Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 01:50 Sukovitá duše
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Ignis Brunensis 2010
- 03:55 Veselá prasátka
- 04:20 Tlačenka poprvé v životě
- 04:50 Spolu na hranici (Skleněné pohraničí)
- 05:15 Etiketa (Oslovování)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Jeden tón je tvůj
- 06:35 Muži nestárnou
- 08:15 Chalupáři (9)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (13)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kdo probudí Pindruše ...?
- 14:05 Perníkářka a Větrný mládenec
- 14:40 Žalobnická pohádka
- 15:15 Rebelové
- 18:10 Chalupáři (10)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent (2)
- 21:40 Archiv
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (4)
- 01:00 Piráti: Skutečný příběh
- 01:55 Holubinky a ryzce
- 02:20 Jarošov nad Nežárkou
- 02:45 Slavíčci podruhé
- 03:25 Historie.cs
- 10:50 Neznámý Alain Delon
- 11:45 Válka se Zemí
- 14:05 Křížové cesty (Setkání)
- 14:35 Alžběta II. zblízka
- 15:20 Pozoruhodné dějiny Francie (1)
- 16:20 Oscar
- 17:40 Vztahy a pouta v přírodě
- 18:35 Krásné drsné Irsko
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Tři muži na zabití
- 21:40 Dva muži ve městě
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:33 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Archiv ČT24 (Lipno je naše moře)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zkraje
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:09 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:15 Newsroom ČT24 - Podcasty
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 04:55 Cyklistika ČR 2024 (MTB Cup Ostrava)
- 05:15 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 05:35 Dačického 12
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Svět motorů
- 07:40 BBV po 25 letech
- 07:50 Panorama
- 00:33 Nezahrávej si s ohněm
- 02:35 Dům voskových figurín
- 04:50 Jak se staví sen
- 06:10 Bolek a Lolek na Divokém západě
- 06:19 M.A.S.H (22)
- 06:43 M.A.S.H (23)
- 07:07 M.A.S.H (24)
- 07:36 M.A.S.H (25)
- 08:07 M.A.S.H (26)
- 08:39 Prima Česko
- 09:13 Prima Svět
- 09:46 Inkognito
- 10:52 Polda IV (Zlatý důl)
- 12:12 Receptář prima nápadů
- 13:08 Libovky Pepy Libického
- 13:43 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:22 Bajkeři
- 16:28 Všechno nebo nic
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:55 Česká spojka
- 04:35 Autosalon.tv
- 05:26 Bolek a Lolek mezi horníky (Ve starém dole)
- 05:34 Bolek a Lolek (Samostříl)
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:01 Příhody Bolka a Lolka
- 06:11 Velké putování Bolka a Lolka (Tajemství svatyně)
- 06:20 Top Gear VII (2)
- 07:16 Top Gear VII (3)
- 08:23 Top Gear VII (4)
- 09:28 Top Gear VII (5)
- 10:33 Top Gear VII (6)
- 11:36 Autosalon.tv
- 20:18 Skyfall
- 23:15 Hon na ponorku
- 00:23 Cesta samuraje
- 02:23 Kriminál
- 08:15 Holka nebo kluk
- 10:27 Zralé víno
- 12:30 Forrest Gump
- 15:21 Probuzení tmy
- 20:08 Chyť mě, když to dokážeš
- 23:01 Ničitel Conan
- 04:46 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Libovky Pepy Libického
- 06:21 Teď vaří šéf!
- 06:56 Poklad z půdy
- 10:30 Receptář prima nápadů
- 11:16 České chaty snů
- 12:12 Líbánky v Las Vegas
- 20:05 Ukradené dětství
- 21:52 Ošklivka Katka (Ticho před bouří)
- 23:01 Inkognito
- 23:57 Zoufalé manželky V (Lež má krátké nohy)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a vrabec)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari II (3)
- 06:40 Pošťák Pat a oslava
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Pohádky noci
- 12:30 Tlapková patrola
- 12:55 Tlapková patrola
- 13:20 U6 - Úžasný svět techniky
- 13:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:10 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:35 Šmoulové
- 14:55 Fazolčina kavárna II
- 15:20 Kamarádi z koše
- 15:30 Dynotrax Turbo
- 15:55 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:20 Tlapková patrola
- 16:40 Tlapková patrola
- 17:05 Ovečka Shaun II
- 17:15 Pan Tau (13)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak za sebou zabouchl dveře)
- 18:55 Zafari II (4)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (18)
- 19:40 B.O.T. a příšerky
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Dobrodružství v podzemí)
- 19:57 Přestávka ve vysílání 19:57-06:00
- 04:00 Mikulov
- 04:20 Závan východního větru
- 04:45 Divadlo žije!
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (6)
- 21:10 Člověk proti zkáze
- 04:39 Neuvěřitelné dorty III (19)
- 05:02 Ráj podle Bryana IV (Cesty vzhůru)
- 05:42 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:09 Neuvěřitelné dorty III (19)
- 06:31 Tyhle šaty beru! II (Máma, drama a slzy na krajíčku)
- 06:52 Tyhle šaty beru! II (Sourozenecká rivalita)
- 07:20 Tyhle šaty beru! II (Buď odvážná)
- 07:50 Tyhle šaty beru! II (Hledáš problémy?)
- 12:07 Neuvěřitelné dorty III (19)
- 12:37 Neuvěřitelné dorty III (20)
- 13:00 VIP Prostřeno!
- 14:24 Hledá se táta a máma
- 15:39 Neuvěřitelné dorty III (21)
- 04:29 Rodinná pouta II (Pozdní lítost)
- 05:37 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:12 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 07:15 Columbo (Kandidát zločinu)
- 14:32 Rodinná pouta II (Do naha)
- 15:44 1. MISE (Tým)
- 16:54 Nikdo není dokonalý
- 17:59 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:07 Jak se staví sen
- 22:13 Nikdo není dokonalý
- 23:19 Jak se staví sen
- 00:54 K věci
- 01:23 Prima HISTORIE
- 01:43 7 pádů Honzy Dědka
- 02:51 Hlavní zprávy
- 03:41 Krimi zprávy
- 03:58 Prima HISTORIE
- 04:18 Prima Česko
- 04:50 Autosalon.tv
- 06:00 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 06:33 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 07:02 Zprávy
- 07:27 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:25 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:25 Prima Svět
- 09:51 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:00 Zprávy
- 10:29 Prima ARCHIV
- 10:40 Prima MĚSTO
- 11:00 Partie PLUS
- 11:55 Polední zprávy
- 12:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 12:29 Lékaři v éteru
- 13:00 Zprávy
- 13:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:28 Prima HISTORIE
- 13:40 Prima MĚSTO
- 14:00 Zprávy
- 14:28 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:03 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:16 Showtime magazín
- 20:50 Malý velký svět (Dravý Detroit)
- 21:00 Zprávy
- 21:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:51 Partie PLUS
- 23:52 Generace deprese
- 04:12 Prima Česko
- 04:45 Prima Svět
- 05:18 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:19 Když žraloci útočí VI (Karolínský postrach)
- 07:10 Orlovec: Příběh dravce
- 12:13 Tep Atlantického lesa
- 13:26 Divočina z výšky
- 18:24 Prima Svět
- 18:57 Po stopách vylodění v Normandii (Den D)
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 01:50 Sukovitá duše
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Ignis Brunensis 2010
- 03:55 Veselá prasátka
- 04:20 Tlačenka poprvé v životě
- 04:50 Spolu na hranici (Skleněné pohraničí)
- 05:15 Etiketa (Oslovování)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Jeden tón je tvůj
- 06:35 Muži nestárnou
- 08:15 Chalupáři (9)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (13)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kdo probudí Pindruše ...?
- 14:05 Perníkářka a Větrný mládenec
- 14:40 Žalobnická pohádka
- 15:15 Rebelové
- 18:10 Chalupáři (10)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent (2)
- 21:40 Archiv
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (4)
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 01:50 Sukovitá duše
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Ignis Brunensis 2010
- 03:55 Veselá prasátka
- 04:20 Tlačenka poprvé v životě
- 04:50 Spolu na hranici (Skleněné pohraničí)
- 05:15 Etiketa (Oslovování)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Jeden tón je tvůj
- 06:35 Muži nestárnou
- 08:15 Chalupáři (9)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (13)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kdo probudí Pindruše ...?
- 14:05 Perníkářka a Větrný mládenec
- 14:40 Žalobnická pohádka
- 15:15 Rebelové
- 18:10 Chalupáři (10)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent (2)
- 21:40 Archiv
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (4)
- 01:45 Autobazar Monte Karlo II (4)
- 02:25 Sousedství (9)
- 03:10 U stánku II (15)
- 03:20 Ze dvora (8)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (62)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (63)
- 08:55 Zahradní proměny III (12)
- 09:55 Otec Braun (7)
- 11:55 Jak napálit advokáta
- 14:45 Švindlíři
- 20:10 Dobrodruh
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Holčička z iglú
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:15 Chuggington: Veselé vláčky II (24)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové II (25)
- 07:55 Zlatá mříž
- 09:40 Co ste hasiči II (Past)
- 14:45 Policajt ze školky
- 17:00 Discopříběh
- 22:55 Smrtonosná zbraň 3
- 00:55 Královna Alžběta
- 03:15 Trestanec
- 05:20 Čínský zvěrokruh
- 07:20 Chladné srdce
- 09:10 Bláznivá dovolená
- 11:10 Petr Pan
- 13:15 Spider-Man 3
- 16:00 Černá ovce
- 17:50 Jsem božská
- 20:00 Superman se vrací
- 23:05 Pohanský král
- 08:30 Kachní dynastie V (7)
- 09:30 Kobra 11 IV (9)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger VIII (23)
- 12:45 Válka skladů XIII (23)
- 14:45 Mistři zastavárny II (4)
- 15:40 Spartan: Týmová výzva II (4)
- 16:40 Kobra 11 IV (11)
- 18:40 Válka skladů XIII (25)
- 19:35 Mistři zastavárny II (6)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VIII (24)
- 23:10 Kobra 11 IV (11)
- 00:20 Teorie velkého třesku V (24)
- 02:00 Malý Sheldon V (7)
- 02:35 Svět podle Jima II (14)
- 03:15 Americký táta VII (15)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Stahovák IV
- 04:55 Film o filmu: Dědictví aneb Kurva se neříká
- 05:00 Máma III (19)
- 05:40 Ženatý se závazky (121)
- 06:30 Oggy a škodíci: Nová generace (5)
- 07:15 Bakugan: Evolutions (30)
- 07:25 Přátelé X (16)
- 08:20 Máma III (22)
- 08:45 Máma IV (3)
- 09:55 Malý Sheldon V (11)
- 11:30 Ženatý se závazky (123)
- 12:25 Dva a půl chlapa VIII (3)
- 13:15 Přátelé X (16)
- 14:10 Teorie velkého třesku V (24)
- 15:55 Máma IV (7)
- 17:25 Svět podle Jima II (16)
- 18:20 Dva a půl chlapa VIII (5)
- 19:10 Malý Sheldon V (13)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (4)
- 21:40 Přátelé X (18)
- 22:40 Americký táta VII (17)
- 23:30 Dva a půl chlapa VIII (5)
- 00:20 Myšlenky zločince VIII (18)
- 01:00 Myšlenky zločince VIII (19)
- 01:40 Myšlenky zločince VIII (20)
- 02:20 Médium V (11)
- 03:00 Vraždy v Kitzbühelu XV (6)
- 03:45 Koření
- 04:05 Na lovu II
- 04:50 Co na to Češi
- 05:25 Riskuj!
- 06:20 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:05 Na lovu II
- 07:55 MasterChef Česko II (12)
- 10:15 Vraždy v Kitzbühelu XV (7)
- 11:10 Médium V (10)
- 12:00 Specialisté (Štvanice)
- 13:00 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko II (13)
- 14:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (8)
- 15:25 Médium V (11)
- 22:35 Médium V (12)
- 23:25 Vraždy v Kitzbühelu XV (8)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med IX (9)
- 01:05 Vyměněné osudy II (75)
- 02:40 Čarodějky IV (22)
- 03:20 Nemocnice Chicago Med IX (9)
- 04:25 Ulice (4357)
- 06:00 Hledá se dům pro milionáře: Los Angeles V (7)
- 07:50 Poldark III (9)
- 09:00 Poldark IV (1)
- 10:10 Vítejte doma IV
- 11:55 Mateřská láska II (14)
- 16:10 Poldark IV (2)
- 17:20 Poldark IV (3)
- 18:25 Doktorka Quinnová II (27)
- 19:20 Doktorka Quinnová III (1)
- 04:35 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: Phönix Lübeck - Borussia Dortmund
- 20:00 1:1 Sport Show (73)
- 20:35 Big Summer Games 2024
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Běhej lesy - Bílá
- 21:20 Česká Enduro Serie 2024 - Ještěd
- 21:35 Házená: Rhein-Neckar Löwen - Füchse Berlin
- 17:05 Carabao Cup Highlights (1)
- 17:35 ČEZ RunTour - Olomouc
- 17:55 Fotbal: SV Meppen - Hamburger SV
- 22:45 Big Summer Games 2024
- 23:00 Fotbal: Stade Reims - Lille OSC
- 00:25 Hymna SR
- 00:29 Prehnití
- 02:10 Správy „N“
- 03:05 Góly - body - sekundy
- 03:25 Počasie
- 03:35 Neskoro večer
- 04:35 Cestou necestou (Sunshine Coast)
- 05:05 Správy „N“
- 05:55 Nebíčko v papuľke
- 06:30 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II (Kocúr Frank)
- 06:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom zmeškali zatmenie)
- 06:50 Jurošík
- 07:00 Rusty II
- 07:05 Medvedík Pompon II
- 07:10 Poštár Pat
- 07:25 Štyria kamaráti a pes
- 07:50 Bluey
- 08:00 Zberateľ zvukov (Hlasná hudba)
- 08:05 Šmolkovia - nové príbehy
- 08:15 Spirit, voľnosť nadovšetko (Zoznámenie)
- 08:40 Šéfkuchár Shane (Darček pre Maggie)
- 08:50 Athleticus
- 08:55 Zázračný ateliér
- 09:15 Príbeh rieky Hron (2)
- 09:35 Vitaj, Zuzanka!
- 10:15 Na krídlach (Kolumbia)
- 11:10 Nebíčko v papuľke
- 11:40 Gastromap
- 14:35 Agatha Christie: Poirot (Rodský trojuholník)
- 15:25 Moje povstanie.SK
- 15:40 Život na úteku
- 18:15 Veľkou lyžicou (Ryby z riek)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:50 Góly - body - sekundy
- 22:40 Eštebák
- 00:22 Hymna SR
- 00:23 Správy „N“
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Kapura
- 09:20 Farmárska revue (Farmárska revue ŠPECIÁL)
- 10:05 Letná rybačka
- 10:15 S rozumom do hory (S rozumom do hory - PRAKTICKÉ POĽOVNÍCTVO)
- 10:30 Rybárik, spútaný s riekou
- 11:00 Ostrov na vode
- 11:25 Niva rieky Latorice
- 12:00 Rozprávky 15 sestier (Tri nevesty)
- 12:45 Piesočná potvorka (Posledné želanie)
- 13:15 Orientácie
- 13:45 Ako sa Vinco zaťal
- 15:05 Maroško (Vzdor)
- 16:10 Môj vienok zelený
- 16:45 Straty a nálezy (Naďa)
- 17:50 Čekyho hudobný labák
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:50 Poštár Pat
- 19:05 Štyria kamaráti a pes
- 19:25 Vstúpte do sveta tanca
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 19:50 Athleticus
- 19:54 Slovo
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 01:50 Sukovitá duše
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Ignis Brunensis 2010
- 03:55 Veselá prasátka
- 04:20 Tlačenka poprvé v životě
- 04:50 Spolu na hranici (Skleněné pohraničí)
- 05:15 Etiketa (Oslovování)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Jeden tón je tvůj
- 06:35 Muži nestárnou
- 08:15 Chalupáři (9)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (13)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kdo probudí Pindruše ...?
- 14:05 Perníkářka a Větrný mládenec
- 14:40 Žalobnická pohádka
- 15:15 Rebelové
- 18:10 Chalupáři (10)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent (2)
- 21:40 Archiv
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (4)
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 01:50 Sukovitá duše
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Ignis Brunensis 2010
- 03:55 Veselá prasátka
- 04:20 Tlačenka poprvé v životě
- 04:50 Spolu na hranici (Skleněné pohraničí)
- 05:15 Etiketa (Oslovování)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Jeden tón je tvůj
- 06:35 Muži nestárnou
- 08:15 Chalupáři (9)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (13)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kdo probudí Pindruše ...?
- 14:05 Perníkářka a Větrný mládenec
- 14:40 Žalobnická pohádka
- 15:15 Rebelové
- 18:10 Chalupáři (10)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent (2)
- 21:40 Archiv
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (4)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Cez lupu
- 01:30 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:25 Počasie
- 02:35 Týždeň vo svete
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:50 Cez lupu
- 04:25 Správy "N"
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň vo svete
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:30 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Svet v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:25 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 Téma :24
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:25 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:25 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri 2024 - zostrihy
- 17:40 Reportéri 2024 - zostrihy
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Fetiše televízie: Vtipnejší nie vždy vyhráva
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Archív :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň vo svete
- 00:00 Slídil
- 02:00 Vzpomeň si
- 03:30 Šance na lásku
- 06:15 Podoby lásky
- 08:05 Mrňouskové 2: Daleko od domova
- 09:45 A do kuchyně!
- 11:35 Seznam přání
- 13:10 Ostrov delfínů
- 14:50 Princezna a profesor
- 18:15 Šiška Deluxe
- 20:15 Ve jménu krve
- 21:50 Pojď se mnou
- 23:30 Den zrady
- 00:35 Soudní síň (Speciální třída)
- 01:25 Noviny
- 02:00 Krimi
- 02:20 Noviny
- 02:55 Záchranáři v akci
- 03:30 Vaří vám to
- 04:00 Na chalupě
- 04:45 Nové bydlení
- 05:30 Krimi
- 05:55 Noviny
- 06:25 Krimi
- 06:50 Noviny
- 07:30 15 min. kuchař
- 10:50 Profesionálové II (Degradace)
- 11:45 Tři cesty k domovu (1)
- 13:00 Dědictví (17)
- 14:10 Holka na krátkou trať
- 15:50 Nová zahrada
- 16:50 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 V sedmém nebi
- 22:20 Mravenci nesou smrt
- 00:20 Rodinné prípady
- 01:05 Modré z neba
- 02:30 Aj múdry schybí
- 05:15 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 09:35 Aj múdry schybí
- 13:55 Susedia
- 16:20 Horná Dolná III (Apríl)
- 17:10 Horná Dolná III (Tancovačka)
- 18:00 Horná Dolná III (Rallye)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:45 Survivor
- 22:55 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 08:50 Pevnost Boyard (1)
- 10:50 LEGO Masters - Amerika (6)
- 11:40 Přelétavá léta (2)
- 12:30 Na chalupě – Austrálie IV (8)
- 13:30 Výjimečné manželky (1)
- 14:30 Pevnost Boyard (2)
- 16:35 Váš dokonalý domov III (7)
- 17:40 Utajený šéf V (6)
- 22:35 Příběhy z cel smrti (6)
- 23:30 Bohatí a chudí VI (6)
- 05:25 Před kamerou XXI (33)
- 06:00 Zkus mě rozesmát
- 07:55 Čtyřicítka na krku
- 10:10 Smrtelné stroje
- 15:35 Chevalier
- 17:25 Duna
- 20:00 Láska napříč věkem
- 21:55 Čtyři dobré dny
- 23:35 DogMan
- 00:05 Vlajka smrti II (Narozeniny Kalypsó)
- 00:35 Equalizer 3: Poslední kapitola
- 02:20 Sestra II
- 04:10 Wanted
- 06:00 S tebou nikdy
- 07:45 Mistrovské dílo
- 09:20 Chůvy
- 11:05 Září
- 12:55 Mořské jiskry
- 14:35 Opilí láskou
- 16:10 Král Charles III.
- 17:40 Scott Pilgrim proti zbytku světa
- 20:05 Creed III
- 22:00 Halloween zabíjí
- 23:45 Veliká III (5)
- 00:00 Turista II (5)
- 01:00 Turista II (6)
- 02:00 Nit z přízraků
- 04:10 Protest
- 06:00 Bahno z Mississippi
- 08:10 Kovboj Bebop
- 10:05 Od písně k písni
- 12:10 Malý Sheldon VII (12)
- 12:30 Malý Sheldon VII (13)
- 12:55 Vlajka smrti II (Narozeniny Kalypsó)
- 13:20 Nic ve zlým
- 15:05 Případ Goldman
- 17:00 Zimní král (2)
- 17:55 Dobrý člověk
- 20:00 Sektor III (1)
- 21:00 Julia II (Humr po americku)
- 21:50 Noční let (3)
- 22:40 Matčina pomsta
- 00:40 Hořící Mississippi
- 02:45 Na lovu
- 04:30 Slunce
- 06:00 Romantický průvodce po ztracených místech
- 07:50 Chtěl jsem se ukrýt
- 09:50 Operace Camarón
- 11:35 Hanebný pancharti
- 14:10 Vlasy
- 16:10 Chtěl jsem se ukrýt
- 20:00 Men
- 21:40 Mlčení jehňátek
- 23:40 Hannibal
- 00:05 Noc 12
- 02:00 Chladnokrevně
- 04:15 Mamma Roma
- 06:00 Blanquita
- 07:40 Palčivé dny
- 09:50 Anti-squat
- 11:25 1976
- 13:05 Ona je ta pravá
- 14:50 Středomořská horečka
- 16:40 Palčivé dny
- 18:50 Blanquita
- 20:30 Žena
- 22:30 Návrat do Soulu