Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:50 Zpívá celá rodina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Pomoc bez hranic)
- 05:15 Etiketa (Představování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Jak v Bratrouchově vyzráli na hastrmana
- 07:05 O buchtách a milování
- 07:45 Upír ve věžáku
- 08:45 Úsměvy Vladimíra Slavínského
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 10:30 Walker: Independence (11)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Dvojčata
- 14:10 Kalhoty od krejčího ze Lhoty
- 15:10 Muži nestárnou
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hodinářův učeň
- 21:50 Hitparáda televizní zábavy
- 01:25 Ve víně je vražda (1)
- 02:10 Před půlnocí
- 02:35 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 03:15 S papežem na druhém konci světa
- 03:40 Za zbrašovským aragonitem
- 04:00 Divnopis (Bošilec)
- 04:05 Historie.cs
- 05:00 Kam k nám (7)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Ve stínu kakaovníku
- 06:20 Ve službách Alžběty II.
- 07:10 Láska pandí matky
- 08:00 Evropa z výšky (Španělsko)
- 08:45 Cyklotoulky
- 09:00 Na plovárně s Ladislavem Špačkem
- 09:25 Normandie, země hojnosti
- 12:40 Noc
- 16:00 Pirát sedmi moří
- 17:35 Špióni v přírodě (4)
- 20:00 Adios, Django
- 21:35 Super prohnilí
- 23:20 Francouzská spojka (1)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 Interview ČT24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Spojnice břehů)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Zkraje
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Lipno je naše moře)
- 22:32 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:00 ME v plážovém volejbalu žen 2024 Nizozemsko (Švýcarsko - Nizozemsko)
- 05:05 Golf Time
- 05:25 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Jítravy)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 ME v plážovém volejbalu mužů 2024 Nizozemsko (Nizozemsko - Rakousko)
- 07:00 ME v plážovém volejbalu mužů 2024 Nizozemsko (Lotyšsko - Švýcarsko)
- 04:07 Jak se staví sen
- 05:12 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Velké putování Bolka a Lolka
- 06:10 M.A.S.H (18)
- 06:34 M.A.S.H (19)
- 06:58 M.A.S.H (20)
- 07:23 M.A.S.H (21)
- 07:53 M.A.S.H (22)
- 08:25 M.A.S.H (23)
- 08:57 Autosalon.tv
- 10:04 Prima Pauza: Partička (Blázni: Hasič v akci i mimino)
- 10:15 Kdo se ptá?
- 11:20 Máme rádi Česko
- 13:13 Polda IV (Pomsta)
- 14:31 Zralé víno
- 16:35 Holka nebo kluk
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda IV (Zlatý důl)
- 21:30 Polda IV (Detektivka)
- 22:43 Na férovku
- 04:25 Spravedlnost v krvi XII (Staří přátelé)
- 05:21 Těžká dřina
- 06:00 Bolek a Lolek mezi horníky (Horníci)
- 06:09 Prima Pauza: Partička
- 06:17 Partička
- 06:50 Top Gear VII (1)
- 07:51 Top Gear VI (7)
- 08:56 Top Gear VI (8)
- 10:01 Top Gear VII (3)
- 11:08 Top Gear VII (4)
- 20:17 Ničitel Conan
- 22:26 Cesta samuraje
- 04:47 Sběratelé kostí IX (Vražedná terapie)
- 05:41 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:20 Policie v akci
- 07:01 Zločiny ze sousedství (Rodiče na pranýři)
- 07:56 V plamenech II (Jednou to přijde)
- 16:31 Big Ben (Smrt v křoví)
- 01:52 Smrtonosná hra
- 04:05 Námořní vyšetřovací služba XIII (Pokrevní bratři)
- 05:02 M.A.S.H
- 05:32 M.A.S.H
- 06:00 Nad krajinou
- 06:06 M.A.S.H
- 06:28 Námořní vyšetřovací služba XIII (Pokrevní bratři)
- 07:24 Námořní vyšetřovací služba XIII (Kolo osudu)
- 08:20 Město Ember
- 10:12 Exodus: Bohové a králové
- 13:16 Čarodějnice
- 15:06 Forrest Gump
- 17:57 Hádkovi
- 22:45 Ledové tornádo
- 04:50 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Karolína, domácí kuchařka
- 06:40 Teď vaří šéf!
- 07:15 Poklad z půdy
- 10:47 Receptář prima nápadů
- 11:41 Libovky Pepy Libického
- 12:15 Osudové léto na Kypru
- 20:07 Pouta pomsty
- 21:55 Ošklivka Katka (Tady mě máte)
- 23:03 Inkognito
- 23:58 Zoufalé manželky V (Mít a nemít peníze)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a tygr)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari II (2)
- 06:40 Pošťák Pat a ovečky, které proklouzly z ohrady
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Seal Team: Pár správných tuleňů
- 12:05 Kiwi a Strit III
- 12:10 My holky z Městečka (6)
- 12:40 Říkání o víle Amálce
- 12:50 Charlie 2 - Všichni pejskové musí jít do nebe
- 14:10 Šikulové
- 14:40 B.O.T. a příšerky
- 14:50 Šmoulové
- 15:15 Fazolčina kavárna II
- 15:35 Kamarádi z koše
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:35 Tlapková patrola
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:10 MasterChef Junior VIII (11)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak se konečně vyspal)
- 18:55 Zafari II (3)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (17)
- 19:45 B.O.T. a příšerky
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (U jezera Lochness)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 01:45 Cirque du Soleil: Vzdálené světy
- 03:20 BRAVO! Milan Paľa
- 03:50 Plasty: do raket i na silonky
- 04:15 Divadlo žije!
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 23:00 Jersey Boys
- 04:33 Prostřeno v Británii XVIII (36)
- 04:56 Ráj podle Bryana IV (Visí to ve vzduchu)
- 05:37 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:10 Neuvěřitelné dorty III (17)
- 06:32 Tyhle šaty beru! II (Bez bot ani ránu)
- 06:53 Tyhle šaty beru! II (Rozpočtové trable)
- 07:14 Tyhle šaty beru! II (Liška v kurníku)
- 07:43 Tyhle šaty beru! II (Zkrocení zlých saní)
- 12:07 Neuvěřitelné dorty III (17)
- 12:37 Neuvěřitelné dorty III (18)
- 13:00 VIP Prostřeno!
- 14:24 Hledá se táta a máma
- 15:38 Neuvěřitelné dorty III (19)
- 04:25 Rodinná pouta II (Poslední přání)
- 05:31 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:20 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 07:19 Columbo (To je vražda, řeklo portské)
- 16:51 Nikdo není dokonalý
- 17:55 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:06 Jak se staví sen
- 22:13 Nikdo není dokonalý
- 23:19 Jak se staví sen
- 01:06 K věci
- 01:36 Prima Česko
- 02:09 Prima HISTORIE
- 02:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:05 7 pádů Honzy Dědka
- 04:22 K věci
- 04:52 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 06:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 07:00 Zprávy
- 07:27 Prima Česko
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Prima ARCHIV
- 08:41 Prima MĚSTO
- 09:00 Zprávy
- 09:29 Lékaři v éteru
- 10:00 Zprávy
- 10:16 Generace deprese
- 11:00 Zprávy
- 11:24 Prima MĚSTO
- 11:36 Prima ARCHIV
- 11:55 Polední zprávy
- 12:19 Co na to vaše zdraví
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:27 Prima MĚSTO
- 13:39 Prima HISTORIE
- 13:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:33 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:04 Hlasy zločinu
- 15:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:14 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 20:51 Malý velký svět (Mini Midi Festival)
- 20:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:00 Zprávy
- 21:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:50 Hlasy zločinu
- 23:47 360⁰
- 04:40 Největší loupeže s Piercem Brosnanem (Krádež v hotelu Pierre)
- 05:36 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:12 Tajemství odhalená z výšky (Pod vodou)
- 06:56 Veterináři z Arktidy II (Rys se selhávajícími ledvinami)
- 07:24 Veterináři z Arktidy II (Postroj pro ledního medvěda)
- 07:52 Nezdary predátorů (Na lovu)
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:50 Zpívá celá rodina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Pomoc bez hranic)
- 05:15 Etiketa (Představování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Jak v Bratrouchově vyzráli na hastrmana
- 07:05 O buchtách a milování
- 07:45 Upír ve věžáku
- 08:45 Úsměvy Vladimíra Slavínského
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 10:30 Walker: Independence (11)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Dvojčata
- 14:10 Kalhoty od krejčího ze Lhoty
- 15:10 Muži nestárnou
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hodinářův učeň
- 21:50 Hitparáda televizní zábavy
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:50 Zpívá celá rodina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Pomoc bez hranic)
- 05:15 Etiketa (Představování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Jak v Bratrouchově vyzráli na hastrmana
- 07:05 O buchtách a milování
- 07:45 Upír ve věžáku
- 08:45 Úsměvy Vladimíra Slavínského
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 10:30 Walker: Independence (11)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Dvojčata
- 14:10 Kalhoty od krejčího ze Lhoty
- 15:10 Muži nestárnou
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hodinářův učeň
- 21:50 Hitparáda televizní zábavy
- 01:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (13)
- 02:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (14)
- 03:00 Sousedství (7)
- 03:20 Ze dvora (8)
- 03:30 U stánku II (15)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (60)
- 04:05 Ušák Jaromíra Bosáka (61)
- 04:25 Zahradní proměny III (7)
- 05:10 Zahradní proměny III (8)
- 06:00 Moje místa (Anna K.)
- 07:00 Případy detektiva Murdocha XII (10)
- 08:00 Zahradní proměny III (9)
- 09:00 Zahradní proměny III (10)
- 12:05 Partie krásného dragouna
- 13:40 Cukrárna (12)
- 15:00 Otec Braun (7)
- 23:05 Invictus: Neporažený
- 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2 (Pozor na tlak)
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Holčička z iglú
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:20 Chuggington: Veselé vláčky II (20)
- 07:10 Alvin a Chipmunkové II (23)
- 08:00 Chladné srdce
- 09:35 Co ste hasiči II (Blackout)
- 12:45 Kdopak to mluví 2
- 14:25 Babovřesky 3
- 16:40 Debbie a její parťačky
- 22:40 Cizinec ve vlaku
- 00:20 Trestanec
- 02:35 Boj o Hedvábnou stezku
- 08:45 Kriminálka Las Vegas VII (Visačky)
- 09:40 Babovřesky 2
- 12:05 Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery
- 13:50 Konečně doma
- 15:35 Petr Pan
- 17:35 12 nezdolných sirotků
- 20:00 Spider-Man 3
- 22:50 Kruh
- 01:10 Mistři renovací III (16)
- 01:55 Kachní dynastie V (5)
- 02:40 Strážci hranic: Austrálie IV (17)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VIII (22)
- 04:05 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 04:30 Draft NHL 2024
- 04:45 Rentor Rally magazín 2024 (6)
- 04:55 Česká Enduro Serie 2024 - Klínovec
- 05:15 Walker, Texas Ranger VIII (21)
- 06:00 Strážci hranic: Austrálie IV (18)
- 06:20 Mistři zastavárny (14)
- 07:15 Mistři renovací III (16)
- 08:15 Kachní dynastie V (5)
- 09:15 Kobra 11 IV (7)
- 11:20 Novashopping
- 11:35 Walker, Texas Ranger VIII (22)
- 12:35 Válka skladů XIII (19)
- 13:30 Válka skladů XIII (21)
- 14:30 Mistři zastavárny II (1)
- 15:00 Red Bull Showrun
- 16:40 Kobra 11 IV (9)
- 18:40 Válka skladů XIII (23)
- 19:35 Mistři zastavárny II (4)
- 20:30 První rána
- 22:05 Walker, Texas Ranger VIII (23)
- 23:00 Kobra 11 IV (9)
- 00:20 Teorie velkého třesku V (20)
- 02:00 Malý Sheldon V (5)
- 02:40 Svět podle Jima II (12)
- 03:20 Americký táta VII (13)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Film o filmu: Babovřesky 2
- 04:40 Máma III (17)
- 06:00 Ženatý se závazky (119)
- 06:50 Bernieho dobrodružství (30)
- 07:05 Oggy a škodíci: Nová generace (1)
- 07:15 Bakugan: Evolutions (29)
- 07:30 Přátelé X (14)
- 08:25 Máma III (21)
- 09:55 Malý Sheldon V (9)
- 11:30 Ženatý se závazky (121)
- 12:25 Dva a půl chlapa VII (22)
- 12:50 Dva a půl chlapa VIII (1)
- 13:15 Přátelé X (14)
- 14:10 Teorie velkého třesku V (20)
- 15:55 Máma III (22)
- 16:15 Máma IV (3)
- 17:25 Svět podle Jima II (14)
- 18:15 Dva a půl chlapa VIII (3)
- 19:10 Malý Sheldon V (11)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (24)
- 21:40 Přátelé X (16)
- 22:35 Americký táta VII (15)
- 23:25 Dva a půl chlapa VIII (3)
- 04:10 Na lovu II
- 04:50 Riskuj!
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu II
- 07:25 MasterChef Česko II (11)
- 10:15 Vraždy v Kitzbühelu XV (6)
- 11:10 Médium V (9)
- 12:00 Specialisté (Hon na Gekkona)
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (12)
- 14:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (7)
- 15:25 Médium V (10)
- 22:35 Médium V (11)
- 23:25 Vraždy v Kitzbühelu XV (7)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med IX (8)
- 01:15 Vyměněné osudy II (73)
- 02:50 Čarodějky IV (21)
- 03:30 Nemocnice Chicago Med IX (8)
- 08:15 Čarodějky V (1)
- 09:10 Malé lásky III (8)
- 10:05 Vítejte doma IV
- 11:50 Mateřská láska II (12)
- 16:10 Poldark III (9)
- 17:15 Poldark IV (1)
- 20:15 Loď snů: Macau
- 04:25 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: SSV Ulm 1846 - Bayern Mnichov
- 11:00 Carabao Cup Highlights (1)
- 11:30 Mystic Skate Cup
- 20:05 Spade poker show 2024 (11)
- 20:35 1:1 Sport Show (72)
- 21:10 Sportovní noviny
- 21:15 Big Summer Games 2024
- 21:45 Házená: SC Magdeburg - Füchse Berlin
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 FCSB - AC Sparta Praha
- 00:15 Hymna SR
- 00:17 Ordinácia s výhľadom na more (Matka a syn)
- 01:45 Správy „N“
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 02:55 Počasie
- 03:00 Don Matteo (Rodičia a deti)
- 04:00 Candice Renoirová IV (Oko za oko a svet bude slepý)
- 04:55 Správy „N“
- 05:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom predpovedali počasie)
- 05:55 Jurošík
- 06:00 Príbeh rieky Hron (1)
- 06:20 Zázračný ateliér
- 06:50 Rusty II
- 06:55 Medvedík Pompon II (Ockove sánky)
- 07:00 Poštár Pat
- 07:15 Štyria kamaráti a pes
- 07:40 Bluey
- 07:50 Zberateľ zvukov (Hojdanie jabĺk)
- 07:55 Šmolkovia - nové príbehy
- 10:05 Hoodie II
- 10:15 Hoodie II
- 10:30 Sršne v úli (Klubovňa)
- 11:00 Sršne v úli (Súperi)
- 11:40 Nebíčko v papuľke
- 12:15 Gastromap
- 12:40 Neposlušní
- 13:20 Milujem Slovensko
- 14:50 Julie Lescautová (5)
- 16:20 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Sunshine Coast)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Neskoro večer
- 23:10 Hit roka
- 00:14 Hymna SR
- 00:15 Správy „N“
- 01:05 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:10 Ľudia na hranici (CZ)
- 06:35 Ľudia na hranici (CZ)
- 07:00 Ľudia na hranici (CZ)
- 07:25 Ľudia na hranici (CZ)
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Motešice)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Zo Stredočeského kraja)
- 09:20 Cesta hrdinov SNP (7)
- 09:35 PPPíter v Afrike
- 09:45 Afrika na pionieri
- 10:00 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:15 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:25 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:40 Extrémne vo svete (Rafting na Soči)
- 10:55 Jeden deň (Nočná služba)
- 11:20 VAT
- 14:25 SK Dejiny (Orava v starších dobách)
- 15:20 Reverend (2)
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 20:01 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 22 anjelov
- 22:00 El presidente (7)
- 22:50 Ranger (Súdržnosť)
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:50 Zpívá celá rodina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Pomoc bez hranic)
- 05:15 Etiketa (Představování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Jak v Bratrouchově vyzráli na hastrmana
- 07:05 O buchtách a milování
- 07:45 Upír ve věžáku
- 08:45 Úsměvy Vladimíra Slavínského
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 10:30 Walker: Independence (11)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Dvojčata
- 14:10 Kalhoty od krejčího ze Lhoty
- 15:10 Muži nestárnou
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hodinářův učeň
- 21:50 Hitparáda televizní zábavy
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:50 Zpívá celá rodina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Pomoc bez hranic)
- 05:15 Etiketa (Představování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Jak v Bratrouchově vyzráli na hastrmana
- 07:05 O buchtách a milování
- 07:45 Upír ve věžáku
- 08:45 Úsměvy Vladimíra Slavínského
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 10:30 Walker: Independence (11)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Dvojčata
- 14:10 Kalhoty od krejčího ze Lhoty
- 15:10 Muži nestárnou
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hodinářův učeň
- 21:50 Hitparáda televizní zábavy
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Týždeň v ekonomike
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň v ekonomike
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:30 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 Téma :24
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Reportéri 2024 - zostrihy
- 20:40 Reportéri 2024 - zostrihy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň vo svete
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň v ekonomike
- 01:15 Krásky z Dubaje
- 03:30 Rádio Rebelka
- 06:15 Netvor
- 07:50 Poslední družička
- 09:30 Mimořádný sen
- 13:05 Jako delfín
- 14:45 Slunce, seno, erotika
- 16:40 Upír junior
- 18:15 Božská Florence
- 20:15 Dobrý šéf
- 22:20 12 hodin na odplatu
- 00:35 První oddělení II
- 01:20 Policisté v akci
- 02:05 Policisté v akci
- 02:50 Noviny
- 03:20 Soudní síň (Kašleš na malého)
- 04:05 Soudní síň (Hrob)
- 04:50 Krimi
- 05:15 Noviny
- 05:50 Krimi
- 06:10 Noviny
- 06:45 Vaří vám to
- 07:25 Soudní síň (Zabili jste ji, tak plaťte)
- 08:30 Soudní síň (Speciální třída)
- 09:30 Záchranáři v akci
- 10:25 Nemocnice (11)
- 11:30 Kriminálka Kraj (Bezmocné 2/2)
- 12:30 Mravenci nesou smrt
- 14:25 Poslední sezóna 2
- 15:40 Bylo nás šest (Výhra)
- 16:55 Na chalupě
- 17:55 Nové bydlení
- 20:20 Dědictví (17)
- 21:20 Tři cesty k domovu (1)
- 01:20 Aj múdry schybí
- 02:25 Partička
- 03:15 Adela show
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:00 Aj múdry schybí
- 11:00 Dunaj, k vašim službám II (17)
- 15:05 Horná Dolná XIII (9)
- 16:00 Horná Dolná XIII (10)
- 17:00 Horná Dolná XIII (11)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:45 Survivor
- 23:00 Rodinné prípady
- 23:40 Rodinné prípady
- 00:35 Luxusní domy III (13)
- 01:00 Projekt "Domov" III (7)
- 01:50 Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny II (3)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (5)
- 03:35 Dům snů III (15)
- 04:15 Dům snů (11)
- 05:00 Rajské zahrady Itálie (2)
- 06:00 Dům snů - souboj VI (5)
- 06:50 George Clarke - Staré domy, nové domovy VIII (7)
- 07:45 Váš dokonalý domov III (5)
- 08:55 Vzdělávání ve světě (2)
- 09:50 Vzdělávání ve světě (3)
- 10:50 LEGO Masters - Amerika (5)
- 11:40 Přelétavá léta (1)
- 16:35 Váš dokonalý domov III (6)
- 17:40 Utajený šéf V (5)
- 22:35 Příběhy z cel smrti (5)
- 23:30 Bohatí a chudí VI (5)
- 01:10 Patriot
- 03:55 Hunger Games: Síla vzdoru (1)
- 06:00 Brácha
- 08:00 Muž roku
- 09:55 Jurský svět: Nadvláda
- 12:20 Bohémové
- 14:30 Aloha
- 16:15 Blue Beetle
- 18:20 Dakota
- 20:00 Vem si mě
- 21:50 Jurský svět: Nadvláda
- 00:25 Charlie Hustle: Vzestup a pád Peta Rose (4)
- 01:20 Equalizer 2
- 03:20 Bláznivá, zatracená láska
- 05:20 Jak se osvobodit
- 06:00 Test
- 07:45 Dánská dívka
- 11:20 Je moje všechno
- 12:40 S tebou nikdy
- 14:25 Mistrovské dílo
- 19:30 Wanted
- 21:20 Sektor III (1)
- 22:25 Noční let (2)
- 23:15 Julia II (Krevety na kroupovém lůžku)
- 04:15 Ovce mezi vlky
- 06:00 Jabloňový květ
- 08:00 Létání pro začátečníky
- 09:40 Astronaut
- 11:30 Fotbalový talent VI (4)
- 12:15 Divoké vlny
- 13:40 Jízda s Madeleine
- 15:10 Rachel se vdává
- 17:05 Zakladatel
- 19:00 Mělas to vědět (5)
- 20:00 Turista II (1)
- 21:00 Turista II (2)
- 22:00 Turista II (3)
- 23:00 Turista II (4)
- 01:45 Náhradnice
- 02:00 Elle
- 04:10 Hana a její sestry
- 06:00 Velký George Foreman
- 08:10 Sníh a medvěd
- 09:45 Šampón
- 11:35 Jane
- 14:35 Miláček táta
- 16:15 Sníh a medvěd
- 17:50 Velký George Foreman
- 20:00 Hanebný pancharti
- 22:30 Kapitán Phillips
- 00:05 Poppie Nongena
- 01:50 Bugsy
- 04:05 Mrzout hledá Escort
- 06:00 V prach se navrátíš
- 08:15 Umberto D
- 09:45 Mamma Roma
- 11:30 Diamantový plášť
- 13:30 Narkóza
- 15:25 Kuře pro Lindu
- 16:45 Umberto D
- 18:15 V prach se navrátíš
- 20:30 Patagonie v nás
- 22:25 Falcon Lake
- 00:10 Training Day
- 02:00 Uklízečka (Díl 2)
- 02:45 Uklízečka (Díl 3)
- 03:25 Tyto lesy jsou prokleté (Něco tam venku, a člověk to není)
- 08:50 Prolhané krásky (Dodrž svou část)
- 09:45 Batman navždy
- 20:00 Superman III
- 22:30 Šílený Max
- 00:35 Osudové cesty II (2)
- 01:20 Santa je pořád úchyl
- 02:50 96 hodin
- 08:00 Sexy 40
- 12:40 Království za kytaru
- 14:15 Kdo chce zabít Jessii?
- 16:00 Kočičí princ
- 17:45 Šakalí léta
- 20:00 Out Of Death
- 22:00 Ochránce
- 23:55 Dítě číslo 44
- 00:10 Ničitelka
- 02:10 Tichý Don (1)
- 04:40 Síla slova
- 06:45 Když byla Dolly Parton má matka
- 08:20 Heidi, děvčátko z hor
- 10:10 Asterix a Olympijské hry
- 14:00 Hospodu vám nedáme
- 15:35 Bernie
- 17:15 Skoro přátelé
- 18:55 Muž ve stínu
- 21:00 Londýnský gangster
- 22:40 Mezi dimenzemi
- 01:00 Eat Wheaties!
- 02:30 Che Guevara: Revoluce
- 04:50 Kočka
- 06:25 Trattoria
- 07:45 Princ a já 2
- 09:20 Tygři železnice
- 11:20 Krycí jméno Lev
- 12:55 Hořko-sladko
- 14:40 Bůh masakru
- 16:00 Španělská královna
- 18:05 Nádech pro lásku
- 20:00 Opening Night
- 21:35 Valerian a město tisíce planet
- 23:50 Plážový povaleč
- 00:05 Přestávka ve vysílání
- 05:10 Někdy na tom záleží
- 06:40 Sniff a strašidelný hrad
- 08:05 Matčin stín
- 09:45 Šťastný drak
- 11:20 Nico - bájný jednorožec
- 12:55 Tmavý kůň
- 14:45 Čekání na Anyu
- 16:30 Jak milovat s D
- 18:05 Všechny cesty vedou do Říma
- 19:35 Supermafián Quido
- 21:00 Cesta na vrchol
- 23:00 Zen Noir
- 00:50 Útěk z domu
- 02:15 Vražda v zámku
- 03:40 Smrtící Krása
- 05:40 Písečný muž
- 07:30 Až najdu domov
- 09:45 Králové léta
- 16:00 Bel Canto
- 18:05 Bobule
- 20:00 Havel
- 22:05 MANSFIELD PARK
- 00:20 And Then There Were None
- 01:55 The Waiting
- 03:10 Crawl
- 04:40 A Bucket of Blood
- 05:40 End of Program
- 06:00 The Gold Rush
- 07:25 Iron Island
- 12:35 When A Dream Comes True
- 13:55 The Ape
- 14:55 Velo Mysterium
- 15:05 The Ambassador to Bern
- 16:25 Badge of Honor
- 17:30 Breath
- 17:55 Brides
- 19:30 Lady Of Burlesque
- 21:00 Too Late For Tears
- 22:40 The Inspector General
- 08:00 OF BOATS AND MEN (EP. 01)
- 08:55 NATURE'S FORCE (EP. 01)
- 09:25 NATURE'S FORCE (EP. 02)
- 09:55 HISTORIC FOOTBALL MATCH IN FLORENCE
- 10:50 WONDER (COLOR)
- 11:20 WONDER (PROBLEMS)
- 11:55 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 01)
- 12:20 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 02)
- 12:45 MEET MY WILD FRIEND (ALLIES)
- 13:40 THE TECH EFFECT (EP. 01)
- 16:25 ANDALUSIA: THE MOORISH ARCHITECTURE
- 17:25 RACE OF LIFE (EP. 01)
- 17:55 RACE OF LIFE (EP. 03)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (5)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (5)
- 19:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (9)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (10)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (39)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (40)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (13)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (14)
- 01:40 Hip Show S5 EP14
- 02:05 Hip Show S5 EP13
- 02:25 Hip Show S5 EP12
- 02:50 Fighting Rookies 2014
- 03:45 Fighting Rookies 2014
- 04:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 04:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 Fightbox King Of Kings Heroes Series Vilnius, Lithuania 16.03.2022
- 04:00 GEARING UP 2020 (10)
- 04:30 GEARING UP 2020 (11)
- 05:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 05:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 06:00 KITE MASTERS 2018 (3)
- 06:30 KITE MASTERS 2018 (4)
- 07:00 AUTOSPEED 2019 (18)
- 07:30 AUTOSPEED 2019 (19)
- 08:00 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 08:30 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 09:00 CAPE EPIC 2018 (3)
- 09:30 CAPE EPIC 2018 (4)
- 10:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (7)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (1)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (2)
- 12:00 SPORTS MAX (45)
- 12:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 13:00 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 13:30 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 14:00 WORLD OF WATERSPORTS (30)
- 14:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 15:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 15:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 16:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 16:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 17:00 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 17:30 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 18:00 SPORTS ADVENTURE
- 18:30 SPORTS ADVENTURE
- 19:00 GP RACING 2022 (46)
- 19:30 GP RACING 2022 (47)
- 22:00 GEARING UP 2020 (10)
- 22:30 GEARING UP 2020 (11)
- 23:00 BOARD STORIES SURFING (40)
- 23:30 BOARD STORIES SURFING (1)
- 08:10 HOW IT'S MADE (5)
- 08:35 ROAD LESS TRAVELED MONTENEGRO
- 09:30 SKYSCRAPER IN 51 DAYS
- 10:20 BLUE WORLD GRAND CAYMAN & FLORIDA
- 10:45 HORSES
- 11:40 BLUE WORLD PALAU
- 16:20 BONDI BOARDRIDERS
- 16:50 ISLAND HUNTER (HONG KONG)
- 17:40 HOW IT'S MADE (THE CAR FACTORY)
- 18:05 HOW IT'S MADE (4)
- 18:30 TWISTED CUBAN LECHON IN CUBA.
- 19:05 BLOOD RED JELLYFISH.
- 19:35 FOR FUN ONLY (JUMPING OVER THE LIMITS)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 DJ Mixes premiere
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Bounce & Fun
- 00:45 Travelistan (34)
- 01:05 Téma (160)
- 01:45 Medzipriestor (1)
- 02:45 Kriminalistika II (2)
- 03:40 Titanic, v srdci vraku (1)
- 08:45 Telenákup (4)
- 08:55 Rockové legendy - George Michael (1)
- 09:15 Objavujeme Karla Lagerfelda (1)
- 09:35 Tajomné Mestá (2)
- 10:35 Sadnite si, prosím (28)
- 11:15 Téma (156)
- 11:55 Vo vnútri lietadlovej superlode (1)
- 12:55 Travelistan (33)
- 13:15 Telenákup (2)
- 13:25 Život s vrahom (2)
- 16:10 Telenákup (3)
- 16:20 Cestujeme bez batožiny (10)
- 16:55 Havaj (2)
- 17:50 Spoločenstvá zvierat (4)
- 18:45 Vyrobené na Slovensku (7)
- 19:00 Telenákup (4)
- 19:10 Objavujeme Eltona Johna (1)
- 19:50 Henry Ford, ikona amerického storočia (1)
- 20:50 Téma (169)
- 21:30 Americký súdny deň (1)
- 22:20 Večné divy Zeme (1)
- 23:20 Dobývanie vesmíru (1)
- 00:00 Intim Night
- 00:35 Naše zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:30 Skandály slavných - Jan Révai
- 08:35 Klenot.TV
- 16:25 Jak to dopadlo!?
- 17:25 Nebezpečné vztahy live
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Sejdeme se na Cibulce
- 21:30 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 03:55 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:30 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Nejvyšší soud
- 21:30 Most (2)
- 22:50 El Chapo III (12)
- 23:35 Kdopak by se Čecha bál
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:50 Česká tajenka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 16:40 Nikdo není perfektní
- 17:55 Kašpárku, vař! (Tapas)
- 18:20 Babica vs. Sapík
- 19:15 Rozchody
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:05 Nebezpečné vztahy
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 04:20 Mladý Svět: Miloš Pokorný
- 05:15 A11 Cesta na Olymp směr Paříž: Moira Stewart, běžkyně
- 05:45 A11 rozhovor: Dalibor Janda
- 06:15 Moje medicína: Jana Lízrová Preiningerová
- 06:40 Žijí mezi námi: Sergej Smatryčenka
- 07:00 Ústecký zpravodaj
- 07:15 Valašský zpravodaj
- 07:25 Olomoucký krajský zpravodaj
- 07:35 Týden z jihu Čech
- 07:55 Olomoucký magazín
- 18:00 O letadlech a létání: První afghánská pilotka Mi-17
- 18:25 Ufouni: Létání v zimě
- 18:30 Ufouni: Francouzské altiporty
- 18:45 Ufouni: Dobrodružství na Mont Blancu
- 19:00 Občanská sebeobrana Josefa Klímy: Spor o fotbal
- 19:30 Honza Tuna v Akci!: Soud za péči o postižené. Zavolala na nás policii! - Helias
- 00:40 Kódované vysílání
- 02:05 Bosch (1)
- 02:50 Námořní vyšetřovací služba XVII (6)
- 03:35 Námořní vyšetřovací služba XVII (7)
- 04:15 Námořní vyšetřovací služba XVII (8)
- 05:00 Seriálový tip (1)
- 05:15 Totalcar II (5)
- 06:00 Zelenáč IV (5)
- 06:55 A-Team II (23)
- 07:55 A-Team III (1)
- 08:55 A-Team III (2)
- 09:55 A-Team III (3)
- 10:55 A-Team III (4)
- 11:55 MacGyver II (8)
- 12:50 MacGyver II (9)
- 13:45 MacGyver II (10)
- 14:40 MacGyver II (11)
- 15:30 Ztracený svět II (9)
- 16:20 Ztracený svět II (10)
- 17:15 Ztracený svět II (11)
- 18:10 MacGyver II (10)
- 19:05 MacGyver II (11)
- 20:00 Území mrazu
- 22:00 Kódované vysílání
- 23:50 Hodná holka
- 00:45 Ztracený svět III (9)
- 01:45 Lovci pokladů III (1)
- 02:30 Lovci pokladů III (2)
- 03:15 Totalcar V (6)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:05 Xena III (3)
- 10:00 Xena III (4)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (21)
- 13:55 Společnost Adventure (22)
- 14:55 Ztracený svět III (7)
- 15:55 Ztracený svět III (8)
- 16:55 Ztracený svět III (9)
- 17:50 Lovci pokladů III (3)
- 18:50 Lovci pokladů III (4)
- 19:50 Lovci pokladů III (5)
- 20:50 Lovci pokladů III (6)
- 21:50 Lovci pokladů III (7)
- 22:50 Ztracený svět III (5)
- 23:50 Ztracený svět III (6)