Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:40 Brousko III (103)
- 01:55 Brousko III (104)
- 02:45 Brousko III (105)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (43)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii VI (16)
- 13:40 Ranč Heartland III (14)
- 14:35 Ranč Heartland III (15)
- 15:35 Brousko III (106)
- 16:40 Dcery duchem (44)
- 18:05 Domek na prérii VI (17)
- 19:05 Ranč Heartland III (16)
- 20:00 Ranč Heartland III (17)
- 21:00 Domek na prérii VI (17)
- 22:00 Ranč Heartland III (16)
- 23:00 Ranč Heartland III (17)
- 23:55 Dcery duchem (44)
- 01:40 Deník komorné
- 03:25 Sněžit už nikdy nebude
- 10:55 Stávka
- 12:40 Mezipřistání
- 14:30 Rodinný přítel
- 16:20 Glory
- 18:05 V Mariině ráji
- 20:00 Komuna
- 22:00 Habemus Papam
- 23:50 Koncert
- 02:40 Yomeddine
- 04:20 Onoda
- 08:30 Onoda
- 11:30 Hejtři
- 13:10 Láska bez hranic
- 14:45 Začátek
- 16:55 Den, kdy jsme umřeli
- 18:45 Heavy Trip
- 20:25 Goliáš
- 22:00 Záhada Silver Lake
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:15 Kikirikí
- 06:30 Kouzlování
- 06:40 Zabij nudu! II
- 06:50 Bílý tesák (Souboj)
- 07:00 Staré pověsti české (Blaničtí rytíři)
- 07:05 Já Baryk (Já Baryk a moje sýkorka)
- 07:25 Brundibáři (Těší mě)
- 07:30 Já Baryk (Já Baryk a moje vrána)
- 07:45 Tisíc a jedna noc (O zlatníku Affánovi)
- 10:05 Staré pověsti české (Jak šly dějiny)
- 10:20 Já Baryk (Já Baryk a můj zajíc)
- 10:30 Brundibáři (O mistra basy)
- 10:45 Mach a Šebestová (O utrženém sluchátku)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (O lásce Laily a Adžiba)
- 11:15 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila chuligánům spády)
- 11:25 Broučci (A bylo jaro…,Šťastnou cestu, Broučku!)
- 11:30 O Dorotce (Dorotka a zpěvák)
- 11:40 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jedli vtipnou kaši)
- 14:00 Valerie a týden divů
- 15:20 Kinosál
- 15:30 Vodní svět Jakuba Krčína (Jak Kuba k Dorotě přišel)
- 16:00 Tajemství pouze služební
- 17:40 Manželské etudy
- 20:00 Jen ho nechte, ať se bojí
- 21:35 O Maryšce a Vlčím hrádku
- 22:00 Akcia Edelstein
- 23:25 Kinosál
- 23:40 Teleshopping
- 04:00 Indie ve filmu (1)
- 04:50 Největší poklady egyptských mumií (2)
- 06:00 Indie ve filmu (2)
- 07:00 Kryptoanalytik
- 08:15 Princezna Diana (Její odkaz pokračuje)
- 09:15 Úderné oddíly
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Tajemství údolí tráckých králů
- 16:35 Nepřítel třetí říše
- 17:50 Apokalypsa a konec světa
- 01:00 Černý déšť
- 03:00 Nenasytná
- 04:35 Close Up III (4)
- 05:05 Close Up III (1)
- 05:30 Close Up III (8)
- 06:00 Zoom In - House of Gucci
- 06:10 Hollywood’s Best Film Directors II (4)
- 06:40 Líbat nevěstu zakázáno
- 08:35 Odvázaná láska
- 10:10 Mythica: Čaroděj
- 11:45 Belphegor: Fantom Louvru
- 13:25 Dvojníci
- 15:15 Mythica: Železná koruna
- 16:55 Z džungle do džungle
- 18:40 Chůva v akci
- 20:15 Nikdy to nevzdávej
- 22:00 Tales of the Walking Dead (2)
- 22:45 Troppo (2)
- 23:50 Stíny minulosti
- 01:30 Terapie láskou
- 03:20 Žraločí tornádo 4
- 08:45 Kleopatra (1)
- 10:20 Kleopatra (2)
- 12:00 Pravá a levá ruka ďábla
- 13:55 Merlin
- 15:30 Merlin
- 17:10 Korsický případ
- 18:45 Síly temna
- 20:25 Oprávněné vraždy
- 00:00 Comedy Club II (24)
- 00:30 Comedy Club II (25)
- 01:00 Comedy Club III (1)
- 01:30 Thelma & Louise
- 12:00 Policejní stíhači XV (5)
- 13:00 Policejní stíhači XV (6)
- 20:00 Kancl doma
- 22:00 Comedy Club VIII (8)
- 22:30 Comedy Club VIII (9)
- 23:00 Comedy Club III (5)
- 23:30 Červený trpaslík VIII (7)
- 00:00 Bucket List (Hitoyoshi)
- 00:30 City Breaks (Bukhara, Uzbekistan)
- 01:00 Timeless Tamil Nadu (Mahabalipuram, India)
- 01:30 Burn Appetit (Riegersburg, Austria)
- 02:00 Timeless Tamil Nadu (Nilgiris, India)
- 02:30 Bucket List (Aso)
- 03:00 Great World Hotels (Amansara 2)
- 03:30 10 Days Sri Lanka (Colombo)
- 04:00 Burn Appetit (Alpbach, Austria)
- 04:30 Viajar Mexico S2 (Bernal, Mexico)
- 05:00 Timeless Tamil Nadu (Kodaikanal, India)
- 05:30 Kissed By The Sea (Penghu Island, Taiwan)
- 06:00 City Breaks (Belfast)
- 06:30 10 Days Sri Lanka (Galle)
- 07:00 Burn Appetit (Rattenberg, Austria)
- 07:30 Viajar Mexico S2 (Pátzcuaro, Mexico)
- 20:00 Great World Hotels (Amansara 1)
- 20:30 Viajar Mexico S2 (Tequila, Mexico)
- 21:00 Bucket List (Takachiho)
- 21:30 City Breaks (Dubai)
- 12:10 Zvířecí hry (Síla hry)
- 13:05 Zvířecí hry (Pravidla hry)
- 18:35 Zvířecí hry (Síla hry)
- 19:30 Zvířecí hry (Pravidla hry)
- 00:35 Žraločí virál
- 01:19 Obří žraloci
- 02:04 Žraloci Rudého moře útočí
- 02:50 Predátor vs. kořist (Gepard)
- 03:36 Žralok bělavý versus kladivoun velký
- 00:00 Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání VI (Nedbalá přiblížení)
- 00:45 Strážci hranic: Španělsko II (Odvážné mise)
- 01:30 Vyšetřování leteckých neštěstí XXIII (Ztráta fotbalové hvězdy)
- 02:15 Záchrana na zledovatělé silnici VIII (Pozor na řeku)
- 03:00 V divočině s Bearem Gryllsem: Výzva II (Troy Kotsur na Skotské vysočině)
- 03:45 Ostrov mimo zákon VI (Poklad a lovci)
- 00:00 Psi: Jejich neznámé dějiny (Miliardoví psi)
- 00:45 Lidé z aljašských lesů IV (3)
- 01:30 Život na Veterinární univerzitě (Nouzový císařský řez)
- 02:15 Plavání s monstry: Steve Backshall (Anakonda)
- 03:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Zeus bojuje o přežití)
- 03:45 Záchrana statku II (V jednom ohni)
- 04:40 Jak je vidí ptáci (8)
- 05:05 Británie z ptačí perspektivy (3)
- 06:00 Afrika z výšky (4)
- 07:05 Fantastické inženýrství (6)
- 10:00 Život v sevření mrazu VI (7)
- 11:00 Afrika z výšky (4)
- 16:05 Zvláštní a záhadné VI (7)
- 17:00 Fikce, nebo pravda IV (6)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (9)
- 21:00 Titanic - Příběhy z hlubin (1)
- 21:55 Válka v Iráku (1)
- 10:20 Královna čokolády IV (2)
- 10:50 Luca vaří italsky II (Olivy)
- 11:15 David Rocco - Chutě domova (Etiopie)
- 11:40 Prostě maso II (4)
- 16:05 Prostě maso II (4)
- 16:30 Markéta na trhu (9)
- 17:00 Justininy malajské pochoutky (3)
- 17:30 Příběhy ze zahradí kuchyně (Kuřata)
- 00:35 Afrika (2)
- 01:40 Savci (4)
- 02:45 Život mimo civilizace s Benem Foglem X (5)
- 03:35 Život pod bodem mrazu III (5)
- 18:00 V útrobách sopky (5)
- 19:00 Život pod bodem mrazu V (14)