Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolejích)
- 05:15 Etiketa (Miláček mobil)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 06:30 Na cestě po Somersetu
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Hraje orchestr Václava Hybše se sólisty
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (7)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (8)
- 15:30 A Bůh... stvořil ženu
- 17:00 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (14)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Sloni mají paměť)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 04:25 Miklovci
- 04:50 Svět zvířat (Hroši a nosorožci)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Čína na jazyku II (6)
- 09:20 Bedekr III. (Marseille)
- 09:50 Kalahari - zákony pouště (2)
- 10:40 Jarní příroda v Okutamě
- 11:10 Budovatelé přírody (1)
- 14:35 Nákladní kolosy v oblacích
- 15:20 Sisi, císařovna na útěku
- 16:15 Zapomenuté výpravy (Šlápoty)
- 16:40 Sousedé
- 17:10 Operace Barbarossa (3)
- 17:55 Podivuhodné Thajsko (2)
- 20:00 Ronin
- 22:05 Purpurové řeky
- 23:50 To nejlepší z Benny Hilla
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Taekwondo)
- 00:20 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 00:40 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 01:00 OH Paříž 2024 (Box)
- 01:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:40 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:50 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Švédsko - Francie)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Norsko - Dánsko)
- 09:30 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 09:46 OH Paříž 2024 (Golf)
- 10:15 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 11:08 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 11:43 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 11:53 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 12:25 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 13:27 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 13:30 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:35 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 13:47 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 14:08 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 14:37 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 14:47 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 15:01 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 15:55 OH Paříž 2024 (Golf)
- 04:31 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (250)
- 07:26 M.A.S.H (251)
- 07:56 M.A.S.H (252)
- 08:26 M.A.S.H (253)
- 08:56 M.A.S.H (254)
- 09:26 Vinaři (Vinobraní)
- 14:34 Policie v akci
- 15:33 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:00 Kdo se ptá?
- 23:10 Ano, šéfe!
- 04:52 Autosalon.tv
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:03 Prima Pauza: Partička
- 06:06 Prima Pauza: Partička
- 06:07 Těžká dřina
- 06:34 Partička
- 07:07 Autosalon.tv
- 08:04 Těžká dřina
- 08:36 Top Gear IV (5)
- 09:41 Top Gear VI (4)
- 20:19 Propast
- 23:10 Odpočet do katastrofy
- 00:58 Rudý labyrint
- 03:30 Nesnesitelná tíha obrovského talentu
- 05:34 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 M.A.S.H
- 06:41 Námořní vyšetřovací služba XIII (V utajení)
- 07:28 Příběh Tarzana - pána opic
- 10:12 Austrálie
- 13:31 Bounty
- 18:13 Klokan Jack
- 20:06 Přes prsty
- 22:20 Kill Bill 2
- 04:08 Láska klepe na dveře (V utajení)
- 05:06 Teď vaří šéf!
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Karolína, domácí kuchařka
- 06:31 Prostřeno!
- 07:28 1. MISE (Bomba)
- 10:09 Prostřeno!
- 10:53 Ano, šéfe!
- 12:06 Katie Fforde (Cizí dítě)
- 20:05 Katie Fforde (Dům u moře)
- 21:58 1. MISE (Otcové a děti)
- 23:09 Tudorovci III (5)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: S)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (7)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 Zákony Mila Murphyho II (8)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:55 Šmoulové
- 13:20 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (17)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Břinčíci III
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:35 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:55 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a flétna)
- 18:50 Zafari (8)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (9)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:05 Strachy v nás
- 01:35 100 dní ve Versailles (5)
- 02:20 Před půlnocí
- 02:50 Ladí neladí
- 03:45 Karel Reisz: Ten filmový život
- 04:45 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Věra Martinová
- 21:10 Pavel Žalman Lohonka
- 21:50 Hana a Petr Ulrychovi a Javory
- 22:30 Paradox Seana Conneryho
- 23:25 Kanadská soda X (3)
- 23:45 Sid a Judy
- 04:26 Rodinná pouta II (Rozum a cit)
- 05:32 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:06 Nikdo není dokonalý
- 06:56 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 22:09 Pípšoubazar
- 23:14 Jak se staví sen - extra
- 01:05 K věci
- 01:35 Prima Svět
- 02:17 Generace deprese
- 03:00 7 pádů Honzy Dědka
- 08:01 Nový den
- 08:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:30 Zprávy z Paříže
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:41 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:24 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hlasy zločinu
- 21:18 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:49 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:56 360⁰
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolejích)
- 05:15 Etiketa (Miláček mobil)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 06:30 Na cestě po Somersetu
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Hraje orchestr Václava Hybše se sólisty
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (7)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (8)
- 15:30 A Bůh... stvořil ženu
- 17:00 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (14)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Sloni mají paměť)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolejích)
- 05:15 Etiketa (Miláček mobil)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 06:30 Na cestě po Somersetu
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Hraje orchestr Václava Hybše se sólisty
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (7)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (8)
- 15:30 A Bůh... stvořil ženu
- 17:00 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (14)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Sloni mají paměť)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 00:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (1)
- 01:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (2)
- 02:00 Sousedství V (15)
- 02:40 Výleťák (188)
- 02:45 Ze dvora (7)
- 03:00 U stánku II (14)
- 03:10 Ušák Jaromíra Bosáka (209)
- 03:45 Ušák Jaromíra Bosáka (210)
- 04:25 Zahradní proměny II (16)
- 05:10 Zahradní proměny II (17)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (9)
- 06:20 Moje místa (Alena Mihulová)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha XII (2)
- 08:20 Zahradní proměny II (18)
- 09:20 Zahradní proměny II (19)
- 12:15 Moje místa (Milan Peroutka)
- 13:15 Jukebox (19)
- 20:10 Green Lantern
- 22:30 Zoolander 2
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:50 Na lovu II
- 20:20 Babovřesky 2
- 22:40 Přepadení 2: Temné území
- 00:40 Přepadení v Pacifiku
- 02:40 Příšerky útočí
- 04:35 Ušák Chicky a Zlokřeček
- 06:00 Všechno, úplně všechno
- 08:00 Kriminálka Las Vegas VI (Zabiják)
- 08:55 Kriminálka Las Vegas VI (Piráti třetí říše)
- 09:55 Dost
- 12:15 Marmaduke
- 13:50 Teleshopping
- 14:05 Dokud jsi se mnou
- 16:30 5 x jinak
- 18:30 Velká rána
- 20:00 Policajt ze sámošky
- 21:50 Firewall
- 23:50 Máš ji!
- 01:10 Mistři renovací III (4)
- 01:50 Kachní dynastie IV (27)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie IV (5)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VIII (14)
- 04:00 Challenge Roth
- 04:25 Draft NHL 2024
- 04:40 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 05:15 Walker, Texas Ranger VIII (13)
- 05:55 Strážci hranic: Austrálie IV (7)
- 06:40 Mistři zastavárny XXIV (29)
- 07:35 Mistři renovací III (4)
- 08:30 Kachní dynastie IV (27)
- 09:30 Kobra 11 III (7)
- 11:30 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger VIII (14)
- 12:45 Válka skladů XIII (5)
- 16:40 Kobra 11 III (9)
- 18:40 Válka skladů XIII (7)
- 19:35 Mistři zastavárny (2)
- 20:30 Mistři renovací III (8)
- 21:20 Kachní dynastie IV (31)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (15)
- 23:15 Kobra 11 III (9)
- 00:25 Teorie velkého třesku IV (12)
- 02:05 Malý Sheldon IV (7)
- 02:40 Svět podle Jima (18)
- 03:20 Americký táta VI (15)
- 04:00 TELE TELE
- 04:25 Máma II (6)
- 05:30 Ženatý se závazky (103)
- 06:15 Karate ovce (77)
- 07:05 Bakugan: Evolutions (21)
- 07:15 Přátelé IX (22)
- 08:15 Máma II (11)
- 09:50 Malý Sheldon IV (11)
- 11:20 Ženatý se závazky (105)
- 12:15 Dva a půl chlapa VII (7)
- 13:10 Přátelé IX (22)
- 14:10 Teorie velkého třesku IV (12)
- 15:50 Máma II (15)
- 17:30 Svět podle Jima (20)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (9)
- 19:10 Malý Sheldon IV (13)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (16)
- 21:40 Přátelé IX (24)
- 22:30 Americký táta VI (17)
- 23:25 Dva a půl chlapa VII (9)
- 04:10 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 12:00 Odložené případy (Babočkové odlétají)
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (4)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VIII (22)
- 01:15 Vyměněné osudy II (61)
- 02:55 Čarodějky IV (15)
- 03:35 Nemocnice Chicago Med VIII (22)
- 04:15 Oteckovia II (87)
- 05:25 Ulice (4348)
- 07:00 Život na jachtě: Za dobrodružstvím (11)
- 08:40 Čarodějky IV (17)
- 09:30 Vítejte doma IV
- 10:20 Oteckovia II (91)
- 12:10 Nekonečná láska II (130)
- 16:30 Vyměněné osudy II (67)
- 20:15 Mateřská láska II (3)
- 21:10 Mateřská láska II (4)
- 00:30 PFL 7
- 04:30 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Házená: HC Erlangen - THW Kiel
- 10:05 Florbal: Florbal - letní speciál
- 11:05 Motosurf World Championship #1
- 11:30 Freestyle Pro Tour
- 12:00 Spade poker show 2024 (3)
- 12:30 1:1 Sport Show (64)
- 13:05 PFL 7
- 08:50 Florbal: Florbal - letní speciál
- 09:45 Reconnecting TWO
- 10:10 1:1 Sport Show (65)
- 10:45 Běhej lesy - Klínovec
- 11:05 Australian Darts Masters 2024
- 01:10 Správy „N“
- 02:00 Vraždy v Biote
- 03:35 Správy „N“
- 04:30 Počasie
- 04:35 Postav dom, zasaď strom
- 05:20 Capri III (3)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová IV (5)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (4)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Vyber si ma!)
- 16:00 Správy
- 16:25 Po Česku na konskom chrbte (Pocta džokejom)
- 16:50 Destinácie (Kláštory v Bulharsku)
- 17:10 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Veľký chlad - 2.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Palau)
- 22:25 Stratení v Karibiku
- 00:13 Hymna SR
- 00:15 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska (Nikdy neprečítaná pošta)
- 00:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 00:50 Správy „N“
- 01:40 Hírek
- 02:05 Hírek
- 02:20 02:20 - 06:00
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Vstúpte do sveta tanca
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:10 Fórum
- 09:00 Otthonunk - Náš domov
- 09:30 Pericola
- 11:05 Tajomný ostrov (Posolstvo)
- 11:35 Obedníček (Mláďatá "N")
- 11:40 Rusty II
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIDESIATA)
- 12:05 Živá panoráma
- 12:30 Hubačka
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Prepojenia)
- 14:05 Ja som baník...
- 15:00 Baníci plačú
- 15:25 Banícky stav
- 15:50 Pozoruhodný štýl II
- 16:20 Môj emigrant (Môj emigrant - Ivan Lefkovits)
- 16:55 Anjeli strážni (Anjeli strážni Omara Sharifa)
- 17:25 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolejích)
- 05:15 Etiketa (Miláček mobil)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 06:30 Na cestě po Somersetu
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Hraje orchestr Václava Hybše se sólisty
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (7)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (8)
- 15:30 A Bůh... stvořil ženu
- 17:00 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (14)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Sloni mají paměť)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolejích)
- 05:15 Etiketa (Miláček mobil)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 06:30 Na cestě po Somersetu
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Hraje orchestr Václava Hybše se sólisty
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (7)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (8)
- 15:30 A Bůh... stvořil ženu
- 17:00 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (14)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Sloni mají paměť)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:50 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Syr
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:25 Cestou necestou - špeciál: Ryža
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Láska v starovekom Egypte
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:50 Cesta
- 03:35 Cesta za snem
- 05:20 Snové léto
- 07:05 Bohové Egypta
- 09:20 Sestry v sedle
- 10:55 U mě dobrý
- 12:50 Moře kouzel
- 14:25 Lovci
- 16:10 Hlas lásky
- 18:25 Dešťová víla
- 20:15 Pád Londýna
- 22:10 Den zrady
- 23:55 Noční recepční
- 00:15 Policisté v akci
- 01:00 Policisté v akci
- 01:45 Krimi
- 02:10 Soudní síň (Terorizuješ mámu)
- 02:55 Soudní síň (Potřebuji se pohnout dál)
- 03:40 Soudní síň (Mlátil si mi děti)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:45 Pod povrchem (30)
- 11:50 Nové bydlení - Dizajn
- 14:55 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Vzala mi klavír i syna)
- 18:00 Soudní síň (Diagnóza učitelka)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Všechno, co mám rád
- 22:20 Ring volný (2)
- 00:50 Aj múdry schybí
- 01:55 Partička
- 03:25 Susedské prípady
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:15 Susedia
- 09:55 Svokra
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (73)
- 13:40 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (74)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:15 Susedia
- 21:50 Susedia
- 00:35 Luxusní domy III (7)
- 01:00 Projekt "Domov" III (1)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (5)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (29)
- 03:35 Dům snů III (9)
- 04:15 Dům snů (5)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život III (5)
- 06:00 Dům snů IV (1)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (5)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (5)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (29)
- 09:55 Projekt "Domov" III (1)
- 14:20 Dům snů III (9)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (6)
- 16:05 Luxusní domy III (8)
- 16:35 Nastupovat! Vlakem kolem světa (2)
- 17:30 Projekt "Domov" III (2)
- 20:25 Dům snů (6)
- 21:15 Dům snů IV (2)
- 00:35 Papežův vymítač
- 02:20 Supernova
- 04:05 Škola je naše
- 06:00 Foodies
- 07:30 Brácha
- 10:50 Humr
- 14:40 Malý Sheldon VII (12)
- 15:00 Hunger Games: Vražedná pomsta
- 17:25 Před kamerou XXI (32)
- 17:55 Jurský svět
- 20:00 Žhářka
- 21:35 Přitažlivost zla
- 23:30 Kill room
- 00:55 Apokalypsa v Hollywoodu
- 02:40 Ozbrojení a nebezpeční
- 04:10 Bez kalhot: Poslední tanec
- 06:00 Ave, Caesar!
- 07:45 Dej mi své jméno
- 09:55 Příchozí
- 11:50 Přátelé III (2)
- 12:10 Přátelé III (3)
- 12:40 Nadpřirozená moc
- 16:10 Premiantka
- 17:45 Zóna zájmu
- 19:30 Šmoulové 2
- 21:15 Birdman
- 23:15 Quad Gods
- 04:15 Jason Isbell: Running with Our Eyes Closed
- 06:00 Kašlu na lásku
- 07:40 Vzmužme se
- 11:40 Anatomie pádu
- 14:10 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (19)
- 14:50 Creed
- 17:00 Noční let (1)
- 17:50 Sektor II (Jeruzalém)
- 18:55 Girls VI (7)
- 19:25 Girls VI (8)
- 01:00 Pečovatelka Sarah
- 02:45 Poslední klient
- 04:20 Jsme živé bytosti
- 06:00 Bedna
- 07:35 Jethica
- 08:45 I když je noc
- 09:05 Buldok
- 10:40 Ala Kachuu - Vezmi a utíkej
- 11:20 Autobiografie
- 13:15 Mám rád filmy
- 15:00 Návrat Sommersbyho
- 16:55 Jethica
- 18:10 De Palma
- 20:00 Uteč
- 21:45 Blade Runner 2049
- 00:35 Rozpolcený
- 02:35 Život s bestií
- 04:40 Jen jednou
- 06:00 Divoch
- 07:20 Yentl
- 09:30 Kuře pro Lindu
- 10:50 BlacKkKlansman
- 13:05 Matrix Reloaded
- 15:20 Koyaanisqatsi
- 16:45 Yentl
- 19:00 Divoká dvojka
- 20:30 Aféra Thomase Crowna
- 22:25 Protivník
- 04:40 Veronica Marsová (O hříších a lidech)
- 05:25 Jak to dělají? (13. díl)
- 06:00 Flash (Trajectory)
- 06:50 Flash (Flashback)
- 07:45 Prolhané krásky (Kde na mě někdo čeká)
- 12:35 Flash (Proti Zoomovi)
- 13:30 Flash (Návrat k normálu)
- 20:00 Batman se vrací
- 00:15 Klub rváčů
- 02:30 Kandidát
- 04:15 Texaský masakr motorovou pilou 3D
- 05:50 Loupežník Hadrafous
- 07:55 Chlapec z džungle
- 12:05 Staré báje vikingů
- 14:15 Chlapci přece nepláčou
- 16:15 Fantom Morrisvillu
- 17:55 Čintamani a podvodník
- 20:00 Bábovky
- 22:00 V mysli vraha
- 00:10 Franny
- 01:40 Mimozemská invaze
- 03:10 Nezlomná
- 05:30 Květy války
- 07:05 Ranvej
- 16:15 Bradův život
- 17:55 Všechny cesty vedou do Říma
- 19:25 Císař - občanská válka
- 21:00 Vrátná
- 22:35 Druhá míza
- 01:35 Černej polda
- 03:05 Trable Petuniových
- 05:05 Sammyho dobrodružství 3D
- 06:30 Matčin stín
- 10:05 Iluze lásky
- 11:40 Romantické útočiště
- 13:05 Učitelem z nouze
- 14:50 Vzpomínky na Itálii
- 16:25 Vévoda z Wellingtonu
- 18:00 Trumbo
- 20:00 Oslněni sluncem
- 22:00 Velryba
- 00:05 Přestávka ve vysílání
- 04:30 Návrat
- 06:10 Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů
- 07:40 Regina
- 09:10 Děti bez hranic
- 10:40 Církevní basketbal
- 12:15 Supermafián Quido
- 13:40 Jak milovat s D
- 15:15 Kupec benátský
- 17:25 Síla slova
- 19:30 Písečný muž
- 21:00 Výtažek
- 22:30 Klub miliardářů
- 01:15 Inju: Bestie ve stínu
- 02:55 Chůva Jménem Alex
- 04:20 Pomsta hospodyně
- 05:50 Hospodu vám nedáme
- 07:45 Criminal Games by Agatha Christie (7)
- 09:40 Tunel do Číny
- 11:45 Čekání na Anyu
- 16:00 Hercule Poirot (Křížový král)
- 17:00 Hercule Poirot (Sen)
- 20:00 Svobodní se závazky
- 00:00 Mourning After
- 00:20 Crawl
- 01:50 The Little Shop of Horrors
- 03:00 The Proud Rebel
- 04:40 Career Girl
- 05:40 End of Program
- 06:00 The Tune Of The Wind
- 07:15 Badge of Honor
- 08:20 The Captive Heart
- 09:55 Quality Time
- 11:25 The Gold Rush
- 12:50 Went The Day Well?
- 14:20 Sherlock – Woman In Green
- 15:25 Our Quarantine
- 16:50 More Than Two Hours
- 17:05 Day
- 20:00 Seven Chances
- 21:00 My Favorite Brunette
- 22:25 The World
- 23:45 Anna Christie
- 00:20 CORAL SEA DREAMING
- 01:15 BLACK MAMBA: KISS OF DEATH
- 02:05 THE FLYING FIREFIGHTERS OF VALENCIA
- 03:00 RACE OF LIFE (EP. 12)
- 03:25 RACE OF LIFE (EP. 13)
- 03:55 THE RESCUE DOGS OF LAKE GARDA
- 08:00 STOLEN TREASURES (EP. 1)
- 08:40 SPEED KILLS (EP. 02)
- 09:30 SARAH SHARK (EP. 02)
- 09:50 TRAVEL QUEST EP. 08: NORTH POLE
- 10:15 ANIMAL DOCTORS
- 11:10 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 06)
- 11:35 INCAN SALT
- 12:25 SURROUNDED BY WAVES
- 13:20 IN THE DARKNESS
- 14:20 IN THE SEA
- 15:10 EUROPEAN IDENTITIES
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE
- 16:15 HERE COMES THE BRIDE
- 16:30 HERE COMES THE BRIDE
- 16:45 HERE COMES THE BRIDE
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (4)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (5)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (4)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (46)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 CANDIES
- 00:10 Hip Show S5 EP13
- 00:30 Hip Show S5 EP12
- 00:55 Hip Show S5 EP11
- 01:15 Bangkok Fight Night
- 02:55 RXF MMA Championship, Romania, 04.11.2019 - SPECIAL EDITION
- 18:30 NEW Internet Wars 2016
- 00:00 KITE MASTERS 2018 (2)
- 00:30 KITE MASTERS 2018 (3)
- 01:00 GEARING UP 2020 (9)
- 01:30 GEARING UP 2020 (10)
- 02:00 BOAT SHOW 4K (20)
- 02:30 BOAT SHOW 4K (1)
- 03:00 SPORTS MAX (44)
- 03:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 04:00 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 04:30 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 05:00 WORLD OF WATERSPORTS (29)
- 05:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 06:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 06:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 07:00 GEARING UP 2020 (9)
- 07:30 GEARING UP 2020 (10)
- 08:00 BOAT SHOW 4K (20)
- 08:30 BOAT SHOW 4K (1)
- 09:00 SPORTS MAX (44)
- 09:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 10:00 GP RACING 2022 (44)
- 10:30 GP RACING 2022 (45)
- 11:00 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 11:30 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 12:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (1)
- 13:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 13:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 16:00 SHIFTING GEARS
- 16:30 SHIFTING GEARS
- 17:00 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 17:30 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 18:00 CAPE EPIC 2018 (2)
- 18:30 CAPE EPIC 2018 (3)
- 19:00 AUTOSPEED 2019 (17)
- 19:30 AUTOSPEED 2019 (18)
- 20:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 20:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 21:00 KITE MASTERS 2018 (2)
- 21:30 KITE MASTERS 2018 (3)
- 22:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (6)
- 23:00 WILD SURF 2019 (18)
- 23:30 WILD SURF 2019 (19)
- 00:15 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 00:50 DRONE WARS (1)
- 01:45 GOING BEYOND (BANGKOK)
- 02:40 GIANT RAILWAY
- 03:30 DREAM JOURNEY (CUNCUM - MEXICO)
- 18:00 ROAD LESS TRAVELED (CYPRUS)
- 18:50 BIZARRE BAHAMAS. PART 2
- 19:30 INK THERAPY (11)
- 20:15 INK THERAPY (12)
- 21:00 MAX FOODIE: SEYCHELLES
- 21:25 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:35 Svetová lodná doprava (2)
- 01:35 Travelistan (12)
- 01:55 Téma (164)
- 02:35 747: Revolúcia Jumba (1)
- 04:15 Raz a navždy (3)
- 05:05 Mapy vrážd V (2)
- 06:00 Ako sa to stalo (1)
- 07:00 Dejiny červenej armády (1)
- 08:00 Doslova
- 08:40 Telenákup (1)
- 08:50 Hovorme o nás (24)
- 09:30 Objavovanie Británie (3)
- 12:00 Osvienčim v 33 Predmetoch (1)
- 13:00 Telenákup (3)
- 13:10 Téma (166)
- 13:50 Nevyhlásená vojna: Irán verzus Izrael a USA (2)
- 14:50 Záhada karpatskej sfingy (1)
- 15:50 Travelistan (13)
- 16:15 Telenákup (1)
- 16:25 Streaming: zničujúce monštrum (1)
- 17:25 Doslova
- 18:05 Vraždy na výletnej lodi (3)
- 19:00 Telenákup (2)
- 19:10 Udržateľná budúcnosť (2)
- 20:10 Humboltov Prúd (1)
- 21:05 K-FUN (25)
- 21:55 Henry Ford, ikona amerického storočia (1)
- 00:10 Intim Night
- 00:50 Naše zprávy
- 01:00 VIP svět
- 01:10 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:25 Šťastná 7
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (7)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:05 Kurňa, co to je?
- 23:25 Cyranův poloostrov (7)
- 03:45 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Pelíšky slavných
- 13:25 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Léto ve Skotsku
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 00:30 Ztracený svět (11)
- 01:15 Ztracený svět (12)
- 02:00 Společnost Adventure (7)
- 02:45 Společnost Adventure (8)
- 03:30 Námořní vyšetřovací služba XVII (3)
- 04:10 Námořní vyšetřovací služba XVII (4)
- 04:50 Námořní vyšetřovací služba XVII (5)
- 05:35 Totalcar VII (1)
- 06:00 Seriálový tip (1)
- 06:20 Profil zločinu VI (1)
- 07:25 Námořní vyšetřovací služba XVI (16)
- 08:20 Xena (16)
- 09:20 Profil zločinu V (12)
- 10:20 Profil zločinu VI (1)
- 11:25 Hvězdná brána: Atlantida II (4)
- 12:20 A-Team II (21)
- 13:15 Námořní vyšetřovací služba XVI (16)
- 14:05 Xena (16)
- 15:05 Profil zločinu VI (2)
- 16:10 Profil zločinu VI (3)
- 17:15 A-Team II (22)
- 20:00 Xena (17)
- 21:00 Pojď se mnou
- 22:50 Dezertér
- 00:50 Ztracený svět III (3)
- 01:45 Lovci pokladů II (11)
- 02:30 Lovci pokladů II (12)
- 03:15 Totalcar IV (9)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (1)
- 10:00 Ztracený svět III (2)
- 11:00 Teleshop (4)
- 14:00 A-Team III (4)
- 15:00 Lovci pokladů II (13)
- 16:00 Lovci pokladů II (14)
- 17:00 Ztracený svět III (3)
- 17:55 Ztracený svět III (4)
- 18:55 Xena III (2)
- 19:50 A-Team III (5)
- 20:50 Společnost Adventure (20)
- 21:50 Lovci pokladů II (13)
- 22:50 Lovci pokladů II (14)
- 23:50 Xena III (2)
- 00:55 Brousko III (93)
- 02:05 Brousko III (94)
- 02:55 Seriálový tip (1)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (32)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:30 Domek na prérii VI (5)
- 13:35 Ranč Heartland II (10)
- 14:30 Ranč Heartland II (11)
- 15:30 Brousko III (95)
- 16:35 Dcery duchem (33)
- 17:55 Domek na prérii VI (6)
- 18:55 Ranč Heartland II (12)
- 19:55 Ranč Heartland II (13)
- 20:50 Domek na prérii VI (6)
- 21:55 Ranč Heartland II (12)
- 22:50 Ranč Heartland II (13)
- 23:50 Dcery duchem (33)
- 00:00 Obávaný
- 01:55 Vážený občan
- 04:00 Obávaný
- 09:10 Úžeh
- 11:55 Victoria
- 14:15 Gauguin
- 16:00 V moci davu
- 17:50 Král králů
- 19:50 Odysea
- 08:00 Largo Winch
- 09:55 Láska mezi regály
- 12:05 Ztracené Iluze
- 14:40 Borgman
- 16:40 Muž na střeše
- 18:35 Ve stínu žen
- 19:55 3 dny v Quiberonu
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Datel)
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Sníček (1)
- 06:30 Zabij nudu! II
- 06:35 O modrém autíčku (Záchranáři)
- 06:50 Staré pověsti české (Lucká válka)
- 07:00 Broučci (Narodil se Brouček)
- 07:15 Brundibáři (Stavitelé pyramid)
- 07:25 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila školení)
- 07:30 O Dorotce (Dorotka a hvězda)
- 07:45 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jedli vtipnou kaši)
- 10:05 Staré pověsti české (O králi Svatoplukovi)
- 10:15 Broučci (Byl podzim…)
- 10:20 Brundibáři (Opojeni zvukem)
- 10:35 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka odhalila zloděje)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a hodiny)
- 10:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Držte si klobouk)
- 11:10 Mach a Šebestová (Jak Mach a Šebestová hlídali dítě)
- 11:20 O Mikešovi (O Mikešově kouzelné holi)
- 11:25 Tisíc a jedna noc (Vypravování o ebenovém koni)
- 12:00 Milenci a vrazi
- 14:00 Žena pod křížem
- 16:00 Kdyby tisíc klarinetů
- 20:00 Křtiny
- 21:20 Mrňous a čarodějnice
- 21:35 Kinosál
- 22:00 U mě dobrý
- 00:00 Ponorkové eso: Lothar von Arnauld de la Periere
- 00:50 Deset nejslavnějších obrazů světa (Lekníny)
- 01:35 Nad pramenem sv. Vojtěcha
- 02:05 Konspirační teorie s Jesse Venturou III (Manimal - Opičí člověk)
- 02:50 Aktivní zálohy od A do Z... (Hradba 2016)
- 03:05 Velký mor roku 1666 (3)
- 03:50 Když se měnil svět (Kubánská krize a Kennedyho doba)
- 08:15 Velký mor roku 1666 (3)
- 09:20 Incident USS Liberty
- 14:15 Teleshopping
- 15:25 Napoleon v exilu
- 16:30 Barma - Ztracené království
- 17:50 Německá armáda
- 20:00 JFK: Spiknutí
- 21:25 Zabijáci v Čechách (Hodinoví vrazi)
- 21:50 Faraonovo ztracené město
- 01:40 Kód smrti
- 03:10 Americká zrůda - Ted Bundy
- 04:40 Close Up III (5)
- 05:05 Close Up III (6)
- 05:30 Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
- 05:40 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Creatures
- 06:00 Close Up III (6)
- 06:35 Close Up III (1)
- 07:05 Tut (1)
- 08:50 Tut (2)
- 13:35 Princ a já 2
- 15:15 Mythica: Hledání hrdinů
- 16:50 Agent v sukni
- 18:30 Návštěvníci
- 20:20 Equilibrium
- 22:00 Anakonda 4: Cesta krve
- 23:30 Pokrevní bratři
- 01:05 Dřív než půjdu spát
- 02:25 Cena života
- 04:30 Close Up III (10)
- 05:00 Close Up III (13)
- 05:25 Close Up III (2)
- 06:00 Close Up III (11)
- 06:30 Hollywood’s Best Film Directors II (4)
- 07:00 Stíny mrtvých
- 09:00 Přítel pro mojí ženu
- 10:35 Bláznivá svatba
- 12:10 Ďáblovo pokušení
- 13:50 Austin Powers: Špionátor
- 15:30 Kluci a holky
- 17:05 Život jde dál
- 19:00 Božská relikvie
- 20:30 Neprofesionálové
- 22:00 Resident Evil: Apokalypsa
- 23:30 Dredd
- 00:20 Červený trpaslík VII (3)
- 00:55 Chyťte ho!
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (10)
- 22:20 Talk to Me
- 00:00 Off The Grid (Jinka, Ethiopia)
- 00:30 Viajar Peru (Inca Valley & Machu Picchu, Peru)
- 01:00 Xplore Egypt (Alexandria)
- 01:30 Backpack (Ukhrul and Senapati , India)
- 02:00 World Heritage (The Ancient Cities of Sri Lanka)
- 02:30 Best From The Rest (Ireland Top 5 Experiences)
- 02:45 Landmarks (Killing Fields Cambodia)
- 03:00 Viajar Peru (Amazonas 2, Peru)
- 03:30 Unwind (Banyan Tree, Maldives)
- 04:00 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 7)
- 04:30 World Heritage (The Ancient Cities of Sri Lanka)
- 05:00 Xplore Bulgaria (Plovdiv)
- 05:30 Off The Grid (Addis Ababa, Ethiopia)
- 06:00 Viajar Peru (Ica-Nazca, Peru)
- 06:30 Backpack (Imphal 1, India)
- 07:00 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 1)
- 07:30 Unwind (Banyan Tree, Maldives)
- 04:33 Kdy a proč žraloci útočí (Přepadení v Austrálii)
- 05:16 Smrt před úsvitem - výběr XCIX (Návrat živých mrtvých)
- 06:00 Australský kovboj III (Krokodýl a loď)
- 06:21 Australský kovboj III (Místo lovu II.)
- 06:42 Život psounů (Tenkrát v Novém Mexiku)
- 07:04 Život psounů (12)
- 07:27 Zvířecí klub rváčů IV (Vražedné tesáky)
- 00:00 Pohled zevnitř: Severní Korea: Tři Kimové (Rodina a její jádro)
- 00:45 Druhá světová válka: Peklo v hlubinách II (Útočníci z ponorky)
- 01:30 Pohled zevnitř: Americká mafie - výběr (Jak se stát mafiánským bossem)
- 02:15 Strážci hranic: Španělsko II (Výbušná pohotovost)
- 03:00 Zákulisí letiště Sydney (Oheň a déšť)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (Nehoda v Alpách)
- 22:00 Misionář
- 10:10 Serengeti III (5)
- 11:25 V továrně VIII (4)
- 16:45 V továrně VIII (5)
- 17:50 Divoká Francie II (2)
- 00:00 Skrytý potenciál II (Od béžové po krásnou)
- 00:30 Skrytý potenciál II (Vy potřebujete ústup)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Psí ráj na Maui)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Prodej všeho kvůli stěhování na Maui)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (13)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (500 000 důvodů, proč se bavit)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Pláž v Port St. Joe na Floridě)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVII (Orange County Or Bust)
- 00:40 Kuchyně 16: Oblíbené dobroty z bistra (2)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 6: Jaro v přírodě (4)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 26: Dynamická dvojka (2)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 26: Lepkavá situace (3)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 33: Švédský stůl z Jižní Dakoty (5)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 33: Dejte na to koření (6)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 10: Tampa 911 (4)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 10: Burgerový souboj (5)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 10: Mléčné koktejly (6)
- 06:00 Kuchyně 16: Sladká překvapení (3)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Asijské knedlíčky (3)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 6: Světová tour trollů (5)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 26: Dvojité problémy (4)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Námaha se vyplácí)
- 01:25 Válka skladů V (Barryho andělé)
- 01:45 Válka skladů V (Záře)
- 02:10 Válka skladů V (To je můj Jerry)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Zastavárna ano, nebo ne?)
- 03:00 Mistři aukcí V (Vesmírní kovbojové)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Napoleon Zástava)
- 03:45 Vetřelci dávnověku VIII (Druhá Země)
- 00:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 00:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 00:38 Planet Terra (Miami)
- 00:43 Global Treasures (Buxoro)
- 00:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 01:00 Vista Point (Valletta)
- 01:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 01:54 Planet Terra (Vratislav)
- 02:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 02:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 02:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 02:50 Global Treasures (Louvre)
- 03:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 03:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 03:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 04:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 04:53 Planet Terra (Hakone)
- 05:00 Vista Point (Záhreb)
- 05:27 Global Treasures (Dambulla)
- 05:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 05:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 05:54 Planet Terra (Persepolis)
- 06:00 7 Days (Kampánie)
- 06:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 07:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 07:29 Vista Point (Sevilla)
- 07:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 08:00 Vista Point (San José)
- 08:27 Global Treasures (Toruň)
- 08:38 Planet Terra (St. Ives)
- 08:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 08:54 Planet Terra (Meissen)
- 09:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 09:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 09:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 09:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 09:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 10:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 10:27 Vista Point (Mexico City)
- 10:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 11:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 11:11 Global Treasures (Firenze)
- 11:22 Esovision (Afrika)
- 11:50 Global Treasures (Visby)
- 16:00 Vista Point (Taipei)
- 16:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 16:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 16:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 16:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 17:00 On Tour (Kanál Göta)
- 17:29 Doc Time (Sumatra)
- 17:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Atletika
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Atletika
- 03:00 Atletika
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Atletika
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Plavání
- 10:00 Atletika
- 12:45 Kanoistika
- 14:30 Moderní gymnastika
- 17:00 Stolní tenis
- 18:00 Dráhová cyklistika
- 19:30 Atletika
- 21:45 Box
- 23:00 Olympijské hry
- 01:00 Lezení
- 02:00 Pozemní hokej: LOH - finále
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Lezení
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Házená
- 07:00 Házená
- 08:00 Olympijské hry
- 09:00 Taekwondo
- 10:00 Moderní gymnastika
- 12:30 Lezení
- 13:15 Moderní pětiboj
- 14:30 Vodní pólo
- 16:00 Fotbal: LOH - zápas o 3. místo žen
- 16:30 Házená
- 20:00 Vodní pólo
- 21:00 Basketbal: LOH - semifinále žen
- 21:30 Házená
- 23:30 Vodní pólo
- 01:00 Házená: Izrael - Švédsko
- 02:45 Házená: Švýcarsko - Maďarsko
- 04:30 Box: TOP 25 KO 3/3
- 05:15 MVP
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Slovinsko - Japonsko
- 21:15 Fotbal: Monza - Südtirol
- 05:45 Zlaté okamžiky
- 06:00 Poker
- 07:00 Poker
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 16:45 Poker
- 17:45 Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 19:00 SG Dynamo Dresden - FC Energie Cottbus
- 21:00 MM Automotive
- 21:15 Sporting CP - Rio Ave FC
- 23:15 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Newcastle - Girona
- 22:30 EFC
- 00:15 Zpětný chod: BMW E46 M3 CSL (49)
- 00:30 Jiliny plechové klenoty: Porsche 993 Targa (50)
- 00:45 Rychlé kolo: Lamborghini Huracan (51)
- 01:15 Tuning World Bodensee 2017 (52)
- 01:45 Racing Files: Legendy - Targa Florio a Mille Miglia (53)
- 02:15 Blochovy rozbory (54)
- 03:00 Přednost v jízdě: Audi RS3 (55)
- 03:15 Hraniční jízda podél poledníku (56)
- 03:45 Eastside Motors: Směnné obchody (57)
- 04:35 Stará auta a mimozemšťané (58)
- 05:05 Přednost v jízdě: Audi A3 Sportback (59)
- 05:15 Supertest elektromobilů: Mercedes-Benz EQS 450+ (1)
- 06:15 Test automobilu: Volvo XC40 Recharge (2)
- 06:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (3)
- 06:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (4)
- 07:10 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (5)
- 07:25 Zprávy (6)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (7)
- 07:45 Garáž 21 (8)
- 18:00 Zprávy (32)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (33)
- 18:20 Garáž 21 (34)
- 18:45 Poklady v garáži (35)
- 19:15 Poklady v garáži (36)
- 19:45 Zpětný chod: BMW E46 M3 CSL (37)
- 00:00 XIX. F&H (Energofish - Optic World Exklusive - Bajcs Hal, společenské a mediální rybářské závody)
- 00:30 Rybářské výpravy (Shannon, bláznivá řeka - Štičí duchové)
- 01:00 Cralusso (Nová dimenze v lovu s method feederem)
- 01:30 Rybolov pod lupou (Rybník Fishing and Hunting)
- 02:00 Myslivecká kuchyně (Se Szabolcsem Mikkem)
- 02:30 XXIII. CACIT evropský pohár maďarských ohařů
- 03:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 4.díl)
- 03:30 Magazín Energofish (93)
- 04:00 Adventer&Fishing (Lov kaprů na Balatonu)
- 04:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů v rekreačním a rybářském parku Majosliget)
- 05:00 Kanada a lední medvěd (1)
- 05:30 Kanada a lední medvěd (2)
- 06:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 3.díl)
- 06:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (2)
- 07:00 Bait Bait (Péter Varga - Pasta je nasazena)
- 07:30 DOVIT (Lov karasů s method feederem)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 HUDEBNÍ OLYMP
- 16:00 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 DESPERADOS DJ NO.1 PLAYLIST
- 20:00 Party ride
- 21:00 O BLACK PARTY: FLEXDOG EDITION
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 HUDEBNÍ OLYMP
- 16:00 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 DESPERADOS DJ NO.1 PLAYLIST
- 20:00 Party ride
- 21:00 O BLACK PARTY: FLEXDOG EDITION
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 11:00 90’s hitparáda
- 12:00 Největší hity
- 16:00 Best of WHITNEY HOUSTON
- 17:00 Největší hity
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 11:00 90’s hitparáda
- 12:00 Největší hity
- 16:00 Best of WHITNEY HOUSTON
- 17:00 Největší hity
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 FRESH
- 12:00 WORKIN’
- 15:00 TRIPLESHOT
- 15:10 WORKIN’
- 18:00 CZECH SPOTIFY LIST
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 JUMPIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (48)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (144)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (107)
- 08:20 Nespoutaný anděl (108)
- 09:20 Yago, syn džungle (155)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džungle (156)
- 15:55 Wolffův revír (98)
- 16:55 Stefanie (83)
- 17:55 Stefanie (84)
- 18:55 Nespoutaný anděl (109)
- 19:55 Nespoutaný anděl (110)
- 20:55 Wolffův revír (99)
- 21:55 Krampovoloviny (19)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 BACKSTAGE
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 BACKSTAGE
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 VÍKEND
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 04:45 J. Nott a Orchester de la Suisse Romande: Ammann, Bartók, Beethoven
- 06:11 Intermezzo
- 06:30 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 5 - tvůrčí proces
- 06:56 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 6 - Čtvrtý klavírní koncert
- 07:21 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 7 - Čtvrtý klavírní koncert II
- 07:46 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 8 - Violoncellová sonáta A dur
- 17:07 Intermezzo
- 17:25 Jazz Estival Lugano: Carla Bley
- 04:27 Richard Bona - Jazzopen Stuttgart (Richard Bona - Jazzopen Stuttgart 2024)
- 06:00 Herbert Blomstedt and the Lucerne Festival Orchestra: Symphony No.2 by Beethoven
- 06:39 London Philharmonic Orchestra, Edward Gardner, Patricia Kopatchinskaja: Tippett, Elgar
- 07:44 Beethoven - Philippe Herreweghe - Saintes Festival
- 00:00 Slipknot
- 01:24 Imagine Dragons
- 02:29 Various Artists
- 03:00 Pet Shop Boys
- 03:41 Oasis
- 04:25 Ozzy Osbourne
- 05:59 Paul Rodgers
- 07:21 Kasabian
- 08:33 Justin Timberlake
- 08:55 Ziggy Marley
- 10:40 Jack Johnson
- 11:34 Various Artists
- 12:00 Pet Shop Boys
- 12:41 Oasis
- 13:25 Ozzy Osbourne
- 14:59 Take That
- 16:51 James Taylor (JTQ)
- 17:44 Jack White
- 19:30 The Offspring
- 20:35 Passenger
- 20:53 Various Artists
- 21:02 Mötley Crüe
- 22:51 Fall Out Boy
- 00:20 Geordie Shore XVII (5)
- 01:05 K popukání XXVII (6)
- 01:30 K popukání XXVII (7)
- 01:55 K popukání XXVII (8)
- 02:15 K popukání XXVII (11)
- 02:40 K popukání XXVII (13)
- 03:00 K popukání XXVII (14)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 08:30 MTV Top 20
- 09:30 Náctileté maminky 2 X (30)
- 14:40 K popukání XXV (1)
- 15:05 Ideální pár VI (9)
- 15:55 Ideální pár VI (10)
- 20:30 K popukání XXXV (36)
- 20:55 K popukání XXXIV (10)
- 21:15 K popukání XXXIV (20)
- 21:40 K popukání XXXIV (23)
- 00:00 2018 Wrapped!
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 09:00 MTV Top 20
- 11:00 Worldwide Hits!
- 15:00 Katy Perry: The Hits
- 16:00 Fresh Out
- 17:00 2008: Wrapped!
- 05:00 Rap & R’n’B Jamz
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Superstar DJs!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Dancefloor Fillers!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 COUNTRY KLUB
- 22:31 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 11:00 DECHOVKA V JEDENÁCT
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:40 PRÁZDNINOVÁ BOMBA
- 14:35 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 CHVILKA S...
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 19:55 DECHOVKOVÉ ŠLÁGR SILVESTRY
- 20:20 VEČER PLNÝ PŘÁTEL
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:10 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 09:25 CHVILKA S...
- 09:50 Přestávka ve vysílání 09:50-11:00
- 11:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 11:50 CHVILKA S...
- 12:15 DECHOVKA
- 12:45 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 13:35 ŠLÁGR MARKET
- 14:45 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:40 ŠLÁGR SILVESTRY
- 16:25 TO NEJ...
- 17:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 18:05 ŠLÁGR MARKET
- 19:20 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 20:20 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 20:45 POP ZÁBAVA
- 21:25 POP A ZÁBAVA
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Bráchové)
- 00:20 Gumballův úžasný svět III (Chlap)
- 00:30 Gumballův úžasný svět III (Pizza)
- 00:45 Gumballův úžasný svět III (Lež)
- 00:55 Gumballův úžasný svět III (Motýl)
- 01:10 Gumballův úžasný svět III (Otázka)
- 01:14 Lamput III (Páka)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Hnízdo)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Body)
- 01:50 Gumballův úžasný svět IV (Autobus)
- 02:00 Gumballův úžasný svět IV (Noc)
- 02:10 Gumballův úžasný svět IV (Nedorozumění)
- 02:20 Gumballův úžasný svět IV (Kořeny)
- 02:35 Gumballův úžasný svět IV (Obvinění)
- 02:45 Gumballův úžasný svět IV (Detektiv)
- 02:55 Gumballův úžasný svět IV (Souboj)
- 03:05 Gumballův úžasný svět IV (Kompilace)
- 03:15 Gumballův úžasný svět IV (Pohroma)
- 03:25 Gumballův úžasný svět V (Návrat)
- 03:35 Gumballův úžasný svět V (Historky)
- 03:50 Gumballův úžasný svět V (Kamarád)
- 04:00 Gumballův úžasný svět V (Nuda)
- 04:10 Gumballův úžasný svět V (Vize)
- 04:20 Gumballův úžasný svět V (Volba)
- 04:30 Gumballův úžasný svět V (Kód)
- 04:40 Gumballův úžasný svět V (Test)
- 04:50 Gumballův úžasný svět V (Výběr)
- 05:05 Gumballův úžasný svět V (Háček)
- 05:15 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 05:21 Lamput III (Doktor Rival)
- 05:25 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 05:35 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 05:45 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 06:00 Craig od potoka III (Craig z pláže)
- 06:10 Craig od potoka III (Království plyšáků)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! V (Sopel a slzy)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! V (Táborák)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! V (Co jsme se naučili na táboře)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! V (Královské želé)
- 07:20 Bakugan (Prostě tam vpadneme)
- 07:30 Bakugan (BAM Boost)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Pandova rodina)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Medvědi ve tmě)
- 08:15 Gumballův úžasný svět IV (Komiks)
- 08:25 Gumballův úžasný svět IV (Romantik)
- 08:35 Gumballův úžasný svět IV (Videa)
- 08:50 Gumballův úžasný svět IV (Zlá)
- 09:00 Gumballův úžasný svět IV (Počátek)
- 09:20 Gumballův úžasný svět IV (Počátek, část 2)
- 09:30 Gumballův úžasný svět IV (Zrádce)
- 09:45 Gumballův úžasný svět IV (Rada)
- 09:55 Gumballův úžasný svět IV (Signál)
- 10:15 Gumballův úžasný svět IV (Přítelkyně)
- 10:25 Gumballův úžasný svět IV (Parazit)
- 10:40 Gumballův úžasný svět IV (Láska)
- 10:50 Gumballův úžasný svět IV (Podfuk)
- 11:00 Lamput IV (Útěk z vězení)
- 11:15 Gumballův úžasný svět IV (Trapas)
- 11:25 Gumballův úžasný svět IV (Hnízdo)
- 11:40 Gumballův úžasný svět IV (Body)
- 11:50 Gumballův úžasný svět IV (Autobus)
- 12:10 Gumballův úžasný svět IV (Noc)
- 12:20 Gumballův úžasný svět IV (Nedorozumění)
- 12:35 Gumballův úžasný svět IV (Obvinění)
- 12:45 Gumballův úžasný svět IV (Detektiv)
- 13:05 Gumballův úžasný svět IV (Souboj)
- 13:15 Gumballův úžasný svět IV (Pohroma)
- 13:25 Lamput IV (Únos)
- 13:40 Craig od potoka IV (Craig z ulice)
- 13:50 Craig od potoka IV (Štěněcí láska)
- 14:05 Craig od potoka IV (Craig budoucnosti)
- 14:15 Craig od potoka IV (Žalobníčci)
- 14:30 Totální Dramarama (Dělit se je důležité)
- 14:40 Totální Dramarama (Totální mravenčení)
- 14:55 Totální Dramarama (Minutová zmrzlina)
- 15:05 Totální Dramarama (Potírači padouchů)
- 15:10 Lamput IV (Nepovedené rande)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VI (Různé dopravní prostředky)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VI (Cool strejdové)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VI (Máslová zeď)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VI (Superhrdinský rozstřel)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Masný Dům)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Strašidelný dům)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Rozmazlená fanynka)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Moderní rodina doby kamenné)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a garde na ples)
- 17:15 Pan Magoo II (Fizz-tulidlo)
- 17:20 Pan Magoo II (Marniina úklidová metoda)
- 17:30 Pan Magoo II (Magoo bez přístavu)
- 17:45 Craig od potoka (Havěť)
- 17:55 Craig od potoka (Pod mostem)
- 18:05 Craig od potoka (Pozvání)
- 18:20 Craig od potoka (Supí hnízdo)
- 18:30 Craig od potoka (Rytíř Kelsey)
- 18:45 Ben 10 (Žádný nudný příběh)
- 18:55 Ben 10 (Zingo)
- 19:05 Ben 10 (Šílený závod)
- 19:25 Totální Dramarama II (Žárlivost)
- 19:35 Totální Dramarama II (Jednoduše dokonalé)
- 19:45 Lamput IV (Fotbalová horečka)
- 19:55 Mladí Titáni do toho!
- 20:05 Mladí Titáni do toho!
- 20:15 Mladí Titáni do toho!
- 20:35 Bakugan (Příšerně hořký příběh)
- 20:45 Bakugan (S hlodavci to umíme!)
- 21:00 Gumballův úžasný svět III (Vědma)
- 21:10 Gumballův úžasný svět III (Bezpečnost)
- 21:25 Gumballův úžasný svět III (Kamarád)
- 21:35 Gumballův úžasný svět III (Světec)
- 21:55 Gumballův úžasný svět III (Spolek)
- 22:05 Gumballův úžasný svět III (Spoiler)
- 22:20 Gumballův úžasný svět III (Časomíra)
- 22:30 Gumballův úžasný svět III (Nikdo)
- 22:45 Gumballův úžasný svět III (Protiva)
- 23:00 Gumballův úžasný svět III (Vejce)
- 23:15 Gumballův úžasný svět III (Triangl)
- 23:25 Gumballův úžasný svět III (Peníze)
- 23:40 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 23:50 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (Musical Battle)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Day and Night)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (Tilted Lemings)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Recreational Botany)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings III (Generational Conflict)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings III (Breathless)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Ancient Brainteaser)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Special Delivery)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (The Perfect Fritter)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables II (Dish of Doom)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables II (Be Strong, Chep)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 1)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 2)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Big Feet)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Game Time)
- 02:50 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 3)
- 03:05 Batwheels (Up in the Air)
- 03:15 Batwheels (Buff's BFF)
- 03:25 Batwheels (Bibi's Do-Over)
- 03:35 Batwheels (Riddle Me This)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings II (Big Top Bear)
- 04:00 Grizzy and The Lemmings II (Electro Ranger Lemming)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Bear Repellent)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (Bear Behind the Wheel)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings II (Rolling Cabin)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Plant)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (Target Bear)
- 04:45 Grizzy and The Lemmings II (Northern Lights)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Nia and the Ducks)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Tin Giant)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (Dorothy's Detective Agency)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (Kingdom Of Dreams)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Ozmosis)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Lion and the Crown)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings III (Outboard Cabin)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings III (Parental Overload)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings III (The Attraction Of Lemmings)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings III (Extreme Dominos)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings III (Surprise Deglaciation)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Lemmings)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings III (Substitute Egg)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (For Real)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings IV (Cocoa Tree Spread)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings III (Tilted Lemings)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (Lemmings Constellation)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (Spinning Lemmings)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Polar Super Star)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (My Friend The Penguin)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Shock!)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings III (Primitive Activities)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings III (Cabin On Ice)
- 08:30 Grizzy and The Lemmings III (Return Of The Beloved Being)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings III (Masked Powers)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings III (Roaring Lemmings)
- 08:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Nia and the Ducks)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (Dead Cat)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (Supertrolley)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series (Magpie)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series (Cat-Sitting)
- 09:50 Moley: Squirm & Manny (Dance Off, Part 1)
- 10:00 Lucas the Spider (Too Hot to Handle)
- 10:05 Lucas the Spider (The Big Squeak)
- 10:10 Lucas the Spider (Big Jumping Spider)
- 10:15 Lucas the Spider (Ghost Camp)
- 10:30 Lucas the Spider (Boo)
- 10:35 Lucas the Spider (Never Boop a Robot)
- 10:45 Lucas the Spider (Lonesome Lucas)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (For Real)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (Cocoa Tree Spread)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Tilted Lemings)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (Non-Peaceful Coaching)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Bear In Troubled Waters)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Earthquake-Proof Bear)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (The Spirit Of Competition)
- 12:00 Bugs Bunny Builders II (The Great Flying Flea)
- 12:10 Bugs Bunny Builders II (The Snuffles)
- 12:25 The Tom and Jerry Show IV ((Not) Your Father's Mouse-Stache)
- 12:35 The Tom and Jerry Show IV (Balloonatics)
- 12:40 The Tom and Jerry Show IV (Ball of Fame)
- 12:55 The Tom and Jerry Show IV (Mega-Tom)
- 13:00 The Tom and Jerry Show IV (Jabberwock)
- 13:10 The Tom and Jerry Show IV (A Clown Without Pity)
- 13:15 The Tom and Jerry Show IV (Duck Sitting)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Flat Pack)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Holiday Teddy)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (The Newspaper)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (Viral Bean)
- 14:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Things We Love)
- 14:30 Lucas the Spider (I Can't See You)
- 14:35 Lucas the Spider (To Catch A Fly)
- 14:40 Lucas the Spider (Sliding)
- 14:55 Lucas the Spider (Spinning Webs)
- 15:00 Lucas the Spider (I'm Taking You In)
- 15:10 Lucas the Spider (Something Up There)
- 15:15 Lucas the Spider (Home Sweet Home)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (The Answer is Starmush)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (Good and Weevil)
- 16:00 Bugs Bunny Builders II (Outer Space)
- 16:10 Bugs Bunny Builders II (The Great Flying Flea)
- 16:30 The Tom and Jerry Show V (Camelot Cat)
- 16:35 The Tom and Jerry Show V (Big Pig)
- 16:40 The Tom and Jerry Show V (Millenium Mouse)
- 16:55 The Tom and Jerry Show V (Grumpelstiltskin)
- 17:00 The Tom and Jerry Show V (The Not So Ugly Duckling)
- 17:10 The Tom and Jerry Show V (A Treehouse Divided)
- 17:15 The Tom and Jerry Show V (Crazy For Ewe)
- 17:30 The Tom and Jerry Show V (Tommy Appleseed)
- 17:35 The Tom and Jerry Show V (Doghouse Rock)
- 17:45 The Tom and Jerry Show V (Downsizing)
- 18:00 Batwheels (To the Batmobile!)
- 18:10 Batwheels (Improvise My Ride)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (For Real)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings IV (Cocoa Tree Spread)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (Tilted Lemings)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings (Sonata in Bear Major)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (Bear Fractions)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings (The Bear That Laid Golden Eggs)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings (Crash Training Course)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (Star Helpers)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (The Rollinator)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (Wrestle Bean)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (Rare Bird)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (Bean's Safari)
- 20:35 Mr Bean: The Animated Series II (A Round of Golf)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings (Clean Bear)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings (Wandering Spirits)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings (Mirror, Mirror On The Wall)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings (Grizzy The Wizard)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings (Moonwalk Bear)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Camping in the Wild)
- 21:40 Grizzy and The Lemmings II (Carried Away Bear)
- 21:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Books)
- 22:00 Alice & Lewis II (The Gamesmaster Card)
- 22:10 Alice & Lewis II (Help!... Na, All Good!)
- 22:25 Alice & Lewis II (Where's Junior?)
- 22:40 Alice & Lewis II (Eraser Scare!)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Nia and the Ducks)
- 23:00 Bugs Bunny Builders II (Looney Moon)
- 23:10 Bugs Bunny Builders II (Glamp Out)
- 23:25 Bugs Bunny Builders II (Outer Space)
- 23:35 Bugs Bunny Builders II (The Great Flying Flea)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings III (Couch Wrestling)
- 00:15 Spongebob v kalhotách V (Dvě tváře Sépiáka / Problém s medůzami)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Pan Krabs jede na dovolenou)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Skoro X-ko označuje místo)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Ošidná chvíle)
- 01:45 Victorious (Jak natočit film)
- 02:05 Victorious (Rex umírá)
- 02:30 iCarly (iHi-tech kecky)
- 02:50 iCarly (iSliby chyby)
- 03:10 Tajemství Hunterových IV (Operace Ukolébavka)
- 03:35 Tajemství Hunterových IV (Náměsíčníci)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Tažná síla / Domácí zabezpečení)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Jeden lepší den část 1 / Jeden lepší den část 2)
- 04:35 44 koček II (Deštivý den)
- 04:50 44 koček II (Kočičí robot Píďa)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Taneční souboj)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Opuštěný / Svačinkovaná)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Rozbal to / Altánek)
- 06:00 Šmoulové II (Šmoulí návrat do budoucnosti - část 1, část 2)
- 06:25 Šmoulové II (Šmoulofrája / Polštářek)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Squidinin malý pomocník / Co to cítím?)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Deus Ex Broxina / Skutečná realita)
- 07:50 Casagrandovi II (Síla Chancla / Plyšová láska)
- 10:00 Spongebob v kalhotách XI (Zatoč lahví / V mé polévce je houba)
- 10:25 Spongebob v kalhotách XI (Důl na hořčici / Nákupní seznam)
- 10:55 Spongebob v kalhotách IX (Invaze v ananasu / Epidemie hlouposti)
- 11:25 Spongebob v kalhotách XIII (Vítejte v Binárním zátiší / Ten telefon tě přijde draho / Vráska v čase)
- 11:55 Spongebob v kalhotách XII (Rukostrašák / Dovolená)
- 00:20 Jelení skvadra III (Záhada na vesmírné stanici / Časový krystal)
- 00:45 Jelení skvadra III (Obrovský křeček / Pořádný úklid)
- 01:10 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Hvězdný Koncert / Tlapky Zachraňují Orlici)
- 01:30 Tlapková patrola II (Tlapky štěkají s Dinosaury)
- 01:55 Tlapková patrola III (Tlapky Vypouští Džina / Tlapky Zachraňují Provazochodce)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci IV (Táboření Okurkovy rodiny)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci IV (Smělík zachraňuje cirkus)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci IV (Ninja Plamínek)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci IV (Přijela pouť)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci IV (Lámání ledu)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci IV (Roboti záchranáři)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci IV (T-Rex v potížích)
- 04:50 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Králíčky / Tlapka Roku)
- 05:15 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Zátoku / Tlapky Zachraňují Goodwaye)
- 05:35 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Slavnost / Tlapky Zachraňují Alexe)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci (Problémy s myčkou čtyřkoláků)
- 06:25 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Goodwayovy na sněžnicích / Tlapky zachraňují rybníček pro kačky)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví dinosauří muzeum / Parta staví rampu pro invalidní vozík)
- 07:15 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství)
- 07:30 DORA (Lišákovo narozeninové překvapení)
- 07:50 Velká show malého žraločátka (Maskované rybičky / Hra nejlepších přátel)
- 08:15 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Pozor na Barbabrajta / Bilionáři)
- 08:45 BARBAPAPA a jeho rodinka (Strom Barbapapových / Narozeniny Barbadětí)
- 09:10 BARBAPAPA a jeho rodinka (Bada-Bam / The Barbamartians)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington dělá palačinky / Paddington hraje fotbal)
- 10:05 Prasátko Peppa II (Domečky)
- 10:10 Prasátko Peppa II (Dědečkův vláček)
- 10:15 Prasátko Peppa II (Školní výlet)
- 10:20 Prasátko Peppa II (Na návštěvě u Rebeky)
- 10:25 Prasátko Peppa II (Miminko)
- 10:35 Prasátko Peppa II (V přírodě)
- 10:40 Prasátko Peppa II (Neviditelný kamarád)
- 10:45 Prasátko Peppa II (Kamarádka na dopisování)
- 10:50 Prasátko Peppa II (Na půdě)
- 10:55 Prasátko Peppa II (Kempování)
- 10:56 Velká show malého žraločátka II (Disko z temných hlubin / Flowseidonovy poklady)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví školu / Parta staví vodní kanál)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta staví hvězdárnu / Parta staví lanový sjezd.)
- 12:20 Tlapková patrola (Tlapky a Fazolka / Tlapky Zachraňují Turbotovy)
- 12:45 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují spáče / Tlapky zachraňují Chickalettino vejce)
- 13:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují létající slípku / Tlapky zachraňují lenochoda)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví stodolu pro selátko / Parta staví obří ranvej)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta s Máršlem staví hasičskou stanici.)
- 14:30 DORA (Krokodýlí sbohem / Stánek s empanadou)
- 14:50 DORA (Jestli sedne bota / Piňatová oslava)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Pan Skvělouš a jeho parťák / Paddington a náhodný hrdina)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Stěhovací mise / Barbabrightův vynález)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Jeden den princeznou / Barbabouovo dobrodružství)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddingtonův a Paddingtronův den hrdinů / Paddingtonovo nezastavitelné dobrodružství)
- 20:30 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Zlatou Horečku / Tlapky Zachraňují Tlapkátor)
- 20:55 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Fotbalový Zápas / Tlapky Zachraňují šťastný Obojek)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbapríl)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Můj krásný hrad / Mizející písek)
- 22:10 Prasátko Peppa II (Kamenná jezírka)
- 22:15 Prasátko Peppa II (Méďa na výletě)
- 22:20 Prasátko Peppa II (Slůně Emily)
- 22:25 Prasátko Peppa II (Tomův kamarád)
- 22:35 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Alexovy Minitlapky / Tlapky Zachraňují Ztracený zub)
- 22:55 Tlapková patrola III (Tlapky zachraňují Den kamarádů)
- 23:25 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Hrochy / Tlapky Zachraňují Apolla)
- 23:55 Jelení skvadra III (Tajný ostrov / Astrobot)
- 00:00 Kluk, holka atd. (53)
- 00:10 Kluk, holka atd. (54)
- 00:20 Zombí - animáci (9)
- 00:25 Ghostforce (5)
- 00:50 Ghostforce (6)
- 01:10 Tým Tiki (23)
- 01:35 Tým Tiki (24)
- 01:55 Tým Tiki (25)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (31)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (32)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (33)
- 03:25 Ghostforce (5)
- 03:45 Ghostforce (6)
- 04:05 Tým Tiki (7)
- 04:30 Tým Tiki (8)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (17)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (18)
- 05:35 Kluk, holka atd. (65)
- 05:45 Kluk, holka atd. (66)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (98)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (101)
- 06:55 Blue (94)
- 07:05 Blue (95)
- 07:10 Blue (96)
- 07:25 Blue (97)
- 07:30 Blue (98)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (23)
- 12:10 Kouzelná beruška a černý kocour (56)
- 12:35 Taffy (146)
- 12:45 Greenovi ve velkoměstě (42)
- 12:55 Greenovi ve velkoměstě (38)
- 13:25 Greenovi ve velkoměstě (39)
- 13:50 Greenovi ve velkoměstě (40)
- 14:20 Příšerky v rachotě (18)
- 14:45 Příšerky v rachotě (19)
- 15:10 Cars Toons: Burákovy povídačky (5)
- 15:15 Blue (128)
- 15:20 Blue (129)
- 15:30 Blue (130)
- 15:40 Blue (131)
- 15:50 Blue (132)
- 15:55 Blue (133)
- 16:10 Kiff (7)
- 16:35 Kiff (8)
- 17:00 Kouzelná beruška a černý kocour (131)
- 17:25 Kouzelná beruška a černý kocour (126)
- 17:55 Greenovi ve velkoměstě (18)
- 18:25 Greenovi ve velkoměstě (20)
- 18:50 Greenovi ve velkoměstě (19)
- 19:20 Greenovi ve velkoměstě (21)
- 19:50 Blue (32)
- 19:55 Blue (33)
- 20:00 Blue (34)
- 20:10 Blue (35)
- 20:20 Blue (36)
- 20:30 Blue (37)
- 20:35 Blue (38)
- 20:50 Příšerky v rachotě (8)
- 21:15 Příšerky v rachotě (10)
- 21:45 Jessie (30)
- 22:15 Jessie (34)
- 22:40 U Raven Doma (70)
- 23:10 U Raven Doma (71)
- 23:40 Kluk, holka atd. (55)
- 23:50 Kluk, holka atd. (56)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (5)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (6)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (7)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (63)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (64)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (4)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (11)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (12)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (13)
- 04:00 Eureka! (26)
- 04:30 Eureka! (27)
- 05:00 Eureka! (28)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (22)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (23)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (24)
- 07:00 Bluey (52)
- 07:10 Bluey (53)
- 07:20 Bluey (54)
- 07:30 Bluey (55)
- 07:40 Bluey (56)
- 07:50 Bluey (57)
- 08:00 Bluey (58)
- 08:10 Bluey (59)
- 08:20 Bluey (60)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (25)
- 09:00 Mickey Mouse Clubhouse: Super Adventure
- 10:00 Firebuds (15)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (42)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (23)
- 11:30 SuperKitties (18)
- 12:00 Pupstruction (16)
- 12:30 Bluey (90)
- 12:40 Bluey (91)
- 12:50 Bluey (92)
- 13:00 Bluey (93)
- 13:10 Bluey (94)
- 13:20 Bluey (95)
- 13:30 Firebuds (16)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (41)
- 14:30 The Lion Guard (75)
- 15:00 The Lion Guard (76)
- 15:30 SuperKitties (1)
- 16:00 Pupstruction (22)
- 16:30 Pupstruction (1)
- 17:00 Bluey (52)
- 17:10 Bluey (53)
- 17:20 Bluey (54)
- 17:30 Bluey (55)
- 17:40 Bluey (56)
- 17:50 Bluey (57)
- 18:00 SuperKitties (1)
- 18:30 Sofia The First (59)
- 19:00 Sofia The First (60)
- 19:30 Bluey (38)
- 19:40 Bluey (39)
- 19:50 Bluey (40)
- 20:00 Bluey (41)
- 20:10 Bluey (42)
- 20:20 Bluey (43)
- 20:30 SuperKitties (2)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (27)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (20)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (30)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (60)
- 23:00 PJ Masks (28)
- 23:25 PJ Masks (29)
- 23:50 PJ Masks (30)
- 00:13 Bořek stavitel (11)
- 00:23 Bořek stavitel (12)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (42)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (43)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (44)
- 01:12 Inui (32)
- 01:20 Hurá za hádankou (16)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (2)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (3)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (5)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (7)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (8)
- 02:55 Chuck a přátelé (13)
- 03:07 Chuggington (26)
- 03:17 Chuggington (1)
- 03:29 Angelína balerína (9)
- 03:42 Angelína balerína (10)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (6)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (26)
- 04:38 Bořek stavitel (18)
- 04:48 Bořek stavitel (19)
- 05:01 Hurá za hádankou (22)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (11)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (12)
- 05:49 Požárník Sam (19)
- 06:00 Trojčata (18)
- 06:07 Trojčata (19)
- 06:14 Trojčata (20)
- 06:25 Bing (35)
- 06:32 Bing (36)
- 06:39 Bing (37)
- 06:46 Bing (38)
- 06:55 Grisu (49)
- 07:08 Tilda (1)
- 07:15 Tilda (2)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (16)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (27)
- 07:47 Caillou (1)
- 07:58 Caillou (2)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (1)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (2)
- 08:35 Doodleboo (34)
- 08:40 Doodleboo (35)
- 08:45 Doodleboo (36)
- 08:50 Doodleboo (37)
- 08:55 Doodleboo (38)
- 09:05 Daisy a Ollie (25)
- 09:13 Daisy a Ollie (26)
- 09:20 Daisy a Ollie (1)
- 09:31 Hurá za hádankou (20)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (6)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (7)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (8)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (1)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (2)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (1)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (2)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (27)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (28)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (1)
- 11:18 Pettson a Fiškus (1)
- 11:30 Pettson a Fiškus (2)
- 11:43 Grisu (47)
- 11:54 Grisu (48)
- 12:07 Daisy a Ollie (14)
- 12:14 Daisy a Ollie (15)
- 12:21 Daisy a Ollie (16)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (44)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (45)
- 12:52 Bing (5)
- 13:00 Bing (6)
- 13:08 Bing (7)
- 13:20 Trojčata (47)
- 13:27 Trojčata (48)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (6)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (8)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (9)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (10)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (4)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (5)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (16)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (30)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (31)
- 15:00 Kipper (4)
- 15:09 Kipper (5)
- 15:19 Simon (40)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (16)
- 15:38 Woozle a Pip (9)
- 15:46 Tilda (3)
- 15:53 Tilda (4)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (40)
- 16:16 Pettson a Fiškus (1)
- 16:29 Caillou (3)
- 16:40 Caillou (4)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (14)
- 17:07 Doodleboo (9)
- 17:12 Doodleboo (10)
- 17:17 Doodleboo (11)
- 17:22 Doodleboo (12)
- 17:27 Doodleboo (13)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (35)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (36)
- 17:59 Požárník Sam (12)
- 18:10 Požárník Sam (13)
- 18:23 Berry a Dolly (7)
- 18:28 Berry a Dolly (8)
- 18:33 Berry a Dolly (9)
- 18:39 Bing (75)
- 18:46 Bing (76)
- 18:53 Bing (77)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (12)
- 19:15 Pettson a Fiškus (1)
- 19:28 Grisu (45)
- 19:40 Grisu (46)
- 19:52 Daisy a Ollie (1)
- 19:59 Daisy a Ollie (2)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (16)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (44)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (45)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (16)
- 20:57 Tilda (1)
- 21:04 Tilda (2)
- 21:12 Kipper (6)
- 21:21 Kipper (7)
- 21:31 Caillou (1)
- 21:42 Caillou (2)
- 21:55 Chuggington (14)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (4)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (5)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (12)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (13)
- 23:05 Bing (54)
- 23:12 Bing (55)
- 23:20 Bing (56)
- 23:27 Bing (57)
- 23:35 Bing (58)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (13)
- 23:47 Oswald (14)
- 23:59 Oswald (15)
- 00:00 Sestry (Horoskop)
- 00:10 Sestry (Zdravotní sestřička)
- 00:20 Lou! (Otočíme list)
- 00:30 Lou! (Nostalgie z dětství)
- 00:45 Mia a já IV (Blížící se bouře)
- 01:05 Mia a já IV (Setkání s Flo)
- 01:30 Agentka 203 (Fiasko s náramkem)
- 01:55 Agentka 203 (Neporazitelný Vandar)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (13)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (14)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koloběžka)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 03:05 Život s tátou (29)
- 03:15 Život s tátou (30)
- 03:25 Život s tátou (31)
- 03:35 Život s tátou (32)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (29)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (30)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (31)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (32)
- 04:35 Agentka 203 (Síla květin)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Mazlíčci vs. otrapové)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 1. část)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Postel)
- 05:35 Mia a já IV (Fialová jeskyně)
- 06:00 Lou! (Strašidelná noc)
- 06:10 Lou! (Pohádkový princ)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (9)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hanba o trůny)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Kdo má mít nový telefon?)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Postel)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Klíč)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Cdéčko)
- 10:45 Lovecká sezona - Volání divočiny (Povinnost volá)
- 11:00 Sestry (Alarm paní Georgette)
- 11:10 Sestry (Halloween)
- 11:30 Lou! (Špatný kontakt)
- 11:40 Lou! (Na lince)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mýdlo)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Satelit)
- 18:30 Mimi šéf: Zpátky ve hře (Bez vrásek a bez puchu)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách III (Kocour v knize)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Rádio divočina)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Karla v utajení)
- 22:00 Sestry (Píp, píp mánie)
- 22:10 Sestry (Zachraňte Pidika!)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (33)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (34)
- 23:30 Život s tátou (35)
- 23:40 Život s tátou (36)
- 00:00 Dreamy Nights (Sky)
- 00:30 Moon and Stars (Ocean)
- 01:00 BabyTV's night time melodies (Milky Way)
- 01:30 Sweet Dreams (Ocean)
- 02:00 Good Night hugs (Night Sky)
- 02:30 Dreamy Nights (Night Sky)
- 03:00 Moon and Stars (Starry Nights)
- 03:30 Soothing Sounds (Twilight)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (Jump Out of Bed Sleepy Head)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (14)
- 00:10 Kikoriki (7)
- 00:20 Flopy (102)
- 00:35 Šmolkovia (48)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (29)
- 01:10 Esá z pralesa (15)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (2)
- 01:35 Volám sa Caillou V (13)
- 02:00 Dumper a Skoop (7)
- 02:15 Panda a Krash (48)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (9)
- 02:55 Myšiak Anatole (8)
- 03:20 Monchhichi II (25)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (9)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (9)
- 04:20 Malý medvedík (1)
- 04:45 Ruby z dúhy II (23)
- 05:10 Bob staviteľ (39)
- 05:25 Ocko hrdina (20)
- 05:30 Duda a Dada (9)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (4)
- 05:55 Máša a medveď (107)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (18)
- 06:30 Ocko hrdina (21)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (9)
- 06:40 Veselé zajačiky V (2)
- 06:45 Telka Strýka Baltazára IV (1)
- 07:00 Eggy Pops II (9)
- 07:05 Flopy (103)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (19)
- 07:25 Ocko hrdina (22)
- 07:30 Malý medvedík (2)
- 07:55 Drobčekovia (3)
- 08:10 Máša a medveď (108)
- 08:20 Veselé zajačiky V (3)
- 08:30 Fíha Tralala (7)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (2)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (18)
- 08:55 Ovečka Shaun (7)
- 09:00 Maličké príšerky II (9)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (4)
- 09:15 Slnečný Rej (8)
- 09:25 Esá z pralesa (15)
- 09:35 Veselé zajačiky V (4)
- 09:40 Ruby z dúhy II (23)
- 10:10 Smejko a Tanculienka (15)
- 10:20 Bob staviteľ (39)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (47)
- 10:55 Zvedavkovci (19)
- 11:10 Monchhichi II (25)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (6)
- 11:25 Rozprávky líšky a vlka (8)
- 11:50 Panda a Kiwi (21)
- 11:55 Ovečka Shaun (8)
- 12:00 Volám sa Caillou V (13)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (5)
- 12:30 Polly Pocket (5)
- 12:35 Flopy (104)
- 12:50 Ruby z dúhy II (24)
- 13:15 Myšiak Anatole (8)
- 13:40 Malý silák Bheem (32)
- 13:45 Veselé zajačiky V (5)
- 13:50 Panda a Krash (48)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop (7)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (29)
- 14:40 Maličké príšerky II (10)
- 14:45 Máša a medveď (109)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (17)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (9)
- 15:20 Esá z pralesa (16)
- 15:35 Ohrozené druhy (23)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (16)
- 16:00 Povolania s Nitkou (1)
- 16:25 Bob staviteľ (40)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (19)
- 16:45 Monchhichi II (26)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (5)
- 17:05 Ovečka Shaun (9)
- 17:15 Zábavné zvieratká (1)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (14)
- 17:35 Ruby z dúhy II (25)
- 18:00 Volám sa Caillou V (14)
- 18:25 Drobčekovia (4)
- 18:40 Ovečka Shaun (10)
- 18:50 Flopy (105)
- 19:10 Maličké príšerky II (11)
- 19:15 Zvedavkovci (20)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (8)
- 19:45 Máša a medveď (110)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (16)
- 20:05 Esá z pralesa (17)
- 20:15 Bob staviteľ (41)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (20)
- 20:40 Slnečný Rej (9)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (18)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (2)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (10)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (3)
- 22:05 Monchhichi II (27)
- 22:15 Myšiak Anatole (9)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (15)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (17)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (9)
- 23:35 Mášine rozprávky (9)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (6)
- 23:45 Veselé zajačiky V (6)
- 23:50 Malý silák Bheem (33)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 TBA
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 The Travel Show
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 00:32 PLANÉTE RAP
- 01:21 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:47 MÉTÉO
- 01:50 RENVERSANT
- 02:45 UN VRAI SELFIE
- 03:11 39-45, EN SOL CANADIEN
- 04:00 VOYAGE DE REVE
- 04:24 C DANS L'AIR
- 05:30 LE GRAND JT DES TERRITOIRES
- 06:00 TENDANCE XXI
- 06:30 LE 6H00 INFO
- 06:54 MÉTÉO
- 06:58 LES 100 LIEUX QU'IL FAUT VOIR
- 07:51 #VF
- 07:56 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 KID LUCKY
- 08:52 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 08:58 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:04 CONTE-NOUS !
- 09:08 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:32 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:35 C'EST PLUS QU'UN JARDIN
- 10:00 PASSE-MOI LES JUMELLES
- 10:27 FEMMES HUMORISTES
- 10:30 MOI J'MANGE
- 10:52 ELLES PLANTENT, PLANTONS
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:14 MÉTÉO
- 11:17 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:31 INDE DU SUD, LE CHARME TAMOUL
- 13:23 L'ÉCOLOGIE EN ACTION
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:00 TÉLÉCLUB
- 15:32 TENIR SALON
- 15:56 LES ATHLÉTES DE LA NATURE
- 15:59 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:23 VESTIAIRES
- 16:28 SÉRIEUX ?
- 16:51 NATURE = FUTUR !
- 16:58 MAISONS & HÔTELS DE LÉGENDE
- 17:44 CHÂTEAU !
- 17:57 LES ATHLÉTES DE LA NATURE
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:39 NOTRE DAME
- 20:05 EN PISTE !
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:50 MÉTÉO
- 20:52 INCASSABLE
- 21:02 5E RANG
- 21:44 5E RANG
- 22:27 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:48 MÉTÉO
- 22:51 L'ACTU
- 23:12 BASIQUE, LE CONCERT
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Zdravie na TA3
- 15:00 Správy
- 15:15 Štúdio TA3
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Dobré správy
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Pozrime sa na to
- 21:00 Správy
- 21:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast with Anna Jones
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (35)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (150)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (35)
- 01:45 ARTS24 (14)
- 02:00 NEWS (151)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (36)
- 02:45 EYE ON AFRICA (28)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (151)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (36)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 05:00 NEWS (154)
- 05:15 EYE ON AFRICA (28)
- 05:30 BULLETIN (38)
- 05:45 ARTS24 (14)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (14)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:20 PARIS GAMES (5)
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (889)
- 10:15 THE 51 PERCENT
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (40)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (11)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (891)
- 12:16 ARTS24 (15)
- 12:30 BULLETIN (227)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS PROD B
- 13:20 PARIS GAMES (5)
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (894)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (227)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 THE 51 PERCENT
- 16:00 NEWS (40)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (11)
- 16:40 REVISITED
- 17:00 NEWS (898)
- 17:15 ARTS24 (15)
- 17:30 BULLETIN (218)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS PROD B
- 18:20 DESTINATION PARIS
- 18:30 BULLETIN
- 19:00 NEWS (866)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 PARIS GAMES
- 21:00 NEWS (866)
- 21:12 REPORTERS
- 21:24 SHORT CUTS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:45 EYE ON AFRICA (39)
- 22:00 NEWS (906)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:45 EYE ON AFRICA (30)
- 23:00 NEWS (908)
- 23:15 ARTS24 (15)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (30)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 BILLET RETOUR
- 02:30 BULLETIN
- 02:40 LE PARIS DES ARTS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 PLAN B_24
- 03:21 LES OBSERVATEURS
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 ACTUELLES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 PAS 2 QUARTIER
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 A L'AFFICHE
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS +
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:20 LES JEUX DE PARIS
- 08:30 BULLETIN
- 08:50 FOCUS SOLO
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 A L'AFFICHE
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 FOCUS SOLO
- 10:50 SPORTS TTI
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:15 PAS 2 QUARTIER
- 11:21 L'INSTANT MOBILE
- 11:30 BULLETIN
- 11:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:16 A L'AFFICHE
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:20 LES JEUX DE PARIS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS +
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 C'EST EN FRANCE
- 15:30 BULLETIN
- 15:45 MER
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 ACTUELLES
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 A L'AFFICHE
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 ACTUELLES
- 17:30 BULLETIN
- 17:45 FOCUS SOLO
- 17:50 L'INSTANT MOBILE
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 EN TETE A TETE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 REPORTERS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 LES OBSERVATEURS
- 19:21 FOCUS SOLO
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 LES JEUX DE PARIS
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:12 A L'AFFICHE
- 21:24 L'INSTANT MOBILE
- 21:30 BULLETIN
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 LES JEUX DE PARIS
- 23:16 ACTUELLES
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 BILLET RETOUR
- 00:00 Modli se a pracuj
- 00:30 A to myslíte vážně?
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 07:00 Hadí pohotovost
- 07:55 Klapka
- 09:05 Lidé z cest
- 10:05 Bača Milan od Juraja do Šimona
- 10:30 Když bolí tělo
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Můj chrám
- 13:05 Víra v pravdu
- 13:35 V pohorách po horách
- 14:00 Za obzorem
- 14:30 U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře
- 16:00 Magazín Mary’s Meals
- 16:25 Na startu
- 16:50 Outdoorová videa Štěpána Dvořáka - Křivoklátskem při závodě Rakovnická 60
- 17:10 Harfa Noemova
- 17:30 Poutníci času
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:12 Bělorusko – Květ mezi trny
- 18:40 Verbuňk, příběh na celý život
- 18:55 Hovory z Rekovic
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:30 Svědectví mladých z komunity Cenacolo
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Stvořil Bůh ratolest
- 21:25 V pohorách po horách
- 21:35 Za obzorem
- 08:00 Joyce Meyer
- 08:30 Nová DNA
- 09:45 Relácia DNES
- 12:35 Biblia za rok
- 13:15 ICF Praha
- 14:00 Biblická lupa
- 14:30 Worship s kapelou
- 15:45 Campfest
- 18:45 Noeland
- 19:15 Slovo viery - BJB Košice
- 20:00 Sid Roth: To je nadprirodzené!
- 20:30 CAMPFEST blok
- 00:05 Silné vdovy
- 00:35 U Nikodéma
- 01:30 Ruženec
- 02:00 Jeden na jedného
- 02:10 Medzi riadkami
- 02:25 Eden
- 02:45 Zabudnuté poklady
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Medzi nebom a zemou
- 04:05 Peter medzi nami
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:50 Ruženec
- 08:25 Pozvánka
- 08:35 Pod javiskom
- 09:45 Zabudnuté poklady
- 09:55 Svedectvo
- 10:00 Silné vdovy
- 10:20 Vaticano
- 10:50 Svätá omša zblízka
- 11:00 Eucharistické zázraky
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:15 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 František Xaverský a Cirkev v Japonsku
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec
- 16:10 Hudobné pódium
- 17:00 Tajomstvá Pátra Pia
- 18:20 Effeta
- 18:40 Živé obrazy
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 Putujeme Rímom
- 20:30 Don Camillo
- 22:20 Gréckokatolícky magazín
- 22:45 Fara v meste
- 23:15 Fungujúca a stabilná rodina
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (12)
- 00:30 Dolce Vita (29)
- 01:00 Design pro vás (9)
- 01:30 Najdi, sprav a prodej! (2)
- 02:30 Najdi, sprav a rozjeď to! (Uncle Bunt)
- 03:30 Květinová show (3)
- 04:00 Hot Cars (9)
- 04:30 Jak najít vysněný dům (9)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Svět z blízka (100)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (8)
- 07:00 Květinová show (3)
- 07:30 Dotek luxusu (7)
- 08:00 Vitální zahrada (8)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (12)
- 09:00 Jóga: energie života (9)
- 10:00 Jamie po italsku (2)
- 10:30 Veterinární charita (18)
- 11:30 Teleshopping
- 12:00 Květinová show (4)
- 12:30 Dolce Vita (29)
- 13:00 Nejlepší domov (6)
- 13:30 Dům v novém kabátě (6)
- 14:00 Jak najít vysněný dům (2)
- 14:30 Vitální zahrada (9)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Budovy, máte zelenou! (Materiály)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 House doktor (2)
- 18:00 Teleshopping
- 18:30 Mrakodrapy (Monumenty a peníze 1972 – 1997)
- 19:30 Lovec chilli (Singapur)
- 20:00 Dolce Vita (30)
- 20:30 Moje Dubaj (8)
- 21:00 Středomořské domy od Charlieho Luxtona (Mallorca)
- 10:00 Holky v kuchyni (16)
- 10:30 Nebesky dobré (9)
- 11:00 Teleshopping
- 11:30 Veget s Klárkou (19)
- 12:00 Dvojnásobný život za poloviční cenu (5)
- 13:00 Teleshopping
- 13:30 Luxusní delikatesy (2)
- 16:00 Francouzské dobrodružství Jamese Martina (Annecy)
- 16:30 Moje zahrada (79)
- 17:00 Chlap za plotnou (24)
- 17:30 Teleshopping
- 18:00 Blázen na cestách (Indie)
- 19:00 Jóga – Energie života (8)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Revitalizace parku za KD Radost běží podle plánu, Od životické tragédie uplynulo 80 let, bolest zůstává, Hokejisté už mohou trénovat na nové ledové ploše)
- 04:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Václav Dobrozemský (ODS) , 2. místostarosta Nového Jičína)
- 04:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Seniortaxi přepraví ve F-M měsíčně na 400 lidí, Strážníci uspořádali vyjížďku na kolech pro děti, Hokejoví mistři dorazí v úterý do haly Polárk
- 04:50 Albrechtický miniexpres (Na veteránský sraz přijelo přes sto historických vozidel)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Energie a kraj (Elektrárna Dětmarovice prochází proměnou, Centrum veřejných energetiků dostalo dotaci z JTF, Richard Vidlička, ředitel Českého svazu zaměstnavatelů v energetice: V energetice je nedostatek kvalifikovaných pracovníků)
- 05:25 Z naší ZOO (Největší skupina hulmanů v historii ZOO)
- 05:30 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 05:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 05:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 05:43 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Prostranství u Floridy prochází celkovou revitalizací, Letní umělecká scéna zaznamenala velký úspěch, Letní kino Amfi promítá české filmové lahůdky
- 06:20 Host dne - repríza (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 06:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 06:45 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Revitalizace parku za KD Radost běží podle plánu, Od životické tragédie uplynulo 80 let, bolest zůstává, Hokejisté už mohou trénovat na nové ledové ploše)
- 07:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Václav Dobrozemský (ODS) , 2. místostarosta Nového Jičína)
- 07:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Seniortaxi přepraví ve F-M měsíčně na 400 lidí, Strážníci uspořádali vyjížďku na kolech pro děti, Hokejoví mistři dorazí v úterý do haly Polárk
- 07:50 Albrechtický miniexpres (Na veteránský sraz přijelo přes sto historických vozidel)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Energie a kraj (Elektrárna Dětmarovice prochází proměnou, Centrum veřejných energetiků dostalo dotaci z JTF, Richard Vidlička, ředitel Českého svazu zaměstnavatelů v energetice: V energetice je nedostatek kvalifikovaných pracovníků)
- 08:25 Z naší ZOO (Migrace žab v ZOO Ostrava)
- 08:30 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 08:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 08:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:43 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 08:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Prostranství u Floridy prochází celkovou revitalizací, Letní umělecká scéna zaznamenala velký úspěch, Letní kino Amfi promítá české filmové lahůdky
- 09:20 Host dne - repríza (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 09:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 09:45 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Revitalizace parku za KD Radost běží podle plánu, Od životické tragédie uplynulo 80 let, bolest zůstává, Hokejisté už mohou trénovat na nové ledové ploše)
- 10:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Václav Dobrozemský (ODS) , 2. místostarosta Nového Jičína)
- 10:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Seniortaxi přepraví ve F-M měsíčně na 400 lidí, Strážníci uspořádali vyjížďku na kolech pro děti, Hokejoví mistři dorazí v úterý do haly Polárk
- 10:50 Albrechtický miniexpres (Na veteránský sraz přijelo přes sto historických vozidel)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Energie a kraj (Elektrárna Dětmarovice prochází proměnou, Centrum veřejných energetiků dostalo dotaci z JTF, Richard Vidlička, ředitel Českého svazu zaměstnavatelů v energetice: V energetice je nedostatek kvalifikovaných pracovníků)
- 11:25 Z naší ZOO (Populace siků vietnamských)
- 11:30 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 11:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 11:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 11:44 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 11:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Prostranství u Floridy prochází celkovou revitalizací, Letní umělecká scéna zaznamenala velký úspěch, Letní kino Amfi promítá české filmové lahůdky
- 12:20 Host dne - repríza (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 12:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 12:45 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Revitalizace parku za KD Radost běží podle plánu, Od životické tragédie uplynulo 80 let, bolest zůstává, Hokejisté už mohou trénovat na nové ledové ploše)
- 13:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Václav Dobrozemský (ODS) , 2. místostarosta Nového Jičína)
- 13:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Seniortaxi přepraví ve F-M měsíčně na 400 lidí, Strážníci uspořádali vyjížďku na kolech pro děti, Hokejoví mistři dorazí v úterý do haly Polárk
- 13:50 Albrechtický miniexpres (Na veteránský sraz přijelo přes sto historických vozidel)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Energie a kraj (Elektrárna Dětmarovice prochází proměnou, Centrum veřejných energetiků dostalo dotaci z JTF, Richard Vidlička, ředitel Českého svazu zaměstnavatelů v energetice: V energetice je nedostatek kvalifikovaných pracovníků)
- 14:25 Z naší ZOO (Populace siků vietnamských)
- 14:30 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 14:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 14:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 14:43 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 14:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Prostranství u Floridy prochází celkovou revitalizací, Letní umělecká scéna zaznamenala velký úspěch, Letní kino Amfi promítá české filmové lahůdky
- 15:20 Host dne - repríza (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 15:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 15:45 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 16:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 16:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 16:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 16:50 Miniexpres Horní Suché (Horní Suchá má další záchytnou nádrž)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 17:20 Beskydský expres (Na Pustevnách mohou lidé opět obdivovat sochy z písku, Na podporu nemocné dívky Česka poběží extrémních 364 kilometrů, Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost, Nové molo mohou lidé využívat i na Těrlické přehradě)
- 17:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 17:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 17:50 Miniexpres centra Ostravy (V Husově sadu v Ostravě vzniká nové dětské hřiště)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 18:20 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 18:25 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 18:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 19:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 19:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 19:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 19:50 Miniexpres Horní Suché (Horní Suchá má další záchytnou nádrž)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 20:20 Beskydský expres (Na Pustevnách mohou lidé opět obdivovat sochy z písku, Na podporu nemocné dívky Česka poběží extrémních 364 kilometrů, Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost, Nové molo mohou lidé využívat i na Těrlické přehradě)
- 20:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 20:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 20:50 Miniexpres centra Ostravy (V Husově sadu v Ostravě vzniká nové dětské hřiště)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 21:20 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 21:25 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 21:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 22:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 22:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 22:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 22:50 Miniexpres Horní Suché (Horní Suchá má další záchytnou nádrž)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 23:20 Beskydský expres (Na Pustevnách mohou lidé opět obdivovat sochy z písku, Na podporu nemocné dívky Česka poběží extrémních 364 kilometrů, Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost, Nové molo mohou lidé využívat i na Těrlické přehradě)
- 23:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 23:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 23:50 Miniexpres centra Ostravy (V Husově sadu v Ostravě vzniká nové dětské hřiště)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 TÝDEN V REGIONU
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 DOBRÉ ZPRÁVY
- 18:29 Počasí
- 18:30 TÝDEN V REGIONU
- 18:45 Poztrácená řemesla
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 00:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 00:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 00:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 00:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 01:25 Bulvár (Bulvár)
- 01:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 01:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 01:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 01:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 02:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 02:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 02:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 02:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 03:25 Bulvár (Bulvár)
- 03:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 03:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 03:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 03:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 04:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 04:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 04:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 04:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 05:25 Bulvár (Bulvár)
- 05:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 05:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 05:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 05:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 06:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 06:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 06:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 06:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 07:25 Bulvár (Bulvár)
- 07:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 07:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 07:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 07:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 08:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 08:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 08:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 08:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 09:25 Bulvár (Bulvár)
- 09:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 09:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 09:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 09:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 10:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 10:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 10:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 10:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 11:25 Bulvár (Bulvár)
- 11:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 11:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 11:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 11:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 12:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 12:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 12:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 12:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 13:25 Bulvár (Bulvár)
- 13:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 13:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 13:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 13:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 14:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 14:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 14:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 14:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 15:25 Bulvár (Bulvár)
- 15:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 15:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 15:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 15:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 16:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 16:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 16:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 16:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 17:25 Bulvár (Bulvár)
- 17:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 17:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 17:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 17:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:15 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 18:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 18:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 18:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:51 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 19:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:25 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 19:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 19:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 19:37 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 19:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:15 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 20:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 20:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 20:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:51 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 21:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:25 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 21:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 21:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 21:37 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 21:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:15 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 22:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 22:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:51 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 23:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:25 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 23:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 23:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 23:37 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 23:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:14 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 00:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 00:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:15 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 01:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 01:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 02:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 02:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:15 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 03:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 03:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 04:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 04:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 05:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:14 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 06:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 06:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:15 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 07:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 07:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 08:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:15 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 09:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 09:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:15 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 10:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 10:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 11:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 11:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:15 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 12:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 12:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:15 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 13:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 13:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 14:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 14:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:15 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 15:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 15:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 16:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 16:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 17:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 17:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:15 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 18:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 18:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:15 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 19:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 19:45 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:15 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 20:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 20:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:15 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 21:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:14 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 22:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 22:45 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:14 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 23:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 23:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Středočeská nej
- 00:30 Putování po regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeské noviny
- 01:30 Příběhy úspěchu
- 01:40 Kam vyrazit
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 6
- 04:30 Dobré zprávy
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 11
- 05:30 Příběhy úspěchu
- 05:40 Svět z blízka
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 8
- 06:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 4
- 07:30 Středočeský magazín
- 07:40 Hasiči
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 2
- 08:30 Kam vyrazit
- 08:40 Středočeská nej
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Za oponou
- 09:30 Příběhy úspěchu
- 09:40 Za oponou
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 1
- 10:30 Týden v regionech
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 15
- 11:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 18
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres
- 13:30 Příběhy úspěchu
- 13:40 Středočeský magazín
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 4
- 14:30 Špetka Slovácka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres
- 15:30 Dobré zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 6
- 16:30 Svět z blízka
- 16:40 Kam vyrazit
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 2
- 17:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 17:40 Středočeské noviny
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres Prahy 10
- 18:30 Dobré zprávy
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 13
- 19:30 Příběhy úspěchu
- 19:40 Středočeský magazín
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 15
- 20:30 Středočeská nej
- 20:40 Za oponou
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres Prahy 8
- 21:30 Putování po regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres
- 22:30 Příběhy úspěchu
- 22:40 Svět z blízka
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Kam vyrazit
- 23:30 Dobré zprávy
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Pořady z Libereckého kraje
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Pořady z Libereckého kraje
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Pořady z Libereckého kraje
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Pořady z Libereckého kraje
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Pořady z Libereckého kraje
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Pořady z Libereckého kraje
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Pořady z Libereckého kraje
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Pořady z Libereckého kraje
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Pořady z Libereckého kraje
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Pořady z Libereckého kraje
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Pořady z Libereckého kraje
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Pořady z Libereckého kraje
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Mezi nebem a zemí I.
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Mezi nebem a zemí I.
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Mezi nebem a zemí I.
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Mezi nebem a zemí I.
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Mezi nebem a zemí I.
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Mezi nebem a zemí I.
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 ZASTÁVKA NA TRATI (2)
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Milan Kolář (88)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 David Švejnoha (155)
- 03:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (139)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (8)
- 05:48 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 09:45 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 TÝDEN V REGIONECH (139)
- 10:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 10:45 KULTURA
- 10:50 STUDIO iVysočina
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 Milan Kolář (88)
- 12:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 13:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 14:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 15:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 16:30 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (40)
- 16:45 POČASÍ
- 16:48 KULTURA
- 16:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 POČASÍ
- 17:18 STUDIO iVysočina
- 17:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 17:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 POČASÍ
- 17:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 17:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 TÝDEN V REGIONECH (1)
- 18:25 POČASÍ
- 18:28 KULTURA
- 18:33 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 18:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 19:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 TÝDEN V REGIONECH (1)
- 20:25 POČASÍ
- 20:28 SPORT
- 20:33 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 20:35 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 20:50 SPORT
- 20:55 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 21:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 21:45 POČASÍ
- 21:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 21:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 TÝDEN V REGIONECH (1)
- 22:25 POČASÍ
- 22:28 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 22:43 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 22:58 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 23:00 Milan Kolář (88)
- 23:35 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Історії війни
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Історичні факти
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Антизомбі
- 15:15 Громадянська оборона
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Спеціальний репортаж
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 20:30 Все так однозначно
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:31 Pollenjelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:21 Pollenjelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:16 Pollenjelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:33 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:21 Pollenjelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Magyarország ma
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:15 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:32 Itthon vagy!
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Magyar gazda
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Magyarország ma
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Unió27
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:05 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:45 Agenda
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Pollenjelentés
- 19:00 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:26 Pollenjelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 00:25 Akusztik
- 01:25 Közös pillanatok - Olimpia 2024
- 01:35 Mit kíván?
- 02:05 Esti Kornél
- 02:55 A38 Archív (Chuck Prophet and the Mission Express)
- 03:50 Hullámhossz (Kis Tyutyu Band)
- 04:00 Közös pillanatok - Olimpia 2024
- 04:05 A38 BESZTOF
- 05:00 Vízipók-Csodapók III (Vendégek a tóban)
- 05:05 A Kiscsacsi kalandjai I. sorozat (Mirr-Murr a gólkirály)
- 05:10 A legkisebb Ugrifüles II (Ugrifüles új nadrágja)
- 05:20 Mesélj nekem! (Az acélgyűrű)
- 05:30 Pom-Pom meséi II (Önműködő Vasaló)
- 05:40 A nagy ho-ho-ho horgász (Teknősháton lovagolva)
- 05:50 Sebaj Tóbiás (Sebaj Tóbiás és a megszökött nagybőgő)
- 05:55 Mekk Elek az ezermester (A csodálatos asztalos)
- 06:05 Egy kupac kufli (Sose együnk gombát reggelire!)
- 06:10 Csűrcsavarosdi I II (41)
- 06:35 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Lucával az iskolában)
- 06:45 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (A kis sárkány)
- 06:55 Limb-lomb, a kincses sziget II (Lombseprű / Pálcikák)
- 07:20 Hetedhét kaland
- 07:30 M2 matricák - Hevül a vegyület (A jég)
- 07:35 M2 matricák - Hevül a vegyület (Vulkán)
- 07:40 Malac a pályán (Szinkronúszás)
- 07:45 Láng és a szuperverdák II (Égi pálya)
- 08:10 A kis Nicolas nyaral (Mozizás)
- 08:20 Taina és Amazónia őrzői (Veszélyes vízesés)
- 08:35 Gus, az icipici lovag - 2. évad/4 (Gus tolldísze)
- 08:45 Gus, az icipici lovag - 2. évad/4 (A freskó)
- 09:00 Robovonatok III (Gyorsítókocsi)
- 09:10 Bohókás professzor (Nyomokat keresni)
- 09:25 Bobby és Bill (Kettős rekord)
- 09:35 Bobby és Bill (Az üzenet)
- 09:50 Pocoyo IV (A kosárdöntő)
- 09:55 Pocoyo IV (Csusszanó Pato)
- 10:05 Pocoyo IV (A dínó doboz)
- 10:10 Maja, a méhecske (Az álomnektár)
- 10:20 Maja, a méhecske (Tücsökzsivaly)
- 10:35 Tickety Toc (Kutakodás / Fazekaskodás)
- 10:55 ATHLETICUS - Állati sportolók (Szinkrontrambulin)
- 11:00 A legkisebb Ugrifüles II (Ugrifüles új nadrágja)
- 11:05 Mesélj nekem! (Az acélgyűrű)
- 11:20 Topo Gigio (Az iskolaelnök)
- 11:30 Simon (Fotós baleset)
- 11:40 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Karát kapitány)
- 11:50 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Tűzhomok)
- 12:00 Alvin és a mókusok II (Halló, halló!)
- 12:15 Alvin és a mókusok II (Csere-boszi)
- 12:25 Alvin és a mókusok II (Alvinból pláne megárt a sok!)
- 12:40 Alvin és a mókusok II (Hazugságok lavinája)
- 12:50 Paddington kalandjai (Paddington és a tehetségkutató)
- 13:00 Paddington kalandjai (Paddington alagutat ás Perube)
- 13:15 Paddington kalandjai (Paddington és a meteorzápor)
- 13:25 Lucky, a kölyök (A kaktuszvirág)
- 13:40 Lucky, a kölyök (Az évszázad fotója)
- 13:55 H2O: Egy vízcsepp elég II (Haléhség)
- 14:20 Arthur és a kerekasztal gyermekei II (Az új fegyverforgató)
- 14:30 Arthur és a kerekasztal gyermekei II (Az ötödik apród)
- 14:40 Sadie Sparks (Maximum profit)
- 14:55 Zazie kisasszony II (Abigail szörnyű allergiája)
- 15:05 Zazie kisasszony II (Cindy állja a sarat)
- 15:10 Pat, a kutya II (Táskacsere)
- 15:20 Pat, a kutya II (Flancos falat)
- 15:25 Pat, a kutya II (Tiki parti)
- 15:35 M2 matricák - Négyzetgyök (A vacsora matematikája)
- 15:40 Rímerdő versfilmek (Varró Dániel: Szösz néne)
- 15:50 Nefertin kalandjai a fáraók földjén (Királyságomat egy kis szundikálásért)
- 16:00 Nefertin kalandjai a fáraók földjén (A fekete szemfesték)
- 16:10 Nefertin kalandjai a fáraók földjén (Az eltűnt szekér)
- 16:25 Dzsungelbanda - Mentés indul! (A nagy ördögi viszketés)
- 16:35 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Mormota hercegnő)
- 16:50 Robovonatok III (Kay zuhanása)
- 17:00 Bohókás professzor (Vissza az iskolába)
- 17:15 Alvin és a mókusok II (A szippancsvarangy)
- 17:25 Alvin és a mókusok II (Kevin titkos szerelme)
- 17:40 Alvin és a mókusok II (E-mail visszavonás!)
- 17:50 Alvin és a mókusok II (A nem-golyó)
- 18:00 Gus, az icipici lovag - 2. évad/4 (A ragyogó kristálygömb)
- 18:15 Gus, az icipici lovag - 2. évad/4 (Gus, az igazságos)
- 18:25 Lucky, a kölyök (A Texas pörgettyű)
- 18:40 Lucky, a kölyök (Nincs több párbaj)
- 18:50 Pat, a kutya II (Nyugalom)
- 19:00 Pat, a kutya II (Ládaderbi)
- 19:05 Pat, a kutya II (Kincsestérkép)
- 19:15 Taina és Amazónia őrzői (Az éjszakai szörnyeteg)
- 19:25 Taina és Amazónia őrzői (Rémisztő fogak)
- 19:40 Hetedhét kaland
- 19:50 Magyarország nagytájai (Alföld)
- 19:55 Ütemmutató (Citera)
- 20:00 Heartland VI (Élet úton)
- 20:40 Közös pillanatok - Olimpia 2024
- 20:50 Esti Kornél
- 21:50 Mit kíván?
- 00:05 Öt kontinens
- 00:35 Itthon vagy!
- 01:00 Gasztroangyal (Závod)
- 01:55 Az érzelmek tengerén II (15)
- 02:40 Érted mindent (78)
- 03:25 Vár a Kárpát-medence (Tótfalusi Fanni - Máriapócs)
- 03:30 Magyar Krónika (Mária-kultusz)
- 04:00 Nyár '24
- 05:55 Himnusz
- 05:57 Mindennapi (A hídon)
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:34 Pollenjelentés
- 06:35 Rondó
- 07:05 Kárpát-medence
- 07:30 A Nagyok
- 10:00 Nyár '24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:47 Vár a Kárpát-medence (Koltai Bori - Kőszeg)
- 13:00 Melissa, a Zöld Völgy lánya (35)
- 14:00 Török ízek Refika konyhájából (4)
- 14:45 Egy Perc Híradó
- 14:46 Időjárás-jelentés
- 15:00 Ridikül (Lányos apák)
- 15:55 Alpesi őrjárat VII (A medveember)
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Pollenjelentés
- 18:41 Névjegyek (Bence)
- 18:45 OTP Bank Liga (Kecskeméti TE - DVSC mérkőzés)
- 20:45 Mindennapi (A hídon)
- 20:50 SzerencsePerc
- 21:00 És Isten megteremté a nőt
- 22:30 Kenó
- 22:33 Időjárás-jelentés
- 22:40 Éjszakai hajók
- 00:45 Olimpia-Párizs
- 01:55 Olimpia-Párizs
- 03:10 Olimpia-Párizs
- 05:00 Olimpia-Párizs
- 06:30 Olimpia-Párizs
- 07:30 Olimpia-Párizs
- 09:45 Ez lesz az olimpián
- 10:00 Olimpia-Párizs
- 12:15 Felvezető műsor
- 12:30 Olimpia-Párizs
- 14:45 Értékelő műsor
- 15:00 Ez történt az olimpián
- 15:15 Olimpia-Párizs
- 17:00 Olimpia-Párizs
- 19:00 Olimpia-Párizs
- 21:30 Olimpia-Párizs
- 23:00 Ez történt az olimpián
- 23:30 Olimpia-Párizs
- 00:10 Agenda
- 00:25 Édes a bosszú
- 01:45 Főtér (Balatonfüred)
- 02:35 Gyémántmorzsalék
- 03:30 Pannonia 3 keréken (Nagyecsedtől Gyuláig)
- 03:55 Szerelmes földrajz (CIMBALOMISZZIÓ - HERENCSÁR VIKTÓRIA)
- 12:40 Pély Barna - Tűzzel, szívvel, szenvedéllyel
- 12:50 Magyar Krónika
- 13:20 Novum
- 13:45 Titkos vándorlás (4/3. A barátposzáta)
- 14:40 Közös pillanatok - Olimpia 2024
- 14:45 A koncert
- 16:25 A Nagyok
- 16:50 Pély Barna - Tűzzel, szívvel, szenvedéllyel
- 16:55 Koronás sas (31)
- 17:20 Közös pillanatok - Olimpia 2024
- 17:30 Ön is tudja?
- 17:55 Pély Barna - Tűzzel, szívvel, szenvedéllyel
- 20:35 Húsz óra
- 22:35 Az Atlanti-óceánon át (Viharban)
- 23:40 Sztankay mozija (A vörös ügynök)
- 23:50 A vörös ügynök
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Aby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:45 Florbal ČEZ Extraliga ženy
- 07:15 Závěr vysílání
- 13:00 Team Brute
- 13:30 Italská basketbalová liga
- 19:05 Sám sobě koučem
- 19:40 Fotbal Chance Národní liga