Drone)
- 17:15 The Tom and Jerry Show III (Home Away from Home)
- 17:30 The Tom and Jerry Show III (From Riches to Rags)
- 17:35 The Tom and Jerry Show III (Chew Toy)
- 17:45 The Tom and Jerry Show III (Live and Let Diet)
- 18:00 Batwheels (To the Batmobile!)
- 18:10 Batwheels (Improvise My Ride)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings II (Radar Bear)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings II (Zorbing Lemmings)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings II (Air Trafficking)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (A Lemmings Fairy Tale)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (Slam Dunk Lemmings)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (Uncouth Bear)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Passing Through Walls)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (The Disappearing Mushler)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (Bouncing Back)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series (Wanted)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series (Gadget Kid)
- 20:30 Mr Bean: The Animated Series (The Visitor)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series (The Big TV)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings III (Musical Discord)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings III (A Bear In The Sheepfold)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings III (Jelly World)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings III (Pet Sheep)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings III (Sheep Joust)
- 21:40 Grizzy and The Lemmings III (Foodie Phantoms)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings III (Bookfair)
- 22:00 Alice & Lewis II (The Spirit of Adventure)
- 22:10 Alice & Lewis II (An Imaginary Injury)
- 22:30 Alice & Lewis II (The King's Birthday)
- 22:40 Alice & Lewis II (A Losing Game!)
- 22:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Things That Are Dear To Your Heart)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Underwater Star)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Cheddar Days)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Blast Off)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (K-9: Space Puppy)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings II (Bear Sitter)
- 00:15 Spongebob v kalhotách VI (Tajná přísada / Pravidelný zákazník)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Přestavba domu)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Co se skrývá vespod)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Motýlí slunce)
- 01:45 Victorious (Velký ping-pongový podfuk)
- 02:05 Victorious (Hvězda Woku)
- 02:30 iCarly III (Veselá trička)
- 02:50 iCarly III (Vtipálek)
- 03:10 Tajemství Hunterových II (Zelená Maska)
- 03:35 Tajemství Hunterových II (Hackerův úkryt)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Robotí tanec / Do lesa?)
- 04:15 Nej a Nejnejka (ŠACHOVÁ PARTIE / CHYTRÝ A CHYTŘEJŠÍ)
- 04:35 44 koček II (Zvláštní děvče)
- 04:50 44 koček II (Záhada kočičího ducha)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Scarecrowner)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Dívka na skatu / Vymydleno)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Letní škola / Skládačka)
- 06:00 Šmoulové II (Jak vyléčit Bázlivku / Šmoulinka to přehání!)
- 06:25 Šmoulové II (Taťka Šmoula opouští hnízdo / Ukradený portrét)
- 06:55 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Tábor duchů / Nehledáme výpomoc)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Temný stín / Kdo je tvůj táta?)
- 07:50 Casagrandovi (Děs test / Jak vycvičit Carla)
- 10:00 Spongebob v kalhotách VI (Tajná přísada / Pravidelný zákazník)
- 10:25 Spongebob v kalhotách XIII (Food Pbfft! Truck / Holky jménem chaos)
- 10:55 Spongebob v kalhotách VI (Večírek s přespáním / Soutěž mazlíčků)
- 11:25 Spongebob v kalhotách XIII (Dovážka na ostrov příšer / Jeď, Patriku, jeď)
- 11:55 Spongebob v kalhotách X (Neskutečný dům / Žlutý kód)
- 14:10 Hlasiťákovi VI (Dárek s dobrodružstvím / Vytoužená role)
- 14:40 Hlasiťákovi VI (Elegán Flip / Lovci duchů)
- 15:00 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí II (Oříškové šílenství / Supermořci a Ploutvokluci)
- 15:30 Spongebob v kalhotách X (Útěk z vězení / Ztráty a nálezy)
- 15:50 Spongebob v kalhotách XIII (Plavající hlupáci / Burákmotr)
- 00:20 Jelení skvadra III (Záhada na vesmírné stanici / Časový krystal)
- 00:45 Jelení skvadra III (Obrovský křeček / Pořádný úklid)
- 01:10 Tlapková patrola II (Nová Tlapka)
- 01:30 Tlapková patrola II (Tlapky a Velká Námraza / Tlapky Zachraňují Basketbalový Zápas)
- 01:55 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Svatbu / Tlapky Zachraňují Ace)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci III (Připravit ke startu, Grr!)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci III (Velká zvířecí koruna)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci III (Rychlí přátelé)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci III (Závod o zlatý poklad)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci III (Hledá se výbušná rychlost)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci III (Vítězství nad podvodníkem)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci III (Záchrana závodního dne)
- 04:50 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují vzducholoď / Tlapky zachraňují kuchařskou chilli soutěž)
- 05:15 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují maličkého tučňáka / Tlapky zachraňují kočičí soutěž)
- 05:35 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují hravého draka / Tlapky zachraňují potvůrky)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci II (Závod na Orlí Skálu)
- 06:25 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují Humsquatche / Tlapky zachraňují létající disk)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Tlapky staví autokino / Parta najde duhový poklad)
- 07:15 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství)
- 07:30 DORA (Lišákovo narozeninové překvapení)
- 07:50 Sharkdog (Sharkdog sám doma)
- 07:55 Sharkdog (Můj milý Sharkdog)
- 08:05 Sharkdog (Zpětný aport)
- 08:15 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbabravo není ve své kůži / Buď trpělivý, Barbabravo)
- 08:45 BARBAPAPA a jeho rodinka (Sedm superpotravin / Úžasný portrét)
- 09:10 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Stěhovací mise / Barbabrightův vynález)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington a host / Paddington a banán)
- 10:05 Prasátko Peppa II (Jízda na kole)
- 10:10 Prasátko Peppa II (Bruslení)
- 10:15 Prasátko Peppa II (U zubaře)
- 10:20 Prasátko Peppa II (Domečky)
- 10:25 Prasátko Peppa II (Dědečkův vláček)
- 10:35 Prasátko Peppa II (Školní výlet)
- 10:40 Prasátko Peppa II (Na návštěvě u Rebeky)
- 10:45 Prasátko Peppa II (Miminko)
- 10:50 Prasátko Peppa II (V přírodě)
- 10:55 Prasátko Peppa II (Neviditelný kamarád)
- 10:56 Velká show malého žraločátka (Sněhová koulovačka / Dárek)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví bobrovi obydlí / Parta opravuje silnici)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta staví popkornárnu / Tlapky likvidují kluzkou pohromu)
- 12:20 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Závod Starostů / Tlapky Zachraňují up)
- 12:45 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují křídové umění / Tlapky zachraňují horký brambor)
- 13:15 Tlapková patrola (Servisní tým Tlapek / Tlapky Bojují s Ohněm)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Tlapky staví obří cykloprodejnu! / Parta staví senza vanu)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví zmrzlinárnu / Parta a záhadné pištění)
- 14:30 DORA (Krokodýlí sbohem / Stánek s empanadou)
- 14:50 DORA (Jestli sedne bota / Piňatová oslava)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Jak Paddington potkal Luckyho / Paddington a den lásky)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Jeskyně Barbapapových / Malí bubáci)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka (Dokonalá večeře / Koťátka)
- 16:15 Sharkdog (Sharkdog sám doma)
- 16:25 Sharkdog (Můj milý Sharkdog)
- 16:30 Sharkdog (Zpětný aport)
- 16:50 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Tučňáky / Tlapky Zachrnují Delfínka)
- 17:20 Rubble a jeho parta (Parta staví stodolu pro selátko / Parta staví obří ranvej)
- 17:40 DORA (Malý axolotl)
- 17:55 DORA (Buble trable)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington a čínský nový rok / Ztracené lístky)
- 20:30 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Talentovou Soutěž / Tlapky Zachraňují Kukuřici)
- 20:55 Tlapková patrola II (Tlapky Nechávají Marshalla Doma / Tlapky Zachraňují Jelínka)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Zlá obří slepice)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Invaze / Žertíková bitva)
- 22:10 Prasátko Peppa IV (Volno slečny Ouškové)
- 22:15 Prasátko Peppa IV (Tajný klub)
- 22:20 Prasátko Peppa IV (Doky dědy Králíka)
- 22:25 Prasátko Peppa IV (Klep, třísk a buch)
- 22:35 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Papouška / Tlapky Zachraňují Včelí Královnu)
- 22:55 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Moře-štěně)
- 23:25 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Sloní Rodinku / Tlapky a Zlomyslná Koťata)
- 23:55 Jelení skvadra III (Tajný ostrov / Astrobot)
- 00:00 Kluk, holka atd. (5)
- 00:10 Kluk, holka atd. (6)
- 00:20 Škola Vikingů (8)
- 00:25 Ghostforce (25)
- 00:50 Ghostforce (26)
- 01:10 Tým Tiki (31)
- 01:35 Tým Tiki (32)
- 01:55 Tým Tiki (33)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (11)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (12)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (13)
- 03:25 Ghostforce (19)
- 03:45 Ghostforce (20)
- 04:05 Tým Tiki (35)
- 04:30 Tým Tiki (36)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (17)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (18)
- 05:35 Kluk, holka atd. (99)
- 05:45 Kluk, holka atd. (100)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (127)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (128)
- 06:55 Blue (6)
- 07:05 Blue (7)
- 07:10 Blue (8)
- 07:25 Blue (9)
- 07:30 Blue (10)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (37)
- 14:20 Příšerky v rachotě (6)
- 14:45 Příšerky v rachotě (7)
- 15:15 Blue (107)
- 15:20 Blue (108)
- 15:30 Blue (109)
- 15:40 Blue (110)
- 15:50 Blue (111)
- 15:55 Blue (112)
- 16:10 Kiff (28)
- 16:35 Kiff (29)
- 17:00 Kouzelná beruška a černý kocour (75)
- 17:25 Kouzelná beruška a černý kocour (76)
- 17:55 Greenovi ve velkoměstě (74)
- 18:25 Greenovi ve velkoměstě (76)
- 18:50 Greenovi ve velkoměstě (77)
- 19:20 Greenovi ve velkoměstě (78)
- 19:50 Blue (27)
- 19:55 Blue (28)
- 20:00 Blue (29)
- 20:10 Blue (30)
- 20:20 Blue (31)
- 20:30 Blue (32)
- 20:35 Blue (33)
- 20:40 Blue (34)
- 20:55 Příšerky v rachotě (17)
- 21:20 Příšerky v rachotě (18)
- 21:45 Jessie (61)
- 22:15 Jessie (62)
- 22:40 U Raven Doma (102)
- 23:10 U Raven Doma (103)
- 23:40 Kluk, holka atd. (7)
- 23:50 Kluk, holka atd. (8)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (28)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (29)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (30)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (62)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (63)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (64)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (4)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (5)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (6)
- 04:00 Eureka! (30)
- 04:30 Eureka! (1)
- 05:00 Eureka! (2)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (10)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (11)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (12)
- 07:00 Bluey (25)
- 07:10 Bluey (26)
- 07:20 Bluey (27)
- 07:30 Bluey (28)
- 07:40 Bluey (29)
- 07:50 Bluey (30)
- 08:00 Bluey (31)
- 08:10 Bluey (32)
- 08:20 Bluey (33)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (10)
- 09:00 Minnie's Winter Bow Show
- 10:00 Disney Junior Ariel (5)
- 10:15 Disney Junior Ariel (11)
- 10:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (5)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (41)
- 11:30 SuperKitties (16)
- 12:00 Pupstruction (1)
- 12:30 Bluey (19)
- 12:40 Bluey (20)
- 12:50 Bluey (21)
- 13:00 Bluey (22)
- 13:10 Bluey (23)
- 13:20 Bluey (24)
- 13:30 Firebuds (19)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (56)
- 14:30 The Lion Guard (25)
- 15:00 The Lion Guard (26)
- 15:30 Disney Junior Ariel (5)
- 15:45 Disney Junior Ariel (11)
- 16:00 Sofia The First (27)
- 16:30 Sofia The First (24)
- 17:00 Sofia The First: Forever Royal
- 18:00 Disney Junior Ariel (5)
- 18:15 Disney Junior Ariel (11)
- 18:30 Sofia The First (87)
- 19:00 Sofia The First (88)
- 19:30 Bluey (144)
- 19:40 Bluey (145)
- 19:50 Bluey (146)
- 20:00 Bluey (147)
- 20:10 Bluey (148)
- 20:20 Bluey (149)
- 20:30 SuperKitties (7)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (12)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (21)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (2)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (57)
- 23:00 PJ Masks (88)
- 23:25 PJ Masks (89)
- 23:50 PJ Masks (90)
- 00:13 Bořek stavitel (51)
- 00:23 Bořek stavitel (52)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (24)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (25)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (26)
- 01:12 Inui (52)
- 01:20 Hurá za hádankou (10)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (16)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (17)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (12)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (47)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (48)
- 02:55 Chuck a přátelé (33)
- 03:07 Chuggington (14)
- 03:17 Chuggington (15)
- 03:29 Angelína balerína (9)
- 03:42 Angelína balerína (10)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (19)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (20)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (46)
- 04:38 Bořek stavitel (6)
- 04:48 Bořek stavitel (7)
- 05:01 Hurá za hádankou (16)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (51)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (52)
- 05:49 Požárník Sam (2)
- 06:00 Trojčata (78)
- 06:07 Trojčata (1)
- 06:14 Trojčata (2)
- 06:25 Bing (37)
- 06:32 Bing (38)
- 06:39 Bing (39)
- 06:46 Bing (40)
- 06:55 Grisu (17)
- 07:08 Tilda (15)
- 07:15 Tilda (16)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (10)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (47)
- 07:47 Caillou (15)
- 07:58 Caillou (16)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (15)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (16)
- 08:35 Doodleboo (30)
- 08:40 Doodleboo (31)
- 08:45 Doodleboo (32)
- 08:50 Doodleboo (33)
- 08:55 Doodleboo (34)
- 09:05 Superzajíčci (4)
- 09:13 Superzajíčci (5)
- 09:20 Superzajíčci (6)
- 09:31 Hurá za hádankou (14)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (20)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (21)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (22)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (15)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (16)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (15)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (16)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (15)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (16)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (21)
- 11:18 Pettson a Fiškus (2)
- 11:30 Pettson a Fiškus (3)
- 11:43 Grisu (35)
- 11:54 Grisu (36)
- 12:07 Daisy a Ollie (22)
- 12:14 Daisy a Ollie (23)
- 12:21 Daisy a Ollie (24)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (6)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (7)
- 12:52 Bing (65)
- 13:00 Bing (66)
- 13:08 Bing (67)
- 13:20 Trojčata (9)
- 13:27 Trojčata (10)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (13)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (22)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (23)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (24)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (18)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (19)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (10)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (18)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (19)
- 15:00 Kipper (5)
- 15:09 Kipper (6)
- 15:19 Simon (8)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (10)
- 15:38 Superzajíčci (18)
- 15:46 Tilda (17)
- 15:53 Tilda (18)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (8)
- 16:16 Pettson a Fiškus (8)
- 16:29 Caillou (17)
- 16:40 Caillou (18)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (8)
- 17:07 Doodleboo (5)
- 17:12 Doodleboo (6)
- 17:17 Doodleboo (7)
- 17:22 Doodleboo (8)
- 17:27 Doodleboo (9)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (23)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (24)
- 17:59 Požárník Sam (16)
- 18:10 Požárník Sam (17)
- 18:23 Berry a Dolly (10)
- 18:28 Berry a Dolly (11)
- 18:33 Berry a Dolly (12)
- 18:39 Bing (39)
- 18:46 Bing (40)
- 18:53 Bing (41)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (6)
- 19:15 Pettson a Fiškus (8)
- 19:28 Grisu (33)
- 19:40 Grisu (34)
- 19:52 Daisy a Ollie (15)
- 19:59 Daisy a Ollie (16)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (10)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (32)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (33)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (16)
- 20:57 Tilda (15)
- 21:04 Tilda (16)
- 21:12 Kipper (7)
- 21:21 Kipper (8)
- 21:31 Caillou (15)
- 21:42 Caillou (16)
- 21:55 Chuggington (8)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (44)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (45)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (26)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (1)
- 23:05 Bing (76)
- 23:12 Bing (77)
- 23:20 Bing (78)
- 23:27 Bing (1)
- 23:35 Bing (2)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (13)
- 23:47 Oswald (3)
- 23:59 Oswald (4)
- 00:00 Sestry II (Má úžasná nová sestra)
- 00:10 Sestry II (Velké sestry)
- 00:20 Lou! (V síti umění)
- 00:30 Lou! (Kufr hanby)
- 00:45 Mia a já IV (Visuté zahrady)
- 01:05 Mia a já IV (Mrazivé dobrodružství)
- 01:30 Agentka 203 (Ať děti tančí)
- 01:55 Agentka 203 (Mimozemšťan v mé skříňce)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (1)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (2)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 03:05 Život s tátou (5)
- 03:15 Život s tátou (6)
- 03:25 Život s tátou (7)
- 03:35 Život s tátou (8)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (5)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (6)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (7)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (8)
- 04:35 Agentka 203 (Ať děti tančí)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Únik z Paláce mazlíčků 2. část)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Domácí práce a mír)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Postel)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Klíč)
- 05:35 Mia a já IV (Země bažin a medu)
- 06:00 Lou! (Totální chaos)
- 06:10 Lou! (Zamilovaný Gino)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (3)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Odpadky z vzíku pana Weenieho)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Blízké setkání oříškového druhu)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Klíč)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Cdéčko)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Náplast)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Boty)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koš na odpadky)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Bum, mimi)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách (Meč)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Ostrov pokladů, 1. část)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Ostrov pokladů, 2. část.)
- 20:00 Ptačí úlet
- 21:35 Lou! (Krásný Den matek!)
- 21:45 Lou! (Divoké kempování)
- 22:00 Sestry (Oblíbená)
- 22:10 Sestry (Večírek)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Žárovka)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Skluzavka)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Piano)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (21)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (22)
- 23:30 Život s tátou (23)
- 23:40 Život s tátou (24)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (8)
- 00:10 Kikoriki (27)
- 00:20 Flopy (104)
- 00:35 Šmolkovia (3)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (50)
- 01:10 Esá z pralesa (23)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (22)
- 01:35 Volám sa Caillou V (22)
- 02:00 Dumper a Skoop III (8)
- 02:15 Panda a Krash (16)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (3)
- 02:55 Myšiak Anatole (23)
- 03:20 Monchhichi (32)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (3)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára III (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (24)
- 04:20 Malý medvedík (2)
- 04:45 Ruby z dúhy II (26)
- 05:10 Bob staviteľ II (52)
- 05:25 Ocko hrdina (23)
- 05:30 Duda a Dada II (3)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (38)
- 05:55 Máša a medveď (64)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (29)
- 06:30 Ocko hrdina (24)
- 06:35 Zábavné zvieratká (1)
- 06:45 Bob staviteľ II (52)
- 06:55 Telka Strýka Baltazára V (1)
- 07:05 Volám sa Caillou - špeciál (5)
- 08:00 Rozprávky líšky a vlka (25)
- 08:25 Flopy (105)
- 08:40 Požiarnik Sam VI (26)
- 09:00 Ovečka Shaun (7)
- 09:05 Maličké príšerky II (2)
- 09:06 Jednorožce zo Zoo (38)
- 09:15 Slnečný Rej (23)
- 09:25 Esá z pralesa (23)
- 09:35 Veselé zajačiky II (12)
- 09:40 Rev a motoroví miláčikovia (24)
- 10:10 Fíha Tralala (9)
- 10:20 Bob staviteľ III (1)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Maličké príšerky II (3)
- 10:55 Zvedavkovci II (30)
- 11:10 Monchhichi (32)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (8)
- 11:25 Malý medvedík (3)
- 11:50 Dumper a Skoop III (8)
- 12:00 Eggy Pops II (4)
- 12:05 Maličké príšerky II (4)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (9)
- 12:15 Ovečka Shaun (8)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (5)
- 12:30 Polly Pocket (5)
- 12:35 Flopy (106)
- 12:50 Ruby z dúhy II (26)
- 13:15 Myšiak Anatole (24)
- 13:40 Malý silák Bheem (14)
- 13:45 Veselé zajačiky II (13)
- 13:50 Panda a Krash (16)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Monchhichi (33)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (50)
- 14:40 Maličké príšerky II (5)
- 14:45 Máša a medveď (65)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (6)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (3)
- 15:20 Esá z pralesa (24)
- 15:35 Jahôdka a jej kamaráti: Všetko je možné (1)
- 16:55 Dumper a Skoop III (9)
- 17:05 Bob staviteľ III (2)
- 17:15 Ovečka Shaun (9)
- 17:25 Požiarnik Sam VII (1)
- 17:35 Ruby z dúhy (1)
- 18:00 Volám sa Caillou V (22)
- 18:25 Drobčekovia (7)
- 18:40 Ovečka Shaun (10)
- 18:50 Flopy (107)
- 19:10 Maličké príšerky II (6)
- 19:15 Zvedavkovci II (31)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (10)
- 19:45 Máša a medveď (66)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (10)
- 20:05 Esá z pralesa (25)
- 20:15 Bob staviteľ III (3)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (2)
- 20:40 Slnečný Rej (24)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (7)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (22)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (25)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (10)
- 22:05 Monchhichi (34)
- 22:15 Myšiak Anatole (25)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (48)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (50)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (3)
- 23:35 Mášine rozprávky (3)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (6)
- 23:45 Veselé zajačiky II (14)
- 23:50 Duda a Dada II (3)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 This Cultural Life (Michael Palin)
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 Click (Mind Over Matter)
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 00:28 OPJ
- 01:17 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:44 MÉTÉO
- 01:48 MATIÉRE GRISE
- 02:20 L'ÉCHAPPÉE BELGE
- 02:51 COSY, LE MAG DÉCO
- 03:06 CYBATHLON 2020
- 04:00 VOYAGE DE REVE
- 04:25 C DANS L'AIR
- 05:31 VERSION FRANÇAISE
- 05:58 LE 6H00 INFO
- 06:24 MÉTÉO
- 06:29 TÉLÉMATIN
- 06:45 LA RECETTE DE GUY MARTIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:29 TÉLÉMATIN
- 07:50 #VF
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 KID LUCKY
- 08:52 ROI KEITA
- 09:05 CONTE-NOUS !
- 09:08 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:33 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:35 EINSTEIN
- 10:02 CITOYEN 2.0
- 10:29 CHEF OLI VIRE CHAMPETRE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:14 MÉTÉO
- 11:17 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:31 LA UNE, AUX SOURCES DU JOURNALISME
- 13:17 ZOOM
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:02 TOUTE LA VIE
- 14:44 TOUTE LA VIE
- 15:32 TENIR SALON
- 15:59 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:23 VESTIAIRES
- 16:27 C'EST PLUS QU'UN JARDIN
- 16:50 INCASSABLE
- 16:58 PASSE-MOI LES JUMELLES
- 17:45 ZOOM
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 OPJ
- 19:33 OPJ
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:57 MÉTÉO
- 21:03 VILLA CAPRICE
- 22:43 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:09 MÉTÉO
- 23:11 L'ACTU
- 23:32 L'HUMOUR C'EST MIEUX Á DEUX
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Štúdio TA3
- 08:00 Správy
- 08:30 Štúdio TA3
- 09:00 Správy
- 09:30 Štúdio TA3
- 10:00 Správy
- 10:30 Investujeme
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Štúdio TA3
- 13:00 Správy
- 13:30 Biznis
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Správy/Štúdio TA3
- 17:00 Správy
- 17:30 Zdravie na TA3
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Štúdio TA3
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Štúdio TA3
- 20:30 Motoring
- 21:00 Správy
- 21:30 Biznis
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (112)
- 00:10 THE DEBATE (3)
- 00:53 SHORT CUTS
- 01:00 NEWS (113)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (27)
- 01:45 ARTS24 (3)
- 02:00 NEWS (114)
- 02:15 A PROPOS (3)
- 02:30 BULLETIN (28)
- 02:45 EYE ON AFRICA (6)
- 03:00 NEWS (115)
- 03:10 THE DEBATE (3)
- 03:53 SHORT CUTS
- 04:00 NEWS (114)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (28)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 05:00 NEWS (117)
- 05:15 EYE ON AFRICA (6)
- 05:30 BULLETIN (30)
- 05:45 ARTS24 (3)
- 06:00 NEWS (118)
- 06:20 INTRODUCTION (16)
- 06:21 FOCUS PROD B
- 06:30 BULLETIN (7)
- 07:00 NEWS (119)
- 07:20 PRESS REVIEW PRODB
- 07:30 BULLETIN (7)
- 08:00 NEWS (121)
- 08:20 BUSINESS EVENING PROD B
- 08:30 BULLETIN (7)
- 09:00 NEWS (123)
- 09:15 ARTS24 (3)
- 09:30 BULLETIN (40)
- 09:45 THE 51 PERCENT
- 10:00 NEWS (125)
- 10:15 INTRODUCTION (21)
- 10:16 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 10:30 BULLETIN (41)
- 10:45 INTRODUCTION (21)
- 10:46 FRENCH CONNECTIONS
- 10:52 FASHION
- 11:00 NEWS (40)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (11)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (128)
- 12:16 ARTS24 (4)
- 12:30 BULLETIN (33)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS (129)
- 13:22 BUSINESS
- 13:30 NEWS (130)
- 13:45 FRENCH CONNECTIONS (1)
- 13:51 ENTRE NOUS
- 14:00 NEWS (131)
- 14:15 ENTRE NOUS (18)
- 14:30 NEWS (21)
- 15:00 NEWS (16)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (44)
- 15:45 ACROSS AFRICA (1)
- 16:00 NEWS (40)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (11)
- 16:40 REVISITED
- 17:00 NEWS (137)
- 17:15 ARTS24 (4)
- 17:30 BULLETIN (34)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS (1)
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS (138)
- 18:15 TOP STORY
- 18:30 NEWS (139)
- 18:45 BUSINESS PROD B
- 18:51 SPORTS PROD B
- 19:00 NEWS (140)
- 19:10 THE DEBATE (4)
- 19:53 SHORT CUTS
- 20:00 NEWS (141)
- 20:15 BUSINESS PROD B
- 20:21 SPORTS PROD B
- 20:30 NEWS (142)
- 20:45 TRUTH OR FAKE
- 20:51 FOCUS PROD B
- 21:00 NEWS (143)
- 21:20 BUSINESS PROD B
- 21:30 NEWS (144)
- 21:40 EYE ON AFRICA (7)
- 22:00 NEWS (145)
- 22:15 BUSINESS PROD B
- 22:21 TRUTH OR FAKE
- 22:30 NEWS (146)
- 22:32 A PROPOS (4)
- 22:46 EYE ON AFRICA (8)
- 23:00 NEWS (147)
- 23:15 BUSINESS + TRUTH OR FAKE
- 23:30 NEWS (148)
- 23:45 BUSINESS PROD B
- 23:51 TRUTH OR FAKE
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'ENTRETIEN DE L'INTEL ECO
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 FRMG C EN FRANCE JO PARA 0826
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 FRTK ICI 2 NV PARLEMENT 0720
- 02:30 BULLETIN
- 02:40 FACE A FACE
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 FRTK L'INVITE DE L'ECO BREMOND 0822
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 FRMG C EN FRANCE JO PARA 0826
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:10 FRMG BIL PROHIBITION 0717
- 04:30 BULLETIN
- 04:40 FRMG LEG URBAINES TIKEN_24 0824
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:10 FACE A FACE
- 05:30 BULLETIN
- 05:40 L'INSTANT MOBILE
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:22 FOCUS
- 06:30 BULLETIN
- 06:49 LANCEMENT
- 06:52 SPORTS
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:30 BULLETIN
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 08:57 FERMETURE DE TRANCHE
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 A L'AFFICHE
- 09:30 LE JOURNAL
- 09:47 FOCUS
- 09:52 SPORTS
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 FRMG C FRA ANTISEMITE _V24RH 0730
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 FOCUS
- 10:50 FRMG HORS CHAMP PAYSAN _24 0815
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:13 LANCEMENT
- 11:15 FRMG ACTUELLES VIRGIN NOCES 0712
- 11:30 BULLETIN
- 11:43 LANCEMENT
- 11:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:13 LANCEMENT
- 12:15 A L'AFFICHE
- 12:30 BULLETIN
- 12:43 LANCEMENT
- 12:45 FOCUS
- 12:50 SPORTS
- 12:59 LE JOURNAL
- 13:15 L'INVITE
- 13:30 LE JOURNAL
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:30 LE JOURNAL
- 14:45 FOCUS
- 14:50 FRMG PLAN B PLASTIQUE 2 _V24RH 0801
- 14:56 FERMETURE DE TRANCHE
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:10 FRTK ICI L'EUROPE 1 ETIENNE 0824
- 15:30 BULLETIN
- 15:40 FRMG LEG URBAINES TIKEN_24 0824
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 16:30 LE JOURNAL
- 16:46 A L'AFFICHE
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:13 LANCEMENT
- 17:15 POLITIQUE
- 17:55 L'INSTANT MOBILE
- 17:59 LE JOURNAL
- 18:16 LE FAIT DU JOUR
- 18:30 LE JOURNAL
- 18:46 ECONOMIE SOIR
- 18:51 SPORTS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:10 LE DEBAT
- 19:55 L'INSTANT MOBILE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:16 ECONOMIE SOIR
- 20:21 SPORTS
- 20:30 ON VA PLUS LOIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 INTOX
- 21:20 ELEMENT TERRE LA QUOTIDIENNE
- 21:30 LE JOURNAL
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 ECONOMIE SOIR
- 22:20 INTOX
- 22:30 LE JOURNAL
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:15 LANCEMENT
- 23:16 ECONOMIE + INFO INTOX
- 23:30 LE JOURNAL
- 23:45 SPORTS
- 23:51 FOCUS
- 06:05 Biblická studna
- 07:05 Absolventi: Emil Farbiak
- 07:35 Toto je tá cesta
- 10:10 Neboť jsem hladověl, a dali jste mi jíst!
- 10:25 Obchod s migranty
- 10:55 Bazilika s tajemným světlem (1)
- 11:10 Dobrá obec Dobrá
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Duchovní menu
- 12:30 Koncert slovenského sboru Lúčnica
- 13:30 Generální audience papeže Františka
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 Chorvatsko – Moře modliteb
- 15:05 Outdoor Films se Stanislavem Najvrtem
- 16:40 Flešbeky - Godzone podcast
- 17:10 Můj chrám
- 17:25 Familie Korbel - Příběh z druhé strany
- 17:40 ARTBITR se Samem Childersem (76)
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy Starého zákona
- 18:15 Dětský folklórný festival Zdola ponickýho mlyna
- 19:00 Střípky z ostravské archeologie
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Cvrlikání
- 21:15 V pohorách po horách
- 21:30 Za obzorem
- 22:05 Dobrodružství před kamerou
- 23:40 Zachraňme kostely
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - BJB Viera Bratislava
- 06:35 Biblia za rok
- 07:15 ICF Praha
- 08:00 Biblická lupa
- 08:30 Prochrist
- 09:45 Campfest
- 12:45 Noeland
- 13:15 Slovo viery - BJB Aš
- 14:00 Relácia DNES
- 14:30 Godzone konferencia
- 18:45 Detský blok
- 19:15 Slovo viery - Za Kostolom CB Žilina
- 20:00 Joyce Meyer
- 20:30 Nová DNA
- 21:45 Relácia DNES
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Správy zo Svätej zeme
- 02:05 Vaticano
- 02:35 Medzi riadkami
- 02:50 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 U Nikodéma
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Eucharistické zázraky
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Láska a rodičovstvo
- 08:50 A teraz čo?
- 08:55 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 09:25 Serra: Stále vpred, nikdy späť (Duše ohňa)
- 10:00 Malá cesta
- 10:20 Správy zo Svätej zeme
- 10:45 vKontexte
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Jeden na jedného
- 13:20 Životopis sv. Františka podľa Giotta
- 14:25 Moja misia magazín
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Putujeme Rímom
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 Vaticano
- 16:40 Medzi riadkami
- 17:00 Možno raz
- 17:30 Doma je doma
- 18:15 Putujeme Rímom
- 18:20 Svätá omša zblízka
- 18:30 Spojení vierou
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 22:00 Na ceste v rodine
- 22:30 V škole Ducha
- 23:00 Doma je doma
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (8)
- 00:30 Dolce Vita (13)
- 01:00 Dotek luxusu (1)
- 01:30 Mrakodrapy (Budoucnost je nyní 2012 – 2020)
- 02:30 Velkolepé designy (7)
- 03:30 Květinová show (21)
- 04:00 Hot Cars (8)
- 04:30 Zlatá mládež Instagramu (titulky) (6)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (4)
- 07:00 Květinová show (21)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Svět z blízka (103)
- 08:00 Vitální zahrada (2)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (10)
- 09:00 Jóga: energie života (5)
- 12:00 Květinová show (22)
- 12:30 Dolce Vita (13)
- 13:00 Design pro vás (12)
- 13:30 Najdi, sprav a prodej! (5)
- 14:30 Vitální zahrada (3)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Najdi, sprav a rozjeď to! (Camper)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 House doktor (5)
- 17:45 Svět z blízka (103)
- 18:00 Teleshopping
- 18:30 Toymakerz (6)
- 19:30 Dotek luxusu (10)
- 20:00 Dolce Vita (14)
- 20:30 Nejlepší domov (1)
- 21:00 Dům v novém kabátě (1)
- 21:30 Jak najít vysněný dům (5)
- 08:00 Jóga – Energie života (3)
- 09:00 Billovo jídlo (6)
- 09:30 Luxusní delikatesy (5)
- 12:00 Nejlepší strava na světě (2)
- 13:00 Teleshopping
- 13:30 V mysli kuchaře (6)
- 22:00 Holky v kuchyni (22)
- 22:30 Nebesky dobré (15)
- 23:00 Brent Owens objevuje Mauricius (8)
- 23:30 Nejlepší strava na světě (2)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 Mňaustar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 Mňaustar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 Mňaustar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 04:20 Čeladenský miniexpres (Zpravodajství z Čeladné od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 04:25 Těrlický miniexpres (Zpravodajství z Těrlicka od redaktora a kameramana L. Běčáka)
- 04:28 Rychvaldský miniexpres (Zprávy z Rychvaldu od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 04:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 04:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 04:50 Orlovský miniexpres (Zpravodajství z Orlové od redaktorky Moniky Ociepkové a kameramanky Jany Bojdové)
- 04:52 Nošovický miniexpres (Zpravodajství z Nošovic od redaktora a kameramana Michala Sloniny)
- 04:54 Vítkovický miniexpres (Zpravodajství z Vítkovic od reportéra a kameramana Tomáše Trávníka)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 05:25 Z naší ZOO
- 05:27 Studuj u nás (Magazín o školství a vzdělávání vám také poradí s výběrem školy a studijního oboru)
- 05:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 05:43 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 05:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 06:20 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 06:30 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 06:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 07:20 Čeladenský miniexpres (Zpravodajství z Čeladné od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 07:25 Těrlický miniexpres (Zpravodajství z Těrlicka od redaktora a kameramana L. Běčáka)
- 07:28 Rychvaldský miniexpres (Zprávy z Rychvaldu od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 07:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 07:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 07:50 Orlovský miniexpres (Zpravodajství z Orlové od redaktorky Moniky Ociepkové a kameramanky Jany Bojdové)
- 07:52 Nošovický miniexpres (Zpravodajství z Nošovic od redaktora a kameramana Michala Sloniny)
- 07:54 Vítkovický miniexpres (Zpravodajství z Vítkovic od reportéra a kameramana Tomáše Trávníka)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 08:25 Z naší ZOO
- 08:27 Studuj u nás (Magazín o školství a vzdělávání vám také poradí s výběrem školy a studijního oboru)
- 08:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 08:43 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 08:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 09:20 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 09:30 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 09:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 10:20 Čeladenský miniexpres (Zpravodajství z Čeladné od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 10:25 Těrlický miniexpres (Zpravodajství z Těrlicka od redaktora a kameramana L. Běčáka)
- 10:28 Rychvaldský miniexpres (Zprávy z Rychvaldu od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 10:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 10:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 10:50 Orlovský miniexpres (Zpravodajství z Orlové od redaktorky Moniky Ociepkové a kameramanky Jany Bojdové)
- 10:52 Nošovický miniexpres (Zpravodajství z Nošovic od redaktora a kameramana Michala Sloniny)
- 10:54 Vítkovický miniexpres (Zpravodajství z Vítkovic od reportéra a kameramana Tomáše Trávníka)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 11:25 Z naší ZOO
- 11:27 Studuj u nás (Magazín o školství a vzdělávání vám také poradí s výběrem školy a studijního oboru)
- 11:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 11:43 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 11:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 12:20 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 12:30 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 12:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 13:20 Čeladenský miniexpres (Zpravodajství z Čeladné od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 13:25 Těrlický miniexpres (Zpravodajství z Těrlicka od redaktora a kameramana L. Běčáka)
- 13:28 Rychvaldský miniexpres (Zprávy z Rychvaldu od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 13:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 13:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 13:50 Orlovský miniexpres (Zpravodajství z Orlové od redaktorky Moniky Ociepkové a kameramanky Jany Bojdové)
- 13:52 Nošovický miniexpres (Zpravodajství z Nošovic od redaktora a kameramana Michala Sloniny)
- 13:54 Vítkovický miniexpres (Zpravodajství z Vítkovic od reportéra a kameramana Tomáše Trávníka)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 14:25 Z naší ZOO
- 14:27 Studuj u nás (Magazín o školství a vzdělávání vám také poradí s výběrem školy a studijního oboru)
- 14:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 14:43 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 14:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 15:20 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 15:30 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 15:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 16:30 Z naší ZOO
- 16:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 16:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Energie a kraj (Magazín o cestě od uhlí k alternativním zdrojům energie a o tom, jak energii využívat efektivně)
- 17:25 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice.)
- 17:30 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 17:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 17:45 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 18:20 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 18:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 18:45 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 19:30 Z naší ZOO
- 19:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 19:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Energie a kraj (Magazín o cestě od uhlí k alternativním zdrojům energie a o tom, jak energii využívat efektivně)
- 20:25 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice.)
- 20:30 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 20:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 20:45 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 21:20 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 21:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 21:45 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 22:30 Z naší ZOO
- 22:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 22:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Energie a kraj (Magazín o cestě od uhlí k alternativním zdrojům energie a o tom, jak energii využívat efektivně)
- 23:25 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice.)
- 23:30 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 23:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 23:45 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 TÝDEN V REGIONU
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 PUTOVÁNÍ V REGIONECH
- 18:29 Počasí
- 18:30 18:40 TÝDEN V REGIONU
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 00:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 00:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 00:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 00:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 01:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 01:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 01:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 01:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 02:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 02:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 02:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 02:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 03:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 03:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 03:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 03:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 04:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 04:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 04:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 04:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 05:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 05:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 05:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 05:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 06:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 06:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 06:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 06:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 07:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 07:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 07:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 07:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 08:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 08:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 08:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 08:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 09:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 09:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 09:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 09:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 10:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 10:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 10:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 10:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 11:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 11:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 11:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 11:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 12:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 12:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 12:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 12:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 13:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 13:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 13:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 13:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 14:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 14:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 14:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 14:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 15:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 15:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 15:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 15:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 16:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 16:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 16:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 16:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 17:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 17:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 17:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 17:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:15 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 18:20 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 18:23 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 18:25 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:27 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 19:20 Bulvár (Bulvár)
- 19:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 19:40 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 19:45 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 19:48 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:15 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 20:20 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 20:23 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 20:25 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:27 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 21:20 Bulvár (Bulvár)
- 21:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 21:40 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 21:45 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 21:48 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:15 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 22:20 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 22:23 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 22:25 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:27 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 23:20 Bulvár (Bulvár)
- 23:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 23:40 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 23:45 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 23:48 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 00:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 00:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:14 Host dne (Host dne)
- 01:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 01:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:14 Host dne (Host dne)
- 02:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 02:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 03:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 03:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:14 Host dne (Host dne)
- 04:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 04:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:14 Host dne (Host dne)
- 05:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 05:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 06:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 06:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:14 Host dne (Host dne)
- 07:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 07:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:14 Host dne (Host dne)
- 08:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 08:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 09:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 09:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:14 Host dne (Host dne)
- 10:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 10:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:14 Host dne (Host dne)
- 11:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 11:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 12:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 12:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:14 Host dne (Host dne)
- 13:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 13:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:14 Host dne (Host dne)
- 14:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 14:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 15:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 15:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:14 Host dne (Host dne)
- 16:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 16:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:14 Host dne (Host dne)
- 17:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 17:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:14 Host dne (Host dne)
- 18:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 18:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:14 Host dne (Host dne)
- 19:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 19:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:14 Host dne (Host dne)
- 20:20 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:14 Host dne (Host dne)
- 21:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:14 Host dne (Host dne)
- 22:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 22:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:14 Host dne (Host dne)
- 23:20 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Za oponou
- 00:30 Týden v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeský magazín
- 01:30 Host dne
- 01:40 Středočeské noviny
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres
- 04:30 Špetka Slovácka
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 10
- 05:30 Host dne
- 05:40 Kam vyrazit
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 15
- 06:30 Dobré zprávy
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 1
- 07:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 07:40 Hasiči
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres
- 08:30 Středočeské noviny
- 08:40 Svět z blízka
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Kam vyrazit
- 09:30 Host dne
- 09:40 Středočeský magazín
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 13
- 10:30 Dobré zprávy
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 4
- 11:30 Středočeská nej
- 11:40 Za oponou
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 8
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 6
- 13:30 Host dne
- 13:40 Středočeské noviny
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 2
- 14:30 Kam vyrazit
- 14:40 Svět z blízka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 11
- 15:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 1
- 16:30 Dobré zprávy
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 4
- 17:30 Za oponou
- 17:40 Středočeská nej
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres Prahy 15
- 18:30 Putování po regionech
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 18
- 19:30 Host dne
- 19:40 Středočeské noviny
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 6
- 20:30 Za oponou
- 20:40 Středočeský magazín
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres
- 21:30 Putování po regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 11
- 22:30 Host dne
- 22:40 Kam vyrazit
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Hasiči
- 23:30 Špetka Slovácka
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Týden v regionech (ZJ)
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Týden v regionech (ZJ)
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Týden v regionech (ZJ)
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Týden v regionech (ZJ)
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Týden v regionech (ZJ)
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Týden v regionech (ZJ)
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Týden v regionech (ZJ)
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Týden v regionech (ZJ)
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Týden v regionech (ZJ)
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Týden v regionech (ZJ)
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Týden v regionech (ZJ)
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Týden v regionech (ZJ)
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Naše město: Česká Třebová
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Naše město: Česká Třebová
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Naše město: Česká Třebová
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Naše město: Česká Třebová
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Naše město: Česká Třebová
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Naše město: Česká Třebová
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Naše město: Česká Třebová
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Naše město: Česká Třebová
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Naše město: Česká Třebová
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Naše město: Česká Třebová
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Naše město: Česká Třebová
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Naše město: Česká Třebová
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Naše město: Česká Třebová
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Naše město: Česká Třebová
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Naše město: Česká Třebová
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Naše město: Česká Třebová
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Naše město: Česká Třebová
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Naše město: Česká Třebová
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Hasiči
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Hasiči
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Hasiči
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Hasiči
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Hasiči
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Hasiči
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Народ
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Останній день диктатора
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Антизомбі
- 15:15 Громадянська оборона
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Історичні факти
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети