Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:15 Ještě nekončíme
- 01:30 Žiješ jenom 2x (16)
- 02:00 Návraty k divočině (Nízké Tatry)
- 02:25 Zašlapané projekty (Hlubinné objevy)
- 02:45 V zajetí železné opony (Dva dny s Kafkou)
- 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:25 Sabotáž
- 03:50 Divnopis (Kunžak)
- 04:00 Ochránce dravců
- 04:25 Valašský pohádkář
- 04:50 Bylo nebylo v Londongradu (1)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Starobylé stavby II (Louvre)
- 09:25 Bedekr III. (Lyon)
- 09:55 Námluvy ve světě zvířat (4)
- 12:35 Operace Barbarossa (3)
- 13:20 Bylo nebylo v Londongradu (2)
- 14:15 Bitvy o Evropu (Ústí Šeldy)
- 15:05 Letecké katastrofy (Mrazivá hrozba)
- 15:50 České tajemno (5)
- 16:35 Jarní příroda v Okutamě
- 17:00 Špióni v přírodě (2)
- 17:55 Čína na jazyku II (6)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 00:30 OH Paříž 2024 (USA - Švýcarsko)
- 01:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:40 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Box)
- 02:15 OH Paříž 2024 (Skateboarding)
- 02:50 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 10:26 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 10:33 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 11:55 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 14:06 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 15:38 OH Paříž 2024 (Golf)
- 18:15 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 04:32 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:08 M.A.S.H (245)
- 07:39 M.A.S.H (246)
- 08:10 M.A.S.H (247)
- 08:42 M.A.S.H (248)
- 09:14 Vinaři (Špačci)
- 14:29 Policie v akci
- 15:31 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda IV (Slušná čtvrť)
- 21:30 Polda IV (Ať shoří)
- 22:45 Show Jana Krause
- 23:51 Ano, šéfe!
- 04:40 Autosalon.tv
- 05:40 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:05 Velké putování Bolka a Lolka (Opičí král)
- 06:15 Velké putování Bolka a Lolka (Mezi mnichy)
- 06:24 Těžká dřina
- 06:51 Prima Partička
- 07:36 Partička Nová krev
- 08:31 Top Gear IV (3)
- 09:37 Top Gear VI (2)
- 20:17 Autosalon.tv
- 21:22 Fotr na tripu VI
- 22:05 ESCAPE
- 23:03 Moto cestou necestou
- 23:50 Simpsonovi V (Homer a Apu)
- 04:45 Sběratelé kostí VIII (Mrtvola v sudu)
- 05:39 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:22 Policie v akci
- 07:05 Closer: Nové případy VI (Konspirační teorie 4/4)
- 18:37 Columbo (Dvojitý šok)
- 00:38 Smrtící léčba
- 02:58 Apokalypsa v Los Angeles
- 08:07 Cesta kolem světa
- 10:11 Big Man (Bumerang)
- 12:03 Plavecký mariáš
- 13:45 Salon krásy
- 15:53 Špióni v převleku
- 17:54 Noci v Rodanthe
- 20:05 Dvanáctý muž
- 22:51 Rudý labyrint
- 04:44 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:09 Karolína, domácí kuchařka
- 06:34 Prostřeno!
- 07:31 1. MISE (Na peřejích řeky Styx)
- 10:08 Prostřeno!
- 10:53 Ano, šéfe!
- 20:03 Katie Fforde (Probuzení polibkem)
- 21:56 1. MISE (Dárek)
- 23:06 Tudorovci III (3)
- 23:58 Zoufalé manželky IV (Nedělní ráno)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: P)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (5)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (6)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (15)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Břinčíci III
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a metro)
- 18:50 Zafari (6)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (7)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:30 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 00:45 Kanadská soda X (2)
- 01:10 Berlínské gala s Janine Jansenovou
- 02:40 Ladí neladí
- 03:35 Babylon
- 04:00 Před půlnocí
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Anděl v černé Ostravě
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ABBA Dabba Doo
- 21:15 Cirque du Soleil: Amaluna
- 12:08 Ráj podle Bryana IV (Pomocník)
- 13:04 Neuvěřitelné dorty II (29)
- 13:34 Neuvěřitelné dorty II (30)
- 13:57 Hledá se táta
- 04:24 Rodinná pouta II (Druhý pohled)
- 05:28 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:21 Nikdo není dokonalý
- 07:05 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 08:12 Columbo (Její příležitost)
- 09:47 Katie Fforde (Cizí dítě)
- 14:50 Rodinná pouta II (Akce akcie)
- 15:53 1. MISE (Dej si odchod)
- 17:13 Prostřeno!
- 17:56 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:06 Jak se staví sen - extra
- 22:09 7 pádů Honzy Dědka
- 23:15 Jak se staví sen - extra
- 01:05 K věci
- 01:35 Prima Česko
- 02:07 Prima HISTORIE
- 02:27 Lékaři v éteru
- 02:58 7 pádů Honzy Dědka
- 08:01 Nový den
- 08:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:37 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:30 Zprávy z Paříže
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:26 Prima LÉTO
- 14:38 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:13 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:42 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hlasy zločinu
- 21:18 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:49 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:57 360⁰
- 04:11 Život v divočině (Mistři útoku)
- 05:16 Prima Svět
- 05:41 Slow TV (Ptačí říše)
- 06:00 Ptačí říše
- 06:08 Hausbót Petra Horkého (Ami Vitale - vítězka World Press Photo)
- 06:33 Prima Česko
- 06:58 Prima Svět
- 07:31 Odhalené Jordánsko (Sever)
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (20)
- 01:30 Sousedství V (11)
- 03:05 Výleťák (188)
- 03:10 U stánku II (14)
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (204)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (206)
- 04:20 Zahradní proměny II (12)
- 05:10 Zahradní proměny II (13)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (7)
- 06:20 Moje místa (Liběna Rochová)
- 07:20 Případy detektiva Murdocha XI (18)
- 08:15 Zahradní proměny II (14)
- 09:15 Zahradní proměny II (15)
- 20:10 Cukrárna (11)
- 21:30 Pobočník Jeho Výsosti
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:50 Na lovu II
- 20:20 Výměna manželek XIII
- 21:45 Malé lásky III (7)
- 01:50 To nic, drahá
- 03:45 Drak přichází
- 05:35 Na hraně zítřka
- 07:35 Kriminálka Las Vegas VI (Zátiší)
- 08:35 Kriminálka Las Vegas VI (Vlkodlaci)
- 09:30 Příchozí
- 11:50 Ušák Chicky a Zlokřeček
- 13:35 Teleshopping
- 13:55 DC Liga supermazlíčků
- 15:55 Kamarád do deště
- 17:25 Planeta nezadaných
- 20:00 Bohové Egypta
- 22:30 Smrtonosná zbraň
- 01:10 Mistři renovací II (26)
- 01:50 Kachní dynastie IV (23)
- 02:35 Spartan: Týmová výzva (8)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VIII (12)
- 04:00 Florbal - letní speciál
- 04:50 Běhej lesy - Týmovka
- 05:15 Walker, Texas Ranger VIII (11)
- 05:55 Strážci hranic: Austrálie IV (3)
- 06:35 Mistři zastavárny XXIV (27)
- 07:35 Mistři renovací II (26)
- 08:30 Kachní dynastie IV (23)
- 09:30 Kobra 11 III (3)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger VIII (12)
- 14:10 Válka skladů XIII (1)
- 14:40 Mistři zastavárny XXIV (28)
- 15:35 Strážci hranic: Austrálie IV (7)
- 16:40 Kobra 11 III (5)
- 18:40 Válka skladů XIII (3)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (29)
- 20:30 Mistři renovací III (4)
- 21:20 Kachní dynastie IV (27)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (13)
- 23:15 Kobra 11 III (5)
- 00:15 Teorie velkého třesku IV (4)
- 01:55 Malý Sheldon IV (3)
- 02:30 Svět podle Jima (14)
- 03:10 Americký táta VI (11)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 TELE TELE
- 04:45 Máma (20)
- 05:50 Ženatý se závazky (99)
- 06:40 Karate ovce (69)
- 07:20 Bakugan: Evolutions (19)
- 07:30 Přátelé IX (18)
- 08:25 Máma (22)
- 08:50 Máma II (3)
- 10:00 Malý Sheldon IV (7)
- 11:30 Ženatý se závazky (101)
- 12:30 Dva a půl chlapa VII (3)
- 13:15 Přátelé IX (18)
- 14:15 Teorie velkého třesku IV (4)
- 15:55 Máma II (7)
- 17:30 Svět podle Jima (16)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (5)
- 19:10 Malý Sheldon IV (9)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (8)
- 21:40 Přátelé IX (20)
- 22:35 Americký táta VI (13)
- 23:30 Dva a půl chlapa VII (5)
- 04:10 Na lovu II
- 04:55 Co na to Češi
- 05:35 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 12:00 Odložené případy (Halleyova kometa)
- 12:55 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko II (2)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VIII (20)
- 01:10 Vodopády lásky
- 02:30 Doktorka Quinnová II (20)
- 08:20 Čarodějky IV (15)
- 09:10 Vítejte doma IV
- 10:05 Oteckovia II (87)
- 11:55 Nekonečná láska II (126)
- 16:00 Vyměněné osudy II (63)
- 20:15 Nekonečná láska II (129)
- 21:10 Nekonečná láska II (130)
- 07:00 AC Sparta Praha -
- 10:20 WES E - Bike World Series #1
- 10:50 Běhej lesy - Klínovec
- 11:05 Prague rugby 7s 2024
- 11:35 Spade poker show 2024 (1)
- 12:00 1:1 Sport Show (62)
- 12:30 Ragby: Rugby - letní speciál
- 13:10 PFL 2
- 00:00 Hymna SR
- 00:15 Oblak v podkroví
- 02:05 Don Matteo (Moja spravodlivosť)
- 03:00 Candice Renoirová IV (2)
- 03:45 Správy „N“
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 04:50 Gastromap
- 05:20 Capri III (1)
- 07:00 Ranné správy
- 10:10 Candice Renoirová IV (3)
- 11:05 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (2)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Duchovná noc)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Južná Afrika - Kapské Mesto 2.)
- 16:50 Destinácie (Darjeeling a čaj)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Čas prebudenia - 2.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Tieň podozrenia
- 23:40 Hymna SR
- 23:50 Komisár Montalbano (Hlas noci)
- 00:00 Hymna SR
- 00:01 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 01:10 - 05:10
- 05:10 05:10 - 06:05
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Vstúpte do sveta tanca
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II (Čudné zviera)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria - maďarsky
- 08:30 Otthonunk - Náš domov
- 08:55 Profily - Arcélek
- 09:25 Dnes večer hrám ja (Tri poviedky s Emilom Horváthom mladším)
- 11:00 Tajomný ostrov (Objav)
- 11:30 Obedníček (Mláďatá "N")
- 11:35 Rusty
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINA)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Malá Fatra popri Váhu)
- 12:30 Hubačka
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - 12 metrov)
- 16:25 Môj emigrant (Herr Ďurišin)
- 17:00 Anjeli strážni (Anjeli strážni Sahraa Karimi)
- 17:30 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II (Pán Ockovič)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Athleticus
- 19:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 19:50 Futbalový magazín 2024
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:30 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Čaj
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Korenia
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: CERN - 70 ROKOV
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:20 Dům chtíče
- 02:50 Moře kouzel
- 04:10 Národ velryb
- 05:35 Věčně mladá
- 07:35 Aloha, Lásko!
- 09:15 Ledová sezóna
- 10:55 Velká láska
- 12:50 Snové léto
- 14:25 Bohové Egypta
- 16:40 Lassie se vrací
- 18:25 Cesta za snem
- 20:15 Noční recepční
- 21:55 Bolest a sláva
- 23:55 Halloween II
- 00:15 Policisté v akci
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Krimi
- 02:10 Noviny
- 02:45 Soudní síň (Alergie)
- 03:30 Soudní síň (Když ty, tak i já!)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Když ty, tak i já!)
- 09:50 Soudní síň (Depozit)
- 10:50 Pod povrchem (28)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Zeť opravář)
- 17:55 Soudní síň (Nejsem pedofil!)
- 00:10 Survivor
- 01:15 Aj múdry schybí
- 02:20 Partička
- 03:30 Susedské prípady
- 04:15 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:30 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (71)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (72)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože II
- 22:05 Utajený šéf II
- 23:50 Farma
- 00:35 Luxusní domy III (5)
- 01:00 Projekt "Domov" II (4)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (3)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (27)
- 03:35 Dům snů III (7)
- 04:15 Dům snů (3)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život III (3)
- 06:00 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (9)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (3)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (3)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (27)
- 09:55 Projekt "Domov" II (4)
- 10:45 Luxusní domy III (5)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (9)
- 14:20 Dům snů III (7)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (4)
- 16:05 Luxusní domy III (6)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? V (10)
- 17:30 Projekt "Domov" II (5)
- 20:25 Dům snů (4)
- 21:15 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (10)
- 22:05 Dům snů III (8)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? V (10)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady II (4)
- 02:20 Úkryt
- 04:10 Nezvěstná
- 06:00 Madeleine Collins
- 07:45 Taxikáři
- 09:20 Cannes bez obalu
- 10:45 Moje perská rodina
- 12:30 Demolice
- 14:10 Lady Bird
- 15:45 Dobrý člověk
- 22:05 Rod Draka II (8)
- 23:10 7500
- 00:35 Ve jménu cti
- 02:15 Nic není náhoda
- 03:55 Zelený sršeň
- 06:00 Mořské jiskry
- 07:35 Bláznivá, zatracená láska
- 09:30 Vražda v Londýně
- 11:10 Přátelé II (22)
- 11:30 Přátelé II (23)
- 11:55 Hobit: Šmakova dračí poušť
- 14:35 Papírové panenky
- 16:20 Cesta do Betléma
- 17:55 Opilí láskou
- 19:30 Vlk (5)
- 23:45 Sektor II (Jeruzalém)
- 00:30 Poslední hra o zlato
- 02:20 Mělas to vědět (4)
- 03:10 Zimní král (1)
- 12:20 Divoké vlny
- 13:45 Panna, nebo orel
- 15:20 Třináct životů
- 17:45 Julia II (Chartwinkerie)
- 18:30 Girls VI (3)
- 19:00 Girls VI (4)
- 19:30 Sex ve městě III (Není kouře...)
- 22:15 Boratův navázaný telefilm
- 23:50 Rod Draka II (8)
- 00:55 Uklízečka měsíce
- 02:15 Má jediná touha
- 04:10 27
- 04:25 Lucky Girl
- 06:00 Klíčovou dírkou
- 07:45 Sliby
- 09:25 Electra
- 09:55 Romantický průvodce po ztracených místech
- 11:40 Svoboda za mřížemi
- 13:05 Kapitán Phillips
- 16:45 Sliby
- 18:25 Ve společnosti žen
- 20:00 Philadelphia
- 22:05 Monika
- 00:40 První láska
- 02:20 Americký masakr
- 09:40 Můj zámek
- 11:00 Plán 75
- 12:55 Totem
- 14:35 Štvanice
- 16:50 Hra
- 18:50 Falcon Lake
- 20:30 Protivník
- 22:30 Vítězství ducha
- 00:25 Roswell: Nové Mexiko (Vzhůru dolů)
- 01:05 Restaurant: Impossible (Záchrana pastorovy vášně)
- 01:50 Restaurant: Impossible (Zmírající bistro)
- 02:30 Projekt Kojota Petersona (Arachnofobní noční můry)
- 02:50 Projekt Kojota Petersona (Klokaní šílenství)
- 03:15 Poslední obyvatelé Aljašky (Hluboká zima)
- 10:40 Rachel, Rachel
- 12:35 Flash (Útěk ze Země Dva)
- 13:30 Flash (King Shark)
- 20:00 Valentine
- 21:55 Policajti z L. A. (Díl 10)
- 00:20 Až na krev
- 02:55 Texaský masakr motorovou pilou 3D
- 04:25 Přestávka ve vysílání
- 05:40 Teorie tygra
- 07:50 Jak jsme hráli čáru
- 11:40 Snoubenec nebo milenec?
- 13:30 Toman
- 16:15 Dům ztracených duší
- 18:05 Jedna kočka za druhou
- 20:00 Jako jed
- 21:35 Kopytem sem, kopytem tam
- 00:00 Hranice pašeráků
- 01:30 Maratón
- 03:20 Krvácející srdce
- 04:50 Deset pravidel, jak se zamilovat
- 06:25 Starostka Dortíková
- 07:50 Asterix a Olympijské hry
- 09:45 Gentleman s pistolí
- 11:15 Pisatel
- 14:15 Jak milovat s D
- 15:50 Vítejte v Holly Springs
- 17:45 Leonie
- 19:25 Poslední závod
- 21:00 Bel Canto
- 22:40 Existenz
- 01:35 Modigliani
- 03:40 Past na lásku
- 08:50 Fame – Cesta za slávou
- 10:35 Kung fu Yoga
- 15:05 Záložní jednotka
- 16:40 Devátý život Luise Draxe
- 18:25 Možná řeknu ano
- 20:00 Alex of Venice
- 21:30 Ještě jedna věc
- 23:05 Rozhovory s Tedem
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 04:40 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 06:15 Strojvůdce
- 07:50 Šťastný drak
- 09:25 Tmavý kůň
- 11:15 Princ a já 2
- 12:50 Průšvihář na útěku
- 14:25 Všechny cesty vedou do Říma
- 15:55 Jmenuji se Sára
- 17:25 Zamračené dny
- 19:20 Bernie
- 21:00 Jake a Jake
- 22:40 Práce na dvojí úvazek
- 00:00 Útěk z domu
- 01:25 I slova zabíjí
- 03:25 Klamné zdání
- 05:40 Návrat
- 07:35 Criminal Games by Agatha Christie (5)
- 09:30 Bradův život
- 11:35 Imogene
- 19:55 STARS! (- DEMI MOORE)
- 20:00 Pokušení
- 22:00 Phantom punch
- 04:45 West Of The Divide
- 05:35 End of Program
- 06:00 Titus And Mirabella
- 06:25 Call The Mesquiteers
- 07:20 Champagne Safari
- 08:15 Love Laughs At Andy Hardy
- 09:45 Off Road
- 10:15 Asleep
- 10:25 Ginza Cosmetics
- 11:50 The Wedding
- 12:05 Lady Of Burlesque
- 13:35 30 Years And An Ocean In Between
- 14:00 Stuck
- 15:15 Corpse Vanishes
- 16:20 Lassie - The Painted Hills
- 17:30 Paradise Canyon
- 18:25 It's a Joke, Son!
- 19:25 Mother
- 21:00 Carnival of Souls
- 22:15 The Bed
- 22:45 Jail Caesar
- 08:00 OF BOATS AND MEN (EP. 05)
- 08:55 A DOG'S LIFE
- 09:40 MONGOLIA, STEPPES EMIRATE
- 12:40 MY DUBAI EP. (3)
- 13:05 MY DUBAI EP. (4)
- 13:35 KYUCHU: WHERE THE GREEN TEA GROWS
- 16:40 GREAT WHITE CODE RED
- 17:30 MINDWORKS (ALTERED VIEWS)
- 17:55 RACE OF LIFE (EP. 10)
- 18:25 RACE OF LIFE (EP. 11)
- 18:50 ROLL ON CINEMA
- 19:45 DEPLETED URANIUM
- 20:40 GROSSLOCKNER KING OF THE HIGH ALPS
- 21:35 ZENITH (EP. 10)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE
- 16:20 HERE COMES THE BRIDE
- 16:40 HERE COMES THE BRIDE
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (36)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (3)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (45)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 CANDIES
- 04:15 ECE 4 Enfusion Xtreme Standup, Alkmaar, Netherlands, 09.10.2020
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 Fightbox King Of Kings World Series Riga, Latvia 17.02.2024
- 07:05 King of Kings Grand Prix 17.02.2024
- 23:30 NEW Internet Wars 2016
- 00:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 00:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 01:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 01:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 02:00 BOARD STORIES SURFING (39)
- 02:30 BOARD STORIES SURFING (40)
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (11)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (12)
- 04:00 SHIFTING GEARS
- 04:30 SHIFTING GEARS
- 05:00 WILD SURF 2019 (18)
- 05:30 WILD SURF 2019 (19)
- 06:00 BETTER THAN FOUR 2016 (RACE, WEST & RIO)
- 06:30 BETTER THAN FOUR 2016 (THOUSAND YEAR JOURNEY & WHITE STYLE)
- 07:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 07:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 10:00 GEARING UP 2020 (8)
- 10:30 GEARING UP 2020 (9)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (19)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (20)
- 12:00 SPORTS MAX (43)
- 12:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 13:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (6)
- 14:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 14:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 15:00 KITE MASTERS 2018 (2)
- 15:30 KITE MASTERS 2018 (3)
- 16:00 GP RACING 2022 (44)
- 16:30 GP RACING 2022 (45)
- 17:00 WORLD OF WATERSPORTS (29)
- 17:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 18:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 18:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 19:00 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 19:30 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 20:00 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 20:30 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 21:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 21:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 22:00 AUTOSPEED 2019 (16)
- 22:30 AUTOSPEED 2019 (17)
- 23:00 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 23:30 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 00:25 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SWEET, S3)
- 01:10 DRONE WARS (3)
- 02:05 GOING BEYOND (KOH CHANG)
- 03:00 WARRIORS FOR WILDLIFE (1)
- 03:55 MAX FOODIE (9)
- 10:45 DRONE WARS (13)
- 11:40 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 18:35 GOING BEYOND (PATTAYA AND PHAI)
- 19:30 INK THERAPY (7)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Electric Jam
- 23:00 Street Buzz
- 00:35 Vesmírni farmári (2)
- 01:25 Travelistan (10)
- 01:45 Téma (164)
- 02:25 Môj život v hitlerovskom Nemecku (2)
- 03:25 Raz a navždy (2)
- 04:15 Tajomstvá veľkosti (2)
- 05:20 Nosoroží sirotinec (1)
- 06:20 Rodinné záležitosti (1)
- 06:55 Z blízka (1)
- 07:25 Titanic, v srdci vraku (1)
- 08:55 Telenákup (4)
- 09:05 Doslova
- 09:45 Záchranári z Ria (1)
- 14:25 Hindenburg (1)
- 15:25 Ľudia sú aj politici (47)
- 16:05 Telenákup (3)
- 16:15 Digitálni giganti vo svete zdravia (1)
- 17:15 Život s vrahom (4)
- 18:05 Udržateľná budúcnosť (1)
- 19:05 Telenákup (1)
- 19:15 Téma (165)
- 19:50 Doslova
- 20:25 Sadnite si, prosím (29)
- 21:05 K-FUN (18)
- 21:55 Katar: dynastia s globálnymi ambíciami (1)
- 00:25 Cyranův poloostrov (4)
- 01:00 Naše zprávy
- 01:15 VIP svět
- 01:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:30 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:25 Šťastná 7
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (5)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Management
- 22:05 Poklad z půdy
- 23:15 Cyranův poloostrov (5)
- 23:50 Intim Night
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:40 Soudkyně Barbara
- 14:55 Soudce Alexandr
- 15:55 Soudkyně Barbara
- 17:00 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:05 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:35 Ostříháno
- 02:40 Na plac!
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Moje chůva superhrdinka
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:40 Jak to dopadlo!?
- 04:30 Talkshow Tomáše Magnuska: E.Hrušková, L.Rohlíčková, Š.Bilina, B.Žárská, R.Žárský
- 05:45 A11 Cesta na Olymp směr Paříž: Naďa Černá, ředitelka projektů ČOV
- 06:10 Ústecký zpravodaj
- 06:20 Magazín ze Strakonicka
- 06:35 Olomoucký magazín
- 07:00 Lipnožurnál
- 07:15 Petrovický zpravodaj
- 07:25 Magazín z Orlickoústecka
- 07:40 Hasiči: informace a zajímavosti o činnosti HZS
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:40 Michael V. Show
- 23:45 Dobrý večer s A11: rerpíza
- 00:50 Zelenáč VI (8)
- 01:30 Bosch VII (6)
- 02:15 Bosch VII (7)
- 02:55 Bosch VII (8)
- 03:40 Macgyver V (5)
- 04:25 Macgyver V (6)
- 05:05 Ultrafialoví II (4)
- 06:00 Totalcar III (2)
- 06:40 Profil zločinu V (9)
- 07:40 Námořní vyšetřovací služba XVI (14)
- 08:30 Xena (14)
- 09:25 Profil zločinu V (8)
- 10:25 Profil zločinu V (9)
- 11:25 Hvězdná brána: Atlantida II (2)
- 12:20 A-Team II (19)
- 13:15 Námořní vyšetřovací služba XVI (14)
- 14:05 Xena (14)
- 15:05 Profil zločinu V (10)
- 16:10 Profil zločinu V (11)
- 17:15 A-Team II (20)
- 20:00 Xena (15)
- 21:00 Ztracený svět (11)
- 22:00 Ztracený svět (12)
- 22:55 Společnost Adventure (7)
- 23:50 Společnost Adventure (8)
- 00:45 Ztracený svět III (1)
- 01:45 Lovci pokladů II (7)
- 02:30 Lovci pokladů II (8)
- 03:15 Totalcar IV (7)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (21)
- 10:00 Ztracený svět II (22)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (17)
- 13:55 A-Team III (2)
- 14:55 Lovci pokladů II (9)
- 15:55 Lovci pokladů II (10)
- 16:55 Ztracený svět III (1)
- 17:55 Ztracený svět III (2)
- 18:50 Xena II (22)
- 19:50 A-Team III (3)
- 20:50 Společnost Adventure (18)
- 21:50 Lovci pokladů II (9)
- 22:50 Lovci pokladů II (10)
- 23:50 Xena II (22)
- 01:00 Brousko III (91)
- 02:05 Brousko III (92)
- 02:55 Seriálový tip (1)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (30)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:30 Domek na prérii VI (3)
- 13:35 Ranč Heartland II (6)
- 14:30 Ranč Heartland II (7)
- 15:30 Brousko III (93)
- 16:35 Dcery duchem (31)
- 17:50 Domek na prérii VI (4)
- 18:55 Ranč Heartland II (8)
- 19:50 Ranč Heartland II (9)
- 20:50 Domek na prérii VI (4)
- 21:50 Ranč Heartland II (8)
- 22:50 Ranč Heartland II (9)
- 23:45 Dcery duchem (31)
- 10:25 Marie Kroyer
- 12:15 Mlčení Lorny
- 14:05 Index lásky
- 15:50 Tři srdce
- 17:45 Jana z Arku
- 22:00 Nádherná přítomnost
- 23:50 Greta
- 01:40 Dealer II
- 03:25 Stranou Satana
- 09:00 Largo Winch
- 10:55 Brankář
- 13:00 Mladý Ahmed
- 14:30 Miami
- 16:35 Utoya, 22. července
- 18:15 Muž na střeše
- 20:15 Duch pětačtyřicátého
- 22:00 Láska mezi regály
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Vlk)
- 06:05 Kikirikí
- 06:20 Kouzlování
- 06:30 Zabij nudu! II
- 06:35 O modrém autíčku (Chuligáni)
- 06:50 Staré pověsti české (Dívčí válka)
- 07:00 Já Baryk (11)
- 07:05 Brundibáři (Těší mě)
- 07:20 Žofka a její dobrodružství (6)
- 07:30 O Dorotce (Dorotka a papoušek)
- 07:40 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jeli k vodě)
- 07:55 Mach a Šebestová (Policejní pes)
- 08:10 O Mikešovi (5)
- 08:15 Tisíc a jedna noc (O lásce Laily a Adžiba)
- 09:00 Teleshopping
- 10:05 Staré pověsti české (O Křesomyslu a Horymírovi)
- 10:10 Já Baryk (Já Baryk a moje vrána)
- 10:20 Brundibáři (O mistra basy)
- 10:25 Žofka a její dobrodružství (7)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a ježibaba)
- 10:50 Pojďte pane, budeme si hrát (K princeznám se nečuchá)
- 11:05 Mach a Šebestová (Páni tvorstva)
- 11:20 O Mikešovi (Nácíček nakupuje)
- 11:25 Tisíc a jedna noc (O udatné ad-Datmě)
- 12:00 Martin a Venuše
- 14:00 Evžen mezi námi
- 15:20 Poklad v pyramidě
- 15:30 Neznámé památky (Tajemná pila)
- 16:00 Cesta řeky k moři
- 18:20 Vysoká zeď
- 19:35 Filmové minuty
- 19:40 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila školení)
- 22:00 Vzorný kinematograf Haška Jaroslava
- 23:45 Filmové minuty
- 04:50 Napoleon (5)
- 06:00 1945: Rok, který změnil svět (3)
- 07:00 Josef Bonaparte
- 12:00 Apokalypsa a konec světa
- 13:05 Strůjci zla (Albert Speer)
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Fidel Castro očima filmařů
- 01:20 Pokrevní bratři
- 03:05 Tulipánová horečka
- 04:40 Close Up III (9)
- 05:05 Close Up III (15)
- 05:30 Close Up III (6)
- 06:00 Zoom In - The Lost City
- 06:10 Zoom In - Sing 2
- 06:20 Close Up III (12)
- 06:50 Extrakt
- 08:40 Hra na vraždu
- 10:15 Mythica: Hledání hrdinů
- 11:50 Buldozer
- 13:50 Marley a já
- 15:45 Králova přízeň
- 17:45 Pád třetí říše
- 20:20 Návštěvníci
- 22:00 Inferno
- 23:35 Saw: Hra o přežití
- 01:25 Dredd
- 02:50 Žralokonádo
- 08:45 Sen noci svatojánské
- 10:45 Stíny mrtvých
- 12:35 Záhada Severního moře
- 15:05 Truman Show
- 16:50 Kluci a holky
- 18:30 Lásce na stopě
- 20:00 Ledová archa
- 22:00 Dnes zemřeš!
- 23:30 Resident Evil
- 00:20 Červený trpaslík VII (1)
- 00:55 Vražedná partie
- 02:55 Comedy Club VII (20)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (8)
- 08:00 Spongebob v kalhotách (10)
- 08:30 Spongebob v kalhotách (11)
- 09:00 Spongebob v kalhotách (12)
- 09:30 Spongebob v kalhotách (13)
- 10:00 Spongebob v kalhotách (14)
- 10:30 Spongebob v kalhotách (15)
- 11:00 Spongebob v kalhotách (16)
- 11:30 Spongebob v kalhotách (17)
- 20:00 Chyťte ho!
- 22:30 Comedy Club VII (21)
- 23:00 Comedy Club VII (22)
- 23:30 Červený trpaslík VII (1)
- 00:00 Off The Grid (Axum, Ethiopia)
- 00:30 Viajar Peru (Lake Titicaca, Peru)
- 01:00 Xplore Egypt (Aswan)
- 01:30 Backpack (Loktak, Manipur, India)
- 02:00 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 5)
- 02:30 Viajar Peru (Inca Valley & Machu Picchu, Peru)
- 03:00 Backpack (Ukhrul and Senapati , India)
- 03:30 Great World Hotels (Huvafen Fushi 2)
- 04:00 Viajar Peru (Inca Valley & Machu Picchu, Peru)
- 04:30 Xplore Egypt (Alexandria)
- 05:00 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 6)
- 05:30 Viajar Peru (Amazonas 1, Peru)
- 06:00 Backpack (Nagaland, India)
- 06:30 World Spas (Kempinski, Jordan)
- 07:00 Viajar Peru (Amazonas 1, Peru)
- 07:30 Great World Hotels (Huvafen Fushi 2)
- 00:37 Super útesy
- 01:20 Tajemství kytovců (Kosatčí dynastie)
- 02:08 Tajemství kytovců (Písně keporkaků)
- 02:57 Tajemství kytovců (Říše běluh)
- 03:42 Vládci pobřeží
- 04:26 Tajemství kytovců (Kosatčí dynastie)
- 05:12 Tajemství kytovců (Písně keporkaků)
- 06:00 Jedinečná zvířata - výběr (Mývalové a chobotnice)
- 06:21 Jedinečná zvířata - výběr (Tygři a lední medvědi)
- 06:44 Život psounů (Rodinná záležitost)
- 07:06 Život psounů (Kde domov můj)
- 07:28 Smrtící africká říše (Kalahari)
- 08:12 Duše šelmy
- 08:58 Smrtící africká říše (Pouště)
- 09:43 Smrtící africká říše (Kalahari)
- 10:29 Duše šelmy
- 11:15 Neklidné šelmy
- 12:00 Superkočka
- 12:44 Smrtící africká říše (Pouště)
- 13:29 Smrtící africká říše (Pobřeží)
- 00:00 Pohled zevnitř: Severní Korea: Tři Kimové (Království Kimových)
- 00:45 Hitlerův poslední odpor: Boj až do konce (1)
- 01:30 Zabezpečení letiště: Brazílie V (4)
- 02:15 Jak chytit pašeráka III (Kufr plný překvapení)
- 03:00 Zákulisí letiště Sydney (Nadměrný náklad)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (11. září)
- 00:10 Zvláštní a záhadné V (15)
- 00:55 Filmy a realita II (6)
- 01:40 FBI - Agenti řeší případy (22)
- 02:05 Špinavé prádlo (6)
- 02:50 Pohledy do historie (5)
- 02:55 Válečné lodě pohřbené v moři (2)
- 03:40 Matky za mřížemi - USA (4)
- 16:10 Moře záhadných katastrof II (6)
- 17:10 Americká 90. léta (7)
- 20:05 Zvláštní a záhadné V (16)
- 21:00 FBI - Agenti řeší případy (23)
- 21:25 Špinavé prádlo (7)
- 22:20 Filmy a realita III (1)
- 23:15 Matky za mřížemi - USA (5)
- 16:10 Prostě maso (3)
- 16:40 Jiří, milovník masa (12)
- 17:10 Justininy tropické delikatesy (Trh na Noumea)
- 17:35 Jak chutná venkov (6)
- 10:05 Serengeti III (3)
- 11:25 V továrně VIII (2)
- 16:40 V továrně VIII (3)
- 17:55 Nejtragičtější katastrofy II (3)
- 00:15 Vražedné město II (Verdigre, NB)
- 01:00 Vražda: Poslední hodiny IV (Portrét predátora)
- 01:45 Motiv k vraždě (Nebezpečná posedlost)
- 02:05 Motiv k vraždě (Mexický wrestler a maniak)
- 02:30 Soudní kamera III (55. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera III (56. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XV (Jeden dobrý skutek)
- 20:30 Soudní kamera (3)
- 20:55 Soudní kamera (4)
- 21:15 Nedokonalá vražda III (Kumeta)
- 00:00 Souboj na pláži IV (Domeček s apartmány)
- 01:00 Je to Havaj XIII (Pocit soustředění na Maui)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Výměna za výhledy na Oahu)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Kup teď, zdědíš později)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Jiskry na Floridě)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Najít svůj první dům)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVII (Koloniální dům vs. ranč ve Virginii)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVII (Výměna v Memphisu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? V (Přeprodej s kočičí mátou)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? V (Rychlý přeprodej)
- 05:30 Mistři bazénů III (Skalnatá cesta ke skvělému zadnímu dvorku)
- 06:00 Luxus za babku (Domov pro princeznu)
- 07:00 Oprava domů v rodném městě II (Zvláštní pozornost městské chloubě)
- 00:40 Kuchyně 15: Jídla za babku (13)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 6: Jarní obloha (2)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 25: Kukuřičné těsto a já (9)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 25: Samá gouda (10)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 32: Kuřata a koláč (10)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 32: Od vikingů ke křidýlkům (11)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 9: Rozmach v příhraničním městě (4)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 9: První schůzky (5)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 9: Celá enchilada (6)
- 06:00 Kuchyně 16: Jídlo na derby (1)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Návštěva u dcery ve škole (1)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 6: O štěňatech a koťatech (3)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 25: Pochod dortů (11)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Ostrov Kužel E)
- 01:25 Válka skladů V (Čas pálení)
- 01:45 Válka skladů V (Ústřice na podnose)
- 02:10 Válka skladů V (Staré triky, nové zisky)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Hra s členem síně slávy)
- 03:00 Mistři aukcí IV (Cashville, Tennessee)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Večírek začíná)
- 03:45 Vetřelci dávnověku VIII (Temné síly)
- 04:30 Vetřelci dávnověku XVI (Top 10 nejlepších kódů mimozemšťanů)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Neuvěřitelně výhodná nabídka)
- 06:00 Mistři aukcí IV (Velká sestra mizí)
- 06:20 Mistři aukcí IV (Hotovo za 20 sekund)
- 06:40 Z ohnivé výhně IV (Mistr & učeň)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Neuvěřitelně výhodná nabídka)
- 00:00 Nature Parks (Národní park Canyon De Chelly)
- 00:48 Global Treasures (Prambanan)
- 01:00 Gardens of the World (Tulipánové zahrady v Holandsku)
- 01:29 On Tour (Karakoram)
- 01:55 Planet Terra (Istria)
- 02:00 Vista Point (Las Palmas)
- 02:27 Nature Wonders (Přírodní rezervace Massai Mara)
- 02:38 Planet Terra (Paraty)
- 02:43 Global Treasures (Piran)
- 02:54 Planet Terra (Dendera)
- 03:00 Cosmos Global (Káthmandu - Údolie bohov)
- 03:53 Planet Terra (Râşnov)
- 04:00 Vista Point (Ohňová zem)
- 04:27 On Tour (S1-Vietnam)
- 04:54 Planet Terra (Skanzen Pribylina)
- 05:00 Global Treasures (Ingapirca)
- 05:12 Extravaganza (Vánoce v Rakousku)
- 05:39 Nature Wonders (Ciénaga de Zapata)
- 05:50 Global Treasures (Parlament - Budapešť)
- 06:00 Vista Point (Bukurešť)
- 06:27 Vista Point (Karibské ostrovy)
- 06:54 Planet Terra (Ostrov Porto Santo)
- 07:00 Nature Wonders (Jazero Manyara)
- 07:11 Global Treasures (Bojnický zámok)
- 07:22 Vista Point (Rím)
- 07:50 Global Treasures (Kostol Kerimäki)
- 10:00 Vista Point (Taipei)
- 10:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 10:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 10:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 10:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 11:00 On Tour (Kanál Göta)
- 11:29 Doc Time (Sumatra)
- 11:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 12:00 7 Days (Kampánie)
- 12:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 13:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 13:29 Vista Point (Sevilla)
- 13:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 14:00 Vista Point (San José)
- 14:27 Global Treasures (Toruň)
- 14:38 Planet Terra (St. Ives)
- 14:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 14:54 Planet Terra (Meissen)
- 15:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 15:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 15:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 15:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 15:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 16:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 16:27 Vista Point (Mexico City)
- 16:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 17:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 17:11 Global Treasures (Firenze)
- 17:22 Esovision (Afrika)
- 17:50 Global Treasures (Visby)
- 18:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 18:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 18:38 Planet Terra (Miami)
- 18:43 Global Treasures (Buxoro)
- 18:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 19:00 Vista Point (Valletta)
- 19:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 19:54 Planet Terra (Vratislav)
- 20:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 20:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 20:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 20:50 Global Treasures (Louvre)
- 21:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 21:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 21:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 22:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 22:53 Planet Terra (Hakone)
- 23:00 Vista Point (Záhreb)
- 23:27 Global Treasures (Dambulla)
- 23:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 23:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 23:54 Planet Terra (Persepolis)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Atletika
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Atletika
- 03:00 Atletika
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Atletika
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Atletika
- 13:00 Dráhová cyklistika
- 15:15 Vzpírání
- 17:15 Dráhová cyklistika
- 19:00 Atletika
- 21:45 Volejbal
- 22:30 Box
- 23:00 Olympijské hry
- 01:00 Lezení
- 02:00 Skateboarding
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Skateboarding
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Lezení
- 07:00 Házená
- 08:00 Olympijské hry
- 09:00 Taekwondo
- 09:30 Házená
- 11:30 Lezení
- 13:15 Házená
- 20:00 Zápas
- 20:30 Vodní pólo
- 22:00 Basketbal: LOH - čtvrtfinále žen
- 23:45 Vodní pólo
- 00:15 MVP
- 01:00 Fotbal: Real Madrid - Chelsea
- 03:00 Box: Vasiliy Lomachenko - George Kambosos
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Slovinsko - Itálie
- 18:30 Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
- 18:45 MVP
- 19:30 MVP
- 01:15 Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
- 01:30 Fotbal: Barcelona - AC Milán
- 03:30 SuperEnduro
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 16:15 MVP
- 17:00 Házená: Maďarsko - Izrael
- 18:45 Box: Tysonovy největší údery
- 19:15 Zlaté okamžiky
- 19:30 Házená: Švédsko - Švýcarsko
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Piok Cars
- 19:45 MM Automotive
- 22:45 Autožurnál
- 23:15 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 01:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 00:15 Racing Files: Legendy - Targa Florio a Mille Miglia (51)
- 00:45 Blochovy rozbory (52)
- 01:15 Blochovy rozbory (53)
- 01:40 Test automobilu: Mustang Mach-E (54)
- 01:45 Hraniční jízda podél poledníku (55)
- 02:10 Eastside Motors: Směnné obchody (56)
- 03:00 Stará auta a mimozemšťané (57)
- 03:30 Přednost v jízdě: Audi A3 Sportback (58)
- 03:40 Zprávy (59)
- 03:45 Rychlé kolo: Opel Insignia OPC (60)
- 04:15 Rychlé kolo: Mc Laren 650S (61)
- 04:45 Rychlé kolo: Alfa Romeo 4C (62)
- 05:10 Zprávy (63)
- 05:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (1)
- 05:35 Test automobilu: VW ID.4 GTX (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:15 Garáž 21 (6)
- 06:45 Poklady v garáži (7)
- 07:15 Poklady v garáži (8)
- 07:45 Zpětný chod: BMW E46 M3 CSL (9)
- 16:10 Test automobilu: VW ID.4 GTX (30)
- 16:15 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (31)
- 16:30 Zprávy (32)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (33)
- 16:50 Garáž 21 (34)
- 17:15 Poklady v garáži (35)
- 17:45 Poklady v garáži (36)
- 00:00 KORDA (Danny Fairbrass na jezeru Szűcsi 1.díl)
- 00:30 Nový muškař (22)
- 01:00 Jarní probouzení (Feeder s Don Carp Baits)
- 01:30 Rybolov pod lupou (Produkty The One ve feederovém lovu)
- 02:00 V jednotě s přírodou (Vztah navěky 1.díl)
- 02:30 V jednotě s přírodou (Vztah navěky 2.díl)
- 03:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 2.díl)
- 03:30 VII. Halcatraz Cup (Levelek 2024)
- 04:00 Novinky Delphin 2024
- 04:30 Rybolov pod lupou (Jak být úspěšný při jednodenních lovech)
- 05:00 Balázs Hajba (Slavnostní dny v úpatí pohoří Mátra 1.díl)
- 05:30 Balázs Hajba (Slavnostní dny v úpatí pohoří Mátra 2.díl)
- 06:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 1.díl)
- 06:30 IX. Hethland Cup
- 07:00 Nový muškař (20)
- 07:30 DOVIT (Novinky roku 2024)
- 08:00 Carp Zoom (Letní lov na boilies)
- 08:30 Balatonská kapří show
- 09:00 Big Coast 12. ročník (4)
- 09:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (2)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 18:00 HUDEBNÍ OLYMP
- 19:00 Czech dance tour
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 18:00 HUDEBNÍ OLYMP
- 19:00 Czech dance tour
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 16:00 Best of THE BEST
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 16:00 Best of THE BEST
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 GRIME TIME
- 12:00 WORKIN’
- 18:00 TRIPLESHOT
- 19:00 SPOTIFY CZECH LIST
- 20:00 R&B JAMMIN’
- 21:00 US TOP CHART
- 22:00 CHILLIN’
- 23:00 REWIND! 5. ELEMENT
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (46)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (142)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (103)
- 08:20 Nespoutaný anděl (104)
- 09:20 Yago, syn džunle (153)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džunle (154)
- 15:55 Wolffův revír (96)
- 16:55 Stefanie (79)
- 17:55 Stefanie (80)
- 18:55 Nespoutaný anděl (105)
- 19:55 Nespoutaný anděl (106)
- 20:55 Wolffův revír (97)
- 21:55 Kvíz, please! (17)
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 METALMANIA
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 TO BYL RO(C)K
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 AC/DC
- 02:04 The Prodigy
- 02:47 Various Artists
- 03:00 Daft Punk
- 03:23 David Guetta
- 03:48 David Guetta
- 05:22 Charlie Puth
- 06:02 Mötley Crüe
- 07:51 Lady Gaga
- 09:03 Blondie
- 10:40 The Cure
- 11:40 Beak
- 11:55 Various Artists
- 12:01 Daft Punk
- 12:25 David Guetta
- 12:50 David Guetta
- 14:24 Charlie Puth
- 15:04 David Bowie
- 16:43 Fall Out Boy
- 17:51 Dire Straits
- 18:14 Placebo
- 19:39 Limp Bizkit
- 20:39 Various Artists
- 21:00 Adele
- 22:25 BLACKPINK
- 23:51 Various Artists
- 00:20 Geordie Shore XVII (1)
- 01:05 K popukání XXXV (29)
- 01:30 K popukání XXXV (33)
- 01:55 K popukání XXXV (35)
- 02:15 K popukání XXXV (36)
- 02:40 K popukání XXXV (37)
- 03:00 K popukání XXXV (38)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXIV (37)
- 15:05 Ideální pár VI (5)
- 15:55 Ideální pár VI (6)
- 20:30 K popukání XXXVI (17)
- 20:55 K popukání XXXIII (39)
- 21:15 K popukání XXXIV (1)
- 21:40 K popukání XXXIV (3)
- 22:00 Výzva: Souboj hvězd II (4)
- 22:45 Mistr jehly VIII (4)
- 23:30 Geordie Shore XVII (2)
- 00:00 2008: Wrapped!
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 15:00 MTV Top 20
- 17:00 Calvin Harris: The Hits
- 18:00 Fresh Out
- 19:00 2018 Wrapped!
- 04:55 Chillout Zone
- 06:00 40 Feel-Good Dance Anthems!
- 09:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Supermassive Rock Anthems!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Rap & R’n’B Jamz
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 VIP_KLUB - David_Vas REPRIZA
- 22:30 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 02:45 02:45 - 04:00
- 04:00 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 08:00 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 11:00 DECHOVKA V JEDENÁCT
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:25 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 14:30 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 POZDRAV Z CIZINY
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 20:00 CHVILKA S...
- 20:20 HITPARÁDA z Vyškova
- 23:25 DOBROU NOC S LEGENDOU
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 09:25 BLACK BAND
- 09:50 Přestávka ve vysílání 09:50-11:05
- 11:05 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 12:05 CHVILKA PRO HARMONIKU
- 12:25 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 12:55 CHVILKA S...
- 13:25 Přestávka ve vysílání 13:25-14:45
- 14:45 ČTYŘLÍSTEK
- 15:40 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 16:05 DECHOVEČKA KAŽDÝ DEN
- 17:10 COUNTRY
- 17:30 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 18:20 ŠLÁGR MARKET
- 19:35 HARMONIKY
- 20:25 ŠLÁGR SILVESTRY
- 21:05 COUNTRY
- 21:45 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY