Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:00 Nápadité proměny: Záchrana domku u jezera (Staré části jsou nejlepší)
- 01:00 Život v Mexiku II (Odpočinek v Cabo)
- 01:30 Život v Mexiku II (Nové dobrodružství v Cabo)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIII (6)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIII (7)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVII (Hledání apartmánu v Destinu na Floridě)
- 03:30 Hledáme nemovitost CL (Diskuze o renovaci v Palm Springs)
- 04:00 Hledáme nemovitost CL (Tvrdohlavci v Nashvillu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VII (Nejnižší přeprodej)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VII (Dva domy na prodej)
- 05:30 Mistři bazénů V (Vítejte na ohnivém ostrově)
- 06:00 Lovci realit: To nejlepší (Dobré základy pro umělce)
- 06:30 Lovci realit: To nejlepší (Rico zachraňuje nemovitostmi)
- 07:00 Miniaturní luxus II (Malý dům a zahrada)
- 07:30 Miniaturní luxus II (Malý rustikální dům)
- 00:17 Pravidla farmy 4: Hudson 500 (9)
- 00:40 Kuchyně 20: Oblíbená jídla, 1. část (6)
- 01:25 Porážka Bobbyho Flaye 18: Svíčková pasovaná na rytíře (2)
- 01:47 Porážka Bobbyho Flaye 18: Stařeno k dokonalosti (3)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 18: Rodinná záležitost (4)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 18: Dokonale upečeno (5)
- 02:55 Porážka Bobbyho Flaye 18: Zastavte mikrofon (6)
- 03:17 Porážka Bobbyho Flaye 18: Řekněte sýr! (7)
- 03:40 Porážka Bobbyho Flaye 18: Spousta smetany (8)
- 04:02 Porážka Bobbyho Flaye 18: Naplněno výhrou (9)
- 04:25 Porážka Bobbyho Flaye 18: Sladká sladká odplata! (10)
- 04:47 Porážka Bobbyho Flaye 18: Zabaleno k vítězství (13)
- 05:10 Pravidla farmy 4: Kuželkářky (8)
- 05:35 Pravidla farmy 4: Hudson 500 (9)
- 06:00 Kuchyně 20: Oblíbená jídla, 2. část (7)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Tajná přísada (20)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 7: Jarní kratochvíle (8)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 27: Jednohubky na páteční noc (13)
- 16:10 Show Bobbyho a Damaris 1: Něco na pozdní snídani (13)
- 16:35 Upečeno ve Vermontu 2: Připraveno dopředu, upečeno dopředu (1)
- 17:00 Porážka Bobbyho Flaye 33: Místo činu kuchyně (8)
- 17:25 Porážka Bobbyho Flaye 33: Kdo je tvůj táta? (9)
- 17:50 Nejlepší americký pekař : Tematické dezerty 3: Příběh hraček 4 (5)
- 00:40 Vetřelci dávnověku XV (Deset nejzáhadnějších ostrovů)
- 01:25 Prokletí ranče Skinwalker IV (Přes a mimo tento svět)
- 02:10 Mistři aukcí IV (Byla jednou jedna zastavárna)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Výhra, ztráta, nebo klání)
- 03:00 Z ohnivé výhně IX (Gladiátoři Kovárny: Viking proti Gladiátorovi)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Stínoví lidé)
- 04:30 Z ohnivé výhně X (Na cestě: Boj v Kalamazoo)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Chum vyráží do Hollywoodu)
- 06:00 Mistři aukcí III (Tonův vrtací instinkt)
- 06:20 Mistři aukcí III (Chladné peníze)
- 06:40 Z ohnivé výhně IX (Gladiátoři Kovárny: Viking proti Gladiátorovi)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XX (Ze zastavárny s láskou)
- 00:00 Vista Point (Cinque Terre)
- 00:27 Global Treasures (Darjeeling Himalayan Railway)
- 00:38 Planet Terra (Trenčín)
- 00:43 Nature Wonders (Údolí smrti)
- 00:54 Planet Terra (Tana Hayik)
- 01:00 Vista Point (Brunej)
- 01:27 Regio (Thunské jezero)
- 01:38 Planet Terra (Vientiane)
- 01:43 Global Treasures (Modrá mešita - Mešita sultána Ahmeda)
- 01:54 Planet Terra (Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy)
- 02:00 Nature Parks (Sopka Haleakalä)
- 02:48 Global Treasures (Alberobello)
- 03:00 Gardens of the World (Lednicko-valtický areál)
- 03:29 On Tour (Kanadské skalnaté hory)
- 03:55 Planet Terra (Trakai)
- 04:00 7 Days (Jižní Korea)
- 04:53 Planet Terra (Varšavské staré město)
- 05:00 On Tour (Vodný raj)
- 05:29 Vista Point (Kalifornský záliv)
- 05:55 Planet Terra (Anuradhapura)
- 06:00 Vista Point (Petrohrad)
- 06:27 On Tour (Electricos De Lisboa)
- 06:54 Planet Terra (Lindos)
- 07:00 Global Treasures (Hofburg)
- 07:12 Extravaganza (Burdž al-Arab)
- 07:39 Nature Wonders (Akakus)
- 07:50 Global Treasures (Litomyšl)
- 12:00 Terra Mystica (Národní park Bryce Canyon)
- 12:28 Global Treasures (Hachbat)
- 12:39 Footsteps (Výhledy na Semmering)
- 12:50 Global Treasures (Matsue)
- 13:00 Vista Point (Granada)
- 13:27 On Tour (Laponsko)
- 13:54 Planet Terra (Golden Temple)
- 14:00 Vista Point (Estónsko)
- 14:27 Vista Point (Sicílie)
- 14:54 Planet Terra (Bogor)
- 15:00 Nature Wonders (Jezero Bogoria)
- 15:11 Global Treasures (Šibenik)
- 15:22 Vista Point (New Orleans)
- 15:50 Global Treasures (Ouro Preto)
- 16:00 Vista Point (Sikkim)
- 16:27 Global Treasures (Kostel a klášter sv. Františka)
- 16:38 Planet Terra (Brescia)
- 16:43 Global Treasures (Kremeľ)
- 16:54 Planet Terra (Vaduz)
- 17:00 Vista Point (Macau)
- 17:27 On Tour (Africké safary balónom)
- 17:54 Planet Terra (Valldemossa)
- 20:00 7 Days (Slovinsko)
- 20:53 Planet Terra (Bagan)
- 21:00 Vista Point (Kapské Mesto)
- 21:27 Global Treasures (Ostrihom)
- 21:38 Planet Terra (Ganden Gonba)
- 21:43 Nature Wonders (Jazero Malawi)
- 21:54 Planet Terra (Bergen)
- 22:00 On Tour (Tatry z vlaku)
- 22:27 Vista Point (Ammán)
- 22:54 Planet Terra (Hamedan)
- 23:00 Cosmos Global (Nanuk)
- 23:53 Planet Terra (Cesta na horu Pilatus)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Cyklistika
- 06:00 Závody GT
- 06:30 Triatlon
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Cyklistika
- 10:45 Cyklistika
- 11:30 Jachting
- 14:00 Cyklistika
- 15:00 Cyklistika
- 16:00 Cyklistika
- 17:30 Trailing
- 18:00 Tenis
- 00:00 Cyklistika
- 02:00 Motokros
- 02:30 Motokros
- 03:00 Motokros
- 03:30 Motokros
- 04:00 Tenis
- 06:00 Cyklistika
- 12:00 Motokros
- 12:30 Cyklistika
- 13:15 Cyklistika
- 14:00 Tenis
- 04:00 Plážová házená
- 05:00 Plážová házená
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Färjestad - Frölunda
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Fotbal: Parma - Milán
- 13:00 Fotbal: Inter - Lecce
- 20:30 Poker
- 21:30 Fotbal, Serie A, Full Impact
- 00:45 Fotbal: Fiorentina - Venezia
- 02:45 Fotbal: Řím - Empoli
- 04:45 Poker
- 05:45 Zlaté okamžiky
- 06:00 Fotbal: Parma - Milán
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Fotbal: Inter - Lecce
- 11:00 Televizní nákupy
- 14:30 Fotbal: Neapol - Boloňa
- 16:30 Fotbal: Řím - Empoli
- 18:30 Fotbal: Cagliari - Como
- 20:30 Zlaté okamžiky
- 20:45 Fotbal: Hellas Verona - Juventus
- 22:45 Tenis
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Piok Cars
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:00 Motoring
- 21:30 Topspeed
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 00:05 Přednost v jízdě: Ford Kuga PHEV (44)
- 00:15 Hraniční jízda podél poledníku (45)
- 00:45 Autokvartet (46)
- 01:45 V Land Roveru Afrikou (47)
- 02:15 Rychlé kolo: MTM Audi RS 6 (48)
- 02:45 Rychlé kolo: Subaru WRX Sti (49)
- 03:15 Rychlé kolo: Kia ProCeed GT (50)
- 03:40 Supertest elektromobilů: BMW iX (51)
- 04:45 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (52)
- 05:15 Poklady v garáži (1)
- 05:40 Poklady v garáži (2)
- 06:10 Zpětný chod: Mini Classic Knightsbridge (3)
- 06:25 Praví chlapi a jejich bouráky (4)
- 06:40 Rychlé kolo: AC Schnitzer M3 Touring (5)
- 07:10 Nascar - na plný plyn (6)
- 07:40 Racing Files: Německá závodní auta v motoristickém sportu (7)
- 08:10 Blochovy rozbory (8)
- 09:00 Přednost v jízdě: Ford Kuga PHEV (9)
- 09:10 Hraniční jízda podél poledníku (10)
- 09:40 Zprávy (11)
- 09:45 Autokvartet (12)
- 20:15 Autokvartet (36)
- 21:15 Oldtimer-Tour BMW 502 Cabrio (37)
- 21:45 Rychlé kolo: MTM Audi RS 6 (38)
- 00:00 Noční program
- 09:00 Danish Golf Championship
- 14:00 D+D REAL Czech Masters
- 19:00 Danish Golf Championship