Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:55 AZ-kvíz
- 02:20 Dobré ráno
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Proč bychom se nebavili
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Televizní legendy
- 14:05 Slovácko sa nesúdí (9)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (10)
- 15:15 Mayerling
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (15)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Hra na vraždu)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 00:55 Televizní klub neslyšících
- 01:20 Žijeme s vírou
- 01:50 400 let na gruntě
- 02:05 Na moll...
- 02:50 Život jsou okamžiky volby
- 03:15 Historie.cs
- 04:10 Malostranské palácové
- 04:25 To mě baví
- 04:50 Svět zvířat (Antilopy)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Čína na jazyku II (7)
- 09:20 Bedekr III. (Toulouse a Carcassonne)
- 09:50 Havaj, cesta ke kořenům
- 10:40 Perfektní rodiče v přírodě
- 11:35 Letní příroda v Okutamě
- 20:00 Francouzská spojka (1)
- 21:45 Běžící muž
- 23:25 Maniak
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:20 Velká pardubická 2024 (III. kvalifikace na 134. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 ME v plážovém volejbalu mužů 2024 Nizozemsko (Švýcarsko - Lotyšsko)
- 07:00 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Jítravy)
- 07:15 Jezdectví ČR 2024 (Mistrovství České republiky v drezuře Zduchovice)
- 07:35 BBV po 25 letech
- 07:45 Panorama
- 08:20 Svět motorů
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Dačického 12
- 12:45 Rally ČR 2024 (Barum Czech Rally Zlín)
- 13:00 D+D REAL Czech Masters 2024 (D+D REAL Czech Masters)
- 04:25 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:59 M.A.S.H (16)
- 07:23 M.A.S.H (17)
- 07:54 M.A.S.H (18)
- 08:25 M.A.S.H (19)
- 08:57 M.A.S.H (20)
- 09:29 Vinaři (Lovecká sezóna)
- 14:36 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:05 Kdo se ptá?
- 23:12 Ano, šéfe!
- 04:16 Spravedlnost v krvi XII (Základy bezpečnosti)
- 05:12 Těžká dřina
- 05:38 Bolek a Lolek si hrají (Hra na vojáky)
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:01 Bolek a Lolek si hrají (Neobvyklý objev)
- 06:10 Bolek a Lolek si hrají (Malí filmaři)
- 06:19 Pohádky Bolka a Lolka (Zakletý zámek)
- 06:28 Partička
- 07:01 Autosalon.tv
- 07:58 Těžká dřina
- 08:36 Top Gear VI (4)
- 09:36 Top Gear VII (2)
- 22:01 Ledové tornádo
- 23:46 Simpsonovi VII (Radioaktivní muž)
- 01:41 Bounty
- 04:24 Námořní vyšetřovací služba XIII (Den u soudu)
- 05:21 M.A.S.H
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 M.A.S.H
- 06:41 M.A.S.H
- 07:04 M.A.S.H
- 07:42 Námořní vyšetřovací služba XIII (Den u soudu)
- 11:21 Rob Roy
- 14:12 Breakheartský průsmyk
- 18:08 Čarodějnice
- 20:07 Hádkovi
- 22:03 Americký ninja
- 23:51 Na férovku
- 04:51 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:06 Teď vaří šéf!
- 06:40 Prostřeno!
- 07:45 Ošklivka Katka (Jsem hvězdou večera)
- 10:13 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:12 Osudové léto v Praze
- 20:06 Osudové léto v Dánsku
- 22:00 Ošklivka Katka (Samé komplimenty)
- 23:09 Tudorovci IV (2)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík opravářem)
- 06:05 Hopsasa (Kino v kině)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari II (1)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:00 Olympijská Shaun
- 11:05 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (15)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (22)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:20 Kazubovi!
- 15:25 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:40 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:00 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:35 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak měl pro strach uděláno)
- 18:55 Zafari II (2)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (16)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:45 100 dní ve Versailles (6)
- 01:30 Král železa a smíchu Franta Kocourek
- 02:25 Kanadská soda X (3)
- 02:45 Chaplin herečkou
- 02:55 Terra musica
- 03:25 Divadlo žije!
- 03:50 Jak se bydlí v retrostylu
- 04:15 Detektivové před kamerou
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Čechomor
- 21:15 Vlasta Redl
- 21:55 Spirituál kvintet
- 22:30 Poslední tajemství Marilyn Monroe
- 23:25 Kanadská soda X (4)
- 23:45 Zamilovaný Shakespeare
- 04:30 Rodinná pouta II (Komplikovaný vztah)
- 05:35 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:36 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 07:35 Columbo (S dýkou v mysli)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen
- 22:09 Pípšoubazar
- 23:14 Jak se staví sen
- 01:05 K věci
- 01:27 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 01:35 Prima Svět
- 02:17 Generace deprese
- 02:58 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:32 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:48 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Počasí
- 15:28 K věci
- 15:50 Prima CUP
- 15:54 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:24 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Hokejové legendy: Vzpomínka na Ivana Hlinku
- 21:00 Zprávy
- 21:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 04:21 Divočina z výšky
- 05:27 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:18 Hausbót Petra Horkého (Sergio Rapa)
- 06:42 Zelená planeta (Lidské světy)
- 07:53 Jak se točila Zelená planeta
- 01:55 AZ-kvíz
- 02:20 Dobré ráno
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Proč bychom se nebavili
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Televizní legendy
- 14:05 Slovácko sa nesúdí (9)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (10)
- 15:15 Mayerling
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (15)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Hra na vraždu)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 01:55 AZ-kvíz
- 02:20 Dobré ráno
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Proč bychom se nebavili
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Televizní legendy
- 14:05 Slovácko sa nesúdí (9)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (10)
- 15:15 Mayerling
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (15)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Hra na vraždu)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 00:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (11)
- 01:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (12)
- 02:15 Sousedství (6)
- 03:20 U stánku II (15)
- 03:30 Ze dvora (8)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (58)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (59)
- 04:25 Zahradní proměny III (5)
- 05:10 Zahradní proměny III (6)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (13)
- 06:20 Moje místa (Aleš Valenta)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha XII (9)
- 08:20 Zahradní proměny III (7)
- 09:20 Zahradní proměny III (8)
- 12:15 Moje místa (Valerie Zawadská)
- 13:15 Jukebox (20)
- 20:10 Švindlíři
- 22:30 Invictus: Neporažený
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 10:55 Můj přítel Monk IV (14)
- 11:45 Tescoma s chutí
- 14:35 Kriminálka Las Vegas VII (Visačky)
- 15:30 Výměna manželek
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Babovřesky 3
- 22:35 Postradatelní
- 00:45 Přepadení 2: Temné území
- 02:45 Sousedi
- 04:15 Krásná Locika
- 05:35 Stážisti
- 07:40 Kriminálka Las Vegas VI (Poslední věci)
- 11:30 Řeka
- 14:00 Teleshopping
- 14:20 Čínský zvěrokruh
- 16:20 Bláznivá dovolená
- 18:20 Konečně doma
- 20:00 Petr Pan
- 22:05 Automata
- 01:15 Mistři renovací III (14)
- 01:55 Kachní dynastie V (3)
- 02:40 Strážci hranic: Austrálie IV (15)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VIII (21)
- 04:05 Laax Highline World Championships
- 04:30 Challenge Roth
- 05:10 Walker, Texas Ranger VIII (20)
- 05:50 Strážci hranic: Austrálie IV (17)
- 06:35 Mistři zastavárny (12)
- 07:30 Mistři renovací III (14)
- 08:25 Kachní dynastie V (3)
- 09:25 Kobra 11 IV (5)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger VIII (21)
- 12:45 Válka skladů XIII (19)
- 16:10 Strážci hranic: Austrálie V (1)
- 16:40 Kobra 11 IV (7)
- 18:40 Válka skladů XIII (21)
- 19:35 Mistři zastavárny II (2)
- 20:30 Mistři renovací III (18)
- 21:20 Kachní dynastie V (7)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (22)
- 23:15 Kobra 11 IV (7)
- 00:35 Teorie velkého třesku V (16)
- 02:15 Malý Sheldon V (3)
- 02:50 Svět podle Jima II (10)
- 03:30 Americký táta VII (11)
- 04:10 TELE TELE
- 04:40 Máma III (12)
- 05:40 Ženatý se závazky (117)
- 06:30 Bernieho dobrodružství (27)
- 06:55 Bakugan: Evolutions (28)
- 07:05 Přátelé X (12)
- 08:10 Máma III (17)
- 09:45 Malý Sheldon V (7)
- 11:20 Ženatý se závazky (119)
- 12:20 Dva a půl chlapa VII (21)
- 13:10 Přátelé X (12)
- 16:00 Máma III (21)
- 17:25 Svět podle Jima II (12)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (22)
- 18:45 Dva a půl chlapa VIII (1)
- 19:10 Malý Sheldon V (9)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (20)
- 21:40 Přátelé X (14)
- 22:40 Americký táta VII (13)
- 23:30 Dva a půl chlapa VII (22)
- 23:55 Dva a půl chlapa VIII (1)
- 04:10 Na lovu II
- 04:50 Co na to Češi
- 06:05 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 08:15 MasterChef Česko II (10)
- 09:25 Můj přítel Monk IV (13)
- 10:15 Vraždy v Kitzbühelu XV (5)
- 11:10 Médium V (8)
- 12:00 Odložené případy (Chlapec v krabici)
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (11)
- 14:25 Tescoma s chutí
- 14:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (6)
- 15:25 Médium V (9)
- 22:45 Médium V (10)
- 23:40 Vraždy v Kitzbühelu XV (6)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med IX (7)
- 01:20 Vyměněné osudy II (71)
- 02:55 Čarodějky IV (20)
- 03:35 Nemocnice Chicago Med IX (7)
- 08:20 Čarodějky IV (22)
- 09:10 Vítejte doma IV
- 10:05 Oteckovia II (101)
- 11:55 Mateřská láska II (10)
- 16:15 Vyměněné osudy II (77)
- 20:15 Mateřská láska II (13)
- 21:10 Mateřská láska II (14)
- 04:15 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Házená: Füchse Berlín - HC Erlangen
- 10:00 Freestyle Pro Tour
- 10:30 Mystic Skate Cup
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Fotbal: Leeds United - Middlesbrough FC
- 13:05 PFL 7
- 22:50 Běhej lesy - Klínovec
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 Carabao Cup Highlights (1)
- 23:35 Házená: HC Erlangen - Rhein-Neckar Löwen
- 01:10 Správy „N“
- 02:00 Vraždy na Frioulských ostrovoch
- 03:45 Správy „N“
- 04:35 Postav dom, zasaď strom
- 05:20 Capri III (8)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová IV (Oko za oko a svet bude slepý)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (9)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Rodičia a deti)
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Sunshine Coast)
- 22:25 Prehnití
- 01:15 Správy „N“
- 02:05 Hírek
- 02:20 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:10 Fórum
- 09:05 Otthonunk - Náš domov
- 09:30 Herecké legendy (Ľubomír Paulovič)
- 09:50 Zurvalec
- 11:30 Obedníček (O mestečku za hradbami "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Malinová smajlina)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Hubačka
- 12:40 Na zelenej adrese
- 12:55 Kvarteto
- 13:20 Família (Família - Na polceste)
- 14:00 Fenomén LUDUS
- 15:05 Interview s Fidelom
- 16:00 Pozoruhodný štýl III
- 16:25 Okupácia (Píšem ti, moja láska)
- 17:00 Anjeli strážni (Anjeli strážni Waris Dirieovej)
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior (Duel junior)
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 22:00 Trochu inak s Adelou
- 23:00 Noc v archíve s Jankom Lehotským
- 01:55 AZ-kvíz
- 02:20 Dobré ráno
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Proč bychom se nebavili
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Televizní legendy
- 14:05 Slovácko sa nesúdí (9)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (10)
- 15:15 Mayerling
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (15)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Hra na vraždu)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 01:55 AZ-kvíz
- 02:20 Dobré ráno
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Proč bychom se nebavili
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Televizní legendy
- 14:05 Slovácko sa nesúdí (9)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (10)
- 15:15 Mayerling
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (15)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Hra na vraždu)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou špeciál: Denné menu
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou špeciál: Netradičné jedlá
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami 2024 - zostrihy
- 13:40 Občan za dverami 2024 - zostrihy
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Zemetrasenia na východe Slovenska
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 00:00 Na doraz
- 01:30 Cesta pomsty
- 03:05 Ostrov delfínů
- 04:35 Pes, který zachránil Halloween
- 06:05 Paříž počká
- 07:50 Princezna a bodyguard
- 09:30 Kincsem
- 11:40 Upír junior
- 13:15 Podoby lásky
- 16:35 Cesta za králem trollů
- 18:30 Šance na lásku
- 20:15 Pojď se mnou
- 21:55 Hříšná hudba
- 23:45 Zkrať to, zlato
- 00:15 První oddělení II
- 00:50 Policisté v akci
- 01:35 Policisté v akci
- 02:20 Krimi
- 02:40 Soudní síň (Obrali mě o byt)
- 03:25 Soudní síň (Autobazar)
- 04:10 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:05 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Autobazar)
- 09:45 Soudní síň (Syn v ohrožení)
- 10:45 Pod povrchem (35)
- 12:00 Nové bydlení - Dizajn
- 13:00 Soudní síň (Kašleš na malého)
- 14:00 Soudní síň (Hrob)
- 15:00 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Kmotřenec)
- 17:55 Soudní síň (Léky)
- 00:10 Survivor
- 01:20 Aj múdry schybí
- 02:20 Partička
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:10 Susedia
- 09:55 Svokra
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:50 Búrlivé víno (78)
- 13:50 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (79)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:10 Susedia
- 21:50 Susedia
- 00:35 Luxusní domy III (12)
- 01:00 Projekt "Domov" III (6)
- 01:50 Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny II (2)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (4)
- 03:35 Dům snů III (14)
- 04:15 Dům snů (10)
- 05:00 Rajské zahrady Itálie (1)
- 06:00 Dům snů IV (6)
- 06:50 Monty Don: Moře zahrad u Jadranu (2)
- 07:50 Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny II (2)
- 08:45 Zahradníkův svět XII (4)
- 09:55 Projekt "Domov" III (6)
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (4)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (5)
- 20:20 Dům snů (11)
- 21:10 Dům snů IV (7)
- 22:00 Dům snů III (15)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (5)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (3)
- 00:00 Rituál
- 02:00 Omamná láska
- 03:40 Vánoční pohádka
- 05:25 Před kamerou XXI (32)
- 06:00 Mr. Turner
- 08:25 Norský sen
- 10:05 Mack a Rita
- 11:40 Zpívej 2
- 13:30 Ukradené údolí
- 15:15 Malý Sheldon VII (13)
- 15:40 Hunger Games: Síla vzdoru (1)
- 17:40 Před kamerou XXI (33)
- 18:15 Peníze těch tupců
- 20:00 V temnotách
- 21:30 Insidious: Červené dveře
- 23:15 Falešný agent
- 01:15 Nespoutaný Django
- 03:55 Ženy sobě
- 06:00 To jsem já, Margaret!
- 07:45 Roboti
- 09:20 Zelený sršeň
- 11:20 Přátelé III (12)
- 11:40 Přátelé III (13)
- 12:05 Mamma Mia!
- 13:55 Mamma Mia! Here We Go Again
- 15:45 Test
- 17:30 Dánská dívka
- 22:55 Vymítání Rolanda Doea
- 00:20 Vlajka smrti II (Narozeniny Kalypsó)
- 00:50 Kill room
- 02:25 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (20)
- 03:05 Veliká III (5)
- 03:55 Válka bez pravidel
- 06:00 Život vzhůru nohama
- 07:30 Green Lantern: Síla moci
- 11:15 Premiantka
- 12:50 Velký útěkář
- 14:25 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (20)
- 15:05 Creed II
- 17:10 Noční let (2)
- 18:00 Láska a smrt (Lovkyně)
- 18:55 Nesvá (7)
- 19:25 Nesvá (8)
- 01:20 Svatební host
- 03:00 Bílá nenávist
- 04:40 Brutální vedro
- 06:00 Co jsi řekla včera v noci
- 07:35 Příběh dřevorubce
- 11:10 První žena
- 12:50 A co Káťa?
- 14:35 Krásné léto
- 16:30 Příběh dřevorubce
- 18:10 Šampón
- 20:00 Lidumilná upírka hledá nezadaného sebevraha
- 21:35 Hromadění
- 23:40 Tmavě červená
- 00:45 Do morku kostí
- 02:55 Jsi jako já
- 04:30 Chlap
- 06:00 Nultého června
- 07:45 Dům mezi kaktusy
- 09:15 Píseň páva
- 11:00 Štvanice
- 13:10 Matrix Revolutions
- 15:20 Je mi ze sebe špatně
- 17:00 Dům mezi kaktusy
- 18:30 Diamantový plášť
- 20:30 Narkóza
- 22:25 Odpojení
- 08:30 Prolhané krásky (Čas na hru)
- 09:30 J. Edgar
- 12:05 Smallville (Vyděrač)
- 13:05 Smallville (Neviditelný)
- 20:00 Batman navždy
- 22:25 Policajti z L. A. (Díl 3)
- 23:20 Policajti z L. A. (Díl 4)
- 00:35 96 hodin: Odplata
- 02:05 96 hodin: Zúčtování
- 03:50 Vice
- 05:30 Loupežník Hadrafous
- 07:40 Ohněm a mečem
- 13:40 Kam nikdo nesmí
- 15:35 Indiáni z Větrova
- 17:10 Kdyby tisíc klarinetů
- 20:00 Bony a klid
- 21:55 Tokarev
- 23:55 Osudové cesty II (1)
- 00:20 Vražda v mé rodině
- 01:50 Příležitost dělá zloděje
- 03:35 Past na lásku
- 05:00 Jak milovat s D
- 06:35 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 08:10 Jurský masakr
- 09:30 Hořko-sladko
- 11:15 Pytel mouky
- 12:45 Coco Chanel
- 14:35 Bradův život
- 16:15 Sladké letní víno
- 17:45 Poslední závod
- 19:20 Leonie
- 21:00 Blesk
- 22:35 Vivárium
- 00:00 Bitva o Hill 60
- 02:00 The Dare
- 03:35 Bernský vyslanec
- 05:00 Lope - Nezkrotný básník
- 06:50 Čekání na Anyu
- 10:05 Ranvej
- 11:35 Láska v Indii
- 13:10 Kupec benátský
- 15:20 Záložní jednotka
- 16:55 Supernova
- 18:30 Pappa Mia!
- 20:00 Žoldnéř
- 21:40 Druhá míza
- 23:25 Stíny mezi námi
- 00:15 Přestávka ve vysílání
- 04:45 Křehkost
- 06:30 Kouzelný svět Davida Copperfielda
- 08:25 Asterix a Olympijské hry
- 10:20 Šeptající ostrov
- 11:40 Africké safari
- 13:05 Hrdinové
- 14:50 Tunel do Číny
- 19:20 Vysněný život
- 21:00 Bernie
- 22:40 Ulejváci
- 00:20 Ztracený čas
- 02:05 Mateřská posedlost
- 03:30 Telepati
- 05:40 Vlčák Rain
- 07:25 Criminal Games by Agatha Christie (12)
- 09:30 Wonder wheel
- 11:35 Strýček Nino
- 19:55 STARS! (- AL PACINO)
- 20:00 Slova a obrazy
- 22:30 Testament mládí
- 00:40 No One Can Brush My Hair Like the Wind
- 02:10 Doctor Blood's Coffin
- 03:40 Seven Chances
- 04:40 Corpse Vanishes
- 05:40 End of Program
- 06:00 The Inspector General
- 07:40 The Proud Rebel
- 10:40 Judge Priest
- 12:00 Tahrib
- 12:15 Wake Me Up When The War Is Over
- 13:30 Caches Caches
- 13:55 Sunny
- 15:30 Beneath The 12-Mile Reef
- 17:10 Tangible
- 17:20 Operation Bottleneck
- 18:35 Blue
- 18:45 A Shriek In The Night
- 19:50 Ice Cream
- 19:55 Captain Calamity
- 21:00 Her Lonely Lane
- 00:25 GREAT WHITE CODE RED
- 01:15 THE NEW CUBA
- 02:10 SAVE THE BUCARDO
- 03:05 ORGANIC PANIC (HOME)
- 03:30 TRAVEL THRU HISTORY (FLAGSTAFF)
- 10:45 INDIANS IN CANADA
- 11:40 BOTETI: THE RETURNING RIVER
- 12:30 THE LAST ORANGUTANS OF SUMATRA
- 13:25 WONDER (NATURE'S GAMES)
- 13:55 INCAN SALT
- 14:50 ZENITH (EP. 7)
- 15:20 TRAVEL THRU HISTORY (SAVANNAH)
- 15:45 KYUCHU: WHERE THE GREEN TEA GROWS
- 16:35 THE DIVIDE
- 17:35 DEPLETED URANIUM
- 18:30 LIFE IS ONE
- 19:25 ANIMAL DOCTORS
- 20:20 MONGOLIA, STEPPES EMIRATE
- 20:40 LIFE IN THE BLUE
- 21:30 GALLA WALLAH: THE SEARCH FOR THE BEST
- 22:25 WONDER (PHANTOMS)
- 23:00 BOLIVIA HIGHWAY OF DEATH
- 23:50 THE LEOPARDS NEW SPOTS
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (3)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (4)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (4)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (4)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (7)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (8)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (37)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (38)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 CANDIES
- 00:10 Hip Show S5 EP14
- 00:30 Hip Show S5 EP13
- 00:50 Hip Show S5 EP12
- 01:15 Bangkok Fight Night
- 02:50 RXF Real Xtreme Fighting, Romania, 16.12.2019
- 04:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:10 Superkombat Fighting Championship, WGP, 25.03.2018
- 07:10 Superkombat Fighting Championship, 25.03.2018
- 00:00 KITE MASTERS 2018 (3)
- 00:30 KITE MASTERS 2018 (4)
- 01:00 GEARING UP 2020 (10)
- 01:30 GEARING UP 2020 (11)
- 02:00 BOAT SHOW 4K (1)
- 02:30 BOAT SHOW 4K (2)
- 03:00 SPORTS MAX (45)
- 03:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 04:00 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 04:30 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 05:00 WORLD OF WATERSPORTS (30)
- 05:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 06:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 06:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 07:00 GEARING UP 2020 (10)
- 07:30 GEARING UP 2020 (11)
- 08:00 BOAT SHOW 4K (1)
- 08:30 BOAT SHOW 4K (2)
- 09:00 SPORTS MAX (45)
- 09:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 10:00 GP RACING 2022 (45)
- 10:30 GP RACING 2022 (46)
- 11:00 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 11:30 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 12:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (2)
- 13:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 13:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 16:00 SHIFTING GEARS
- 16:30 SHIFTING GEARS
- 17:00 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 17:30 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 18:00 CAPE EPIC 2018 (3)
- 18:30 CAPE EPIC 2018 (4)
- 19:00 AUTOSPEED 2019 (18)
- 19:30 AUTOSPEED 2019 (19)
- 20:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 20:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 21:00 KITE MASTERS 2018 (3)
- 21:30 KITE MASTERS 2018 (4)
- 22:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (7)
- 23:00 WILD SURF 2019 (19)
- 23:30 WILD SURF 2019 (20)
- 04:05 AT HOME WITH DIDIAYER (THE BEST OF RESORTS)
- 04:30 BREAKING THE DAY (SADDLE BRONC RIDER)
- 05:15 THE RED LIST (SOUTHERN GROUND HORNBILL)
- 06:00 DRONE WARS (2)
- 06:55 ROAD LESS TRAVELED CARIBBEAN SPECIAL
- 07:50 THE GLOBAL BARBER: DEADLEAF DISTINGUISHED GENTLEMAN BARBER, PUB & HABERDASHERY (NAPANEE, ONTARIO, CANADA)
- 16:20 MAAFUSHI CENTRAL PRISON, MALDIVES
- 17:10 THE LAST DESCENT
- 17:55 HOW IT'S MADE (2)
- 20:00 MAX FOODIE: BANGKOK
- 20:35 FOR FUN ONLY (JUMPING OVER THE LIMITS)
- 21:00 ISLAND HUNTER (HONG KONG)
- 21:50 INK THERAPY (4)
- 22:35 INK THERAPY (5)
- 23:20 FOR FUN ONLY (5)
- 23:45 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SWEET, S3)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 08:30 Telenákup (2)
- 08:40 Doslova
- 09:20 Veľký korálový útes (2)
- 10:20 Sadnite si, prosím (29)
- 11:00 Ako sa to stalo (4)
- 12:00 100 rokov Slovan (1)
- 13:05 Telenákup (1)
- 13:15 Humboltov Prúd (2)
- 14:15 Spomienky na deň D (1)
- 15:15 Doslova
- 15:55 Travelistan (35)
- 16:15 Telenákup (2)
- 16:25 Téma (162)
- 17:05 Streaming: zničujúce monštrum (1)
- 18:00 Evanjelium o bohatstve (2)
- 19:00 Telenákup (3)
- 19:10 Doslova
- 19:50 Zákulisie Letiska v Miami (1)
- 20:45 Vyrobené na Slovensku (6)
- 21:00 K-FUN (33)
- 21:50 Zázračné materiály (2)
- 00:15 Naše zprávy
- 00:25 VIP svět
- 00:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (12)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:05 Kurňa, co to je?
- 23:25 Cyranův poloostrov (12)
- 04:00 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:10 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:35 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Léto v Chorvatsku
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 04:20 Vtipkování: Karel Vágner
- 05:00 Světlá hodinka s Jaroslavem: Juliet Navrátilová(2/2)
- 05:55 Byznys na vrcholu: Lucie Urválková, finanční ředitelka skupiny UNIQA
- 06:25 Ústecký zpravodaj
- 06:40 Týden z jihu Čech
- 07:00 Magazín z Prostějova
- 07:30 Magazín z Orlickoústecka
- 07:45 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:15 Michael V. Show
- 23:20 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:25 Ztracený svět (13)
- 01:10 Ztracený svět (14)
- 01:55 Společnost Adventure (9)
- 02:40 Společnost Adventure (10)
- 03:25 Námořní vyšetřovací služba XVII (6)
- 04:05 Námořní vyšetřovací služba XVII (7)
- 04:50 Námořní vyšetřovací služba XVII (8)
- 05:30 Totalcar VII (2)
- 06:00 Profil zločinu VII (1)
- 07:00 Námořní vyšetřovací služba XVI (21)
- 07:50 Xena (21)
- 08:50 Profil zločinu VI (10)
- 10:00 Profil zločinu VII (1)
- 11:00 Hvězdná brána: Atlantida II (9)
- 11:55 A-Team III (3)
- 12:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (21)
- 13:45 Xena (21)
- 14:40 Profil zločinu VII (2)
- 15:55 Profil zločinu VII (3)
- 17:10 A-Team III (4)
- 20:00 Xena (22)
- 21:00 Hodná holka
- 22:50 Vražda mimo sezonu
- 00:50 Ztracený svět III (8)
- 01:45 Lovci pokladů II (21)
- 02:30 Lovci pokladů II (22)
- 03:15 Totalcar V (5)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (6)
- 10:00 Ztracený svět III (7)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (7)
- 13:55 A-Team III (9)
- 14:55 Lovci pokladů III (1)
- 15:55 Lovci pokladů III (2)
- 16:55 Ztracený svět III (8)
- 17:55 Ztracený svět III (9)
- 18:55 Xena III (7)
- 19:50 A-Team III (10)
- 20:50 Ztracený svět III (9)
- 21:50 Lovci pokladů III (1)
- 22:50 Lovci pokladů III (2)
- 23:50 Xena III (7)