Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 I kuchař je designér
- 02:20 Dobré ráno
- 10:50 Zagorová, Žbirka
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neřízená střela Stella
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 A to mám rád
- 14:50 Neviditelní (9)
- 15:45 Neviditelní (10)
- 16:40 Magnum II (Další léto)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (4)
- 21:40 Bardotová (2)
- 22:35 Čtvrtá hvězda (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Místo činu - Drážďany (Skrýš)
- 00:00 Havaj, cesta ke kořenům
- 00:50 Zrezivělá krása (Alexandrův druhý život)
- 01:15 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 01:55 Žijeme s vírou
- 02:20 Designtrend
- 02:35 Antické Řecko
- 03:00 Dobrovolní cizinci
- 03:30 Pavučince a čirůvky
- 03:55 Čaj pro třetího
- 04:25 Pokusná zvířata
- 04:55 Bylo nebylo v Londongradu (2)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Tajemství Elysejského paláce
- 09:25 Bedekr III. (Bordeaux)
- 09:55 Námluvy ve světě zvířat (5)
- 14:10 Bylo nebylo v Londongradu (3)
- 15:00 Vzestup nacistů II (2)
- 15:50 České tajemno (6)
- 16:35 Letní příroda v Okutamě
- 17:00 Špióni v přírodě (3)
- 17:55 Čína na jazyku II (7)
- 20:00 Pozoruhodné dějiny Francie (1)
- 21:00 Normandie, země hojnosti
- 21:55 Neznámý Alain Delon
- 22:50 Hračka
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:10 Poker 2024 (Czech Poker Masters)
- 05:25 Cyklotoulky
- 05:35 Hostěnický triatlon
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Univerzitní hokej 2024 (Výběr ČR Univerzitní ligy - Cornell Big Red)
- 07:55 Panorama
- 10:55 Golf Time
- 11:15 Triatlon ČR 2024 (MČR Tábor)
- 11:30 Triatlon ČR 2024 (MČR Most)
- 11:50 Cyklotoulky
- 14:50 České ragby
- 15:10 Svět motorů
- 04:42 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 M.A.S.H (10)
- 07:24 M.A.S.H (11)
- 07:55 M.A.S.H (12)
- 08:26 M.A.S.H (13)
- 08:58 M.A.S.H (14)
- 09:30 Vinaři (Tour de Burčák)
- 14:36 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda IV (Měl jsem je všechny)
- 21:30 Polda IV (Pomsta)
- 22:44 Show Jana Krause
- 23:48 Ano, šéfe!
- 04:41 Autosalon.tv
- 05:32 Velké putování Bolka a Lolka (Návrat)
- 06:00 Prima Pauza: Partička (Muzika: Geňa dělá pantomimu známé písně)
- 06:12 Příhody Bolka a Lolka
- 06:22 Těžká dřina
- 06:48 Prima Partička
- 07:34 Partička Nová krev
- 08:28 Top Gear VI (2)
- 09:33 Top Gear VI (11)
- 20:19 Autosalon.tv
- 21:24 Fotr na tripu VI
- 22:06 ESCAPE
- 23:03 ESCAPE
- 23:50 Simpsonovi VI (Lízina svatba)
- 00:33 Zlatokopky
- 02:43 Odpočet do katastrofy
- 04:21 Námořní vyšetřovací služba XIII (Virál)
- 05:17 Námořní vyšetřovací služba XIII (16 let)
- 06:00 M.A.S.H
- 06:23 M.A.S.H
- 06:46 M.A.S.H
- 07:22 Námořní vyšetřovací služba XIII (16 let)
- 11:22 Dědečkem proti své vůli
- 13:33 Pravá blondýnka
- 15:25 Synové Velké medvědice
- 17:17 Nepřítel státu
- 20:06 Rain Man
- 22:53 Mrtvá hlídka
- 04:40 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Karolína, domácí kuchařka
- 06:41 Prostřeno!
- 07:38 1. MISE (Čtyři z šesti)
- 10:18 Prostřeno!
- 11:02 Ano, šéfe!
- 20:06 Osudové léto na Kypru
- 21:59 Ošklivka Katka (To jsem já)
- 23:08 Tudorovci III (8)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmena: XYQW)
- 06:05 Hopsasa (Zámecká čarodějnice)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (12)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Olympijská Shaun
- 11:05 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (13)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (20)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:15 Dodohando
- 15:20 Sovička Ollie
- 15:25 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:35 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a žabka)
- 18:50 Zafari (13)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (14)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:10 Kabát – Noc v Edenu
- 01:35 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:50 Paradox Seana Conneryho
- 02:45 Kanadská soda X (3)
- 03:05 Chaplin v zábavním parku
- 03:15 Šestý smysl
- 03:35 Mikulov
- 03:50 Uchem jehly
- 04:20 Závan východního větru
- 04:40 Divadlo žije!
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 04:30 Rodinná pouta II (Host do domu)
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:16 Nikdo není dokonalý
- 07:06 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 08:11 Columbo (Dvojitý šok)
- 09:45 Osudové léto v Praze
- 14:49 Rodinná pouta II (Na námluvách)
- 15:54 1. MISE (Bomba)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:58 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:08 7 pádů Honzy Dědka
- 23:16 Jak se staví sen
- 01:06 K věci
- 01:37 Prima Česko
- 02:10 Prima HISTORIE
- 02:30 Lékaři v éteru
- 03:01 7 pádů Honzy Dědka
- 08:02 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:31 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:38 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:25 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:33 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Speciál: Měsíc od atentátu na Trumpa
- 15:00 Zprávy
- 15:13 Počasí
- 15:21 K věci
- 15:42 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:24 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Speciál (Karel Gott 85)
- 21:00 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:50 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:57 360⁰
- 04:11 Život v divočině (Mazaná obrana)
- 05:17 Prima Svět
- 05:42 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:06 Hausbót Petra Horkého (John Mattone - kouč Steva Jobse 1/2)
- 06:28 Prima Česko
- 06:53 Prima Svět
- 07:26 Odhalené Jordánsko (Jih)
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 I kuchař je designér
- 02:20 Dobré ráno
- 10:50 Zagorová, Žbirka
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neřízená střela Stella
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 A to mám rád
- 14:50 Neviditelní (9)
- 15:45 Neviditelní (10)
- 16:40 Magnum II (Další léto)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (4)
- 21:40 Bardotová (2)
- 22:35 Čtvrtá hvězda (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Místo činu - Drážďany (Skrýš)
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 I kuchař je designér
- 02:20 Dobré ráno
- 10:50 Zagorová, Žbirka
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neřízená střela Stella
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 A to mám rád
- 14:50 Neviditelní (9)
- 15:45 Neviditelní (10)
- 16:40 Magnum II (Další léto)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (4)
- 21:40 Bardotová (2)
- 22:35 Čtvrtá hvězda (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Místo činu - Drážďany (Skrýš)
- 00:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (7)
- 01:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (8)
- 02:15 Sousedství V (22)
- 03:00 Výleťák (146)
- 03:10 U stánku II (15)
- 03:20 Ze dvora (8)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (54)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (55)
- 08:20 Zahradní proměny III (3)
- 09:20 Zahradní proměny III (4)
- 20:10 Cukrárna (12)
- 21:30 Partie krásného dragouna
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 10:55 Můj přítel Monk IV (12)
- 11:50 Tescoma s chutí
- 14:35 Kriminálka Las Vegas VI (Prásk-prásk)
- 15:30 Výměna manželek
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Výměna manželek XIII
- 21:40 Malé lásky III (8)
- 01:15 Boj o Hedvábnou stezku
- 03:25 Temný příliv
- 05:15 Štěstí na dosah
- 07:20 Kriminálka Las Vegas VI (Černý výlep)
- 08:15 Kriminálka Las Vegas VI (Rašomáma)
- 09:15 Past
- 11:40 Policajt ze sámošky 2
- 13:30 Teleshopping
- 13:45 Čínský zvěrokruh
- 17:40 Planeta nezadaných 2
- 20:00 Mumie
- 22:05 Smrtonosná zbraň 2
- 05:15 Walker, Texas Ranger VIII (18)
- 06:00 Strážci hranic: Austrálie IV (13)
- 06:40 Mistři zastavárny (8)
- 07:40 Mistři renovací III (10)
- 12:45 Válka skladů XIII (15)
- 16:40 Kobra 11 IV (3)
- 18:40 Válka skladů XIII (17)
- 19:35 Mistři zastavárny (12)
- 20:30 Mistři renovací III (14)
- 21:20 Kachní dynastie V (3)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (20)
- 23:10 Kobra 11 IV (3)
- 00:20 Teorie velkého třesku V (8)
- 02:00 Malý Sheldon IV (17)
- 02:35 Svět podle Jima II (6)
- 03:15 Americký táta VII (7)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 Film o filmu: Babovřesky 2
- 04:35 Máma III (5)
- 05:55 Ženatý se závazky (113)
- 06:45 Bernieho dobrodružství (19)
- 07:10 Bakugan: Evolutions (26)
- 07:25 Přátelé X (8)
- 08:20 Máma III (9)
- 09:55 Malý Sheldon IV (18)
- 10:15 Malý Sheldon V (3)
- 11:30 Ženatý se závazky (115)
- 12:25 Dva a půl chlapa VII (17)
- 13:15 Přátelé X (8)
- 14:15 Teorie velkého třesku V (8)
- 15:55 Máma III (13)
- 17:30 Svět podle Jima II (8)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (19)
- 19:10 Malý Sheldon V (5)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (12)
- 21:40 Přátelé X (10)
- 22:35 Americký táta VII (9)
- 23:25 Dva a půl chlapa VII (19)
- 04:20 Co na to Češi
- 05:35 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 08:15 MasterChef Česko II (8)
- 09:25 Můj přítel Monk IV (11)
- 10:15 Vraždy v Kitzbühelu XV (3)
- 11:10 Médium V (6)
- 12:00 Odložené případy (Ofelie)
- 12:55 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (9)
- 14:25 Tescoma s chutí
- 14:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (4)
- 15:25 Médium V (7)
- 22:50 Médium V (8)
- 23:45 Vraždy v Kitzbühelu XV (4)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med IX (5)
- 01:10 Dýňová princezna
- 02:35 Doktorka Quinnová II (24)
- 08:25 Čarodějky IV (20)
- 09:20 Vítejte doma IV
- 10:10 Oteckovia II (97)
- 12:05 Mateřská láska II (6)
- 16:15 Vyměněné osudy II (73)
- 18:10 Čarodějky IV (21)
- 19:00 Gympl s (r)učením omezeným (Ztráty)
- 20:15 Mateřská láska II (9)
- 21:10 Mateřská láska II (10)
- 04:20 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 FCSB - AC Sparta Praha
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Mystic Skate Cup
- 11:30 Laax Highline World Championships
- 12:00 Spade poker show 2024 (8)
- 12:30 1:1 Sport Show (69)
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 PFL 5
- 17:35 Legendy na greenu 2024
- 20:00 1:1 Sport Show (70)
- 20:40 ČEZ RunTour - Olomouc
- 20:55 Fotbal: Leeds United - Middlesbrough FC
- 00:10 Hymna SR
- 00:15 Kúsok môjho srdca
- 02:05 Don Matteo (Normálna rodina)
- 03:10 Candice Renoirová IV (Pravda niekedy bolí)
- 04:00 Správy „N“
- 04:55 Gastromap
- 05:20 Capri III (6)
- 07:00 Ranné správy
- 10:10 Candice Renoirová IV (Niet dymu bez ohňa)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (7)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Osobná otázka)
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:15 Výstraha pred búrkou
- 23:55 Hymna SR
- 23:59 Komisár Montalbano (Svetelný lúč)
- 00:20 Hymna SR
- 00:22 Správy „N“
- 01:10 Hírek
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria - maďarsky
- 08:35 Otthonunk - Náš domov
- 09:00 Profily - Arcélek
- 09:30 Štyria grobiani
- 10:35 Smejeme sa storočiami (Láskoveda)
- 11:05 Tajomný ostrov (Stopy)
- 11:30 Obedníček (O mestečku za hradbami "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Reberborový smajlikoláčik)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Cyklopotulky (Kladské pomezí)
- 12:40 Hubačka
- 13:00 Na zelenej adrese
- 13:15 Kvarteto
- 13:40 Família (Família - Dajme tomu šancu)
- 14:20 Dvory /Špitzer/
- 14:50 Kalendár zvykov (Obrázky z Čertovej doliny)
- 15:30 Furmani
- 16:00 Pozoruhodný štýl II
- 16:25 Okupácia (Posledná misia generála Ermakova)
- 17:00 Anjeli strážni (Anjeli strážni Joy Fieldingovej)
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 I kuchař je designér
- 02:20 Dobré ráno
- 10:50 Zagorová, Žbirka
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neřízená střela Stella
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 A to mám rád
- 14:50 Neviditelní (9)
- 15:45 Neviditelní (10)
- 16:40 Magnum II (Další léto)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (4)
- 21:40 Bardotová (2)
- 22:35 Čtvrtá hvězda (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Místo činu - Drážďany (Skrýš)
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 I kuchař je designér
- 02:20 Dobré ráno
- 10:50 Zagorová, Žbirka
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neřízená střela Stella
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 A to mám rád
- 14:50 Neviditelní (9)
- 15:45 Neviditelní (10)
- 16:40 Magnum II (Další léto)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (4)
- 21:40 Bardotová (2)
- 22:35 Čtvrtá hvězda (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Místo činu - Drážďany (Skrýš)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Spracovanie potravín
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou špeciál: Trhy
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Sovy
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 00:05 Podfuk za všechny prachy
- 01:45 12 hodin na odplatu
- 03:30 Podoby lásky
- 06:20 Lovci
- 07:55 Červený střevíček a 7 statečných
- 09:40 Jako delfín
- 13:05 Paříž počká
- 14:45 Princezna a bodyguard
- 16:25 Jeden a půl rytíře
- 18:30 Ostrov delfínů
- 20:15 Hříšná hudba
- 22:10 Vzpomeň si
- 23:55 Pád Londýna
- 00:25 Policisté v akci
- 01:10 Policisté v akci
- 01:50 Krimi
- 02:15 Noviny
- 02:50 Soudní síň (Italové)
- 03:35 Soudní síň (Učitel)
- 04:20 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:45 Soudní síň (Učitel)
- 09:50 Soudní síň (Hostesky)
- 10:50 Pod povrchem (33)
- 11:50 Nové bydlení - Dizajn
- 12:50 Soudní síň (Lyžařský zájezd)
- 13:55 Soudní síň (On je gay)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 00:15 Survivor
- 01:20 Aj múdry schybí
- 02:25 Partička
- 03:30 Rodinné prípady
- 04:15 Susedské prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:55 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (76)
- 13:40 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (77)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože
- 22:00 Utajený šéf II
- 23:40 Farma
- 00:35 Luxusní domy III (10)
- 01:00 Projekt "Domov" III (4)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (8)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (2)
- 03:35 Dům snů III (12)
- 04:15 Dům snů (8)
- 05:00 Monty Don a japonské zahrady (1)
- 06:00 Dům snů IV (4)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (8)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (8)
- 08:45 Zahradníkův svět XII (2)
- 09:55 Projekt "Domov" III (4)
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (2)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (3)
- 20:20 Dům snů (9)
- 21:10 Dům snů IV (5)
- 22:00 Dům snů III (13)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (3)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (1)
- 01:10 Becky je zpět
- 02:30 Humr
- 04:25 Space Oddity
- 06:00 Chuť na lásku
- 07:30 Od podlahy
- 09:00 Příběh mého muže
- 10:30 Válka zítřka
- 12:45 Ex Machina
- 14:30 Minulé životy
- 16:15 Daveova banka
- 18:05 Tichý zahradník
- 20:00 Jurský svět: Nadvláda
- 22:25 Sektor III (1)
- 23:25 Nic ve zlým
- 01:25 Dej mi své jméno
- 03:35 Před kamerou XXI (32)
- 04:05 Příchozí
- 06:00 Ave, Caesar!
- 07:45 Je to nádhera!
- 09:20 Víly z Inisherinu
- 11:15 Přátelé III (8)
- 11:35 Přátelé III (9)
- 14:55 Před kamerou XXI (32)
- 15:25 Gran Turismo
- 17:35 Kovboj Bebop
- 19:30 Sympatizant (1)
- 20:25 Sympatizant (2)
- 21:25 Noční zvířata
- 23:25 Láska a smrt (Lovkyně)
- 00:40 Představujeme Selmu Blairovou
- 02:15 Mělas to vědět (5)
- 03:15 Zimní král (2)
- 04:10 Kdo se směje teď
- 06:00 Prci, prci, prcičky 2
- 07:45 Šifra mistra Leonarda
- 12:40 Kočky
- 16:00 Muži v černém
- 17:40 Julia II (Krevety na kroupovém lůžku)
- 18:30 Nesvá (3)
- 19:00 Nesvá (4)
- 19:30 Sex ve městě III (Útěk z New Yorku)
- 22:10 Temné chvíle
- 23:40 Sektor III (1)
- 01:40 Škola selfie
- 02:15 Korek
- 04:15 Pochodně
- 06:00 Déšť v domě
- 07:20 Linoleum
- 09:05 Alelujá
- 10:50 Hotel
- 12:35 Hromadění
- 14:45 Porodní asistentky
- 16:30 Linoleum
- 18:10 Mezi námi
- 20:00 Nikde v Africe
- 22:20 Hon na pačlověky
- 01:25 Jak odpálit ropovod
- 03:10 Animalia
- 04:40 Trio z Belleville
- 06:00 Případ Thomase Crowna
- 07:45 Lunana: Jak ve třídě
- 09:35 Assassin’s Creed
- 11:30 Robocop 2
- 13:25 Trio z Belleville
- 14:45 Ukryté dítě
- 16:35 Moře času
- 18:30 Vyšší moc
- 20:30 Odpojení
- 22:10 V moci davu
- 23:50 Ráj: Víra
- 00:15 Policajti z L. A. (Díl 1)
- 00:55 Policajti z L. A. (Díl 2)
- 01:35 Restaurant: Impossible (Boj ve Filomena’s)
- 02:20 Tyto lesy jsou prokleté (Kostel v lesích a málem nás to zabilo)
- 03:05 Projekt Kojota Petersona (V doupěti anakondy)
- 03:25 Projekt Kojota Petersona (Říše kajmanů)
- 03:50 Aljašský trojúhelník (Ztracený Douglas)
- 10:05 Léto roku 1942
- 20:00 Bobby Deerfield
- 22:30 Uklízečka (Díl 2)
- 23:25 Uklízečka (Díl 3)
- 00:20 Podvod
- 01:50 Špatný krok
- 03:20 Kandidát
- 06:00 Sniff, válečný hrdina
- 08:05 Oblast Q
- 12:45 Mistrův syn
- 15:00 Fantom Morrisvillu
- 16:40 Hadí jed
- 18:25 Nejkrásnější věk
- 20:00 Kdo chce zabít Jessii?
- 21:45 Bábovky
- 23:45 Mafiánovi
- 00:15 Ashley
- 01:45 Nevěsty pro milionáře
- 03:15 Podfuk
- 09:05 Tunel do Číny
- 10:40 Hrdinové
- 12:25 Starostka Dortíková
- 13:50 Vítejte v Holly Springs
- 15:45 Vysněný život
- 17:25 Paříž 36
- 19:25 Květy války
- 21:00 Hodná holka
- 22:30 Lidé, které možná znáš
- 00:25 Oslněni sluncem
- 02:25 Rivalové
- 05:00 Matčin stín
- 06:40 Timber - Lovec pokladů
- 08:10 Všechny cesty vedou do Říma
- 09:40 Romantické útočiště
- 11:05 Trattoria
- 12:25 Šéf
- 14:15 Síla slova
- 16:20 Café society
- 17:55 Muž ve stínu
- 20:00 Problémissky
- 21:45 After: Polibek
- 23:30 After: Tajemství
- 00:05 Přestávka ve vysílání
- 05:05 Deset pravidel, jak se zamilovat
- 06:40 Strážce majáku
- 08:15 Děti bez hranic
- 09:45 Heidi, děvčátko z hor
- 11:35 Návrat
- 13:15 Pytel mouky
- 14:45 Armáda jednoho
- 16:15 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 17:50 Jmenuji se Sára
- 19:20 Skoro přátelé
- 21:00 Probuzení
- 22:35 Stažení
- 00:00 12 let v řetězech
- 02:10 Vzdálená čtvrť
- 03:45 Nebezpečná země
- 05:50 Bernie
- 07:50 Criminal Games by Agatha Christie (10)
- 09:45 Návrat domů
- 11:35 Fame – Cesta za slávou
- 20:00 Podnájemník
- 21:50 Pohřešovaná
- 23:45 Modigliani
- 00:00 Charade
- 01:50 Mourning After
- 02:10 Mad Doctor Of Blood Island
- 03:40 Carnival of Souls
- 04:55 Delicate Gravity
- 05:25 End of Program
- 06:00 Father's Little Dividend
- 07:25 House of the Stone Monkeys
- 08:50 Bella Vista
- 10:10 Dirty Linen to the Sun
- 10:25 Career Girl
- 11:30 Moulin Rouge
- 13:35 Bella
- 14:00 The Strange Love Of Martha Ivers
- 15:50 Bisho
- 16:15 True Smile
- 17:40 Hawaii
- 18:05 The Terror
- 19:25 Second Acts
- 19:40 Mohawk
- 21:00 Love Is Not Enough
- 22:20 Le Locataire
- 22:50 The Railrodder
- 23:15 Gregoire
- 00:25 LES ACORES, LE SORT DES BALEINES
- 01:20 CHEETAHS OF THE DEEP
- 02:15 NEW FRONTIER (THE SUN)
- 02:40 ZENITH (EP. 10)
- 03:10 WILD ONES (EP. 11)
- 03:40 TRAVEL THRU HISTORY (ODDS AND ENDS)
- 04:05 TRAVEL THRU HISTORY (BALTIMORE)
- 04:30 PAST HUNTERS (S1 EP 11: TUTBURY CASTLE)
- 05:20 HIDDEN TRACES
- 06:15 DAY WHEN, THE…
- 07:10 SARAH SHARK (EP. 03)
- 07:35 SARAH SHARK (EP. 01)
- 08:00 STOLEN TREASURES (EP. 6)
- 08:45 DOLPHINS: BEAUTY BEFORE BRAINS
- 09:35 THE MYSTERY OF DARK MATTER
- 12:20 REMOTE CONTROL WAR
- 13:15 GANNETS: THE WRONG SIDE OF THE RUN
- 14:05 IN THE DARKNESS
- 15:05 TROUBLE IN LEMUR LAND
- 15:55 A COUNTER HISTORY OF INTERNET
- 16:50 WONDER (PHENOMENAL)
- 17:20 PATHS OF READING
- 18:10 AGAINST THE TIDE
- 19:05 ROLL ON CINEMA
- 20:00 TRAVEL THRU HISTORY (TORONTO)
- 20:25 ON THE YETI TRAIL
- 21:20 LOOKING FOR SULTAN
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (1)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (2)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (2)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (2)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (3)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (4)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (33)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (34)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 CANDIES
- 04:15 Hip Show S5 EP13
- 04:35 Hip Show S5 EP14
- 05:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 King of Kings Grand Prix 16.03.2024
- 00:00 CAPE EPIC 2018 (2)
- 00:30 CAPE EPIC 2018 (3)
- 01:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 01:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 02:00 BOARD STORIES SURFING (40)
- 02:30 BOARD STORIES SURFING (1)
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (12)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (13)
- 04:00 SHIFTING GEARS
- 04:30 SHIFTING GEARS
- 05:00 WILD SURF 2019 (19)
- 05:30 WILD SURF 2019 (20)
- 06:00 BETTER THAN FOUR 2016 (THOUSAND YEAR JOURNEY & WHITE STYLE)
- 06:30 BETTER THAN FOUR 2016 (THE BIKE SHOW & NIP NIP)
- 07:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 07:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 10:00 GEARING UP 2020 (9)
- 10:30 GEARING UP 2020 (10)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (20)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (1)
- 12:00 SPORTS MAX (44)
- 12:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 13:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (7)
- 14:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 14:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 15:00 KITE MASTERS 2018 (3)
- 15:30 KITE MASTERS 2018 (4)
- 16:00 GP RACING 2022 (45)
- 16:30 GP RACING 2022 (46)
- 17:00 WORLD OF WATERSPORTS (30)
- 17:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 18:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 18:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 19:00 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 19:30 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 20:00 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 20:30 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 21:00 CAPE EPIC 2018 (2)
- 21:30 CAPE EPIC 2018 (3)
- 22:00 AUTOSPEED 2019 (17)
- 22:30 AUTOSPEED 2019 (18)
- 23:00 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 23:30 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 08:20 INK THERAPY (4)
- 09:05 ASIA'S BIZARRE DELIVERY FOOD. FOOD POISONING ALERT.
- 09:35 RVERS (1)
- 16:05 ROAD LESS TRAVELED (IRELAND)
- 16:55 BLOOD RED JELLYFISH.
- 17:25 DRONE WARS (2)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Electric Jam
- 23:00 Street Buzz
- 04:40 Kriminalistika (1)
- 05:35 Objavovanie Británie (5)
- 06:30 Život s vrahom (3)
- 07:20 Poslední budú prvými (1)
- 07:55 Doslova
- 10:30 Laogai: čínsky gulag (2)
- 11:35 Vraždy v raji (1)
- 12:25 Rekonštrukcia leteckých nešťastí (4)
- 13:25 Telenákup (4)
- 13:35 Megatovárne (1)
- 16:05 Telenákup (1)
- 16:15 Téma (168)
- 16:55 Boj o moc (1)
- 17:55 Hovorme o nás (23)
- 18:35 Spoločenstvá zvierat (3)
- 19:30 Telenákup (2)
- 19:40 Doslova
- 20:20 Ľudia sú aj politici (31)
- 21:00 K-FUN (33)
- 21:55 Zázračné materiály (1)
- 00:05 Naše zprávy
- 00:20 VIP svět
- 00:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (10)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:15 Dokonalá partie
- 21:55 Poklad z půdy
- 23:00 Cyranův poloostrov (10)
- 23:35 Intim Night
- 03:55 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:05 Šťastná 7
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:05 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:45 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:45 Nebezpečné vztahy live
- 01:45 Ostříháno
- 02:45 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Steak)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Malá velká banda
- 22:25 Most (1)
- 23:45 Jak to dopadlo!?
- 04:35 Talkshow Tomáše Magnuska: M.Kolesová, V. Harapes, A.Rašilov, M.Bendig
- 05:50 A11 Cesta na Olymp: Michal Volf, ředitel Olymp Centra Ministerstva vnitra
- 06:20 Magazín ze Strakonicka
- 06:35 Olomoucký magazín
- 07:00 Lipnožurnál
- 07:15 Magazín z Orlickoústecka
- 07:30 Týden z jihu Čech
- 07:50 Petrovický zpravodaj
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:45 Michael V. Show
- 23:45 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:50 Zelenáč VI (9)
- 01:30 Tým SEAL V (1)
- 02:15 Tým SEAL V (2)
- 02:55 Tým SEAL V (3)
- 03:40 Tým SEAL V (4)
- 04:20 Macgyver V (7)
- 05:00 Macgyver V (8)
- 05:40 Seriálový tip (1)
- 06:00 Profil zločinu VI (7)
- 07:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (19)
- 08:00 Xena (19)
- 08:55 Profil zločinu VI (6)
- 10:00 Profil zločinu VI (7)
- 11:05 Hvězdná brána: Atlantida II (7)
- 12:00 A-Team III (1)
- 13:00 Námořní vyšetřovací služba XVI (19)
- 13:55 Xena (19)
- 14:50 Profil zločinu VI (8)
- 15:50 Profil zločinu VI (9)
- 17:15 A-Team III (2)
- 20:00 Xena (20)
- 21:00 Ztracený svět (13)
- 21:55 Ztracený svět (14)
- 22:50 Společnost Adventure (9)
- 23:45 Společnost Adventure (10)
- 00:45 Ztracený svět III (6)
- 01:45 Lovci pokladů II (17)
- 02:30 Lovci pokladů II (18)
- 03:15 Totalcar V (3)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (4)
- 10:00 Ztracený svět III (5)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (22)
- 13:55 A-Team III (7)
- 15:00 Lovci pokladů II (19)
- 16:00 Lovci pokladů II (20)
- 17:00 Ztracený svět III (6)
- 17:55 Ztracený svět III (7)
- 18:55 Xena III (5)
- 19:50 A-Team III (8)
- 20:50 Ztracený svět III (7)
- 21:50 Lovci pokladů II (19)
- 22:50 Lovci pokladů II (20)
- 23:50 Xena III (5)
- 01:00 Brousko III (96)
- 02:10 Brousko III (97)
- 03:00 Seriálový tip (1)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (35)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii VI (8)
- 13:35 Ranč Heartland II (16)
- 14:35 Ranč Heartland II (17)
- 15:30 Brousko III (98)
- 16:35 Dcery duchem (36)
- 17:55 Domek na prérii VI (9)
- 18:55 Ranč Heartland II (18)
- 19:55 Ranč Heartland III (1)
- 20:50 Domek na prérii VI (9)
- 21:55 Ranč Heartland II (18)
- 22:50 Ranč Heartland III (1)
- 23:50 Dcery duchem (36)
- 01:25 Ve sklepě
- 03:00 Tina a Vore
- 08:55 Láska na první boj
- 10:40 Reality Show
- 12:40 Nemilovaní
- 14:55 Sámská krev
- 16:50 Gösta Berling
- 20:05 Čas, který zbývá
- 22:00 1001 gramů
- 23:35 Ve sklepě
- 00:00 Titan
- 01:55 Jací jsme byli
- 04:00 Titan
- 08:20 Věrní nevěrní
- 09:45 Jací jsme byli
- 11:50 Zloději
- 13:55 Janička z Arku
- 16:15 Hledá se Eric
- 18:20 Nepředstavitelné
- 20:30 Disko a atomová válka
- 22:00 438 dní
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Netopýr)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (6)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:50 O modrém autíčku (Zahrádka)
- 06:55 Staré pověsti české (Opatovický poklad)
- 07:05 Broučci (Šťastnou cestu, Broučku!)
- 07:20 Mach a Šebestová (Školní výlet)
- 07:25 Žofka a její dobrodružství (13)
- 07:40 O Dorotce (Dorotka a pštros)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Nazdar, kedlubny)
- 10:05 Staré pověsti české (O staré Praze)
- 10:15 Broučci (Broučkův smutný návrat)
- 10:20 Mach a Šebestová
- 10:35 Já Baryk (Já Baryk a moje sýkorka)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a straka)
- 10:50 Pojďte pane, budeme si hrát (O pardálu, který voněl)
- 11:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Fousek)
- 11:30 O Mikešovi (Mikeš se učí mluvit)
- 11:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a fousatá Dontovka)
- 12:00 Bony a klid 2
- 13:40 Kinosál
- 14:00 Advent
- 15:20 Slavík a růže
- 15:30 Neznámé památky (Zámek Hrušovany nad Jevišovkou)
- 16:00 Dvojníci
- 18:00 Hra o královnu
- 19:30 Filmové minuty
- 19:35 O Dorotce (Dorotka a drak)
- 20:00 Král Šumavy
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 U Pěti veverek
- 23:25 Kinosál
- 23:40 Teleshopping
- 04:15 Nejbizarnější městské legendy (5)
- 04:40 Bombardování Berlína
- 05:35 Extrémní útěky z vězení (Útěk se psy)
- 06:15 Strašidelná setkání (1)
- 07:00 Teleshopping
- 15:15 Obří černé díry
- 22:25 Strašidelná setkání (1)
- 23:45 Příběh vraha
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Loupeže století
- 16:40 Che Guevara: Poodkrytí pravdy
- 17:50 Válka ve vzduchu
- 22:50 Atomové lži
- 01:10 Velký zlý vlk
- 02:50 Americká zrůda - Aileen Wuornos
- 04:15 Ráže .45
- 05:45 Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
- 05:50 Zoom In - Thor: Love and Thunder
- 06:00 Close Up III (1)
- 06:25 Svatební obřad
- 08:05 Zaprášená tajemství: Pokoj smrti
- 09:45 Buldozer
- 11:45 Mythica: Boj o Darkspore
- 13:35 Tygr a drak
- 17:50 Sedm let v Tibetu
- 22:00 Tenkrát v Mexiku
- 23:40 Saw 2
- 00:55 Resident Evil: Apokalypsa
- 02:20 Ledová archa
- 04:15 48 hodin
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1960’s
- 06:00 Zoom In - House of Gucci
- 06:10 Božská relikvie
- 07:45 Všichni jsou v pohodě
- 09:40 Austin Powers: Špionátor
- 11:15 Zilionáři
- 12:50 Krycí jméno: Čistič
- 14:20 Vinnetou (1)
- 16:25 Vinnetou (2)
- 18:00 Vinnetou (3)
- 20:10 Nevěsta na útěku
- 22:00 Vlak do Pusanu
- 23:55 Žraločí tornádo 2
- 00:20 Červený trpaslík VII (6)
- 00:55 Strážci
- 12:00 Policejní zachránci XX (4)
- 13:00 Policejní zachránci XX (5)
- 20:00 Buď v klidu
- 22:55 Comedy Club (12)
- 23:30 Červený trpaslík VII (6)
- 00:00 Off The Grid (Lope National Park, Gabon)
- 00:30 Viajar Peru (Trujillo, Peru)
- 01:00 Xplore Bhutan (Thimpu)
- 01:30 Backpack (Hampi, India)
- 02:00 Foodicted (Pattaya 2)
- 02:30 Great World Hotels (One And Only Reethi Rah 2)
- 03:00 Backpack (Kozhikode and Alleppey, India)
- 03:30 Unwind (The Palace, Dubai)
- 04:00 Great World Hotels (One And Only Reethi Rah 2)
- 04:30 City Breaks (Innsbruck)
- 05:00 Foodicted (Tel Aviv)
- 05:30 World Spas (Gaya Island Resort, Malaysia)
- 06:00 Bliss (Constance Moofushi, Maldives)
- 06:45 Best From The Rest (River Rafting)
- 07:00 Backpack (Cochin and Munnar, India)
- 07:30 City Breaks (Prague)
- 10:00 Backpack (Ahmedabad and Gir, India)
- 10:30 Unwind (The Palace, Dubai)
- 11:00 Foodicted (Bali)
- 11:30 Viajar Peru (Huascarán, Peru)
- 14:00 Foodicted (Jakarta 1)
- 14:30 Viajar Peru (Lima, Peru)
- 15:00 Backpack (Badami, India)
- 15:30 Xplore Ireland (Galway)
- 16:00 Viajar Peru (Lima, Peru)
- 16:30 Xplore Bhutan (Paro)
- 17:00 Foodicted (Jakarta 2)
- 17:30 Viajar Peru (Trujillo, Peru)
- 18:00 Backpack (Hampi, India)
- 18:30 Xplore Ireland (Wild Atlantic Way)
- 19:00 Viajar Peru (Trujillo, Peru)
- 19:30 Xplore Bhutan (Thimpu)
- 22:00 Xplore Bhutan (Phobjokha)
- 22:30 Backpack (Kabini, India)
- 23:00 Xplore Ireland (Belfast)
- 23:30 Foodicted (Pattaya 1)
- 04:13 Tajemství chobotnic (Myslitelé)
- 04:54 Divoké Portugalsko
- 05:38 Skvělá farma doktora Pola (Stoletá stodola)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (To snad bééé!)
- 06:21 Skvělá farma doktora Pola (Plány se senem)
- 06:42 Skvělá farma doktora Pola (Senoseč)
- 07:03 Skvělá farma doktora Pola (Novinky)
- 07:24 Predátor vs. kořist (Krokodýl)
- 10:00 Život v sevření mrazu X (18)
- 11:00 Čína shora II (2)
- 18:05 Izrael z výšky (1)
- 19:05 Mistři ve foukání skla III (6)
- 19:35 Mistři ve foukání skla III (7)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (1)
- 21:00 FBI - Agenti řeší případy (28)
- 21:25 Špinavé prádlo II (5)
- 16:10 Prostě maso (8)
- 16:40 Markéta na trhu (1)
- 17:10 Justininy francouzské delikatesy (3)
- 17:35 Zachradní kuchyně (5)
- 20:00 Mistrovské pečení VII (Dorty)
- 21:15 Čokoládový ráj (3)
- 21:45 Zákusky Almy Obreganové (21)
- 10:05 Savci (2)
- 11:25 V továrně VIII (7)
- 16:40 V továrně VIII (8)
- 17:50 Nejtragičtější katastrofy II (4)
- 08:10 Evropská divočina (Zubr)
- 09:05 Evropská divočina (Losi)
- 10:00 Skotsko: Rok v divočině (Podzim)
- 10:50 Skotsko: Rok v divočině (Zima)
- 11:40 Ve větru kopyt
- 18:20 Divočina Patricka Aryeeho (Lososi)
- 19:05 Lvi a hyeny
- 08:00 90denní snoubenci IX (2)
- 09:00 Deníky 90 dní V (S.O.S.)
- 22:00 Soud s Taylor Swift
- 23:00 Já, neuvěřitelný (1)
- 00:00 Souboj na pláži IV (Obývací pokoje plné slunce)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Údiv na hlavním ostrově)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Výchova dítěte na Velkém ostrově)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (Tak mladí, tak bohatí)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (Říše divů za milion dolarů)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Gulf Shores, Alabama)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVIII (Bizarní dům na Floridě)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVIII (Koloniální vs. dům z 50. let)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VI (Hodnota bazénu)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VI (Vodopády s rozdělenou úrovní)
- 05:30 Mistři bazénů IV (Nesmí chybět grotta)
- 06:00 Luxus za babku (Sám na dvou kuchyňských ostrovech)
- 07:00 Oprava domů v rodném městě II (Most k budoucnosti)
- 08:00 Renovační pohotovost (1)
- 09:00 Renovační pohotovost (2)
- 00:40 Kuchyně 16: Rodinný večer (7)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 6: Síla jarních květin (7)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 26: Blondýnky mají více zábavy (8)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 26: Co s fazolemi (9)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Těstoviny, brambory a pescovegetariánství (6)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Prasečí nožka, mojo a nakládaná míchaná zelenina (7)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 14: Bitva o sever (1)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 14: Oheň a led (2)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 14: Aljašská aliance (3)
- 06:00 Kuchyně 16: Týdenní zázraky (8)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Zbytky po oslavách svátku Díkůvzdání (8)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 6: Jarní dobroty pro mámu (8)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 26: Noční můra před cukrovím (10)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (S kuráží)
- 01:25 Válka skladů V (Souboj obočí)
- 01:45 Válka skladů V (Super Bros)
- 02:10 Válka skladů IV (Problémy v Tustinu)
- 02:35 Mistři aukcí V (Risk a odměna)
- 03:00 Mistři aukcí V (Rozžhavená sedla)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Slibná zástava)
- 03:45 Vetřelci dávnověku VIII (Války vetřelců)
- 00:00 Nature Parks (Sopka Haleakalä)
- 00:48 Global Treasures (Alberobello)
- 01:00 Gardens of the World (Lednicko-valtický areál)
- 01:29 On Tour (Kanadské skalnaté hory)
- 01:55 Planet Terra (Trakai)
- 02:00 Vista Point (Cornwall)
- 02:27 Global Treasures (Humberstone & St. Laura)
- 02:38 Planet Terra (Barbados)
- 02:43 Nature Wonders (Victoriiny vodopády)
- 02:54 Planet Terra (Džajsalmér)
- 03:00 Cosmos Global (Siam)
- 03:53 Planet Terra (Starodávny Khorezm)
- 04:00 Vista Point (Petrohrad)
- 04:27 On Tour (Electricos De Lisboa)
- 04:54 Planet Terra (Lindos)
- 05:00 Global Treasures (Hofburg)
- 05:12 Extravaganza (Burdž al-Arab)
- 05:39 Nature Wonders (Akakus)
- 05:50 Global Treasures (Litomyšl)
- 06:00 Vista Point (Estónsko)
- 06:27 Vista Point (Sicílie)
- 06:54 Planet Terra (Bogor)
- 07:00 Nature Wonders (Jezero Bogoria)
- 07:11 Global Treasures (Šibenik)
- 07:22 Vista Point (New Orleans)
- 07:50 Global Treasures (Ouro Preto)
- 08:00 On Tour (Tatry z vlaku)
- 08:27 Vista Point (Ammán)
- 08:54 Planet Terra (Hamedan)
- 09:00 Cosmos Global (Nanuk)
- 09:53 Planet Terra (Cesta na horu Pilatus)
- 12:00 7 Days (Jižní Korea)
- 12:53 Planet Terra (Varšavské staré město)
- 13:00 On Tour (Vodný raj)
- 13:29 Vista Point (Kalifornský záliv)
- 13:55 Planet Terra (Anuradhapura)
- 14:00 Vista Point (Cinque Terre)
- 14:27 Global Treasures (Darjeeling Himalayan Railway)
- 14:38 Planet Terra (Trenčín)
- 14:43 Nature Wonders (Údolí smrti)
- 14:54 Planet Terra (Tana Hayik)
- 15:00 Vista Point (Brunej)
- 15:27 Regio (Thunské jezero)
- 15:38 Planet Terra (Vientiane)
- 15:43 Global Treasures (Modrá mešita - Mešita sultána Ahmeda)
- 15:54 Planet Terra (Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy)
- 18:00 Vista Point (Sikkim)
- 18:27 Global Treasures (Kostel a klášter sv. Františka)
- 18:38 Planet Terra (Brescia)
- 18:43 Global Treasures (Kremeľ)
- 18:54 Planet Terra (Vaduz)
- 19:00 Vista Point (Macau)
- 19:27 On Tour (Africké safary balónom)
- 19:54 Planet Terra (Valldemossa)
- 20:00 Terra Mystica (Národní park Bryce Canyon)
- 20:28 Global Treasures (Hachbat)
- 20:39 Footsteps (Výhledy na Semmering)
- 20:50 Global Treasures (Matsue)
- 21:00 Vista Point (Granada)
- 21:27 On Tour (Laponsko)
- 21:54 Planet Terra (Golden Temple)
- 22:00 7 Days (Slovinsko)
- 22:53 Planet Terra (Bagan)
- 23:00 Vista Point (Kapské Mesto)
- 23:27 Global Treasures (Ostrihom)
- 23:38 Planet Terra (Ganden Gonba)
- 23:43 Nature Wonders (Jazero Malawi)
- 23:54 Planet Terra (Bergen)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Házená
- 05:00 Cyklistika
- 06:30 Fotbal: LOH - finále mužů
- 07:30 Powerboats
- 08:30 Jachting
- 09:00 Motorsport
- 09:15 Závody GT
- 10:15 Fotbal: LOH - finále mužů
- 11:30 Cyklistika
- 12:30 Cyklistika
- 13:30 Cyklistika
- 16:30 Cyklistika
- 17:45 Cyklistika
- 18:15 Sportovní gymnastika
- 19:00 Olympijské hry
- 20:00 Plavání
- 21:00 Cyklistika
- 22:00 Cyklistika
- 23:00 Cyklistika
- 00:00 Fotbal: LOH - finále mužů
- 01:30 Basketbal: LOH - finále žen
- 03:00 Cyklistika
- 04:00 Cyklistika
- 05:00 Sportovní gymnastika
- 06:30 Cyklistika
- 07:30 Cyklistika
- 08:30 Házená
- 10:00 Cyklistika
- 10:30 Powerboats
- 11:30 Motorsport
- 11:45 Volejbal
- 13:00 Plavání
- 15:00 Sportovní gymnastika
- 17:15 Olympijské hry
- 18:15 Cyklistika
- 19:15 Cyklistika
- 20:15 Cyklistika
- 21:00 Golf
- 21:30 Golf
- 22:00 Fotbal: LOH - finále mužů
- 23:00 Basketbal: LOH - finále žen
- 04:00 Poker
- 05:00 Poker
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: ZSC Lions - Lausanne
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Fotbal: Al Ahli - Damak
- 15:15 Poker
- 16:15 Házená: Německo - Guinea
- 23:15 Tenis
- 06:00 Televizní nákupy
- 08:00 Házená: Německo - Guinea
- 09:45 Zlaté okamžiky
- 20:00 Zlaté okamžiky
- 20:15 Házená: Česká republika - Island
- 22:00 SuperEnduro
- 01:15 Barranquilla Open 2024
- 03:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 20:00 Barranquilla Open 2024
- 21:45 Barranquilla Open 2024
- 23:30 Barranquilla Open 2024
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 Autožurnál
- 23:00 Motoring
- 00:15 Racing Files: Alfa Romeo v motosportu (46)
- 00:45 Blochovy rozbory (47)
- 01:30 Přednost v jízdě: Audi RS3 (48)
- 01:45 Hraniční jízda podél poledníku (49)
- 02:10 Horský král - maximální zábava z jízdy na venkovské silnici (50)
- 03:10 50 let BMW - slavnost na akci Concorso d’Eleganza Villa d’Este (51)
- 03:40 Zprávy (52)
- 03:45 Rychlé kolo: Audi S1 (53)
- 04:15 Rychlé kolo: Corvette C7 (54)
- 04:45 Rychlé kolo: Radikálně (55)
- 05:10 Zprávy (56)
- 05:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (1)
- 05:35 Test automobilu: Audi A4 40 TDI (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: Ford Explorer (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:15 Garáž 21 (6)
- 06:45 Poklady v garáži (7)
- 07:15 Poklady v garáži (8)
- 07:45 Zpětný chod: Lamborghini 400 GT & Miura (9)
- 16:10 Test automobilu: Audi A4 40 TDI (27)
- 16:15 Přednost v jízdě: Ford Explorer (28)
- 16:30 Zprávy (29)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (30)
- 16:50 Garáž 21 (31)
- 17:15 Poklady v garáži (32)
- 17:45 Poklady v garáži (33)
- 00:00 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
- 00:30 Nový muškař (23)
- 01:00 Jarní probouzení (Feeder s Don Carp Baits)
- 01:30 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 02:00 V jednotě s přírodou (Sokolníci 1.díl)
- 02:30 V jednotě s přírodou (Sokolníci 2.díl)
- 03:00 Viktor Takács (Afrika poprvé 2.díl)
- 03:30 Fishimine S3 (2. Na tekoucích vodách - Kriš)
- 04:00 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 1.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 04:30 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 2.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 05:00 Včelařský projekt a ochrana zvěře
- 05:30 XVI. Mezinárodní festival gastronomie zvěřiny
- 06:00 Viktor Takács (Afrika poprvé 1.díl)
- 06:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (2)
- 07:00 Nový muškař (21)
- 07:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 17:00 Óčko hity
- 19:00 Czech dance tour
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 17:00 Óčko hity
- 19:00 Czech dance tour
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 16:00 Best of THE BEST
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 16:00 Best of THE BEST
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 GRIME TIME
- 12:00 WORKIN’
- 18:00 TRIPLESHOT
- 19:00 SPOTIFY CZECH LIST
- 20:00 R&B JAMMIN’
- 21:00 US TOP CHART
- 22:00 CHILLIN’
- 23:00 REWIND! 5. ELEMENT
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (53)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (149)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (115)
- 08:20 Nespoutaný anděl (116)
- 09:20 Barvy lásky (1)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Námořní hlídka (1)
- 15:55 Wolffův revír (103)
- 16:55 Stefanie (93)
- 17:55 Stefanie (94)
- 18:55 Nespoutaný anděl (117)
- 19:55 Nespoutaný anděl (118)
- 20:55 Wolffův revír (104)
- 21:55 Námořní hlídka (3)
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 METALMANIA
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 TO BYL RO(C)K
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 15:58 InterMezzo
- 00:00 Ozzy Osbourne
- 01:34 Avril Lavigne
- 02:28 The Veronicas
- 02:44 Various Artists
- 03:00 Flo Rida
- 03:22 Ellie Goulding
- 03:44 Ellie Goulding
- 05:13 Wolf Alice
- 05:59 Guns N’ Roses
- 08:20 Enrique Iglesias
- 09:20 Carrie Underwood
- 10:38 The Lumineers
- 11:34 AJR
- 11:53 Various Artists
- 12:01 Flo Rida
- 12:23 Ellie Goulding
- 12:46 Ellie Goulding
- 14:15 Wolf Alice
- 15:00 Jessie J
- 16:29 Radiohead
- 17:25 Eurythmics
- 17:48 Michael Bolton
- 20:31 Jake Bugg
- 20:45 Various Artists
- 21:00 Charli XCX
- 21:45 WALK THE MOON
- 22:30 30 Seconds To Mars
- 00:20 Geordie Shore XVII (11)
- 01:05 K popukání XXVII (29)
- 01:30 K popukání XXVII (30)
- 01:55 K popukání XXVII (31)
- 02:15 K popukání XXVII (32)
- 02:40 K popukání XXVII (33)
- 03:00 K popukání XXVII (34)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 20:30 Ridiculousness XXXVIII (37)
- 20:55 K popukání XXXV (2)
- 21:15 K popukání XXXV (3)
- 21:40 K popukání XXXV (5)
- 22:00 Výzva: Souboj hvězd II (5)
- 22:45 Mistr jehly VIII (5)
- 23:30 Geordie Shore XVII (12)
- 00:00 2006: Wrapped!
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 15:00 MTV Top 20
- 17:00 Eminem: The Hits
- 18:00 Fresh Out
- 19:00 2016 Wrapped!
- 04:55 Chillout Zone
- 06:00 40 Sing-Along Favourites!
- 09:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Supermassive Rock Anthems!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Rap & R’n’B Jamz
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PODIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 VIP KLUB
- 22:35 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 07:00 - 08:00
- 08:00 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 08:35 ZÁDÁNO PRO HARMONIKU
- 09:05 ZLATÁ DESÍTKA
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:30 LIDOVKY
- 13:50 ZLATÁ DESÍTKA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:35 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 19:50 CHVILKA S...
- 20:20 KUBEŠOVY BORKOVICE
- 22:05 SETKÁNÍ S PÍSNIČKOU
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:20 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 09:00 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 09:35 ŠLÁGR MARKET
- 10:50 POZDRAV Z CIZINY
- 11:15 LIDOVKY
- 12:05 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 12:50 CHVILKA S...
- 13:10 ČAS NA DECHOVKU
- 13:45 ŠLÁGR MARKET
- 15:00 NEJVĚTŠÍ COUNTRY PECKY
- 15:35 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 16:05 POP ZÁBAVA
- 16:35 SLOVENSKÝ POZDRAV
- 17:05 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 17:30 HARMONIKY
- 18:00 ŠLÁGR MARKET
- 19:20 CHVILKA S...
- 20:00 HARMONIKY
- 20:30 ŠLÁGR SILVESTRY
- 20:55 COUNTRY
- 21:25 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 21:45 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Jméno)
- 00:20 Gumballův úžasný svět III (Křoví)
- 00:30 Gumballův úžasný svět III (Remcalové)
- 00:45 Gumballův úžasný svět III (Dovolená)
- 00:55 Gumballův úžasný svět III (Podvodník)
- 01:10 Gumballův úžasný svět III (Díra)
- 01:14 Lamput III (Superdoktoři)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Kompilace)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Pohroma)
- 01:50 Gumballův úžasný svět V (Návrat)
- 02:00 Gumballův úžasný svět V (Historky)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Kamarád)
- 02:20 Gumballův úžasný svět V (Nuda)
- 02:35 Gumballův úžasný svět V (Vize)
- 02:45 Gumballův úžasný svět V (Volba)
- 02:55 Gumballův úžasný svět V (Kód)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Test)
- 03:15 Gumballův úžasný svět V (Výběr)
- 03:25 Gumballův úžasný svět V (Háček)
- 03:35 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 03:50 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 04:00 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 04:10 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 04:20 Gumballův úžasný svět V (Brambora)
- 04:30 Gumballův úžasný svět V (Čaroděj)
- 04:40 Gumballův úžasný svět V (Konzole)
- 04:50 Gumballův úžasný svět V (Svoboda)
- 05:05 Gumballův úžasný svět V (Dvojníci)
- 05:15 Gumballův úžasný svět V (Přátelé)
- 05:22 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a Žabí princ)
- 05:25 Gumballův úžasný svět V (Cyklus)
- 05:35 Gumballův úžasný svět V (Hvězdičky)
- 05:45 Gumballův úžasný svět V (Krabice)
- 06:00 Craig od potoka III (Nepotřebuju čepici)
- 06:10 Craig od potoka III (Alternativní vesmír od potoka)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VI (Když prší ve svatební den)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VI (Hon na vejce)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Než si pro nás přijde)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VI (Televizní rytíř 6)
- 07:20 Bakugan
- 07:30 Bakugan
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Tedík)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Odporný červ)
- 08:15 Mladí Titáni do toho! IV (Krevety a pečeně)
- 08:25 Mladí Titáni do toho! IV (Halloween vs. Vánoce)
- 08:35 Mladí Titáni do toho! IV (Dům plný nástrah)
- 08:50 Mladí Titáni do toho! IV (Rybí voda)
- 09:00 Mladí Titáni do toho! IV (Televizní rytíř)
- 09:15 Mladí Titáni do toho! IV (Beast Boy a Starfire mají narozeniny)
- 09:25 Mladí Titáni do toho! IV (Vnitřní krása kaktusu)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! IV (Filmová noc)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! IV (Trvalý záznam)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! IV (Beast Boy a Raven, část 1)
- 10:15 Mladí Titáni do toho! IV (Beast Boy a Raven, část 2)
- 10:25 Mladí Titáni do toho! IV (Letní čas)
- 10:45 Mladí Titáni do toho! IV (Zlatý standard)
- 10:55 Mladí Titáni do toho! IV (Mistr detektiv)
- 11:00 Mladí Titáni do toho! II
- 11:15 Mladí Titáni do toho! IV (Velikonoční děsy)
- 11:25 Mladí Titáni do toho! IV (Avoboho)
- 11:40 Mladí Titáni do toho! IV (Zombie-ruka)
- 11:50 Mladí Titáni do toho! IV (Zaměstnanec roku: Návrat)
- 12:00 Mladí Titáni do toho! IV (Čas příběhů)
- 12:15 Mladí Titáni do toho! IV (Smůla)
- 12:25 Mladí Titáni do toho! IV (Den, kdy noc přestala zářit a byla tma i ve dne, kapitola 1: Viděl jsem tě tančit)
- 12:35 Mladí Titáni do toho! IV (Den, kdy noc přestala zářit a byla tma i ve dne, kapitola 2: Příběh ve tvých očích)
- 12:50 Mladí Titáni do toho! IV (Den, kdy noc přestala zářit a byla tma i ve dne, kapitola 3: Co mi uniká)
- 13:00 Mladí Titáni do toho! IV (Den, kdy noc přestala zářit a byla tma i ve dne, kapitola 4: Noc začala zářit)
- 13:10 Mladí Titáni do toho! IV (Horká salátová voda)
- 13:20 Mladí Titáni do toho! IV (Procenta mozku)
- 13:40 Craig od potoka (Divožanda)
- 13:50 Craig od potoka (Nedělní oblek)
- 14:05 Craig od potoka (Útěk od rodinné večeře)
- 14:15 Craig od potoka (Příšera v zahradě)
- 14:30 Totální Dramarama (Epizoda 30)
- 14:40 Totální Dramarama (Epizoda 31)
- 14:55 Totální Dramarama (Epizoda 32)
- 15:05 Totální Dramarama (Epizoda 33)
- 15:10 Lamput IV (Večer v divadle)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VII (P.P.)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VII (Pomoc, prosím)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VII (Marv Wolfman a George Pérez)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VII (T jako Titáni)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Tedík)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Odporný červ)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Kouzelná pastelka)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Čarodějky)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a dortíkový pudl)
- 17:15 Pan Magoo (Na jeden den hasičem)
- 17:20 Pan Magoo (Půjč mi své sluchátko)
- 17:30 Pan Magoo (Magoo tapetuje)
- 17:45 Craig od potoka II (Vzpomínky na Bobbyho)
- 17:55 Craig od potoka II (Jakub od potoka)
- 18:05 Craig od potoka II (Tajemství časostráže)
- 18:20 Craig od potoka II (Návrat Zimolezových rangerů)
- 18:30 Craig od potoka II (Pevnost Williams)
- 18:45 Ben 10 II (Lapač křiku)
- 18:55 Ben 10 II (Stvůra z bijáku)
- 19:05 Ben 10 II (Bomzobo žije)
- 19:25 Totální Dramarama II (Zlatí a polepení)
- 19:35 Totální Dramarama II (Květy zla)
- 19:45 Lamput IV (Návštěvník)
- 19:55 Mladí Titáni do toho!
- 20:05 Mladí Titáni do toho!
- 20:15 Mladí Titáni do toho!
- 20:35 Bakugan
- 20:45 Bakugan
- 21:00 Gumballův úžasný svět III (Šéf)
- 21:10 Gumballův úžasný svět III (Hmat)
- 21:25 Gumballův úžasný svět III (Zákon)
- 21:35 Gumballův úžasný svět III (Alergie)
- 21:55 Gumballův úžasný svět III (Matky)
- 22:05 Gumballův úžasný svět III (Heslo)
- 22:20 Gumballův úžasný svět III (Prokrastinátoři)
- 22:30 Gumballův úžasný svět III (Skořápka)
- 22:45 Gumballův úžasný svět III (Zrcadlo)
- 23:00 Gumballův úžasný svět III (Břemeno)
- 23:15 Gumballův úžasný svět III (Bráchové)
- 23:25 Gumballův úžasný svět III (Chlap)
- 23:40 Gumballův úžasný svět III (Pizza)
- 23:50 Gumballův úžasný svět III (Lež)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings IV (Cocoa Tree Spread)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings IV (Wild Mutations)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings IV (Every Which Way)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings IV (Cabin In The Moon)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (Bear Luck)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings (Magnetic Bear)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (Bear Charm)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Fly, Chase, Fly)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Oh My Compost)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Snails Forever)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (A Frog Of A Problem)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Goofballs)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Skate Park)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Mini Golf)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Castle Hassle)
- 02:50 Batwheels (License to Joke)
- 03:00 Batwheels (Ace in the Hole)
- 03:15 Batwheels (Batty Body Swap)
- 03:25 Batwheels (A Jet Out of Water)
- 03:35 Batwheels (Bibi's Bad Day)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings III (Parasailing Fishing)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings III (Yummy Pirates)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings III (Sea Excursion)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings III (Sand Lemmings)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings III (Non-Peaceful Coaching)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings III (Bear In Troubled Waters)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings III (Earthquake-Proof Bear)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings III (The Spirit Of Competition)
- 04:50 Tom and Jerry (Count On Merli)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz III (Monkey Business Part 2)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz III (Beast in Show)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz III (Beast in Show)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz III (Oz on Ice Part 1)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz III (Oz on Ice Part 2)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings (Bear Prints)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings (Inspector Grizzy)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings (No Entrance!)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings (Lemmings Indigestion)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings (Sonata in Bear Major)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Fractions)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings (The Bear That Laid Golden Eggs)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings III (Couch Wrestling)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings (Crash Training Course)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings (As Far as Bear Can Remember)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings (Chemical Lemmings)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings (Remote Control)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings (The Bear and the Butterfly)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings (Get Off My Tennis Shoes)
- 08:10 Grizzy and The Lemmings (Babysitting)
- 08:25 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Lock And Key)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings (Lemming Blues)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings (Snow Lemmings)
- 08:45 Tom and Jerry (What Goes Around Comes Around)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (A Grand Invitation)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (A Royal Make-over)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series (SuperMarrow)
- 09:40 Mr Bean: The Animated Series (Bean in Love)
- 09:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Diesel Seagull)
- 10:00 Lucas the Spider (I'll do it in a Minute)
- 10:05 Lucas the Spider (Cloud Gazing)
- 10:10 Lucas the Spider (Don't Do That Arlo)
- 10:15 Lucas the Spider (Prickly Pals)
- 10:30 Lucas the Spider (A Sting in the Tale)
- 10:35 Lucas the Spider (Tongue Twister)
- 10:45 Lucas the Spider (Sleeping Dogs)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Couch Wrestling)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (Return Of The Beloved Being)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Masked Powers)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Roaring Lemmings)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (Mini Troubles)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Rock On)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Buzz In)
- 12:25 The Tom and Jerry Show IV (Tap Cat)
- 12:35 The Tom and Jerry Show IV (The Ol' Switcheroo)
- 12:40 The Tom and Jerry Show IV (How to be a Dog)
- 12:55 The Tom and Jerry Show IV (See Ya Gator)
- 13:00 The Tom and Jerry Show IV (All that Glitters)
- 13:10 The Tom and Jerry Show IV (Junkyard Pup)
- 13:15 The Tom and Jerry Show IV (The French Mistake)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Hypnotised)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Car Wash)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (Where Did You Get That Cat?)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (Valuable Lessons)
- 14:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Games)
- 14:30 Lucas the Spider (Skunked)
- 14:35 Lucas the Spider (Arlo And The Snake)
- 14:40 Lucas the Spider (Crack In The Tank)
- 14:55 Lucas the Spider (Big Mouth)
- 15:00 Lucas the Spider (Art From The Heart)
- 15:10 Lucas the Spider (Lucas and His Friends)
- 15:15 Lucas the Spider (The Owl That Said Why)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (The Jar Openers)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (The Collectors)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Rock On)
- 16:30 The Tom and Jerry Show (Holed Up)
- 16:40 The Tom and Jerry Show (One of a Kind)
- 16:55 The Tom and Jerry Show II (X Marks the Thumpin')
- 17:05 The Tom and Jerry Show II (Dragon Down the Holidays)
- 17:10 The Tom and Jerry Show II (Baby Blues)
- 17:15 The Tom and Jerry Show II (Build-A-Beast)
- 17:30 The Tom and Jerry Show (Belly Achin')
- 17:40 The Tom and Jerry Show (Dog Daze)
- 18:00 Batwheels (Up in the Air)
- 18:10 Batwheels (Buff's BFF)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (Couch Wrestling)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings (Bear Game)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (Ranger Lemming)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings (Halloween Bear)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings (Clean Bear)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables II (The Jar Openers)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables II (The Collectors)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series III (Birthday Bother)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series III (Bed Bean)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series III (Spa Day)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series III (Charity Bean)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Bouncing Bear)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings II (Masked Racoon)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Spinning Lemmings)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Game Madness)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Household Avatar)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Beastly Genie)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Make Peace Not War)
- 22:00 Alice & Lewis (Silence Day)
- 22:10 Alice & Lewis (Topsy-Turvy Wonderland)
- 22:25 Alice & Lewis (The Queen Moves In!)
- 22:40 Alice & Lewis (The Two Alices)
- 22:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Nature)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 1)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 2)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Big Feet)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Game Time)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings (Bear's Best Friend)
- 00:15 Kámen, nůžky, papír (Limetky / Šest kousků krocana)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Tak už jsi šťastný?)
- 01:00 Tajemství Hunterových IV (Hrátky s myslí)
- 01:20 Tajemství Hunterových IV (Vloupání)
- 01:45 Victorious (Scéna s ptákem)
- 02:05 Victorious (Souboj na jevišti)
- 02:30 iCarly II (Máš to u mě)
- 02:50 iCarly II (iLewbertův úraz)
- 03:10 Tajemství Hunterových (Saganash)
- 03:35 Tajemství Hunterových (Tajná Místnost)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Varování: prozrazení děje / Něco rybího)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Rovným dílem / Elektrárna)
- 04:35 44 koček II (Narozeniny babí Míny)
- 04:50 44 koček II (Představení Koč-Fu)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (The Flying Beast)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Spisovatelský blok / Zakletý)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Požární bezpečnost / Katastrofa na zámku)
- 06:00 Šmoulové (V cizí kůži / Napálený Šprýmař)
- 06:25 Šmoulové (Šmoulí superhrdina / Mimozemský šmoula)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (X značí poklad / Patrickova školka)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Los Muchos Amores de Earl / Rebranding Teenky)
- 07:50 Casagrandovi II (Operace hvězda)
- 10:00 Spongebob v kalhotách X (Neskutečný dům / Žlutý kód)
- 10:25 Spongebob v kalhotách XII (Kamarádi v bažině / Kouzelnický trik)
- 10:55 Spongebob v kalhotách XIII (Plavající hlupáci / Burákmotr)
- 11:25 Spongebob v kalhotách XIII (Škebloptáci / Útok alergie!)
- 11:55 Spongebob v kalhotách IX (Útulek pro šneky / Den zakladatelů)
- 14:10 Hlasiťákovi VI (Zkouška v ohrožení / Vypečené vtípky)
- 14:35 Hlasiťákovi VI (Zachraňte kalhoty / Stellino vystoupení)
- 15:00 Spongebob v kalhotách IX (Patrikova hra / Kanály pod Zátiším Bikin)
- 15:30 Spongebob v kalhotách IX (Spongebob v dlouhých kalhotách / Larryho posilovna)
- 15:55 Spongebob v kalhotách IX (Práce pro Perlu / Dva palce dolů)
- 00:20 Jelení skvadra III (Catherine a slizcí krokouši / Lesní tryskáč)
- 00:45 Jelení skvadra III (Ztracená velryba / Ledový trol)
- 01:10 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují Luka Starse / Tlapky zachraňují Slepičí den)
- 01:30 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují tučňáka Francoise / Tlapky zachraňují smělého Dannyho)
- 01:55 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují malého Humdingera / Tlapky zachraňují piňatu)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci V (Plamínkova rodina)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci V (Hrdinové z videohry)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci V (Zlodějka dobrot)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci V (Závod kolem Země)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci VI (Velký tahač zachraňuje)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci VI (Úžasná kaskadérka Kitty)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci VI (Dino Derby)
- 04:50 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Jakea / Pups Save the Parade)
- 05:15 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Potápěčský Zvon / Tlapky Zachraňují Bobry)
- 05:35 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Ducha / Tlapky Zachraňují Představení)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci II (Závod na Vrcholek Světa část První)
- 06:25 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Acino narozeninové překvapení / Tlapky zachraňují šikmou věž Pizzu)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví obří stánek s citronádou / Parta staví zelený most)
- 07:15 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství)
- 07:30 DORA (Lišákovo narozeninové překvapení)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Extrémní bublinová vybíjená / Ztracené vstupenky)
- 10:05 Prasátko Peppa IV (Vrtulník slečinky Ouškové)
- 10:10 Prasátko Peppa IV (Miminko Alexandr)
- 10:15 Prasátko Peppa IV (Maják dědy Králíka)
- 10:20 Prasátko Peppa IV (Volno slečny Ouškové)
- 10:25 Prasátko Peppa IV (Tajný klub)
- 10:35 Prasátko Peppa IV (Doky dědy Králíka)
- 10:40 Prasátko Peppa IV (Klep, třísk a buch)
- 10:45 Prasátko Peppa IV (Tatínek je šampion)
- 10:50 Prasátko Peppa IV (Brebentilka)
- 10:55 Prasátko Peppa IV (Dodávka pana Lišáka)
- 10:56 Velká show malého žraločátka II (Vtipná rybka / Klub pohodářů)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví most)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Tlapky staví obří cykloprodejnu! / Parta staví senza vanu)
- 12:20 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Mimozemšťana / Tlapky Zachraňují Létající žábu)
- 12:45 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují balonkové hafíky / Tlapky zachraňují pavoučí špiony)
- 13:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zastavují padající vesmírný odpad / Tlapky zachraňují obří kukačku)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta zvětšuje podium na talentovou šou / Parta vyrábí hudební nástroje)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví obří přehradu / Parta zabezpečuje farmu proti veverkám!)
- 14:30 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství)
- 14:50 DORA (Lišákovo narozeninové překvapení)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddington a prokletá helouvínská show / Jak Paddington zachránil podzimní slavnosti)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Boris / Zrozen být divoký)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka (Od zrna ke chlebu / Jedna pecka za druhou)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (The Adventures of Paddington)
- 20:30 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují kotěcí záchranný tým / Tlapky zachraňují pštrosa)
- 20:55 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Velkou tlapku / Tlapky zachraňují Hum-mobil)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Ať zvítězí spravedlnost)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Barbazooův deníček / Skvělá novinářka)
- 22:10 Prasátko Peppa II (Vysoká tráva)
- 22:15 Prasátko Peppa II (Zebra Zoja)
- 22:20 Prasátko Peppa II (Malování)
- 22:25 Prasátko Peppa II (Kukačkové hodiny)
- 22:35 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují létající Skye / Tlapky vyrážejí za zlatem)
- 22:55 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují extrémní oběd / Tlapky zachraňují netopýra Burglar)
- 23:25 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují motýly / Tlapky zachraňují podzemní kuře)
- 23:55 Jelení skvadra III (Záhadná příšera / Výlet na vesmírnou stanici)
- 00:00 Kluk, holka atd. (65)
- 00:10 Kluk, holka atd. (66)
- 00:20 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (3)
- 00:25 Ghostforce (17)
- 00:50 Ghostforce (18)
- 01:10 Tým Tiki (38)
- 01:35 Tým Tiki (39)
- 01:55 Tým Tiki (40)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (6)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (7)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (8)
- 03:25 Ghostforce (15)
- 03:45 Ghostforce (16)
- 04:05 Tým Tiki (13)
- 04:30 Tým Tiki (14)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (27)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (28)
- 05:35 Kluk, holka atd. (73)
- 05:45 Kluk, holka atd. (74)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (106)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (107)
- 06:55 Blue (108)
- 07:05 Blue (109)
- 07:10 Blue (110)
- 07:25 Blue (111)
- 07:30 Blue (112)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (26)
- 14:20 Příšerky v rachotě (2)
- 14:45 Příšerky v rachotě (5)
- 15:15 Blue (146)
- 15:20 Blue (147)
- 15:30 Blue (148)
- 15:40 Blue (152)
- 15:50 Blue (153)
- 15:55 Blue (149)
- 16:10 Kiff (13)
- 16:35 Kiff (14)
- 17:00 Kouzelná beruška a černý kocour (53)
- 17:25 Kouzelná beruška a černý kocour (56)
- 17:55 Greenovi ve velkoměstě (30)
- 18:25 Greenovi ve velkoměstě (31)
- 18:50 Greenovi ve velkoměstě (32)
- 19:20 Greenovi ve velkoměstě (34)
- 19:50 Blue (53)
- 19:55 Blue (54)
- 20:00 Blue (55)
- 20:10 Blue (56)
- 20:20 Blue (57)
- 20:30 Blue (58)
- 20:35 Blue (59)
- 20:50 Příšerky v rachotě (15)
- 21:15 Příšerky v rachotě (16)
- 21:45 Jessie (37)
- 22:15 Jessie (35)
- 22:40 U Raven Doma (78)
- 23:10 U Raven Doma (79)
- 23:40 Kluk, holka atd. (67)
- 23:50 Kluk, holka atd. (68)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (20)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (22)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (23)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (14)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (15)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (16)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (21)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (22)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (23)
- 04:00 Eureka! (11)
- 04:30 Eureka! (12)
- 05:00 Eureka! (13)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (17)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (18)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (19)
- 07:00 Bluey (79)
- 07:10 Bluey (80)
- 07:20 Bluey (81)
- 07:30 Bluey (82)
- 07:40 Bluey (83)
- 07:50 Bluey (84)
- 08:00 Bluey (85)
- 08:10 Bluey (86)
- 08:20 Bluey (87)
- 08:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (80)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (39)
- 09:00 The Wizard of Dizz
- 10:00 Firebuds (24)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (2)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (33)
- 11:30 SuperKitties (9)
- 12:00 Pupstruction (8)
- 12:30 Bluey (108)
- 12:40 Bluey (109)
- 12:50 Bluey (110)
- 13:00 Bluey (111)
- 13:10 Bluey (112)
- 13:20 Bluey (113)
- 13:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (80)
- 13:30 Firebuds (26)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (44)
- 14:30 The Lion Guard (3)
- 15:00 The Lion Guard (4)
- 15:30 SuperKitties (11)
- 16:00 Pupstruction (9)
- 16:30 Pupstruction (11)
- 17:00 Bluey (79)
- 17:10 Bluey (80)
- 17:20 Bluey (81)
- 17:30 Bluey (82)
- 17:40 Bluey (83)
- 17:50 Bluey (84)
- 17:55 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (80)
- 18:00 SuperKitties (23)
- 18:30 Sofia The First (65)
- 19:00 Sofia The First (66)
- 19:30 Bluey (54)
- 19:40 Bluey (55)
- 19:50 Bluey (56)
- 20:00 Bluey (57)
- 20:10 Bluey (58)
- 20:20 Bluey (59)
- 20:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (80)
- 20:30 SuperKitties (26)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (41)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (4)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (37)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (7)
- 23:00 PJ Masks (43)
- 23:25 PJ Masks (44)
- 23:50 PJ Masks (45)
- 00:13 Bořek stavitel (21)
- 00:23 Bořek stavitel (22)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (6)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (7)
- 01:12 Inui (37)
- 01:20 Hurá za hádankou (21)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (12)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (13)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (10)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (17)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (18)
- 02:55 Chuck a přátelé (18)
- 03:07 Chuggington (10)
- 03:17 Chuggington (11)
- 03:29 Angelína balerína (19)
- 03:42 Angelína balerína (20)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (15)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (16)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (31)
- 04:38 Bořek stavitel (28)
- 04:48 Bořek stavitel (29)
- 05:01 Hurá za hádankou (1)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (21)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (22)
- 05:49 Požárník Sam (24)
- 06:00 Trojčata (33)
- 06:07 Trojčata (34)
- 06:14 Trojčata (35)
- 06:25 Bing (55)
- 06:32 Bing (56)
- 06:39 Bing (57)
- 06:46 Bing (58)
- 06:55 Grisu (2)
- 07:08 Tilda (11)
- 07:15 Tilda (12)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (21)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (32)
- 07:47 Caillou (11)
- 07:58 Caillou (12)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (11)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (12)
- 08:35 Doodleboo (7)
- 08:40 Doodleboo (8)
- 08:45 Doodleboo (9)
- 08:50 Doodleboo (10)
- 08:55 Doodleboo (11)
- 09:05 Daisy a Ollie (14)
- 09:13 Daisy a Ollie (15)
- 09:20 Daisy a Ollie (16)
- 09:31 Hurá za hádankou (25)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (21)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (22)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (23)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (11)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (12)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (11)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (12)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (37)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (38)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (6)
- 11:18 Pettson a Fiškus (11)
- 11:30 Pettson a Fiškus (12)
- 11:43 Grisu (5)
- 11:54 Grisu (6)
- 12:07 Daisy a Ollie (3)
- 12:14 Daisy a Ollie (4)
- 12:21 Daisy a Ollie (5)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (2)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (3)
- 12:52 Bing (20)
- 13:00 Bing (21)
- 13:08 Bing (22)
- 13:20 Trojčata (57)
- 13:27 Trojčata (58)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (11)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (23)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (24)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (25)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (14)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (15)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (21)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (40)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (41)
- 15:00 Kipper (1)
- 15:09 Kipper (2)
- 15:19 Simon (45)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (21)
- 15:38 Woozle a Pip (14)
- 15:46 Tilda (13)
- 15:53 Tilda (14)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (45)
- 16:16 Pettson a Fiškus (6)
- 16:29 Caillou (13)
- 16:40 Caillou (14)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (19)
- 17:07 Doodleboo (34)
- 17:12 Doodleboo (35)
- 17:17 Doodleboo (36)
- 17:22 Doodleboo (37)
- 17:27 Doodleboo (38)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (45)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (46)
- 17:59 Požárník Sam (18)
- 18:10 Požárník Sam (19)
- 18:23 Berry a Dolly (3)
- 18:28 Berry a Dolly (4)
- 18:33 Berry a Dolly
- 18:39 Bing (6)
- 18:46 Bing (7)
- 18:53 Bing (8)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (17)
- 19:15 Pettson a Fiškus (6)
- 19:28 Grisu (3)
- 19:40 Grisu (4)
- 19:52 Daisy a Ollie (11)
- 19:59 Daisy a Ollie (12)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (21)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (2)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (3)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (1)
- 20:57 Tilda (11)
- 21:04 Tilda (12)
- 21:12 Kipper (3)
- 21:21 Kipper (4)
- 21:31 Caillou (11)
- 21:42 Caillou (12)
- 21:55 Chuggington (19)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (14)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (15)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (22)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (23)
- 23:05 Bing (1)
- 23:12 Bing (2)
- 23:20 Bing (3)
- 23:27 Bing (4)
- 23:35 Bing (5)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (18)
- 23:47 Oswald (24)
- 23:59 Oswald (25)
- 00:00 Sestry (Zhypnotizovaná sestra)
- 00:10 Sestry (Ztráta paměti)
- 00:20 Lou! (Díky, dešti)
- 00:30 Lou! (Máte vzkaz)
- 00:45 Mia a já IV (Co ti poví zrcadla)
- 01:05 Mia a já IV (Fialová jeskyně)
- 01:30 Agentka 203 (Gorp-Gorp)
- 01:55 Agentka 203 (Časová kapsle)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (23)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (24)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kytara)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Brýle)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kuličkové pero)
- 03:05 Život s tátou (49)
- 03:15 Život s tátou (50)
- 03:25 Život s tátou (51)
- 03:35 Život s tátou (52)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (49)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (50)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (51)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (52)
- 04:35 Agentka 203 (Tátův domov)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hledá se Dinkleman)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Divoké způsoby zdivočelého vlka)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 05:35 Mia a já IV (Pod palbou)
- 06:00 Lou! (Matčin hněv)
- 06:10 Lou! (Tichá noc)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (14)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 2. část)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Palácový tábor)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 11:00 Sestry II (Otrava na třetí)
- 11:10 Sestry II (Televizní sestry)
- 11:30 Lou! (Lhář, lhář)
- 11:40 Lou! (Dobré předsevzetí)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Světla, fotoaparát, akce)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách III (Mazanej jako liška)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Přes území Big Foota)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Lední císařovna)
- 22:00 Sestry (Spaní ve stoje)
- 22:10 Sestry (Sestry poustevnice)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (43)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (44)
- 23:30 Život s tátou (45)
- 23:40 Život s tátou (46)
- 00:00 Dreamy Nights (Songs & Rhymes)
- 00:30 Moon and Stars (Ocean)
- 01:00 BabyTV's night time melodies (Milky Way)
- 01:30 Sweet Dreams (Ocean)
- 02:00 Good Night hugs (Twilight)
- 02:30 Dreamy Nights (Ocean)
- 03:00 Moon and Stars (Starry Nights)
- 03:30 Soothing Sounds (Twilight)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (Jump Out of Bed Sleepy Head)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (19)
- 00:10 Kikoriki (12)
- 00:20 Flopy (97)
- 00:35 Šmolkovia (53)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (35)
- 01:10 Esá z pralesa (30)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (7)
- 01:35 Volám sa Caillou V (21)
- 02:00 Dumper a Skoop II (2)
- 02:15 Panda a Krash (1)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (14)
- 02:55 Myšiak Anatole (18)
- 03:20 Monchhichi II (40)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (14)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (19)
- 04:20 Malý medvedík (11)
- 04:45 Ruby z dúhy (10)
- 05:10 Bob staviteľ II (4)
- 05:25 Ocko hrdina (8)
- 05:30 Duda a Dada (14)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (12)
- 05:55 Máša a medveď (8)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (33)
- 06:30 Ocko hrdina (9)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (14)
- 06:40 Veselé zajačiky V (23)
- 06:45 Telka Strýka Baltazára II (1)
- 07:00 Eggy Pops (1)
- 07:05 Flopy (98)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (22)
- 07:25 Ocko hrdina (10)
- 07:30 Malý medvedík (12)
- 07:55 Drobčekovia II (3)
- 08:10 Máša a medveď (9)
- 08:20 Veselé zajačiky V (24)
- 08:30 Fíha Tralala (8)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (5)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (7)
- 08:55 Ovečka Shaun (27)
- 09:00 Maličké príšerky (9)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (12)
- 09:15 Slnečný Rej (18)
- 09:25 Esá z pralesa (30)
- 09:35 Veselé zajačiky V (25)
- 09:40 Ruby z dúhy (10)
- 10:10 Smejko a Tanculienka (4)
- 10:20 Bob staviteľ II (4)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (50)
- 10:55 Zvedavkovci (34)
- 11:10 Monchhichi II (40)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (11)
- 11:25 Rozprávky líšky a vlka (11)
- 11:50 Panda a Kiwi (24)
- 11:55 Ovečka Shaun (28)
- 12:00 Volám sa Caillou V (21)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (15)
- 12:30 Polly Pocket (10)
- 12:35 Flopy (99)
- 12:50 Ruby z dúhy (11)
- 13:15 Povolania s Nitkou (4)
- 13:40 Malý silák Bheem (40)
- 13:45 Veselé zajačiky V (26)
- 13:50 Panda a Krash (1)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (2)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (35)
- 14:40 Maličké príšerky (10)
- 14:45 Máša a medveď (10)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (2)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (14)
- 15:20 Esá z pralesa (31)
- 15:35 Ohrozené druhy (26)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (24)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (19)
- 16:25 Bob staviteľ II (5)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (8)
- 16:45 Monchhichi II (41)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (13)
- 17:05 Ovečka Shaun (29)
- 17:15 Zábavné zvieratká (6)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (22)
- 17:35 Ruby z dúhy (12)
- 18:00 Volám sa Caillou V (22)
- 18:25 Drobčekovia II (4)
- 18:40 Ovečka Shaun (30)
- 18:50 Flopy (100)
- 19:10 Maličké príšerky (11)
- 19:15 Zvedavkovci (35)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (9)
- 19:45 Máša a medveď (11)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (5)
- 20:05 Esá z pralesa (32)
- 20:15 Bob staviteľ II (6)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (9)
- 20:40 Slnečný Rej (19)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (3)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (7)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (20)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (8)
- 22:05 Monchhichi II (42)
- 22:15 Myšiak Anatole (19)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (23)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (25)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (14)
- 23:35 Mášine rozprávky (14)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (16)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (1)
- 23:50 Malý silák Bheem (41)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 The Media Show
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 00:45 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:12 MÉTÉO
- 01:16 LE POINT
- 02:11 BYE BYE LA SUISSE
- 03:03 BEAUVOIR, L'AVENTURE D'ETRE SOI
- 04:00 VOYAGE DE REVE
- 04:25 C DANS L'AIR
- 05:31 WARI
- 05:58 LE 6H00 INFO
- 06:24 MÉTÉO
- 06:29 TÉLÉMATIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:29 TÉLÉMATIN
- 07:51 #VF
- 07:56 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 KID LUCKY
- 08:52 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 08:58 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:04 CONTE-NOUS !
- 09:08 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:32 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:35 DING DONG : MONTRE-MOI TA MAISON !
- 10:00 LES BELGES DU BOUT DU MONDE
- 10:30 L'ÉPICERIE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:14 MÉTÉO
- 11:17 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:30 39-45, EN SOL CANADIEN
- 13:18 QUEL TEMPS POUR LA PLANÉTE ?
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:02 CLÉO DE 5 Á 7
- 15:31 TENDANCE XXI
- 15:59 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:23 VESTIAIRES
- 16:28 SÉRIEUX ?
- 16:52 RENVERSANT
- 17:45 TERRA ARTISTIKA
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 LA FUGUE
- 20:13 CHÂTEAU !
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:56 MÉTÉO
- 20:58 HANDBALL, UNE HISTOIRE DE FAMILLES
- 23:16 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:42 MÉTÉO
- 23:45 L'ACTU
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/ Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Investujeme
- 15:00 Správy
- 15:15 Očami cestovateľa
- 15:30 Vzdelávanie v 21. storočí
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Ekonomika+/Financie+
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:15 Naše potraviny
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Téma
- 20:30 Ekonomika+/Financie+
- 21:00 Správy
- 21:45 Svet technológií
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 12:00 PMQS
- 13:00 Sky News Today with Jayne Secker
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (19)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (76)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (19)
- 01:45 ARTS24 (17)
- 02:00 NEWS (77)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (20)
- 02:45 EYE ON AFRICA (34)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (77)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (20)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 05:00 NEWS (80)
- 05:15 EYE ON AFRICA (34)
- 05:30 BULLETIN (22)
- 05:45 ARTS24 (17)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 THE 51 PERCENT
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (18)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (816)
- 10:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (40)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (11)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (819)
- 12:16 ARTS24 (18)
- 12:30 BULLETIN (209)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (822)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (209)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 THE 51 PERCENT
- 16:00 NEWS (40)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (11)
- 16:40 REVISITED
- 17:00 NEWS (828)
- 17:16 ARTS24 (18)
- 17:30 BULLETIN (210)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS (829)
- 18:15 FRANCE IN FOCUS
- 18:30 BULLETIN (210)
- 18:45 FOCUS ALONE
- 18:50 YOU ARE HERE
- 19:00 NEWS (829)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (866)
- 21:12 REPORTERS
- 21:24 SHORT CUTS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:45 EYE ON AFRICA (35)
- 22:00 NEWS (836)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:45 EYE ON AFRICA (36)
- 23:00 NEWS (838)
- 23:16 ARTS24 (18)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (36)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 FRMG A L'AFFICHE BELLUCCI 0813
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 FRTK ICI 1 PAUVRETE_V24RH 0810
- 02:45 BULLETIN
- 02:50 LE PARIS DES ARTS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 PLAN B_24
- 03:21 LES OBSERVATEURS
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 ACTUELLES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 PAS 2 QUARTIER
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 FRMG A L'AFFICHE BELLUCCI 0813
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FRDN FOCUS INDE 0814
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS
- 07:30 BULLETIN
- 07:45 FRDN FOCUS INDE 0814
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 FRMG A L'AFFICHE SERIES 0418
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FRDN FOCUS INDE 0814
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 PLAN B
- 10:51 LES OBSERVATEURS
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:15 ACTUELLES
- 11:30 BULLETIN
- 11:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 FRMG A L'AFFICHE SERIES 0718
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FRDN FOCUS INDE 0814
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS
- 14:30 BULLETIN
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 C'EST EN FRANCE
- 15:30 BULLETIN
- 15:45 PAS 2 QUARTIER
- 15:51 VOUS ETES ICI
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 PLAN B
- 16:21 LES OBSERVATEURS
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 FRMG A L'AFFICHE SERIES 0718
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 ACTUELLES
- 17:30 BULLETIN
- 17:42 FRTK ICI 1 PAUVRETE_V24RH 0810
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 REPORTERS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 PLAN B
- 19:21 LES OBSERVATEURS
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:12 FRMG A L'AFFICHE SERIES 0418
- 21:24 L'INSTANT MOBILE_24
- 21:30 BULLETIN
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 BILLET RETOUR
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 LEGENDES URBAINES
- 06:05 Cesta k andělům
- 07:00 Ve službě Šuárů
- 07:30 Noční univerzita
- 10:00 Outdoor Films s Petrem Horkým (15)
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Zpěváčci
- 14:35 Za obzorem
- 15:05 Expedice Mingitau
- 15:25 První křesťané
- 16:00 Jak potkávat svět
- 17:40 V pohorách po horách
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:13 Smlouva lásky
- 19:20 Pokoj vám!
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Svatá Gudula - síla víry
- 21:00 Za obzorem
- 21:35 Generální audience papeže Františka
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - Slovo Života Brno
- 06:45 Noeland
- 07:15 Slovo viery - BJB Aš
- 08:00 Relácia DNES
- 08:30 Konvokácia
- 10:00 Cirkev bez hraníc
- 11:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 11:30 Slovo viery - AC Košice
- 12:45 John Bevere
- 13:15 Ježišov hlas - Randolph Kubíček
- 14:00 20 minútovka
- 14:30 Nová DNA
- 15:45 Relácia DNES
- 18:35 Biblia za rok
- 19:15 ICF Praha
- 20:00 Biblická lupa
- 20:30 Biblická studňa
- 21:45 Campfest
- 00:15 Spravodajský súhrn
- 00:35 Na tónoch vďačnosti
- 01:25 Eden
- 01:45 Ruženec
- 02:15 V škole Ducha
- 02:45 Láska a rodičovstvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:15 Tajomná radosť
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša zo Smižian
- 07:35 Zabudnuté poklady
- 07:50 Ruženec
- 08:20 A teraz čo?
- 08:30 vKontexte
- 09:00 Generálna audiencia
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 U Nikodéma
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Eucharistické zázraky
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 Klbko
- 16:15 Brat František
- 16:40 Koraland
- 17:00 Eden
- 17:30 Na tónoch vďačnosti
- 18:20 Na ceste v rodine
- 18:45 Zabudnuté poklady
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 Putujeme Rímom
- 20:30 Jeden na jedného
- 20:55 Pod javiskom
- 21:55 Moja misia magazín
- 22:25 Tajomstvá Pátra Pia
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (5)
- 00:30 Dolce Vita (2)
- 01:00 Moje zahrada (40)
- 01:30 Dvojnásobný život za poloviční cenu (2)
- 02:30 Nejkrásnější zahrady v Chelsea (4)
- 03:30 Květinová show (7)
- 04:00 Hot Cars (2)
- 04:30 Jamie po italsku (2)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Svět z blízka (101)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (1)
- 07:00 Květinová show (7)
- 07:30 Jamie po italsku (2)
- 08:00 Vitální zahrada (13)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (1)
- 09:00 Jóga: energie života (2)
- 12:00 Květinová show (5)
- 12:30 Dolce Vita (2)
- 13:00 Dotek luxusu (9)
- 13:30 Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (Velká Británie)
- 14:30 Vitální zahrada (1)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Velkolepé designy (5)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 House doktor (5)
- 18:00 Teleshopping
- 18:30 Toymakerz (1)
- 19:30 KryptoTime 2.0 (s KryptoVláďou)
- 20:00 Dolce Vita (3)
- 20:30 Design pro vás (10)
- 21:00 Najdi, sprav a prodej! (3)
- 04:00 Lovec chilli (Japonsko)
- 04:30 Nejlepší domov (7)
- 05:00 Lukovo spokojídlo (Masové koule v rajčatové omáčce)
- 05:30 Nejlepší recepty
- 06:00 Čas na Te. Be. (Vánočka podle babičky)
- 07:30 Dolce Vita (15)
- 08:00 Jóga – Energie života (12)
- 09:00 Moje Dubaj (11)
- 09:30 V mysli kuchaře (4)
- 10:00 Holky v kuchyni (17)
- 10:30 Nebesky dobré (10)
- 11:00 Teleshopping
- 11:30 Chlap za plotnou (25)
- 12:00 V Májině kuchyni (Návštěva na natáčení)
- 13:00 Teleshopping
- 13:30 Pizzaři z Parmy (7)
- 16:00 Lovec chilli (Japonsko)
- 16:30 Nejlepší domov (7)
- 17:00 Lukovo spokojídlo (Masové koule v rajčatové omáčce)
- 17:30 Teleshopping
- 18:00 Všechny chutě Maďarska (8)
- 19:00 Jóga – Energie života (1)
- 20:00 Blázen na cestách (Čína)
- 21:00 Billovo jídlo (4)
- 21:30 Luxusní delikatesy (3)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Lidé už mohou využívat celý nový areál minigolfu, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragédii, Pozorování perseid přilákalo na Prašivou i Havířováky)
- 04:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 04:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 04:50 Frýdlantský miniexpres (Farní zahradou tentokrát zněl dixieland)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Host dne (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 05:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 05:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (David Moravec, lední hokej, Olympijský vítěz 1998 z Nagana, Mistr světa 1999 a 2001, Autor zlatého gólu 2001, 4 medaile z České extraligy)
- 05:40 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 06:20 Z naší ZOO (Mláďata vyder malých)
- 06:25 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 06:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 06:33 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Lidé už mohou využívat celý nový areál minigolfu, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragédii, Pozorování perseid přilákalo na Prašivou i Havířováky)
- 07:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 07:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 07:50 Frýdlantský miniexpres (Farní zahradou tentokrát zněl dixieland)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Host dne (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 08:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 08:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (David Moravec, lední hokej, Olympijský vítěz 1998 z Nagana, Mistr světa 1999 a 2001, Autor zlatého gólu 2001, 4 medaile z České extraligy)
- 08:40 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 09:20 Z naší ZOO (Giboni si v ZOO užívají nový výběh)
- 09:25 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 09:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 09:33 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Lidé už mohou využívat celý nový areál minigolfu, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragédii, Pozorování perseid přilákalo na Prašivou i Havířováky)
- 10:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 10:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 10:50 Frýdlantský miniexpres (Farní zahradou tentokrát zněl dixieland)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Host dne (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 11:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 11:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (David Moravec, lední hokej, Olympijský vítěz 1998 z Nagana, Mistr světa 1999 a 2001, Autor zlatého gólu 2001, 4 medaile z České extraligy)
- 11:40 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 12:20 Z naší ZOO (Pávi korunkatí. Samice korunáče Sclaterova má nového partnera)
- 12:25 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 12:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 12:33 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Lidé už mohou využívat celý nový areál minigolfu, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragédii, Pozorování perseid přilákalo na Prašivou i Havířováky)
- 13:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 13:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 13:50 Frýdlantský miniexpres (Farní zahradou tentokrát zněl dixieland)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Host dne (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 14:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 14:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (David Moravec, lední hokej, Olympijský vítěz 1998 z Nagana, Mistr světa 1999 a 2001, Autor zlatého gólu 2001, 4 medaile z České extraligy)
- 14:40 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 15:20 Z naší ZOO (Zahájení provozu safari v ZOO Ostrava)
- 15:25 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 15:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 15:33 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 16:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 16:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 16:28 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 16:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, F-M opět zaplatí obědy některým školákům, Charita F-M připravila pro děti Galaxy tvoření, Gastrofestival F-M plný chutí zve na bohatý program)
- 16:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 16:50 Miniexpres Návsí (Před promítáním v letním kině v Návsí hrají kapely)
- 16:52 Orlovský miniexpres (Na sraz trucků v Orlové dorazilo 63 vozů)
- 16:54 Vítkovický miniexpres (OBVOD VÍTKOVICE INVESTUJE DO OPRAV ŠKOLSKÝCH BUDOV)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Host dne (Petra Špornová, pořadatelka přehlídky: Fashion Storm propojuje českou módu a tuzemské návrháře)
- 17:25 Z naší ZOO (Největší skupina hulmanů v historii ZOO)
- 17:27 Studuj u nás (Střední školy s energetickými obory kladou důraz na praxi, Soutěž na OA a SOŠL v Opavě, Mezinárodní turnaj ve florbale v Hlučíně)
- 17:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 17:44 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 17:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studie vytipovala dalších 180 míst na parkování, Charitní šatník je vždy plný věcí i spokojených lidí, Z workshopu si odnášeli vlastní mechový obraz)
- 18:20 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 18:30 Host dne - repríza (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 18:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 19:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 19:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 19:28 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 19:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, F-M opět zaplatí obědy některým školákům, Charita F-M připravila pro děti Galaxy tvoření, Gastrofestival F-M plný chutí zve na bohatý program)
- 19:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 19:50 Miniexpres Návsí (Před promítáním v letním kině v Návsí hrají kapely)
- 19:52 Orlovský miniexpres (Na sraz trucků v Orlové dorazilo 63 vozů)
- 19:54 Vítkovický miniexpres (OBVOD VÍTKOVICE INVESTUJE DO OPRAV ŠKOLSKÝCH BUDOV)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Host dne (Petra Špornová, pořadatelka přehlídky: Fashion Storm propojuje českou módu a tuzemské návrháře)
- 20:25 Z naší ZOO (Mláďata u vzácných prasat z Filipín)
- 20:27 Studuj u nás (Střední školy s energetickými obory kladou důraz na praxi, Soutěž na OA a SOŠL v Opavě, Mezinárodní turnaj ve florbale v Hlučíně)
- 20:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 20:44 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 20:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studie vytipovala dalších 180 míst na parkování, Charitní šatník je vždy plný věcí i spokojených lidí, Z workshopu si odnášeli vlastní mechový obraz)
- 21:20 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 21:30 Host dne - repríza (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 21:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 22:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 22:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 22:28 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 22:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, F-M opět zaplatí obědy některým školákům, Charita F-M připravila pro děti Galaxy tvoření, Gastrofestival F-M plný chutí zve na bohatý program)
- 22:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 22:50 Miniexpres Návsí (Před promítáním v letním kině v Návsí hrají kapely)
- 22:52 Orlovský miniexpres (Na sraz trucků v Orlové dorazilo 63 vozů)
- 22:54 Vítkovický miniexpres (OBVOD VÍTKOVICE INVESTUJE DO OPRAV ŠKOLSKÝCH BUDOV)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Host dne (Petra Špornová, pořadatelka přehlídky: Fashion Storm propojuje českou módu a tuzemské návrháře)
- 23:25 Z naší ZOO (Čistá voda - základ života)
- 23:27 Studuj u nás (Střední školy s energetickými obory kladou důraz na praxi, Soutěž na OA a SOŠL v Opavě, Mezinárodní turnaj ve florbale v Hlučíně)
- 23:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 23:44 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 23:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 Slovácké cyklení
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 Poztrácená řemesla
- 18:29 Počasí
- 18:30 DOBRÉ ZPRÁVY
- 18:45 STUDIO 21
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 00:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 00:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 00:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 00:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 01:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 01:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 01:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 02:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 02:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 02:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 02:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 03:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 03:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 03:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 04:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 04:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 04:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 04:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 05:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 05:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 05:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 06:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 06:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 06:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 06:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 07:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 07:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 07:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 08:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 08:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 08:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 08:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 09:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 09:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 09:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 10:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 10:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 10:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 10:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 11:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 11:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 11:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 12:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 12:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 12:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 12:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 13:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 13:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 13:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 14:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 14:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 14:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 14:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 15:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 15:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 15:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 16:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 16:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 16:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 16:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 17:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 17:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 17:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:14 U nás v kraji (Milovníci cyklistiky hurá do EPO1!)
- 18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 18:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 18:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 18:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 18:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:36 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 19:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 19:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 19:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 19:38 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 19:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:14 U nás v kraji (Milovníci cyklistiky hurá do EPO1!)
- 20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 20:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 20:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 20:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 20:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:36 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 21:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 21:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 21:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 21:38 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 21:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:14 U nás v kraji (Milovníci cyklistiky hurá do EPO1!)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 22:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 22:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 22:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 22:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:36 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 23:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 23:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 23:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 23:38 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 23:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:10 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 00:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 00:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 01:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 01:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 01:40 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:10 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 02:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 02:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:10 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 03:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 03:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 04:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 04:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 04:40 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:10 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 05:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 05:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:10 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 06:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 06:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 07:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 07:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 07:40 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:10 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 08:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 08:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:10 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 09:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 09:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 10:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 10:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 10:40 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:10 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 11:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 11:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:10 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 12:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 12:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 13:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 13:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 13:40 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:10 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 14:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 14:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:10 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 15:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 15:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 16:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 16:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 16:40 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:10 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 17:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 17:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 18:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 18:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 19:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 19:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 20:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 20:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 21:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 21:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 22:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 22:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 23:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 23:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Kam vyrazit
- 00:30 Dobré zprávy
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Hasiči
- 01:30 Host dne
- 01:40 Středočeská nej
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 8
- 04:30 Špetka Slovácka
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 1
- 05:30 Host dne
- 05:40 Za oponou
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 18
- 06:30 Putování po regionech
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 11
- 07:30 Za oponou
- 07:40 Středočeské noviny
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 13
- 08:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Svět z blízka
- 09:30 Host dne
- 09:40 Středočeský magazín
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 15
- 10:30 Špetka Slovácka
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 10
- 11:30 Kam vyrazit
- 11:40 Hasiči
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 2
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 11
- 13:30 Host dne
- 13:40 Za oponou
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 18
- 14:30 Týden v regionech
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 8
- 15:30 Kam vyrazit
- 15:40 Středočeské noviny
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 10
- 16:30 Středočeská nej
- 16:40 Svět z blízka
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 6
- 17:30 Středočeský magazín
- 17:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 13
- 20:30 Kam vyrazit
- 20:40 Středočeské noviny
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres
- 21:30 Dobré zprávy
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 2
- 22:30 Host dne
- 22:40 Středočeská nej
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Za oponou
- 23:30 Hasiči
- 23:40 Středočeský magazín
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Putování v regionech
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Putování v regionech
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Putování v regionech
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Putování v regionech
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Putování v regionech
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Putování v regionech
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Putování v regionech
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Putování v regionech
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Dobré zprávy z regionů
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Dobré zprávy z regionů
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Dobré zprávy z regionů
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Dobré zprávy z regionů
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Před 10 lety
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Před 10 lety
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Před 10 lety
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Před 10 lety
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Před 10 lety
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Před 10 lety
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Před 10 lety
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Před 10 lety
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Před 10 lety
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Před 10 lety
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Před 10 lety
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Před 10 lety
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Před 10 lety
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Před 10 lety
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Před 10 lety
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Před 10 lety
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Před 10 lety
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Před 10 lety
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 David Švejnoha (156)
- 00:40 POČASÍ
- 00:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 00:45 HEADLINES
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (57)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Radka Vaverková (89)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 David Švejnoha (156)
- 03:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (140)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z PACOVA
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (9)
- 05:48 ŽIVĚ Z PACOVA
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 09:45 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 David Švejnoha (156)
- 10:58 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 Radka Vaverková (89)
- 12:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 13:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 14:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 16:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 16:45 POČASÍ
- 16:48 KULTURA
- 16:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 POČASÍ
- 17:18 STUDIO iVysočina
- 17:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 17:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 POČASÍ
- 17:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 17:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 Lenka Heuerová (58)
- 18:50 POČASÍ
- 18:53 KULTURA
- 18:58 HEADLINES
- 19:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 Lenka Heuerová (58)
- 20:50 POČASÍ
- 20:53 SPORT
- 20:58 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 21:45 POČASÍ
- 21:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 21:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 Lenka Heuerová (58)
- 22:50 POČASÍ
- 22:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 22:55 HEADLINES
- 23:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 23:10 SPORT
- 23:15 POČASÍ
- 23:18 STUDIO iVysočina
- 23:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 23:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 23:45 POČASÍ
- 23:48 STUDIO iVysočina
- 23:58 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Ваші гроші
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Ваші гроші
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Люди доброї волі
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Останній день диктатора
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 05:50 Vár a Kárpát-medence
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:30 Nemzeti Sporthíradó
- 06:31 Pollenjelentés
- 06:35 Vár a Kárpát-medence
- 06:36 Időjárás-jelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:21 Pollenjelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:16 Pollenjelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:33 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:21 Pollenjelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Itthon vagy!
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:20 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 Család'24
- 11:50 Vár a Kárpát-medence
- 11:51 Ma délelőtt
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Kárpát-medence
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Esély
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Summa
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:10 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:35 Vár a Kárpát-medence
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Pollenjelentés
- 18:45 Vár a Kárpát-medence
- 18:46 Ma este
- 18:50 Agenda
- 19:00 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:26 Pollenjelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 00:20 Akusztik (Everflash)
- 01:25 Mit kíván?
- 01:55 Esti Kornél
- 02:50 Az A38 Hajó színpadán (Mohai Tamás-Nagy Ádám)
- 03:40 Hullámhossz (Hesz Ádám)
- 03:55 Hullámhossz (Ahogy tudok...)
- 04:05 A38 BESZTOF
- 05:00 Vízipók-Csodapók III (Az öreg doktor)
- 05:05 A Kiscsacsi kalandjai I. sorozat (A Kiscsacsi képeskönyve)
- 05:10 A legkisebb Ugrifüles II (Ki kapja az ajándékot?)
- 05:20 Mesélj nekem! (Az aranyfogú királyfiak)
- 05:30 Frakk, a macskák réme (Szerénke művelődik)
- 05:35 A nagy ho-ho-ho horgász II (Horgász a kéményben)
- 05:40 Sebaj Tóbiás II (Sebaj Tóbiás és a huzat)
- 05:50 Mekk Elek az ezermester (Kutyalakzi)
- 06:00 Egy kupac kufli (Jó éjszakát, kuflik!)
- 06:10 Számoljunk Paulával V (Ling mama ételfutár szolgálata)
- 06:20 Számoljunk Paulával V (Paula, a divatkalap tervező)
- 06:35 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Tavaszi nagytakarítás)
- 06:45 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (A szüret)
- 06:55 Limb-lomb, a kincses sziget II (Lencse / Távcső)
- 07:20 Hetedhét kaland
- 07:30 M2 matricák - Hevül a vegyület (Szárazjég)
- 07:35 M2 matricák - Hevül a vegyület (Szárazjég)
- 07:45 Láng és a szuperverdák III (Fénylovasok)
- 08:05 Taina és Amazónia őrzői (Micsoda lajhár)
- 08:20 Taina és Amazónia őrzői (Beto, az amazonasi folyami delfin)
- 08:35 Leo da Vinci II (A handzsár)
- 08:45 Leo da Vinci II (A hengerelő)
- 09:00 Robovonatok III (Maxie új kütyüje)
- 09:10 Bohókás professzor (A nadrágod!)
- 09:25 Bobby és Bill (Öt kutya a házban)
- 09:35 Bobby és Bill (Varázslat)
- 09:50 Pocoyo IV (Az én hősőm)
- 09:55 Pocoyo IV (Mentőakció)
- 10:05 Pocoyo IV (Pocoyo barátja)
- 10:10 Maja, a méhecske (Tetűveszély)
- 10:20 Maja, a méhecske (Repedés a csigaházon)
- 10:35 Tickety Toc (Zöldségszüret / Tiktakballozás)
- 11:00 A legkisebb Ugrifüles II (Ki kapja az ajándékot?)
- 11:10 Mesélj nekem! (Az aranyfogú királyfiak)
- 11:20 Topo Gigio (Rómeó Bob és Júlia)
- 11:30 Simon (Az üveggolyó)
- 11:35 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Szabadesés)
- 11:45 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Öreg Jim kincse)
- 12:00 Alvin és a mókusok II (Sir Theodor)
- 12:10 Alvin és a mókusok II (Dave új kedvence)
- 12:25 Alvin és a mókusok II (A web sztárjai)
- 12:35 Alvin és a mókusok II (Dagaracki fivérek)
- 12:50 Paddington kalandjai (Paddington és a Szeretet-nap)
- 13:00 Paddington kalandjai (Paddington rollerezik)
- 13:10 Paddington kalandjai (Paddington és a kínai új év)
- 13:25 Lucky, a kölyök (Civakodó nagynénik)
- 13:35 Lucky, a kölyök (Teljes gőzzel!)
- 13:50 H2O: Egy vízcsepp elég II (Nate, az ellenállhatatlan)
- 14:15 Arthur és a kerekasztal gyermekei II (Tolvajlásért szolgaság)
- 14:30 Arthur és a kerekasztal gyermekei II (A szőrös hercegnő)
- 14:40 Sadie Sparks (Blaine bajban)
- 14:55 Zazie kisasszony II (A bajnok örök)
- 15:00 Zazie kisasszony II (Tarek ideges)
- 15:05 Pat, a kutya II (A tökéletes lombház)
- 15:15 Pat, a kutya II (Ajándék Lolának)
- 15:20 Pat, a kutya II (Hajrá, Pat!)
- 15:30 M2 matricák - Gyerekjáték (Kovács Luca -akrobatikus torna)
- 15:40 M2 matricák - Gyerekjáték (Jászapáti Petra-short track)
- 15:50 Kókusz Kokó, a kis sárkány (A tojás)
- 16:00 Kókusz Kokó, a kis sárkány (A csapda)
- 16:15 Kókusz Kokó, a kis sárkány (Szerelmes főszakács)
- 16:25 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Öreg Jim kincse)
- 16:40 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Öreg Jim kincse)
- 16:50 Robovonatok III (Kiütve)
- 17:00 Bohókás professzor (Na, ki a zseni?)
- 17:15 Alvin és a mókusok II (A láthatatlan mókus)
- 17:25 Alvin és a mókusok II (Theodor kívánsága)
- 17:35 Alvin és a mókusok II (Jeanette titkos kertje)
- 17:45 Alvin és a mókusok II (Kincsvadászat)
- 18:00 Leo da Vinci II (Az indiai kalmár)
- 18:15 Leo da Vinci II (Indulás)
- 18:25 Lucky, a kölyök (Már 10 éves!)
- 18:40 Lucky, a kölyök (Jimbo címlapra kerül!)
- 18:50 Pat, a kutya II (Falovacska)
- 19:00 Pat, a kutya II (Kedvenc játék)
- 19:05 Pat, a kutya II (Képzelt barát)
- 19:15 Taina és Amazónia őrzői (Kicsi, kék arapapagáj)
- 19:25 Taina és Amazónia őrzői (Rázós Belmiro)
- 19:40 Hetedhét kaland
- 19:50 Magyarország nagytájai (Dunántúli -középhegység)
- 19:55 Ütemmutató (Tárogató)
- 20:00 Heartland VI (Hosszú az út)
- 20:50 Esti Kornél
- 21:50 Mit kíván?
- 00:10 Gasztroangyal (Röjtökmuzsaj)
- 01:00 Az érzelmek tengerén II (20)
- 01:50 Érted mindent (83)
- 02:35 Névjegyek (Máté)
- 02:40 Itthon vagy! (Szelidi-tó vidéke)
- 03:00 Divat & dizájn
- 03:30 Magyar Krónika (Nem a lábával táncol az ember)
- 04:00 Nyár '24
- 05:55 Himnusz
- 05:58 Mindennapi (A szeretet erői)
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:34 Pollenjelentés
- 06:40 Hrvatska Kronika
- 07:05 Ecranul nostru
- 07:35 Mesterember leszek
- 08:00 Névjegyek (Kornél)
- 08:10 Bor, mámor, szerelem II (26)
- 09:05 Egy csodálatos asszony (2)
- 09:55 Egy Perc Híradó
- 10:00 Nyár '24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:49 Vár a Kárpát-medence (Habóczki Máté - Nyírbátor)
- 13:00 Melissa, a Zöld Völgy lánya (38)
- 13:45 Álmok álmodói (Ruttkai Éva)
- 13:55 Török ízek Refika konyhájából (7)
- 16:55 Gasztroangyal (Mároki tojás)
- 17:55 Vár a Kárpát-medence
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Pollenjelentés
- 18:41 Névjegyek (Péter)
- 18:50 Egy csodálatos asszony (3)
- 19:30 Mindennapi (A szeretet erői)
- 19:45 Bor, mámor, szerelem II (27)
- 20:40 SzerencsePerc
- 20:45 Skandináv Lottó
- 21:00 Doktor Ballouz (Üdvözlöm a feleségemet)
- 21:50 Mondd, ki vagyok én? (Carla)
- 22:35 Kenó
- 22:40 Időjárás-jelentés
- 22:45 Agapé (Csendben, Istennel)
- 23:40 Isten kezében (Keresztté lenni)
- 05:00 Olimpia - Párizs
- 07:30 Nemzeti Sporthíradó
- 07:45 Olimpia - Párizs
- 08:30 Labdarúgás
- 10:30 Nemzeti Sporthíradó
- 10:45 Fradi Tv
- 11:15 GÓÓÓL!2
- 16:30 Olimpia
- 17:00 Nemzeti Sporthíradó
- 17:15 Kerékpártúra
- 17:45 Felvezető műsor
- 18:00 UEFA Konferencia-liga
- 20:00 Értékelő műsor
- 20:15 #csakahonvéd
- 20:30 Olimpia
- 21:00 Nemzeti Sporthíradó
- 21:15 Labdarúgás
- 23:15 Merkantil Bank Liga
- 08:25 Főtér (Kőszeg)
- 09:20 Szerelmes földrajz (Visszatérések - Vukán György)
- 09:55 Koronás sas (33)
- 14:45 Városbújócska
- 18:00 Kontúr (Szigeti Ferenc gitáros)
- 18:45 Agenda
- 18:55 A Duna (Wachautól Magyarországig)
- 19:40 Kalendárium (Augusztus)
- 19:55 M5 História (Koppány)
- 20:35 Értelem és érzelem (1)
- 21:35 Vándorrege
- 23:20 A nő kétszer
- 00:15 Itthon vagy!: Gyógyturizmus
- 00:35 Vers mindenkinek: Áprily Lajos: Lassú szárnyak (Györgyi Anna)
- 00:36 Hetedhét kaland
- 00:45 M2 matricák - Hevül a vegyület: Buborék
- 00:50 M2 matricák - Hevül a vegyület: A levegő súlya
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Időjárás-jelentés
- 01:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:25 Károli 30 – Hit és tudomány
- 02:20 Epeiosz akció - TV szatíra
- 03:50 Magyar elsők: Az első magyar rendőrnők
- 04:05 Ridikül: Külföldi jövőkép kontra honvágy
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 Időjárás-jelentés
- 05:17 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:20 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 05:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: Névnapok
- 05:35 Itthon vagy!: Kelet-Balaton
- 05:55 Hetedhét kaland
- 06:05 M2 matricák - Hevül a vegyület: Buborék
- 06:07 M2 matricák - Hevül a vegyület: A levegő súlya
- 06:15 Kárpáti Krónika
- 07:05 Mindennapi: A szeretet erői
- 07:08 Vár a Kárpát-medence
- 07:15 Magyar Krónika: Lusitania-egy tragédia margójára
- 07:40 Időjárás-jelentés
- 07:45 Élő népzene: éves az Óbudai Népzenei Iskola (20)
- 10:30 Rome Reports - Vatikáni híradó
- 10:55 Neked szól!
- 11:00 Világ-Vallás
- 11:15 De őszintén!: A fiatalok helye az Egyházban
- 11:25 Az idegen gyermek
- 12:55 A hét műtárgya: Paul Cézanne: A tálaló
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:25 Hrvatska Kronika
- 13:55 Ecranul nostru
- 14:30 Magyar gazda
- 14:55 Kárpát-medence
- 15:20 Szerelmes földrajz: Hosszú úton- Korniss Péter
- 15:50 Hogy volt?!: András Ferenc
- 16:50 Nyár '24
- 19:00 Jó ebédhez szól a nóta
- 19:25 Jó ebédhez szól a nóta
- 20:00 Örökzöldek Józsefvárosból-Szenes Iván emlékkoncert 2011. (2/2)
- 20:57 Névjegyek: Péter
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:35 Vár a Kárpát-medence
- 21:40 Önök kérték!
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Pre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PIN- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:13 repríza OK Start
- 03:38 Pohádky (1)
- 08:30 repríza OK Start
- 12:26 Open Stage
- 18:02 Hvězdy manéže
- 18:49 Cirkus Cirkus Classic
- 19:50 V.I.P Koktejl
- 22:52 Open Stage